logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 04.09.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
07.09.2015 - 04.09.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.3864
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2664
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2608
4.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2544
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2504
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
7.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2464
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2384
9.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2288
10.Louda Jan1999 USK Plzeň2224
11.Louda Jiří1995 USK Plzeň2176
12.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most2080
13.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.2040
14.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1750
15.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1581
16.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1352
17.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
18.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1189
19.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
20.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1140
21.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1136
22.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1101
23.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1090
24.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1045
25.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně974
26.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.973
27.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.968
28.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.942
29.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem918
30.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 ČBaS - bez klubové příslušnosti912
32.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr786
33.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.762
34.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
35.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.745
36.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice711
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže711
38.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.708
39.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové678
40.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 666
41.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton661
42.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.638
43.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha630
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška630
45.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška603
46.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha577
47.Helar Ondřej1995 Start Jihlava569
48.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.558
49.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.556
50.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové544
51.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno542
52.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.539
53.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
54.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice524
55.Šulko Marian1976 SK Prosek Praha520
56.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.508
Repiar Samuel1994 Super Stars Most508
58.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha504
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 504
60.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera494
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.494
62.Schmied Martin1982 TJ Chropyně482
63.Port Jan1972 Super Stars Most468
64.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové452
65.Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem448
66.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice436
67.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.434
68.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně430
69.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most424
70.Kural Martin1999 USK Plzeň419
71.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška396
72.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice385
73.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov372
Slabý Otto1984 USK Plzeň372
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.372
76.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.370
77.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové356
78.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 342
79.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.332
80.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.327
81.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.326
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
83.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno324
84.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka318
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 318
86.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno306
87.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic305
88.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha302
89.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr298
90.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov296
91.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha286
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.286
93.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.284
94.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň282
95.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
Pistulka Radek1997 USK Plzeň280
97.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň278
98.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice264
99.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
100.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha256
101.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň254
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
103.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 250
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice250
Palán Václav2001 SK Prosek Praha250
106.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně244
107.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.236
108.Oros Ladislav1971 Super Stars Most234
109.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška232
Ondrášek David1996 Super Stars Most232
111.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň230
113.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice226
114.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
Šot Michal1988 SK BC Premiera224
116.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.220
117.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha216
118.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava214
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc214
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 214
121.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc210
122.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
123.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice204
124.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně202
125.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové198
126.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové196
127.Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
128.Helar Jakub1992 Start Jihlava186
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
130.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
131.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava182
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň182
Poříz Leoš1974 Start Jihlava182
134.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most180
135.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice177
136.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 176
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 176
138.Konupka Jiří1965 BaC Kladno174
139.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.172
140.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha168
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka168
142.Čapek Jiří1975 Super Stars Most162
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně162
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
145.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera160
146.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.158
147.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice156
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka156
149.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
150.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice147
151.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA142
152.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice141
153.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
155.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.137
156.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.136
157.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška134
158.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín130
159.Štětina Martin2000 BaC Kladno128
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka128
161.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.126
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň126
163.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
167.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.124
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc124
169.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha120
170.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže116
171.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov115
172.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha112
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
174.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná111
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 111
176.Filz Jan1975 SK Prosek Praha110
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany110
178.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA109
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška109
180.Kubík Jiří1977 SK Jupiter106
181.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.104
182.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže103
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň103
184.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr98
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.98
186.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice97
187.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha96
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
190.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter94
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.94
192.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
193.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
194.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice88
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.88
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice88
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice88
199.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice87
200.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.86
202.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška85
203.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera84
206.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně83
207.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň82
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha82
209.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
211.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín79
212.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
215.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže77
216.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
217.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha74
218.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany72
219.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín69
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice69
221.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary67
222.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy66
223.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice65
224.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno64
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton64
226.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka61
227.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter60
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton60
229.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov59
230.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka58
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary58
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice58
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr58
235.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.55
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.55
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.55
238.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.54
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně54
241.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
243.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany50
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany50
245.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
246.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín47
247.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
252.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice44
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice44
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
256.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně42
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.42
273.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.41
274.Drudík Ota1992 USK Plzeň40
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka40
276.Konečný Jiří1977 SK Jupiter38
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
278.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.35
279.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.34
280.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov33
281.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava32
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha32
285.Hájek David2000 Super Stars Most30
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice30
Parkos David1974 SKB Český Krumlov30
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno30
289.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín29
290.Schröfel Erik1972 SK Jupiter28
291.Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice26
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava26
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň26
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno26
Sochna Radek1989 SK Jupiter26
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň26
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
302.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně25
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice25
304.Novotný Robert1978 BaC Kladno24
305.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany23
306.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 20
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany20
309.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň19
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava19
311.Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
316.Behenský Roman1967 Spartak Chrást16
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže16
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové16
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.16
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice16
323.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
326.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
331.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha12
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha12
Dohnal Vojtěch2001 TJ Sokol Praha XIII12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 12
Horák Pavel1983 SK BC Premiera12
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Šula Fabian1995 TJ Ostrov12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
348.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka11
349.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
351.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera9
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 9
355.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
356.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany6
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr6
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 6
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
364.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň4
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň4
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň4
367.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4440
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4032
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3744
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3744
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3712
6.Louda Jan1999 USK Plzeň3272
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3141
10.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3016
11.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2376
12.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2296
13.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2294
14.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2240
15.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2232
16.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2224
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2224
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
19.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.2072
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1960
21.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1936
Louda Jiří1995 USK Plzeň1936
Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1936
24.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem1821
Vitvera Jan1987 TJ Chemička Ústí nad Labem1821
26.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1784
27.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1762
28.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1736
29.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1728
30.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1716
31.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1704
32.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1702
33.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1488
34.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1456
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1456
36.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1334
37.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1326
38.Segeč Jan1978 USK Plzeň1312
39.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1241
40.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1215
41.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1214
42.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1211
43.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška1126
Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1126
45.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1067
46.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
47.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.1008
48.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
49.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha970
50.Pistulka Radek1997 USK Plzeň962
51.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha952
52.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr935
53.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.933
54.Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton912
55.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.904
56.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha887
57.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.862
58.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr846
59.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové844
60.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové818
61.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.798
62.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha781
63.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové773
64.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka771
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka771
66.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové732
67.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr722
68.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice711
69.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.694
70.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice691
71.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr680
72.Port Jan1972 Super Stars Most666
73.Helar Ondřej1995 Start Jihlava664
74.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha660
75.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 654
76.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.628
77.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.618
78.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň605
79.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň603
80.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov598
81.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň581
82.Konupka Jiří1965 BaC Kladno578
83.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.576
84.Kural Martin1999 USK Plzeň574
85.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.572
Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.572
87.Helar Jakub1992 Start Jihlava570
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška570
89.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.569
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice569
91.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno566
92.Šot Michal1988 SK BC Premiera562
93.Slabý Otto1984 USK Plzeň545
94.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha542
95.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno539
96.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha538
97.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most536
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.536
99.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.512
100.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
101.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera486
102.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně474
103.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
104.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice466
105.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 464
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice464
107.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 462
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic462
109.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.440
110.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice437
111.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.434
112.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc428
113.Oros Ladislav1971 Super Stars Most426
Poříz Leoš1974 Start Jihlava426
115.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice425
116.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.416
117.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 414
Ondrášek David1996 Super Stars Most414
119.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov413
120.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.412
Palán Václav2001 SK Prosek Praha412
122.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha410
123.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
125.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice392
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 392
127.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
128.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.382
129.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
130.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín366
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín366
132.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná360
133.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.358
134.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava356
135.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
137.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
138.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov344
139.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové340
140.Schmied Martin1982 TJ Chropyně334
141.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera322
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 322
143.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně314
144.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška312
145.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást306
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň306
147.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha304
148.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně302
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka302
150.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most300
151.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.294
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice294
153.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška286
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň286
155.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno284
156.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice281
157.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška280
163.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.278
164.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava276
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice276
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice276
167.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže275
168.Štětina Martin2000 BaC Kladno274
169.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka268
170.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter266
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.266
172.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň264
173.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.263
174.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc250
175.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně242
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín242
178.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice239
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.239
180.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
181.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice234
182.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové232
183.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany230
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha230
186.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice228
187.Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
188.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice214
189.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha210
190.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter206
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera206
192.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter204
193.Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
194.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 202
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 202
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška202
198.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice200
199.Filz Jan1975 SK Prosek Praha198
200.Čapek Jiří1975 Super Stars Most192
Repiar Samuel1994 Super Stars Most192
202.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.186
203.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.182
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 182
205.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně180
206.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.174
207.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.170
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
209.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška166
210.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
211.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice164
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr164
214.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice162
215.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně160
216.Kubík Jiří1977 SK Jupiter158
217.Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice156
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka156
220.Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.152
221.Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice150
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně150
223.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže146
224.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha142
225.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 140
226.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha132
227.Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice128
230.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.125
232.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr124
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.124
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
236.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary120
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 120
Novotný Robert1978 BaC Kladno120
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.120
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.120
241.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň118
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 118
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň118
244.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka116
245.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Konečný Jiří1977 SK Jupiter114
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice114
Růžička Miroslav1964 VSK VŠV Brno114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
251.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
253.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.110
254.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany108
255.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov102
257.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA100
258.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy98
259.Behenský Roman1967 Spartak Chrást96
260.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň92
261.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany90
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno90
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany90
264.Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice88
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc88
266.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
276.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže84
277.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.82
Schröfel Erik1972 SK Jupiter82
279.Drudík Ota1992 USK Plzeň80
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.80
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
284.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hájek David2000 Super Stars Most78
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most78
Horák Pavel1983 SK BC Premiera78
Hrňa Filip1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice78
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka78
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Šula Fabian1995 TJ Ostrov78
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.78
311.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové74
312.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka72
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka72
314.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
316.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany66
317.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany62
318.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka60
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice60
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice60
322.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany56
323.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín53
325.Slepička Martin1970 SK Jupiter52
Vild Petr1974 SK Jupiter52
327.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava50
328.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
338.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.42
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti42
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně42
364.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
365.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň38
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany38
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
371.Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
372.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně32
374.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže28
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy28
377.Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
378.Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany24
379.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany22
382.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany18
383.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka14
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany14
Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
387.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
388.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
389.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Sochna Radek1989 SK Jupiter10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3824
2.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3816
3.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3624
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3232
5.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3136
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3040
7.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2416
8.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.2181
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2168
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
11.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1856
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové1856
13.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1848
14.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1568
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1536
16.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1496
17.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1389
18.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1256
19.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1181
20.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1178
21.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1109
22.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1032
23.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha938
24.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška918
25.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha865
26.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most856
27.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha850
28.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha846
29.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň832
30.Pistulka Radek1997 USK Plzeň795
31.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
32.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno778
33.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.740
34.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové728
35.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice700
36.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 699
37.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň667
38.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 664
39.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže638
40.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.624
41.Slabý Otto1984 USK Plzeň617
42.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha606
43.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA604
44.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška603
45.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera590
46.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov562
47.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 558
48.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.554
49.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr550
50.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha528
51.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže526
52.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové484
53.Port Jan1972 Super Stars Most474
54.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.468
55.Helar Ondřej1995 Start Jihlava458
56.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice454
57.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně453
58.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.439
59.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.420
60.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
61.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.413
62.Poříz Leoš1974 Start Jihlava390
63.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška388
64.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr380
65.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava362
66.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové360
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové360
68.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton359
69.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást344
70.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr338
71.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
72.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno320
73.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava314
74.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha312
75.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň310
76.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter306
Šot Michal1988 SK BC Premiera306
78.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.302
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.302
80.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň284
81.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton270
82.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.266
83.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc250
84.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice248
85.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha244
86.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.242
87.Jirásek Jan1972 BaC Kladno239
88.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška238
89.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň230
90.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.228
92.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže224
94.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most220
95.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 217
96.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 212
97.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
98.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
99.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice203
100.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
101.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.194
102.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín192
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška192
104.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně184
105.Štětina Martin2000 BaC Kladno170
106.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera168
107.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
108.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka162
109.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka160
110.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 158
Helar Jakub1992 Start Jihlava158
112.Čapek Jiří1975 Super Stars Most156
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
115.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná152
117.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter150
118.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.146
119.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha144
120.Ondrášek David1996 Super Stars Most142
121.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže138
124.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany132
Palán Václav2001 SK Prosek Praha132
126.Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška128
127.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno126
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera126
129.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Oros Ladislav1971 Super Stars Most125
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže125
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov125
133.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.124
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
Schmied Martin1982 TJ Chropyně124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
137.Konupka Jiří1965 BaC Kladno120
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
139.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.114
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov, z.s.114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové114
145.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové112
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Skalický Mojmír1978 TJ Montas Hradec Králové112
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
152.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice110
153.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.108
154.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň102
155.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
156.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno98
157.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
159.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr86
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Vícen Martin1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
162.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
163.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.80
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
166.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha78
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové78
175.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
176.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice74
177.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha72
178.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka66
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 66
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha66
181.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice62
182.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany58
183.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice56
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc56
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera56
187.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
188.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
189.Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
191.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy45
192.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
193.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 42
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hohenberger Petr1988 TJ Sokol České Budějovice42
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice42
Kalousek Petr1954 BC 66 Ivančice42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice42
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice42
217.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
220.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň34
221.Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
230.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava30
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
232.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 26
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
236.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.24
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
238.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
240.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň14
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
244.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
245.Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.12
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 12
1.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3936
2.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3088
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2672
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2600
5.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2568
6.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2488
7.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2440
8.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2360
9.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2320
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2048
11.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2024
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1944
13.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1824
14.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1744
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1688
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1584
17.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1440
18.Panochová Jana1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1384
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
20.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1312
21.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
22.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
23.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1049
24.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
25.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.920
26.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov845
27.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška832
28.Paurová Lucie1999 Super Stars Most819
29.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha800
30.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška794
31.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška771
32.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA760
33.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice735
34.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.734
35.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice716
36.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice686
37.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice666
38.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most663
39.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 644
40.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň629
41.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně613
42.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka573
43.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice546
44.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.544
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.544
46.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha543
47.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 515
48.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera485
49.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava473
Vocelková Anna1994 USK Plzeň473
51.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 442
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň432
53.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška428
54.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška388
55.Vítková Adéla1992 Start Jihlava384
56.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno381
57.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně374
58.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín373
59.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná362
60.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.354
61.Pořízová Radka1977 Start Jihlava350
62.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže346
63.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice344
64.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha338
65.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice335
66.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr332
67.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most320
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most320
69.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 318
70.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 316
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice316
72.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno315
73.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná312
74.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín304
75.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice294
76.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice289
77.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice284
78.Hašková Jana1999 BaC Kladno282
79.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka272
80.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň258
81.Zachová Adéla2001 Start Jihlava252
82.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.250
83.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most239
84.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha237
85.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice228
86.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov221
87.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice218
88.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
89.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc214
90.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany210
91.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most202
Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
93.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.196
94.Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
95.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha188
96.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice186
97.Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most180
98.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.178
99.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
101.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
102.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice164
104.Dufková Monika1999 BaC Kladno162
105.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže155
106.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha154
107.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
108.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže148
109.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.146
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.146
111.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice144
113.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha142
114.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.140
115.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
116.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr128
117.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc126
118.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
119.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín122
120.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice120
121.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.114
124.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně112
125.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice110
126.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.104
127.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
128.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany100
129.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha96
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera96
131.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň88
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc88
133.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most86
135.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka80
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
138.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha78
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany78
156.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton76
157.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
158.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.66
159.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň56
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka56
161.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín54
162.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže52
163.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
164.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic48
165.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
168.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava42
176.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
179.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.36
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.36
181.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.34
182.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha33
183.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
186.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice30
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.30
190.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4320
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4112
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.4024
4.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.3752
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.3544
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3178
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3178
8.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3160
9.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3120
10.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3112
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3112
12.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška3056
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2792
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2792
15.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2392
16.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2384
17.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2224
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2040
19.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1968
20.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1949
21.Panochová Jana1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1904
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1872
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1872
24.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1722
25.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1712
26.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1696
27.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1608
28.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1581
29.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1496
30.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
Krocová Martina1988 Super Stars Most1456
32.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1384
33.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1378
34.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1343
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1242
36.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1136
37.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1114
38.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.1080
39.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1040
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
41.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha960
42.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov933
43.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně901
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.901
45.Vocelková Anna1994 USK Plzeň864
46.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 853
47.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice819
48.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice810
49.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno770
50.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr765
51.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice760
53.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.743
54.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně736
55.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.712
56.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice660
57.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha658
58.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice654
59.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně653
60.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná639
61.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
62.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 614
63.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava606
64.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 605
Pořízová Radka1977 Start Jihlava605
66.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera603
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška594
68.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 579
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice579
70.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka560
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.560
72.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
74.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka516
75.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.510
76.Srbová Adéla2000 BaC Kladno509
77.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice501
78.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice472
79.Vítková Adéla1992 Start Jihlava470
80.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 466
81.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška465
82.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most447
83.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín432
84.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná429
85.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže422
86.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.416
87.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha402
88.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 398
89.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha392
Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most392
91.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava386
92.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.385
93.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA366
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 366
95.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha356
96.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice355
97.Hašková Jana1999 BaC Kladno348
98.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice346
99.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
100.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.338
101.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň326
102.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton314
103.Polívková Eliška1998 USK Plzeň312
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže312
105.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany310
106.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín304
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové304
108.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
109.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter290
110.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice288
Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
112.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka280
115.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň276
116.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most262
117.Zachová Adéla2001 Start Jihlava255
118.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice252
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera252
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most252
122.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most250
123.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
124.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.239
125.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.238
126.Dufková Monika1999 BaC Kladno234
127.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc230
128.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice228
129.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.226
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň226
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice226
132.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most224
133.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 222
134.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany210
135.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
136.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice200
138.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
140.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže180
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
143.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
144.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň172
145.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc164
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc164
147.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín154
148.Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.150
151.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany142
152.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov139
153.Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice138
Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
161.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha136
162.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha125
165.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
166.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha114
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
175.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň112
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr112
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
183.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov102
184.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter100
185.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy86
186.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice78
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera78
199.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka72
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže72
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň72
202.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
203.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
205.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.48
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.48
207.Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.42
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže42
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.42
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
212.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
216.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
Hrošová Tereza1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3880
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3720
3.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3232
4.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3136
5.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3104
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3040
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2437
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2416
9.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2168
10.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2080
11.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1856
13.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1616
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1534
15.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1472
16.Krocová Martina1988 Super Stars Most1432
17.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1256
Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1256
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1175
20.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1146
21.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1141
22.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1136
23.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1071
24.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1040
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1040
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.870
27.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov869
28.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.800
29.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška784
30.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň766
31.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice740
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 735
33.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha734
34.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov728
35.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška724
36.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha710
37.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice704
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň697
39.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice632
40.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
41.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera616
42.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 606
43.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška603
44.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr588
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň564
46.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 558
47.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice532
48.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov520
49.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka514
50.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
51.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.501
52.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice496
53.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava490
54.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín476
55.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň470
56.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně453
57.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška424
58.Vítková Adéla1992 Start Jihlava422
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava394
60.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha392
61.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha386
62.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka363
63.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.360
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
65.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Plesná358
66.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno338
67.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže336
68.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže328
69.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.324
70.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov322
71.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha314
72.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 312
73.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha306
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.306
75.Ondráčková Nela1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton281
76.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Plesná280
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
78.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 278
79.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška276
80.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň274
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň274
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava274
83.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter272
84.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr266
85.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.262
86.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice260
87.Srbová Adéla2000 BaC Kladno244
88.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice242
89.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně238
90.Kuzmová Naďa1980 BC Lokomotiva Kunovice234
91.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most232
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.232
93.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most228
94.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice224
95.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice221
96.Hončíková Hana1979 BaC Kladno216
97.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 209
98.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
99.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň204
100.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
101.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov200
102.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno194
103.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter192
Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice192
105.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
106.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně184
107.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc178
108.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice170
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera170
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.170
112.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera168
113.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha166
114.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
115.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany162
116.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
117.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.156
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
119.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
121.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha150
122.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice146
123.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň142
124.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
125.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha133
126.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.132
127.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc130
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice130
129.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc128
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice128
132.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov125
135.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice124
137.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Srpová Kateřina1994 BK TJ Baník Most120
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice120
141.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice116
142.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
147.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové112
Skalická Hana1986 TJ Montas Hradec Králové112
149.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň110
150.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha108
151.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
152.Zachová Adéla2001 Start Jihlava98
153.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň94
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 94
155.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr86
157.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň84
158.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
160.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most78
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.78
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Vataščuk Kateryna1997 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
179.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
180.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň68
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.68
182.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most64
183.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany58
184.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy55
185.Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
188.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Ciróková Lenka1970 BC 66 Ivančice42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Dufková Monika1999 BaC Kladno42
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
205.Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka40
206.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže36
207.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka34
208.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice32
Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.32
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Panochová Jana1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Polívková Eliška1998 USK Plzeň32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
218.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
223.Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.24
224.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha18
226.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň14
227.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
228.Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.12
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.12
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.12
233.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - DobruškaC12.09.2015
2Kladno Cup 2015 - KladnoC19.09.2015
3GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD26.09.2015
4GPC dospělých - IvančiceC03.10.2015
5GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB04.10.2015
6GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
7GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
8GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
9GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
10GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
11GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
12GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
13GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
14GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
15Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
16GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
17GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
18GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
19GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
20GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
21GPC dospělých - ChropyněC13.12.2015
22GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
23Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
24OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
25GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
26OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
27OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
28OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
29OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
30OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
31OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
32GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD06.02.2016
33MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
34GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
35GPC dospělých - PrahaC21.02.2016
36VC města Plzně - Plzeň - BoryA13.03.2016
37GPC dospělých - Brno - LíšeňC13.03.2016
38GPC dospělých - DobruškaC19.03.2016
39GPC dospělých - OlomoucC20.03.2016
40GPC dospělých - MostC20.03.2016
41GPC dospělých - OstrovC26.03.2016
42GPB Jouda Cup - Praha - ZMB03.04.2016
43GPD dospělých - CéDéčko - PlzeňD09.04.2016
44GPC dospělých - CéDéčko - PlzeňC09.04.2016
45GPD dospělých - StrakoniceD16.04.2016
46GPD dospělých - KlatovyD23.04.2016
47Memoriál P. Sima - LiberecA24.04.2016
48GPD dospělých - JihlavaD30.04.2016
49GPC dospělých - JihlavaC30.04.2016
50GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.04.2016
51GPC dospělých - 25.Thun Cup - NejdekC01.05.2016
52GPC dospělých - Praha - VinořC01.05.2016
53GPC dospělých - VC Teplic - TepliceC01.05.2016
54GPB Most - MostB29.05.2016
55VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
56GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
57GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
58Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA04.09.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading