logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 17.11.2016

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
17.11.2015 - 17.11.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3682
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3160
3.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2864
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2808
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2600
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2416
7.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2384
8.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.2040
9.Král Ondřej1999 SKB Český Krumlov1960
10.Louda Jan1999 USK Plzeň1704
11.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1688
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1688
13.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov1544
14.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1528
15.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1526
16.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1286
17.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1269
18.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1213
19.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
20.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1186
21.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
22.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1056
23.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1045
24.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.962
25.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
26.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.920
27.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.918
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha912
30.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice856
31.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové844
32.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.840
33.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha821
34.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.798
35.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.783
36.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.781
37.Helar Ondřej1995 Start Jihlava760
Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
40.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže747
41.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha745
42.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška738
43.Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška701
44.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové678
45.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha670
46.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice662
47.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 642
48.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
49.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice599
50.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška579
51.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno542
52.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.535
53.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most534
54.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha532
55.Port Jan1972 Super Stars Most528
56.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha524
57.Šulko Marian1976 SK Prosek Praha520
58.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.518
59.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.508
60.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice474
61.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.470
62.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 468
63.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.458
64.Kural Martin1999 USK Plzeň457
65.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.452
66.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.448
67.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.436
68.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera428
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška428
70.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.423
71.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.412
72.Schmied Martin1982 TJ Chropyně404
73.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice401
74.Repiar Samuel1994 Super Stars Most400
75.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 390
77.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové382
78.Slabý Otto1984 USK Plzeň372
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.372
80.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava368
81.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.367
82.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice362
83.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic361
84.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.360
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno360
86.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha358
87.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 330
88.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.326
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín326
90.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
91.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka318
92.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.314
93.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno306
94.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice298
95.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most294
Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.294
97.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň290
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha290
99.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.284
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava284
101.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
Pistulka Radek1997 USK Plzeň280
103.Palán Václav2001 SK Prosek Praha276
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň276
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice276
106.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc274
107.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové272
108.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter266
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka266
110.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov258
111.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
112.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.252
113.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc244
115.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň240
116.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice238
117.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň230
118.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera214
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 214
120.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton213
121.Konupka Jiří1965 BaC Kladno212
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA212
123.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc210
124.Ondrášek David1996 Super Stars Most206
125.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové196
126.Poříz Leoš1974 Start Jihlava194
127.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.192
128.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně190
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 190
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice190
131.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
132.Helar Jakub1992 Start Jihlava186
133.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha184
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška184
135.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
136.Oros Ladislav1971 Super Stars Most178
137.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.174
138.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov173
139.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
140.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha170
141.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň168
142.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.166
143.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 164
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov164
145.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice163
146.Čapek Jiří1975 Super Stars Most162
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
148.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice161
149.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové160
150.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.158
151.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.156
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava156
153.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.154
154.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně150
Šot Michal1988 SK BC Premiera150
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
157.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 146
Kubík Jiří1977 SK Jupiter146
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže146
160.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška141
161.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha140
162.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové136
163.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.134
164.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně132
165.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín130
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže130
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.130
168.Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka128
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň128
170.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže127
171.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
173.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
177.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
178.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice120
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice120
180.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka116
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 116
182.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov115
183.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton114
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
186.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
188.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice111
189.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany110
190.Hájek David2000 Super Stars Most108
191.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno106
192.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 104
193.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 102
194.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže101
195.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice99
196.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.98
197.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.97
198.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.96
200.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter94
201.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton91
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň91
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná91
204.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha90
205.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové88
206.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.86
Štětina Martin2000 BaC Kladno86
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.86
210.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera84
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně84
213.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň82
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice82
215.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.80
217.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
223.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka77
224.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha74
225.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary73
226.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha72
228.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice71
229.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice70
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka70
Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA70
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany70
233.Filz Jan1975 SK Prosek Praha68
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno68
235.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.65
236.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice64
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton64
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha64
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
240.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín63
241.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
242.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter60
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy60
244.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň58
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice58
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka58
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary58
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice58
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.58
250.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice56
251.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.55
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.55
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška55
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava55
255.Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.54
256.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže53
258.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice52
259.Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany50
260.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín47
Šula Fabian1995 TJ Ostrov47
262.Behenský Roman1967 Spartak Chrást46
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.46
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
267.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice44
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.44
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
270.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno42
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.42
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
287.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
288.Drudík Ota1992 USK Plzeň40
289.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.39
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň39
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice39
292.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany38
Konečný Jiří1977 SK Jupiter38
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice38
295.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 36
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany36
297.Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.35
298.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov33
299.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice32
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň32
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha32
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.32
303.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška31
304.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň30
Purnama Alexandr1980 SK Radonice30
306.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka28
Schröfel Erik1972 SK Jupiter28
308.Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava26
Novotný Robert1978 BaC Kladno26
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno26
Sochna Radek1989 SK Jupiter26
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka26
Suttr Martin1979 Spartak Chrást26
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň26
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
318.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice25
Soták Tomáš1999 SKB Český Krumlov25
320.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže24
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně24
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice24
323.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň22
324.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany21
325.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany20
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.20
327.Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava19
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice19
329.Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton18
Hrňa Filip1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Parkos David1974 SKB Český Krumlov18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.18
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
337.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
340.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň14
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň14
346.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Klupa Matěj1996 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
351.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha12
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.12
363.Pašek Michal1987 SK Jupiter11
364.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
368.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton9
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera9
371.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka8
372.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
373.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.6
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary6
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha6
378.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň4
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4144
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4144
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4032
4.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3856
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3472
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha3200
8.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2981
9.Louda Jan1999 USK Plzeň2752
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2624
11.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2584
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2584
13.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2472
14.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
15.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2350
16.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2296
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2200
18.Louda Jiří1995 USK Plzeň2176
19.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2125
20.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.1904
21.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1872
22.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1870
23.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1856
24.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1821
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1821
26.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1774
27.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
28.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov1704
29.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1592
30.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1512
31.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1475
32.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1440
33.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1434
34.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1341
35.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1328
36.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov1296
37.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1215
38.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1202
39.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1198
40.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1191
41.Kořený Maxmilian1991 SKB Český Krumlov1144
42.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1125
43.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1106
44.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1068
45.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1061
46.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1057
47.Král Ondřej1999 SKB Český Krumlov1048
48.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice999
49.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.926
50.Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška912
51.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha900
52.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice899
53.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha890
54.Pistulka Radek1997 USK Plzeň868
55.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
56.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.856
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové856
58.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové818
59.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha817
60.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.810
61.Segeč Jan1978 USK Plzeň792
62.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.781
63.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové773
64.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice771
65.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice735
66.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové730
67.Helar Ondřej1995 Start Jihlava724
68.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška710
69.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.700
70.Kural Martin1999 USK Plzeň698
71.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.696
72.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka691
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka691
74.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 690
75.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice688
76.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.680
77.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice667
78.Port Jan1972 Super Stars Most654
79.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.644
80.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.624
81.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha618
82.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice617
83.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.610
84.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.606
85.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň605
86.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň603
87.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most600
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.600
89.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha590
90.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň581
91.Helar Jakub1992 Start Jihlava570
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška570
93.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.569
94.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.568
95.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.566
96.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice562
97.Konupka Jiří1965 BaC Kladno554
98.Slabý Otto1984 USK Plzeň545
99.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno539
100.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.530
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.530
102.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové526
103.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.516
104.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.500
105.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic498
106.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 496
107.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
108.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín490
109.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
Palán Václav2001 SK Prosek Praha478
111.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc476
112.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
113.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 462
Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
115.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno458
116.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice452
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.452
118.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava448
Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov448
120.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška442
121.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.434
122.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice428
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
124.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice416
125.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most414
126.Domin Václav1990 SKB Český Krumlov413
127.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
129.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná396
130.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera394
131.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 392
132.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice390
133.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera386
134.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.384
135.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera382
136.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
137.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava372
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice372
139.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.366
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín366
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín366
142.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton358
143.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
145.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
147.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.344
148.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.342
149.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže341
150.Ondrášek David1996 Super Stars Most336
151.Schmied Martin1982 TJ Chropyně334
152.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně326
153.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.322
154.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 320
155.Oros Ladislav1971 Super Stars Most314
156.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška312
157.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň306
158.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha304
159.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
160.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
161.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška286
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 286
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně286
164.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
Šot Michal1988 SK BC Premiera280
167.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava276
168.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice275
169.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň274
Štětina Martin2000 BaC Kladno274
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.274
172.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter270
173.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň264
174.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
175.Čapek Jiří1975 Super Stars Most252
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně252
177.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc250
178.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov243
179.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.242
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín242
181.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.239
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.239
183.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
184.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany230
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka230
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.230
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka230
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka230
189.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.228
190.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
191.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno218
192.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter216
193.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže214
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.214
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice214
196.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc208
197.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha206
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter206
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.206
200.Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice203
201.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 202
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha202
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 202
204.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov200
205.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno194
206.Hájek David2000 Super Stars Most192
Kubík Jiří1977 SK Jupiter192
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.192
209.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha188
210.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 170
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
212.Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice167
213.Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.164
214.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
215.Filz Jan1975 SK Prosek Praha156
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.156
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton156
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice156
219.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
220.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary152
Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.152
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 152
223.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové150
224.Behenský Roman1967 Spartak Chrást148
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka148
226.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
227.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha142
228.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
230.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice134
231.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice132
232.Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
234.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň126
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň126
236.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.125
238.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.124
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice124
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové124
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice124
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka124
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška124
245.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.120
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
Šula Fabian1995 TJ Ostrov120
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice120
250.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 118
251.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Konečný Jiří1977 SK Jupiter114
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
259.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice112
Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
263.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Soták Tomáš1999 SKB Český Krumlov110
265.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany108
266.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže106
267.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava91
268.Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice88
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška88
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany88
271.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Klupa Matěj1996 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
281.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín85
282.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice84
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy84
284.Schröfel Erik1972 SK Jupiter82
285.Drudík Ota1992 USK Plzeň80
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 80
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.80
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice80
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
294.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most78
Čechura Adam1989 SK Prosek Praha78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most78
Hrňa Filip1990 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.78
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.78
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary78
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
318.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany76
319.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka74
320.Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany70
321.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice68
322.Novotný Robert1978 BaC Kladno64
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany64
324.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka62
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka62
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany62
328.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka60
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice60
330.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.56
331.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
332.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň52
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany52
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany52
Slepička Martin1970 SK Jupiter52
Suttr Martin1979 Spartak Chrást52
Vild Petr1974 SK Jupiter52
338.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava50
339.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.48
340.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
349.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Iltis Radek1979 SK Hamr, z.s. 42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov42
Parkos David1974 SKB Český Krumlov42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha42
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.42
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy42
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
373.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže40
Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
375.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň38
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
378.Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy36
379.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň32
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary32
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
382.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň30
383.Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy28
384.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany26
386.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
387.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA22
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň22
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice22
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany22
392.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže20
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
394.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Pašek Michal1987 SK Jupiter18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň18
398.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka14
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 14
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany14
401.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha12
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
403.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
Sochna Radek1989 SK Jupiter10
1.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.4064
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3056
3.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3040
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3016
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3016
6.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2872
7.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2656
8.Janáček Jaromír1995 SKB Český Krumlov2624
9.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2349
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2328
11.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1856
12.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové1848
13.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1800
14.Louda Jiří1995 USK Plzeň1760
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1592
16.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1551
17.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1389
18.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1246
19.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1237
20.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1073
21.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1032
22.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha996
23.Pistulka Radek1997 USK Plzeň973
24.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha918
25.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.894
26.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha865
27.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň864
28.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha814
29.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice810
30.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže804
31.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha800
32.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha794
33.Florián Pavel1987 SKB Český Krumlov789
34.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.760
35.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno754
36.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice712
37.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 699
38.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň665
39.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice656
40.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 628
41.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.627
42.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.624
43.Slabý Otto1984 USK Plzeň617
44.Port Jan1972 Super Stars Most612
45.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.607
46.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška606
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha606
48.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 594
49.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška579
50.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.572
51.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
52.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.554
53.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.540
54.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA524
55.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most512
56.Helar Ondřej1995 Start Jihlava510
Poříz Leoš1974 Start Jihlava510
58.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové484
59.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera464
60.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.462
61.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice460
62.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha450
63.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
64.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.390
65.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška388
66.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže376
67.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň368
68.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové360
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové360
70.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno356
71.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást344
72.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.342
73.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.338
74.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
75.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín330
76.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
77.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň310
78.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter306
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera306
80.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.292
81.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc290
82.Palán Václav2001 SK Prosek Praha286
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška286
84.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava284
85.Jirásek Jan1972 BaC Kladno281
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton281
87.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov279
88.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava276
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň276
90.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice275
91.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové264
92.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most262
93.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
94.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera246
95.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha244
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha244
97.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
98.Čapek Jiří1975 Super Stars Most234
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
100.Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice228
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice228
103.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
104.Helar Jakub1992 Start Jihlava222
105.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.218
106.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 212
107.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.205
109.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže203
110.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
111.Schmied Martin1982 TJ Chropyně199
112.Konupka Jiří1965 BaC Kladno198
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice198
114.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
115.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín192
117.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic190
118.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže186
119.Zavadil Petr1983 TJ Chropyně184
120.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 175
121.Štětina Martin2000 BaC Kladno170
122.Sluka Jakub1985 SKB Český Krumlov167
123.Šot Michal1988 SK BC Premiera164
124.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.162
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
126.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka160
127.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera158
128.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.156
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.156
130.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
132.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha150
133.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 146
134.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.140
135.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná138
136.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany132
137.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc130
138.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.128
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže128
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška128
141.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Oros Ladislav1971 Super Stars Most125
143.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter124
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška124
145.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice122
146.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton120
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
149.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.114
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter114
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
156.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka112
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice112
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
162.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno98
163.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň90
164.Filz Jan1975 SK Prosek Praha88
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
166.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška86
168.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 84
169.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.80
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
172.Behenský Roman1967 Spartak Chrást78
Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Hájek David2000 Super Stars Most78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Nguyen Huy Loi1984 TJ Bílá Hora Plzeň78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
190.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy74
191.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně69
192.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka66
193.Kural Martin1999 USK Plzeň64
Ondrášek David1996 Super Stars Most64
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
196.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 58
197.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice56
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc56
199.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha54
200.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
201.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín46
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice46
203.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže44
204.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha42
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha42
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Gratcl Michal1971 SK Žíznivý papoušek badminton42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Matějka Martin1989 SK Žíznivý papoušek badminton42
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň42
Novotný Jiří1996 SKB Český Krumlov42
Parkos David1974 SKB Český Krumlov42
Soták Tomáš1999 SKB Český Krumlov42
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice42
227.Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
228.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové32
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň32
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany32
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.32
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.32
239.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava30
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 30
Suttr Martin1979 Spartak Chrást30
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
243.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 26
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
248.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
249.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže24
Skála Pavel1974 SK Jupiter24
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
252.Novotný Robert1978 BaC Kladno22
253.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže18
254.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 16
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň16
256.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň14
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.14
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany14
260.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
261.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.12
Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.12
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 12
265.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
1.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3181
2.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2936
3.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2816
4.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov2800
5.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2544
6.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
7.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2504
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2488
9.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2264
10.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2120
11.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2104
12.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1952
13.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1680
14.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1672
15.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1496
16.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1456
17.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1424
18.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1312
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1267
20.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
21.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
22.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1090
23.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.1000
24.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov920
25.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice912
26.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice870
27.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice868
28.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
29.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.840
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
31.Paurová Lucie1999 Super Stars Most819
32.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice807
33.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.804
34.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška794
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška771
36.Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.760
37.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka731
38.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice686
39.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 668
40.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.652
41.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška624
42.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň605
43.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most593
44.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov565
45.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice546
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice528
47.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha519
48.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 515
49.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera509
50.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.507
51.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže496
52.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice492
53.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška460
54.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most458
55.Vocelková Anna1994 USK Plzeň439
56.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 434
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 434
58.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava424
59.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín416
60.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.405
61.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most398
62.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
63.Zachová Adéla2001 Start Jihlava374
64.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň360
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
66.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice359
67.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice358
68.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice356
69.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška352
70.Pořízová Radka1977 Start Jihlava350
71.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.342
72.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín341
73.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice334
74.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice320
75.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice310
76.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.302
77.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.296
78.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.294
79.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera288
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice288
81.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most280
82.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice278
84.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
85.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.256
86.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
87.Hašková Jana1999 BaC Kladno240
88.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most239
89.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno237
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno237
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha237
92.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka232
93.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha224
94.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.222
95.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany218
96.Randulová Natálie2000 Badminton Česká216
97.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
98.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
99.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice206
100.Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
101.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice200
102.Dufková Monika1999 BaC Kladno198
103.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.196
104.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
Vítková Adéla1992 Start Jihlava192
107.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice180
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.180
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
110.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže175
111.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc168
112.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
114.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.164
115.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.156
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha156
119.Raditsch Tereza1990 TJ Proboštov152
Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
121.Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
122.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
123.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha143
124.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha142
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
126.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
127.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
129.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha132
130.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.128
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže128
132.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.126
133.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně124
134.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín122
135.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.120
136.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 114
137.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
138.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha110
139.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
140.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
141.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany100
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
143.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň88
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice88
146.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most86
147.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.84
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava84
149.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň82
150.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka80
152.Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton78
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha78
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
164.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
165.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže70
166.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
167.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka64
168.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy62
169.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín54
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov54
171.Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.46
173.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň42
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
183.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka40
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka40
185.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter38
Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň38
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň38
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha38
191.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.34
192.Polívková Eliška1998 USK Plzeň32
193.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže30
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.30
195.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany22
196.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.14
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.14
198.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany10
1.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov4160
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4144
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4112
4.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3752
5.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška3328
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3328
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3178
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3178
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3112
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3112
11.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3024
12.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2920
13.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2600
14.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2384
15.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2336
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2336
17.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2112
18.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1968
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1960
20.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov1949
21.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1920
22.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1784
Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1784
24.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1760
25.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1744
26.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1696
Krocová Martina1988 Super Stars Most1696
28.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1664
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1456
31.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1384
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1384
33.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1378
34.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1341
35.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1252
36.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1248
37.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1200
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1114
39.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1045
40.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
42.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha998
43.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha948
44.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice902
45.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice888
46.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice870
47.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice868
48.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.866
49.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha817
50.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.805
51.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.800
52.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová - Lutyně, z.s.789
53.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka770
54.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.762
55.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.760
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice760
57.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha738
58.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov725
59.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.716
60.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška663
61.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice651
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice651
63.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice630
64.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.624
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice624
66.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice622
67.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice615
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.615
69.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 614
70.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 605
71.Pořízová Radka1977 Start Jihlava593
72.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 581
73.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška579
74.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno576
75.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže572
76.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice521
77.Polívková Eliška1998 USK Plzeň520
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.520
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
81.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera509
82.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice496
83.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice480
84.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava474
85.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 470
86.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most447
87.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.445
88.Zachová Adéla2001 Start Jihlava434
89.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
90.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha414
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.414
92.Srbová Adéla2000 BaC Kladno407
93.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most400
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most400
95.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most392
96.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice390
97.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 388
98.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice381
99.Vítková Adéla1992 Start Jihlava380
100.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most374
101.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.366
102.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.364
103.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
104.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
105.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín336
106.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 334
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 334
108.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc332
109.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň330
110.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha322
111.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany310
112.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
113.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera306
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.306
115.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.302
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
117.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
118.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov280
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka280
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka280
123.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha278
124.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.276
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice276
126.Hašková Jana1999 BaC Kladno270
127.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň268
128.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA264
129.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter260
130.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice254
131.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov253
132.Randulová Natálie2000 Badminton Česká252
133.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava250
134.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
135.Dufková Monika1999 BaC Kladno234
136.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín232
137.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň230
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň230
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň230
140.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.228
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.228
142.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.226
143.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže220
144.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové208
147.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.203
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha203
149.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany202
150.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
152.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
153.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín192
Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.192
155.Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
157.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže184
158.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
160.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.164
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
162.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice153
163.Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
164.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže146
165.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň142
166.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
170.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha136
171.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
174.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
175.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton114
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.114
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice114
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha114
184.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín112
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň112
Toncarová Barbora1994 BK Králův Dvůr, z.s.112
187.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov102
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
190.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany96
191.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň92
192.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha80
193.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov78
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera78
206.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže64
207.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany52
208.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
209.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
210.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka44
211.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.42
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.42
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
216.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic34
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň34
218.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka30
219.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.26
223.Hrošová Tereza1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
1.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3328
2.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3040
3.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3016
Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3016
5.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2960
6.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2656
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2552
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2416
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2296
10.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice2104
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
12.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
13.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1688
14.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1648
15.Krocová Martina1988 Super Stars Most1584
16.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1534
17.Milisová Hana1980 SKB Český Krumlov1520
18.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1237
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1175
20.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1168
21.Milová Sabina1997 SKB Český Krumlov1160
22.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1141
23.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1136
24.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1071
25.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1066
26.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
27.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha906
28.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
29.Koldová Veronika1994 Super Stars Most856
30.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška820
31.Černá Lucie1994 SKB Český Krumlov789
32.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice786
33.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 773
34.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška769
35.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice752
36.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice713
37.Vocelková Anna1994 USK Plzeň699
38.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha686
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň686
40.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice674
41.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha658
42.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
43.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera618
44.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň580
45.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín572
46.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice564
Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň564
48.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice556
49.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.540
50.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice532
51.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 526
52.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha524
53.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
54.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka496
55.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže486
56.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava474
57.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha464
58.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 460
59.Pořízová Radka1977 Start Jihlava430
60.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.412
61.Vítková Adéla1992 Start Jihlava404
62.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice396
63.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.389
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška388
65.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.384
66.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice371
67.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most366
68.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 365
69.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.360
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
71.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 358
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška358
73.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.341
74.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice336
75.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.332
76.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava328
77.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha320
78.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno296
79.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice292
80.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 290
81.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
82.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka283
83.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.281
84.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice280
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.280
86.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň278
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška278
88.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice272
89.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice268
90.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice264
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
92.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň262
93.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice258
94.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter254
95.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera246
96.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže244
97.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc242
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice242
100.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.234
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.234
102.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most232
103.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno230
104.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha228
105.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
106.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.216
107.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 214
108.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.210
109.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice208
110.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
111.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 202
Srbová Adéla2000 BaC Kladno202
113.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
114.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně199
115.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice198
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.198
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice198
118.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.192
120.Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně184
121.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň174
122.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.172
123.Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
125.Janáčková Iva1989 SKB Český Krumlov167
126.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter166
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha166
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
129.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.164
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice164
131.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
132.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň158
133.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most156
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.156
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
137.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
138.Polívková Eliška1998 USK Plzeň144
139.Zachová Adéla2001 Start Jihlava140
140.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany134
141.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň132
142.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže130
143.Randulová Natálie2000 Badminton Česká128
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.128
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice128
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.128
147.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová - Lutyně, z.s.126
148.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Raditsch Tereza1990 TJ Proboštov125
151.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.120
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň120
155.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov114
Erbenová Monika1986 BaC Kladno114
Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
160.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín112
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
162.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice110
163.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most106
164.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
165.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň92
166.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha91
167.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín90
168.Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice88
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha88
171.Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
Toncarová Barbora1994 BK Králův Dvůr, z.s.86
173.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc84
174.Augustyn Kamila1982 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
176.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Horáková Kamila1988 SK Žíznivý papoušek badminton78
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha78
190.Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
191.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter72
192.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
193.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň68
Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
195.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy53
196.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Křížová Nikola1995 TJ Bílá Hora Plzeň46
198.Bindasová Jaroslava1985 SK Žíznivý papoušek badminton42
Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha42
Dolejšová Iva1987 SK Žíznivý papoušek badminton42
Dufková Monika1999 BaC Kladno42
Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov42
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hašková Jana1999 BaC Kladno42
Křiváčková Pavla1983 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
216.Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka40
217.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
218.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka36
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany36
220.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
227.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany26
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Šimoníková Bára1998 TJ Sokol Vodňany26
231.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň24
Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
233.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
234.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň18
235.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.14
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.14
237.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
238.Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.12
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.12
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.12
241.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC21.11.2015
2GPC dospělých - LiberecC22.11.2015
3GPC dospělých - Králův DvůrC29.11.2015
4GPC dospělých - PardubiceC29.11.2015
5GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD12.12.2015
6GPC dospělých - ChropyněC13.12.2015
7GPD dospělých - KlatovyD19.12.2015
8Memoriál S. Krauze - Český TěšínA10.01.2016
9OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
10GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
11OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
12OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
13OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
14OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
15OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
16OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
17GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD06.02.2016
18MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
19GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
20GPC dospělých - PrahaC21.02.2016
21VC města Plzně - Plzeň - BoryA13.03.2016
22GPC dospělých - Brno - LíšeňC13.03.2016
23GPC dospělých - DobruškaC19.03.2016
24GPC dospělých - OlomoucC20.03.2016
25GPC dospělých - MostC20.03.2016
26GPC dospělých - OstrovC26.03.2016
27GPB Jouda Cup - Praha - ZMB03.04.2016
28GPD dospělých - CéDéčko - PlzeňD09.04.2016
29GPC dospělých - CéDéčko - PlzeňC09.04.2016
30GPD dospělých - StrakoniceD16.04.2016
31GPD dospělých - KlatovyD23.04.2016
32Memoriál P. Sima - LiberecA24.04.2016
33GPD dospělých - JihlavaD30.04.2016
34GPC dospělých - JihlavaC30.04.2016
35GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.04.2016
36GPC dospělých - 25.Thun Cup - NejdekC01.05.2016
37GPC dospělých - Praha - VinořC01.05.2016
38GPC dospělých - VC Teplic - TepliceC01.05.2016
39GPB Most - MostB29.05.2016
40VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
41GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
42GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
43Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA04.09.2016
44GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
45GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
46GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
471. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
48GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
49GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
50GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
51GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
52GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
53GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
54GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
55GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
56GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
57GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
58GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
592. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
60GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
61Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading