logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 25.09.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
05.10.2015 - 25.09.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.3864
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2664
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2640
4.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2544
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2504
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
7.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2464
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2416
9.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2288
10.Louda Jan1999 USK Plzeň2224
11.Louda Jiří1995 USK Plzeň2176
12.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.2040
13.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1960
14.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1904
15.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1693
16.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1448
17.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
18.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1198
19.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1186
20.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
21.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1136
22.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1069
23.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1045
24.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.996
25.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.984
26.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně974
27.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem918
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha912
30.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.877
31.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha821
32.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr798
33.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.794
34.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.783
35.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
36.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže711
37.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška690
38.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové678
39.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.676
40.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 666
41.Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška661
42.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové642
43.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice639
44.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.630
45.Helar Ondřej1995 Start Jihlava617
46.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice580
47.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška579
48.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha577
49.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
50.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.556
51.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
52.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha532
53.Port Jan1972 Super Stars Most528
54.Šulko Marian1976 SK Prosek Praha520
55.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno506
Repiar Samuel1994 Super Stars Most506
57.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha504
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 504
59.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.459
60.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.458
61.Kural Martin1999 USK Plzeň457
62.Vitvera Jan1987 TJ Astra ZM Praha, z.s.448
63.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.440
64.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice436
65.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.434
66.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně430
67.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera428
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška428
69.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most424
70.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice401
71.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov372
Slabý Otto1984 USK Plzeň372
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové372
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.372
75.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.370
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha370
77.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.367
78.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno360
79.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.346
80.Schmied Martin1982 TJ Chropyně344
81.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 342
82.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha334
83.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 330
84.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
85.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.322
86.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka318
87.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.314
88.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno306
89.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic305
90.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov296
91.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most294
92.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha286
93.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice284
94.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr282
95.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
Pistulka Radek1997 USK Plzeň280
97.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň276
98.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.274
99.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové272
100.Palán Václav2001 SK Prosek Praha266
101.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice264
102.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice262
103.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter258
104.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň254
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
106.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.252
107.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice250
108.Čapek Jiří1975 Super Stars Most240
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň240
110.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc238
111.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
112.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň230
113.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava226
114.Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.220
115.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc210
116.Šot Michal1988 SK BC Premiera208
117.Ondrášek David1996 Super Stars Most206
118.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice204
119.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně202
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Oros Ladislav1971 Super Stars Most202
122.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové196
124.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 190
125.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka188
126.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška184
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 184
128.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava182
129.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň178
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera178
131.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice177
132.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 176
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 176
134.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.172
135.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha170
Poříz Leoš1974 Start Jihlava170
137.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha168
138.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně166
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice166
140.Helar Jakub1992 Start Jihlava162
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
Konupka Jiří1965 BaC Kladno162
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně162
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
145.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové160
146.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.158
147.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice156
148.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 152
149.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
150.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice147
151.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.146
152.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice141
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška141
154.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka138
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava138
156.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.137
157.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové136
158.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.134
159.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín130
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže130
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA130
162.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka128
163.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.126
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň126
165.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
169.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.124
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.124
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc124
172.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha120
173.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže116
174.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov115
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná115
176.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton114
Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice114
178.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha112
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
180.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 111
181.Filz Jan1975 SK Prosek Praha110
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany110
183.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA109
184.Hájek David2000 Super Stars Most108
185.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno106
Kubík Jiří1977 SK Jupiter106
187.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.104
188.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže103
189.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr98
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 98
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.98
192.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice97
193.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha96
Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
196.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter94
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.94
198.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň93
199.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně90
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha90
201.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.88
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice88
203.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice87
204.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.86
Štětina Martin2000 BaC Kladno86
207.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera84
210.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně83
211.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň82
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha82
213.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
215.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín79
216.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
219.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže77
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka77
221.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany72
223.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín69
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice69
225.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary67
226.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy66
227.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.65
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice65
229.Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton64
230.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter60
231.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov59
232.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka58
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary58
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice58
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr58
237.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.55
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.55
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška55
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.55
241.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice54
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.54
244.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice52
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice52
246.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany50
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany50
248.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton49
249.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín47
250.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
256.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice44
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice44
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
260.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 42
Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice42
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.42
276.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně41
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.41
278.Drudík Ota1992 USK Plzeň40
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka40
280.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.39
281.Konečný Jiří1977 SK Jupiter38
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
283.Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.35
284.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.34
285.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov33
286.Česlík Pavel1953 VK VŠB Ostrava32
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha32
290.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška31
291.Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice30
Parkos David1974 SKB Český Krumlov30
Purnama Alexandr1980 SK Radonice30
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno30
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně30
296.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín29
297.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka28
Schröfel Erik1972 SK Jupiter28
299.Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice26
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava26
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň26
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno26
Sochna Radek1989 SK Jupiter26
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň26
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
309.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice25
310.Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně24
311.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany23
312.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany20
314.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň19
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava19
316.Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany18
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
321.Behenský Roman1967 Spartak Chrást16
Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.16
Soták Tomáš1999 SKB Český Krumlov16
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.16
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně16
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice16
328.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice14
Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic14
331.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
336.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha12
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha12
Dohnal Vojtěch2001 TJ Sokol Praha XIII12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 12
Horák Pavel1983 SK BC Premiera12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Novotný Robert1978 BaC Kladno12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Šula Fabian1995 TJ Ostrov12
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava12
353.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka11
354.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
356.Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera9
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 9
359.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
360.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany6
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr6
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 6
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic6
367.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň4
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň4
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň4
370.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4440
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4032
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3744
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3744
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3712
6.Louda Jan1999 USK Plzeň3272
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3141
10.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2824
11.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2376
12.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2344
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2344
14.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2320
15.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2296
16.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2294
17.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2240
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
19.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.2072
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1960
21.Louda Jiří1995 USK Plzeň1936
22.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1872
23.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1832
24.Hobzik Adam1985 TJ Chemička Ústí nad Labem1821
Vitvera Jan1987 TJ Astra ZM Praha, z.s.1821
26.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1774
27.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1728
Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1728
29.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1704
30.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1702
31.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1701
Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1701
33.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1488
34.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1328
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1328
36.Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.1326
37.Segeč Jan1978 USK Plzeň1312
38.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1241
39.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1240
40.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1215
41.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra ZM Praha, z.s.1211
42.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1184
43.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1126
44.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1067
45.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1048
46.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
47.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška998
48.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.996
49.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA964
50.Pistulka Radek1997 USK Plzeň962
51.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr935
52.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.926
53.Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška912
54.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.904
55.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha900
56.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.896
57.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.856
58.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr846
59.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové818
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové818
61.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha793
62.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha781
63.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové773
64.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka771
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka771
66.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice735
67.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové730
68.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice699
69.Kural Martin1999 USK Plzeň698
70.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice691
71.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr690
Port Jan1972 Super Stars Most690
73.Helar Ondřej1995 Start Jihlava688
74.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr680
75.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.668
76.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha660
77.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 654
78.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.629
79.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.614
80.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň605
81.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň603
82.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov598
83.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.588
84.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň581
85.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.578
86.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice576
87.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.572
88.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha570
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška570
90.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.569
91.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most568
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.568
93.Konupka Jiří1965 BaC Kladno554
94.Slabý Otto1984 USK Plzeň545
95.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno542
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha542
97.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.540
98.Helar Jakub1992 Start Jihlava534
99.Šot Michal1988 SK BC Premiera530
100.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice517
101.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.512
102.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice503
103.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
104.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 496
105.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera486
106.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové478
107.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc476
108.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně474
109.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
110.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 462
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic462
112.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton458
113.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.440
114.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.434
115.Palán Václav2001 SK Prosek Praha432
116.Poříz Leoš1974 Start Jihlava426
117.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno425
118.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.416
119.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most414
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 414
121.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov413
122.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.412
123.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška406
124.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
126.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice392
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava392
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 392
129.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera382
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.382
131.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
132.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín366
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín366
134.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná360
135.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.358
136.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
137.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
139.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
141.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov344
142.Ondrášek David1996 Super Stars Most336
143.Čapek Jiří1975 Super Stars Most330
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.330
145.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 322
146.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně314
Oros Ladislav1971 Super Stars Most314
148.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška312
149.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera308
150.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást306
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň306
152.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha304
153.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně302
154.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha298
155.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice294
156.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška286
157.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno284
158.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
162.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.278
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň278
164.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava276
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice276
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice276
167.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže275
168.Štětina Martin2000 BaC Kladno274
169.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
170.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka268
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka268
172.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter266
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.266
174.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň264
175.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.263
176.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
177.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc250
178.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín242
179.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr239
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice239
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.239
182.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže236
183.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice234
184.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany230
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.230
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha230
187.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice228
188.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice214
189.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha210
190.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter206
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice206
192.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter204
193.Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
194.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 202
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 202
197.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně200
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice200
199.Filz Jan1975 SK Prosek Praha198
200.Schmied Martin1982 TJ Chropyně196
201.Hájek David2000 Super Stars Most192
202.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka188
203.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.186
204.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 182
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 182
206.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně180
207.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.174
208.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.170
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
210.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno168
211.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
212.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov165
213.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice164
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr164
215.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice162
216.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně160
217.Kubík Jiří1977 SK Jupiter158
218.Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice156
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton156
Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.156
221.Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.152
222.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně150
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové150
224.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka148
225.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže146
226.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha142
227.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha132
228.Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 128
231.Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.125
232.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr124
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka124
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
236.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary120
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.120
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.120
241.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň118
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 118
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň118
244.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Konečný Jiří1977 SK Jupiter114
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Marek Michal1993 TJ Sokol České Budějovice114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Tomšík Radim1982 SK p.e.m.a. Opava114
252.Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice112
254.Lecian Kristian1999 TJ Astra ZM Praha, z.s.110
255.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany108
256.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov102
258.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA100
259.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy98
260.Behenský Roman1967 Spartak Chrást96
261.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany90
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany90
263.Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice88
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška88
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc88
266.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice86
Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
276.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže84
277.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.82
Schröfel Erik1972 SK Jupiter82
279.Drudík Ota1992 USK Plzeň80
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.80
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
286.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most78
Horák Pavel1983 SK BC Premiera78
Hrňa Filip1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr78
Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně78
Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice78
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice78
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice78
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Šula Fabian1995 TJ Ostrov78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.78
313.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka74
314.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka72
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka72
316.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice68
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany68
318.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany66
319.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně64
320.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany62
321.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže60
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka60
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice60
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice60
325.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany56
326.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín53
328.Slepička Martin1970 SK Jupiter52
Vild Petr1974 SK Jupiter52
330.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava50
331.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň46
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
342.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Hurta Jakub1996 BK Kopřivnice, z.s.42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti42
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Novotný Robert1978 BaC Kladno42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.42
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Suchánek Vojtěch1997 SK p.e.m.a. Opava42
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
367.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
368.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň38
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany38
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
372.Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
373.Jouda Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Soták Tomáš1999 SKB Český Krumlov32
375.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže28
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže28
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy28
378.Pelech Bohumil1954 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
379.Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany24
380.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany22
383.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany18
384.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka14
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany14
Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
388.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava13
389.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.12
390.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Sochna Radek1989 SK Jupiter10
Zaťko Tomáš1981 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
Zaťko Vladimír1952 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
1.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3824
2.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3720
3.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3624
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3232
5.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3136
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3040
7.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2416
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2256
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2248
10.Kočí Josef1983 TJ Astra ZM Praha, z.s.2149
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.2144
12.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1856
13.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1848
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1592
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.1584
16.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1446
17.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1389
18.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1352
19.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1239
20.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1178
21.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1071
22.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1032
23.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha996
24.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška918
25.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha865
26.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň864
27.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha846
28.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha828
29.Pistulka Radek1997 USK Plzeň805
30.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
31.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno754
32.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.740
33.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice712
34.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 699
35.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most696
36.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň667
37.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže638
38.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové632
39.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 628
40.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.624
41.Slabý Otto1984 USK Plzeň617
42.Port Jan1972 Super Stars Most612
43.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha606
44.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera590
45.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr588
46.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška577
47.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 558
48.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.549
49.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.544
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA536
51.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice530
52.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha528
53.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže526
54.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové484
55.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.459
56.Helar Ondřej1995 Start Jihlava458
57.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice454
58.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně453
59.Poříz Leoš1974 Start Jihlava438
60.Myšák Lukáš1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.420
61.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.413
62.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška388
63.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr380
64.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava362
65.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové360
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové360
67.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno356
68.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov354
69.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást344
70.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr338
71.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
72.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava314
73.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň310
74.Fiala Jan1998 TJ Astra ZM Praha, z.s.302
75.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter298
76.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň284
77.Jirásek Jan1972 BaC Kladno281
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton281
79.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice280
81.Šot Michal1988 SK BC Premiera274
82.Měřička Jiří1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.266
83.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most262
84.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
85.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc250
86.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha244
87.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.242
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
89.Čapek Jiří1975 Super Stars Most234
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
91.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň230
92.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Gregor Radovan1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.228
94.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.224
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže224
Waller Tomáš1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.224
97.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 217
98.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 212
99.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška208
100.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
101.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
102.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice200
103.Konupka Jiří1965 BaC Kladno198
104.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.194
105.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín192
107.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně184
108.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
109.Štětina Martin2000 BaC Kladno170
110.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera168
111.Palán Václav2001 SK Prosek Praha164
112.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka160
113.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 158
Helar Jakub1992 Start Jihlava158
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera158
116.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice156
119.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha154
120.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.152
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná152
122.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter150
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera150
124.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové146
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.146
126.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha144
127.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná138
Krásný Petr1965 Sokol Králův Dvůr138
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže138
130.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany132
131.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr128
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška128
133.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice125
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Oros Ladislav1971 Super Stars Most125
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže125
Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov125
138.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.124
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton124
Schmied Martin1982 TJ Chropyně124
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška124
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice124
143.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton120
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
147.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.114
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice114
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov, z.s.114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
153.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně112
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín112
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka112
Netík Michal1991 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
158.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice110
159.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.108
160.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň102
161.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
162.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno98
163.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň96
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany96
165.Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
166.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška86
168.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno84
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany84
170.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.80
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
173.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Hájek David2000 Super Stars Most78
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha78
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín78
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
184.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy76
185.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice74
186.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka66
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 66
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha66
189.Kural Martin1999 USK Plzeň64
Ondrášek David1996 Super Stars Most64
191.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice62
192.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany58
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 58
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
195.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice56
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc56
198.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
199.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
200.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc46
201.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy45
202.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže44
203.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice42
220.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
223.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové32
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.32
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně32
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice32
234.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava30
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
236.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 26
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
240.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.24
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
242.Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.18
244.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň14
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň14
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
248.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
249.Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.12
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 12
1.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3936
2.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3088
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2672
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2600
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2488
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2440
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2360
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2360
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2344
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2048
11.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2024
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2016
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1832
14.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1824
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1664
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1584
17.Panochová Jana1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1384
18.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
19.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1312
20.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
21.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
22.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1049
23.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1040
24.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
25.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.920
26.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.848
27.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov845
28.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice842
29.Paurová Lucie1999 Super Stars Most819
30.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha800
31.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška794
32.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice769
33.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA760
34.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška737
35.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka731
36.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice716
37.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.708
38.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška704
39.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice686
40.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 644
41.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most625
42.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně613
43.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň605
44.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice546
45.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.544
46.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 515
47.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha509
Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera509
49.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava473
50.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most458
51.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice456
52.Vocelková Anna1994 USK Plzeň439
53.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň432
54.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška428
55.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most398
56.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 382
57.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně374
58.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín373
59.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice362
60.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice356
61.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.354
62.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže346
63.Zachová Adéla2001 Start Jihlava342
64.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha338
65.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr332
66.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 316
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice316
68.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice312
69.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška306
Vítková Adéla1992 Start Jihlava306
71.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín304
72.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.296
73.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.294
Srpová Kateřina1994 OS BK Goram Teplice294
75.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice289
76.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice284
77.Pořízová Radka1977 Start Jihlava281
78.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most280
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice280
80.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
81.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka272
82.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno269
83.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň258
84.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.250
85.Hašková Jana1999 BaC Kladno240
86.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most239
87.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno237
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha237
89.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice228
90.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice222
91.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov221
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice221
93.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 216
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
95.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc214
96.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany210
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.210
98.Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
99.Dufková Monika1999 BaC Kladno198
100.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.196
101.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
103.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice186
104.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
105.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
106.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
107.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice164
108.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha156
110.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže155
111.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
112.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže148
113.Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.146
114.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
115.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha142
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
117.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.140
118.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
119.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera132
120.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr128
121.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc126
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.126
123.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
124.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín122
125.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice120
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice120
127.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.114
130.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně112
132.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha110
133.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.104
134.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
135.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany100
136.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha96
137.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň88
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc88
139.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice86
Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most86
141.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka80
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
144.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
158.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
159.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
160.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň56
161.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín54
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
163.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže52
164.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
165.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic48
166.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
169.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha42
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava42
180.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
183.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.36
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.36
185.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.34
186.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha33
187.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Polívková Eliška1998 USK Plzeň32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
190.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže30
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.30
193.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
196.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka14
1.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.4224
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.4112
3.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.4024
4.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.3752
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.3544
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3178
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3178
8.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3160
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3112
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3112
11.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška3088
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3088
13.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň2792
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2792
15.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2392
16.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.2384
17.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2320
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2040
19.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1968
20.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1949
21.Panochová Jana1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.1904
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1872
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1872
24.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1832
25.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1696
26.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1581
27.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1554
28.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1496
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
Krocová Martina1988 Super Stars Most1456
31.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1418
32.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.1400
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1384
34.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1378
35.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1343
36.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1248
37.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1242
38.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1114
39.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.1080
40.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
41.Vocelková Anna1994 USK Plzeň972
42.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha960
43.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně901
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.901
45.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 877
46.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice868
47.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice832
48.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice819
49.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice772
50.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka770
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.770
52.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr765
53.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
54.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně736
55.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov725
56.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.709
57.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno696
58.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha658
59.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně653
60.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice639
61.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška637
62.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice630
63.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
64.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 614
65.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava606
66.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 605
67.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 579
68.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška577
69.Pořízová Radka1977 Start Jihlava569
70.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka560
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.560
72.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera543
73.Polívková Eliška1998 USK Plzeň520
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
76.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.510
77.Srbová Adéla2000 BaC Kladno509
78.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice501
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice501
80.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice496
81.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava474
82.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice472
83.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 466
84.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most447
85.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín432
86.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice429
87.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže422
88.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.416
89.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice407
90.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha402
91.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most400
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most400
93.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 398
94.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha394
95.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most392
96.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.385
97.Zachová Adéla2001 Start Jihlava381
98.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most374
99.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA366
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 366
Srpová Kateřina1994 OS BK Goram Teplice366
102.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.364
103.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha356
Vítková Adéla1992 Start Jihlava356
105.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice355
106.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
107.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.338
108.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň326
109.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže312
110.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany310
111.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
112.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice306
113.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice304
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín304
115.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
116.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 300
117.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice288
Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
119.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka280
122.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň276
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.276
124.Hašková Jana1999 BaC Kladno270
125.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter252
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice252
Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
128.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
129.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.238
130.Dufková Monika1999 BaC Kladno234
131.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc230
132.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.228
133.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr226
134.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň214
135.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany210
136.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové208
140.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice200
143.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
145.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice192
146.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže180
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
149.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic178
150.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň172
151.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc164
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc164
153.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín154
154.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice153
155.Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.150
158.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany142
159.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov139
160.Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr138
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice138
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
168.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha136
169.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha125
173.Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
174.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha114
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera114
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.114
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha114
184.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň112
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr112
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.112
189.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
191.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter100
192.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy86
193.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera78
201.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže72
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň72
203.Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava69
204.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže50
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň50
206.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.48
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.48
208.Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.42
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže42
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.42
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
213.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.26
217.Hrošová Tereza1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
218.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka22
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.3880
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3720
3.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3232
4.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3136
5.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3104
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3040
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra ZM Praha, z.s.2437
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2416
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.2256
10.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2168
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2080
12.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
13.Zychová Ivana1996 TJ Astra ZM Praha, z.s.1672
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1534
15.Krocová Martina1988 Super Stars Most1528
16.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.1472
17.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1352
18.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1184
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1175
20.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1168
21.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1136
22.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1071
23.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1066
24.Koldová Veronika1994 Super Stars Most968
25.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr938
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra ZM Praha, z.s.870
27.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov869
28.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.800
29.Fridrichová Nikol1986 USK Plzeň766
30.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice752
31.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška750
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 735
33.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha710
34.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice704
35.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha698
36.Vocelková Anna1994 USK Plzeň697
37.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice655
38.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera642
39.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice632
40.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
41.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň620
42.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška614
43.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr588
44.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška577
45.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň564
46.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 558
47.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice532
48.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice530
49.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov520
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov520
51.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.501
52.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka496
53.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava490
54.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín476
55.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 472
56.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně453
57.Vítková Adéla1992 Start Jihlava422
58.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.412
59.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha392
60.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha386
61.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most366
62.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka363
63.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava362
64.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.360
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
66.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice358
Pořízová Radka1977 Start Jihlava358
68.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška342
69.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha340
70.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže336
71.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno328
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže328
73.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha314
74.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 312
75.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice292
76.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.281
77.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice280
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
79.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 278
80.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška276
81.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň274
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň274
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.274
84.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter272
85.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.264
86.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice260
87.Srbová Adéla2000 BaC Kladno244
88.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice242
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
90.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně238
91.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Srpová Kateřina1994 OS BK Goram Teplice234
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice234
94.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most232
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.232
96.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno230
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr230
98.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha228
99.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 225
100.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice224
101.Panochová Jana1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.222
102.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice221
103.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice208
104.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.206
105.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
106.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň204
107.Cinková Tereza1990 TJ Proboštov200
108.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter192
Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice192
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.192
112.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
113.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně184
114.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
115.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc178
116.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice170
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra ZM Praha, z.s.170
119.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera168
120.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha166
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
122.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.164
123.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany162
124.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
125.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera158
126.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most156
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.156
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.156
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
130.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
131.Polívková Eliška1998 USK Plzeň144
132.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň142
133.Zachová Adéla2001 Start Jihlava140
134.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic134
135.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha133
136.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc130
137.Randulová Natálie2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc128
139.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov125
142.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice124
144.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň120
147.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice116
148.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov114
Erbenová Monika1986 BaC Kladno114
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Valášková Petra1990 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
154.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
155.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň110
156.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha108
157.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most106
158.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
159.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň94
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 94
161.Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
162.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice86
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr86
165.Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň84
166.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
168.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín78
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.78
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.78
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
184.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
185.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň68
Simonianová Lucie1992 TJ Astra ZM Praha, z.s.68
187.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany58
188.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy55
189.Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
191.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Drábková Eva1957 Sokol Králův Dvůr42
Dufková Monika1999 BaC Kladno42
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
208.Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka40
209.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže36
210.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice32
Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín32
Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Šarounová Aneta1989 TJ Astra ZM Praha, z.s.32
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín32
220.Hazuková Kateřina2000 TJ Sokol Vodňany26
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
225.Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.24
226.Bínová Magda1993 TJ Sokol Křemže18
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha18
228.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň14
229.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
230.Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.12
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.12
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.12
235.Kohoutová Erika1978 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - VodňanyD10.10.2015
2GPC dospělých - ProboštovC17.10.2015
3GPC dospělých - OpavaC17.10.2015
4GPC dospělých - Memoriál P. Proška (čtyřhry) - Králův DvůrC17.10.2015
5GPC dospělých - České BudějoviceC17.10.2015
6GPB Ostrava - OstravaB25.10.2015
7GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
8GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
9GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
10Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
11GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
12GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
13GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
14GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
15GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
16GPC dospělých - ChropyněC13.12.2015
17GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
18Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
19OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
20GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
21OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
22OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
23OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
24OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
25OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
26OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
27GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD06.02.2016
28MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
29GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
30GPC dospělých - PrahaC21.02.2016
31VC města Plzně - Plzeň - BoryA13.03.2016
32GPC dospělých - Brno - LíšeňC13.03.2016
33GPC dospělých - DobruškaC19.03.2016
34GPC dospělých - OlomoucC20.03.2016
35GPC dospělých - MostC20.03.2016
36GPC dospělých - OstrovC26.03.2016
37GPB Jouda Cup - Praha - ZMB03.04.2016
38GPD dospělých - CéDéčko - PlzeňD09.04.2016
39GPC dospělých - CéDéčko - PlzeňC09.04.2016
40GPD dospělých - StrakoniceD16.04.2016
41GPD dospělých - KlatovyD23.04.2016
42Memoriál P. Sima - LiberecA24.04.2016
43GPD dospělých - JihlavaD30.04.2016
44GPC dospělých - JihlavaC30.04.2016
45GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.04.2016
46GPC dospělých - 25.Thun Cup - NejdekC01.05.2016
47GPC dospělých - Praha - VinořC01.05.2016
48GPC dospělých - VC Teplic - TepliceC01.05.2016
49GPB Most - MostB29.05.2016
50VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
51GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
52GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
53Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA04.09.2016
54GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
55GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
56GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
571. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
58GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading