logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 24.10.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
26.10.2015 - 24.10.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.3864
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2664
3.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2640
4.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2544
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
6.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2464
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2416
8.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2288
9.Louda Jan1999 USK Plzeň2224
10.Louda Jiří1995 USK Plzeň2176
11.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2136
12.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.2040
13.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1960
14.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1928
15.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1693
16.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1448
17.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1416
18.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
19.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1186
20.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
21.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1136
22.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1045
23.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně974
24.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.918
25.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha912
27.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.884
28.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.877
29.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.872
30.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.861
31.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha821
32.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr798
33.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.794
34.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.783
35.Helar Ondřej1995 Start Jihlava760
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
37.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška726
38.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže693
39.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové678
40.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.676
41.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 666
42.Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška661
43.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice650
44.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové642
45.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice639
46.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
47.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška579
48.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha577
49.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
50.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno542
51.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
52.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha532
53.Port Jan1972 Super Stars Most528
54.Šulko Marian1976 SK Prosek Praha520
55.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.508
56.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha504
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 504
58.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most496
59.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice472
60.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.470
61.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.459
62.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.458
63.Kural Martin1999 USK Plzeň457
64.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha452
65.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.448
66.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.436
67.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera428
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška428
69.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.412
70.Repiar Samuel1994 Super Stars Most408
71.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice401
72.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
73.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové382
74.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.378
75.Slabý Otto1984 USK Plzeň372
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.372
77.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha370
78.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.367
79.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice362
80.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic361
81.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.360
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno360
Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně360
84.Schmied Martin1982 TJ Chropyně344
85.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 342
86.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně338
87.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha334
88.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 330
89.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
90.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava320
91.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka318
92.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice316
93.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno306
94.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice298
95.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava296
96.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most294
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň294
98.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
99.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.284
100.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr282
101.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
Pistulka Radek1997 USK Plzeň280
103.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň278
104.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň276
105.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc274
106.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové272
107.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter266
Palán Václav2001 SK Prosek Praha266
109.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov258
110.Oros Ladislav1971 Super Stars Most256
111.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
112.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.252
113.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice238
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera238
115.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.236
116.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň230
117.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.220
118.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc210
119.Ondrášek David1996 Super Stars Most206
120.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton204
121.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc202
122.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.196
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové196
124.Poříz Leoš1974 Start Jihlava194
125.Šot Michal1988 SK BC Premiera192
126.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 190
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice190
128.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka188
130.Helar Jakub1992 Start Jihlava186
131.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha184
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška184
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 184
134.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov182
135.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň178
136.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 176
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 176
138.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov173
139.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
140.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha170
141.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně166
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice166
143.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice163
144.Čapek Jiří1975 Super Stars Most162
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
Konupka Jiří1965 BaC Kladno162
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně162
148.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové160
149.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice156
150.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 152
151.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
152.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice149
153.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže146
154.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka142
155.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška141
156.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.136
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové136
158.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.134
159.Kubík Jiří1977 SK Jupiter132
160.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín130
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže130
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA130
163.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka128
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.128
165.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň126
168.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
172.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
173.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha120
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice120
175.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov115
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže115
177.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton114
Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.114
181.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
183.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 111
184.Filz Jan1975 SK Prosek Praha110
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany110
186.Hájek David2000 Super Stars Most108
187.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno106
188.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
189.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže101
190.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.100
191.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice99
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice99
193.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr98
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 98
195.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň96
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha96
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
198.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter94
199.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň93
200.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton91
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná91
202.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha90
203.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.88
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové88
205.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice87
206.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.86
Štětina Martin2000 BaC Kladno86
209.Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA85
210.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.84
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera84
213.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha82
214.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
216.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
222.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka77
223.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany76
224.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.74
226.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
227.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice71
228.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice70
229.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha68
230.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary67
231.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.65
232.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice64
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton64
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
235.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín63
236.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter60
237.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice59
238.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice58
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka58
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary58
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice58
Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr58
244.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.55
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.55
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška55
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.55
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava55
249.Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.54
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.54
251.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže53
253.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice52
254.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany50
255.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín47
256.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
260.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany44
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice44
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
263.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 42
Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice42
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně42
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.42
281.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně41
283.Drudík Ota1992 USK Plzeň40
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka40
285.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.39
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice39
287.Konečný Jiří1977 SK Jupiter38
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
Šula Fabian1995 TJ Ostrov38
290.Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně36
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany36
292.Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.35
293.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov33
294.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice32
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha32
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně32
297.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška31
298.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň30
Purnama Alexandr1980 SK Radonice30
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno30
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně30
302.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy28
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka28
Schröfel Erik1972 SK Jupiter28
305.Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava26
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno26
Sochna Radek1989 SK Jupiter26
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň26
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
312.Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně25
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň25
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice25
Soták Tomáš1999 SKB Český Krumlov25
316.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže24
317.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany21
318.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany20
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.20
320.Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava19
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice19
322.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň18
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Parkos David1974 SKB Český Krumlov18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.18
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
331.Behenský Roman1967 Spartak Chrást16
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
335.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň14
338.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
342.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha12
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha12
Dohnal Vojtěch2001 TJ Sokol Praha XIII12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 12
Horák Pavel1983 SK BC Premiera12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti12
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně12
Novotný Robert1978 BaC Kladno12
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně12
Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice12
359.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka11
360.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
364.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera9
Vaněček Martin1976 SK Hamr, z.s. 9
368.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
369.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka6
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 6
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr6
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Rrahmani Adrian1997 SK Hamr, z.s. 6
375.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň4
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň4
377.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň3
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary3
Průcha Václav1976 Spartak Chrást3
Suttr Martin1979 Spartak Chrást3
1.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha4440
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4032
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3744
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3744
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3712
6.Louda Jan1999 USK Plzeň3272
7.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3141
10.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2712
11.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2376
12.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2344
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2344
14.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2296
Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov2296
16.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov2294
17.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2240
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
19.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2072
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1960
21.Louda Jiří1995 USK Plzeň1936
22.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1872
23.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1832
24.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1821
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1821
26.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně1798
27.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1774
28.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1728
Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1728
30.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1704
31.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1512
32.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice1439
33.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1328
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1328
35.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1326
36.Segeč Jan1978 USK Plzeň1312
37.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.1301
38.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1241
39.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1240
40.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1215
41.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1211
42.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1202
43.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1191
44.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1184
45.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1163
46.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1068
47.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1040
48.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA938
49.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.926
50.Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška912
51.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.904
52.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha900
Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.900
54.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice899
55.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.896
56.Pistulka Radek1997 USK Plzeň868
57.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.856
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové856
59.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové818
60.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr810
61.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha793
62.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška790
63.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha781
64.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové773
65.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka771
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka771
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice771
68.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice735
69.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně734
70.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové730
71.Helar Ondřej1995 Start Jihlava724
72.Kural Martin1999 USK Plzeň698
73.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
74.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr690
75.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice688
76.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha686
77.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice667
78.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 654
Port Jan1972 Super Stars Most654
80.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr644
81.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně618
82.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice617
83.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.606
84.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.605
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň605
86.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň603
87.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most600
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.600
89.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň581
90.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.572
91.Helar Jakub1992 Start Jihlava570
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha570
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška570
94.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.568
95.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice562
96.Konupka Jiří1965 BaC Kladno554
97.Slabý Otto1984 USK Plzeň545
98.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha542
99.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno539
100.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.530
101.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.516
102.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic498
103.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 496
104.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
105.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera486
106.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové478
107.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc476
108.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
109.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 462
Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
111.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno458
112.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.452
113.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín450
114.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov448
115.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška442
116.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.440
117.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.434
118.Palán Václav2001 SK Prosek Praha432
119.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
120.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava424
121.Šot Michal1988 SK BC Premiera418
122.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most414
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera414
124.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov413
125.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
126.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice410
127.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
129.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice392
Oros Ladislav1971 Super Stars Most392
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 392
132.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice390
133.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera386
134.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.384
135.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
136.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice374
137.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava372
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice372
139.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
140.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.366
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín366
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín366
143.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.362
144.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná360
145.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.358
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton358
147.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
149.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 350
150.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
152.Ondrášek David1996 Super Stars Most336
153.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.325
154.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 322
155.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška312
156.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň306
157.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha304
158.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
159.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha298
160.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška286
161.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň282
162.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
164.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice275
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže275
166.Štětina Martin2000 BaC Kladno274
167.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter270
168.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka268
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka268
170.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.266
171.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň264
172.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
173.Čapek Jiří1975 Super Stars Most252
174.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.250
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc250
176.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov243
177.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín242
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov242
179.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr239
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.239
181.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.232
182.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.230
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha230
185.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice228
186.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany226
187.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
188.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže214
189.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter206
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice206
191.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter204
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice204
193.Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
194.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 202
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 202
197.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně200
Klupa Matěj1996 TJ Orlová Lutyně200
199.Filz Jan1975 SK Prosek Praha198
200.Schmied Martin1982 TJ Chropyně196
201.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha194
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno194
203.Hájek David2000 Super Stars Most192
204.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka188
205.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 182
206.Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
207.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno168
208.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
209.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc166
210.Vodička Karel1974 Sokol Králův Dvůr164
211.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně160
212.Kubík Jiří1977 SK Jupiter158
213.Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice156
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton156
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
216.Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.152
217.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně150
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové150
219.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň148
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň148
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka148
222.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
223.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha142
224.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice138
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava138
226.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice134
227.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice132
228.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary130
229.Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 128
232.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.125
234.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr124
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice124
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové124
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice124
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka124
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška124
240.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.120
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha120
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice120
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.120
247.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 118
248.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Konečný Jiří1977 SK Jupiter114
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.114
255.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice112
Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.112
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně112
260.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Soták Tomáš1999 SKB Český Krumlov110
262.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany108
Šula Fabian1995 TJ Ostrov108
264.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže106
265.Behenský Roman1967 Spartak Chrást96
266.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy94
267.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava91
268.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice90
269.Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň88
Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice88
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška88
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany88
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany88
274.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
283.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín85
284.Schröfel Erik1972 SK Jupiter82
285.Drudík Ota1992 USK Plzeň80
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 80
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.80
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
293.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most78
Horák Pavel1983 SK BC Premiera78
Hrňa Filip1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Jenčík Martin1980 Sokol Králův Dvůr78
Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice78
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Zavadil Zdeněk1970 SK Badminton Přerov, z.s.78
318.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany76
319.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka74
320.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka72
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka72
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy72
323.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
324.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice68
325.Peterek Vít1978 TJ Orlová Lutyně64
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany64
327.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany62
328.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka60
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice60
330.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.56
331.Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 54
332.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
333.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany52
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
Slepička Martin1970 SK Jupiter52
Vild Petr1974 SK Jupiter52
337.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava50
338.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
346.Borecký Michal1983 TJ Spoje Praha42
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti42
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně42
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov42
Novotný Robert1978 BaC Kladno42
Parkos David1974 SKB Český Krumlov42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Poláček Jakub1999 TJ Orlová Lutyně42
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.42
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
373.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany40
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže40
Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
376.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň38
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
379.Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
380.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
381.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň30
382.Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy28
383.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany26
385.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň22
Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice22
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany22
390.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže20
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
392.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
395.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka14
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany14
Průcha Václav1976 Spartak Chrást14
Suttr Martin1979 Spartak Chrást14
399.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
400.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary10
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
Sochna Radek1989 SK Jupiter10
1.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3824
2.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov3624
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3512
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3232
5.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice3136
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3040
7.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2416
8.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2256
9.Louda Jiří1995 USK Plzeň2248
10.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2149
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
12.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1856
13.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1848
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1592
15.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1560
16.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1446
17.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1389
18.Stehlík Jiří1979 Sokol Králův Dvůr1352
19.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1143
20.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1055
21.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1032
22.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha996
23.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha946
24.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.906
25.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška886
26.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha865
27.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň864
28.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha814
29.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice810
30.Pistulka Radek1997 USK Plzeň805
31.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most792
32.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
33.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže756
34.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno754
35.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice712
36.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 699
37.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň667
38.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové632
39.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 628
40.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.624
41.Slabý Otto1984 USK Plzeň617
42.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice616
43.Port Jan1972 Super Stars Most612
44.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.607
45.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha606
46.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 594
47.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera590
48.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška579
49.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
50.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.554
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha554
52.Slabý Martin1982 TJ Orlová Lutyně549
53.Holeček Jaroslav1992 Sokol Králův Dvůr540
54.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.532
55.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha528
56.Helar Ondřej1995 Start Jihlava510
Poříz Leoš1974 Start Jihlava510
58.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA488
59.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové484
60.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice460
61.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
62.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.414
63.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
64.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.390
65.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška388
66.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže376
67.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň368
68.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava362
69.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové360
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové360
71.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno356
72.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást344
73.Schoř Marek1972 Sokol Králův Dvůr338
74.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
75.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín330
76.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
77.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň314
78.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava312
79.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter298
80.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc290
81.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška286
82.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň284
83.Jirásek Jan1972 BaC Kladno281
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton281
85.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha280
86.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov279
87.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice275
88.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
89.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera264
90.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most262
91.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
92.Dvořák Radim1989 Sokol Králův Dvůr254
93.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera246
94.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha244
95.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.242
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Šot Michal1988 SK BC Premiera242
98.Čapek Jiří1975 Super Stars Most234
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
100.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
101.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové224
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
103.Helar Jakub1992 Start Jihlava222
104.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.218
105.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 217
106.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 212
107.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.205
109.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže203
110.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
111.Konupka Jiří1965 BaC Kladno198
112.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín192
114.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže186
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice186
116.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně184
117.Štětina Martin2000 BaC Kladno170
118.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov167
119.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha166
120.Palán Václav2001 SK Prosek Praha164
121.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
122.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka160
123.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 158
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera158
125.Hrabák Vojtěch2001 OS BK Goram Teplice156
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška156
Valter Ondřej1999 OS BK Goram Teplice156
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice156
129.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice154
130.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
131.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter150
132.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná138
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.138
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka138
135.Fridrich Václav1977 Sokol Králův Dvůr128
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň128
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže128
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška128
139.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Oros Ladislav1971 Super Stars Most125
141.Schmied Martin1982 TJ Chropyně124
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška124
143.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton120
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
146.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.114
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter114
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Králíček Jan2000 OS BK Goram Teplice114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Pavelka Jiří1958 SK Badminton Přerov, z.s.114
Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice114
156.Benbenek Václav1990 TJ Orlová Lutyně112
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany112
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
161.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice110
162.Filz Jan1975 SK Prosek Praha100
163.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno98
164.Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň96
165.Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc88
167.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška86
169.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
170.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.80
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
173.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Hájek David2000 Super Stars Most78
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
187.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka66
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha66
189.Kural Martin1999 USK Plzeň64
Ondrášek David1996 Super Stars Most64
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
192.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 58
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
194.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice56
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc56
197.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
198.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín46
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice46
200.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže44
201.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha42
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Kočí Jiří1986 OS BK Goram Teplice42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov42
Parkos David1974 SKB Český Krumlov42
Soták Tomáš1999 SKB Český Krumlov42
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná42
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice42
224.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy35
225.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové32
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň32
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany32
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně32
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.32
236.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava30
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
238.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 26
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
243.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže24
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
245.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže18
Dušek Jan1971 TJ Bílá Hora Plzeň18
247.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň14
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.14
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
251.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
252.Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.12
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 12
255.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
1.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3936
2.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3088
3.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2672
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2576
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2488
6.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2440
7.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2360
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2360
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2344
10.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2048
11.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
12.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
13.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1952
14.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice1824
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1664
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1424
17.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1384
18.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
19.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1267
20.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
21.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
22.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1040
23.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
24.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.920
25.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice912
26.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice906
27.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice868
28.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
29.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov845
30.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice842
31.Paurová Lucie1999 Super Stars Most819
32.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice807
33.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.804
34.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha800
35.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška794
36.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška771
37.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA760
38.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka731
39.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice686
40.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 644
41.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška624
42.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň605
43.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most593
44.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice546
45.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice528
46.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 515
47.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha509
Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera509
49.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava507
50.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.502
51.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže496
52.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška460
53.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most458
54.Vocelková Anna1994 USK Plzeň439
55.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 434
56.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín416
57.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně405
58.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most398
59.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice378
60.Zachová Adéla2001 Start Jihlava374
61.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 362
62.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň360
63.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice359
64.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice358
65.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice356
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice356
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška352
68.Pořízová Radka1977 Start Jihlava350
69.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín341
70.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha338
71.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice334
72.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr332
73.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice310
74.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.296
75.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.294
Srpová Kateřina1994 OS BK Goram Teplice294
77.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava286
78.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.282
79.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most280
80.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
81.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
82.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice276
83.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka272
84.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň258
85.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice252
86.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera246
Vítková Adéla1992 Start Jihlava246
88.Hašková Jana1999 BaC Kladno240
89.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most239
90.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno237
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno237
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha237
93.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice236
94.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.228
95.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice222
96.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany218
97.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 216
Randulová Natálie2000 Badminton Česká216
99.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc214
100.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
101.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
102.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice206
103.Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
104.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice200
105.Dufková Monika1999 BaC Kladno198
106.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.196
107.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
109.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
110.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže175
111.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc168
113.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně166
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
115.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha156
117.Raditsch Tereza1990 TJ Proboštov152
Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
119.Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
120.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
121.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha142
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
123.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
124.Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.138
126.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr128
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže128
128.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.126
129.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
130.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín122
131.Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice120
132.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc114
133.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
134.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha110
135.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
136.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
137.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany100
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
139.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha96
140.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy88
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň88
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc88
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice88
144.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most86
145.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.84
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava84
147.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň82
148.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka80
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
151.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
164.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
165.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže70
166.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
167.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka64
168.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín54
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov54
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
171.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.46
173.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha42
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
185.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka40
186.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň38
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
191.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.34
192.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha33
193.Polívková Eliška1998 USK Plzeň32
194.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.30
196.Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
198.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany22
199.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.14
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.14
201.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany10
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4112
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4024
3.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3920
4.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3752
5.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3512
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3178
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3178
8.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov3160
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3112
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3112
11.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška3088
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3088
13.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2792
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2792
15.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr2416
16.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2392
17.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
18.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2040
19.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1949
20.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1928
21.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1904
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1784
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1784
24.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1744
25.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1696
26.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1664
27.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1586
28.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1581
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
Krocová Martina1988 Super Stars Most1456
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1440
32.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1400
33.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1384
34.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1378
35.Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr1280
36.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1248
37.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1242
38.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha1114
39.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.1080
40.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
41.Vocelková Anna1994 USK Plzeň972
42.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha962
43.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha959
44.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice902
45.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 877
46.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice870
47.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice868
48.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.866
49.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice844
50.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.805
51.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně789
52.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka770
53.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
54.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice747
55.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov725
56.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava702
57.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha698
58.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr693
59.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška663
60.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice651
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice651
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice651
63.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice646
64.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice630
65.Pořízová Radka1977 Start Jihlava629
66.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová Lutyně624
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
68.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno616
69.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 614
70.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice608
71.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 605
72.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.597
73.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 581
74.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška579
75.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže572
76.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.566
77.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka560
Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.560
79.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera545
80.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice521
81.Polívková Eliška1998 USK Plzeň520
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
84.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice496
85.Vítková Adéla1992 Start Jihlava494
86.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava474
87.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 466
88.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most447
89.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně445
90.Zachová Adéla2001 Start Jihlava434
91.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
92.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 414
93.Srbová Adéla2000 BaC Kladno407
94.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha402
95.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most400
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most400
97.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most392
98.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice381
99.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most374
100.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 366
Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA366
Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice366
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 366
Srpová Kateřina1994 OS BK Goram Teplice366
105.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.364
106.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
107.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň338
109.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín336
110.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc332
111.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha322
112.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice312
113.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany310
114.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
115.Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice306
116.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.302
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
118.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.300
119.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
120.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka280
123.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha278
124.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň276
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.276
126.Hašková Jana1999 BaC Kladno270
127.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň268
128.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice264
129.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice254
130.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov253
131.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter252
Randulová Natálie2000 Badminton Česká252
133.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava250
134.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
135.Dufková Monika1999 BaC Kladno234
136.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.228
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera228
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.228
139.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr226
140.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň222
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň222
142.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže220
143.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové208
146.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany202
147.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
149.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice198
151.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín192
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice192
153.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže184
154.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
156.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc164
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc164
158.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín154
159.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice153
160.Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha150
162.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže146
163.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň142
164.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
169.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha136
170.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha125
174.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
175.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice114
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha114
183.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín112
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň112
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr112
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
188.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov102
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
191.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter100
192.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany96
193.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň92
194.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov78
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera78
206.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže64
207.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany52
208.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
209.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha46
210.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka44
211.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.42
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.42
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
216.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic34
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň34
218.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka30
219.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.26
Nárovcová Petra1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Schneiderová Veronika1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.26
225.Hrošová Tereza1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3880
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3720
3.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3232
4.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice3136
5.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice3104
6.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3040
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2437
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2416
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2256
10.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2168
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2056
12.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
13.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1616
14.Krocová Martina1988 Super Stars Most1584
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1534
16.Krejčová Lucie1994 Sokol Králův Dvůr1352
17.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1264
18.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1175
19.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1168
20.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1141
21.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1136
22.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1071
23.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1066
24.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice894
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
26.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov869
27.Koldová Veronika1994 Super Stars Most856
28.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška820
29.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.800
Vacková Martina1988 Sokol Králův Dvůr800
31.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška769
32.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň766
33.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice752
34.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha740
35.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 735
36.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice713
37.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha710
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň697
39.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice674
40.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha654
41.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera642
42.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
43.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň620
44.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín572
45.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň564
47.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 558
48.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice556
49.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice532
50.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha522
51.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov520
Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov520
53.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška518
54.Karlíková Katka1979 Sokol Králův Dvůr504
55.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka496
56.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže486
57.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 472
58.Vítková Adéla1992 Start Jihlava446
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava430
60.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.412
61.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava402
62.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha392
63.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.389
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška388
65.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava384
66.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice371
67.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most366
68.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka363
69.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice360
Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.360
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
72.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 358
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška358
74.Žwaková Jana1993 TJ Orlová Lutyně341
75.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 339
76.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice336
77.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha332
78.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.306
79.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno296
80.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice292
81.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.281
82.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
83.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň274
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň274
85.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter272
86.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice268
87.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
88.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
89.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 254
90.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava250
91.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera246
92.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
93.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc242
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.242
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
96.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Srpová Kateřina1994 OS BK Goram Teplice234
Svobodová Lenka1999 OS BK Goram Teplice234
99.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most232
100.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno230
101.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice228
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha228
103.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
104.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice208
105.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
106.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň204
107.Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
108.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice200
109.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice198
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.198
111.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter192
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.192
114.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 190
115.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně184
116.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 172
117.Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
119.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov167
120.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha166
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
122.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice164
124.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
125.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice158
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera158
127.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most156
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.156
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.156
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.156
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice156
133.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň154
134.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
135.Polívková Eliška1998 USK Plzeň144
136.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr140
Zachová Adéla2001 Start Jihlava140
138.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany134
139.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha133
140.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň132
141.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc130
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže130
143.Randulová Natálie2000 Badminton Česká128
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice128
Šlégrová Lucie1999 BK Omega Olomouc128
146.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová Lutyně126
147.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Raditsch Tereza1990 TJ Proboštov125
150.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
151.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.120
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň120
155.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov114
Erbenová Monika1986 BaC Kladno114
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
161.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín112
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
163.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice110
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň110
165.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most106
166.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
167.Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice88
169.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
Toncarová Barbora1994 Sokol Králův Dvůr86
171.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
173.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Habancová Simona1998 OS BK Goram Teplice78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 OS BK Goram Teplice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nerudová Rozalie2001 OS BK Goram Teplice78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Slunéčková Veronika1995 Sokol Radotín Meteor Praha78
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
186.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
187.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň68
Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
189.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy63
190.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň46
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha46
193.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha44
194.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Dufková Monika1999 BaC Kladno42
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov42
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc42
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Šípová Hana1983 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
215.Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka40
216.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
217.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka36
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany36
219.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
227.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
231.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň24
232.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
233.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň18
234.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.14
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.14
236.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
237.Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.12
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín12
Marešová Dita1976 SK Prosek Praha12
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.12
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.12
242.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD31.10.2015
2GPC dospělých - PřerovC31.10.2015
3GPC - Memoriál P. Bílka - PrahaC08.11.2015
4Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA15.11.2015
5GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
6GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
7GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
8GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
9GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
10GPC dospělých - ChropyněC13.12.2015
11GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
12Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
13OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
14GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
15OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
16OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
17OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
18OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
19OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
20OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
21GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD06.02.2016
22MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
23GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
24GPC dospělých - PrahaC21.02.2016
25VC města Plzně - Plzeň - BoryA13.03.2016
26GPC dospělých - Brno - LíšeňC13.03.2016
27GPC dospělých - DobruškaC19.03.2016
28GPC dospělých - OlomoucC20.03.2016
29GPC dospělých - MostC20.03.2016
30GPC dospělých - OstrovC26.03.2016
31GPB Jouda Cup - Praha - ZMB03.04.2016
32GPD dospělých - CéDéčko - PlzeňD09.04.2016
33GPC dospělých - CéDéčko - PlzeňC09.04.2016
34GPD dospělých - StrakoniceD16.04.2016
35GPD dospělých - KlatovyD23.04.2016
36Memoriál P. Sima - LiberecA24.04.2016
37GPD dospělých - JihlavaD30.04.2016
38GPC dospělých - JihlavaC30.04.2016
39GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.04.2016
40GPC dospělých - 25.Thun Cup - NejdekC01.05.2016
41GPC dospělých - Praha - VinořC01.05.2016
42GPC dospělých - VC Teplic - TepliceC01.05.2016
43GPB Most - MostB29.05.2016
44VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
45GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
46GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
47Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA04.09.2016
48GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
49GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
50GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
511. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
52GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
53GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
54GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
55GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
56GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
57GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
58GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
59GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading