logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 25.05.2016

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
25.05.2015 - 25.05.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Kural Martin1999 USK Plzeň2224
2.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2104
3.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2069
4.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1912
5.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1792
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1781
7.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1318
8.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1256
9.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1248
10.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
11.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1159
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1039
13.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most912
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
15.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín902
16.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.882
17.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.837
18.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.822
19.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice777
20.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most724
21.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové715
22.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín708
23.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov670
24.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice624
25.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
26.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most608
27.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem588
28.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.561
29.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno501
30.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň498
31.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
32.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice468
33.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.446
34.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
35.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.386
36.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně383
37.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové362
38.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.359
39.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 356
40.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně354
41.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška350
42.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
44.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň330
45.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.322
46.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice317
47.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice314
48.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka306
49.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 296
50.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno285
51.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové284
Hájek David2000 Super Stars Most284
53.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.278
54.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice268
55.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.260
56.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most251
57.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most247
58.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín244
59.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
61.Palán Václav2001 SK Prosek Praha234
62.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka228
63.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.216
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka216
65.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň210
66.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška208
67.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem206
68.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice198
69.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
70.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice186
71.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most180
72.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice174
73.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
74.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Morávek Michal2002 BaC Kladno156
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice156
77.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.155
Seifert David2000 BK TJ Baník Most155
79.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně150
80.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.149
81.Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 143
82.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov138
84.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.134
85.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.126
86.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.124
87.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha123
88.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
89.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
91.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA119
92.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr114
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín114
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
96.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
97.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA107
98.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín102
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.102
100.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice101
101.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice98
102.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha96
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
104.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.90
105.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
106.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.82
107.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
115.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice75
116.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.66
118.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
120.Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 51
121.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub42
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Rigl Tomáš2001 SK Podolí42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
132.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
135.Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 33
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice33
137.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně32
138.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Soukup Václav2001 BKV Plzeň30
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
141.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 27
142.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 18
143.Mišner Jiří1998 SK Hamr, z.s. 9
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice9
Řepa Václav2001 Super Stars Most9
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 9
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 9
1.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2768
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2768
3.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2504
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2496
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2272
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2272
7.Kural Martin1999 USK Plzeň2006
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1878
9.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1864
10.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1824
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1824
12.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1504
13.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
14.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1320
15.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1317
16.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1268
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1256
18.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1250
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
20.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
21.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1003
22.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně989
23.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.931
24.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.928
25.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.922
26.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha912
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most912
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice912
29.Palán Václav2001 SK Prosek Praha910
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov910
31.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.796
32.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.754
33.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most751
34.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín742
35.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice720
36.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.710
37.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 681
38.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně673
39.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka663
40.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most633
41.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem624
42.Seifert David2000 BK TJ Baník Most594
43.Hájek David2000 Super Stars Most585
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.585
45.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně580
46.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka549
47.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most525
48.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.505
49.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové501
50.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.486
51.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most460
52.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 455
53.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška452
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška452
55.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.448
56.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr430
57.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.408
58.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno390
59.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice388
60.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.377
61.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice370
62.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice364
63.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň357
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň357
65.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem344
66.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové342
67.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice338
68.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
69.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
70.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice310
71.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice276
72.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.275
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.275
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín275
75.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
77.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice266
78.Morávek Michal2002 BaC Kladno264
79.Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 245
80.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA242
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.242
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA242
83.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
84.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
85.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice200
86.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.194
87.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň192
88.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
90.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice164
91.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně150
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov150
93.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.138
Herzán David2002 Slavoj Podivín138
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.138
97.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín132
98.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.128
99.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 120
100.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.116
101.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Soukup Václav2001 BKV Plzeň114
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.114
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
114.Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně112
115.Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 88
116.Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 86
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice86
118.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice78
Rigl Tomáš2001 SK Podolí78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
127.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
130.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Folta Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 42
1.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.3072
2.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2160
3.Kural Martin1999 USK Plzeň2032
4.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1744
5.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1584
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1443
7.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1352
8.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1304
9.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1254
10.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1163
11.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1104
12.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1030
13.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1002
14.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most919
15.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka918
16.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov910
17.Palán Václav2001 SK Prosek Praha814
18.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.750
19.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
20.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín733
21.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice644
22.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
23.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.610
24.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.488
25.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.447
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
27.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.400
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most399
29.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně390
30.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice382
31.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.358
32.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň351
33.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška346
34.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.344
35.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
36.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno336
37.Seifert David2000 BK TJ Baník Most325
38.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most322
39.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.315
40.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín285
41.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.284
42.Hájek David2000 Super Stars Most280
43.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem278
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška278
45.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové276
46.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most268
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 268
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice268
49.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.264
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně264
51.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice254
52.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno253
53.Morávek Michal2002 BaC Kladno252
54.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
55.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem236
56.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice232
57.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.230
58.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice224
59.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA212
60.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň210
61.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.206
62.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice203
63.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
64.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
65.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové190
66.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice188
67.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice166
68.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha156
69.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
70.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové138
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov138
72.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.126
73.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice124
74.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
76.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
80.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice112
81.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.110
82.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.102
Rigl Tomáš2001 SK Podolí102
84.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
86.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové96
87.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.92
88.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most88
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.88
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA88
91.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.86
92.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha84
94.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.80
95.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub78
Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
102.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka69
103.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
104.Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice46
105.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
110.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
112.Řepa Václav2001 Super Stars Most12
Straka Jakub2000 Super Stars Most12
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2245
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2144
3.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1974
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1832
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1744
6.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1584
7.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1510
8.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1488
9.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1264
10.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1248
11.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1126
13.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1122
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
15.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1048
16.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.931
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice912
18.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.904
19.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha862
20.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most824
21.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most740
22.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín702
23.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.670
Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice670
25.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.621
26.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.577
27.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí550
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice533
29.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice517
30.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most476
31.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice468
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice446
33.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka441
34.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.423
35.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.391
36.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc378
37.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška354
38.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
39.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná336
40.Srbová Adéla2000 BaC Kladno332
41.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 310
42.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most304
43.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.295
44.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice292
45.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.291
46.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové282
47.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice281
48.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
49.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc274
50.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha257
51.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška256
52.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha242
53.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most240
54.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha234
55.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
56.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc226
57.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.221
58.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most215
59.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice210
60.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.202
61.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň194
62.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
63.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most188
64.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
65.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA176
66.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton175
67.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
68.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.170
69.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA158
70.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most156
71.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice154
72.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice152
73.Dufková Monika1999 BaC Kladno151
74.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň150
75.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most148
76.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov138
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice138
78.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha132
79.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice128
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice128
81.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.126
83.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc124
84.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.118
85.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha114
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava114
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
90.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov102
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.102
92.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně99
Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha99
94.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.90
95.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most84
96.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže80
97.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
104.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.77
105.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice75
106.Brázdová Kateřina1998 SK Badminton Tábor, z.s.66
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín66
108.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA54
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
110.Rajnohová Alice1998 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
111.Michalová Adriana1998 Super Stars Most33
112.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.32
113.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA30
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
1.Paurová Lucie1999 Super Stars Most3232
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2997
3.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2800
4.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2200
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2112
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2104
7.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.2021
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1829
9.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1710
10.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí1648
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1605
12.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1546
13.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1536
14.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1355
15.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1336
16.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1227
17.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1181
18.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1158
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
20.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1072
21.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1064
22.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1048
23.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1046
24.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.985
25.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.976
26.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice933
27.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná907
28.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most879
29.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín862
30.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most834
31.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.786
32.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka766
33.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most728
34.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava724
35.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.712
36.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.694
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno671
38.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
39.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice624
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
41.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška572
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice572
43.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most568
44.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
45.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc497
46.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška479
47.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice474
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové474
49.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most460
50.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha454
51.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.430
52.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc429
53.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
54.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most408
55.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
56.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.388
57.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc383
58.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most356
59.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
60.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA281
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice281
62.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most278
64.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
65.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice270
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice270
67.Dufková Monika1999 BaC Kladno266
68.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.257
69.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA242
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha242
71.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
72.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.228
73.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
74.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice203
75.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton194
76.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
78.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.181
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.181
80.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice164
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice164
82.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
83.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně152
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice152
85.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín150
86.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.143
87.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice138
Jeřábková Petra2001 SK Podolí138
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.138
90.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most120
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.120
92.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc114
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Kampasová Kristýna2001 SK Podolí114
Rajnohová Alice1998 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno114
Sejková Patricie2001 SK Podolí114
98.Michalová Adriana1998 Super Stars Most86
99.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
104.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov75
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov75
106.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín72
107.Brázdová Kateřina1998 SK Badminton Tábor, z.s.69
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.69
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň69
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň69
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice69
1.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2312
2.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1752
3.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1616
4.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1584
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1573
6.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1541
7.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1336
8.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1288
9.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1275
10.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
11.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1104
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1070
13.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1000
14.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.922
15.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most919
16.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka918
17.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
18.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.910
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
20.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha836
21.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava754
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.750
23.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.748
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice733
25.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most655
26.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
27.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.523
28.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.494
29.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže488
30.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
31.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc470
32.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka447
33.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
34.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí392
35.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 391
36.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.386
37.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.378
38.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška354
39.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most351
40.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
41.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná316
42.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška314
43.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice312
44.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc293
45.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň286
46.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc274
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha274
48.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most270
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha270
50.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most266
51.Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton263
52.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.252
53.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové250
54.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most244
55.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice242
56.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
57.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA212
58.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
59.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
60.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice198
61.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha194
62.Srbová Adéla2000 BaC Kladno192
63.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
64.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha166
65.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
66.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most158
67.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
68.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most152
69.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov150
70.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice138
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov138
72.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.136
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice132
74.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov126
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.126
76.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.122
77.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
78.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň114
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Nováčková Barbora1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice114
85.Smutná Tereza1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
86.Brázdová Kateřina1998 SK Badminton Tábor, z.s.102
Jeřábková Petra2001 SK Podolí102
88.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice96
89.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.92
90.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc88
Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice88
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice88
93.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA86
94.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
97.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.78
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Rajnohová Alice1998 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
101.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín54
103.Michalová Adriana1998 Super Stars Most46
104.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice42
107.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.38
108.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading