logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 31.12.2016

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2016 - 31.12.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín3270
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3189
3.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.2582
4.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2342
5.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1829
6.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1814
7.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice1560
8.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1536
9.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1480
10.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1440
11.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1376
12.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1173
13.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov1128
14.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1072
15.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1032
16.Altera Jan2004 BaC Kladno862
17.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem848
18.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 847
19.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava788
20.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice739
21.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.733
22.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.714
23.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha644
24.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.585
25.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton535
26.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.527
27.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
28.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš510
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most510
30.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka498
31.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
32.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary470
33.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice466
34.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice442
35.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.433
36.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha416
37.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary394
38.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice393
39.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové392
41.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.390
42.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.384
43.Seidl Michal2004 Super Stars Most380
44.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.368
45.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.366
46.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov365
47.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice348
48.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem339
49.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha326
50.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice319
51.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha318
52.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice316
53.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.312
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary312
55.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg310
56.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice306
57.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.290
58.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha286
59.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.284
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
61.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
62.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 278
63.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice272
64.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg260
65.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov259
66.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš256
67.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové254
68.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.252
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most252
70.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.244
71.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany241
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš241
73.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín236
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg236
75.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.224
76.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.216
77.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň215
Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou215
79.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš212
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice212
81.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem204
82.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
83.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.196
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.196
85.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha192
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA192
87.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš188
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
89.Kundrát David2006 Badminton VK Aš186
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
91.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.184
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.184
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice184
94.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice183
95.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 180
96.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové172
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha172
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
99.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.170
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové170
101.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice169
102.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice168
103.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové166
105.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice164
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha164
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav164
108.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most160
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice160
110.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
111.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.156
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno156
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
114.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.154
115.Janáček David2004 BK ARION PRAHA152
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice152
117.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže149
118.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.148
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA148
121.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš145
122.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg144
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
124.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.140
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.140
126.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most136
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
Vlasák David2004 Super Stars Most136
129.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha134
130.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 132
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
132.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov129
133.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov128
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.128
135.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
136.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
137.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.119
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.119
139.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha118
140.Foltin Jakub2004 Super Stars Most116
141.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice115
142.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín114
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka114
144.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.113
145.Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice112
146.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka111
147.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
150.Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm105
151.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
152.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.102
153.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg99
154.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.97
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm97
156.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary96
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava96
159.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.94
160.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
161.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.90
162.Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
164.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
166.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha85
167.Anýž Ondřej2004 BK Králův Dvůr, z.s.84
Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže84
169.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.83
170.Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.81
171.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Kreysa Jakub2004 TJ Sokol Doubravka78
173.Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav77
174.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.75
175.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
176.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice73
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice73
178.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov70
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII70
181.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.69
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.69
183.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA68
Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII68
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš68
186.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
187.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.62
Krahula Jan2005 SK Podolí62
189.Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm61
190.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY60
192.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany59
193.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice58
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.58
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže58
196.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice57
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha57
198.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka56
199.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
201.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže53
202.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice49
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice49
204.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.48
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
206.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.47
207.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš44
208.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha43
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
210.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha42
215.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš40
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže40
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice40
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové40
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.40
220.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice39
221.Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY36
222.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha34
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná34
224.Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka33
225.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice32
226.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha31
227.Hasch Vítězslav2004 TJ Bílá Hora Plzeň30
Hlad Adam2004 BaC Kladno30
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice30
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary30
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná30
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
233.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 29
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA29
235.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš28
236.Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm27
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 27
238.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov26
240.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha25
242.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA24
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary24
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
245.Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha23
Španěl Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm23
247.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová Lutyně22
Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
Russina Jan2005 Kabal team Karviná22
Solar Jan2005 SK Prosek Praha22
252.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.20
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany20
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.20
255.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.18
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha18
Motyka Daniel2004 Kabal team Karviná18
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice18
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice18
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš18
261.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha17
262.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha16
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice16
264.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hruška Tomáš2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice14
268.Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná13
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.13
Horák Maxmilián2007 SK Podolí13
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha13
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.13
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.13
275.Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
278.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha11
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
280.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 10
Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš10
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš10
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Melcher Patrik2006 SK Podolí10
Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš10
Pražák Dennis2007 SKB Český Krumlov10
Pudelka Jakub2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
289.David Tomáš2005 TJ Sokol Klimkovice9
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 9
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha9
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
295.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha8
Stratil František2006 BK Omega Olomouc, z.s.8
297.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA7
Ryba František2008 BK Omega Olomouc, z.s.7
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA7
301.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.6
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno6
Klokan Jan2006 Super Stars Most6
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Marťan Michal2007 SKB Český Krumlov6
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha6
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže6
Suchopár Jan2006 Super Stars Most6
309.Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav5
310.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.4
Chovanec Matěj2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou4
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Meluzin Tomáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav4
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.4
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most4
318.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha3
Dolanský Vít2008 SKB Český Krumlov3
Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Klokan Jakub2008 Super Stars Most3
Kučera Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice3
Lovecký Tomáš2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Škvor Tobias2004 TJ Spoje Praha3
Šťastný Kristián Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Tichý Jan2007 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 3
330.Derka Jan2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII2
Plainer Antonín2007 Sokol Radotín Meteor Praha2
Rudiš Albert2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Smolík Alex2006 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Smutný Tomáš2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
338.Janeček Patrik2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Koňák Denis2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.3270
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.3270
3.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3189
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha3189
5.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2330
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2306
7.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2160
8.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2117
9.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.2064
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2064
11.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov2008
Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov2008
13.Altera Jan2004 BaC Kladno1574
14.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1528
15.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1408
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton1408
17.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1301
18.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1254
19.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1135
20.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1108
21.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1104
22.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 1090
23.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most1076
24.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové1004
25.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1002
26.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.972
27.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.938
28.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.936
29.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové922
30.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary918
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
33.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.863
34.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice860
35.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.850
36.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha821
37.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava789
38.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 750
39.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary732
40.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice730
41.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.729
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.729
43.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha704
44.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem702
45.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš695
46.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 694
47.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha691
48.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.684
49.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.657
50.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha644
51.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka633
52.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.616
53.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.598
54.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice585
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha585
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha585
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice585
58.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary584
59.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most539
60.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš502
61.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš467
62.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice460
63.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.418
64.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš416
65.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice409
66.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov399
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice399
68.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.395
69.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.393
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice393
Seidl Michal2004 Super Stars Most393
72.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.392
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov392
74.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.376
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg376
76.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
77.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem364
78.Kundrát David2006 Badminton VK Aš362
79.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice359
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
81.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany355
82.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 354
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
85.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg330
86.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha327
87.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš320
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
90.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice316
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín316
92.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov312
93.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
94.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš308
95.Janáček David2004 BK ARION PRAHA292
96.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.288
97.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg284
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.284
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.284
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg284
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice284
102.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice280
Vlasák David2004 Super Stars Most280
104.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové278
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň278
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové278
107.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice276
108.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov272
109.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.270
Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.270
111.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
112.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha252
113.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže244
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.244
117.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
118.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice240
119.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav239
120.Foltin Jakub2004 Super Stars Most236
121.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové234
122.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.232
123.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA228
124.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA224
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most224
126.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha220
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha220
128.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice212
Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.212
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.212
131.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.209
132.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
133.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha206
134.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary204
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha204
136.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.202
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.202
139.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.200
140.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice198
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha198
142.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.190
143.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
144.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
145.Kořínek Ondřej2004 SK Děčín182
146.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice180
147.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
148.Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm170
149.Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže166
150.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže164
Krahula Jan2005 SK Podolí164
152.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg162
153.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA160
155.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice156
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín156
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
158.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice152
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka152
160.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
161.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou145
162.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most144
163.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
164.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.138
Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno138
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII138
Sobotka Tobiáš2004 Start Jihlava138
169.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.134
170.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov132
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.132
172.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice130
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice130
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže130
175.Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice128
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm128
177.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže126
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.126
180.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové124
181.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 120
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
183.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha118
184.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové114
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka114
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín114
187.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha112
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice112
189.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.106
190.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.102
191.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY100
192.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha90
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka90
195.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice88
196.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany86
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.86
Folwarczny Jacek2004 Kabal team Karviná86
Horák Maxmilián2007 SK Podolí86
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka86
Melcher Patrik2006 SK Podolí86
Russina Jan2005 Kabal team Karviná86
Vávra Filip2004 Keramika Chlumčany86
205.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.82
206.Hlava Jonáš2004 TJ Sokol Praha XIII80
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
208.Anýž Ondřej2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice78
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš78
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice78
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha78
217.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
218.Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka66
219.Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.64
220.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha60
223.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
224.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
225.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 54
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha54
227.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.52
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
229.Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.46
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice46
234.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Brozda Daniel2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub42
Martiník Jakub 2004 Lokomotiva Břeclav42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
244.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA30
245.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha28
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 28
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov28
249.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY26
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY26
Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pražák Dennis2007 SKB Český Krumlov26
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže26
Suchopár Jan2006 Super Stars Most26
258.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha18
259.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha14
Klokan Jakub2008 Super Stars Most14
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice14
Marťan Michal2007 SKB Český Krumlov14
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha14
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII14
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA14
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA14
274.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
1.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.3125
2.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2997
3.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2454
4.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.2304
5.Altera Jan2004 BaC Kladno2117
6.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2069
7.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1829
8.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1814
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1504
10.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1320
11.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1264
12.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
13.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1000
14.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton989
15.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most862
16.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.848
17.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha799
18.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary751
19.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 693
20.Jelínek Jaroslav2004 SKB Český Krumlov684
21.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice669
22.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
23.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton584
24.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.578
25.Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary526
26.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.503
27.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
28.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
29.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice489
30.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice482
31.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.481
32.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice454
33.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš446
34.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha442
35.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
36.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové418
37.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka408
38.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov403
39.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice392
40.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
41.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.377
42.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš362
43.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most359
44.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
45.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice320
49.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.313
50.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové302
51.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.284
52.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
53.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice280
54.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.276
55.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha272
56.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň266
57.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem260
58.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.254
59.Kundrát David2006 Badminton VK Aš250
60.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice248
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín248
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš248
63.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.244
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha244
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice244
67.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.242
68.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice240
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice240
71.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha232
72.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.228
73.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha220
74.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice212
75.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš208
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice208
77.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.206
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.206
79.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany204
80.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou200
81.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
82.Janáček David2004 BK ARION PRAHA196
83.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava194
84.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov192
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov192
86.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha182
87.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
88.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha174
89.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
90.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 168
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most168
92.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže164
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.164
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
95.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice162
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha162
97.Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA160
98.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.154
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
101.Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha150
102.Čížek Jakub2004 TJ Sokol Křemže148
103.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary142
104.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka140
105.Anýž Ondřej2004 BK Králův Dvůr, z.s.138
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov138
107.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav137
108.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov136
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem136
Vlasák David2004 Super Stars Most136
112.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
113.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.130
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín130
115.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice128
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA128
117.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice124
118.Malátek Michael2004 SK Badminton Přerov, z.s.120
119.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.118
120.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš115
121.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.114
122.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice112
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
124.Dierze Filip2004 TJ Sokol České Budějovice108
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.108
Seidl Michal2004 Super Stars Most108
127.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.106
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.106
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže106
130.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
131.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 103
132.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
133.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most98
134.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha94
136.Krahula Jan2005 SK Podolí91
137.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.90
140.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha89
141.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.88
143.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové86
145.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.85
146.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary84
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice84
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín84
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
152.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.80
153.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové78
156.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov74
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže74
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem74
159.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
160.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
161.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.68
162.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Mrázek Martin2004 TJ Sokol Křemže64
164.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice60
165.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka54
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Špaček Jiří2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
169.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
Janovský Jakub2004 SK Badminton Tábor, z.s.52
171.Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
172.Bejvl Šimon2004 Keramika Chlumčany46
Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.46
Horák Maxmilián2007 SK Podolí46
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice46
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka46
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary46
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
182.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA43
183.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hlad Adam2004 BaC Kladno42
Hronek Tomáš2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kašša Vojtěch2004 Badminton VK Aš42
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.42
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg42
196.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha40
198.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha38
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.38
200.Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov32
201.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Hasch Vítězslav2004 TJ Bílá Hora Plzeň30
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 30
Kreysa Jakub2004 TJ Sokol Doubravka30
205.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Seidl Filip2006 Super Stars Most26
209.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice25
210.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
211.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
213.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha18
217.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Klokan Jan2006 Super Stars Most14
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Rozkydal Daniel2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Suchopár Jan2006 Super Stars Most14
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA14
223.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII13
224.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
228.Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
229.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA8
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
231.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha4
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha4
Kalika David2004 SK Hamr, z.s. 4
Klokan Jakub2008 Super Stars Most4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA4
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Šindelář Marek2004 TJ Sokol České Budějovice4
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže4
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most3200
2.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2934
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2102
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2069
5.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most2064
6.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1802
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1680
8.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1672
9.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1584
10.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1541
11.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1488
12.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1320
13.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1168
14.Königová Nicola2004 TJ Proboštov1048
15.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1029
16.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.989
17.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka751
18.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka745
19.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha716
20.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice682
21.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha642
22.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš616
23.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.586
24.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice573
25.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.572
26.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice560
27.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary554
28.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové551
29.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov522
30.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov515
31.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.473
32.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha471
33.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.461
34.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice439
35.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.428
36.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice414
37.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.399
38.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.396
39.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha384
40.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.382
Stará Natálie2004 SK Radonice382
42.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.380
43.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha368
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary368
45.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže364
46.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice360
47.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov348
48.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.342
49.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice338
50.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.333
51.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.308
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice308
53.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha301
54.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice298
55.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.295
56.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové294
57.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice292
58.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 290
59.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš284
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka284
62.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.283
63.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.282
64.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín276
65.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou273
66.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.272
67.Benediktová Klára2005 USK Plzeň268
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
69.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha266
70.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem262
71.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice260
72.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.255
73.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice244
74.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic235
75.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže229
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka229
77.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha226
78.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.224
79.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.216
80.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most212
81.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš205
82.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.204
83.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.200
84.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Vinterová Tereza2005 SK Podolí198
86.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka197
87.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice188
88.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha186
89.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.184
90.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.182
91.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany177
92.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
93.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.174
94.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.172
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
96.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže171
97.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.170
98.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
100.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.166
101.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.161
102.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.160
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha160
104.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš157
105.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha156
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň156
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín156
109.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš155
110.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou152
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
113.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem148
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín148
115.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka146
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha146
119.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice145
120.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice144
122.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
123.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem140
125.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha136
126.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou133
127.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.132
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.132
129.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice130
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 130
131.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
132.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.127
133.Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.126
134.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice124
135.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.122
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha122
137.Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
138.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.118
139.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.116
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš116
141.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice114
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš114
143.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže111
144.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš110
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka110
146.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín108
148.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš107
149.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.105
150.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem104
151.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš103
152.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice102
153.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.98
154.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
155.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.94
156.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice92
157.Czajová Tereza2007 TJ Orlová Lutyně88
158.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice87
159.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové86
160.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň84
161.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš83
162.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha81
163.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA80
Reidlová Michaela2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
165.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav78
168.Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most76
169.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice74
170.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha72
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
172.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.70
173.Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov66
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
175.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice65
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice65
177.Javorská Anna2004 USK Plzeň63
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary63
179.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA62
180.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.60
181.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha58
182.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou56
183.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno54
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
185.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha51
186.Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš49
187.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice48
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
189.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.46
190.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov42
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice42
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno42
196.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha41
197.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.40
199.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.39
200.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
201.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.36
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
203.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem34
204.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 33
205.Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany32
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem32
207.Hanušová Barbora2004 SK Podolí30
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno30
Pezlarová Linda2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.30
Poláková Karolína2005 BaC Kladno30
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno30
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice30
215.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary29
216.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
219.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice24
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš24
221.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.23
222.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov22
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov22
Pásková Anežka2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.22
225.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany20
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice20
227.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha19
229.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice18
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov18
Koníčková Klára2004 SK Prosek Praha18
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš18
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
237.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA17
239.Hulcová Jolana2006 SKB Český Krumlov16
240.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
241.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most14
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most14
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha14
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha14
245.Straková Aneta2006 SK Prosek Praha13
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA13
247.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.12
Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
249.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.10
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha10
Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
254.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha9
255.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA7
256.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha6
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov6
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Herudková Elen2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 6
Křížová Anna2006 Super Stars Most6
Kynclová Silvie2006 SK Podolí6
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 6
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany6
Opekarová Barbara2004 SKB Český Krumlov6
Pszczólkova Patricie 2005 SK Prosek Praha6
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most6
268.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice5
Polavková Dominika2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.5
271.Chadimová Markéta2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.4
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha4
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav4
275.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Daňhelová Tereza2004 TJ Spoje Praha3
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice3
Kozáková Kristýna2007 SKB Český Krumlov3
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice3
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most3
Nováková Nela2006 SK Prosek Praha3
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany3
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Portová Anna2007 Super Stars Most3
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY3
287.Schrothová Barbora2006 SK Prosek Praha2
Stoupencová Valerie2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Zemková Marie2006 BC AKTIV LUŽINY2
290.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.1
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice1
Pazderová Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha1
Vodáková Barbora2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most3200
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most3200
3.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice2902
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2902
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2597
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 2597
7.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2448
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2448
9.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2069
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava2069
11.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha1872
12.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.1824
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové1824
14.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha1728
15.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha1456
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1384
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín1384
18.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha1360
19.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka1358
20.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1344
21.Königová Nicola2004 TJ Proboštov1340
22.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1274
23.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary1200
24.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary1072
25.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov1028
26.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov992
27.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice931
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice931
29.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.919
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.919
31.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice918
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice918
33.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha846
34.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš837
35.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice801
36.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.754
37.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 729
38.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.693
39.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš671
40.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.646
41.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka630
42.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
43.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem588
44.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov586
45.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice545
46.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.542
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.542
48.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
49.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice505
51.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem492
52.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most467
53.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.452
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice452
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 452
56.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
58.Benediktová Klára2005 USK Plzeň435
59.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.433
60.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže428
61.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice419
62.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.415
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.415
64.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš408
65.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.395
66.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice392
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.392
68.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín386
69.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
70.Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.364
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou364
72.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha352
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha352
74.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš348
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín348
76.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka346
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka346
78.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.342
79.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.338
80.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.331
81.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.323
82.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.320
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.320
84.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.317
85.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže316
86.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.312
87.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
88.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš296
89.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.295
90.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha282
92.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.280
93.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice278
94.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš276
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.276
96.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice275
97.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.274
98.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš272
99.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
100.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany268
101.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
102.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou254
103.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha252
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.252
105.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové248
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha248
107.Stará Natálie2004 SK Radonice244
108.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice242
109.Javorská Anna2004 USK Plzeň240
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.240
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže240
112.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže238
113.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš236
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha236
115.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
116.Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.228
117.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA220
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice220
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha220
120.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
123.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
124.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
125.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.203
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.203
127.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.200
128.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
129.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice196
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.196
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha196
133.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.194
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš194
135.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice192
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.192
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
138.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
139.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha182
140.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.180
141.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha178
142.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic177
143.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice174
144.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
145.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice167
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice167
147.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.164
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.164
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
151.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.158
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem158
153.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm156
154.Reidlová Michaela2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
155.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov144
157.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš140
158.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
159.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA124
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most124
161.Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka114
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno114
164.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice112
165.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň102
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň102
167.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 100
168.Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
169.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš96
170.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice94
171.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.92
172.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary88
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary88
174.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.87
175.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany86
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
179.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha82
180.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Hanušová Barbora2004 SK Podolí78
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno78
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 78
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš78
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Poláková Karolína2005 BaC Kladno78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
193.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice72
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha72
196.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
197.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice68
198.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov66
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov66
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka66
201.Hulcová Jolana2006 SKB Český Krumlov64
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.64
203.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.61
204.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
205.Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
206.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
211.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice40
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha40
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha40
215.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 38
217.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
218.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA28
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA28
221.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Křížová Anna2006 Super Stars Most26
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany26
Opekarová Barbara2004 SKB Český Krumlov26
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha26
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice26
234.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov14
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most14
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 14
Kozáková Kristýna2007 SKB Český Krumlov14
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice14
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most14
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.14
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany14
Portová Anna2007 Super Stars Most14
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha14
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
1.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice3110
2.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha2984
3.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.2469
4.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava2304
5.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2069
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1952
7.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
8.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1664
9.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice1504
10.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1296
11.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1192
12.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha1144
13.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1000
14.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín989
15.Königová Nicola2004 TJ Proboštov862
16.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.848
17.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha753
18.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary751
19.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha716
20.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice669
21.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov655
22.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.647
23.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka612
24.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 558
25.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš542
26.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary526
27.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice516
28.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice502
29.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
30.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.469
31.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 466
32.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha463
33.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín458
34.Petroušková Natálie2004 SKB Český Krumlov454
35.Hulcová Viktorie2004 SKB Český Krumlov446
36.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.440
37.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha428
38.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice413
39.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha408
40.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové382
41.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové380
42.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
43.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem356
44.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
45.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice348
46.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
47.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.339
48.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.336
49.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.328
50.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.323
51.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš322
52.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš320
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice320
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice320
55.Benediktová Klára2005 USK Plzeň316
56.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
57.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice290
58.Stará Natálie2004 SK Radonice286
59.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.284
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.284
61.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha282
62.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
63.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
64.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice260
65.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem252
66.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice248
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín248
68.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže244
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice244
70.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.242
71.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.240
72.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou226
73.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 225
74.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice220
75.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.210
76.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
78.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice207
79.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany204
80.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš198
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš198
84.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka196
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha196
86.Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice192
87.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
88.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most180
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín180
90.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha176
91.Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.174
92.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice172
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.172
94.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.168
96.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.166
97.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
98.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš163
99.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha162
100.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA158
101.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.156
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
103.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš154
104.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.152
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
106.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.150
107.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.148
108.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
109.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem144
110.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.142
111.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha140
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže140
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.140
115.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.138
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže138
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
118.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
119.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.136
120.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice130
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary130
122.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
124.Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov122
125.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš114
126.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha112
127.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem110
128.Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.108
129.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.106
130.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha104
131.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 101
132.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.98
133.Reidlová Michaela2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
134.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
135.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.91
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha91
137.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
139.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.88
140.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha87
141.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové86
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka86
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
146.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice84
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš84
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.84
149.Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno78
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Šmídová Karolína2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
155.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha73
156.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha69
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
159.Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most68
160.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
161.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice64
162.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice60
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice60
164.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka58
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.58
166.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice56
167.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice55
168.Belicová Kristina2004 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov54
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka54
171.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany46
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice46
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary46
177.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 44
178.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Klapalová Johana2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Musilová Tereza2004 Lokomotiva Břeclav42
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš42
Poláková Karolína2005 BaC Kladno42
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka42
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka42
Struhárová Eva2004 Lokomotiva Břeclav42
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno42
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
191.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice40
Hulcová Jolana2006 SKB Český Krumlov40
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha40
197.Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
198.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
199.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň30
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.30
201.Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov28
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice28
203.Bierbaumer Marie2004 SKB Český Krumlov26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most26
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
212.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice25
213.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
214.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Mušková Tereza2004 SKB Český Krumlov18
Sirůčková Veronika2004 SK Prosek Praha18
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA18
218.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Javorská Anna2004 USK Plzeň14
Kozáková Kristýna2007 SKB Český Krumlov14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most14
Opekarová Barbara2004 SKB Český Krumlov14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice14
229.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.12
Králíková Karolína2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Vokurková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.12
232.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
233.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 8
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha8
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA8
237.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most4
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice4
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 4
Mrázová Tereza2004 TJ Sokol Vodňany4
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Řeháková Ludmila 2004 BK ARION PRAHA4
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha4
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
21. GPC U13 - KladnoC09.01.2016
3VT a KP ČOS - KlimkoviceE5010.01.2016
4Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5010.01.2016
5GPC U13 - Velké PavloviceC16.01.2016
61. GPD U13 - Praha - HamrD16.01.2016
71. GPD U13 - Ústí nad LabemD17.01.2016
81. GPD U13 - LiberecD17.01.2016
91. GPD U13 - České BudějoviceD24.01.2016
101. GPC U13 - Hradec KrálovéC24.01.2016
11GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD31.01.2016
12GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5031.01.2016
131. GPC U13 - Český KrumlovC06.02.2016
141. GPC U13 - Ústí nad LabemC07.02.2016
151. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC13.02.2016
161. GPC U13 - KopřivniceC20.02.2016
171. GPC U13 - AšC20.02.2016
181. GPC U13 - BrnoC20.02.2016
191. GPA U13 - AšA28.02.2016
20GPC U13 - JihlavaC06.03.2016
21GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - BarvířskáC12.03.2016
22Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
23Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5013.03.2016
242. GPD U13 - České BudějoviceD19.03.2016
251. GPB U13 - Praha - RadotínB03.04.2016
262. GPC U13 - PardubiceC16.04.2016
27GPD U13 - otevřený - AšD16.04.2016
282. GPD U13 - MostD17.04.2016
292. GPD U13 - Liberec - VesecD17.04.2016
30Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
31Radotín Cup - Praha - RadotínE5024.04.2016
32GPD U13 - Brno - Bohunice D30.04.2016
332. GPD U13 - Praha - VinořD30.04.2016
34GPC U13 - otevřený - Brno - BohuniceC01.05.2016
35GPE50 U11 - Brno - Bohunice E5001.05.2016
362. GPC U13 - České BudějoviceC07.05.2016
372. GPC U13 - OpavaC07.05.2016
382. GPC U13 - PrahaC07.05.2016
392. GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
40X. Super Stars Cup - MostE5007.05.2016
412. GPC U13 - MostC08.05.2016
422. GPC U13 - Karlovy VaryC14.05.2016
43GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD21.05.2016
442. GPC U13 - Podolí u BrnaC21.05.2016
45GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.05.2016
462. GPA U13 - Podolí u BrnaA29.05.2016
47GPC U13 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
48GPC U13 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
49Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5017.09.2016
50GPC U13 - otevřený - KarvináC17.09.2016
51GPD U13 - Kralupy nad VltavouD24.09.2016
52GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5024.09.2016
53GPE/50 U11 - otevřený - KlimkoviceE5028.09.2016
54GPC U13 - Český KrumlovC01.10.2016
55GPC U13 - otevřený - Brno - LíšeňC01.10.2016
56GPD U13 - otevřený - MostD02.10.2016
57GPD Prahy U13 - Praha - ZMD08.10.2016
58GPD U13 - České BudějoviceD09.10.2016
592. GPB U13 - Praha - HamrB23.10.2016
60OP U13 - Liberec - VesecSKP29.10.2016
61OP U13 - České BudějoviceSKP29.10.2016
62OP U13 - Benátky nad JizerouSKP29.10.2016
63OP U13 - Karlovy VarySKP05.11.2016
64OP U13 - Praha - HamrSKP06.11.2016
65GPD U13 - otevřený - LiberecD12.11.2016
66GPD U13 - otevřený - AšD12.11.2016
67GPE/50 U11 - otevřený - PřerovE5012.11.2016
68OP U13 - Podolí u BrnaSKP17.11.2016
69OP U13 - OpavaSKP19.11.2016
70OP U13 - Hradec KrálovéSKP19.11.2016
71MČR U13 - Český KrumlovMČR27.11.2016
72GPD U13 - České BudějoviceD03.12.2016
73GPC U13 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC03.12.2016
74VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
75GPC U13 - otevřený - KladnoC04.12.2016
76VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceE5004.12.2016
77Vánoční turnaj U13 - otevřený - LiberecC18.12.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading