logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 11.12.2016

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
15.12.2015 - 11.12.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Kural Martin1999 USK Plzeň2304
2.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2104
3.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1920
4.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1709
5.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1616
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
7.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1376
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1318
9.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1294
10.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1261
11.Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1200
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
13.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1127
14.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1109
15.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1053
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1051
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
18.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice912
20.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.875
21.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most790
22.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice776
23.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín750
24.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín708
25.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.698
26.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
27.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha609
28.Palán Václav2001 SK Prosek Praha583
29.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně537
30.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
32.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň484
33.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem480
34.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
35.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň477
36.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice468
37.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.440
38.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
39.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
41.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška382
42.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka367
43.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
44.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.346
45.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.341
46.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice334
47.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
48.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 320
49.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
50.Morávek Michal2002 BaC Kladno308
51.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 296
52.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně286
53.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno285
54.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.283
55.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.278
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška278
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka278
59.Hájek David2000 Super Stars Most274
60.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most266
61.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.255
62.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové253
63.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
64.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové238
65.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín227
66.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň218
67.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha200
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
69.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín198
70.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně182
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha182
72.Jára Vojtěch1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.181
73.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
74.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice174
75.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
76.Herzán David2002 Slavoj Podivín164
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.164
78.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
79.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice156
80.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.155
81.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
82.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.151
83.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy141
84.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov138
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
86.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.137
87.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
89.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.127
90.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.126
91.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice125
92.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.121
93.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr114
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín114
96.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.113
97.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
98.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka111
99.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most110
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.110
101.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.102
102.Lukeš Martin1998 BK Goram Teplice, z.s.101
103.Seifert David2000 BK TJ Baník Most96
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice96
105.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.90
106.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice88
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
108.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
109.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.86
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.86
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš86
116.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
123.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.68
124.Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.66
125.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka59
126.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
127.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice46
129.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice44
130.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA42
139.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA39
140.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
143.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha33
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha33
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
146.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Soukup Václav2001 BKV Plzeň30
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
149.Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 18
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.18
151.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.10
152.Mišner Jiří1998 SK Hamr, z.s. 9
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.9
1.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2917
2.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2752
3.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice2384
4.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha2232
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha2232
6.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2054
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2054
8.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1960
9.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1878
10.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1829
11.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1728
12.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1677
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1677
14.Kural Martin1999 USK Plzeň1670
15.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1624
16.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1584
17.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
19.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1464
20.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
21.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1246
22.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
23.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
Král Ondřej1999 BK TJ Baník Most1104
26.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1063
27.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.1048
28.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.914
29.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.906
30.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín878
31.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně861
32.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.847
33.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most738
34.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice725
35.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně716
36.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice707
37.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně706
38.Jára Vojtěch1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.684
39.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.680
40.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 642
41.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.633
42.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.621
43.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most612
44.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.585
45.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.562
46.Hájek David2000 Super Stars Most544
47.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice537
48.Seifert David2000 BK TJ Baník Most508
49.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.489
50.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.486
51.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem480
52.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
53.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška467
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška467
55.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.448
56.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
57.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň440
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň440
59.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice437
60.Hartman Kryštof1999 Sokol Králův Dvůr430
61.Morávek Michal2002 BaC Kladno429
62.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 416
63.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.404
64.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno403
65.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka391
66.Kočí Jakub1999 TJ Orlová Lutyně358
67.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
69.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice336
70.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most322
71.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.312
72.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.279
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka279
74.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň278
75.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka277
76.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
77.Herzán David2002 Slavoj Podivín263
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín263
79.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
80.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.256
81.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
82.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.229
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.229
84.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice226
85.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.203
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.203
87.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy200
88.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice192
89.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové190
90.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.170
91.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš165
92.Lukeš Martin1998 BK Goram Teplice, z.s.164
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
94.Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.150
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov150
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín150
97.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
98.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.138
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.138
100.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín132
101.Řepa Václav2001 Super Stars Most128
102.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha125
103.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.124
104.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.116
105.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Soukup Václav2001 BKV Plzeň114
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy114
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.114
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
115.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.112
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová Lutyně112
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
118.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha86
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka86
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka86
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice86
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha86
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice86
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
128.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná78
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Králíček Petr1998 SK Hamr, z.s. 78
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.78
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 78
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
137.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
140.Straka Jakub2000 Super Stars Most42
141.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.38
1.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2096
2.Kural Martin1999 USK Plzeň1824
3.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1822
4.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1664
5.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice1616
6.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1536
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1528
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1528
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová Lutyně1417
10.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
11.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1224
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1200
13.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1134
14.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1130
15.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín974
17.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.970
18.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka933
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
20.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
21.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice707
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.692
23.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice684
24.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 678
25.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.635
26.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
27.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.527
28.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice518
29.Twardzik Adam2001 TJ Orlová Lutyně512
30.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň511
31.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most504
32.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
33.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.452
34.Hájek David2000 Super Stars Most429
35.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.428
36.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most418
37.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice408
38.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.366
39.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice360
40.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
41.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška356
42.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most354
43.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.340
44.Morávek Michal2002 BaC Kladno338
45.Jára Vojtěch1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.326
46.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.322
47.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška318
48.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.310
49.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.280
50.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.279
51.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.278
52.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
53.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka266
54.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.261
55.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno253
56.Mazurek Martin1998 TJ Orlová Lutyně250
57.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha242
58.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem205
59.Seifert David2000 BK TJ Baník Most200
60.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
61.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.194
62.Bednář Martin1998 TJ Montas Hradec Králové190
63.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice188
64.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.170
65.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha167
66.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice164
67.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín160
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň160
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
70.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice150
71.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.138
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové138
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov138
74.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 128
75.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.126
76.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Lukeš Martin1998 BK Goram Teplice, z.s.124
78.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.122
79.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
80.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary114
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
85.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš112
87.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice110
88.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.104
89.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.102
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.102
91.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
92.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.92
93.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň86
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
100.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA84
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
102.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
107.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice76
108.Řepa Václav2001 Super Stars Most58
109.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín54
111.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka46
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha46
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
116.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA42
121.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
123.Straka Jakub2000 Super Stars Most12
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2469
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2432
3.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2160
4.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov1774
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1694
6.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1546
7.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1544
8.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1459
9.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1320
10.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1278
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1216
12.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
13.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1040
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1007
15.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.912
16.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha848
17.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most824
18.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice800
19.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most765
20.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
21.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
22.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice624
23.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha615
24.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.595
25.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.566
26.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.564
27.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň560
28.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.550
29.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže499
30.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice498
31.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice480
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
33.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most450
34.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
35.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.431
36.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň411
37.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně400
38.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most392
39.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
40.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka388
41.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.358
42.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška354
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška354
44.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
45.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice332
46.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.325
47.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 310
48.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha308
49.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha289
50.Randulová Natálie2000 Badminton Česká284
51.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most280
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň280
Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.280
54.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.247
55.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most242
56.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
57.Srbová Adéla2000 BaC Kladno220
58.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha218
59.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice217
60.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most215
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.215
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice212
63.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
64.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
65.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
68.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.191
69.Dufková Monika1999 BaC Kladno190
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
71.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
72.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.180
73.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
74.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové170
75.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.164
76.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most154
77.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň152
78.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.143
79.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA140
80.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň139
81.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov138
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice138
83.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha132
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice132
85.Rajnohová Alice1998 BK Omega Olomouc, z.s.128
86.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
87.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.117
88.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
90.Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA105
91.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov102
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.102
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.102
94.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most101
95.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
96.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.90
97.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
101.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most84
102.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
106.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.77
107.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže76
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice76
109.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
110.Brázdová Kateřina1998 SK Badminton Tábor, z.s.66
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín66
112.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most60
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA60
114.Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha59
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň59
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň59
117.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
118.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
119.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice46
121.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Schmiedová Šárka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
124.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
125.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň33
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most33
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
128.Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
130.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2544
2.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2306
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2104
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka2104
Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2104
6.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.2056
7.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1920
8.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1856
9.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1829
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1776
11.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1744
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1688
13.Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1670
14.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
15.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1536
16.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1459
17.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1286
18.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1256
19.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
21.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1171
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1171
23.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1136
24.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
25.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1016
26.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1002
27.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1000
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1000
29.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.931
30.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň920
31.Randulová Natálie2000 Badminton Česká918
32.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice912
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most906
35.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.899
36.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín824
37.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha789
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha789
39.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.786
40.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most751
41.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most727
42.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most720
43.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice695
44.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.685
45.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 684
Srbová Adéla2000 BaC Kladno684
47.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň570
48.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice553
49.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška550
50.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka542
51.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.522
52.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most520
53.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.504
54.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň501
55.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha465
56.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.450
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
58.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
59.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice400
Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně400
61.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
62.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice323
63.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most322
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové322
66.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most317
67.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
68.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice290
69.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.286
70.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha281
71.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
72.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
73.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.258
74.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.244
75.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
77.Dufková Monika1999 BaC Kladno239
78.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
79.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
80.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.226
81.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
82.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.206
83.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA203
84.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most200
Rajnohová Alice1998 BK Omega Olomouc, z.s.200
86.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
89.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.158
90.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most156
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA156
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA156
93.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka152
94.Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín150
95.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice139
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
97.Jeřábková Petra2001 SK Podolí138
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.138
99.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
100.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most120
101.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Kampasová Kristýna2001 SK Podolí114
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno114
Sejková Patricie2001 SK Podolí114
105.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.112
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka112
107.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň86
Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most86
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň86
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň86
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
115.Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Schmiedová Šárka1999 BK Goram Teplice, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
119.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov75
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov75
121.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín72
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice72
123.Brázdová Kateřina1998 SK Badminton Tábor, z.s.69
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.69
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň69
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.69
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice69
129.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
130.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.46
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1837
2.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1744
3.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1664
4.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1528
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1424
6.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1336
7.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1288
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1242
9.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1222
10.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1200
11.Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1118
12.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1104
13.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1092
14.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1034
15.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1021
16.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1019
17.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1000
18.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most920
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka920
20.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
21.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.866
22.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
23.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.779
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice776
25.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 740
26.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice726
27.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.650
28.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most626
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.626
30.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov624
32.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže571
33.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.544
34.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice523
35.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most488
36.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.479
37.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
38.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most429
39.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice414
40.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.395
41.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň375
42.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka362
43.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha357
44.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška354
45.Srbová Adéla2000 BaC Kladno331
46.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.329
47.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška320
48.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.314
49.Randulová Natálie2000 Badminton Česká310
50.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice290
51.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha278
52.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice266
53.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové250
54.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most244
55.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
56.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
57.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
58.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most226
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most226
60.Němcová Nela2002 TJ Orlová Lutyně208
61.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
62.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.168
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.168
64.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha166
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.166
66.Rajnohová Alice1998 BK Omega Olomouc, z.s.164
67.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
69.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.160
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň160
71.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most156
73.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.154
74.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov150
75.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň139
76.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov138
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.138
78.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.136
79.Lavičková Lucie1998 BK TJ Baník Most128
80.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov126
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.126
82.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
83.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.116
84.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice114
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice114
88.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice112
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň112
90.Brázdová Kateřina1998 SK Badminton Tábor, z.s.102
Jeřábková Petra2001 SK Podolí102
92.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.88
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA88
94.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Chaloupková Eliška1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Dufková Monika1999 BaC Kladno86
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň86
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
102.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA84
104.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.78
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
108.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže76
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice76
110.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Waloszková Adriana1998 TJ Slavoj Český Těšín54
112.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň46
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Jochovičová Irena1998 BK ARION PRAHA46
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most46
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň46
118.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Schmiedová Šárka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
122.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.38
124.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
125.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading