logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 07.12.2016

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
07.12.2015 - 07.12.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně2462
2.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2104
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2069
4.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2054
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1904
6.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1872
7.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1832
8.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1550
9.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1514
10.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1320
11.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1288
12.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1264
13.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1256
14.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1216
15.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín976
17.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.931
18.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice886
19.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most822
20.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš753
21.Štětina Martin2000 BaC Kladno749
22.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno720
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín673
24.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.646
25.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.636
26.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.602
27.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most591
28.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
29.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice566
30.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň552
31.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.542
32.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
33.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
34.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov536
35.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš516
36.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most503
37.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha492
38.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně479
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka479
40.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
41.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice455
42.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná454
43.Morávek Michal2002 BaC Kladno445
44.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.429
45.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška428
46.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně404
47.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín384
48.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.372
49.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
50.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.356
51.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.352
52.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.334
53.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
54.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.328
55.Herzán David2002 Slavoj Podivín320
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
57.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
58.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.312
59.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.300
61.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
62.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.290
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.290
64.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.288
65.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha284
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň284
67.Volf Matěj2001 SK Radonice281
68.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice280
69.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
70.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov277
71.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná276
72.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.274
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.274
74.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice264
76.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka260
77.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.256
78.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.254
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.254
80.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.252
81.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
82.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava247
83.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš245
84.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka242
85.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov238
86.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš221
87.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha220
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.220
89.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.219
90.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov216
91.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
92.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha206
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha206
94.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most204
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.204
96.Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná203
97.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice201
98.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
99.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA194
100.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice192
101.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.182
Hájek David2000 Super Stars Most182
103.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice180
104.Řepa Václav2001 Super Stars Most176
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.176
106.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary174
107.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most172
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha172
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.172
112.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka170
113.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha167
114.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.166
115.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.164
116.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov163
117.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.155
118.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
119.Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav146
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.146
121.Straka Jakub2000 Super Stars Most144
122.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná140
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha140
124.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.139
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 139
126.Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha138
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno138
128.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
129.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice132
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
131.Brázda Jáchym2001 SK Radonice124
132.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 122
133.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice120
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most120
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín120
139.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové115
140.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm114
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška114
142.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.113
143.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha112
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.112
145.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín108
146.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha106
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín106
148.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň105
Soukup Václav2001 BKV Plzeň105
150.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov102
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
152.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice99
153.Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná96
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
155.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice90
158.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha88
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.88
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín88
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava88
163.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha86
164.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice84
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Neradilek Adam2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem84
169.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most80
170.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
171.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.76
173.Ziman Jan2000 BKV Plzeň75
174.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice73
175.Cach David2002 Super Stars Most72
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.72
177.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná67
178.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice66
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.66
180.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 64
181.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav62
184.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha60
185.Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr59
186.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr58
188.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA57
189.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.55
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně55
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
192.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice54
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy54
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
195.Seidl Michal2004 Super Stars Most52
196.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
197.Žák Marek2000 BK TJ Baník Most48
198.Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové46
199.Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr45
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš45
201.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.44
202.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most42
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice42
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Seifert David2000 BK TJ Baník Most42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
214.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka39
215.Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm36
216.Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové34
217.Pergl Tomáš2000 Sokol Králův Dvůr33
218.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.32
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.32
220.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice31
221.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka30
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA30
224.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha28
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha28
Psota Ondřej2003 Super Stars Most28
227.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice27
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA27
229.Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
232.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín25
233.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
235.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem22
236.Hora Aleš2003 Super Stars Most20
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most20
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha20
239.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha19
240.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA18
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most18
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA18
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
246.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA16
247.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.13
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.13
249.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany12
Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice12
254.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 10
Vojtěch Jiří2001 TJ Sokol Praha XIII10
257.Caska Adam2003 TJ Spoje Praha9
Chmelař Vladislav2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm9
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY9
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha9
261.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha7
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3168
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3029
3.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2992
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2992
5.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2742
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2742
7.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2200
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2200
9.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1872
10.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1814
11.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1646
12.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1632
13.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1541
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1384
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1384
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1384
17.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1344
18.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha1325
19.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1301
Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.1301
21.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno1288
22.Štětina Martin2000 BaC Kladno1243
23.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1229
24.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
25.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1171
26.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most1144
27.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice1111
28.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1102
29.Morávek Michal2002 BaC Kladno1007
30.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1001
31.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most944
32.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most922
33.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov918
34.Herzán David2002 Slavoj Podivín848
35.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.812
36.Hájek David2000 Super Stars Most802
37.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
38.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice683
39.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška682
40.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.680
41.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně624
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně624
43.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška610
44.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice597
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.597
46.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš578
47.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš540
48.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.539
49.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš516
50.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.504
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.504
52.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
53.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové486
54.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
57.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.457
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.457
59.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
61.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.454
62.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.445
63.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.442
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.442
65.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
66.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň426
67.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš418
68.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA395
69.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.392
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.392
71.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha388
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha388
73.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná378
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice378
75.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
76.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.359
77.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
78.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most355
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.355
80.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice350
81.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.348
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno348
83.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.338
84.Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.328
85.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka320
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
90.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha317
91.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
92.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.312
94.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary306
95.Brázda Jáchym2001 SK Radonice302
Volf Matěj2001 SK Radonice302
97.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.292
98.Řepa Václav2001 Super Stars Most288
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov288
100.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 284
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
102.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice280
Straka Jakub2000 Super Stars Most280
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.280
105.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka278
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín278
108.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.264
109.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov263
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov263
111.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.262
112.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most256
113.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov252
114.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná248
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 248
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.248
118.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha245
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha245
120.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice244
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
122.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka242
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové242
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň242
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka242
126.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice240
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.240
128.Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice228
129.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava226
130.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná224
131.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín216
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha216
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín216
134.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha212
136.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 208
137.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.206
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav206
139.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín203
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín203
141.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha202
142.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava200
144.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice198
145.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.196
146.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
147.Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem178
148.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
149.Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.166
150.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín164
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav164
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové164
Ziman Jan2000 BKV Plzeň164
154.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
156.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha160
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha160
158.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem156
161.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most154
162.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš144
163.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov138
164.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.130
165.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Dvořák Daniel2000 Sokol Králův Dvůr128
Skalský Jiří2000 Sokol Králův Dvůr128
Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
169.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA126
171.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Cach David2002 Super Stars Most124
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha124
175.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
178.Seidl Michal2004 Super Stars Most116
179.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice114
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice114
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice114
184.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.88
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
188.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové86
Mlčoch Jakub2001 Sokol Králův Dvůr86
Pergl Tomáš2000 Sokol Králův Dvůr86
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná86
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha86
194.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
196.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.80
197.Altera Jan2004 BaC Kladno78
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany78
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Divín Prokop2000 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha78
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Seifert David2000 BK TJ Baník Most78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
216.Psota Ondřej2003 Super Stars Most76
217.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most68
218.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary66
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary66
220.Hora Aleš2003 Super Stars Most64
221.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most52
Žák Marek2000 BK TJ Baník Most52
223.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná46
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.46
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice46
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně46
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha46
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.46
Vojtěch Jiří2001 TJ Sokol Praha XIII46
233.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice42
Caska Adam2003 TJ Spoje Praha42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
245.Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.38
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.38
247.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most26
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3174
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2557
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2534
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2190
5.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1802
6.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
7.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1440
8.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně1416
9.Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové1294
10.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1256
11.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1254
12.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1200
13.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1144
14.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1134
15.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno920
16.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.862
17.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha859
18.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most846
19.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice789
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice789
21.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně766
22.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.697
23.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.692
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.673
25.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín620
26.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most614
27.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava612
28.Štětina Martin2000 BaC Kladno602
29.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.600
30.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš550
31.Morávek Michal2002 BaC Kladno505
32.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice503
33.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň502
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš502
35.Hájek David2000 Super Stars Most491
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.491
37.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov473
38.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.455
39.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
40.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
41.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška452
42.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
43.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš421
44.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.406
45.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka375
46.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
47.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice362
48.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice356
49.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň352
50.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
51.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.344
52.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.330
53.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně323
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.323
55.Franek Lukáš2002 TJ Orlová Lutyně317
56.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.316
57.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov303
58.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov302
59.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.284
61.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA280
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
63.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
64.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.256
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.256
66.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most252
67.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.248
68.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš244
70.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha242
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice242
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice242
73.Volf Matěj2001 SK Radonice239
74.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.236
75.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.216
77.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka212
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
80.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
81.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.208
Zelinka Dominik Justin2000 Badminton Sharks Brno, z.s.208
84.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 206
85.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.204
87.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha202
Soukup Václav2001 BKV Plzeň202
89.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov200
90.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.198
91.Šrejber Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem192
92.Řepa Václav2001 Super Stars Most178
93.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.172
94.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka170
95.Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.168
96.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové166
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.166
99.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
100.Herzán David2002 Slavoj Podivín162
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary162
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno162
103.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Klee Kevin2000 TJ Sokol České Budějovice156
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov156
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
108.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.154
109.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.148
110.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.142
111.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka138
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA138
114.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.130
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice130
116.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice128
117.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška126
118.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava124
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.124
121.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
122.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most118
123.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
125.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.110
126.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
127.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha97
128.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA96
129.Seidl Michal2004 Super Stars Most92
130.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň88
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové88
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš88
Ziman Jan2000 BKV Plzeň88
138.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice86
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha86
142.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA84
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
148.Straka Jakub2000 Super Stars Most80
149.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice78
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov78
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.78
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha78
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice78
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha78
157.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.71
158.Cach David2002 Super Stars Most68
Uřídil Jakub2000 TJ Chemička Ústí nad Labem68
160.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA66
161.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA54
162.Psota Ondřej2003 Super Stars Most50
163.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová Lutyně46
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
167.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Jakubašek Martin2000 BK TJ Baník Most42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Novák Tomáš2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice42
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
188.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Kryštof2000 BK TU v Liberci, z.s.38
190.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
195.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most14
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
197.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Formánek Václav2000 SKZŠ Dolní Čermná12
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2672
2.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov2504
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2214
4.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže2021
5.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1712
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1608
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1389
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1333
9.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1256
10.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1243
11.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1216
12.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1214
13.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1194
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1128
16.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1104
17.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1096
18.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň976
19.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové829
20.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín800
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň719
22.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.716
23.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.693
24.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov680
25.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice656
26.Randulová Natálie2000 Badminton Česká648
27.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice603
28.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice564
29.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně555
30.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.554
31.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.542
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň540
33.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
34.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha502
35.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most494
36.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov484
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno481
38.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
39.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most470
40.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha452
41.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice445
42.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín434
43.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.432
44.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 429
45.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.428
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.428
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška428
48.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče408
49.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most392
50.Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.390
51.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.388
52.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně380
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.380
54.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most364
55.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice356
57.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.352
58.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
59.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň332
60.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.327
61.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most323
62.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice312
63.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.284
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška278
65.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš276
66.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka269
67.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže267
68.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.266
69.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.264
70.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně260
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
72.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice258
73.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš257
74.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
75.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov252
76.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
Zachová Adéla2001 Start Jihlava248
79.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Pálková Tereza2002 Super Stars Most244
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice244
83.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most240
84.Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr234
85.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
87.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice228
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
89.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
90.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.218
91.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov217
92.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice210
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr210
94.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky208
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
96.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice204
97.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň200
98.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice192
99.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka191
100.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně186
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice186
102.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.184
104.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.178
105.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice177
106.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.172
107.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka171
108.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice170
109.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.168
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most168
111.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most164
112.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice155
113.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA154
114.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš153
115.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha152
116.Peruňská Alžběta2000 ABC Brno150
117.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně148
118.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice142
120.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice140
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.140
122.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice138
123.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.129
124.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most126
Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
126.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
127.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín124
128.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.118
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.118
130.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.115
131.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice114
132.Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně108
133.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA106
134.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.103
135.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov102
136.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň96
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň96
139.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
140.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany89
141.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.88
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.88
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.88
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
146.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice84
148.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA81
149.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most80
150.Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
152.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA75
153.Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA70
154.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
155.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice66
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná66
157.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice63
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň63
159.Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové60
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA60
161.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany59
162.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
163.Jedličková Nikola2000 BK Goram Teplice, z.s.55
164.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 54
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice54
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Weberová Žaneta2000 Kabal team Karviná54
170.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA52
171.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.46
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 46
176.Florová Barbora2000 TJ Chropyně42
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Jeřábková Petra2001 SK Podolí42
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
187.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň33
Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice33
189.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA30
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové30
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín30
193.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
194.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.26
195.Jůzová Natálie2000 BK Goram Teplice, z.s.22
Křenková Adéla2001 BK Goram Teplice, z.s.22
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
199.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha20
200.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most18
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
203.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
205.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
206.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3024
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2624
3.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2582
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
6.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2104
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně2080
8.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1917
9.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně1840
10.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1734
11.Srbová Adéla2000 BaC Kladno1728
12.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1517
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1440
14.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1416
15.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1411
16.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1406
17.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1373
18.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
20.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1328
21.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1280
22.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1256
23.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov1200
Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
25.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1171
26.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1048
27.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most1002
28.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1001
29.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové973
30.Randulová Natálie2000 Badminton Česká950
31.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice947
32.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
33.Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
34.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov916
35.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most906
36.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže896
37.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň862
38.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
39.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň837
40.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.834
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně834
42.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.797
43.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov745
44.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
45.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most718
46.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most716
47.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.704
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.704
49.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
50.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
51.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně612
52.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.591
53.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín550
54.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.543
55.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň529
56.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
Zachová Adéla2001 Start Jihlava491
58.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš490
59.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.489
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.489
61.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.484
62.Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 478
64.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.464
65.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče453
66.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.452
67.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice450
68.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most431
69.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most428
70.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice422
71.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice413
72.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice404
73.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška398
74.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.392
75.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice384
76.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka382
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka382
78.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš380
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš380
80.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.378
81.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
82.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most366
83.Pálková Tereza2002 Super Stars Most359
84.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.356
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.356
86.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice350
87.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most348
88.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.344
89.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice341
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice341
91.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.331
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.331
93.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně320
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň320
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka320
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
97.Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr318
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr318
99.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice312
100.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.306
101.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
103.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha281
104.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.278
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA278
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA278
107.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov266
108.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice264
109.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.253
110.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov252
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.252
112.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA248
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most248
115.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.244
116.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA240
117.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice234
118.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky232
119.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže216
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice216
121.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.206
122.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.203
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha203
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice203
127.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
129.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice198
130.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice192
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
132.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
133.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.164
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň164
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.164
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
139.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA162
140.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň156
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně156
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA156
143.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
145.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice125
147.Jedličková Nikola2000 BK Goram Teplice, z.s.124
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.124
149.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice120
151.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most116
152.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
153.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice86
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně86
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.86
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
160.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany78
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové78
Florová Barbora2000 TJ Chropyně78
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha78
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové78
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně78
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice78
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové78
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
186.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.46
Křenková Adéla2001 BK Goram Teplice, z.s.46
188.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Jůzová Natálie2000 BK Goram Teplice, z.s.38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.38
193.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
195.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3024
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2534
3.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov2432
4.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice2190
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1802
6.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1544
7.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
8.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně1416
9.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové1340
10.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
11.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1098
12.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1076
13.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1070
14.Srbová Adéla2000 BaC Kladno920
15.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice918
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most918
17.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha859
18.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.801
19.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín800
20.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha796
21.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 751
23.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
24.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.720
25.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.661
26.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.648
27.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice646
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň588
29.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň576
30.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.531
31.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most525
32.Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
33.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice503
34.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most491
35.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice481
36.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň479
37.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 478
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov478
39.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka466
40.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most458
42.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.455
43.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
44.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov441
45.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most428
46.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice395
47.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová Lutyně392
48.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.386
49.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.385
50.Míčková Vendula2002 TJ Orlová Lutyně359
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně359
52.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice350
53.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.322
54.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
55.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.316
56.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice312
57.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
58.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš292
59.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice281
60.Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň280
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže280
63.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče278
64.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most276
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš276
66.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov264
67.Donová Lucie2002 TJ Orlová Lutyně248
Štěpková Nela2000 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most248
70.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Zachová Adéla2001 Start Jihlava244
72.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice242
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice242
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice242
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
76.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
77.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov239
78.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka236
79.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky220
80.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.216
81.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka212
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.212
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
85.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice210
86.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň208
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš208
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.208
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice208
90.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.204
92.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín203
93.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice192
94.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice190
95.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
96.Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
98.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.170
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice170
100.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
101.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice162
102.Mrázková Tereza2000 SK Badminton Přerov, z.s.160
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
104.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice156
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
107.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.154
108.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.148
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA148
110.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA138
Randulová Natálie2000 Badminton Česká138
Solnická Martina2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
113.Chamrádová Linda2000 Badminton Sharks Brno, z.s.136
114.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
116.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.130
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.130
118.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže128
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
121.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.126
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice126
123.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.124
124.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most122
125.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most120
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová Lutyně120
127.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška116
128.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov114
129.Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA100
130.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice96
131.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.88
Jedličková Nikola2000 BK Goram Teplice, z.s.88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
135.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice86
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha86
139.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň84
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA84
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice84
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA84
145.Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.80
146.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Schořová Adéla2003 Sokol Králův Dvůr78
Schořová Sonja2000 Sokol Králův Dvůr78
Vylitová Gabriela2000 TJ Slovan Karlovy Vary78
153.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most68
154.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.64
155.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA58
156.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha55
157.Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA54
158.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.46
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň46
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová Lutyně46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň46
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
166.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové42
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice42
Nová Veronika2000 TJ Montas Hradec Králové42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová Lutyně42
Rydrychová Pavla2000 BK 93 Hořovice42
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
184.Křenková Adéla2001 BK Goram Teplice, z.s.38
185.Jůzová Natálie2000 BK Goram Teplice, z.s.26
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
189.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
191.Jeřábková Petra2001 SK Podolí12
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
1VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
21. GPC U17 - KladnoC09.01.2016
31. GPD U17 - TepliceD16.01.2016
41. GPD U17 - LiberecD17.01.2016
51. GPC U17 - Praha - VinořC17.01.2016
61. GPC U17 - BrnoC23.01.2016
71. GPC U17 - PřerovC30.01.2016
8GPC U17 - Witte Cup - NejdekC06.02.2016
91. GPC U17 - MostC06.02.2016
101. GPC U17 - Hradec KrálovéC06.02.2016
111. GPC U17 - Český KrumlovC06.02.2016
121. GPC U17 - PlzeňC20.02.2016
131. GPA U17 - HustopečeA06.03.2016
14GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC12.03.2016
15Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
162. GPD U17 - MostD13.03.2016
172. GPD U17 - Liberec - VesecD13.03.2016
18GPC U17 - Kladno Open - KladnoC20.03.2016
192. GPC U17 - LiberecC03.04.2016
201. GPB U17 - MostB10.04.2016
212. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.04.2016
22GPC U17 - Plzeň - BKVC23.04.2016
23GPC U17 - ChropyněC23.04.2016
242. GPC U17 - České BudějoviceC07.05.2016
252. GPC U17 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
262. GPC U17 - Praha - ZMC08.05.2016
27GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC14.05.2016
282. GPC U17 - PodivínC28.05.2016
292. GPC U17 - PlzeňC28.05.2016
302. GPC U17 - Český TěšínC29.05.2016
312. GPA U17 - Orlová - LutyněA05.06.2016
32GPC U17 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
33GPC U17 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
34GPC U17 - otevřený - KladnoC17.09.2016
35GPC U17 - otevřený - Praha - HamrC17.09.2016
36GPC U17 - otevřený - KarvináC17.09.2016
37GPC U17 - otevřený - ChropyněC01.10.2016
382. GPB U17 - HustopečeB09.10.2016
39OP U17 - České BudějoviceSKP15.10.2016
40GPC U17 - otevřený - LiberecC16.10.2016
41GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC16.10.2016
42OP U17 - MostSKP22.10.2016
43OP U17 - Benátky nad JizerouSKP22.10.2016
44OP U17 - Praha - ZMSKP05.11.2016
45OP U17 - Plzeň - Bílá HoraSKP06.11.2016
46OP U17 - HoliceSKP20.11.2016
47OP U17 - PřerovSKP26.11.2016
48OP U17 - PodivínSKP26.11.2016
49VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
50MČR U17 - MostMČR04.12.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading