logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 16.09.2016

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
16.09.2015 - 16.09.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3077
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2904
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2008
4.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1768
5.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1350
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1304
7.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1301
8.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice1254
Morávek Michal2002 BaC Kladno1254
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1243
11.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1154
12.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1136
13.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov1128
14.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava924
15.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha874
16.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava834
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně788
18.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
19.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice764
20.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov700
21.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most688
22.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice532
23.Herzán David2002 Slavoj Podivín511
24.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš510
26.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov509
27.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.504
28.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha499
29.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice478
30.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.470
31.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.452
32.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc450
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.450
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava450
36.Altera Jan2004 BaC Kladno444
37.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha418
38.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 415
39.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno395
40.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.390
41.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
43.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice353
44.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha340
45.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš336
46.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.318
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha318
48.Rieger Karel2003 TJ Proboštov308
49.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.294
50.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov290
51.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha288
52.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
53.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice264
54.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná258
55.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice252
56.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
57.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.240
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
59.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice230
60.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha224
61.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov219
62.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava216
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.216
64.Port Jan2003 Super Stars Most212
65.Cach David2002 Super Stars Most204
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice204
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha204
68.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha198
71.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha192
72.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha186
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.186
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš186
75.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton185
76.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.180
77.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.174
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.174
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice174
80.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha170
81.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov168
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
84.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
85.Kocián Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.163
86.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín162
88.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most160
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
91.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
92.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton152
Psota Ondřej2003 Super Stars Most152
94.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.151
95.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem148
96.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm144
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav144
99.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín139
100.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice138
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.138
102.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně133
103.Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava132
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice132
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.132
106.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.130
107.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná126
108.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška124
109.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky122
110.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.121
111.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
113.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš117
114.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.115
115.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš114
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.114
117.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov113
118.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.109
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.109
120.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.108
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice108
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary108
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka108
126.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice107
127.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha104
128.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka102
129.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.99
130.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.98
131.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná97
132.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška96
133.Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav93
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice93
135.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice92
136.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha90
138.Nesvačil Michal2002 SK Radonice88
139.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.85
140.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary84
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín84
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice84
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav84
145.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.82
146.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka81
147.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.79
148.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr78
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka78
154.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha76
155.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.74
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.74
157.Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.72
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov72
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice72
160.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most70
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA70
162.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton68
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton68
164.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 67
165.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka66
166.Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.63
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže63
168.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš60
169.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.57
170.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary54
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka54
175.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.52
176.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 51
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové51
178.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.48
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice48
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka48
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice48
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže48
183.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové46
184.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava44
187.Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná43
188.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov42
Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice42
202.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.41
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.41
204.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.40
Stejskal Václav2003 Super Stars Most40
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most40
207.Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice39
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka39
209.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
212.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.37
213.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA34
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA34
215.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany30
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš30
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Vyšín Vojtěch2002 TJ Spoje Praha30
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš30
222.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha29
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 29
224.Hora Aleš2003 Super Stars Most28
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín28
226.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.27
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 27
228.Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
230.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 25
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové25
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná25
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA25
234.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Škoda Filip2002 TJ Proboštov24
236.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA21
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice21
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové21
239.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem20
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.20
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem20
242.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha19
243.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha18
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice18
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
249.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice14
Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice14
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice14
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most14
253.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 13
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 13
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 13
257.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška12
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Hronek Jan2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Janáček David2004 BK ARION PRAHA12
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha12
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha12
Kundrát David2006 Badminton VK Aš12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Maurer Jaromír2003 SKB Český Krumlov12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov12
271.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha11
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha11
273.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice10
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
275.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno9
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín9
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.9
Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 9
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.9
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka9
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka9
Trča Jonáš2003 SKB Český Krumlov9
286.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem7
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most7
Mařan Ondřej2003 SK Děčín7
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha7
Vlasák David2004 Super Stars Most7
291.Čáp Adam2003 SK Podolí6
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA6
Kučera Filip2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.6
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha6
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA6
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha6
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.6
300.Foltin Jakub2004 Super Stars Most4
Král Šimon2003 SK Podolí4
302.Griger Samuel2003 SK Podolí3
Krahula Jan2005 SK Podolí3
Mráček Ondřej2003 TJ Spoje Praha3
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou3
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3077
Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3077
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2326
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2314
5.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1974
6.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1820
7.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice1818
8.Morávek Michal2002 BaC Kladno1744
9.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1584
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1584
11.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1558
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1526
13.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1464
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava1464
15.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1398
16.Herzán David2002 Slavoj Podivín1349
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1349
18.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov1344
19.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1328
20.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1318
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1318
22.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1146
23.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1110
24.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1104
25.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1016
26.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha955
27.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš918
28.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov916
29.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice910
30.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most860
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov860
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.860
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno860
34.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.706
35.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.682
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 682
37.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha610
38.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha586
39.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA566
40.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava550
41.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.548
42.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha547
43.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha542
44.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava538
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov538
46.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha536
47.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.518
48.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc516
49.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.492
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
51.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha486
52.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš478
53.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.474
54.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha465
55.Altera Jan2004 BaC Kladno440
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha440
57.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.432
58.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem416
59.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice398
60.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.390
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.390
62.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha388
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem388
64.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.384
65.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice363
66.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
68.Port Jan2003 Super Stars Most348
69.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha346
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš346
71.Rieger Karel2003 TJ Proboštov344
72.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín342
73.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.320
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín320
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Psota Ondřej2003 Super Stars Most320
77.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.318
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha318
79.Kocián Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
80.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice304
81.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov302
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice302
83.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice293
84.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice291
85.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice290
86.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.284
87.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm280
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.280
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
90.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov277
91.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
93.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.256
94.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
96.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most244
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
99.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice242
100.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice234
101.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín228
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov228
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha228
104.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška226
105.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
106.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
107.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.212
108.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.206
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha206
110.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav204
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.204
112.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš198
Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.198
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.198
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná198
117.Cach David2002 Super Stars Most192
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš192
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem192
120.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.176
121.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.172
122.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.170
123.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš168
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav168
125.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most166
127.Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové164
128.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná162
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka162
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka162
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.162
132.Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov156
Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary156
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice156
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice156
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice156
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary156
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.156
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice156
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice156
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka156
Sedláček Jiří2002 TJ Sokol Doubravka156
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.156
148.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice151
149.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš144
150.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.143
151.Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.142
152.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.140
153.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA139
154.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
155.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA130
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.130
Stejskal Václav2003 Super Stars Most130
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.130
159.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava128
160.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná126
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.126
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav126
163.Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
164.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.122
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.122
166.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka120
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové120
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže120
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže120
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav120
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové120
174.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.114
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice114
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice114
179.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.110
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.110
181.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA109
182.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka108
183.Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov104
184.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
185.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.101
186.Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA100
187.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
188.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA96
Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.96
190.Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně88
Nesvačil Michal2002 SK Radonice88
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
194.Burget Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové86
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
197.Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 84
199.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava78
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice78
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš78
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka78
214.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
216.Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most72
218.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 67
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 67
220.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem66
Davídek Jan2003 TJ Sokol Doubravka66
222.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.64
Škoda Filip2002 TJ Proboštov64
224.Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 58
225.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky56
226.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 55
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 55
228.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA54
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
Janáček David2004 BK ARION PRAHA54
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 54
232.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most52
233.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
234.Blahout Tomáš2002 OS BK Goram Teplice46
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
236.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová Lutyně42
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín42
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
258.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
260.Griger Samuel2003 SK Podolí38
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Král Šimon2003 SK Podolí38
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
265.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most28
Vlasák David2004 Super Stars Most28
267.Čáp Adam2003 SK Podolí26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krahula Jan2005 SK Podolí26
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.26
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice26
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.26
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.26
277.Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice14
Foltin Jakub2004 Super Stars Most14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Mařan Ondřej2003 SK Děčín14
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice14
282.Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha13
283.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice12
Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 12
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha12
Kučera Filip2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha12
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3200
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2229
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1814
4.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1773
5.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1741
6.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně1582
7.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1318
8.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1310
9.Morávek Michal2002 BaC Kladno1264
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.1216
11.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1214
12.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1198
13.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1048
14.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.896
15.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice872
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.826
17.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov800
18.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.716
19.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov696
20.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha694
21.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava680
22.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA646
23.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.623
24.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.570
25.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.488
26.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc480
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice480
28.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš466
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 466
30.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov423
31.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
32.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha392
33.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
34.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice380
35.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha376
Psota Ondřej2003 Super Stars Most376
37.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.374
38.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.370
39.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.359
40.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno358
41.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha357
42.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.352
43.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava350
44.Altera Jan2004 BaC Kladno344
45.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha328
46.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
47.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha314
48.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
49.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice292
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.292
51.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice288
52.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm280
Rieger Karel2003 TJ Proboštov280
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
55.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
56.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most272
57.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice266
58.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.252
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.252
60.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.248
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
62.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.247
63.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice242
64.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš240
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
66.Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice236
67.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
68.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha222
69.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha208
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem208
71.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem200
72.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš198
73.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
74.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov172
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
76.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice170
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.170
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.170
79.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov164
80.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice162
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.162
82.Port Jan2003 Super Stars Most158
83.Cach David2002 Super Stars Most156
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice156
86.Herzán David2002 Slavoj Podivín142
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš142
88.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most140
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.140
90.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice136
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha136
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov136
93.Kocián Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.129
94.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most128
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška128
97.Chomát Adam2002 Badminton VK Aš126
98.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem122
99.Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
103.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton109
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.109
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha109
106.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky106
107.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.102
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
109.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha100
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
112.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.98
113.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.96
114.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.93
115.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem90
116.Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
117.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
118.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice84
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš84
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice84
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice84
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava84
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice84
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže84
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 84
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.84
129.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA79
130.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná78
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš78
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary78
139.Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice68
140.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha67
141.Bittman Kryštof2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.66
142.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.64
143.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.63
144.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
145.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA58
147.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.56
Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov56
149.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná55
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 55
153.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové54
156.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.52
Vlasák David2004 Super Stars Most52
158.Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice46
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice46
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava46
162.Balín Martin2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Balín Tomáš2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Baštýř Matěj2003 SKB Český Krumlov42
Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava42
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice42
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka42
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Holešínský Jan2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka42
Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary42
Maurer Jaromír2003 SKB Český Krumlov42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové42
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Stejskal Václav2003 Super Stars Most42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka42
Ženíšek Dominik2002 TJ Sokol Doubravka42
195.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most40
197.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
198.Škoda Filip2002 TJ Proboštov28
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most28
200.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Domin Miroslav2002 TJ Sokol Křemže26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
205.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 25
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha25
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 25
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.25
Vyskočil Vít2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.25
210.Čermák Jakub2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.24
211.Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice14
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.14
Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice14
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice14
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.14
216.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA13
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně13
Šmejkal Albert Václav2002 TJ Spoje Praha13
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA13
220.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice12
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové12
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha12
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav12
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Mikel Jakub2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha12
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3365
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2784
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2469
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2432
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1814
6.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1528
7.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1440
8.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1350
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1344
10.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1286
11.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1168
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1078
13.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice982
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice936
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.884
16.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.862
17.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče778
18.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most765
19.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín694
20.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov624
21.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.592
22.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most548
23.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně540
24.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně536
25.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.532
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov532
27.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.520
28.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň468
29.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice457
30.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.456
31.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
32.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr451
33.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka438
34.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče409
35.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice392
36.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.345
37.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně344
38.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice336
39.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
40.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.326
41.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.324
42.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín320
43.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice316
44.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava312
45.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha308
46.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš300
47.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice298
48.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton296
49.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš288
50.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
51.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha278
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.272
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín272
54.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice261
55.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov249
56.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most248
57.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
58.Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.241
59.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice240
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
61.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice232
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.232
63.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha230
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 230
65.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš226
66.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem224
67.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice221
68.Pálková Tereza2002 Super Stars Most220
69.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava208
70.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha206
71.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky194
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice194
73.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice184
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.184
75.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice180
76.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice177
77.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže174
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 174
79.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.173
80.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň172
81.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice168
83.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
84.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.165
85.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem162
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.162
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.162
88.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.160
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem160
90.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha158
91.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice157
92.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
93.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany146
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha146
95.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.142
96.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
97.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice136
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.136
99.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka132
100.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky130
101.Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.128
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.128
103.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
104.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice123
105.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA122
106.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.120
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín120
111.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most116
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.116
113.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín114
114.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov113
115.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice109
116.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha108
118.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.103
119.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka102
120.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.100
121.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.98
122.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha97
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton97
124.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
125.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most94
Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.94
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky94
128.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň92
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton92
130.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm91
131.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové88
Königová Nicola2004 TJ Proboštov88
133.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš84
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc84
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové84
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice84
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 84
138.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov78
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice78
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.78
Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka78
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava78
143.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha74
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem74
145.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov72
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
147.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov70
148.Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.68
149.Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
150.Urbanová Markéta2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
151.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš65
152.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice60
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
154.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 56
155.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice55
156.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka54
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary54
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš54
159.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.52
160.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.49
161.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň48
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem48
163.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava46
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové46
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové46
166.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.44
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov44
168.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice42
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín42
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice42
175.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň40
176.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.34
177.Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov33
178.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov30
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže30
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Hrádková Aneta2002 TJ Sokol Doubravka30
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka30
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka30
184.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most28
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA28
186.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha27
187.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.26
189.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, z.s.22
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice22
191.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka18
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov18
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha18
196.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most17
197.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice14
Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice14
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, z.s.14
201.Polová Tereza2002 TJ Sokol Dobruška12
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové12
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice12
204.Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 10
205.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha9
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA9
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka9
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav9
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha9
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA9
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3200
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3200
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2904
4.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2752
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2534
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2309
7.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2021
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1952
9.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1829
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1816
11.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.1744
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1712
13.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1584
14.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1541
15.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov1392
16.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1350
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1350
18.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1312
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1312
20.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov1264
21.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče1216
22.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1158
23.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1086
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň918
25.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín850
26.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně838
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně838
28.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka824
29.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
30.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most775
31.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most764
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň764
33.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka750
34.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice682
35.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
36.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava633
37.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr540
38.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.539
39.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.538
40.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně516
41.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice503
42.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice491
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice491
44.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha487
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha487
46.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 486
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 486
48.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš466
49.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice455
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice455
51.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha438
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha438
53.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice431
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice431
55.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš430
56.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice416
57.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice406
58.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton395
59.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem390
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem390
61.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice384
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava384
63.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.382
64.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha380
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice380
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice380
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice380
68.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice356
70.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.354
Pálková Tereza2002 Super Stars Most354
72.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha346
73.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice338
74.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.330
75.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.324
76.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha314
77.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín308
79.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.294
80.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
83.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš280
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín280
85.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most276
86.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov274
87.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.272
88.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže270
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice270
90.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.260
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice260
92.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.252
93.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice244
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.244
95.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha242
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
97.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
99.Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava239
100.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.234
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.234
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.234
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
104.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.232
105.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.229
106.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.223
107.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha216
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
109.Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.208
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
111.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
112.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem202
113.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha198
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.198
115.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš192
116.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka180
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem180
118.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.174
119.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most172
120.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín170
121.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice164
Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov164
123.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky162
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky162
125.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc156
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš156
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha156
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
130.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov150
131.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
132.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 130
133.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov124
Königová Nicola2004 TJ Proboštov124
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
138.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové120
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.120
142.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka114
Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov114
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice114
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice114
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka114
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice114
148.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové112
Nováková Viktorie2002 TJ Montas Hradec Králové112
150.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.104
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov104
152.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš102
153.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky92
154.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA88
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA88
156.Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov86
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové86
158.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 84
159.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov78
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany78
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže78
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Hrádková Aneta2002 TJ Sokol Doubravka78
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka78
Jiroušková Klára2002 TJ Sokol Doubravka78
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava78
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha78
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín78
Polová Tereza2002 TJ Sokol Dobruška78
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice78
Šimková Kateřina2002 TJ Sokol Doubravka78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha78
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice78
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava78
181.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.76
183.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov64
184.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.61
185.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most52
186.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most50
187.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 46
189.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň42
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň42
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 42
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav42
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové42
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
200.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
203.Cílková Tereza2003 SK Badminton Tábor, z.s.34
Tichá Kamila 2002 SK Badminton Tábor, z.s.34
205.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice26
208.Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3365
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2597
3.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně2064
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1904
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1901
6.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1320
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1304
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1296
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1274
10.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.1216
11.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
12.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1198
13.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1088
14.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče1028
15.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.861
16.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 836
17.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most764
18.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň718
19.Zemková Eliška2002 TJ Sokol Doubravka702
20.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov696
21.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most686
22.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně648
23.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň646
24.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.623
25.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice598
26.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava594
27.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně561
28.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.524
29.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín498
30.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice480
31.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
32.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov423
33.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.422
34.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice392
35.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha390
36.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.376
37.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice359
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton359
39.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice356
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
41.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně354
42.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava336
43.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha328
44.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče320
45.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha318
46.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice316
47.Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
48.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
49.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš310
50.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice284
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice284
52.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.280
53.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
54.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín260
55.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
56.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr248
58.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.247
59.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice244
60.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš240
61.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.238
62.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.226
63.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov222
64.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň214
65.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
66.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.204
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice204
68.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha198
69.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.196
70.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 194
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky194
72.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha192
Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
74.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most186
75.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice184
76.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš178
77.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice176
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín176
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.176
80.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
81.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice168
82.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov167
83.Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
84.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha164
86.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
87.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 152
89.Hejnová Julia2002 SKB Český Krumlov150
90.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha148
91.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha146
92.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem144
93.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most142
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Pálková Tereza2002 Super Stars Most142
96.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
97.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha136
98.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice132
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice132
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem132
102.Königová Nicola2004 TJ Proboštov128
103.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice126
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže126
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice126
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.126
108.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
109.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton123
110.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.122
111.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice120
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.120
Stará Natálie2004 TJ Spoje Praha120
115.Urbanová Markéta2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
116.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton112
117.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha109
118.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.97
119.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky94
120.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov88
Hromadová Alexandra2002 SK Badminton Boreček Opava88
122.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš84
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice84
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc84
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka84
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš84
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 84
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice84
129.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most82
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.82
131.Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.81
132.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.80
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.80
134.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA79
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.79
136.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice78
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš78
141.Vokalová Kristýna2002 SK Badminton Tábor, z.s.76
142.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky72
143.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov70
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA70
145.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 67
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.67
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.67
148.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.66
149.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.60
150.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.56
151.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice55
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm55
153.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové54
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha54
156.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most52
157.Tvarohová Alexandra2002 SKB Český Krumlov46
158.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov42
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže42
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka42
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka42
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice42
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín42
Polová Tereza2002 TJ Sokol Dobruška42
Půlpánová Terezie2002 SKB Český Krumlov42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň42
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové42
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice42
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava42
175.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.40
177.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín38
179.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most28
180.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Kozáková Kateřina2003 TJ Proboštov26
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
185.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra ZM Praha, z.s.24
186.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice14
Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice14
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice14
189.Procházková Sylva2002 SK Hamr, z.s. 13
190.Blahošová Katka2003 Sokol Radotín Meteor Praha12
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA12
Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové12
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 12
Kubíková Aneta2002 Lokomotiva Břeclav12
Mervartová Zuzana2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha12
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha12
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - České BudějoviceC19.09.2015
2GPC U15 otevřený - AšC26.09.2015
3GPC U15 - Karakal Cup - TepliceC03.10.2015
4GPC U15 - BřeclavC10.10.2015
5Přebor ČOS - jednotlivců - PlzeňC11.10.2015
6GPC U15 otevřený - LiberecC18.10.2015
7GPC U15 otevřený - Praha - ZMC24.10.2015
8GPC U15 otevřený - Praha - VinořC24.10.2015
9GPD U15 otevřený - Ústí nad LabemD07.11.2015
10OP U15 - Hradec KrálovéSKP07.11.2015
11OP U15 - Benátky nad JizerouSKP07.11.2015
12OP U15 - České BudějoviceSKP08.11.2015
13KP U15 - LiberecD08.11.2015
14OP U15 - TepliceSKP14.11.2015
15OP U15 - PrahaSKP21.11.2015
16GPC U15 otevřený - MostC21.11.2015
17GPC Kladno Open - KladnoC22.11.2015
18GPD U15 - TáborD22.11.2015
19GPD U15 - Brno - KuklenskáD28.11.2015
20GPC U15 - kvalifikace na MČR - PlzeňC29.11.2015
21OP U15 - PřerovSKP12.12.2015
22GPD U15 - České BudějoviceD12.12.2015
23OP U15 - BrnoSKP13.12.2015
24MČR jednotlivců - LiberecMČR20.12.2015
251. GPD U15 - ProboštovD09.01.2016
26GPC U15 - JihlavaC09.01.2016
271. GPD U15 - Liberec - VesecD09.01.2016
28VT a KP ČOS - KlimkoviceC10.01.2016
291. GPC U15 - Orlová - LutyněC16.01.2016
301. GPC U15 - Benátky nad JizerouC17.01.2016
311. GPC U15 - PrahaC24.01.2016
321. GPC U15 - LiberecC24.01.2016
331. GPC U15 - OsíkC30.01.2016
341. GPC U15 - České BudějoviceC30.01.2016
351. GPC U15 - AšC30.01.2016
361. GPC U15 - BrnoC31.01.2016
371. GPA U15 - Orlová - LutyněA14.02.2016
38GPC U15 - Kladno Open - KladnoC05.03.2016
39Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC13.03.2016
40GPC U15 Open - IvančiceC13.03.2016
411. GPB U15 - PardubiceB20.03.2016
42GPC U15 - otevřený - LanškrounC03.04.2016
432. GPD U15 - TepliceD09.04.2016
442. GPD U15 - LiberecD09.04.2016
452. GPC U15 - Velké PavloviceC16.04.2016
462. GPC U15 - Praha - HamrC16.04.2016
472. GPC U15 - MostC16.04.2016
482. GPC U15 - Český KrumlovC16.04.2016
49Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
502. GPC U15 - OlomoucC30.04.2016
512. GPC U15 - HoliceC07.05.2016
522. GPC U15 - Plzeň - Bílá HoraC08.05.2016
532. GPA U15 - AšA15.05.2016
542. GPB U15 - Praha - RadotínB11.09.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading