logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 01.06.2016

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.06.2015 - 01.06.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2752
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2208
3.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm1784
4.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava1638
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1528
6.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1350
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1330
8.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1254
9.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice1242
10.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1076
11.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov937
12.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.929
13.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton918
14.Altera Jan2004 BaC Kladno875
15.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha788
16.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem776
17.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov764
18.Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc694
19.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha644
20.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.562
21.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava541
22.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.513
23.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton508
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most508
25.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice488
26.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka486
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.482
28.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice440
29.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš422
30.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice406
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.396
32.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.392
33.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha384
34.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice357
35.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha346
36.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary336
37.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha328
38.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.324
39.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice304
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava304
41.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary288
42.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
44.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice276
45.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže259
46.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov257
47.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové256
48.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš254
49.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice252
50.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.250
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
52.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín244
Seidl Michal2004 Super Stars Most244
54.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
55.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.228
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava228
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
59.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
60.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.220
61.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg216
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice216
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice216
64.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 212
65.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary210
66.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice208
67.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most204
68.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.198
69.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.194
70.Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava192
71.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov191
72.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín190
73.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno188
74.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš182
75.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice180
76.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.176
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 176
78.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
79.Kundrát David2006 Badminton VK Aš164
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš164
81.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
82.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA159
83.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.158
84.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka156
86.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.154
88.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice153
89.Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha152
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice152
91.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš149
92.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice148
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice148
94.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.147
95.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.146
96.Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice144
98.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové142
99.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.140
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav140
101.Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové139
102.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice136
Vlasák David2004 Super Stars Most136
104.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 132
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most132
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň132
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha132
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice132
109.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.128
Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.128
111.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice127
112.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.124
113.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
114.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha118
115.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha115
116.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín114
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg114
118.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.112
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice112
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha112
121.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.111
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg111
123.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha110
Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou110
125.Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr108
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
127.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové107
128.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové106
129.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha104
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most104
131.Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg103
132.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany102
133.Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton101
134.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice98
135.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary96
136.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg90
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.90
138.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže88
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
140.Superata Viktor2005 ČaPoZ Olomouc87
141.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany84
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha84
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové84
144.Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice82
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice82
Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.82
147.Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.81
148.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.80
149.Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav77
150.Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže76
151.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha75
152.Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš72
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha72
156.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.70
158.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.69
159.Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII68
Janáček David2004 BK ARION PRAHA68
161.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA67
162.Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice66
163.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha65
164.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
165.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.61
166.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.60
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš60
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.60
169.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice56
170.Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice55
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.55
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha55
173.Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov52
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha52
175.Krahula Jan2005 SK Podolí51
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm51
177.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov49
178.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice48
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm48
180.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice47
181.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha46
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub46
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže46
184.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.45
185.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
187.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice40
189.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.39
Moravec Michal2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.39
191.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov38
192.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.37
193.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš36
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice36
195.Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 35
196.Anýž Ondřej2004 Sokol Králův Dvůr34
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA34
198.Frýdek Jan2006 ČaPoZ Olomouc33
199.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.32
200.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem31
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav31
202.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš30
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary30
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové30
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
206.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
207.Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm27
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav27
209.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA26
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
212.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín25
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 25
214.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII24
215.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 23
Španěl Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm23
217.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha22
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš22
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha22
220.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha21
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha21
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm21
223.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha20
224.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha19
Solar Jan2005 SK Prosek Praha19
226.Hasch Vítězslav2004 TJ Bílá Hora Plzeň18
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice18
228.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha15
229.Hruška Tomáš2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.14
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr14
231.Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná13
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice13
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha13
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín13
236.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr12
239.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 11
240.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš10
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš10
Ploss Lionel2006 Badminton VK Aš10
Pudelka Jakub2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha10
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha10
249.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka9
David Tomáš2005 TJ Sokol Klimkovice9
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm9
Russina Jan2005 Kabal team Karviná9
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
254.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.7
Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov7
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA7
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
259.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha6
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice6
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY6
Dvořák Dominik2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 6
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno6
Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov6
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice6
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov6
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže6
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín6
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY6
273.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.5
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha5
275.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš4
Chovanec Matěj2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
Krob Martin2004 Sokol Králův Dvůr4
Meluzin Tomáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav4
Phu Quoc Huy2009 SKP Kometa Brno - RS Badminton4
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY4
285.Dolanský Vít2008 SKB Český Krumlov3
Kučera Jakub2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.3
Lovecký Tomáš2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Šťastný Kristián Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Tichý Jan2007 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 3
Vopava Martin2004 SK Prosek Praha3
293.Derka Jan2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice2
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín2
Rudiš Albert2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Smolík Alex2006 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Smutný Tomáš2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
301.Janeček Patrik2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou1
Koňák Denis2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3040
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2848
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2405
4.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov2282
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov2282
6.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm2278
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava2278
8.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2056
9.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1768
10.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1584
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
12.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1350
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1350
14.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.1342
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1342
16.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1318
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1286
18.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1100
19.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most1076
20.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
22.Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc898
23.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem862
24.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice860
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 860
26.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.812
27.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.799
28.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.794
29.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava789
30.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 694
31.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice692
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary692
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary692
34.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha680
35.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.633
36.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha630
37.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.618
38.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha610
39.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka586
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš586
41.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.576
42.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice570
43.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice516
44.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem486
45.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.484
46.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
47.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most466
48.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem454
49.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
50.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary406
51.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.392
52.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.384
53.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice376
54.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš374
55.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.372
56.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.362
57.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš360
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice360
59.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín356
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
62.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.354
63.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.330
64.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice323
65.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové320
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Lorenc Radim2006 TJ Montas Hradec Králové320
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice320
69.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 314
Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.314
71.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice312
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.312
73.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav304
74.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš290
75.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže288
76.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha284
Seidl Michal2004 Super Stars Most284
78.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice280
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava280
80.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov276
81.Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.270
82.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice266
83.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice260
84.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.253
85.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg252
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg252
87.Kundrát David2006 Badminton VK Aš248
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.248
89.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže244
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice244
91.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice240
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice240
95.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov236
Vlasák David2004 Super Stars Most236
97.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.234
98.Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton228
99.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice220
100.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.217
101.Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice212
102.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice210
103.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha206
104.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary204
105.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové202
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava202
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové202
108.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg198
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.198
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.198
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.198
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové198
114.Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.196
115.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov192
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže192
117.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice188
118.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín182
119.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most180
121.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany178
122.Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.172
123.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha171
124.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.170
125.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.168
126.Superata Viktor2005 ČaPoZ Olomouc162
127.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
128.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš156
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš156
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín156
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg156
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové156
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
136.Foltin Jakub2004 Super Stars Most150
137.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha148
138.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.144
139.Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava138
141.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.134
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha134
143.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha133
144.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.132
145.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice130
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most130
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice130
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže130
149.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA128
Janáček David2004 BK ARION PRAHA128
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice128
152.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA127
153.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice126
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
155.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.122
156.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg120
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
158.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha116
159.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka114
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka114
Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín114
163.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha112
164.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice104
166.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 94
167.Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice92
168.Krahula Jan2005 SK Podolí90
169.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín88
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
172.Frýdek Jan2006 ČaPoZ Olomouc84
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice84
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
176.Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII80
177.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany78
Hasch Vítězslav2004 TJ Bílá Hora Plzeň78
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš78
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň78
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice78
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín78
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové78
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
185.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou69
186.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA68
187.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha64
188.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha60
190.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha55
191.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha52
194.Mojcher Jonáš2004 SKB Český Krumlov50
195.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 46
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná46
Moravec Michal2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín46
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
201.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub42
Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
210.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice40
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha40
213.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA39
214.Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 38
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII38
220.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha28
Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov28
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 28
223.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice26
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav26
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže26
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
232.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha14
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 14
Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov14
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov14
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
240.Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha13
Vik Šimon2004 TJ Spoje Praha13
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2408
2.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm2246
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2168
4.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1544
5.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1526
6.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1355
7.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava1350
8.Altera Jan2004 BaC Kladno1301
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1066
10.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1021
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1002
12.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most848
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha824
14.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.788
15.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton776
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha760
17.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice656
18.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.647
19.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov586
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice586
21.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton558
22.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary492
23.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
24.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka455
25.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice454
26.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice453
27.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.430
28.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 422
29.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha388
30.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice364
31.Ovčačík Jan2005 ČaPoZ Olomouc352
32.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice340
33.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha336
34.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary334
35.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš326
36.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
37.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.314
38.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice312
39.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.280
40.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.276
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
42.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.266
43.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.264
44.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové258
45.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice250
46.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.248
47.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
48.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš240
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice240
51.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.234
52.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň228
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.228
54.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem224
55.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
56.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov210
57.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
59.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice204
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.204
61.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha200
62.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš198
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice198
65.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice196
66.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most182
67.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.174
68.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 168
69.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava167
70.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové166
71.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most164
72.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice162
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.162
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice162
75.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava160
76.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha156
77.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
Vlasák David2004 Super Stars Most152
79.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
81.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže148
82.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže146
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov146
84.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš142
85.Líbal Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.140
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice140
87.Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov138
88.Kundrát David2006 Badminton VK Aš136
89.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice132
90.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.128
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice128
92.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha124
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava124
94.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš120
Krahula Jan2005 SK Podolí120
Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
99.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.118
100.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Phu Hung Anh2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr114
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA114
104.Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže106
105.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice102
106.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha98
107.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.96
108.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most94
109.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice88
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.88
114.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.86
115.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary84
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín84
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice84
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
122.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA82
Janáček David2004 BK ARION PRAHA82
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.82
125.Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice80
Fous Petr2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov80
128.Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové78
132.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Švarc Matěj 2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.76
134.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha72
135.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany70
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 70
137.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.68
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha68
139.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
140.Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice56
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice56
Foltin Jakub2004 Super Stars Most56
Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 56
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem56
145.Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
146.Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
147.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice46
148.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka42
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš42
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice42
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Švec Lukáš2004 Slavoj Podivín42
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
162.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha41
Seidl Michal2004 Super Stars Most41
164.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
165.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA39
166.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav38
Mervart Lukáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
169.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 30
Urban Jan2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
171.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav28
172.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže26
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha26
Pleskač Tobiáš2004 Start Jihlava26
178.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha24
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
180.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 18
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha18
183.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.14
Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov14
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov14
189.Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
193.Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
194.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA4
Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha4
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha4
Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov4
Moravec Michal2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice4
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže4
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2928
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2166
3.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1926
4.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1541
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1532
6.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.1398
7.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1340
8.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1330
9.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1322
10.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1110
11.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1029
12.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1003
13.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín944
14.Königová Nicola2004 TJ Proboštov848
15.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka700
16.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice670
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.670
18.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.628
19.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš616
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha616
21.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.550
22.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice520
23.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka508
24.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha458
25.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov454
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary454
27.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice448
28.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha426
29.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov422
30.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.404
31.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice401
32.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.383
33.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
34.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice378
35.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové368
36.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín344
37.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.342
38.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary336
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.336
40.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava331
41.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.317
42.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
43.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice288
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice288
45.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice281
46.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha280
47.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
48.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš248
49.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
50.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice240
Vinterová Tereza2005 SK Podolí240
52.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.238
53.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov230
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou230
55.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice228
56.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže223
57.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr222
58.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.220
59.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.219
60.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka216
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.216
62.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.208
63.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most207
64.Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc204
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.204
66.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.202
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
68.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice200
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha200
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.200
71.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.196
72.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 195
73.Benediktová Klára2005 USK Plzeň192
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.192
75.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr188
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka188
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.188
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem188
79.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha186
80.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice184
81.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
82.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha176
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.176
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
85.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.171
86.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
87.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha166
88.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš158
89.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha152
91.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice148
92.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
93.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.143
94.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm142
95.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha140
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice140
97.Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava133
98.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.132
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň132
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš132
101.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice128
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.128
103.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice126
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
105.Kalkušová Karolína2007 BK Junior Benátky nad Jizerou122
106.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže121
107.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem120
108.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice116
Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.116
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem116
111.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň114
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka114
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.114
114.Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr112
115.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže108
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš108
117.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.107
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha107
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka107
120.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka104
121.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton102
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha102
123.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš100
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš100
125.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha99
126.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.95
127.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou94
128.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín93
129.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice90
130.Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín88
131.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 86
132.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou84
133.Pavelková Tereza2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.83
134.Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš80
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha80
Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.80
137.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha79
138.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav78
140.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
141.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
142.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice70
143.Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice69
144.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice68
146.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice66
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš66
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové66
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
150.Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most64
151.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže62
152.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha61
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA61
154.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.60
155.Krulová Lucie2006 VSK VUT Brno58
156.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.57
157.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha55
158.Javorská Anna2004 USK Plzeň54
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.54
160.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary53
161.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha51
162.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.50
163.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.47
164.Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
165.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany45
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš45
167.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha44
168.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava42
171.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha40
172.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha39
173.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha33
174.Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany32
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem32
176.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš31
177.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice30
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hanušová Barbora2004 SK Podolí30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pezlarová Linda2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
182.Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.29
183.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA28
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem28
185.Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.26
187.Bálintová Michaela2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
188.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice24
189.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov22
Pásková Anežka2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.22
Veverková Nela2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.22
192.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 20
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha20
194.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary19
195.Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov18
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice18
197.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha15
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha15
199.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha13
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín13
201.Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
202.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov10
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice10
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže10
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš10
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice10
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš10
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha10
Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
211.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou9
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha9
Voráčková Julie2004 BK 93 Hořovice9
214.Neugebauerová Karolína2006 SK Badminton Boreček Opava8
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
216.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice7
Trnková Valerie2005 Sokol Králův Dvůr7
218.Češková Sára2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice6
Kynclová Silvie2006 SK Podolí6
Malegová Veronika2005 BK ARION PRAHA6
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 6
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany6
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov6
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.6
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA6
227.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha5
Jiráková Natálie2005 BK ARION PRAHA5
Polavková Dominika2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.5
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha5
231.Chadimová Markéta2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Hamplová Karolína 2007 Badminton VK Aš4
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha4
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav4
235.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Daňhelová Tereza2004 TJ Spoje Praha3
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov3
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 3
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice3
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov3
Nováková Nela2006 SK Prosek Praha3
Opekarová Barbara2004 SKB Český Krumlov3
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA3
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY3
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA3
249.Kunátová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice2
Schrothová Barbora2006 SK Prosek Praha2
Stoupencová Valerie2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Zemková Marie2006 BC AKTIV LUŽINY2
253.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.1
Pazderová Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha1
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2832
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most2832
3.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2616
4.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče2384
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2352
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2021
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1766
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1680
9.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1580
10.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1494
11.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha1400
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1400
13.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1352
14.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1350
15.Königová Nicola2004 TJ Proboštov1340
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1264
17.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1158
18.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.1076
19.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha1062
20.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov958
21.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov956
22.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín900
23.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary860
24.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka848
25.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš836
26.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.798
27.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary718
28.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice706
29.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.694
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.694
31.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice682
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.682
33.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice680
34.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice658
35.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.654
36.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš646
37.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha628
38.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka622
39.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha595
40.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem548
41.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov486
42.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.480
43.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice478
45.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.476
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.476
47.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice444
48.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha442
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha442
50.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.433
51.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín431
52.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice425
53.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most420
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice420
55.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 418
56.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice392
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.392
60.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš372
61.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
62.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem356
64.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže355
65.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.348
66.Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc330
67.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
68.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.306
69.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava298
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava298
71.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.284
72.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice280
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice280
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice280
76.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha278
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín278
78.Benediktová Klára2005 USK Plzeň276
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka276
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.276
81.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.256
82.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha250
83.Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha244
84.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže242
85.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.234
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš234
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín234
88.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice232
89.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 228
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka228
91.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.214
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou214
93.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem212
94.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
97.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.207
98.Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.206
99.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
100.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
101.Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín200
102.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka198
103.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.196
104.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice192
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.192
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže192
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice192
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha192
109.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice182
110.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň180
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň180
112.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice174
Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton174
114.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice170
115.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.164
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha164
117.Javorská Anna2004 USK Plzeň162
118.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha158
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem158
120.Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš156
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.156
Vinterová Tereza2005 SK Podolí156
123.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže154
124.Kalkušová Karolína2007 BK Junior Benátky nad Jizerou150
Pavelková Tereza2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.150
126.Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.146
127.Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr138
128.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA132
129.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany130
130.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.128
131.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr126
Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr126
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
134.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha124
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most124
136.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš120
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš120
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš120
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš120
140.Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka114
141.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou102
Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou102
143.Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice94
144.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
145.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha88
146.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice78
Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Hanušová Barbora2004 SK Podolí78
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.78
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava78
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.78
157.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha72
160.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice68
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice68
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 68
163.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 64
164.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.61
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.61
166.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
167.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
168.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.50
169.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha46
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.46
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.46
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
174.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA44
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha44
Veverková Nela2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.44
177.Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš42
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš42
184.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice40
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
186.Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 38
187.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
188.Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
189.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha26
197.Bálintová Michaela2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.14
Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov14
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice14
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov14
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany14
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha14
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha14
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA14
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA14
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2246
2.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha2186
3.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1995
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1680
5.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1584
6.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1544
7.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
8.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1350
9.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1063
10.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.1061
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.887
12.Königová Nicola2004 TJ Proboštov848
13.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.788
14.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha764
15.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha763
16.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín749
17.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice656
18.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.647
19.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.620
20.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov616
21.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka612
22.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.546
23.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary492
24.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice476
25.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín458
26.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary434
27.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
28.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 422
29.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš410
30.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice406
31.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice400
32.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.394
33.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha390
34.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov378
35.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha372
36.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice356
37.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov346
38.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.340
39.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha336
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
41.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
42.Hartmannová Alžběta2005 ČaPoZ Olomouc282
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha282
44.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.280
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice280
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.280
48.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín266
49.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže252
50.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice244
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.244
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové244
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.244
54.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš240
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice240
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice240
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš240
58.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.236
59.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.234
60.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice228
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem228
63.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
64.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava202
65.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
66.Benediktová Klára2005 USK Plzeň194
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 194
68.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
69.Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.174
70.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice172
71.Matulová Dominika2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
72.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice166
73.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.162
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš162
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín162
76.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.160
77.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice156
79.Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha154
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.154
81.Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.150
82.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice148
83.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže144
84.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most138
Kalkušová Karolína2007 BK Junior Benátky nad Jizerou138
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže138
87.Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava136
88.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
89.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.133
90.Osičková Aneta2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.130
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha130
93.Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš126
94.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.122
95.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš120
Vinterová Tereza2005 SK Podolí120
98.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr114
Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem114
101.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice110
103.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha104
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
105.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm100
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka100
107.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha99
108.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.98
109.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.96
110.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA95
111.Reidlová Michaela2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.94
112.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
113.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha88
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha88
115.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 84
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice84
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice84
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.84
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary84
120.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
121.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš78
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
127.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany70
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice70
129.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.68
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha68
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most68
133.Veverková Nela2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.64
134.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha58
135.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 56
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
137.Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice50
138.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice46
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.46
142.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice42
Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň42
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka42
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš42
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš42
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka42
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava42
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš42
157.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.41
158.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA40
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže40
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha40
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha40
163.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pavelková Tereza2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.38
167.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
168.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha28
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice28
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha28
171.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
177.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 18
178.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha16
179.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov14
Brothánková Alena2005 TJ Astra ZM Praha, z.s.14
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže14
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov14
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Javorská Anna2004 USK Plzeň14
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA14
186.Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
187.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
188.Bálintová Michaela2006 TJ Astra ZM Praha, z.s.4
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 4
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice4
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 4
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov4
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany4
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha4
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha4
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA4
ČísloTurnajGPDatum
1GPE50 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5006.06.2015
2GPD U13 otevřený - Ústí nad LabemD19.09.2015
3GPD U13 otevřený - LiberecD19.09.2015
4GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC19.09.2015
52. GPB U13 - PardubiceB27.09.2015
6GPD U13 otevřený - TáborD27.09.2015
7GPC U13 otevřený - České BudějoviceC03.10.2015
8GPC U13 - Podolí u BrnaC04.10.2015
9GPE50 Hamr Open - PrahaE5004.10.2015
10GPC Hamr Open - PrahaC04.10.2015
11Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
12GPC U13 otevřený - ProboštovC11.10.2015
13GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD17.10.2015
14GPC U13 otevřené - AšC17.10.2015
15GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5017.10.2015
16GPD U13 - České BudějoviceD18.10.2015
17OP U13 - KladnoSKP24.10.2015
18Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2015
19OP U13 - LiberecSKP31.10.2015
20OP U13 - Český KrumlovSKP31.10.2015
21GPD U13 - PodivínD07.11.2015
22GPD U13 otevřený - AšD14.11.2015
23OP U13 - PrahaSKP15.11.2015
24KP U13 - Liberec - VesecD21.11.2015
25GPC U13 - kvalifikace na MČR - PlzeňC21.11.2015
26OP U13 - JihlavaSKP21.11.2015
27OP U13 - Český TěšínSKP28.11.2015
28OP U13 - Hradec KrálovéSKP28.11.2015
29MČR jednotlivců - Český KrumlovMČR06.12.2015
30GPC U13 - otevřený - LiberecC12.12.2015
31GPD U13 - České BudějoviceD12.12.2015
32VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
331. GPC U13 - KladnoC09.01.2016
34VT a KP ČOS - KlimkoviceE5010.01.2016
35Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5010.01.2016
36GPC U13 - Velké PavloviceC16.01.2016
371. GPD U13 - Praha - HamrD16.01.2016
381. GPD U13 - Ústí nad LabemD17.01.2016
391. GPD U13 - LiberecD17.01.2016
401. GPD U13 - České BudějoviceD24.01.2016
411. GPC U13 - Hradec KrálovéC24.01.2016
42GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD31.01.2016
43GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5031.01.2016
441. GPC U13 - Český KrumlovC06.02.2016
451. GPC U13 - Ústí nad LabemC07.02.2016
461. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC13.02.2016
471. GPC U13 - KopřivniceC20.02.2016
481. GPC U13 - AšC20.02.2016
491. GPC U13 - BrnoC20.02.2016
501. GPA U13 - AšA28.02.2016
51GPC U13 - JihlavaC06.03.2016
52GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - BarvířskáC12.03.2016
53Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
54Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5013.03.2016
552. GPD U13 - České BudějoviceD19.03.2016
561. GPB U13 - Praha - RadotínB03.04.2016
572. GPC U13 - PardubiceC16.04.2016
58GPD U13 - otevřený - AšD16.04.2016
592. GPD U13 - MostD17.04.2016
602. GPD U13 - Liberec - VesecD17.04.2016
61Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
62Radotín Cup - Praha - RadotínE5024.04.2016
63GPD U13 - Brno - Bohunice D30.04.2016
642. GPD U13 - Praha - VinořD30.04.2016
65GPC U13 - otevřený - Brno - BohuniceC01.05.2016
66GPE50 U11 - Brno - Bohunice E5001.05.2016
672. GPC U13 - České BudějoviceC07.05.2016
682. GPC U13 - OpavaC07.05.2016
692. GPC U13 - PrahaC07.05.2016
702. GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
71X. Super Stars Cup - MostE5007.05.2016
722. GPC U13 - MostC08.05.2016
732. GPC U13 - Karlovy VaryC14.05.2016
74GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD21.05.2016
752. GPC U13 - Podolí u BrnaC21.05.2016
76GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.05.2016
772. GPA U13 - Podolí u BrnaA29.05.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading