logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 10.10.2016

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
11.10.2015 - 10.10.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2029
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1781
3.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1702
4.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1624
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1580
6.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1514
7.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1398
8.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1379
9.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1264
10.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1256
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1256
12.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1216
13.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1104
15.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1093
16.Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1090
17.Štětina Martin2000 BaC Kladno989
18.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice872
19.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most822
20.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.718
21.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno706
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.694
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín660
24.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.657
25.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.610
26.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.576
27.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň552
28.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
29.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.526
30.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov520
31.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš516
32.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.501
33.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most490
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka490
35.Morávek Michal2002 BaC Kladno445
36.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně444
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš444
38.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška428
39.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha426
40.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.404
41.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most398
42.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná394
43.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
44.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.382
45.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice376
46.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
48.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov355
49.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.348
50.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha347
51.Herzán David2002 Slavoj Podivín346
52.Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice320
53.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň312
55.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc304
57.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně292
58.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.290
59.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice288
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc288
61.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice284
62.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava282
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín282
64.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
65.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
66.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.270
67.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.264
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice264
69.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.259
70.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.256
71.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.254
72.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.248
73.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.244
75.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš240
77.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
78.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha220
79.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha218
80.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.216
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.216
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice216
84.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
85.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha212
86.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.208
89.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka204
90.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná199
91.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš192
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice192
93.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary186
94.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice180
95.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice178
96.Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.172
97.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava170
98.Straka Jakub2000 Super Stars Most164
99.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
100.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem159
101.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most158
Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice158
103.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka156
104.Hájek David2000 Super Stars Most155
105.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.154
106.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice153
107.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
108.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.139
109.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov138
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav138
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno138
112.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice136
113.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA134
114.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice132
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy132
116.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.130
117.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 129
118.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov126
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
120.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška124
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové124
122.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín121
123.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 120
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most120
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha120
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha120
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín120
130.Řepa Václav2001 Super Stars Most118
131.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most116
132.Volf Matěj2001 SK Radonice114
133.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.112
134.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.108
135.Cach David2002 Super Stars Most105
136.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice102
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov102
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové102
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha102
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
141.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
143.Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná96
Ziman Jan2000 BKV Plzeň96
145.Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.93
146.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice90
150.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
151.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 87
152.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín86
Seifert David2000 BK TJ Baník Most86
154.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka84
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most84
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice84
Neradilek Adam2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Soukup Václav2001 BKV Plzeň84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
160.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most80
161.Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice76
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná76
163.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.75
164.Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava72
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.72
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň72
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
168.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.64
169.Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.62
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice62
171.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm61
172.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha60
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha60
174.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice59
175.Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice58
176.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín55
177.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice54
Canibal Petr2004 Kabal team Karviná54
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.54
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
181.Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.51
182.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.50
183.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm49
184.Žák Marek2000 BK TJ Baník Most48
185.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 46
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice46
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 46
191.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA45
192.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany42
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Dohnal Vojtěch2001 TJ Sokol Praha XIII42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
210.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka39
211.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton37
212.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.34
213.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka30
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, z.s.30
216.Psota Ondřej2003 Super Stars Most28
217.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice27
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA27
219.Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
222.Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.25
223.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.24
225.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.22
227.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná21
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové21
229.Hora Aleš2003 Super Stars Most20
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most20
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 20
232.Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha19
233.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA18
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most18
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA18
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
242.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
243.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr12
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín12
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr12
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš12
252.Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.10
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 10
Seidl Michal2004 Super Stars Most10
256.Caska Adam2003 TJ Spoje Praha9
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY9
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA9
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice9
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2384
2.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.2232
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.2232
4.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2214
5.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2181
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2181
7.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2077
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2077
9.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1816
10.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1672
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1672
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1541
13.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1398
14.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1344
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1328
16.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.1301
17.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno1232
18.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1174
19.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1158
20.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1124
21.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1100
22.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1072
23.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1064
24.Herzán David2002 Slavoj Podivín1032
25.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1016
26.Štětina Martin2000 BaC Kladno955
27.Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.945
28.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most933
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most930
30.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most922
31.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové913
32.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.812
33.Hájek David2000 Super Stars Most788
34.Morávek Michal2002 BaC Kladno782
35.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška707
37.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice630
38.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška618
39.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov612
40.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně586
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně586
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice586
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava586
44.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš564
45.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš540
46.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.514
47.Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice504
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.504
49.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín501
50.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
51.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice489
52.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc480
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
55.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.479
56.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice478
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš478
58.Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice455
59.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.454
60.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha428
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha428
62.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.419
63.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň418
64.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.416
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.416
66.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.396
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.396
68.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.392
69.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary384
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš384
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc384
72.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.382
73.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
74.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
75.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.359
76.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.356
Seifert David2000 BK TJ Baník Most356
78.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka348
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.348
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno348
81.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice346
83.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
84.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná338
85.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.320
88.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava312
90.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka306
91.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín302
93.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov288
94.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.281
95.Straka Jakub2000 Super Stars Most280
96.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.276
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice276
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.276
99.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.266
100.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.262
101.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA244
Řepa Václav2001 Super Stars Most244
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
104.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice242
105.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice240
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice240
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice240
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most240
109.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most230
110.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice228
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice228
112.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.220
113.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy216
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha216
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín216
116.Cach David2002 Super Stars Most210
117.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná208
118.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.206
119.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
120.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín203
121.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 198
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice198
123.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most196
124.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.192
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín192
127.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem178
128.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha172
129.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice166
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.166
132.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.164
134.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 162
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 162
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.162
137.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka156
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany156
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové156
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň156
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
146.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš144
147.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov138
Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov138
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov138
151.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.134
152.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA126
154.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice125
155.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm124
Heyer Jan2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.124
158.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.122
159.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha120
Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice120
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha120
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav120
Soukup Václav2001 BKV Plzeň120
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
167.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.118
168.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov114
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha114
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava114
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice114
175.Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha88
177.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm86
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 86
Martínek Jakub2000 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové86
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná86
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
Soukup Jan2001 SK Hamr, z.s. 86
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice86
186.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA84
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
190.Altera Jan2004 BaC Kladno78
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most78
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín78
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha78
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav78
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové78
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha78
212.Psota Ondřej2003 Super Stars Most76
213.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most68
214.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary66
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary66
216.Hora Aleš2003 Super Stars Most64
217.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most52
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most52
219.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.50
220.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Jermář Pavel2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.46
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.46
Lev Šimon2001 SK Hamr, z.s. 46
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.46
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 46
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.46
227.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice42
Caska Adam2003 TJ Spoje Praha42
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr42
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY42
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
242.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.38
Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.38
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
Vybíral Marek2000 SK Badminton Tábor, z.s.38
247.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most26
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2309
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2261
3.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov2070
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1984
5.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1459
6.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1440
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1428
8.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1360
9.Kulíšek Vít2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1316
10.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1254
Waller David2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1254
12.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1171
13.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.1144
14.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.948
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
16.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín895
17.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno882
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.860
19.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most846
20.Štětina Martin2000 BaC Kladno754
21.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.733
22.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.705
23.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.644
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.634
25.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha586
26.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava585
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most576
28.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš550
29.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň540
30.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.527
31.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice514
32.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš504
33.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov484
34.Hájek David2000 Super Stars Most478
35.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
Malý Viktor2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.476
37.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
Morávek Michal2002 BaC Kladno452
39.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.446
40.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška426
41.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice396
42.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš360
43.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.358
44.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.354
45.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň352
46.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.341
47.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka336
48.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice320
50.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.317
51.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc316
52.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.310
53.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov295
54.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava284
55.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem280
56.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.252
57.Herzán David2002 Slavoj Podivín248
58.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA247
59.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně244
Hykyš Dominik2002 OS BK Goram Teplice244
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
63.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka240
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš240
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc240
66.Erhart Vratislav2003 TJ Astra ZM Praha, z.s.234
67.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
68.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.216
69.Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.208
70.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.206
71.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně205
72.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice204
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary204
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice204
76.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha202
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
78.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.198
79.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.192
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
81.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice190
82.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška172
83.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
84.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most166
Seifert David2000 BK TJ Baník Most166
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha166
87.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
88.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno162
89.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.158
90.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice156
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice156
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha156
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice156
Soukup Václav2001 BKV Plzeň156
96.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most152
98.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov150
99.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov138
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
102.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most130
103.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.126
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
105.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové124
106.Jordán Jiří2002 OS BK Goram Teplice122
107.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 120
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové120
Řepa Václav2001 Super Stars Most120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
Ziman Jan2000 BKV Plzeň120
113.Cach David2002 Super Stars Most114
Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka114
Volf Matěj2001 SK Radonice114
118.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.106
119.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.103
120.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.100
121.Erhart Stanislav2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.97
122.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA96
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
125.Straka Jakub2000 Super Stars Most92
126.Pospíšil Tomáš2003 OS BK Goram Teplice91
127.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha88
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha88
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice88
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná88
131.Holeček Jan2000 TJ Sokol Nový Knín86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šípek Patrik2001 Sokol Židlochovice86
134.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka84
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.84
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice84
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA84
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
145.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava78
Toman Václav2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.78
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice78
150.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most68
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem68
153.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice55
154.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA54
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most54
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA54
158.Psota Ondřej2003 Super Stars Most50
Seidl Michal2004 Super Stars Most50
160.Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 46
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice46
167.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Kytka Martin2003 OS BK Goram Teplice42
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové42
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš42
189.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.38
191.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
196.Wiesner Jakub2000 SK Badminton Tábor, z.s.23
197.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most14
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
199.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Breznen Adam2001 Kabal team Karviná13
Urban Adam2000 SK Hamr, z.s. 13
202.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná12
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.12
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2502
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2246
3.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2021
4.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1709
5.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1424
6.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov1400
7.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1384
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1318
9.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1288
10.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1216
11.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
12.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1188
13.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1134
14.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1104
15.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1035
16.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1016
17.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 976
18.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice942
19.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové919
20.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.756
21.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.721
22.Randulová Natálie2000 Badminton Česká720
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.720
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň718
25.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov600
26.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice576
27.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň540
28.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha515
29.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
30.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně504
31.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.480
32.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most476
33.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha465
34.Srbová Adéla2000 BaC Kladno456
35.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice446
36.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.436
37.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín434
38.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.432
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava432
40.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most428
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška428
42.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice424
43.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.420
44.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
45.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most392
46.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov391
47.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 390
48.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice380
49.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.363
50.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.352
51.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.348
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice348
53.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.336
54.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně332
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška332
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov332
58.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr320
59.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš312
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
61.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče304
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice304
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice304
64.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice292
65.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.288
66.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice284
67.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.272
68.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka264
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.264
70.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most257
71.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most256
72.Zachová Adéla2001 Start Jihlava248
73.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň246
74.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.244
76.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
77.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most240
78.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš234
79.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.226
80.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.224
Pálková Tereza2002 Super Stars Most224
82.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.218
83.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
84.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.214
85.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr210
86.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
87.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky200
88.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně199
89.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš198
90.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov190
91.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně187
92.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.186
93.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice184
94.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice174
95.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
96.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most168
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.168
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže168
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.168
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most168
101.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
103.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice160
104.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA155
105.Peruňská Alžběta2000 ABC Brno150
106.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice144
107.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka138
108.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha132
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka132
110.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice130
111.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň126
112.Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně121
113.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice120
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice120
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
116.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most118
117.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň114
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
119.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.109
120.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.106
121.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov102
122.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň96
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA96
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice96
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice96
128.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
130.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice88
131.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha87
132.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.86
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
134.Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice84
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice84
136.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most80
137.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
141.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice75
142.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA73
143.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.72
144.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice71
145.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA70
146.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA69
147.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
148.Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná66
149.Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové60
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA60
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.60
152.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most59
153.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice54
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 54
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice54
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná54
159.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany53
160.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
162.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Florová Barbora2000 TJ Chropyně42
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava42
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.42
Jeřábková Petra2001 SK Podolí42
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava42
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
178.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha33
179.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA30
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.30
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové30
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice30
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA30
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň30
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín30
187.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.26
188.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.25
189.Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice22
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice22
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
193.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha20
194.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most18
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.18
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
198.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
199.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
201.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
202.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové9
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3077
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2550
3.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2229
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2229
5.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.2120
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2080
7.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín2069
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1820
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1816
10.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1709
11.Randulová Natálie2000 Badminton Česká1589
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1544
13.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1541
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
15.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1428
16.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1340
17.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1312
Srbová Adéla2000 BaC Kladno1312
19.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
20.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava1198
21.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1171
22.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1136
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1046
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň1046
25.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most1016
26.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice992
27.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže979
28.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha960
29.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška947
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice947
31.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.945
32.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha944
33.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha886
34.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
35.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň836
36.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most732
37.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.706
38.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most682
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
40.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.623
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.623
42.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.586
43.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov580
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov580
45.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně574
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně574
47.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.564
48.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín550
49.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.548
50.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška510
51.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň502
52.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.491
Zachová Adéla2001 Start Jihlava491
54.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš490
55.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.478
Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.478
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 478
58.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.456
60.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most454
61.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most452
62.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.450
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.450
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice450
65.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr430
66.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.395
67.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice392
69.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka384
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most384
71.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš372
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš372
73.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice368
74.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně359
75.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most356
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.356
77.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most348
Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice348
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.348
80.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice347
81.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov327
82.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr318
83.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice288
84.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice284
Pálková Tereza2002 Super Stars Most284
86.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně281
87.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA278
88.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.272
89.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče271
90.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka270
91.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice264
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
93.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice252
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice252
95.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.248
96.Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA242
97.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice239
98.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň234
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka234
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice234
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice234
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.234
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.234
104.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky232
105.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava224
106.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.216
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice216
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice216
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
110.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.206
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA206
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA206
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice206
114.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA198
115.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.192
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice192
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA192
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
119.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov190
120.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.181
121.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
122.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha164
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha164
124.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.162
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most162
126.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň156
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha156
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
129.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.149
130.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
131.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
132.Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.125
Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice125
134.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice124
135.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
137.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most116
138.Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.114
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň114
142.Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most86
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.86
144.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany78
Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové78
Florová Barbora2000 TJ Chropyně78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava78
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.78
Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže78
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové78
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice78
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně78
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice78
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.78
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové78
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
179.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice46
Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm46
Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice46
184.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.38
189.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
191.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2381
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.2261
3.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1832
4.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov1520
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.1514
6.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1510
7.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1459
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1428
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1360
10.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1325
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1242
12.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
13.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1076
14.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most918
15.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice912
16.Srbová Adéla2000 BaC Kladno882
17.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška876
18.Járová Tereza2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.856
19.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže781
20.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 740
21.Antošová Adéla2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.730
22.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice705
23.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.670
24.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.649
25.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
26.Randulová Natálie2000 Badminton Česká626
27.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.621
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň588
29.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha586
30.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň576
31.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha574
32.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava563
33.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice530
34.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most525
35.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 486
36.Šeblová Marcela2000 TJ Astra ZM Praha, z.s.476
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
38.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň464
39.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
40.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most416
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov416
42.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice408
43.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.406
44.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
45.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně392
46.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra ZM Praha, z.s.384
47.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most356
48.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka354
49.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.349
50.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov340
51.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.324
52.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most316
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.316
54.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice312
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš312
56.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice304
57.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.286
58.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Zachová Adéla2001 Start Jihlava284
60.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice281
61.Klailová Patricie2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.280
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně280
63.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most276
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice276
Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov276
66.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka264
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice264
69.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov253
70.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice248
71.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně247
72.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš246
73.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice244
74.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň234
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň234
76.Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava224
77.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.218
78.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky216
79.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín210
80.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně208
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice208
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.208
83.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most206
84.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.204
86.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.202
87.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče200
88.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.192
89.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice190
90.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.178
91.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.172
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška172
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice172
94.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.168
95.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.166
96.Pálková Tereza2002 Super Stars Most164
97.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň162
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš162
99.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.160
100.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice156
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice156
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice156
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice156
104.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most152
105.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.136
106.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně133
107.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
108.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA130
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA130
111.Hejčlová Klára2000 OS BK Goram Teplice128
112.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka126
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.126
114.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha120
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr120
117.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov114
118.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.110
119.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.106
120.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA103
121.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA96
122.Jedličková Nikola2000 OS BK Goram Teplice88
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice88
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně88
125.Šípková Tereza2001 Sokol Židlochovice86
126.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň84
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.84
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice84
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice84
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
134.Jedličková Tereza2000 OS BK Goram Teplice80
135.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava78
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr78
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary78
143.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most76
144.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most68
145.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA67
146.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.64
147.Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha55
148.Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA54
149.Demartini Ema2001 TJ Spoje Praha46
Dvořáková Barbora2001 Super Stars Most46
Hrudíková Jana2001 SK Badminton Přerov, z.s.46
152.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové42
Fenclová Anna2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.42
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže42
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra ZM Praha, z.s.42
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice42
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
174.Křenková Adéla2001 OS BK Goram Teplice38
175.Jůzová Natálie2000 OS BK Goram Teplice26
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
179.Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.25
180.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany23
181.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
183.Cábová Andrea2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice13
Dostálová Klára2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm13
186.Jeřábková Petra2001 SK Podolí12
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA12
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 otevřený - LiberecC11.10.2015
2GPD U17 - TaborD18.10.2015
3OP U17 - MostSKP24.10.2015
4OP U17 - KladnoSKP24.10.2015
5OP U17 - BrnoSKP25.10.2015
6OP U17 - Český KrumlovSKP31.10.2015
7GPC Kladno Open - KladnoC01.11.2015
8OP U17 - Orlová - LutyněSKP07.11.2015
9GPC U17 - kvalifikace na MČR - PlzeňC08.11.2015
10OP U17 - Praha - ZMSKP14.11.2015
11OP U17 - Hradec KrálovéSKP22.11.2015
12MČR jednotlivců - OstravaMČR29.11.2015
13GPC U17 otevřený - TepliceC05.12.2015
14VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
151. GPC U17 - KladnoC09.01.2016
161. GPD U17 - TepliceD16.01.2016
171. GPD U17 - LiberecD17.01.2016
181. GPC U17 - Praha - VinořC17.01.2016
191. GPC U17 - BrnoC23.01.2016
201. GPC U17 - PřerovC30.01.2016
21GPC U17 - Witte Cup - NejdekC06.02.2016
221. GPC U17 - MostC06.02.2016
231. GPC U17 - Hradec KrálovéC06.02.2016
241. GPC U17 - Český KrumlovC06.02.2016
251. GPC U17 - PlzeňC20.02.2016
261. GPA U17 - HustopečeA06.03.2016
27GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC12.03.2016
28Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
292. GPD U17 - MostD13.03.2016
302. GPD U17 - Liberec - VesecD13.03.2016
31GPC U17 - Kladno Open - KladnoC20.03.2016
322. GPC U17 - LiberecC03.04.2016
331. GPB U17 - MostB10.04.2016
342. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.04.2016
35GPC U17 - Plzeň - BKVC23.04.2016
36GPC U17 - ChropyněC23.04.2016
372. GPC U17 - České BudějoviceC07.05.2016
382. GPC U17 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
392. GPC U17 - Praha - ZMC08.05.2016
40GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC14.05.2016
412. GPC U17 - PodivínC28.05.2016
422. GPC U17 - PlzeňC28.05.2016
432. GPC U17 - Český TěšínC29.05.2016
442. GPA U17 - Orlová - LutyněA05.06.2016
45GPC U17 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
46GPC U17 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
47GPC U17 - otevřený - KladnoC17.09.2016
48GPC U17 - otevřený - Praha - HamrC17.09.2016
49GPC U17 - otevřený - KarvináC17.09.2016
50GPC U17 - otevřený - ChropyněC01.10.2016
512. GPB U17 - HustopečeB09.10.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading