logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 30.06.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
01.07.2015 - 30.06.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.4864
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3424
3.Louda Jan1999 USK Plzeň2704
4.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.2560
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2504
6.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2464
7.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2416
8.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2392
9.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2328
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň2176
11.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1928
12.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1840
13.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1656
14.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1624
15.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1608
16.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1581
17.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1352
18.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
19.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1189
20.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1142
21.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1101
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton1101
23.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1010
24.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.968
25.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.920
26.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem918
27.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
29.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice896
30.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň861
31.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.789
32.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr786
33.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.762
34.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.745
Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha745
36.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.742
37.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem728
38.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice711
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže711
40.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.708
41.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové678
42.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 666
43.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha630
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška630
45.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška603
46.Helar Ondřej1995 Start Jihlava569
47.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.556
48.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.550
49.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno542
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.539
51.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
52.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice524
53.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové520
Šulko Marian1976 SK Prosek Praha520
55.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.508
Repiar Samuel1994 Super Stars Most508
57.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha504
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 504
59.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera494
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.494
61.Schmied Martin1982 TJ Chropyně482
62.Port Jan1972 TJ Proboštov468
63.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové452
64.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.445
65.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.438
66.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice436
67.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.434
68.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně430
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
70.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most424
71.Kural Martin1999 USK Plzeň419
72.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice385
73.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov372
Slabý Otto1984 USK Plzeň372
75.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.370
76.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové356
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška356
78.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 342
79.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.332
80.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.327
81.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.326
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
83.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno324
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.324
85.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka318
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 318
87.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno306
88.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic305
89.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha302
90.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr298
91.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov296
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha296
93.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha286
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.286
95.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.284
96.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň282
97.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
Pistulka Radek1997 USK Plzeň280
99.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň278
100.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice264
101.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
102.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.256
103.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň254
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
105.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 250
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice250
Palán Václav2001 SK Prosek Praha250
108.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně244
109.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov234
110.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška232
Ondrášek David1996 Super Stars Most232
112.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň230
114.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice226
115.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
Šot Michal1988 SK BC Premiera224
117.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.220
118.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha216
119.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava214
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc214
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 214
122.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc210
123.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
124.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice204
125.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně202
126.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové198
127.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové196
128.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha192
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
130.Helar Jakub1992 Start Jihlava186
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
132.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
133.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava182
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň182
Poříz Leoš1974 Start Jihlava182
136.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most180
137.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice177
138.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 176
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 176
140.Konupka Jiří1965 BaC Kladno174
141.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha168
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka168
143.Čapek Jiří1975 Super Stars Most162
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně162
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
146.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera160
147.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.158
148.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice156
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka156
150.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice147
151.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.142
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA142
153.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice141
154.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
156.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.137
157.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.136
158.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška134
159.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín130
160.Štětina Martin2000 BaC Kladno128
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka128
162.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.126
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň126
164.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Veselý Brno125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
168.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.124
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc124
170.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha120
171.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže116
172.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov115
173.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
174.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná111
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 111
176.Filz Jan1975 SK Prosek Praha110
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany110
178.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA109
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška109
180.Kubík Jiří1977 SK Jupiter106
181.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.104
182.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže103
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň103
184.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr98
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.98
186.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice97
187.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha96
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
190.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter94
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.94
192.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
193.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
194.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice88
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.88
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice88
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice88
199.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice87
200.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.86
202.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška85
203.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
206.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně83
207.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň82
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha82
209.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
211.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín79
212.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
215.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže77
216.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
217.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha74
218.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany72
219.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín69
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice69
221.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary67
222.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy66
223.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice65
224.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno64
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton64
226.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka61
227.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter60
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton60
229.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov59
230.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka58
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary58
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice58
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr58
235.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.55
Schick Jindřich1975 SK Podolí55
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.55
238.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
241.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 52
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
244.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany50
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany50
246.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
247.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín47
248.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
253.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice44
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice44
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
257.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Horák Filip1990 BC RSC Brno42
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně42
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.42
274.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.41
275.Drudík Ota1992 USK Plzeň40
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha40
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka40
278.Konečný Jiří1977 SK Jupiter38
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
280.Nezval Tomáš1987 BC RSC Brno35
281.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.34
282.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov33
283.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava32
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha32
287.Hájek David2000 Super Stars Most30
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice30
Parkos David1974 SKB Český Krumlov30
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno30
291.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín29
292.Schröfel Erik1972 SK Jupiter28
293.Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno26
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice26
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava26
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň26
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno26
Sochna Radek1989 SK Jupiter26
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň26
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Zejda Jiří1985 BC RSC Brno26
Zuda Jaroslav1984 BC RSC Brno26
304.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně25
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice25
306.Novotný Robert1978 BaC Kladno24
307.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany23
308.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 20
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany20
311.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň19
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava19
313.Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
318.Behenský Roman1967 Spartak Chrást16
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.16
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice16
325.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
328.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
333.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha12
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha12
Dohnal Vojtěch2001 TJ Sokol Praha XIII12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Horák Pavel1983 SK BC Premiera12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Šula Fabian1995 TJ Ostrov12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
349.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka11
350.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
352.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera9
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 9
356.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
357.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany6
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr6
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 6
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
365.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň4
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň4
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň4
368.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4440
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4032
3.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3960
4.Louda Jan1999 USK Plzeň3552
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3344
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3344
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3256
8.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3141
10.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno2536
11.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2464
12.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2376
13.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2296
14.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2294
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2264
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2264
17.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2240
18.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2200
19.Louda Jiří1995 USK Plzeň2176
20.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
21.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2094
22.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové1984
23.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1936
Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1936
25.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1912
26.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1904
27.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1826
28.Segeč Jan1978 USK Plzeň1736
29.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1728
30.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1716
31.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1702
32.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1664
33.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem1653
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1653
35.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1544
36.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1528
37.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1522
38.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1496
39.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1346
40.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1326
41.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1256
42.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1241
43.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1215
44.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1214
45.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1211
46.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1192
47.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1126
48.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1067
49.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
50.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha970
51.Pistulka Radek1997 USK Plzeň962
52.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.933
53.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha887
54.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.862
55.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha781
56.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové773
57.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka771
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka771
59.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr767
60.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.764
61.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové732
62.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr722
63.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.720
64.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice711
65.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.694
66.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice691
67.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr680
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr680
69.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové676
70.Port Jan1972 TJ Proboštov666
71.Helar Ondřej1995 Start Jihlava664
72.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha660
73.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 654
74.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové650
75.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.648
76.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.630
77.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.628
78.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.618
79.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň605
80.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň603
81.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov598
82.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň581
83.Konupka Jiří1965 BaC Kladno578
84.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.576
85.Kural Martin1999 USK Plzeň574
86.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.572
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.572
88.Helar Jakub1992 Start Jihlava570
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška570
90.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.569
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice569
92.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno566
93.Šot Michal1988 SK BC Premiera562
94.Slabý Otto1984 USK Plzeň545
95.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno539
96.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.512
97.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most496
98.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
99.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.488
100.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera486
101.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně474
102.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
103.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice466
104.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 464
105.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 462
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic462
107.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.434
108.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice430
109.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc428
110.Oros Ladislav1971 TJ Proboštov426
Poříz Leoš1974 Start Jihlava426
112.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice425
113.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.416
114.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 414
Ondrášek David1996 Super Stars Most414
116.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov413
117.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.412
Palán Václav2001 SK Prosek Praha412
119.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha410
120.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 392
121.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
122.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín366
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín366
124.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.360
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná360
126.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.358
127.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava356
128.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
130.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
131.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov344
132.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové340
133.Schmied Martin1982 TJ Chropyně334
134.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera322
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 322
136.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně314
137.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška312
138.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást306
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň306
140.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha304
141.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně302
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka302
143.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most300
144.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.294
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice294
146.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška286
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň286
148.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno284
149.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice281
150.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška280
Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
157.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.278
158.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava276
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice276
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice276
161.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže275
162.Štětina Martin2000 BaC Kladno274
163.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka268
164.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter266
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.266
166.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň264
167.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.263
168.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha262
169.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha258
170.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc250
171.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně242
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín242
174.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice239
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.239
176.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice237
177.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
178.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice234
179.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové232
180.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany230
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha230
183.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice228
184.Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
185.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice214
186.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha210
187.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter206
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera206
189.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
191.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter204
192.Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
193.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 202
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 202
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška202
197.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice200
198.Filz Jan1975 SK Prosek Praha198
199.Čapek Jiří1975 Super Stars Most192
Repiar Samuel1994 Super Stars Most192
201.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.186
202.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice184
203.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.182
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 182
205.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně180
206.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.174
207.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.170
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
209.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška166
210.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
211.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr164
214.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice162
215.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně160
216.Kubík Jiří1977 SK Jupiter158
217.Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice156
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka156
220.Ludík Martin1998 SK Veselý Brno152
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
222.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice150
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně150
224.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže146
225.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha142
226.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 140
227.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha132
228.Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice128
231.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.125
233.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr124
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
237.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary120
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 120
Novotný Robert1978 BaC Kladno120
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.120
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.120
242.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň118
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 118
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň118
245.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka116
246.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Konečný Jiří1977 SK Jupiter114
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
252.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
254.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.110
255.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany108
256.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov102
258.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA100
259.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy98
260.Behenský Roman1967 Spartak Chrást96
261.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň92
262.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany90
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno90
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany90
265.Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice88
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc88
267.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
277.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže84
278.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.82
Schröfel Erik1972 SK Jupiter82
280.Drudík Ota1992 USK Plzeň80
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
282.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hájek David2000 Super Stars Most78
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most78
Horák Pavel1983 SK BC Premiera78
Hrňa Filip1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jelínek Stanislav1955 BC RSC Brno78
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice78
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka78
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Šula Fabian1995 TJ Ostrov78
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.78
309.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové74
310.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka72
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka72
312.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
314.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany66
315.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany62
316.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka60
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice60
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice60
320.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany56
321.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín53
323.Slepička Martin1970 SK Jupiter52
Vild Petr1974 SK Jupiter52
325.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava50
326.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
336.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.42
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti42
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schick Jindřich1975 SK Podolí42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně42
362.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
363.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň38
Fojtl Tomáš1993 BC RSC Brno38
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany38
Nezval Tomáš1987 BC RSC Brno38
Zejda Jiří1985 BC RSC Brno38
Zuda Jaroslav1984 BC RSC Brno38
369.Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
370.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně32
372.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže28
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy28
375.Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
376.Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany24
377.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany22
380.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany18
381.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka14
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany14
Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
385.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
386.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
387.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Sochna Radek1989 SK Jupiter10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov4624
2.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3824
3.Jelínek Petr1990 BC RSC Brno3416
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3232
5.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3040
6.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2896
7.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2656
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2568
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2416
10.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1968
11.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1856
12.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1701
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1496
14.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1389
15.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1384
16.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1378
17.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1376
18.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1360
19.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1323
20.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1166
21.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1141
22.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1136
23.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.941
24.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha938
25.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška918
26.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha865
27.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha850
28.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň832
29.Pistulka Radek1997 USK Plzeň795
30.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice792
31.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
32.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno778
33.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.740
34.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové728
35.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice700
36.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 699
37.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň667
38.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha646
39.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže638
40.Slabý Otto1984 USK Plzeň617
41.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha606
42.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA604
43.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška603
44.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera590
45.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov562
46.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 558
47.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr550
48.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha528
49.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže526
50.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové484
51.Port Jan1972 TJ Proboštov474
52.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.468
53.Helar Ondřej1995 Start Jihlava458
54.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice454
55.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně453
56.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 430
57.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.420
58.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
59.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.413
60.Poříz Leoš1974 Start Jihlava390
61.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška388
62.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr380
63.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava362
64.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové360
65.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton359
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.359
67.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást344
68.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr338
69.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
70.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové320
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno320
72.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava314
73.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha312
74.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň310
75.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter306
Šot Michal1988 SK BC Premiera306
77.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.302
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.302
79.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň284
80.Koňas Jan1996 TJ Slovan Vesec, z.s.274
81.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
82.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.266
83.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc250
84.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha244
85.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.242
86.Jirásek Jan1972 BaC Kladno239
87.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška238
88.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň230
89.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.228
91.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže224
93.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most220
94.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 217
95.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 212
96.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
97.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice203
98.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
99.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.194
100.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.192
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín192
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška192
103.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně184
104.Štětina Martin2000 BaC Kladno170
105.Prudký Ladislav1985 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice168
107.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
108.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka162
109.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka160
110.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 158
Helar Jakub1992 Start Jihlava158
112.Čapek Jiří1975 Super Stars Most156
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
115.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná152
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha152
118.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter150
119.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.146
120.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha144
121.Ondrášek David1996 Super Stars Most142
122.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže138
125.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany132
Palán Václav2001 SK Prosek Praha132
127.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška128
128.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno126
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera126
130.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Oros Ladislav1971 TJ Proboštov125
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže125
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov125
135.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.124
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
Schmied Martin1982 TJ Chropyně124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
139.Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
141.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.114
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov, z.s.114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové114
147.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové112
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
153.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice110
154.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.108
155.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň102
156.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
157.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno98
158.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
160.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr86
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
162.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
163.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.80
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.80
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
167.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dorazil Milan1988 BC RSC Brno78
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha78
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové78
176.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
177.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice74
178.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka66
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 66
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha66
181.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice62
182.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany58
183.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice56
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc56
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera56
187.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
188.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
189.Jelínek Stanislav1955 BC RSC Brno46
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
192.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy45
193.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
194.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice42
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice42
218.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
221.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
222.Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
231.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava30
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
233.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 26
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
Zuda Jaroslav1984 BC RSC Brno26
237.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.24
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
239.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
241.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň14
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
245.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
246.Rafaj Michal1978 SK Podolí12
Říčánek Zdeněk1971 SK Podolí12
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 12
1.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3936
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3672
3.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2680
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2600
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2584
6.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2536
7.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2488
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2360
9.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2080
10.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2024
11.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1824
12.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1808
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1744
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1688
15.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1648
16.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1440
17.Panochová Jana1997 Super Stars Most1384
18.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
19.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1312
20.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1272
21.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
22.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1049
24.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
25.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
26.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.920
27.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí902
28.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov845
29.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška832
30.Paurová Lucie1999 Super Stars Most819
31.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška771
32.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA760
Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov760
34.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice735
35.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice716
36.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice686
37.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice666
38.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most663
39.Janošová Petra2000 BaC Kladno644
40.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň629
41.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně613
42.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška594
43.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka573
44.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice546
45.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.544
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.544
47.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha543
48.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 515
49.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera485
50.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava473
Vocelková Anna1994 USK Plzeň473
52.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 442
53.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň432
54.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška428
55.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška388
56.Vítková Adéla1992 Start Jihlava384
57.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno381
58.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně374
59.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín373
60.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná362
61.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno354
62.Pořízová Radka1977 Start Jihlava350
63.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže346
64.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha338
65.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice335
66.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr332
67.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most320
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most320
69.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 318
70.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 316
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice316
72.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno315
73.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná312
74.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín304
75.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice294
76.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice289
77.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice284
78.Hašková Jana1999 BaC Kladno282
79.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.280
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem280
81.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka272
82.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň258
83.Zachová Adéla2001 Start Jihlava252
84.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.250
85.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most239
86.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha237
87.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice228
88.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov221
89.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice218
90.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
91.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc214
92.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany210
93.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most202
Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
95.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.196
96.Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
97.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha188
98.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice186
99.Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most180
100.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.178
101.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
103.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice164
105.Dufková Monika1999 BaC Kladno162
106.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže155
107.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha154
108.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
109.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže148
110.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.146
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.146
112.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice144
114.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha142
115.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.140
116.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
117.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr128
118.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc126
119.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
120.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín122
121.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice120
122.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.114
125.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně112
126.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice110
127.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.104
128.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
129.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany100
130.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha96
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera96
132.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň88
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc88
134.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most86
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
137.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka80
139.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha78
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany78
157.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
158.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
159.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.66
160.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice64
161.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň56
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka56
163.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín54
164.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže52
165.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
166.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic48
167.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
170.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava42
178.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
181.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.36
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.36
183.Horňáková Erika1995 BC RSC Brno34
184.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha33
185.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
188.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
192.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4112
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3920
3.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.3752
4.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.3624
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.3464
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3240
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3178
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3178
9.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3080
10.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška3056
11.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2792
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2792
13.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2752
14.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2680
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2632
16.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2488
17.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2392
18.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2384
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2040
20.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1949
21.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1872
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1872
23.Panochová Jana1997 Super Stars Most1832
24.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1722
25.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1712
26.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1696
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1696
28.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1608
29.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1581
30.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1520
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
32.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1424
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1384
34.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1280
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1242
36.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1213
37.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1144
38.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1136
39.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha1114
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1114
41.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.1080
42.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
Pilařová Petra1991 TJ Chemička Ústí nad Labem1000
44.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice974
45.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška937
46.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně901
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.901
48.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí880
49.Vocelková Anna1994 USK Plzeň864
50.Janošová Petra2000 BaC Kladno853
51.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.840
52.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice810
53.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno770
54.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr765
55.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
57.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno743
58.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně736
59.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
60.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice654
61.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně653
62.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná639
63.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 614
64.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava606
65.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 605
Pořízová Radka1977 Start Jihlava605
67.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera603
68.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška594
69.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 579
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice579
71.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka560
72.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
73.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka516
74.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.510
75.Srbová Adéla2000 BaC Kladno509
76.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice501
77.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice472
78.Vítková Adéla1992 Start Jihlava470
79.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 466
80.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška465
81.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most447
82.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín432
83.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná429
84.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže422
85.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.416
86.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha402
87.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 398
88.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most392
89.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava386
90.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.385
91.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha378
92.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA366
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 366
94.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha356
95.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice355
96.Hašková Jana1999 BaC Kladno348
97.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice346
98.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
99.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.338
100.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň326
101.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton314
102.Polívková Eliška1998 USK Plzeň312
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže312
104.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany310
105.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín304
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
107.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
108.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter290
109.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice288
Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
111.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka280
114.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň276
115.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most262
116.Zachová Adéla2001 Start Jihlava255
117.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice252
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most252
121.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most250
122.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
123.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.239
124.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.238
125.Dufková Monika1999 BaC Kladno234
126.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc230
127.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice228
128.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.226
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň226
Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice226
131.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most224
132.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 222
133.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany210
134.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
135.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice200
137.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
139.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže180
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
142.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
143.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň172
144.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc164
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc164
146.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín154
147.Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.150
150.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany142
151.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov139
152.Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice138
Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
160.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha136
161.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha125
164.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
165.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha114
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
174.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha112
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr112
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
183.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov102
184.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter100
185.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy86
186.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice78
199.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka72
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže72
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň72
202.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
203.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
205.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.48
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.48
207.Jakubová Martina1976 SK Podolí42
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže42
Nečasová Jitka1984 SK Podolí42
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
212.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
216.Horňáková Erika1995 BC RSC Brno23
Hrošová Tereza1996 BC RSC Brno23
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4120
2.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice4104
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3480
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3232
5.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3040
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2896
7.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2656
8.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2416
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2080
10.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1957
11.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1744
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1568
14.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1496
15.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1472
16.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov1280
17.Fartágová Martina1988 Super Stars Most1192
18.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1146
19.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1141
20.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1136
21.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1071
22.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1040
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1011
24.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice984
25.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.880
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.870
27.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov869
28.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most840
29.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška784
30.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň766
31.Pilařová Lucie1993 TJ Chemička Ústí nad Labem760
32.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice740
33.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška735
Janošová Petra2000 BaC Kladno735
35.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha734
36.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška724
37.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha710
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň697
39.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.696
40.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov648
41.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice632
42.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
43.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera616
44.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 606
45.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška603
46.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr588
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň564
48.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 558
49.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice532
50.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka514
51.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
52.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.501
53.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
54.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava490
55.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín476
56.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně453
57.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška424
58.Vítková Adéla1992 Start Jihlava422
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava394
60.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha392
61.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha386
62.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka363
63.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.360
64.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná358
65.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno338
66.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže336
67.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže328
68.Přikrylová Lenka1998 SK Podolí324
69.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
70.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha320
71.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 312
72.Mikulášková Eliška1993 BC RSC Brno306
73.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton281
74.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná280
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
76.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 278
77.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška276
78.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň274
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň274
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava274
81.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter272
82.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr266
83.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.262
84.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice260
85.Srbová Adéla2000 BaC Kladno244
86.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice242
87.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně238
88.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice234
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha234
90.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most232
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.232
92.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň230
93.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most228
94.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha226
95.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice224
96.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice221
97.Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
98.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 209
99.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň204
100.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
101.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov200
102.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno194
103.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter192
Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice192
105.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
106.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně184
107.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc178
108.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice170
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera170
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.170
112.Turenová Jolana1988 BCC Řečkovice168
113.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha166
114.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
115.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany162
116.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
117.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.156
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
119.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
121.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha150
122.Weinerová Tereza2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice146
123.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň142
124.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
125.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha133
126.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.132
127.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc130
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice130
129.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc128
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice128
132.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
136.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice124
138.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most120
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice120
142.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice116
143.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
148.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
150.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň110
151.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha108
152.Horňáková Erika1995 BC RSC Brno104
153.Zachová Adéla2001 Start Jihlava98
154.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň94
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 94
156.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr86
158.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň84
159.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
161.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nezvalová Jana1988 BC RSC Brno78
Pelcová Kateřina1998 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.78
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
180.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
181.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň68
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.68
183.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most64
184.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany58
185.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy55
186.Jelínková Marcela1955 BC RSC Brno46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
189.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Dufková Monika1999 BaC Kladno42
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
206.Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka40
207.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže36
208.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
209.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice32
Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.32
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Panochová Jana1997 Super Stars Most32
Polívková Eliška1998 USK Plzeň32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
219.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
224.Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.24
225.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha18
227.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň14
228.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
229.Jakubová Martina1976 SK Podolí12
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
Nečasová Jitka1984 SK Podolí12
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.12
234.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
ČísloTurnajGPDatum
120. Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA06.09.2015
2GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
3Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
4GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
5GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
6GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
7GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
8GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
9GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
10GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
11GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
12GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
13GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
14GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
15GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
16Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
17GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
18GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
19GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
20GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
21GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
22GPC dospělých - ChropyněC13.12.2015
23GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
24Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
25OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
26GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
27OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
28OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
29OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
30OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
31OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
32OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
33GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD06.02.2016
34MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
35GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
36GPC dospělých - PrahaC21.02.2016
37VC města Plzně - Plzeň - BoryA13.03.2016
38GPC dospělých - Brno - LíšeňC13.03.2016
39GPC dospělých - DobruškaC19.03.2016
40GPC dospělých - OlomoucC20.03.2016
41GPC dospělých - MostC20.03.2016
42GPC dospělých - OstrovC26.03.2016
43GPB Jouda Cup - Praha - ZMB03.04.2016
44GPD dospělých - CéDéčko - PlzeňD09.04.2016
45GPC dospělých - CéDéčko - PlzeňC09.04.2016
46GPD dospělých - StrakoniceD16.04.2016
47GPD dospělých - KlatovyD23.04.2016
48Memoriál P. Sima - LiberecA24.04.2016
49GPD dospělých - JihlavaD30.04.2016
50GPC dospělých - JihlavaC30.04.2016
51GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.04.2016
52GPC dospělých - 25.Thun Cup - NejdekC01.05.2016
53GPC dospělých - Praha - VinořC01.05.2016
54GPC dospělých - VC Teplic - TepliceC01.05.2016
55GPB Most - MostB29.05.2016
56VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
57GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
58GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading