logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 16.05.2016

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
16.05.2015 - 16.05.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3120
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3077
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2064
4.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1768
5.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1344
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1304
7.Morávek Michal2002 BaC Kladno1254
8.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1154
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1113
10.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1100
11.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov1070
12.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice1064
13.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava924
14.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
15.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
16.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice764
17.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava752
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně730
19.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov700
20.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha696
21.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most688
22.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice532
23.Herzán David2002 Slavoj Podivín511
24.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš510
26.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov509
27.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.504
28.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice478
29.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.470
30.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha465
31.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc450
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava450
34.Altera Jan2004 BaC Kladno444
35.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.426
36.Janošov Radek2003 BaC Kladno415
37.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.398
38.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno395
39.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.390
40.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
41.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
43.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice353
44.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha340
45.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš336
46.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.318
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha318
48.Cach David2002 Super Stars Most316
49.Rieger Karel2003 TJ Proboštov308
50.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.294
51.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov290
52.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha288
53.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
54.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice264
55.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná258
56.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice252
57.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
58.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.240
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
60.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice230
61.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha224
62.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov219
63.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava216
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.216
65.Port Jan2003 TJ Proboštov212
66.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice204
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha204
68.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
69.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
70.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha192
71.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha186
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.186
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš186
74.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton185
75.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha184
76.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.180
77.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.174
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.174
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice174
80.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha170
81.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov168
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
84.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
85.Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc163
86.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín162
88.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most160
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
91.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
92.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
Psota Ondřej2003 Super Stars Most152
94.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.151
95.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice149
96.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem148
97.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm144
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav144
100.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín139
101.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice138
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.138
103.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška133
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně133
105.Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava132
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice132
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.132
108.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
109.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná126
110.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky122
111.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.121
112.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
114.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš117
115.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.115
116.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš114
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.114
118.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov113
119.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.109
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.109
121.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.108
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice108
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary108
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka108
127.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha104
128.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka102
129.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.99
130.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.98
131.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná97
132.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška96
133.Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav93
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice93
135.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice92
136.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha90
138.Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha88
139.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.85
140.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary84
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín84
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice84
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav84
145.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
146.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka81
147.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.79
148.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr78
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka78
154.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha76
155.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.74
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.74
157.Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.72
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov72
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice72
160.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most70
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA70
162.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton68
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton68
164.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 67
165.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka66
166.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.63
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže63
168.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš60
169.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.57
170.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary54
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka54
175.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.52
176.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 51
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové51
178.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.48
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice48
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka48
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice48
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže48
183.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové46
184.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.44
Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava44
187.Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná43
188.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov42
Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice42
202.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.41
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.41
204.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.40
Stejskal Václav2003 Super Stars Most40
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most40
207.Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice39
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka39
209.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
212.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.37
213.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA34
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA34
215.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany30
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové30
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš30
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Vyšín Vojtěch2002 TJ Spoje Praha30
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš30
223.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha29
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 29
225.Hora Aleš2003 Super Stars Most28
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín28
227.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.27
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 27
229.Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
231.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 25
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové25
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná25
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA25
235.Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc24
Škoda Filip2002 TJ Proboštov24
237.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA21
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice21
239.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem20
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.20
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem20
242.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha19
243.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice18
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha18
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice18
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
250.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice14
Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice14
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice14
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most14
254.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 13
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 13
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 13
258.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška12
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Hronek Jan2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Janáček David2004 BK ARION PRAHA12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha12
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kundrát David2006 Badminton VK Aš12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Maurer Jaromír2003 SKB Český Krumlov12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov12
272.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha11
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha11
274.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice10
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
276.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno9
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín9
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 9
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.9
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka9
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka9
Trča Jonáš2003 SKB Český Krumlov9
287.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem7
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most7
Mařan Ondřej2003 SK Děčín7
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha7
Vlasák David2004 Super Stars Most7
292.Čáp Adam2003 SK Podolí6
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA6
Kučera Filip2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.6
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha6
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA6
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha6
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.6
301.Foltin Jakub2004 Super Stars Most4
Král Šimon2003 SK Podolí4
303.Griger Samuel2003 SK Podolí3
Krahula Jan2005 SK Podolí3
Mráček Ondřej2003 TJ Spoje Praha3
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou3
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3077
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3077
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2480
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2384
5.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1974
6.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1878
7.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1680
8.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1584
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1584
10.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice1556
11.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1494
Morávek Michal2002 BaC Kladno1494
13.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1398
14.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1376
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1376
16.Herzán David2002 Slavoj Podivín1349
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1349
18.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov1344
19.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1312
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava1312
21.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1146
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1110
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1110
24.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1104
25.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1016
26.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov974
27.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha955
28.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov918
29.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice910
30.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most860
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.860
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno860
33.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš848
34.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.706
35.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.682
Janošov Radek2003 BaC Kladno682
37.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov572
38.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA566
39.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha542
40.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.518
41.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc516
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha516
43.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha513
44.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.492
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
46.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha490
47.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš478
48.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.474
49.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha465
50.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava454
51.Altera Jan2004 BaC Kladno440
52.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.432
53.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.426
54.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem416
55.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
56.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice398
57.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem388
58.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
59.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice363
60.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha356
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
63.Port Jan2003 TJ Proboštov348
64.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha346
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš346
66.Rieger Karel2003 TJ Proboštov344
67.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín342
68.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.324
69.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.320
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín320
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Psota Ondřej2003 Super Stars Most320
73.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.318
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha318
75.Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc316
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.316
77.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice304
Cach David2002 Super Stars Most304
79.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov302
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice302
81.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice300
82.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice293
83.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice291
84.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice290
85.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.284
86.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm280
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.280
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
89.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov277
90.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška268
91.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
93.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.256
94.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha248
97.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most244
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
100.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice242
101.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice234
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava234
103.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín228
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov228
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha228
106.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
107.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.212
108.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha206
110.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav204
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.204
112.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš198
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.198
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná198
117.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš192
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem192
119.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.176
120.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.172
121.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.170
122.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš168
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav168
124.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most166
126.Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové164
127.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná162
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka162
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka162
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.162
131.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov156
Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary156
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice156
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice156
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice156
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary156
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.156
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice156
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka156
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka156
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
147.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice151
148.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš144
149.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.143
150.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.142
151.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.140
152.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA139
153.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
154.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha136
155.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA130
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.130
Stejskal Václav2003 Super Stars Most130
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.130
159.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava128
160.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná126
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.126
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav126
163.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
164.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.122
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.122
166.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka120
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové120
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže120
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže120
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav120
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové120
174.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.114
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice114
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice114
179.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.110
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.110
181.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA109
182.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka108
183.Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov104
184.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
185.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.101
186.Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA100
187.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
188.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA96
Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.96
190.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně88
Nesvačil Michal2002 SK Prosek Praha88
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
194.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové86
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
197.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 84
199.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava78
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš78
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka78
215.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.76
217.Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most72
219.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 67
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 67
221.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka66
223.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.64
Škoda Filip2002 TJ Proboštov64
225.Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 58
226.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky56
227.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 55
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 55
229.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA54
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
Janáček David2004 BK ARION PRAHA54
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 54
233.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most52
234.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
235.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice46
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
237.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín42
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
259.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
261.Griger Samuel2003 SK Podolí38
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Král Šimon2003 SK Podolí38
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
266.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most28
Vlasák David2004 Super Stars Most28
268.Čáp Adam2003 SK Podolí26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krahula Jan2005 SK Podolí26
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.26
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice26
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.26
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.26
278.Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice14
Foltin Jakub2004 Super Stars Most14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Mařan Ondřej2003 SK Děčín14
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice14
283.Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha13
284.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice12
Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 12
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha12
Kučera Filip2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha12
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3504
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2229
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1814
4.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1773
5.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1741
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1582
7.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1344
8.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1318
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1160
10.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1156
11.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1104
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1014
13.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice980
14.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.870
15.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.826
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice718
17.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov717
18.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov696
19.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha694
20.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
21.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava654
22.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA646
23.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.570
24.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.529
25.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc480
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice480
27.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš466
Janošov Radek2003 BaC Kladno466
29.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.456
30.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha442
31.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov423
32.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
33.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha392
34.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
35.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most384
36.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice380
37.Psota Ondřej2003 Super Stars Most376
38.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.374
39.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.359
40.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno358
41.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
42.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.352
43.Altera Jan2004 BaC Kladno344
44.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha328
45.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
46.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha312
48.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice292
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.292
50.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice288
51.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha287
52.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm280
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava280
Rieger Karel2003 TJ Proboštov280
55.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
56.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice266
57.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.252
59.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.248
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
61.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.247
62.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha244
63.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice242
64.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš240
65.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice236
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
67.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
68.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
69.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha218
70.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem208
72.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem200
73.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš198
74.Cach David2002 Super Stars Most188
75.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov172
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
77.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice170
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.170
80.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov164
81.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice162
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.162
83.Port Jan2003 TJ Proboštov158
84.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice156
86.Herzán David2002 Slavoj Podivín142
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš142
88.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most140
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.140
90.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice136
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov136
92.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most128
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška128
95.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš126
96.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem122
97.Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
102.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton109
Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc109
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.109
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha109
106.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky106
107.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.102
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
109.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha100
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
112.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.98
113.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.96
114.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
115.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem90
116.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
117.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice84
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš84
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice84
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice84
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava84
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže84
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.84
128.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA79
129.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
138.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha70
139.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice68
140.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha67
141.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.66
142.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.64
143.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.63
144.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.60
145.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA58
147.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.56
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov56
149.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná55
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 55
153.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové54
156.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.52
Vlasák David2004 Super Stars Most52
158.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice46
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice46
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava46
162.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov42
Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava42
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice42
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Lichý Jan2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary42
Maurer Jaromír2003 SKB Český Krumlov42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Stejskal Václav2003 Super Stars Most42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka42
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka42
196.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most40
198.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
199.Škoda Filip2002 TJ Proboštov28
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most28
201.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
206.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 25
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
Vraštil Filip2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
211.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.24
212.Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice14
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice14
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice14
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.14
217.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA13
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně13
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha13
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA13
221.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice12
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové12
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha12
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3600
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2992
3.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2736
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2608
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2032
6.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1528
7.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1440
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1350
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1288
10.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1286
11.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1078
12.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1014
13.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.862
14.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče778
15.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
16.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice706
17.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.700
18.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín694
19.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most671
20.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov624
21.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně540
22.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov532
23.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně526
24.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most522
25.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.494
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.470
27.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň468
28.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice457
29.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.456
30.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
31.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr451
32.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka438
33.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče409
34.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice392
35.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.378
36.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.345
37.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně344
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice344
39.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice336
40.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.324
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.324
42.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín320
43.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice316
44.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava312
45.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha308
46.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš300
47.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice298
48.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton296
49.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš288
50.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
51.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.272
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín272
53.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha266
54.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice261
55.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most248
56.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
57.Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.241
58.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice240
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
60.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov233
61.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice232
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.232
63.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 230
64.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš226
65.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem224
66.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice221
67.Pálková Tereza2002 Super Stars Most220
68.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.219
69.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha208
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava208
71.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha206
72.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice202
73.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky194
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice194
75.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice184
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.184
77.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice180
78.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice177
79.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže174
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 174
81.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.173
82.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň172
83.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice168
85.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
86.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem162
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.162
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.162
89.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
91.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha158
92.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
93.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany146
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha146
95.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.142
96.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
97.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice136
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.136
99.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka132
100.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky130
101.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.128
103.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
104.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice123
105.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA122
106.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.120
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín120
111.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most116
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.116
113.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín114
114.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov113
115.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice109
116.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha108
118.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.103
119.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka102
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
121.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.100
122.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.98
123.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton97
124.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
125.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most94
Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.94
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky94
128.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň92
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
130.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm91
131.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha90
132.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové88
Königová Nicola2004 TJ Proboštov88
134.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš84
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc84
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové84
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice84
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 84
139.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov78
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice78
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka78
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava78
144.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha74
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem74
146.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov72
147.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov70
148.Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.68
149.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
150.Urbanová Markéta2003 BK Junior Benátky nad Jizerou66
151.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš65
152.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice60
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
154.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 56
155.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice55
156.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka54
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary54
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš54
159.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.52
160.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.49
161.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň48
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem48
163.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava46
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové46
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové46
166.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.44
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov44
168.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice42
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín42
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice42
175.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň40
176.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.34
177.Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov33
178.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov30
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže30
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Hrádková Aneta2002 TJ Sokol Doubravka30
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka30
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka30
184.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most28
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA28
186.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha27
187.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.26
189.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, z.s.22
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice22
191.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka18
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov18
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha18
196.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most17
197.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice14
Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice14
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
201.Polová Tereza2002 TJ Sokol Dobruška12
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové12
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice12
204.Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 10
205.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA9
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka9
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav9
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha9
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA9
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3600
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3600
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2904
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2864
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2592
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2309
7.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2021
8.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1829
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1798
10.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.1680
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1680
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1677
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1648
14.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1541
15.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1392
16.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1350
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1350
18.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1320
19.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1160
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1160
21.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče1158
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1158
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1016
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň918
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín850
26.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka824
27.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň764
28.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka750
29.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice682
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
31.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most681
32.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most670
33.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.646
34.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava633
35.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně576
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně576
37.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr540
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.539
39.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně516
40.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.504
41.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice503
42.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice491
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice491
44.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha477
45.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš466
46.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice455
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice455
48.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice431
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice431
50.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš430
51.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha417
52.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice416
53.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice406
54.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
55.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem390
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem390
57.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice384
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava384
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice384
60.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice380
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice380
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice380
64.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.372
65.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha368
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha368
67.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 356
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice356
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 356
71.Pálková Tereza2002 Super Stars Most354
72.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.330
73.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.324
74.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.316
75.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
76.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín308
78.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.288
79.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
82.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín280
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha280
84.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most276
85.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov274
86.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.272
87.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže270
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice270
89.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice260
91.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.252
92.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš248
93.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice244
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha244
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.244
96.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha242
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
98.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
100.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava239
101.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.234
102.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.232
103.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.229
104.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.223
105.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha216
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
107.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
109.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
110.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.202
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem202
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.202
113.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.198
114.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš192
115.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka180
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem180
117.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.174
118.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most172
119.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín170
120.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
121.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice164
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov164
123.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky162
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky162
125.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc156
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš156
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha156
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
130.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov150
131.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
132.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 130
133.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov124
Königová Nicola2004 TJ Proboštov124
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
138.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové120
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.120
142.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka114
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov114
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice114
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice114
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka114
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice114
148.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové112
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové112
150.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.104
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov104
152.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
153.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky92
154.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA88
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA88
156.Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov86
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové86
158.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 84
159.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov78
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany78
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže78
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Hrádková Aneta2002 TJ Sokol Doubravka78
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka78
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka78
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava78
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Polová Tereza2002 TJ Sokol Dobruška78
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice78
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha78
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice78
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava78
181.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.76
183.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov64
184.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.61
185.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most52
186.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most50
187.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 46
189.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň42
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň42
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové42
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
200.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
203.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
205.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice26
208.Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3504
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2736
3.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2272
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2054
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1901
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1328
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1320
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1274
9.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
10.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.1160
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1061
12.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče1028
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice944
14.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka898
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 836
16.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most808
17.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň718
18.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka702
19.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov696
20.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.669
21.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň646
22.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most642
23.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice598
24.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava594
25.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně578
26.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně561
27.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.529
28.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.492
29.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice480
30.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín466
31.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
32.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov423
33.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
34.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice392
35.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha390
36.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.376
37.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice359
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton359
39.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice356
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
41.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava336
42.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha328
43.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče320
44.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice316
45.Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
46.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
47.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš294
48.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně284
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice284
51.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.280
52.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
53.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
54.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr248
56.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.247
57.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice244
58.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš240
59.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.232
60.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín228
61.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.226
62.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov222
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha222
64.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň214
65.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.210
66.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
67.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.204
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice204
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.204
70.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha198
71.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.196
72.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky194
73.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
74.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha189
75.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most186
76.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice184
77.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš178
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 178
79.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice176
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín176
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.176
82.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice174
83.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
84.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice168
85.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov167
86.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
87.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
89.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov150
90.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 148
91.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem144
92.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most142
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha142
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Pálková Tereza2002 Super Stars Most142
96.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
97.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha136
98.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha134
99.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice132
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem132
101.Königová Nicola2004 TJ Proboštov128
102.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice126
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice126
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.126
107.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
108.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton123
109.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.122
110.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice120
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.120
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha120
115.Urbanová Markéta2003 BK Junior Benátky nad Jizerou114
116.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton112
117.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha109
118.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.97
119.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky94
120.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov88
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava88
122.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš84
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice84
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc84
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka84
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš84
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 84
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice84
129.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most82
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.82
131.Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton81
132.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.80
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.80
134.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA79
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.79
136.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice78
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš78
141.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.76
142.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky72
143.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov70
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA70
145.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 67
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.67
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.67
148.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.66
149.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.60
150.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.56
151.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice55
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm55
153.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové54
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha54
156.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most52
157.Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov46
158.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov42
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže42
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka42
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka42
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice42
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín42
Polová Tereza2002 TJ Sokol Dobruška42
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové42
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice42
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava42
175.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.40
177.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín38
179.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most28
180.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
185.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.24
186.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice14
Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice14
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice14
189.Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 13
190.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA12
Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové12
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha12
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha12
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - otevřený - Hradec KrálovéC30.08.2015
22. GPB U15 - MostB13.09.2015
3GPC U15 - České BudějoviceC19.09.2015
4GPC U15 otevřený - AšC26.09.2015
5GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC03.10.2015
6GPC U15 - BřeclavC10.10.2015
7Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
8GPC U15 otevřený - LiberecC18.10.2015
9GPC U15 otevřený - Praha - ZMC24.10.2015
10GPC U15 otevřený - Praha - VinořC24.10.2015
11GPD U15 otevřený - Ústí nad LabemD07.11.2015
12OP U15 - Hradec KrálovéSKP07.11.2015
13OP U15 - Benátky nad JizerouSKP07.11.2015
14OP U15 - České BudějoviceSKP08.11.2015
15KP U15 - LiberecD08.11.2015
16OP U15 - TepliceSKP14.11.2015
17OP U15 - PrahaSKP21.11.2015
18GPC U15 otevřený - MostC21.11.2015
19GPC Kladno Open - KladnoC22.11.2015
20GPD U15 - TáborD22.11.2015
21GPD U15 - Brno - KuklenskáD28.11.2015
22GPC U15 - kvalifikace na MČR - PlzeňC29.11.2015
23OP U15 - PřerovSKP12.12.2015
24GPD U15 - České BudějoviceD12.12.2015
25OP U15 - BrnoSKP13.12.2015
26MČR jednotlivců - LiberecMČR20.12.2015
271. GPD U15 - ProboštovD09.01.2016
28GPC U15 - JihlavaC09.01.2016
291. GPD U15 - Liberec - VesecD09.01.2016
30VT a KP ČOS - KlimkoviceC10.01.2016
311. GPC U15 - Orlová - LutyněC16.01.2016
321. GPC U15 - Benátky nad JizerouC17.01.2016
331. GPC U15 - PrahaC24.01.2016
341. GPC U15 - LiberecC24.01.2016
351. GPC U15 - OsíkC30.01.2016
361. GPC U15 - České BudějoviceC30.01.2016
371. GPC U15 - AšC30.01.2016
381. GPC U15 - BrnoC31.01.2016
391. GPA U15 - Orlová - LutyněA14.02.2016
40GPC U15 - Kladno Open - KladnoC05.03.2016
41Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC13.03.2016
42GPC U15 Open - IvančiceC13.03.2016
431. GPB U15 - PardubiceB20.03.2016
44GPC U15 - otevřený - LanškrounC03.04.2016
452. GPD U15 - TepliceD09.04.2016
462. GPD U15 - LiberecD09.04.2016
472. GPC U15 - Velké PavloviceC16.04.2016
482. GPC U15 - Praha - HamrC16.04.2016
492. GPC U15 - MostC16.04.2016
502. GPC U15 - Český KrumlovC16.04.2016
51Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
522. GPC U15 - OlomoucC30.04.2016
532. GPC U15 - HoliceC07.05.2016
542. GPC U15 - Plzeň - Bílá HoraC08.05.2016
552. GPA U15 - AšA15.05.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading