logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 06.06.2016

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
07.06.2015 - 06.06.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2208
2.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1920
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1781
4.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1624
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1580
6.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1560
7.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1514
8.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1464
9.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1398
10.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1283
11.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1158
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1104
14.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1093
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1003
16.Štětina Martin2000 BaC Kladno989
17.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.860
18.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most824
19.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno706
20.Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc694
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.694
22.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
23.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.657
24.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.576
25.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín564
26.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov520
27.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš516
28.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.501
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most490
30.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.488
31.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha485
32.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň482
33.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
34.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.454
35.Morávek Michal2002 BaC Kladno445
36.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška428
37.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha426
38.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš408
39.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.392
41.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka378
42.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice376
43.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most366
44.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most356
46.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov355
47.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.348
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.348
49.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc336
50.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň312
52.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná304
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
54.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.301
55.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.296
56.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně292
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.292
58.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně288
59.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín282
60.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.278
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
63.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice276
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
65.Herzán David2002 Slavoj Podivín268
66.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.248
Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice248
68.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš240
69.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.218
70.Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc216
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice216
73.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
74.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha212
75.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc208
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.208
79.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka204
80.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.202
81.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš192
83.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary186
84.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice178
85.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.175
86.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice174
87.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
88.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava170
89.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava168
90.Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
91.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha160
92.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem159
93.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most158
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice158
95.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka156
96.Hájek David2000 Super Stars Most155
97.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice154
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.154
99.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice153
100.Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.148
101.Straka Jakub2000 Super Stars Most144
102.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.142
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná142
104.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.139
105.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov138
106.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice132
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy132
108.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice126
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav126
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov126
111.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub124
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška124
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové124
114.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha122
115.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín121
116.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice120
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most120
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha120
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha120
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 120
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín120
124.Řepa Václav2001 Super Stars Most118
125.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.112
126.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
127.Cach David2002 Super Stars Most105
128.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice102
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov102
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha102
Janošov Radek2003 BaC Kladno102
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
133.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
135.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná96
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno96
Ziman Jan2000 BKV Plzeň96
139.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice90
143.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.88
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
145.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín86
Seifert David2000 BK TJ Baník Most86
147.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka84
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most84
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha84
Neradilek Adam2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Soukup Václav2001 BKV Plzeň84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
155.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most80
156.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice76
157.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA74
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most74
159.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň72
161.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 69
162.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice66
163.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.64
164.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.63
165.Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.62
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice62
167.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm61
168.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové60
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha60
170.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice59
171.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice58
172.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín55
173.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice54
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
176.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.51
177.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.50
178.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm49
179.Žák Marek2000 BK TJ Baník Most48
180.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 46
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice46
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 46
186.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany42
Dohnal Vojtěch2001 TJ Sokol Praha XIII42
Flegl Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
201.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka39
202.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton37
203.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA36
204.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.34
205.Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr30
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr30
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka30
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, z.s.30
210.Psota Ondřej2003 Super Stars Most28
211.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice27
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA27
213.Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
216.Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton25
217.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
Rigl Tomáš2001 SK Podolí24
219.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná22
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.22
222.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná21
223.Hora Aleš2003 Super Stars Most20
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most20
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 20
226.Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha19
227.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA18
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most18
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava18
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr18
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
236.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
237.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín12
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš12
244.Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 10
Seidl Michal2004 Super Stars Most10
248.Caska Adam2003 TJ Spoje Praha9
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA9
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr9
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr9
Mráček Ondřej2003 TJ Spoje Praha9
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr9
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA9
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr9
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha9
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA9
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové9
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2592
2.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2445
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2445
4.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.2232
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.2232
6.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2214
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2181
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2181
9.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2072
10.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1816
11.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1584
12.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1552
13.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1366
14.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1344
15.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1340
16.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.1301
17.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1217
18.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1182
19.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1158
20.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1100
21.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1080
22.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1064
23.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1016
24.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno1014
25.Herzán David2002 Slavoj Podivín976
26.Štětina Martin2000 BaC Kladno955
27.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most933
28.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most922
29.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.918
30.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.909
31.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.777
32.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most764
33.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška707
34.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.658
35.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice630
36.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška618
37.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov580
38.Hájek David2000 Super Stars Most562
39.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš516
40.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.514
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš514
42.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.504
43.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín501
44.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most491
45.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc480
46.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.479
47.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš478
48.Morávek Michal2002 BaC Kladno466
49.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha452
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha452
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň452
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.452
54.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice444
55.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.441
56.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.419
57.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.406
58.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně392
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně392
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.392
61.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary384
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc384
63.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.382
64.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.380
65.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice378
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava378
67.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
68.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
Seifert David2000 BK TJ Baník Most356
70.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.353
71.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka348
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.348
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.348
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.348
75.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
76.Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc342
77.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš336
78.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.320
81.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.317
82.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka306
83.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.302
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.302
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín302
86.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.294
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha294
88.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov288
89.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice281
90.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
91.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice276
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.276
93.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
94.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná268
95.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.262
96.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA244
Řepa Václav2001 Super Stars Most244
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
Straka Jakub2000 Super Stars Most244
100.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice242
101.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice240
Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub240
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most240
104.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice237
105.Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc234
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice234
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
109.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most230
110.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice228
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice228
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice228
113.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.220
114.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy216
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha216
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín216
117.Cach David2002 Super Stars Most210
118.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná208
119.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.206
120.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín203
121.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava200
122.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice198
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice198
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.198
125.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín192
126.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem178
127.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice166
129.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.164
131.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
132.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka156
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany156
Janošov Radek2003 BaC Kladno156
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové156
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň156
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
140.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov138
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov138
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov138
144.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.134
145.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha130
146.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
149.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.122
150.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha120
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 120
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice120
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha120
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav120
Soukup Václav2001 BKV Plzeň120
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
161.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most118
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.118
163.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov114
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava114
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice114
169.Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha88
171.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 86
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové86
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná86
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 86
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice86
180.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr84
Rigl Tomáš2001 SK Podolí84
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA84
187.Altera Jan2004 BaC Kladno78
Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr78
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr78
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha78
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav78
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové78
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha78
210.Psota Ondřej2003 Super Stars Most76
211.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most68
212.Hora Aleš2003 Super Stars Most64
213.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most52
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most52
215.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.50
216.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.46
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 46
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.46
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 46
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.46
223.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice42
Caska Adam2003 TJ Spoje Praha42
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA42
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr42
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mráček Ondřej2003 TJ Spoje Praha42
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš42
241.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.38
Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.38
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, z.s.38
246.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most26
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2352
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2261
3.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2192
4.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2070
5.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1486
6.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1459
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1325
8.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1316
9.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1304
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1288
11.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1254
12.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1112
13.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1064
14.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
15.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín895
16.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno882
17.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
18.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most788
19.Štětina Martin2000 BaC Kladno754
20.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.733
21.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.705
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.705
23.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.598
25.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most576
26.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň538
27.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.527
28.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov484
29.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.476
30.Hájek David2000 Super Stars Most452
Morávek Michal2002 BaC Kladno452
32.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
33.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka448
34.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš444
35.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha426
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška426
37.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš418
39.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice390
40.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.386
41.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.383
42.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava377
43.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc372
44.Chlubna Jaroslav2001 ČaPoZ Olomouc358
45.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice354
46.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň352
47.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš348
48.Králíček Jan2000 BK TJ Baník Most320
49.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.317
50.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov295
51.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
52.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem280
53.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA276
54.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava252
55.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.246
56.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha244
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně244
Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice244
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha244
60.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka240
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc240
63.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.216
64.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most208
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.208
67.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.206
69.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně205
70.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary204
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice204
72.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
73.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš198
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.198
75.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice190
76.Kocián Šimon2002 ČaPoZ Olomouc174
77.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška172
78.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
80.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Seifert David2000 BK TJ Baník Most166
82.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
83.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
85.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.160
86.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.158
87.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice156
Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice156
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha156
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice156
Soukup Václav2001 BKV Plzeň156
94.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most152
95.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov150
96.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov138
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
100.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
101.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové124
102.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice122
103.Janošov Radek2003 BaC Kladno120
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové120
Řepa Václav2001 Super Stars Most120
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
110.Cach David2002 Super Stars Most114
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
114.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.106
115.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.103
116.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.100
117.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.98
118.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.96
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
120.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice91
121.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most88
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice88
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná88
124.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
126.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka84
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.84
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.84
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice84
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
138.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov78
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice78
145.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most68
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem68
148.Broda Ondřej2001 Ostrava Badminton Klub55
Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.55
150.Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most54
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA54
152.Psota Ondřej2003 Super Stars Most50
Seidl Michal2004 Super Stars Most50
Straka Jakub2000 Super Stars Most50
155.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
163.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA42
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pelc Tomáš2001 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
187.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.38
189.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
194.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.23
195.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most14
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
197.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná13
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 13
200.Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná12
Hanák Robin2001 Sokol Králův Dvůr12
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Nedbal Petr2002 Sokol Králův Dvůr12
Pištěk Jaroslav2002 Sokol Králův Dvůr12
Rigl Tomáš2001 SK Podolí12
Rudovský Jan2001 Sokol Králův Dvůr12
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr12
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2502
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2246
3.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2021
4.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.2013
5.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1728
6.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1496
7.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1400
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1318
9.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1288
10.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1264
11.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
12.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1158
13.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1104
14.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1031
15.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha958
16.Janošová Petra2000 BaC Kladno918
17.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice884
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
19.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice784
20.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.756
21.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.720
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.720
23.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň718
24.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov568
25.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice550
26.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň540
27.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.531
28.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně504
29.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha491
30.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most476
31.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice468
32.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha465
33.Srbová Adéla2000 BaC Kladno456
34.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín434
35.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava432
36.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most428
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška428
38.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.420
39.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice414
40.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
41.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
42.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov391
43.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
44.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice380
45.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most356
46.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.348
47.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně332
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov332
50.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.329
51.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr320
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 320
53.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.316
54.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš312
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
56.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče304
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice304
59.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška284
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
61.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice268
62.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka264
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.264
64.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.260
65.Zachová Adéla2001 Start Jihlava248
66.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň246
67.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice244
68.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
69.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most240
70.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice234
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš234
72.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.226
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.226
74.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.224
75.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most221
76.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.214
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.214
78.Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.211
79.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
80.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
81.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně199
82.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš198
83.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky196
84.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.192
85.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov190
86.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně187
87.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice184
Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most184
89.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.176
90.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice172
92.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most168
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.168
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže168
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr168
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.168
97.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
99.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice162
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
101.Pálková Tereza2002 Super Stars Most158
102.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most156
104.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice144
105.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka138
106.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.132
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka132
108.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice130
109.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň126
110.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA122
111.Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně121
112.Adamcová Dominika2001 ČaPoZ Olomouc120
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice120
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice120
115.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most118
116.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň114
117.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.112
118.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.106
119.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov102
120.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň96
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice96
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
124.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
126.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice88
127.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA87
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha87
129.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
131.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice84
132.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most80
133.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
138.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice75
139.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA73
140.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.72
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
142.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice71
143.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
144.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA60
145.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most59
146.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.55
147.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice54
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 54
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice54
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
151.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany53
152.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
154.Florová Barbora2000 TJ Chropyně42
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava42
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.42
Jeřábková Petra2001 SK Podolí42
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
170.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA40
171.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha33
172.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA30
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové30
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové30
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň30
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín30
181.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.26
182.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.25
183.Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice22
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice22
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
187.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha20
188.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most18
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
190.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
191.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
193.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
194.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové9
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr9
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr9
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3120
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2800
3.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.2520
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2272
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2272
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín2069
7.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1974
8.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1848
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1832
10.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1792
11.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.1632
12.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1541
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
14.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1459
15.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
16.Janošová Petra2000 BaC Kladno1312
17.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1256
18.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
19.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava1198
20.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1185
21.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1171
22.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1104
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1046
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň1046
25.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most1016
26.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.945
27.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně920
28.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška911
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice911
30.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice858
31.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň836
32.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha790
33.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha781
34.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice764
35.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most732
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha732
37.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.706
38.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most682
39.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.623
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.623
41.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice600
42.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov580
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov580
44.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín550
45.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
46.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška536
47.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.522
48.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň502
49.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.491
Zachová Adéla2001 Start Jihlava491
51.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.490
52.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.480
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně480
54.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most452
55.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš442
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.442
57.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr430
58.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 428
59.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most426
60.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně412
61.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.408
62.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.395
63.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice392
65.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka384
66.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.380
67.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice368
68.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně359
69.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice356
70.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most348
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.348
72.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice347
73.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.342
74.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.338
75.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most328
76.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov327
77.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice320
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.320
79.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most316
80.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice288
81.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně281
82.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.272
83.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš270
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš270
85.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice264
86.Pálková Tereza2002 Super Stars Most256
87.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice252
88.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.248
89.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA242
90.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr240
91.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice239
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče239
93.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň234
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka234
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice234
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice234
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice234
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
99.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava224
100.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice216
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice216
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
103.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice206
104.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA200
105.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
107.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.192
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice192
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka192
111.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov190
112.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.181
113.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
114.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA164
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha164
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA164
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha164
118.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.162
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most162
120.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň156
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA156
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.156
124.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky154
125.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
126.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.149
127.Adamcová Dominika2001 ČaPoZ Olomouc138
Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice138
130.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
132.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.125
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice125
134.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice124
135.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most116
136.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA114
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň114
139.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.112
140.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most86
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.86
142.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany78
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové78
Florová Barbora2000 TJ Chropyně78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava78
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.78
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže78
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové78
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně78
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice78
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové78
173.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice46
178.Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr42
180.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.38
185.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
187.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2381
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2261
3.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha2040
4.Hadáčková Bára2001 TJ Sokol České Budějovice1520
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1514
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1510
7.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1486
8.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1459
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1325
10.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1224
11.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1120
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1112
14.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1076
15.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1064
16.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most918
17.Srbová Adéla2000 BaC Kladno882
18.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže813
19.Janošová Petra2000 BaC Kladno740
20.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.738
21.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.730
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.719
23.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice705
24.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice632
25.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška620
26.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice612
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň588
28.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.586
29.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava539
30.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice530
31.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň514
32.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most493
33.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.476
34.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň464
35.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
36.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha444
37.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha426
38.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov416
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
40.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.406
41.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 380
42.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.377
43.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most356
44.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.354
45.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.349
46.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most324
47.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.316
48.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most312
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš312
50.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov308
51.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.306
52.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice304
53.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.286
54.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Zachová Adéla2001 Start Jihlava284
56.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice281
57.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.280
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně280
Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně280
60.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov276
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
62.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice264
63.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov253
64.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice248
66.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně247
67.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice244
68.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice240
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka240
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
71.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice234
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň234
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň234
74.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava224
75.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky216
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka216
77.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně208
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice208
79.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most206
80.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.204
81.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
82.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
83.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín198
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice198
85.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.178
86.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
87.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.172
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška172
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice172
90.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.168
91.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most166
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
93.Adamcová Dominika2001 ČaPoZ Olomouc162
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň162
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
96.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.160
97.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice156
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice156
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice156
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice156
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš156
102.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most152
103.Pálková Tereza2002 Super Stars Most148
104.Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.142
105.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně133
106.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA130
108.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka126
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
110.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.124
111.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš120
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr120
113.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov114
114.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.110
115.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.106
116.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA103
117.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA88
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice88
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice88
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně88
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
122.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
123.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň84
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.84
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice84
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.84
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
129.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice80
130.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava78
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary78
139.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most76
140.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most68
141.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.64
142.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA55
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha55
144.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA54
145.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most46
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.46
148.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.42
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže42
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Petrusová Dominika2000 Sokol Králův Dvůr42
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA42
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice42
Šindelářová Linda2001 BK ARION PRAHA42
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice42
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
170.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
171.Benišová Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.32
172.Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice26
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
176.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.25
177.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
178.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
180.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná13
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
183.Jeřábková Petra2001 SK Podolí12
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Zikmundová Eliška2001 Sokol Králův Dvůr12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC Hamr Open - PrahaC20.09.2015
2GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC20.09.2015
32. GPB U17 - Praha - ZMB04.10.2015
4GPC U17 otevřený - LiberecC11.10.2015
5GPD U17 - TaborD18.10.2015
6OP U17 - MostSKP24.10.2015
7OP U17 - KladnoSKP24.10.2015
8OP U17 - BrnoSKP25.10.2015
9OP U17 - Český KrumlovSKP31.10.2015
10GPC Kladno Open - KladnoC01.11.2015
11OP U17 - Orlová - LutyněSKP07.11.2015
12GPC U17 - kvalifikace na MČR - PlzeňC08.11.2015
13OP U17 - Praha - ZMSKP14.11.2015
14OP U17 - Hradec KrálovéSKP22.11.2015
15MČR jednotlivců - OstravaMČR29.11.2015
16GPC U17 otevřený - TepliceC05.12.2015
17VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
181. GPC U17 - KladnoC09.01.2016
191. GPD U17 - TepliceD16.01.2016
201. GPD U17 - LiberecD17.01.2016
211. GPC U17 - Praha - VinořC17.01.2016
221. GPC U17 - BrnoC23.01.2016
231. GPC U17 - PřerovC30.01.2016
24GPC U17 - Witte Cup - NejdekC06.02.2016
251. GPC U17 - MostC06.02.2016
261. GPC U17 - Hradec KrálovéC06.02.2016
271. GPC U17 - Český KrumlovC06.02.2016
281. GPC U17 - PlzeňC20.02.2016
291. GPA U17 - HustopečeA06.03.2016
30GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC12.03.2016
31Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
322. GPD U17 - MostD13.03.2016
332. GPD U17 - Liberec - VesecD13.03.2016
34GPC U17 - Kladno Open - KladnoC20.03.2016
352. GPC U17 - LiberecC03.04.2016
361. GPB U17 - MostB10.04.2016
372. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.04.2016
38GPC U17 - Plzeň - BKVC23.04.2016
39GPC U17 - ChropyněC23.04.2016
402. GPC U17 - České BudějoviceC07.05.2016
412. GPC U17 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
422. GPC U17 - Praha - ZMC08.05.2016
43GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC14.05.2016
442. GPC U17 - PodivínC28.05.2016
452. GPC U17 - PlzeňC28.05.2016
462. GPC U17 - Český TěšínC29.05.2016
472. GPA U17 - Orlová - LutyněA05.06.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading