logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 26.04.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
27.04.2015 - 26.04.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.4864
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3424
3.Louda Jan1999 USK Plzeň2704
4.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.2560
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2504
6.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2464
7.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2416
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2328
9.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2296
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň2176
11.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1960
12.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1816
13.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1656
14.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1624
15.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1608
16.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1581
17.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1352
18.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
19.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1189
20.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1142
21.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1101
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton1101
23.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
24.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.996
25.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.981
26.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.968
27.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň957
28.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
31.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice896
32.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.892
33.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr786
34.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.745
35.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem743
36.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové736
37.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice711
38.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže695
39.Repiar Samuel1994 Super Stars Most688
40.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 666
41.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.632
42.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška630
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška601
44.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha568
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha564
46.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.556
47.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.552
48.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.539
49.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 528
50.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.522
51.Šulko Marian1976 SK Prosek Praha520
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem520
53.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem496
54.Schmied Martin1982 TJ Chropyně482
55.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
56.Helar Ondřej1995 Start Jihlava473
57.Port Jan1972 TJ Proboštov468
58.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
59.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.438
60.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.434
61.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně430
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
63.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
64.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové406
65.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška390
66.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice385
67.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové382
68.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno374
69.Slabý Otto1984 USK Plzeň360
70.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové356
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno356
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.356
73.Kural Martin1999 USK Plzeň349
74.Pistulka Radek1997 USK Plzeň336
75.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera326
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
77.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
79.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka318
80.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov314
81.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 308
82.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno306
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha306
84.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic305
85.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.292
86.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.283
87.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 282
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 282
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň282
90.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
91.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň278
92.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr266
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov266
94.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice264
95.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov258
97.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.256
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.256
99.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice250
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň250
101.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most248
102.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně244
103.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
104.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha224
Šot Michal1988 SK BC Premiera224
106.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška222
107.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.220
108.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha216
109.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 214
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava214
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň214
112.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton212
113.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA210
114.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice204
115.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně202
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice202
117.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
118.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha192
Palán Václav2001 SK Prosek Praha192
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
121.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.188
122.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
123.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 184
125.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava182
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň182
127.Ondrášek David1996 Super Stars Most178
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
129.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice177
130.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 176
131.Konupka Jiří1965 BaC Kladno174
132.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka168
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.168
134.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
135.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc162
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně162
137.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
138.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera154
139.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha152
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 152
141.Helar Jakub1992 Start Jihlava150
142.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc148
143.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice147
144.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové144
145.Čapek Jiří1975 Super Stars Most141
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice141
147.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.140
148.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
149.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.137
150.Štětina Martin2000 BaC Kladno128
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka128
152.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
156.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.124
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc124
158.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha120
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové120
160.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové118
161.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže116
162.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov115
Kubík Jiří1977 SK Jupiter115
164.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň114
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka114
166.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
167.Poříz Leoš1974 Start Jihlava111
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná111
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 111
170.Filz Jan1975 SK Prosek Praha110
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany110
172.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA109
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška109
174.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha108
175.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže103
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň103
177.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.100
178.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr98
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.98
180.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice97
181.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
182.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most94
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter94
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.94
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha94
186.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
187.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
188.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice88
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.88
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice88
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice88
193.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice87
194.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.86
196.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška85
197.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr84
200.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně83
201.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň82
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha82
203.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
205.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín79
206.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice78
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice78
211.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže77
212.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška76
214.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany72
215.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín69
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice69
217.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy66
218.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice65
219.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno64
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton64
221.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.62
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín62
223.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka61
224.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter60
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton60
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
227.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov59
228.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka58
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary58
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice58
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr58
233.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.55
Schick Jindřich1975 SK Podolí55
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.55
236.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 54
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
240.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
242.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary51
243.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany50
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany50
245.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
246.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín47
247.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
252.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice44
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice44
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
256.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice42
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice42
Vild Petr1974 SK Jupiter42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.42
270.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.41
271.Drudík Ota1992 USK Plzeň40
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka40
273.Konečný Jiří1977 SK Jupiter38
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.38
276.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.34
277.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov33
278.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava32
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.32
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha32
284.Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice30
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice30
Parkos David1974 SKB Český Krumlov30
287.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín29
288.Schröfel Erik1972 SK Jupiter28
289.Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 27
290.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice26
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava26
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň26
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno26
Sochna Radek1989 SK Jupiter26
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň26
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
298.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně25
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice25
300.Novotný Robert1978 BaC Kladno24
301.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany23
302.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 20
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany20
305.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň19
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava19
307.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha18
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
313.Behenský Roman1967 Spartak Chrást16
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha16
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže16
Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.16
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice16
321.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
324.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
329.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha12
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha12
Dohnal Vojtěch2001 TJ Sokol Praha XIII12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 12
Horák Pavel1983 SK BC Premiera12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
341.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka11
342.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
344.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice9
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most9
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera9
349.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
350.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany6
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr6
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
357.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň4
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň4
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň4
360.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4440
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4032
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3960
4.Louda Jan1999 USK Plzeň3552
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3344
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3344
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3256
8.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3141
10.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2536
11.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2464
12.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2376
13.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2360
14.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2296
15.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2294
16.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2264
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2264
18.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2200
19.Louda Jiří1995 USK Plzeň2176
20.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2094
21.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.2048
22.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1990
23.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1984
24.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1936
Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1936
26.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1928
Segeč Jan1978 USK Plzeň1928
28.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1912
29.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1826
30.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1752
31.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1702
32.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1664
33.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem1621
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1621
35.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1568
36.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1544
37.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1528
38.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1496
39.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1326
40.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1256
41.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem1225
42.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1215
43.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1211
44.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1199
45.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1188
46.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1126
47.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1067
48.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha982
49.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha962
50.Pistulka Radek1997 USK Plzeň960
51.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.933
52.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha899
53.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA868
54.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
55.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha781
56.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka771
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka771
58.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.764
59.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové734
60.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové732
61.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.728
62.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.720
63.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové708
64.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice691
65.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové667
66.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.648
67.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr644
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr644
69.Slabý Otto1984 USK Plzeň641
70.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.630
71.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.628
72.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň605
73.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno604
74.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň603
75.Konupka Jiří1965 BaC Kladno602
76.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha600
77.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.598
78.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň581
79.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.578
80.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 576
81.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr575
82.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.569
83.Port Jan1972 TJ Proboštov566
84.Šot Michal1988 SK BC Premiera562
85.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška534
86.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.513
87.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.512
88.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.506
89.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr498
Helar Jakub1992 Start Jihlava498
Helar Ondřej1995 Start Jihlava498
92.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 496
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most496
94.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.476
95.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně474
96.Kural Martin1999 USK Plzeň472
97.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
98.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov466
99.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice463
100.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton458
101.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.456
102.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov448
103.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice430
104.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 426
105.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov422
106.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera418
Repiar Samuel1994 Super Stars Most418
108.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.416
109.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov413
110.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha410
111.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic390
113.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno389
114.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.382
115.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín366
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín366
117.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.364
118.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň362
119.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc360
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná360
121.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 356
122.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.354
123.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice353
124.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava352
126.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
127.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 342
128.Schmied Martin1982 TJ Chropyně334
129.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně314
130.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 306
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň306
132.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha304
133.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně302
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter302
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka302
136.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.300
137.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice294
138.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera286
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 286
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň286
141.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno284
142.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.282
143.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice281
144.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
150.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava276
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice276
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice276
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
155.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže275
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice275
157.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást274
Štětina Martin2000 BaC Kladno274
159.Ondrášek David1996 Super Stars Most268
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka268
161.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.266
162.Poříz Leoš1974 Start Jihlava246
163.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně242
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
165.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice239
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.239
167.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice237
168.Kubík Jiří1977 SK Jupiter236
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
170.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 234
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice234
172.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové232
173.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany230
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha230
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha230
176.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové226
177.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
179.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice214
180.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška208
181.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter206
182.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
184.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter204
185.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr203
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
187.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška202
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška202
191.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice200
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice200
193.Filz Jan1975 SK Prosek Praha198
194.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most190
195.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice184
196.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 182
197.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně180
198.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.174
199.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc172
200.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.170
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
202.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška166
204.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
205.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín164
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr164
209.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice162
210.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně160
211.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno152
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
214.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice150
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně150
216.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže146
217.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha144
218.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha142
219.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 140
220.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 136
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 136
222.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha132
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha132
224.Vild Petr1974 SK Jupiter130
225.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera128
226.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.125
227.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr124
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
231.Čapek Jiří1975 Super Stars Most120
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most120
Novotný Robert1978 BaC Kladno120
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.120
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.120
236.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň118
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň118
238.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka116
239.Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice114
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice114
Johansson Andréas1981 SK Prosek Praha114
Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice114
Konečný Jiří1977 SK Jupiter114
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice114
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
249.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Klubal Jakub1997 Sokol Radotín Meteor Praha112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
252.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany108
253.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.104
254.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov102
256.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA100
257.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy98
258.Behenský Roman1967 Spartak Chrást96
259.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň92
260.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.90
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany90
Palán Václav2001 SK Prosek Praha90
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany90
264.Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice88
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc88
266.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
276.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže84
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 84
278.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.82
Schröfel Erik1972 SK Jupiter82
280.Drudík Ota1992 USK Plzeň80
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
282.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary78
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Fuksa Ladislav1968 SK Hamr, z.s. 78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Horák Pavel1983 SK BC Premiera78
Hrňa Filip1990 ČaPoZ Olomouc78
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice78
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka78
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.78
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.78
303.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové74
304.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka72
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka72
306.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
308.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany66
309.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany62
310.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka60
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice60
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice60
314.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany56
315.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín53
317.Slepička Martin1970 SK Jupiter52
318.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava50
319.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
329.Bohuněk Filip1997 OS BK Goram Teplice42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.42
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schick Jindřich1975 SK Podolí42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava42
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 42
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně42
355.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
356.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň38
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany38
358.Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
359.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně32
360.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže28
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy28
363.Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
364.Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany24
365.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany22
368.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany18
369.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka14
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany14
Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
373.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
374.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
375.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Sochna Radek1989 SK Jupiter10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov4624
2.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3824
3.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3416
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3232
5.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3040
6.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2896
7.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2656
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2536
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2416
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1968
11.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1856
12.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1701
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1472
14.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1389
15.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1384
16.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1378
17.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1376
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1323
19.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1166
20.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1136
21.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1120
22.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1104
23.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1092
24.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1083
25.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.923
26.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška918
27.Vitvera Jakub1988 TJ Chemička Ústí nad Labem839
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň832
29.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha830
30.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice792
31.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
32.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha762
33.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.740
34.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové728
35.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška697
36.Pistulka Radek1997 USK Plzeň667
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň667
38.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 617
39.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže606
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha606
41.Slabý Otto1984 USK Plzeň591
42.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov562
43.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA520
44.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 498
45.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 496
46.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr478
47.Port Jan1972 TJ Proboštov474
48.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice454
49.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně453
50.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha450
51.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera428
52.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.420
53.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
54.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže414
55.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.413
56.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava362
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter362
58.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové360
59.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.359
60.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr348
61.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.347
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton347
63.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást344
64.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové334
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice334
66.Helar Ondřej1995 Start Jihlava322
67.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové320
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno320
69.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava314
70.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha312
71.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška310
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň310
73.Šot Michal1988 SK BC Premiera306
74.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most304
75.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň284
76.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.266
77.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha244
78.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.242
Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr242
81.Poříz Leoš1974 Start Jihlava240
82.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška238
83.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.228
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
85.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže224
88.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.222
89.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 217
90.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
91.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice203
92.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr200
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
94.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.198
95.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové192
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
98.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně184
99.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.178
100.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc170
Štětina Martin2000 BaC Kladno170
102.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice168
104.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
105.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka162
106.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka160
107.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
108.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň152
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná152
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha152
111.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter150
112.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.146
113.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže138
116.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 134
117.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany132
118.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška128
119.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno126
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera126
121.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Jirásek Jan1972 BaC Kladno125
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov125
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže125
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov125
127.Schmied Martin1982 TJ Chropyně124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
129.Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
131.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.114
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov, z.s.114
135.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové112
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
141.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most110
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice110
Ondrášek David1996 Super Stars Most110
144.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň102
145.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
146.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno98
147.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
149.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.92
150.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín88
151.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
152.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 84
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
154.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.80
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 80
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.80
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
159.Čapek Jiří1975 Super Stars Most78
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Günther Robin1985 OS BK Goram Teplice78
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice78
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha78
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Pikl David1993 OS BK Goram Teplice78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Sýkora Tomáš1988 OS BK Goram Teplice78
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice78
172.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
173.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice74
174.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha66
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka66
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 66
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha66
178.Kural Martin1999 USK Plzeň64
Segeč Jan1978 USK Plzeň64
180.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice62
181.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany58
Palán Václav2001 SK Prosek Praha58
183.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice56
185.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
186.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
190.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy45
191.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
192.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Matula Marek1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice42
209.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Helar Jakub1992 Start Jihlava36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
213.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
214.Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
221.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava30
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
223.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 26
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
226.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.24
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
228.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
230.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň14
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
234.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
235.Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí12
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 12
1.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3936
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3672
3.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2680
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2600
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2584
6.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2536
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2488
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2360
9.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2080
10.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.1904
11.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1872
12.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1824
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1744
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1664
15.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1648
16.Panochová Jana1997 Super Stars Most1480
17.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1440
18.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
19.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1312
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1272
21.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1203
22.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
25.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
26.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.920
27.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov845
28.Paurová Lucie1999 Super Stars Most819
29.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška794
30.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí792
31.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA760
Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov760
33.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice735
34.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice716
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška713
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha697
37.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most663
38.Janošová Petra2000 BaC Kladno644
39.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň641
40.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně613
41.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška594
42.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka573
43.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha550
44.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.544
45.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
46.Vocelková Anna1994 USK Plzeň507
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň504
48.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava473
49.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice455
50.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 442
51.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 395
52.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera391
53.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice386
54.Vítková Adéla1992 Start Jihlava384
55.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno381
56.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně374
57.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín373
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná362
59.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton360
60.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno354
61.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most351
62.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha338
63.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice335
64.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 318
65.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 316
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice316
67.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno315
68.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná312
69.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice294
70.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice289
71.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice284
72.Pořízová Radka1977 Start Jihlava281
73.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.280
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem280
75.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
76.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka272
77.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň258
78.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr254
79.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.250
80.Dufková Monika1999 BaC Kladno240
81.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha237
82.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže234
83.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha232
84.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov221
85.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc214
86.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany210
87.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most208
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most208
89.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr206
90.Hašková Jana1999 BaC Kladno204
91.Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška202
93.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
94.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.196
95.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín190
96.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice186
97.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice164
99.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 156
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
101.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže155
102.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
103.Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice150
104.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže148
105.Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.146
106.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice144
107.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha142
108.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.140
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice140
110.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň138
112.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
113.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín122
114.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice120
115.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany114
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.114
122.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně112
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most112
124.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany100
125.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha96
126.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most90
127.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň88
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc88
129.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most86
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
132.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka80
134.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany78
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha78
150.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
151.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
152.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.66
153.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice64
154.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň56
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka56
156.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín54
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera54
158.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže52
159.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
160.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic48
161.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
164.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
168.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
171.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.36
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.36
173.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha33
174.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
178.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
183.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4112
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3920
3.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.3752
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.3624
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.3464
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3240
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3178
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3178
9.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3080
10.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška3056
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2824
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2824
13.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2752
14.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2680
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2536
16.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2488
17.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2392
18.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2288
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2040
20.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1949
21.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1872
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1872
23.Panochová Jana1997 Super Stars Most1832
24.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1722
25.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1720
26.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1696
27.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1616
28.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1608
29.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1581
30.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1554
31.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1480
32.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
33.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1450
34.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1424
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1312
36.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1280
37.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1213
38.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1144
39.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1126
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1102
41.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.1080
42.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
44.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice974
45.Vocelková Anna1994 USK Plzeň934
46.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška913
47.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně901
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.901
49.Janošová Petra2000 BaC Kladno853
50.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.840
51.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí804
52.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno772
53.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha770
54.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
55.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno743
56.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně736
57.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr693
58.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
59.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně653
60.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná639
61.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice622
62.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava606
63.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 605
64.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice586
65.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 579
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice579
67.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera567
68.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 562
69.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka560
70.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
71.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha518
72.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka516
73.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.510
74.Pořízová Radka1977 Start Jihlava509
Srbová Adéla2000 BaC Kladno509
76.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice501
77.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice472
78.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 466
79.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice452
80.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná429
81.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 422
82.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most392
83.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 390
84.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.385
85.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA366
86.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice355
87.Dufková Monika1999 BaC Kladno348
88.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
Vítková Adéla1992 Start Jihlava342
90.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška332
91.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň326
92.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín318
93.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton314
94.Polívková Eliška1998 USK Plzeň312
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže312
96.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany310
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže310
98.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín304
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
100.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
101.Hončíková Hana1979 BaC Kladno300
102.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice288
103.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka280
106.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň276
107.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha264
108.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most262
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava262
110.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice252
111.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
112.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
113.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
114.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most239
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška239
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.239
117.Hašková Jana1999 BaC Kladno234
118.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice230
119.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha226
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň226
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr226
122.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 222
123.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany210
124.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
125.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice200
127.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
129.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.190
130.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže180
131.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
132.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň172
133.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc164
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc164
135.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín154
136.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.150
139.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany142
140.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov139
141.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha138
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most138
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice138
Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice138
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
152.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha136
153.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter130
154.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha125
157.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
159.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice114
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice114
169.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň112
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most112
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr112
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
178.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov102
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
180.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter100
181.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy86
182.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice78
192.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka72
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže72
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň72
195.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
196.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
198.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.48
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.48
200.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Jakubová Martina1976 SK Podolí42
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže42
Nečasová Jitka1984 SK Podolí42
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
206.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4120
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4104
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3416
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3232
5.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3040
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2896
7.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2656
8.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
9.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1957
10.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1888
11.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1744
13.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1496
14.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1480
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1376
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1328
17.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov1280
18.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1264
19.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1165
20.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1146
21.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1141
22.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1136
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1083
24.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice984
25.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň894
26.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.880
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.870
28.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov869
29.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most806
30.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem760
31.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška735
Janošová Petra2000 BaC Kladno735
33.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška726
34.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška724
35.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha698
36.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška697
37.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha662
38.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov648
39.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice632
40.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
41.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.616
42.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 606
43.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha600
44.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň598
45.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera528
46.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr516
47.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka514
48.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.501
49.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
50.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava490
51.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno464
52.Vocelková Anna1994 USK Plzeň463
53.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 454
54.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně453
55.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice440
56.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice425
57.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha376
58.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka363
59.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín362
60.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.360
61.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná358
62.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice355
63.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže328
64.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
65.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha320
66.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 312
67.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr308
68.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno306
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň306
70.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most304
71.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 290
72.Pořízová Radka1977 Start Jihlava286
73.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná280
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
75.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
76.Vítková Adéla1992 Start Jihlava276
77.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň274
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň274
79.Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton264
80.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice260
81.Srbová Adéla2000 BaC Kladno244
82.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice242
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
84.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně238
85.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice234
86.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most232
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.232
88.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže224
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice224
90.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice221
91.Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
92.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí210
93.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 209
94.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň204
95.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton203
96.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
97.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov200
98.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha198
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava198
100.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most196
101.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno194
102.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter192
Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice192
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň192
105.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter184
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně184
107.Pražáková Diana1973 SK Prosek Praha182
108.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 178
109.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice170
110.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice168
111.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha166
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška166
113.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr164
115.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany162
116.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
117.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.156
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha156
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice156
120.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
121.Erbenová Monika1986 BaC Kladno150
Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.150
123.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň142
124.Gronová Vendula1992 SK Prosek Praha138
125.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
126.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha133
127.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc130
128.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc128
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice128
130.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
134.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice124
136.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
142.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
144.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň110
145.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň94
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 94
147.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.92
148.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice88
149.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
150.Dufková Monika1999 BaC Kladno84
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.84
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň84
153.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
155.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Ottová Martina1995 OS BK Goram Teplice78
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Romová Kateřina1995 OS BK Goram Teplice78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.78
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
171.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
172.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň68
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.68
174.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany58
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.58
176.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy55
177.Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
179.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc42
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
194.Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka40
195.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže36
196.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
197.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice32
Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.32
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Panochová Jana1997 Super Stars Most32
Polívková Eliška1998 USK Plzeň32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
208.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
213.Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.24
214.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha18
216.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň14
217.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
218.Jakubová Martina1976 SK Podolí12
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
Nečasová Jitka1984 SK Podolí12
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice12
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.12
225.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - Praha RadoniceC09.05.2015
2GPC dospělých - Velká cena Teplic - TepliceC23.05.2015
3GPB Most - MostB31.05.2015
4GPC dospělých - Velká cena Kladna - KladnoC06.06.2015
520. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
6GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
7Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
8GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
9GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
10GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
11GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
12GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
13GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
14GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
15GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
16GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
17GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
18GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
19GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
20Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
21GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
22GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
23GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
24GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
25GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
26GPC dospělých - ChropyněC13.12.2015
27GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
28Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
29OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
30GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
31OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
32OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
33OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
34OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
35OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
36OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
37GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD06.02.2016
38MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
39GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
40GPC dospělých - PrahaC21.02.2016
41VC města Plzně - Plzeň - BoryA13.03.2016
42GPC dospělých - Brno - LíšeňC13.03.2016
43GPC dospělých - DobruškaC19.03.2016
44GPC dospělých - OlomoucC20.03.2016
45GPC dospělých - MostC20.03.2016
46GPC dospělých - OstrovC26.03.2016
47GPB Jouda Cup - Praha - ZMB03.04.2016
48GPD dospělých - CéDéčko - PlzeňD09.04.2016
49GPC dospělých - CéDéčko - PlzeňC09.04.2016
50GPD dospělých - StrakoniceD16.04.2016
51GPD dospělých - KlatovyD23.04.2016
52Memoriál P. Sima - LiberecA24.04.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading