logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 23.09.2016

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
23.09.2015 - 23.09.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2104
2.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2069
3.Kural Martin1999 USK Plzeň2016
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1781
5.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1734
6.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1544
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1325
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1318
9.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1256
10.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
11.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1136
12.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1040
13.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1039
14.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most912
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
16.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín902
17.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most896
18.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.837
19.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.806
20.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice777
21.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most750
22.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové715
23.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín708
24.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov670
25.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice624
26.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
27.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem564
28.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha562
29.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.561
30.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.516
31.Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.501
32.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň498
33.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně484
34.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.476
35.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice468
36.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.464
37.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.446
38.Palán Václav2001 SK Prosek Praha442
39.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.393
40.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně383
41.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové362
42.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 356
43.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška350
44.Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice349
45.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
46.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň330
47.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.322
48.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice314
49.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka306
50.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 296
51.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.292
52.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno285
53.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové284
54.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška278
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.278
56.Hájek David2000 Super Stars Most274
57.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice268
58.Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice251
59.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín244
60.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
61.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.232
62.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka228
63.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.226
64.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.216
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka216
66.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň210
67.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem206
68.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
69.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice186
70.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně182
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice182
72.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most180
73.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice174
74.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most169
75.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
76.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Morávek Michal2002 BaC Kladno156
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice156
79.Seifert David2000 BK TJ Baník Most155
80.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.149
81.Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 143
82.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov138
84.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice130
85.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.126
86.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.124
87.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha123
88.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
89.Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA119
90.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr114
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín114
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
94.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.113
95.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
96.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA107
97.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín102
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.102
99.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice101
100.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha96
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
102.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.92
103.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.90
104.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.88
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.88
106.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.82
107.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Herzán David2002 Slavoj Podivín78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
115.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice75
116.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.66
118.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.54
120.Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 51
121.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice42
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.42
132.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
135.Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 33
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice33
137.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Soukup Václav2001 BKV Plzeň30
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
140.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 27
141.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 18
142.Mišner Jiří1998 SK Hamr, z.s. 9
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice9
Řepa Václav2001 Super Stars Most9
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 9
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 9
1.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2464
Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2464
3.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice2104
4.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2096
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2069
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2069
7.Kural Martin1999 USK Plzeň2006
8.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1944
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1944
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1878
11.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1864
12.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1504
13.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1440
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1408
16.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1387
17.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.1320
18.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1250
19.Louda Jan1999 USK Plzeň1200
20.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1164
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1164
22.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1154
23.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1032
24.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1024
25.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín1003
26.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.931
27.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín918
28.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha912
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most912
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice912
31.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov910
32.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.888
33.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.866
34.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most751
35.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně731
36.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice720
37.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.710
38.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 681
39.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně674
40.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka663
41.Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice633
42.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem624
43.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.599
44.Seifert David2000 BK TJ Baník Most594
45.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.585
46.Hájek David2000 Super Stars Most583
47.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.582
48.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka549
49.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové501
50.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most460
51.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 455
52.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice452
53.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice450
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice450
55.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most447
56.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr430
57.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška418
58.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno390
59.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice388
60.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice378
61.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.377
62.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice364
63.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně358
64.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň357
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň357
66.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem344
67.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové342
68.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška340
69.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
70.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
71.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
72.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice278
73.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.275
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.275
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín275
76.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
78.Morávek Michal2002 BaC Kladno264
79.Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 245
80.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA242
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA242
82.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.239
83.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
84.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice200
Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.200
86.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň192
87.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
89.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice164
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.164
91.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov150
92.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.138
Herzán David2002 Slavoj Podivín138
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín138
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.138
96.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín132
97.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.128
98.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 120
99.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.116
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.116
101.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Soukup Václav2001 BKV Plzeň114
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.114
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
114.Staněk Pavel1999 SK Hamr, z.s. 88
115.Mrkus Martin1998 SK Hamr, z.s. 86
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice86
117.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice78
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
126.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
129.Feryna Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Folta Jan1998 SK Hamr, z.s. 42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Slavík Martin1998 SK Hamr, z.s. 42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Vavřička Šimon1998 SK Hamr, z.s. 42
1.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.2672
2.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1856
3.Kural Martin1999 USK Plzeň1824
4.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1541
5.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1472
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1443
7.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1376
8.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1352
9.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1276
10.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1172
11.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1168
12.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.1163
13.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1104
14.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most919
15.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka918
16.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov910
17.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín803
18.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.786
19.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.745
20.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.718
21.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.648
22.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice644
23.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
24.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.610
25.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice558
26.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně544
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most527
28.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.488
29.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.452
30.Jára Vojtěch1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.447
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.400
32.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.354
33.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň351
34.Hájek David2000 Super Stars Most350
35.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice344
36.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.342
38.Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.336
39.Seifert David2000 BK TJ Baník Most325
40.Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice322
41.Ryba Tomáš1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.315
42.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín285
43.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška280
45.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem278
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška278
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice278
48.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové276
49.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most268
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 268
51.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.264
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně264
53.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice254
54.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno253
55.Morávek Michal2002 BaC Kladno252
56.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.239
57.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice236
58.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice235
59.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice224
60.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA212
61.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň210
62.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
63.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
64.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové190
65.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice188
66.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem158
67.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha156
68.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
69.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové138
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov138
71.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.128
72.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.126
73.Lukeš Martin1998 OS BK Goram Teplice124
74.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.120
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
76.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
80.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.110
81.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.102
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.102
83.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín100
85.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové96
86.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.92
87.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.88
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA88
89.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.86
90.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha84
92.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.80
93.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice78
Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.78
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
100.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka69
101.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
102.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most46
Pichert Vít1998 OS BK Goram Teplice46
104.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
109.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
111.Řepa Václav2001 Super Stars Most12
Straka Jakub2000 Super Stars Most12
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2144
2.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1995
3.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1974
4.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1832
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1744
6.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1510
7.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1376
8.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1334
9.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1280
10.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1264
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1216
12.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
13.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1136
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
15.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1048
16.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.931
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice912
18.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.904
19.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha862
20.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice756
21.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most740
22.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín702
23.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.670
Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov670
25.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most616
26.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.577
27.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice565
28.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.563
29.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.550
30.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice517
31.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most450
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice446
33.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka441
34.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.438
35.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.423
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.423
37.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice416
38.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně400
39.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most384
40.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc378
41.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška354
42.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.350
43.Srbová Adéla2000 BaC Kladno332
44.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška322
45.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice313
46.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 310
47.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.295
48.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice292
49.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.291
50.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové282
51.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
52.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc274
53.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha257
54.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha242
55.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most240
56.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha234
57.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc226
58.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most215
59.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.202
60.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň194
61.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice186
63.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice178
65.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.177
66.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA176
67.Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.175
68.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
69.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.170
70.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA158
71.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most156
72.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice152
73.Dufková Monika1999 BaC Kladno151
74.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň150
75.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava146
76.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov138
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice138
78.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha132
79.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice128
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice128
81.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.126
83.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc124
84.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.118
85.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha114
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
89.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
90.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most106
91.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov102
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.102
93.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně99
Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha99
95.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.90
96.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most84
97.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže80
98.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
104.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.77
105.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice75
106.Brázdová Kateřina1998 SK Badminton Tábor, z.s.66
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín66
108.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA54
Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
110.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Rajnohová Alice1998 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
112.Michalová Adriana1998 Super Stars Most33
113.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA30
Pečová Veronika1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.30
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2997
Paurová Lucie1999 Super Stars Most2997
3.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2432
4.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2104
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2043
6.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.2021
7.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1832
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1829
9.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.1712
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1648
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1616
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1536
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1406
14.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1355
15.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1336
16.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1227
17.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1200
18.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1181
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1136
20.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
21.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1104
22.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1088
23.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1064
24.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.985
25.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most962
26.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.933
27.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice907
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.886
29.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín862
30.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.840
31.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava836
32.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.786
33.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka766
34.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška764
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice764
36.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most716
37.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.712
38.Srbová Adéla2000 BaC Kladno671
39.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice670
40.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice624
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
42.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška575
43.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most568
44.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.530
45.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most520
46.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc497
47.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice489
48.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice474
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové474
50.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha454
51.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.430
52.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc429
53.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.424
54.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice420
55.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice411
56.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most408
57.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice400
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně400
59.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.388
60.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc383
61.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
62.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA281
63.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most278
65.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice276
66.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice270
67.Dufková Monika1999 BaC Kladno266
68.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most242
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA242
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha242
71.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
72.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.228
73.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
74.Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.194
75.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
77.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.181
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.181
79.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice164
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice164
81.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice158
82.Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
83.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně152
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice152
85.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín150
86.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.143
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.143
88.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice138
Jeřábková Petra2001 SK Podolí138
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.138
91.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most120
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.120
93.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc114
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Kampasová Kristýna2001 SK Podolí114
Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most114
Rajnohová Alice1998 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno114
Sejková Patricie2001 SK Podolí114
100.Michalová Adriana1998 Super Stars Most86
101.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha78
Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
105.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov75
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov75
107.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín72
108.Brázdová Kateřina1998 SK Badminton Tábor, z.s.69
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.69
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň69
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň69
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice69
1.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1912
2.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1558
3.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most1544
4.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1541
5.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1376
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1355
7.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1336
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1288
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1288
10.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1275
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1242
12.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
13.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1104
14.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1000
15.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.968
16.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most919
17.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka918
18.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
19.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.910
20.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
21.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava866
22.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha836
23.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice803
24.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most783
25.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.712
26.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.650
27.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice624
28.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc536
29.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.491
30.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže488
31.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
32.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.462
33.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice452
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.452
35.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka447
36.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
37.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.392
38.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 391
39.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice354
40.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most351
41.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most350
42.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
43.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška320
44.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška314
45.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc293
46.Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc274
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha274
48.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha270
49.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most266
50.Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.263
51.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové250
52.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice244
53.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
54.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.216
55.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA212
56.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně208
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.208
58.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most202
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
60.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice200
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice200
62.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice198
63.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha194
64.Srbová Adéla2000 BaC Kladno192
65.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
66.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha166
67.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
68.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most158
69.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
70.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov150
71.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice138
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov138
73.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.136
74.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov126
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.126
76.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.122
77.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
78.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň114
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice114
84.Kuželová Tereza1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
85.Brázdová Kateřina1998 SK Badminton Tábor, z.s.102
Jeřábková Petra2001 SK Podolí102
87.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice96
88.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.92
89.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc88
Schmiedová Šárka1999 OS BK Goram Teplice88
91.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA86
92.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Teyrovská Johana2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.84
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
95.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.78
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň78
Rajnohová Alice1998 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
100.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín54
102.Michalová Adriana1998 Super Stars Most46
103.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most42
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice42
107.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.38
108.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading