logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 31.12.2016

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2016 - 31.12.2016
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3040
2.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín2069
3.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2056
4.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2006
5.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2000
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1814
7.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1757
8.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1725
9.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1552
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1552
11.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1536
12.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.1440
Morávek Michal2002 BaC Kladno1440
14.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1376
15.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1128
16.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1072
17.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
18.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.834
19.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice790
20.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice776
21.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most688
22.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice671
23.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš585
24.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.560
25.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava546
26.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.540
27.Altera Jan2004 BaC Kladno531
28.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice529
29.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha525
30.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín514
31.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
32.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.484
33.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.470
34.Herzán David2002 Slavoj Podivín458
35.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.452
36.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA450
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.450
38.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno448
39.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.442
40.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
41.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha426
42.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.409
43.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.404
44.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
45.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.385
46.Rieger Karel2003 TJ Proboštov380
47.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš368
48.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.367
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
50.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.360
51.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 354
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha354
53.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
54.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice345
55.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.340
56.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.337
57.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.320
58.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
59.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná292
60.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha284
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.284
62.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín272
63.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.266
64.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.260
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
66.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.259
67.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.256
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.256
69.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.248
Port Jan2003 Super Stars Most248
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
72.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.246
73.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
74.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha236
75.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice229
76.Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.223
77.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha222
78.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice221
79.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš212
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary212
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
83.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
84.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.207
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš207
86.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha206
87.Cach David2002 Super Stars Most204
Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
89.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná196
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.196
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.196
92.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice190
93.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha188
95.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha186
96.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.180
97.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most172
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové172
101.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha170
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka170
103.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice168
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.168
107.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
108.Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov160
109.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
110.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
111.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice149
112.Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.148
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.148
114.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka144
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice144
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav144
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.144
119.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.143
120.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha142
Nesvačil Michal2002 SK Radonice142
122.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
124.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš137
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka137
126.Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem132
129.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha128
130.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.127
131.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná126
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice126
133.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky122
Psota Ondřej2003 Super Stars Most122
135.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš119
136.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
137.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton115
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice115
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška115
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.115
141.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha114
143.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš111
144.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice108
145.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.106
146.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice103
147.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.101
148.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
149.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové97
Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.97
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 97
152.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
154.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most90
155.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.88
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav88
158.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary87
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka87
160.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem86
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
164.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka85
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice85
166.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary84
Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav84
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín84
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice84
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka84
171.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.82
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.82
173.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška78
Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
175.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka77
176.Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná75
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
178.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 74
179.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.73
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.73
181.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice72
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.72
183.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.70
184.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton67
185.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.66
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 66
188.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava64
189.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.63
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže63
192.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 60
193.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové58
195.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.57
196.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.55
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA55
198.Čermák Jakub2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Hlavica Michal2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.54
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
202.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton51
203.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
205.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže48
206.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice47
207.Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
210.Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.44
211.Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice42
219.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška41
220.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš40
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.40
Stejskal Václav2003 Super Stars Most40
223.Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice39
224.Seidl Michal2004 Super Stars Most38
225.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA37
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.37
227.Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav36
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha36
229.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.34
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.34
231.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže33
232.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 32
233.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.31
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton31
237.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany30
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pivoňka Jiří2002 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná30
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Vyšín Vojtěch2002 TJ Spoje Praha30
243.Hora Aleš2003 Super Stars Most28
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín28
245.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.27
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.27
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 27
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA27
249.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
252.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Kundrát David2006 Badminton VK Aš25
255.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA24
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA24
Janáček David2004 BK ARION PRAHA24
258.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.22
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most22
260.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové21
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA21
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA21
263.Liška Matouš2002 Badminton VK Aš20
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem20
265.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.19
267.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.18
271.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.15
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA15
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín15
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha15
275.Blahout Tomáš2002 BK Goram Teplice, z.s.14
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Škoda Filip2002 TJ Proboštov14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
283.Maar Ondřej2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
284.Hronek Jan2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice12
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha12
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.12
292.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Konečný Martin2002 Badminton VK Aš10
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.10
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Rádl Jiří2002 Badminton VK Aš10
297.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Holešínský Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň9
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka9
Trča Jonáš2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Veselý Petr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.9
307.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem7
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most7
Mařan Ondřej2003 SK Děčín7
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.7
Vlasák David2004 Super Stars Most7
312.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 6
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA6
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha6
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 6
Krejčí Matěj2002 BC AKTIV LUŽINY6
Kučera Filip2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY6
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha6
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 6
Valenta Aleš2002 BC AKTIV LUŽINY6
322.Foltin Jakub2004 Super Stars Most4
Marek Ondřej2002 Sokol Radotín Meteor Praha4
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most4
325.Jáně Kryštof2003 SK Radonice3
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou3
328.Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA1
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3200
2.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2928
3.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2904
4.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
5.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2752
6.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.2320
7.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.2304
8.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2208
9.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2117
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno2088
11.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2000
12.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1872
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1872
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1672
15.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1584
16.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1398
17.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1318
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1318
19.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1280
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1280
21.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha1109
22.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš1104
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1104
24.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most1061
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno1061
26.Herzán David2002 Slavoj Podivín1048
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1048
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1048
29.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha1017
30.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1016
31.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha967
32.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
33.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.910
34.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice871
35.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.860
36.Altera Jan2004 BaC Kladno751
37.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.727
38.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.717
39.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.703
40.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
41.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava646
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.646
43.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 644
44.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha624
45.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha609
46.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
47.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.585
48.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.582
49.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.568
50.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA542
51.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice531
52.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha513
53.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha506
54.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš505
55.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.502
56.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.491
57.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha478
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
59.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.470
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.470
61.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín467
62.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.456
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.456
64.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha453
65.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem452
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
67.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem444
68.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.428
69.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha424
70.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.395
71.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
72.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.389
73.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha386
74.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.382
75.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš380
76.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem356
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.356
78.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha354
79.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.347
80.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
81.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice324
82.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.320
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice320
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.320
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice320
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice320
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín320
Rieger Karel2003 TJ Proboštov320
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha320
90.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
91.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš310
Port Jan2003 Super Stars Most310
93.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.295
94.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.292
95.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná284
98.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Psota Ondřej2003 Super Stars Most280
101.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice279
102.Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
104.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary272
105.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš271
106.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.270
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
108.Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.263
109.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
110.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.256
111.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most252
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
113.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové248
117.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.244
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška244
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
120.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.243
121.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice242
122.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš238
123.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
124.Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov232
125.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín228
126.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná212
127.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka208
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka208
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.208
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
132.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka206
134.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
135.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.202
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška202
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.202
138.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
139.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem196
140.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice194
141.Cach David2002 Super Stars Most192
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice192
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha192
144.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice188
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice188
146.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.172
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.172
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.172
149.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové170
151.Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav168
152.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka166
153.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.164
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.164
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka164
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka164
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka164
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary164
160.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná162
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.162
Kuzma David2002 Lokomotiva Břeclav162
163.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary156
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice156
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.156
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice156
167.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem154
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
169.Kundrát David2006 Badminton VK Aš148
170.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 146
171.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA140
172.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.139
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.139
174.Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice138
175.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most136
176.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.130
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.130
Stejskal Václav2003 Super Stars Most130
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.130
182.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš124
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš124
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové124
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 124
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava124
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš124
189.Čermák Jakub2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže120
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže120
Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
195.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem118
196.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška114
Zákostelecký Vítek2002 TJ ČZ Strakonice114
198.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
200.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.102
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
202.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.98
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA98
204.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA96
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA96
Janáček David2004 BK ARION PRAHA96
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA96
208.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 92
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 92
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 92
211.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.90
212.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha88
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.88
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav88
219.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže86
221.Fiala Karel2002 Lokomotiva Břeclav84
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 84
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.84
225.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
233.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
234.Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.72
235.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
Nesvačil Michal2002 SK Radonice68
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha68
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA68
239.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky56
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA56
245.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín54
Mladý Matěj2002 TJ Sokol Doubravka54
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka54
248.Blahout Tomáš2002 BK Goram Teplice, z.s.46
Konečný Martin2002 Badminton VK Aš46
Liška Matouš2002 Badminton VK Aš46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Rádl Jiří2002 Badminton VK Aš46
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
254.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 42
Bělohoubek Jakub2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Gajdošík Petr2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kadeřávek Adam Libor2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná42
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.42
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
269.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
271.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice38
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha38
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
277.Klečka Jiří2003 USK Plzeň30
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň30
279.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most28
Vlasák David2004 Super Stars Most28
281.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany26
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY26
Jáně Kryštof2003 SK Radonice26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha26
Škoda Filip2002 TJ Proboštov26
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most26
Valenta Aleš2002 BC AKTIV LUŽINY26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
294.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Foltin Jakub2004 Super Stars Most14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Krejčí Matěj2002 BC AKTIV LUŽINY14
Mařan Ondřej2003 SK Děčín14
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY14
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
302.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Holešínský Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 12
Kučera Filip2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3200
2.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2357
3.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava2272
4.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín2230
5.Morávek Michal2002 BaC Kladno1896
6.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1840
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1829
8.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.1792
9.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1440
10.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1344
11.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš1312
12.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice1198
13.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1136
14.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1061
15.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1046
16.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha919
17.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.907
18.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.800
19.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš777
20.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.752
21.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.733
22.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.716
23.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.680
24.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA644
25.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.574
26.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.570
27.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.539
28.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava527
29.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
30.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 505
31.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.502
32.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.495
33.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.483
34.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.482
35.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice467
36.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.462
37.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno460
38.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
39.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.416
40.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.398
41.Altera Jan2004 BaC Kladno397
42.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice392
43.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
44.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha358
45.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
47.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.340
48.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.332
49.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.331
50.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Rieger Karel2003 TJ Proboštov320
52.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem316
53.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha302
54.Psota Ondřej2003 Super Stars Most298
55.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.290
56.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
57.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.280
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
59.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha278
60.Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
61.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most272
62.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice268
63.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha267
64.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
65.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.256
66.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš251
67.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.248
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš248
69.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
70.Port Jan2003 Super Stars Most241
71.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
72.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most214
73.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha212
74.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.211
75.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice208
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice208
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
80.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín206
81.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem204
82.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.202
83.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
84.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha192
85.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice188
86.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice184
87.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
88.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice176
89.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha174
90.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
91.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.168
92.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.166
93.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš164
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
96.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.160
97.Cach David2002 Super Stars Most156
Janů Adam2002 TJ Sokol České Budějovice156
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice156
100.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha152
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.152
102.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton148
103.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem146
104.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové142
105.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha139
106.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
107.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 136
108.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš130
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.130
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice130
113.Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.128
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
115.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice125
116.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka124
117.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 123
118.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
119.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže120
123.Mühlfait Matěj2002 TJ Proboštov114
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.114
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice114
126.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš113
127.Herzán David2002 Slavoj Podivín109
128.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most108
129.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky106
130.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka100
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové100
133.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.98
135.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš97
136.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
137.Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary91
138.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
139.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka88
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary88
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Seidl Adam2002 TJ Montas Hradec Králové88
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
147.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
150.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice84
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže84
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka84
153.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha80
154.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
157.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem77
158.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka76
160.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
161.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
162.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka64
163.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.60
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice60
165.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha59
166.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice58
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.58
169.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha56
171.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.55
Nesvačil Michal2002 SK Radonice55
Šípek Kryštof2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.55
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
175.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín54
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice54
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
180.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.52
Vlasák David2004 Super Stars Most52
182.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
184.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže46
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš46
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Kundrát David2006 Badminton VK Aš46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava46
190.Bílý Ondřej 2002 TJ Slovan Karlovy Vary42
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška42
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Roučka Vojtěch2002 BK DDM Holice42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Soldán Tomáš2002 TJ Sokol Plesná42
Stejskal Václav2003 Super Stars Most42
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.42
211.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha38
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
213.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň30
214.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha27
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 27
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.27
217.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
221.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.25
222.Čermák Jakub2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.24
223.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Škoda Filip2002 TJ Proboštov14
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most14
230.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka13
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Konečný Martin2002 Badminton VK Aš13
Liška Matouš2002 Badminton VK Aš13
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka13
Rádl Jiří2002 Badminton VK Aš13
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš13
239.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Janáček David2004 BK ARION PRAHA12
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové12
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Svoboda Michal2002 SK Hamr, z.s. 12
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
248.Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3200
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2784
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2592
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2090
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1824
7.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1814
8.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1728
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1344
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1264
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1181
12.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1168
13.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1136
14.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň1102
15.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1085
16.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.875
17.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.859
18.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most822
19.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.789
20.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče764
21.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most738
22.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín708
23.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.637
24.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.629
25.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.602
26.Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.551
27.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
28.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.524
29.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice505
30.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.491
31.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.481
32.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.469
33.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
34.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň466
35.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice452
36.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka440
37.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.401
38.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice396
39.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
40.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
41.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.360
42.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice358
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava358
44.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha356
45.Hejnová Julia2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.355
46.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice353
47.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha348
48.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.344
49.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha325
50.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín320
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 320
52.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky316
53.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.312
54.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín308
55.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice300
56.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.298
57.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton296
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.284
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.284
63.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
64.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice280
66.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany273
67.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže268
68.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš266
69.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.257
70.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most256
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.256
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš256
73.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové254
Stará Natálie2004 SK Radonice254
75.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha248
76.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice245
77.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice244
78.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.242
79.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.240
80.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice236
81.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 234
82.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.233
83.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš231
84.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice219
85.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.214
86.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice211
87.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha208
88.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
89.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice204
90.Pálková Tereza2002 Super Stars Most198
91.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha190
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice190
93.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové188
94.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Königová Nicola2004 TJ Proboštov176
96.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice172
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.172
99.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice171
100.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
102.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice164
103.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice157
104.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 156
105.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.154
106.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
107.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.148
108.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň145
109.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha140
110.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.138
111.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka137
112.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice136
113.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka135
114.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha134
115.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha132
116.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky130
118.Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice128
119.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň123
120.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary122
121.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov118
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton118
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.118
124.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
125.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
126.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most110
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha110
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem110
129.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš108
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
132.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov106
133.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka105
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice105
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.105
136.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš104
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka104
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka104
139.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice102
140.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most101
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň101
142.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.97
143.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.96
146.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky94
147.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary92
148.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín88
149.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
150.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice84
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.84
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
155.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA82
156.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.81
157.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
160.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
161.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže74
162.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže70
163.Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice68
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka68
Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.68
166.Urbanová Markéta2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
167.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš64
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
169.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
170.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.59
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové59
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň59
173.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
174.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.56
175.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín55
176.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 52
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.52
178.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice48
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice48
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice48
181.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vinterová Tereza2005 SK Podolí46
184.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice45
185.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.44
186.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.43
187.Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
194.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
195.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice39
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.39
197.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha37
198.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha36
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha36
200.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.33
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.33
203.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Hrádková Aneta2002 TJ Sokol Doubravka30
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Půlpánová Terezie2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
207.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most28
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.28
209.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.26
210.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka22
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.22
212.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš20
Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic20
214.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
215.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka18
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
217.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
219.Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pešová Markéta2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka13
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
224.Polová Tereza2002 TJ Sokol Dobruška12
225.Alešová Anna2002 TJ Sokol České Budějovice10
Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice10
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice10
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš10
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš10
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
231.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA9
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha9
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA9
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 9
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3365
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3200
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2944
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2944
5.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2584
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2582
7.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2560
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2342
9.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most1872
10.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1829
11.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1816
12.Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1744
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1744
14.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1664
15.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1440
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1440
17.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1352
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1352
19.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1339
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1339
21.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1288
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1288
23.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče1229
24.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1086
26.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín1061
27.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.974
28.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.972
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.931
30.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň920
31.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 847
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 847
33.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka824
34.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.801
35.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň790
36.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.777
37.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
38.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice737
39.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice732
40.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.633
41.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
42.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.515
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice515
44.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha504
45.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
46.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha487
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha487
48.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
49.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice467
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice467
51.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice455
52.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.450
53.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha438
54.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
55.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton431
56.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.429
57.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem426
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem426
59.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha420
60.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha419
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha419
62.Hejnová Julia2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.417
63.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice416
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice416
65.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice406
66.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.399
67.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín397
68.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín395
69.Pálková Tereza2002 Super Stars Most393
70.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš390
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš390
72.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice384
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.384
74.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.373
75.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.365
76.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.359
77.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice356
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové356
80.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.355
81.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha354
82.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
83.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice338
84.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.324
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice324
86.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.320
87.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.312
88.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.308
89.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže302
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.302
91.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary295
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary295
93.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš294
94.Königová Nicola2004 TJ Proboštov288
95.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň286
96.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice284
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.284
98.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.281
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava281
101.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.280
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
104.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice278
105.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže260
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice260
107.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem256
108.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka254
109.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice252
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.252
111.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové248
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
113.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš244
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
115.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
116.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
119.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš238
120.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most236
121.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.234
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha234
123.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany230
124.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem228
125.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice226
Šebková Veronika2002 BK 93 Hořovice226
127.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 220
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 220
129.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
130.Stará Natálie2004 SK Radonice202
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha202
132.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka200
133.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
134.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha194
135.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka190
136.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky180
137.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.177
138.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov170
139.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most166
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka166
141.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže164
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín164
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín164
146.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.162
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky162
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky162
149.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.156
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA156
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
152.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
153.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš148
154.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka140
155.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
156.Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.120
157.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň118
158.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov116
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.116
160.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha114
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice114
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice114
163.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
164.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice104
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.104
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
168.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice88
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice88
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice88
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 88
172.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové86
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice86
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka86
Vinterová Tereza2005 SK Podolí86
180.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
183.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice78
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice78
Hrádková Aneta2002 TJ Sokol Doubravka78
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka78
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.78
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava78
Polová Tereza2002 TJ Sokol Dobruška78
Půlpánová Terezie2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice78
194.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň76
195.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň72
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
200.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
201.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
202.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.61
203.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka54
204.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most50
205.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš46
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš46
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice46
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš46
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Pešová Markéta2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš46
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
215.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
220.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
222.Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
224.Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3200
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2536
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
4.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2064
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1872
6.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1829
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1792
8.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
9.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1435
10.Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1344
11.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1312
12.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1288
13.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1200
14.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1198
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1061
16.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče1028
17.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.861
18.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.801
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most764
20.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.727
21.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň719
22.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice716
23.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.709
24.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň610
25.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.603
26.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.594
27.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.588
28.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.574
29.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice570
30.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
31.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
32.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín498
33.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice467
34.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
35.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
36.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
37.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.410
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most399
39.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice392
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 392
42.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha390
43.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín387
44.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
45.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice356
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice356
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice356
48.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.354
49.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha331
50.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 323
51.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.320
52.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem316
53.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha302
54.Hejnová Julia2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.301
55.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.300
56.Königová Nicola2004 TJ Proboštov292
57.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš284
59.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.281
60.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.280
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice280
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky280
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
64.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice268
65.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš258
66.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice255
67.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice248
68.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice244
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
71.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
72.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice240
73.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
74.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice228
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
76.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha222
77.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most216
78.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš212
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín212
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.212
82.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha208
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.208
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
86.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
87.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice204
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.204
89.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha202
90.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.201
91.Pálková Tereza2002 Super Stars Most186
92.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem180
93.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
94.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže176
95.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.175
Stará Natálie2004 SK Radonice175
97.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice172
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice172
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
100.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava166
101.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha165
102.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha156
103.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
104.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 147
105.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha146
106.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice142
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové142
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA142
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové142
110.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov134
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.134
112.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice132
113.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem131
114.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš130
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže130
116.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice128
118.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary124
119.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 123
120.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most114
Urbanová Markéta2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
122.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.107
123.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň103
124.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka100
125.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš97
127.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky94
128.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary91
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš91
130.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice88
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka88
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice88
135.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
137.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice84
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.84
140.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha80
141.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton79
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.79
143.Bednářová Sofie2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
147.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka76
148.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most74
149.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.72
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky72
151.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov68
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.68
153.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.67
154.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.66
155.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka64
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka64
158.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň60
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.60
161.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.58
163.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice56
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.56
168.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice55
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín55
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka55
171.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.54
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.54
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
175.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most52
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.52
178.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň51
180.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové46
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice46
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka46
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš46
186.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany42
Brandlová Kateřina2002 TJ Sokol Klimkovice42
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice42
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice42
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Jelínková Barbora2002 SK Badminton Tábor, z.s.42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Polová Tereza2002 TJ Sokol Dobruška42
Půlpánová Terezie2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA42
199.Talavášková Edita2002 BK TU v Liberci, z.s.40
200.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.27
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha27
202.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
204.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 25
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín25
206.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
210.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pešová Markéta2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš13
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka13
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Vinterová Tereza2005 SK Podolí13
219.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA12
Dachovská Denisa2002 TJ Montas Hradec Králové12
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha12
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 12
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA12
226.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň9
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - ProboštovD09.01.2016
2GPC U15 - JihlavaC09.01.2016
31. GPD U15 - Liberec - VesecD09.01.2016
4VT a KP ČOS - KlimkoviceC10.01.2016
51. GPC U15 - Orlová - LutyněC16.01.2016
61. GPC U15 - Benátky nad JizerouC17.01.2016
71. GPC U15 - PrahaC24.01.2016
81. GPC U15 - LiberecC24.01.2016
91. GPC U15 - OsíkC30.01.2016
101. GPC U15 - České BudějoviceC30.01.2016
111. GPC U15 - AšC30.01.2016
121. GPC U15 - BrnoC31.01.2016
131. GPA U15 - Orlová - LutyněA14.02.2016
14GPC U15 - Kladno Open - KladnoC05.03.2016
15Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC13.03.2016
16GPC U15 Open - IvančiceC13.03.2016
171. GPB U15 - PardubiceB20.03.2016
18GPC U15 - otevřený - LanškrounC03.04.2016
192. GPD U15 - TepliceD09.04.2016
202. GPD U15 - LiberecD09.04.2016
212. GPC U15 - KladnoC10.04.2016
222. GPC U15 - Velké PavloviceC16.04.2016
232. GPC U15 - Praha - HamrC16.04.2016
242. GPC U15 - MostC16.04.2016
252. GPC U15 - Český KrumlovC16.04.2016
26Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
272. GPC U15 - OlomoucC30.04.2016
282. GPC U15 - HoliceC07.05.2016
292. GPC U15 - Plzeň - Bílá HoraC08.05.2016
302. GPA U15 - AšA15.05.2016
312. GPB U15 - Praha - RadotínB11.09.2016
32GPC U15 - otevřený - LiberecC17.09.2016
33GPC U15 - Český KrumlovC17.09.2016
34GPC U15 - otevřený - KarvináC17.09.2016
35GPC U15 - otevřený - KladnoC02.10.2016
36GPC U15 - otevřený - Brno - TuřanyC08.10.2016
37GPD Prahy U15 - Praha - VinořD30.10.2016
38OP U15 - PardubiceSKP05.11.2016
39KP U15 - LiberecD05.11.2016
40OP U15 - Králův DvůrSKP05.11.2016
41GPC U15 - otevřený - PřerovC12.11.2016
42OP U15 - Český KrumlovSKP19.11.2016
43OP U15 - Ústí nad LabemSKP19.11.2016
44OP U15 - AšSKP19.11.2016
45OP U15 - Praha - HamrSKP20.11.2016
46GPD U15 - České BudějoviceD03.12.2016
47VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC04.12.2016
48GPC U15 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC04.12.2016
49OP U15 - Orlová - LutyněSKP10.12.2016
50OP U15 - Brno - BohuniceSKP11.12.2016
51GPC U15 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC11.12.2016
52MČR U15 - Heřmanův MěstecMČR18.12.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading