logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 26.10.2016

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
26.10.2015 - 26.10.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2696
2.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2208
3.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm1756
4.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava1580
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1528
6.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice1504
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1350
8.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1330
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1254
10.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1188
11.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1110
12.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1072
13.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1006
14.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov930
15.Altera Jan2004 BaC Kladno854
16.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem846
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha846
18.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.706
19.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha644
20.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.598
21.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava517
22.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
23.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton510
24.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.508
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most508
26.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.490
27.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice488
28.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka486
29.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš422
30.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
31.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice406
32.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.396
33.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.392
34.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice389
35.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
36.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava346
37.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice336
38.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov325
39.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.324
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava324
41.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha318
Seidl Michal2004 Super Stars Most318
43.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
44.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary308
45.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice294
46.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha286
47.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové280
48.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 278
49.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary274
50.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice258
51.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.254
52.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice252
53.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš250
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.250
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem250
56.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.244
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín244
58.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
59.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice232
60.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.228
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
62.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary226
63.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov219
64.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg216
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.216
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg216
67.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most204
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.204
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice204
70.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
71.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice196
73.Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava192
74.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín190
75.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové188
76.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš186
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
78.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice184
79.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany180
80.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 176
82.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.168
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice168
85.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice165
86.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice164
87.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice160
88.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA159
89.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice156
91.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.154
92.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš149
93.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.147
94.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
96.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha144
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg144
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
99.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha142
100.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže141
101.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.140
102.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové139
103.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most136
Vlasák David2004 Super Stars Most136
105.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha134
106.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 132
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice132
108.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové130
109.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
110.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.124
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové124
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg124
113.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice122
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš122
116.Kundrát David2006 Badminton VK Aš120
Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou120
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
119.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.119
120.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín114
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha114
122.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.112
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice112
124.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.111
125.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha109
126.Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr108
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
128.Janáček David2004 BK ARION PRAHA104
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most104
131.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
132.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.101
133.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.100
134.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg99
135.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 98
136.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov97
137.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary96
138.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.92
139.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.90
140.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže88
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.88
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
144.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.87
145.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.86
146.Foltin Jakub2004 Super Stars Most84
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové84
148.Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice83
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA83
150.Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice82
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice82
152.Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.81
153.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
154.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.79
155.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň78
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav78
159.Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav77
160.Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže76
161.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha75
162.Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš72
163.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
164.Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice69
165.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA68
Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII68
167.Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 67
168.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha65
169.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
170.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha61
171.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.60
172.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha57
173.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice56
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice56
175.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.52
176.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.51
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm51
178.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII50
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY50
180.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice49
181.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.48
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš48
Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov48
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm48
185.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha47
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.47
187.Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub46
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže46
189.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem45
190.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
191.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
197.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice40
199.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov37
200.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš36
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice36
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.36
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY36
204.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha34
205.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha31
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav31
207.Anýž Ondřej2004 Sokol Králův Dvůr30
Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany30
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha30
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice30
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš30
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary30
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná30
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná30
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové30
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
217.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 29
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA29
219.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA27
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm27
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 27
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav27
223.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
225.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín25
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha25
227.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
228.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha23
Španěl Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm23
230.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha22
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
Solar Jan2005 SK Prosek Praha22
234.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm21
235.Hasch Vítězslav2004 TJ Bílá Hora Plzeň18
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha18
Motyka Daniel2004 Kabal team Karviná18
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice18
239.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 17
240.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha16
241.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.15
242.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hruška Tomáš2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.14
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA14
247.Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná13
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice13
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha13
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín13
251.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
254.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha11
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
256.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš10
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton10
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice10
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš10
Ploss Lionel2006 Badminton VK Aš10
Pudelka Jakub2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha10
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr10
266.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka9
David Tomáš2005 TJ Sokol Klimkovice9
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm9
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 9
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha9
Russina Jan2005 Kabal team Karviná9
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
273.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha8
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr8
275.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.7
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA7
Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.7
280.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.6
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno6
Klokan Jan2006 Super Stars Most6
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha6
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov6
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže6
Suchopár Jan2006 Super Stars Most6
288.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš4
Chovanec Matěj2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou4
Meluzin Tomáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav4
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.4
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.4
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most4
296.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha3
Dolanský Vít2008 SKB Český Krumlov3
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.3
Klokan Jakub2008 Super Stars Most3
Kučera Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Lovecký Tomáš2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Šťastný Kristián Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Tichý Jan2007 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 3
306.Derka Jan2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Kocur Kryštof2005 TJ Slavoj Český Těšín2
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII2
Plainer Antonín2007 Sokol Radotín Meteor Praha2
Rudiš Albert2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Smolík Alex2006 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Smutný Tomáš2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
315.Janeček Patrik2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Koňák Denis2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Stratil František2006 BK Omega Olomouc1
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2997
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2709
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2405
4.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov2269
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov2269
6.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm2220
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava2220
8.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2056
9.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1768
10.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.1592
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1592
12.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1584
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1472
14.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1408
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1408
16.Altera Jan2004 BaC Kladno1286
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1286
18.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1254
19.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 1090
20.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most1076
21.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.934
22.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
24.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.882
25.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem862
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.862
27.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice860
28.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha810
29.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.800
30.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava789
31.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice730
32.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.716
33.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha696
34.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 694
35.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary692
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary692
37.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš644
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha644
39.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice622
40.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.618
41.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha608
42.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.598
43.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka586
44.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice574
45.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice538
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha538
47.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most526
48.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary504
49.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš502
50.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.464
51.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice460
52.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem454
53.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem450
54.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha437
55.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
56.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.392
57.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava384
58.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
59.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš370
60.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 368
61.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín356
63.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.354
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
Seidl Michal2004 Super Stars Most354
66.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.352
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov352
68.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.348
69.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice346
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
71.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg330
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg330
73.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice327
74.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice320
76.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 314
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.314
78.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov312
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice312
80.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.282
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.282
82.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice280
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.280
Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov280
85.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové278
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové278
87.Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.270
88.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice260
89.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany256
90.Kundrát David2006 Badminton VK Aš248
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.248
92.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš246
93.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže244
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice244
95.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice240
98.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.234
99.Vlasák David2004 Super Stars Most228
100.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice212
Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice212
102.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže210
103.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha206
104.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary204
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha204
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
107.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava202
108.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg198
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.198
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice198
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg198
113.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha194
114.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové192
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže192
116.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové188
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové188
118.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.186
119.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín182
120.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
121.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA178
Janáček David2004 BK ARION PRAHA178
123.Foltin Jakub2004 Super Stars Most176
124.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
125.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice168
Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.168
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
128.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha166
129.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.164
130.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg162
131.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové160
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
133.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš156
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín156
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
141.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most144
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš144
143.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice142
144.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.139
145.Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice138
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava138
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most138
149.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.134
150.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.133
151.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice130
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice130
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže130
154.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov128
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice128
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
157.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA127
158.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem126
160.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 120
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
163.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.118
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha118
165.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka114
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka114
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav114
169.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha112
170.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov106
171.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice104
173.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.102
174.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
175.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha93
176.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha90
177.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín88
178.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice84
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
181.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA82
182.Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII80
183.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany78
Hasch Vítězslav2004 TJ Bílá Hora Plzeň78
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň78
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice78
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové78
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha78
192.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha74
193.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou69
194.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha64
Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 64
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.64
198.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
200.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
201.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 54
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha54
203.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII52
205.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 46
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná46
Symanek Jakub2004 TJ Slavoj Český Těšín46
209.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA43
210.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub42
Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
221.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice40
222.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
224.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha28
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 28
226.Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA27
227.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice26
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Hahn Kryštof2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton26
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY26
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže26
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav26
Suchopár Jan2006 Super Stars Most26
240.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha14
Klokan Jakub2008 Super Stars Most14
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha14
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII14
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA14
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov14
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
255.Plainer Tomáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha13
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha13
257.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
258.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
1.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2408
2.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm2246
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2168
4.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1544
5.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1526
6.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava1350
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1343
8.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1318
9.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1264
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1262
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1136
12.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha952
13.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most848
14.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.846
15.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.812
16.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha786
17.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton776
18.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice656
19.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 648
20.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov644
21.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice586
22.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton584
23.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary514
24.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
25.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice489
26.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka455
27.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice454
28.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.430
29.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice408
30.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary396
31.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice392
32.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha388
33.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
34.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
35.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš372
36.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové354
37.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.342
38.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha336
39.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.310
40.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov298
41.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.280
42.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.278
43.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.270
44.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most266
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice266
46.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín248
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice248
49.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš242
50.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem240
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.240
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice240
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice240
56.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové236
57.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 234
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.234
60.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha232
61.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.224
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice224
63.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem220
64.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.211
65.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha206
66.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš202
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava202
68.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha198
69.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha188
70.Pejřimovský Kryštof2004 OS BK Goram Teplice182
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem182
72.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice174
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice174
74.Kundrát David2006 Badminton VK Aš172
75.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 168
76.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava167
77.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice162
78.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.160
79.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
80.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
81.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany148
Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže148
83.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov146
84.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice140
85.Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov138
86.Vlasák David2004 Super Stars Most136
87.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.130
88.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA128
89.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava124
90.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov122
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most122
92.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš120
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
95.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.118
96.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.114
Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr114
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA114
100.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.108
101.Brunc Jan2005 OS BK Goram Teplice106
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha106
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže106
104.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
105.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 102
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice102
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň102
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
109.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
110.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most98
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha98
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha98
113.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary96
114.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
115.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov92
116.Štych Marek2007 OS BK Goram Teplice90
117.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
119.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.86
Janáček David2004 BK ARION PRAHA86
121.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary84
Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín84
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice84
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín84
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
129.Martínek Dominik2005 OS BK Goram Teplice80
130.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha79
131.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové78
137.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
138.Seidl Michal2004 Super Stars Most75
139.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.72
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš72
141.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
142.Langmaier Jiří2004 OS BK Goram Teplice68
143.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
144.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
145.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem60
146.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš58
147.Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice56
Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice56
Karban Jaroslav2005 SK Hamr, z.s. 56
150.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
152.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.52
154.Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
155.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov46
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice46
157.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha44
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
159.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA43
160.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš42
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg42
171.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha40
173.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.38
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha38
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav38
176.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 30
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.30
179.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže26
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Seidl Filip2006 Super Stars Most26
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava26
185.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
186.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
188.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha18
192.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Klokan Jan2006 Super Stars Most14
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov14
Suchopár Jan2006 Super Stars Most14
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA14
199.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav12
203.Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
204.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA8
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
206.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha4
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha4
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 4
Klokan Jakub2008 Super Stars Most4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA4
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice4
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2776
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2166
3.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1901
4.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1541
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1490
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1488
7.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1398
8.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1340
9.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1330
10.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1264
11.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1166
12.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
13.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1014
14.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.908
15.Königová Nicola2004 TJ Proboštov848
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.764
17.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka700
18.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice670
19.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha642
20.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš616
21.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.586
22.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.562
23.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov522
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice522
25.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka508
26.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové498
27.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov488
28.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha452
29.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice448
30.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary436
31.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha432
32.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice414
33.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.404
34.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.372
35.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.370
36.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice354
37.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice351
38.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov348
39.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín344
40.Stará Natálie2004 SK Radonice342
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.342
42.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava331
43.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice312
44.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary296
45.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha292
46.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice288
47.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice281
48.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha280
49.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
50.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.264
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.264
52.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
53.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.240
54.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
55.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 234
56.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice228
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice228
59.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš220
Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.220
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice220
62.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha218
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem218
64.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.216
65.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr210
66.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.208
67.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.204
69.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín202
70.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.200
71.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka198
Vinterová Tereza2005 SK Podolí198
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.198
74.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže193
75.Benediktová Klára2005 USK Plzeň192
76.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka188
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.188
78.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha186
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha186
80.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice184
81.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže176
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice176
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.176
84.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most175
85.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
86.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
87.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr162
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
89.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem160
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.160
91.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.157
92.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové156
93.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
94.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže148
95.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka146
97.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
99.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm142
100.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha140
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš140
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice140
103.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
104.Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava133
105.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.132
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň132
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš132
108.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.128
110.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice126
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
112.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.124
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice124
116.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany123
117.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha122
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha122
119.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.117
120.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice116
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem116
122.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň114
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.114
124.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín111
125.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš108
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín108
127.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.107
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka107
Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr107
130.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha106
131.Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.102
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha102
133.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš100
134.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka96
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou96
136.Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice95
137.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou94
138.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice90
139.Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín88
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš88
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha88
142.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 84
Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou84
144.Reidlová Michaela2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
145.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha79
146.Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav78
147.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.76
148.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava72
150.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha71
151.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.68
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice68
153.Krulová Lucie2006 VSK VUT Brno67
154.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice66
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš66
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
157.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha64
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most64
159.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA63
160.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže62
161.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha61
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.61
163.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.60
164.Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš59
165.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha58
166.Javorská Anna2004 USK Plzeň54
167.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary53
168.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice48
169.Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
170.Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov45
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš45
172.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
175.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha41
176.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.40
178.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
179.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
180.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem34
181.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 33
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš33
183.Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany32
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem32
185.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA31
186.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice30
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hanušová Barbora2004 SK Podolí30
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pezlarová Linda2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha30
192.Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
193.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice24
194.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov22
Pásková Anežka2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.22
196.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice19
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha19
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary19
200.Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov18
Koníčková Klára2004 SK Prosek Praha18
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice18
203.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.17
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA17
206.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice16
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most16
208.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.15
209.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most14
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most14
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha14
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha14
213.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha13
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín13
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha13
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA13
217.Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
218.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov10
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže10
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice10
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš10
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš10
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou10
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha10
Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
227.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha9
228.Neugebauerová Karolína2006 SK Badminton Boreček Opava8
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton8
230.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA7
231.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha6
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice6
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice6
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.6
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 6
Křížová Anna2006 Super Stars Most6
Kynclová Silvie2006 SK Podolí6
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 6
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany6
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov6
Pszczólkova Patricie 2005 SK Prosek Praha6
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most6
244.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
Polavková Dominika2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.5
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
248.Chadimová Markéta2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Hamplová Karolína 2007 Badminton VK Aš4
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.4
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha4
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav4
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice4
254.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Daňhelová Tereza2004 TJ Spoje Praha3
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov3
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice3
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most3
Nováková Nela2006 SK Prosek Praha3
Opekarová Barbara2004 SKB Český Krumlov3
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Portová Anna2007 Super Stars Most3
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY3
265.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice2
Kunátová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice2
Schrothová Barbora2006 SK Prosek Praha2
Stoupencová Valerie2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2
Zemková Marie2006 BC AKTIV LUŽINY2
271.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.1
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice1
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice1
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice1
Pazderová Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha1
Vodáková Barbora2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2789
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most2789
3.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2616
4.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče2328
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2294
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2021
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1766
8.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1680
9.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1580
10.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1494
11.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha1456
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1456
13.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1408
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1408
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1384
16.Königová Nicola2004 TJ Proboštov1340
17.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha1254
18.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1216
19.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1186
20.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1076
21.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov1028
22.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary1014
23.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov992
24.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha885
25.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary884
26.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka872
27.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha846
28.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš836
29.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.798
30.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice706
31.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.694
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.694
33.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice682
34.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice680
35.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice658
36.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.654
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.654
38.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš644
39.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov586
40.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha576
41.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem548
42.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka544
43.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.504
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.504
45.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.480
46.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice478
48.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 452
49.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.444
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice444
51.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha442
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha442
53.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.433
54.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice425
55.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
56.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice420
57.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.396
58.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín395
59.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice392
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.392
61.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem390
62.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha356
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže356
66.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.348
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.348
68.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice344
69.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 340
70.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
71.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš326
72.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most320
73.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava298
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava298
75.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.296
76.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.284
77.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha282
78.Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice280
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice280
81.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín278
82.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže277
83.Benediktová Klára2005 USK Plzeň276
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín276
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.276
86.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže268
87.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.256
88.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
Stará Natálie2004 SK Radonice244
90.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
91.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš234
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka234
93.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice228
94.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
95.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.213
96.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem212
97.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany208
Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem208
102.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm202
103.Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín200
104.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha198
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.198
106.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.195
107.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice192
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.192
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice192
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.192
111.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
112.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš186
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš186
114.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice182
115.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň180
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň180
117.Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.174
118.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice170
119.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
120.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.164
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha164
122.Javorská Anna2004 USK Plzeň162
123.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem158
124.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka156
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA156
126.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže154
127.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha150
129.Reidlová Michaela2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
130.Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr138
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou138
132.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice128
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.128
134.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr126
Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr126
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
137.Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most124
138.Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice120
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš120
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš120
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha120
142.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.116
143.Krulová Lucie2006 VSK VUT Brno114
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka114
145.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové110
146.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou102
Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou102
148.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 100
149.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha98
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
151.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha96
152.Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov92
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
154.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.84
155.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA82
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha82
157.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice78
Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Hanušová Barbora2004 SK Podolí78
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka78
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 78
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš78
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.78
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava78
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
171.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.72
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha72
174.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
175.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice68
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice68
177.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.61
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.61
179.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha58
180.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
181.Bezděková Viktorie2004 TJ Spoje Praha46
Mazurová Natálie2005 TJ Slavoj Český Těšín46
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
184.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice42
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš42
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka42
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš42
194.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice40
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha40
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha40
198.Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 38
199.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
200.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA28
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA28
203.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Křížová Anna2006 Super Stars Most26
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov26
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha26
214.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov14
Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most14
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 14
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice14
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most14
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany14
Portová Anna2007 Super Stars Most14
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha14
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2246
2.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha2186
3.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče1995
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1544
5.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1541
6.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1501
7.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1400
8.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1350
9.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1318
10.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.981
12.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha894
13.Königová Nicola2004 TJ Proboštov848
14.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.846
15.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.812
16.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha763
17.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín696
18.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice624
19.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.622
20.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov616
21.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka612
22.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 552
23.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary514
24.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.510
25.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice502
26.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš490
27.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 466
28.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín458
29.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov454
30.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov446
31.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice442
32.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary434
33.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
34.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha424
35.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.394
36.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice374
37.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice356
38.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.348
40.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.340
41.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.336
42.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha330
43.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha326
44.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové314
45.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem310
46.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice280
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.280
48.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice276
49.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha272
50.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
51.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš266
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín266
53.Stará Natálie2004 SK Radonice254
54.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice244
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.244
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.244
57.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.240
Dvořáková Tereza2004 OS BK Goram Teplice240
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.240
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice240
61.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.236
62.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
63.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové232
64.Benediktová Klára2005 USK Plzeň210
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže210
66.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice208
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
68.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín204
69.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava202
70.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
71.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice196
72.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem190
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš190
74.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem186
75.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
76.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže176
77.Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.174
78.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice172
79.Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.170
80.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice166
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.166
82.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.162
83.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže160
84.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha158
85.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka154
86.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš150
87.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany148
88.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most146
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
90.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.144
92.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
93.Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava136
94.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
95.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha132
96.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha130
97.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
99.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.126
100.Trnková Adéla2005 OS BK Goram Teplice124
101.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.122
102.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.120
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš120
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha120
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš120
106.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha116
107.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr114
Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
109.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem110
110.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.108
111.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm100
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 100
113.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.96
114.Reidlová Michaela2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
115.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.92
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
117.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha90
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
119.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 88
120.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice84
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice84
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš84
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha84
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.84
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary84
126.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha82
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov82
128.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
129.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš78
Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou78
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
135.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha73
136.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš72
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha72
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
139.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
140.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.68
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most68
143.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
144.Hokrová Veronika2005 OS BK Goram Teplice64
145.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.60
146.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice56
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha56
148.Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.55
149.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.52
150.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice46
Pipalová Anita2004 BK Omega Olomouc46
152.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA44
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 44
154.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice42
Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice42
Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň42
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka42
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš42
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka42
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava42
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
168.Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže40
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha40
172.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice38
Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
174.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
175.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha32
176.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice28
177.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most26
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
185.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
186.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha18
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA18
189.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov14
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže14
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov14
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Javorská Anna2004 USK Plzeň14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
200.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Krulová Lucie2006 VSK VUT Brno12
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
204.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
205.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 8
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha8
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA8
209.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most4
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.4
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice4
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 4
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany4
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA4
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha4
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1Klimkovický plácal - KlimkoviceE5028.10.2015
2OP U13 - LiberecSKP31.10.2015
3OP U13 - Český KrumlovSKP31.10.2015
4GPD U13 - PodivínD07.11.2015
5GPD U13 otevřený - AšD14.11.2015
6OP U13 - PrahaSKP15.11.2015
7KP U13 - Liberec - VesecD21.11.2015
8GPC U13 - kvalifikace na MČR - PlzeňC21.11.2015
9OP U13 - JihlavaSKP21.11.2015
10OP U13 - Český TěšínSKP28.11.2015
11OP U13 - Hradec KrálovéSKP28.11.2015
12MČR jednotlivců - Český KrumlovMČR06.12.2015
13GPC U13 - otevřený - LiberecC12.12.2015
14GPD U13 - České BudějoviceD12.12.2015
15VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
161. GPC U13 - KladnoC09.01.2016
17VT a KP ČOS - KlimkoviceE5010.01.2016
18Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5010.01.2016
19GPC U13 - Velké PavloviceC16.01.2016
201. GPD U13 - Praha - HamrD16.01.2016
211. GPD U13 - Ústí nad LabemD17.01.2016
221. GPD U13 - LiberecD17.01.2016
231. GPD U13 - České BudějoviceD24.01.2016
241. GPC U13 - Hradec KrálovéC24.01.2016
25GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD31.01.2016
26GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5031.01.2016
271. GPC U13 - Český KrumlovC06.02.2016
281. GPC U13 - Ústí nad LabemC07.02.2016
291. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC13.02.2016
301. GPC U13 - KopřivniceC20.02.2016
311. GPC U13 - AšC20.02.2016
321. GPC U13 - BrnoC20.02.2016
331. GPA U13 - AšA28.02.2016
34GPC U13 - JihlavaC06.03.2016
35GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - BarvířskáC12.03.2016
36Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
37Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5013.03.2016
382. GPD U13 - České BudějoviceD19.03.2016
391. GPB U13 - Praha - RadotínB03.04.2016
402. GPC U13 - PardubiceC16.04.2016
41GPD U13 - otevřený - AšD16.04.2016
422. GPD U13 - MostD17.04.2016
432. GPD U13 - Liberec - VesecD17.04.2016
44Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
45Radotín Cup - Praha - RadotínE5024.04.2016
46GPD U13 - Brno - Bohunice D30.04.2016
472. GPD U13 - Praha - VinořD30.04.2016
48GPC U13 - otevřený - Brno - BohuniceC01.05.2016
49GPE50 U11 - Brno - Bohunice E5001.05.2016
502. GPC U13 - České BudějoviceC07.05.2016
512. GPC U13 - OpavaC07.05.2016
522. GPC U13 - PrahaC07.05.2016
532. GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
54X. Super Stars Cup - MostE5007.05.2016
552. GPC U13 - MostC08.05.2016
562. GPC U13 - Karlovy VaryC14.05.2016
57GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD21.05.2016
582. GPC U13 - Podolí u BrnaC21.05.2016
59GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.05.2016
602. GPA U13 - Podolí u BrnaA29.05.2016
61GPC U13 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
62GPC U13 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
63Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5017.09.2016
64GPC U13 - otevřený - KarvináC17.09.2016
65GPD U13 - Kralupy nad VltavouD24.09.2016
66GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5024.09.2016
67GPE/50 U11 - otevřený - KlimkoviceE5028.09.2016
68GPC U13 - Český KrumlovC01.10.2016
69GPC U13 - otevřený - Brno - LíšeňC01.10.2016
70GPD U13 - otevřený - MostD02.10.2016
71GPD Prahy U13 - Praha - ZMD08.10.2016
722. GPB U13 - Praha - HamrB23.10.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading