logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 01.12.2016

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
09.12.2015 - 01.12.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3270
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3189
3.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm2582
4.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2342
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1829
6.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1814
7.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice1560
8.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1536
9.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1480
10.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1440
11.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1376
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1173
13.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov1128
14.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1072
15.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1032
16.Altera Jan2004 BaC Kladno862
17.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem848
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 847
19.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava788
20.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice739
21.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.733
22.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.714
23.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha644
24.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.585
25.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton535
26.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.527
27.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
28.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most508
29.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka486
30.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
31.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš458
32.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice442
33.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary428
34.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
35.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.409
36.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice406
37.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice393
38.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
39.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.390
40.Seidl Michal2004 Super Stars Most380
41.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.368
42.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.366
43.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov365
44.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary356
45.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.354
46.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha326
47.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
48.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice319
49.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha318
50.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
51.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary312
52.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem311
53.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.290
54.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg286
55.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.284
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
57.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 278
58.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
59.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice262
60.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg260
61.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov259
62.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.256
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš256
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice256
65.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové254
66.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most252
68.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem246
69.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.244
70.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín236
71.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany233
72.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.220
73.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.216
74.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou215
75.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice204
76.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
77.Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg200
78.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.196
80.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA192
81.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš191
82.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš189
83.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš188
84.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
85.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.184
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.184
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.184
88.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice183
89.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 180
90.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové172
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha172
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice172
93.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.170
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové170
95.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice169
96.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice168
98.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže167
99.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové166
101.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha164
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav164
103.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice160
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most160
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice160
106.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
107.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.154
108.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice148
110.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg144
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
112.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.140
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.140
114.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň137
115.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most136
Vlasák David2004 Super Stars Most136
117.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha134
118.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.132
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 132
Kundrát David2006 Badminton VK Aš132
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
122.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.130
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
124.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš129
125.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.128
126.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
127.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov125
128.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
129.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov120
130.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.119
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.119
132.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha118
133.Foltin Jakub2004 Super Stars Most116
134.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice115
135.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín114
136.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.113
137.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha109
138.Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr108
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
140.Janáček David2004 BK ARION PRAHA104
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
142.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.102
144.Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice100
145.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg99
146.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.97
147.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary96
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava96
150.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
151.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
152.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.91
153.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.90
154.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže88
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha88
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
158.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.86
160.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.83
161.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.82
162.Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.81
163.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA80
164.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
165.Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav77
166.Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže76
167.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.75
168.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
169.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice73
170.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII70
172.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.69
173.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA68
Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII68
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš68
176.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha67
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm67
178.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha65
179.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
180.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.62
Krahula Jan2005 SK Podolí62
182.Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm61
183.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY60
185.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany59
186.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice58
187.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice57
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.57
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha57
190.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov55
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice55
192.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.52
193.Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm51
194.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice49
195.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.47
196.Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže46
197.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.44
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš44
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice44
200.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha43
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže43
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
203.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
208.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš40
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice40
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové40
211.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice39
212.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.36
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY36
214.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha34
215.Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka33
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka33
217.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha31
218.Anýž Ondřej2004 Sokol Králův Dvůr30
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice30
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary30
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná30
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná30
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
224.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 29
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA29
226.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš28
227.Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm27
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 27
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice27
230.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka26
232.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha25
234.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA24
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary24
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
237.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha23
Španěl Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm23
239.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
Russina Jan2005 Kabal team Karviná22
Solar Jan2005 SK Prosek Praha22
243.Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany20
244.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha18
Motyka Daniel2004 Kabal team Karviná18
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice18
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš18
248.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha17
249.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha16
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice16
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice16
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov16
253.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hruška Tomáš2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice14
257.Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná13
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.13
Horák Maxmilián2007 SK Podolí13
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha13
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.13
263.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
266.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha11
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
268.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 10
Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš10
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš10
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Melcher Patrik2006 SK Podolí10
Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš10
Pražák Dennis2007 SKB Český Krumlov10
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.10
Pudelka Jakub2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
Vrba Lukáš2004 Sokol Králův Dvůr10
279.David Tomáš2005 TJ Sokol Klimkovice9
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 9
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha9
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
285.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha8
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.8
Vrba Michal2004 Sokol Králův Dvůr8
288.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA7
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA7
291.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.6
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.6
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno6
Klokan Jan2006 Super Stars Most6
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Marťan Michal2007 SKB Český Krumlov6
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha6
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže6
Suchopár Jan2006 Super Stars Most6
300.Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav5
301.Chovanec Matěj2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou4
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Meluzin Tomáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav4
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.4
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most4
308.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha3
Dolanský Vít2008 SKB Český Krumlov3
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová Lutyně3
Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Klokan Jakub2008 Super Stars Most3
Kučera Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice3
Lovecký Tomáš2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Ryba František2008 BK Omega Olomouc3
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha3
Šťastný Kristián Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Tichý Jan2007 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 3
322.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.2
Derka Jan2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII2
Plainer Antonín2007 Sokol Radotín Meteor Praha2
Rudiš Albert2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Smolík Alex2006 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Smutný Tomáš2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
331.Janeček Patrik2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Koňák Denis2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Stratil František2006 BK Omega Olomouc1
1.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm3270
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.3270
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3189
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3189
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2330
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2306
7.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
8.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2117
9.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.2064
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2064
11.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov2008
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov2008
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1574
14.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1528
15.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1408
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1408
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1301
18.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1254
19.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1135
20.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1104
21.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 1090
22.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1084
23.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most1076
24.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1002
25.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.972
26.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.938
27.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.936
28.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové932
29.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové922
30.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary918
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
33.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.863
34.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice860
35.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.850
36.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha821
37.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava789
38.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 750
39.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary732
40.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice730
41.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.729
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.729
43.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha704
44.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 694
45.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.684
46.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem678
47.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš671
48.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.657
49.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha655
50.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha644
51.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka633
52.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.616
53.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.598
54.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice585
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha585
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice585
57.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary584
58.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha557
59.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most539
60.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš502
61.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice460
62.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem442
63.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice409
64.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš404
65.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov399
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice399
67.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.395
68.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.393
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice393
Seidl Michal2004 Super Stars Most393
71.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.392
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov392
73.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš385
74.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.376
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg376
76.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
77.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice359
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
79.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany355
80.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.354
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 354
82.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg330
83.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha327
84.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
86.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice316
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín316
88.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov312
89.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
90.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.288
91.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
93.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg284
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.284
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.284
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg284
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice284
98.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice280
Vlasák David2004 Super Stars Most280
100.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové278
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové278
102.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice276
103.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.270
Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.270
105.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
106.Kundrát David2006 Badminton VK Aš248
107.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže244
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.244
111.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš242
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
113.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov240
114.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav239
115.Foltin Jakub2004 Super Stars Most236
116.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové234
117.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš230
118.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice228
119.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA224
Janáček David2004 BK ARION PRAHA224
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most224
122.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha216
123.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice212
Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.212
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.212
126.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže210
127.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.209
128.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
129.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha206
130.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary204
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha204
132.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.202
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.202
135.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.200
136.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice198
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha198
138.Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže192
139.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.190
140.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
141.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín182
142.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice180
143.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
144.Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm170
145.Krahula Jan2005 SK Podolí164
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň164
147.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg162
148.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA160
151.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice156
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín156
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
154.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice152
155.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
156.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou145
157.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most144
158.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
159.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.138
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII138
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava138
163.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.134
164.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov132
165.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice130
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice130
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže130
168.Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice128
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm128
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA128
171.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.126
173.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové124
174.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 120
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
176.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.118
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha118
178.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové114
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín114
180.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha112
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice112
182.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
183.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.102
184.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže100
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY100
186.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.90
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha90
189.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice88
190.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany86
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.86
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná86
Horák Maxmilián2007 SK Podolí86
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka86
Melcher Patrik2006 SK Podolí86
Russina Jan2005 Kabal team Karviná86
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka86
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany86
200.Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII80
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
202.Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš78
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice78
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha78
206.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
207.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.64
209.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
213.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
214.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
215.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 54
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha54
217.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.52
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice52
220.Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.46
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice46
225.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub42
Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
235.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.40
236.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA30
237.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha28
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 28
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov28
241.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pražák Dennis2007 SKB Český Krumlov26
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže26
Suchopár Jan2006 Super Stars Most26
250.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha18
251.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha14
Klokan Jakub2008 Super Stars Most14
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice14
Marťan Michal2007 SKB Český Krumlov14
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha14
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII14
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA14
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA14
266.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
1.Kopřiva Dominik2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm3125
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2997
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2454
4.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2304
5.Altera Jan2004 BaC Kladno2117
6.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2069
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1829
8.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1814
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1504
10.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1320
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1264
12.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
13.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1000
14.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton989
15.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most862
16.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.848
17.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha799
18.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary751
19.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 693
20.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov684
21.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice669
22.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
23.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton584
24.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.578
25.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary514
26.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
27.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
28.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice489
29.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice482
30.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.481
31.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.469
32.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice454
33.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha442
34.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
35.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka408
36.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice392
37.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov391
38.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
39.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.377
40.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš362
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš362
42.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most359
43.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 320
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice320
45.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.313
46.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem310
47.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové302
48.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.284
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové284
50.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
51.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice280
52.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.276
53.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš272
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha272
55.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem260
56.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.254
57.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice248
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín248
59.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.244
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
61.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.242
62.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice240
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha240
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice240
66.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.238
67.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha232
68.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.228
69.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice224
70.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha220
71.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice212
72.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice208
73.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.206
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.206
75.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany204
76.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou200
77.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
78.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava194
79.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov192
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov192
81.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň188
82.Kundrát David2006 Badminton VK Aš172
83.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš170
84.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 168
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most168
86.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš166
87.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže164
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.164
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
90.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice162
91.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA160
92.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.154
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.154
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
95.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
96.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže148
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem148
98.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary142
99.Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov138
100.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav137
101.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov136
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
Vlasák David2004 Super Stars Most136
104.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
105.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.130
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín130
107.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA128
108.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice124
109.Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
110.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.118
111.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice116
112.Souček Marek2004 Sokol Králův Dvůr114
113.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
114.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.108
Seidl Michal2004 Super Stars Most108
116.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.106
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha106
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže106
119.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
120.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 103
121.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
122.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha99
123.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most98
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha98
125.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
126.Krahula Jan2005 SK Podolí91
127.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.90
130.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha89
131.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.88
133.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice86
Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Janáček David2004 BK ARION PRAHA86
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové86
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka86
138.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš85
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.85
140.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary84
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice84
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín84
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
146.Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice82
147.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.80
148.Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové78
150.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem74
151.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
152.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha70
154.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
155.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice60
Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov60
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže60
158.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.56
160.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
162.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.52
165.Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
166.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany46
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.46
Horák Maxmilián2007 SK Podolí46
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice46
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka46
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
176.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha44
177.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA43
178.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš42
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg42
187.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha40
189.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha38
190.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 30
192.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže26
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Seidl Filip2006 Super Stars Most26
197.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice25
198.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
199.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
201.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov18
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha18
206.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Klokan Jan2006 Super Stars Most14
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Suchopár Jan2006 Super Stars Most14
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA14
213.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII13
214.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
217.Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
218.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA8
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
220.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha4
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha4
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 4
Klokan Jakub2008 Super Stars Most4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA4
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice4
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most3338
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2934
3.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče2102
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2069
5.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most2064
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1802
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1680
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1672
9.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1584
10.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1541
11.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1488
12.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1320
13.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1168
14.Königová Nicola2004 TJ Proboštov1048
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1029
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.989
17.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka751
18.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka745
19.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha716
20.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice670
21.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha642
22.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš616
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.586
24.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice573
25.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.572
26.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice560
27.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové551
28.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary528
29.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov522
30.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov515
31.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.473
32.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha471
33.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice439
34.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.428
35.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice414
36.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.396
37.Stará Natálie2004 SK Radonice382
38.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.380
39.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.365
40.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže364
41.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov348
42.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.342
43.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice338
44.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha336
45.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.333
46.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice312
47.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.308
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice308
49.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary306
50.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha301
51.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr299
52.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice298
53.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice292
54.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 290
55.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
56.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.283
57.Krulová Lucie2006 VSK VUT Brno282
58.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš280
Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha280
60.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín276
61.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr274
62.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.272
63.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
64.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha266
65.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem262
66.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice260
67.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.259
68.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice244
69.Benediktová Klára2005 USK Plzeň236
70.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka229
71.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha226
72.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.224
73.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.216
74.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže213
75.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most212
76.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka206
77.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.204
78.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.200
79.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Vinterová Tereza2005 SK Podolí198
81.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš195
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou195
83.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice188
84.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha186
85.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic185
86.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.184
87.Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.182
88.Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr180
89.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany177
90.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
91.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.174
92.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.172
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
94.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže171
95.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
96.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
98.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.160
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.160
100.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš157
101.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové156
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín156
104.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka155
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš155
106.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou152
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
109.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.150
110.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem148
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín148
112.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka146
115.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice145
116.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice144
118.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
119.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem140
120.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha136
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha136
122.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou133
123.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.132
124.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice130
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 130
126.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
127.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.127
128.Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
129.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.124
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice124
131.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.122
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha122
133.Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
134.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.118
135.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.116
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš116
138.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice114
139.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže111
140.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín108
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka108
142.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš107
143.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.105
144.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
145.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice102
146.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.98
147.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha96
149.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.91
150.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš90
151.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové86
152.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň84
153.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha81
154.Reidlová Michaela2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
155.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň78
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav78
159.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice74
160.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha72
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
162.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice69
163.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš68
164.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš67
165.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice66
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
167.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice65
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice65
169.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha64
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most64
171.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary63
172.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA62
173.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš61
174.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.60
175.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.58
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha58
177.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou56
178.Javorská Anna2004 USK Plzeň54
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
180.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha51
181.Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš49
182.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice48
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov48
185.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.46
186.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
189.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha41
190.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.40
192.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.39
193.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
194.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.36
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
196.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem34
197.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 33
198.Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany32
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem32
200.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA31
201.Hanušová Barbora2004 SK Podolí30
Pezlarová Linda2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice30
206.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary29
207.Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
208.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice24
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice24
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš24
211.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.23
212.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov22
Pásková Anežka2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.22
214.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany20
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice20
216.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha19
218.Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov18
Koníčková Klára2004 SK Prosek Praha18
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš18
223.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA17
225.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov16
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov16
227.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most14
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most14
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha14
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha14
231.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice13
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha13
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA13
234.Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
235.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.11
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.11
237.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže10
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.10
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha10
Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
243.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha9
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.9
245.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA7
246.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha6
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov6
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Hulcová Jolana2006 SKB Český Krumlov6
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 6
Křížová Anna2006 Super Stars Most6
Kynclová Silvie2006 SK Podolí6
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 6
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany6
Pszczólkova Patricie 2005 SK Prosek Praha6
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most6
257.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Polavková Dominika2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.5
259.Chadimová Markéta2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.4
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha4
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav4
263.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Czajová Tereza2007 TJ Orlová Lutyně3
Daňhelová Tereza2004 TJ Spoje Praha3
Kozáková Kristýna2007 SKB Český Krumlov3
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice3
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most3
Nováková Nela2006 SK Prosek Praha3
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany3
Opekarová Barbara2004 SKB Český Krumlov3
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Portová Anna2007 Super Stars Most3
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY3
276.Herudková Elen2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2
Schrothová Barbora2006 SK Prosek Praha2
Stoupencová Valerie2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Zemková Marie2006 BC AKTIV LUŽINY2
280.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.1
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice1
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice1
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice1
Pazderová Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha1
Vodáková Barbora2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most3350
2.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most3200
3.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2902
Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče2902
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2597
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2597
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2448
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2448
9.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2069
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava2069
11.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1872
12.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1824
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1824
14.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha1728
15.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha1456
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1384
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1384
18.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha1360
19.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1358
20.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1344
21.Königová Nicola2004 TJ Proboštov1340
22.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1274
23.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary1200
24.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary1072
25.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov1028
26.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov992
27.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice931
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice931
29.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.919
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.919
31.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice918
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice918
33.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha846
34.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš837
35.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice801
36.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.754
37.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 729
38.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.693
39.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš669
40.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.646
41.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka630
42.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
43.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem588
44.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov586
45.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice545
46.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.542
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.542
48.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
49.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice505
51.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem456
52.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.452
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice452
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 452
55.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
57.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.433
58.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže428
59.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice419
60.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most403
Benediktová Klára2005 USK Plzeň403
62.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.395
63.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice392
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.392
65.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín386
66.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
67.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín348
68.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.342
69.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš340
70.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.338
71.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.323
72.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.320
73.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.317
74.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže316
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha316
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha316
77.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.312
78.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.306
79.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.303
80.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
81.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.295
82.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha282
84.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.280
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš280
86.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice278
87.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže276
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.276
89.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem274
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.274
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.274
92.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš272
93.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
94.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany268
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka268
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka268
97.Bartůňková Bára2004 Sokol Králův Dvůr265
Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr265
99.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
100.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou254
101.Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.252
102.Šmídová Karolína2004 Sokol Králův Dvůr250
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou250
104.Stará Natálie2004 SK Radonice244
105.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice242
106.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže240
108.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha236
109.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
110.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice229
111.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice220
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha220
113.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
116.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
117.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš206
Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš206
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha206
120.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
121.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.203
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.203
123.Krulová Lucie2006 VSK VUT Brno200
124.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha198
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
126.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice192
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.192
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
129.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
130.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš186
131.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.180
132.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha178
133.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice174
134.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice170
135.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
136.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice167
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice167
138.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.164
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
141.Javorská Anna2004 USK Plzeň162
142.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.158
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem158
144.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
145.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.154
146.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.152
147.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic151
148.Reidlová Michaela2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
149.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
150.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš128
151.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
152.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA124
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most124
154.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.122
155.Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka114
157.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice112
158.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové110
159.Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov106
160.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha104
161.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň102
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň102
163.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 100
164.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
165.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha96
166.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice94
167.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.92
168.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary88
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary88
170.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.87
171.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany86
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš86
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
176.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA82
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha82
178.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Hanušová Barbora2004 SK Podolí78
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 78
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš78
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
187.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha72
189.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
190.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice68
191.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.64
192.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.61
193.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
194.Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
195.Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš42
200.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice40
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov40
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha40
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha40
205.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 38
207.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
208.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov28
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA28
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA28
212.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Křížová Anna2006 Super Stars Most26
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany26
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha26
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice26
224.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov14
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most14
Hulcová Jolana2006 SKB Český Krumlov14
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 14
Kozáková Kristýna2007 SKB Český Krumlov14
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice14
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most14
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.14
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany14
Portová Anna2007 Super Stars Most14
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha14
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice3110
2.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha2984
3.Ševčíková Martina2004 TJ Agrotec Hustopeče2469
4.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava2304
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2069
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2066
7.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
8.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1664
9.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1504
10.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1192
12.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha1144
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1000
14.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín989
15.Königová Nicola2004 TJ Proboštov862
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.848
17.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha753
18.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary751
19.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha716
20.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice669
21.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov655
22.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.647
23.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka612
24.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 558
25.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš530
26.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice516
27.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary514
28.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice502
29.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
30.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 466
31.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha463
32.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín458
33.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov454
34.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov446
35.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.440
36.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.433
37.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
38.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice413
39.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové380
40.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
41.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
42.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice348
43.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
44.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.339
45.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.336
46.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha326
47.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.323
48.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš320
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice320
51.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem310
53.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice290
54.Stará Natálie2004 SK Radonice286
55.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.284
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.284
57.Benediktová Klára2005 USK Plzeň280
58.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
59.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
60.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha272
61.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice260
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš260
63.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice248
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín248
65.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice244
66.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.242
67.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.240
68.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže232
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové232
70.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.230
71.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou226
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem226
73.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 225
74.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice220
75.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.210
76.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
77.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany204
78.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
80.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže184
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
82.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice181
83.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most180
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín180
85.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha176
86.Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.174
87.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha172
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice172
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.172
90.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.166
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice166
92.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
93.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš163
94.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka158
95.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
97.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.152
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.152
100.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.150
101.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
102.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.142
103.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Slabá Natálie2006 TJ Slovan Vesec, z.s.140
105.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
107.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
108.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.136
109.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha132
110.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice130
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary130
112.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha128
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
115.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže126
116.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš124
117.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš120
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš120
119.Jirásková Adéla2004 Sokol Králův Dvůr114
120.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem110
121.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.108
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov108
123.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.106
124.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 101
125.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.98
126.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha97
127.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.94
Reidlová Michaela2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
129.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
130.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.91
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha91
132.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
134.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.88
135.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha87
136.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové86
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka86
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
141.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice84
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš84
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.84
144.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
148.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha74
149.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha73
150.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš72
151.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha69
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
154.Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most68
155.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
156.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice64
157.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice60
158.Krulová Lucie2006 VSK VUT Brno58
159.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice56
160.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice55
161.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
162.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice46
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany46
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka46
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš46
Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice46
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary46
171.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA44
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 44
173.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš42
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka42
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
182.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov40
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha40
187.Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
188.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
189.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.30
190.Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov28
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice28
192.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most26
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
201.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice25
202.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.24
203.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
204.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha18
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA18
207.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže14
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice14
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Hulcová Jolana2006 SKB Český Krumlov14
Javorská Anna2004 USK Plzeň14
Kozáková Kristýna2007 SKB Český Krumlov14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice14
220.Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
221.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
222.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 8
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha8
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA8
226.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most4
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice4
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 4
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany4
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov4
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA4
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha4
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 - otevřený - LiberecC12.12.2015
2GPD U13 - České BudějoviceD12.12.2015
3VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
41. GPC U13 - KladnoC09.01.2016
5VT a KP ČOS - KlimkoviceE5010.01.2016
6Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5010.01.2016
7GPC U13 - Velké PavloviceC16.01.2016
81. GPD U13 - Praha - HamrD16.01.2016
91. GPD U13 - Ústí nad LabemD17.01.2016
101. GPD U13 - LiberecD17.01.2016
111. GPD U13 - České BudějoviceD24.01.2016
121. GPC U13 - Hradec KrálovéC24.01.2016
13GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD31.01.2016
14GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5031.01.2016
151. GPC U13 - Český KrumlovC06.02.2016
161. GPC U13 - Ústí nad LabemC07.02.2016
171. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC13.02.2016
181. GPC U13 - KopřivniceC20.02.2016
191. GPC U13 - AšC20.02.2016
201. GPC U13 - BrnoC20.02.2016
211. GPA U13 - AšA28.02.2016
22GPC U13 - JihlavaC06.03.2016
23GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - BarvířskáC12.03.2016
24Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
25Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5013.03.2016
262. GPD U13 - České BudějoviceD19.03.2016
271. GPB U13 - Praha - RadotínB03.04.2016
282. GPC U13 - PardubiceC16.04.2016
29GPD U13 - otevřený - AšD16.04.2016
302. GPD U13 - MostD17.04.2016
312. GPD U13 - Liberec - VesecD17.04.2016
32Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
33Radotín Cup - Praha - RadotínE5024.04.2016
34GPD U13 - Brno - Bohunice D30.04.2016
352. GPD U13 - Praha - VinořD30.04.2016
36GPC U13 - otevřený - Brno - BohuniceC01.05.2016
37GPE50 U11 - Brno - Bohunice E5001.05.2016
382. GPC U13 - České BudějoviceC07.05.2016
392. GPC U13 - OpavaC07.05.2016
402. GPC U13 - PrahaC07.05.2016
412. GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
42X. Super Stars Cup - MostE5007.05.2016
432. GPC U13 - MostC08.05.2016
442. GPC U13 - Karlovy VaryC14.05.2016
45GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD21.05.2016
462. GPC U13 - Podolí u BrnaC21.05.2016
47GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.05.2016
482. GPA U13 - Podolí u BrnaA29.05.2016
49GPC U13 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
50GPC U13 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
51Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5017.09.2016
52GPC U13 - otevřený - KarvináC17.09.2016
53GPD U13 - Kralupy nad VltavouD24.09.2016
54GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5024.09.2016
55GPE/50 U11 - otevřený - KlimkoviceE5028.09.2016
56GPC U13 - Český KrumlovC01.10.2016
57GPC U13 - otevřený - Brno - LíšeňC01.10.2016
58GPD U13 - otevřený - MostD02.10.2016
59GPD Prahy U13 - Praha - ZMD08.10.2016
60GPD U13 - České BudějoviceD09.10.2016
612. GPB U13 - Praha - HamrB23.10.2016
62OP U13 - Liberec - VesecSKP29.10.2016
63OP U13 - České BudějoviceSKP29.10.2016
64OP U13 - Benátky nad JizerouSKP29.10.2016
65OP U13 - Karlovy VarySKP05.11.2016
66OP U13 - Praha - HamrSKP06.11.2016
67GPD U13 - otevřený - LiberecD12.11.2016
68GPD U13 - otevřený - AšD12.11.2016
69GPE/50 U11 - otevřený - PřerovE5012.11.2016
70OP U13 - Podolí u BrnaSKP17.11.2016
71OP U13 - OpavaSKP19.11.2016
72OP U13 - Hradec KrálovéSKP19.11.2016
73MČR U13 - Český KrumlovMČR27.11.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading