logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - redukovaný stav k 01.01.2017

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2016 - 01.01.2017
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2015-2016
Vyhledat: CTRL+F
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1829
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1536
3.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1480
4.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1440
5.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1032
6.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem848
7.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 847
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.733
9.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha644
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.527
11.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
12.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.475
13.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary470
14.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice442
15.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.433
16.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice393
17.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha392
18.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.368
19.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.366
20.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov365
21.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice348
22.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem339
23.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice319
24.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg310
25.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice306
26.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.290
27.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha286
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.284
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín284
30.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
31.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg260
32.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov259
33.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš256
34.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most252
35.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.244
36.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany241
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš241
38.Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg236
39.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.224
40.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.216
41.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou215
42.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice212
43.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice202
44.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha192
45.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.188
46.Kundrát David2006 Badminton VK Aš186
47.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.184
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice184
49.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice183
50.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 180
51.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
52.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.170
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové170
54.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice169
55.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice168
56.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.166
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové166
58.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice164
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav164
60.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice160
61.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.158
62.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
63.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice152
64.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.148
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA148
67.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš145
68.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg144
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
70.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most136
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.136
72.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov129
73.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov128
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.128
75.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
76.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
77.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.119
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.119
79.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha118
80.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice115
81.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka114
82.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka111
83.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
85.Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm105
86.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
87.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.102
88.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg99
89.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.97
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm97
91.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary96
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
93.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.93
94.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
95.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
96.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha85
97.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.83
98.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.75
99.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
100.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice73
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice73
102.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov70
103.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.69
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.69
105.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem63
106.Krahula Jan2005 SK Podolí62
107.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY60
108.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice58
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.58
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže58
111.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice57
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha57
113.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
114.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice49
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice49
116.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.48
117.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.47
118.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš44
119.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
120.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
124.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš40
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové40
126.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha34
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná34
128.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice32
129.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha31
130.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice30
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary30
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná30
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
134.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 29
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA29
136.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš28
137.Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm27
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 27
139.Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov26
140.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.25
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha25
142.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
143.Španěl Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm23
144.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
Russina Jan2005 Kabal team Karviná22
Solar Jan2005 SK Prosek Praha22
149.Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.20
150.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.18
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha18
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice18
153.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha16
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice16
155.Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice14
157.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Horák Maxmilián2007 SK Podolí13
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha13
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.13
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.13
162.Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín12
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
164.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha11
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
166.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 10
Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš10
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš10
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Melcher Patrik2006 SK Podolí10
Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš10
Pražák Dennis2007 SKB Český Krumlov10
Pudelka Jakub2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
175.David Tomáš2005 TJ Sokol Klimkovice9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha9
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
179.Stratil František2006 BK Omega Olomouc, z.s.8
180.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA7
Ryba František2008 BK Omega Olomouc, z.s.7
182.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.6
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno6
Klokan Jan2006 Super Stars Most6
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Marťan Michal2007 SKB Český Krumlov6
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže6
Suchopár Jan2006 Super Stars Most6
189.Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav5
190.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.4
Chovanec Matěj2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou4
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Meluzin Tomáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav4
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.4
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most4
198.Bican Vojtěch2005 SK Prosek Praha3
Dolanský Vít2008 SKB Český Krumlov3
Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Klokan Jakub2008 Super Stars Most3
Kučera Jakub2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice3
Lovecký Tomáš2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Šťastný Kristián Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Tichý Jan2007 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha3
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 3
209.Derka Jan2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII2
Plainer Antonín2007 Sokol Radotín Meteor Praha2
Rudiš Albert2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Smolík Alex2006 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Smutný Tomáš2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
217.Janeček Patrik2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Koňák Denis2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3189
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2117
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2064
4.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov2008
5.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1528
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1254
7.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1135
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1108
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.972
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.938
11.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary918
13.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.863
14.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice860
15.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha821
16.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 750
17.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice730
18.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.729
19.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem702
20.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 694
21.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha691
22.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.684
23.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.657
24.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.598
25.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice585
26.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most539
27.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš467
28.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice460
29.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš416
30.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov399
31.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.395
32.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.393
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice393
34.Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov392
35.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.376
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg376
37.Kundrát David2006 Badminton VK Aš362
38.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice359
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
40.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany355
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
43.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg330
44.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
46.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice316
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín316
48.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov312
49.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
50.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš308
51.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg284
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg284
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice284
54.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové278
55.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice276
56.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov272
57.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.270
58.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice268
59.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha252
60.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.244
62.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice240
63.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav239
64.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové234
65.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.232
66.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA228
67.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha220
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha220
69.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice212
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.212
71.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.209
72.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
73.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary204
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha204
75.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.202
77.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.200
78.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice198
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha198
80.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.190
81.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
82.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.186
83.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice180
84.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
85.Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže166
86.Krahula Jan2005 SK Podolí164
87.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg162
88.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
89.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice156
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
91.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice152
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka152
93.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou145
94.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most144
95.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.142
96.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.138
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
98.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov132
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.132
100.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice130
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice130
102.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm128
103.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.126
104.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové124
105.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 120
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.120
107.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha118
108.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka114
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín114
110.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha112
111.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.106
112.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY100
113.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha90
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka90
116.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice88
117.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka86
Horák Maxmilián2007 SK Podolí86
Melcher Patrik2006 SK Podolí86
Russina Jan2005 Kabal team Karviná86
121.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.82
122.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice78
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha78
125.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
126.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
128.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
129.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
130.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 54
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha54
132.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.52
Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
134.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice46
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice46
137.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Kňazovčík Marek2005 Ostrava Badminton Klub42
Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
144.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha28
Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov28
146.Klokan Jan2006 Super Stars Most26
Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pražák Dennis2007 SKB Český Krumlov26
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže26
Suchopár Jan2006 Super Stars Most26
152.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha14
Klokan Jakub2008 Super Stars Most14
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice14
Marťan Michal2007 SKB Český Krumlov14
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII14
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA14
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Seidl Filip2006 Super Stars Most14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
162.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA4
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1829
2.Tancer Robin2005 SKB Český Krumlov1814
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1504
4.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1264
5.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1202
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha799
7.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary751
8.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice502
9.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
10.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice489
11.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice482
12.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.481
13.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice454
14.Fuciman Patrik2006 SKB Český Krumlov403
15.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice392
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
17.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most359
18.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
19.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice320
23.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.313
24.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.282
25.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice280
26.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.276
27.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha272
28.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem260
29.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.254
30.Kundrát David2006 Badminton VK Aš250
31.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice248
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín248
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš248
34.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice244
36.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice240
37.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice212
38.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice208
39.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany204
40.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou200
41.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
42.Kuzdas Kristián2005 SKB Český Krumlov192
Šober Jakub2005 SKB Český Krumlov192
44.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha182
45.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
46.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha174
47.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
48.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 168
49.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.164
50.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice162
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha162
52.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
54.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka140
55.Mühlfait Jakub2005 TJ Proboštov138
56.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav137
57.Šmikmátor Jiří2006 SKB Český Krumlov136
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
59.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.134
60.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.130
61.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice128
62.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice124
63.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš115
64.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice112
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
66.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.108
67.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.106
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže106
69.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
70.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.100
71.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most98
72.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha94
73.Krahula Jan2005 SK Podolí91
74.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.90
76.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha89
77.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.88
78.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové86
80.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.85
81.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary84
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice84
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice84
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
86.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.80
87.Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové78
89.Jurný Petr2007 SKB Český Krumlov74
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem74
91.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.71
92.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.68
93.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.64
94.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice60
95.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
97.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
98.Kříž Josef2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
99.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka46
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Horák Maxmilián2007 SK Podolí46
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice46
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice46
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY46
105.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA43
106.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Moura de Andrade Ian2007 TJ Slovan Karlovy Vary42
Pniok Bořek2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Veselík Šimon2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg42
112.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha40
114.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.38
115.Ševčík Adam2005 SKB Český Krumlov32
116.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha30
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 30
118.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA26
Seidl Filip2006 Super Stars Most26
121.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice25
122.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm24
123.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 22
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha22
125.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha18
127.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Klokan Jan2006 Super Stars Most14
Suchopár Jan2006 Super Stars Most14
130.Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm12
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín12
132.Novotný Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
133.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
134.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha4
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha4
Klokan Jakub2008 Super Stars Most4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA4
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Sládek Šimon2005 TJ Sokol Křemže4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2069
2.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most2064
3.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1680
4.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1672
5.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1541
6.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1488
7.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.989
8.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka745
9.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice682
10.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš616
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.572
12.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice560
13.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov515
14.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.461
15.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice414
16.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha384
17.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.380
18.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha368
19.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.333
20.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.308
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice308
22.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha301
23.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.295
24.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové294
25.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.283
26.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.282
27.Benediktová Klára2005 USK Plzeň268
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.268
29.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha266
30.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice260
31.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic235
32.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže229
33.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš205
34.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.200
35.Vinterová Tereza2005 SK Podolí198
36.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha186
37.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.182
38.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany177
39.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
40.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.172
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
42.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže171
43.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
44.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.161
45.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.160
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha160
47.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš157
48.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha156
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň156
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.156
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín156
52.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš155
53.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou152
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
55.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem148
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín148
57.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka146
60.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice145
61.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
62.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem140
64.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha136
65.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou133
66.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.132
67.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice130
68.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
69.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.127
70.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice124
71.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.122
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha122
73.Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.120
74.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.118
75.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.116
76.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice114
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš114
78.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže111
79.Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka110
80.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm108
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín108
82.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.105
83.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš103
84.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice102
85.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.98
86.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.94
87.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice92
88.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
89.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice87
90.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové86
91.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň84
92.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš83
93.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha81
94.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA80
95.Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most76
96.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice74
97.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha72
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
99.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.70
100.Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov66
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
102.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice65
103.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary63
104.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA62
105.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha58
106.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou56
107.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno54
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
109.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha51
110.Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš49
111.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice48
112.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.46
113.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov42
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice42
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
117.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha41
118.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.40
120.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.39
121.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
122.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.36
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.36
124.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 33
125.Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany32
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem32
127.Poláková Karolína2005 BaC Kladno30
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most30
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno30
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice30
131.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary29
132.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
135.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice24
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš24
137.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.23
138.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany20
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice20
140.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha19
142.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice18
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov18
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš18
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
149.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha17
150.Hulcová Jolana2006 SKB Český Krumlov16
151.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
152.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most14
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most14
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha14
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha14
156.Straková Aneta2006 SK Prosek Praha13
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA13
158.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.10
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha10
Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic10
163.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha9
164.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA7
165.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha6
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov6
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Herudková Elen2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 6
Křížová Anna2006 Super Stars Most6
Kynclová Silvie2006 SK Podolí6
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 6
Pszczólkova Patricie 2005 SK Prosek Praha6
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most6
175.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice5
Polavková Dominika2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.5
178.Chadimová Markéta2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.4
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha4
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav4
182.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice3
Kozáková Kristýna2007 SKB Český Krumlov3
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice3
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most3
Nováková Nela2006 SK Prosek Praha3
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany3
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Portová Anna2007 Super Stars Most3
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY3
193.Schrothová Barbora2006 SK Prosek Praha2
Stoupencová Valerie2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Zemková Marie2006 BC AKTIV LUŽINY2
196.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.1
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice1
Pazderová Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha1
Vodáková Barbora2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most3200
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2597
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2448
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2448
5.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2069
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava2069
7.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov1028
8.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.919
9.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice918
10.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš837
11.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.693
12.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš671
13.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
14.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice545
15.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.542
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.542
17.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
18.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice505
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice505
20.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.452
21.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
23.Benediktová Klára2005 USK Plzeň435
24.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže428
25.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice419
26.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.395
27.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín386
28.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha352
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha352
30.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš348
31.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.323
32.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.320
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.320
34.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.317
35.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže316
36.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
37.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.295
38.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice278
39.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice275
40.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.274
41.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš272
42.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany268
43.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem256
44.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou254
45.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha252
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.252
47.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové248
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha248
49.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice242
50.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže240
51.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš236
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha236
53.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
54.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA220
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha220
56.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha216
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem216
59.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
60.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
61.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.203
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.203
63.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.200
64.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
65.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice196
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.196
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha196
68.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice192
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.192
Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
71.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
72.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha182
73.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.180
74.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha178
75.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic177
76.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
77.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice167
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice167
79.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.164
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.164
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
83.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.158
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem158
85.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha144
Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov144
87.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš140
88.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
89.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA124
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most124
91.Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka114
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno114
94.Dušková Tereza2006 TJ Bílá Hora Plzeň102
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň102
96.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš96
97.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice94
98.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.92
99.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary88
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary88
101.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany86
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice86
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
105.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha82
106.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 78
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš78
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha78
Poláková Karolína2005 BaC Kladno78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
115.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice72
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha72
118.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
119.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov66
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka66
121.Hulcová Jolana2006 SKB Český Krumlov64
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.64
123.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
124.Vondrová Tereza2006 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic46
125.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka42
126.Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice40
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha40
129.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 38
131.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
132.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA28
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA28
135.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Křížová Anna2006 Super Stars Most26
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany26
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha26
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice26
146.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov14
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most14
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 14
Kozáková Kristýna2007 SKB Český Krumlov14
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice14
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most14
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.14
Portová Anna2007 Super Stars Most14
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha14
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
1.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava2304
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2069
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
4.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1664
5.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1192
6.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1000
7.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice669
8.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov655
9.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka612
10.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš542
11.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice516
12.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice502
13.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha463
14.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.440
15.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha408
16.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové382
17.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
18.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.352
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
20.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.339
21.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.328
22.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.323
23.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš322
24.Benediktová Klára2005 USK Plzeň316
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice310
26.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice290
27.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.284
28.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha282
29.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
30.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice260
31.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín248
32.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže244
33.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou226
34.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha208
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže208
36.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice207
37.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany204
38.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš198
40.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha196
41.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
42.Wytrzensová Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín180
43.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha176
44.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice172
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.172
46.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha168
47.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.166
48.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou164
49.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš163
50.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha162
51.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA158
52.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
53.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš154
54.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.152
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.152
56.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.150
57.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.148
58.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
59.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha140
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem140
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže140
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.140
63.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
64.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice130
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary130
66.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA128
68.Mikešová Eliška2008 SKB Český Krumlov122
69.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha112
70.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem110
71.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.106
72.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.98
73.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic92
74.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.91
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha91
76.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.90
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.90
78.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.88
79.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha87
80.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové86
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice86
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
84.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice84
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš84
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.84
87.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Vinterová Tereza2005 SK Podolí78
91.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha73
92.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha69
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
94.Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most68
95.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
96.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice64
97.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice60
98.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.58
99.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice55
100.Berková Kateřina2007 SKB Český Krumlov54
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka54
102.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany46
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice46
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary46
108.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 44
109.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Katrušáková Nina2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Poláková Karolína2005 BaC Kladno42
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka42
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka42
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno42
116.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice40
Hulcová Jolana2006 SKB Český Krumlov40
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany40
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha40
120.Miková Eliška2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
121.Vaňková Victorie2005 TJ Chemička Ústí nad Labem34
122.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň30
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.30
124.Hadravová Simona2008 SKB Český Krumlov28
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice28
126.Grzadzielová Marianne2005 TJ Proboštov26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most26
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Makovičková Lucie2005 TJ Sokol Štěpánovice26
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha26
133.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice25
134.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha20
135.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA18
137.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kozáková Kristýna2007 SKB Český Krumlov14
Křížová Anna2006 Super Stars Most14
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most14
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice14
146.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
147.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.8
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 8
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha8
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA8
151.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most4
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice4
Marešová Anna2005 SK Hamr, z.s. 4
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha4
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
21. GPC U13 - KladnoC09.01.2016
3VT a KP ČOS - KlimkoviceE5010.01.2016
4Otevřený turnaj U11 - Benátky nad JizerouE5010.01.2016
5GPC U13 - Velké PavloviceC16.01.2016
61. GPD U13 - Praha - HamrD16.01.2016
71. GPD U13 - Ústí nad LabemD17.01.2016
81. GPD U13 - LiberecD17.01.2016
91. GPD U13 - České BudějoviceD24.01.2016
101. GPC U13 - Hradec KrálovéC24.01.2016
11GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD31.01.2016
12GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5031.01.2016
131. GPC U13 - Český KrumlovC06.02.2016
141. GPC U13 - Ústí nad LabemC07.02.2016
151. GPC U13 - Kralupy nad VltavouC13.02.2016
161. GPC U13 - KopřivniceC20.02.2016
171. GPC U13 - AšC20.02.2016
181. GPC U13 - BrnoC20.02.2016
191. GPA U13 - AšA28.02.2016
20GPC U13 - JihlavaC06.03.2016
21GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - BarvířskáC12.03.2016
22Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
23Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5013.03.2016
242. GPD U13 - České BudějoviceD19.03.2016
251. GPB U13 - Praha - RadotínB03.04.2016
262. GPC U13 - PardubiceC16.04.2016
27GPD U13 - otevřený - AšD16.04.2016
282. GPD U13 - MostD17.04.2016
292. GPD U13 - Liberec - VesecD17.04.2016
30Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
31Radotín Cup - Praha - RadotínE5024.04.2016
32GPD U13 - Brno - Bohunice D30.04.2016
332. GPD U13 - Praha - VinořD30.04.2016
34GPC U13 - otevřený - Brno - BohuniceC01.05.2016
35GPE50 U11 - Brno - Bohunice E5001.05.2016
362. GPC U13 - České BudějoviceC07.05.2016
372. GPC U13 - OpavaC07.05.2016
382. GPC U13 - PrahaC07.05.2016
392. GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
40X. Super Stars Cup - MostE5007.05.2016
412. GPC U13 - MostC08.05.2016
422. GPC U13 - Karlovy VaryC14.05.2016
43GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD21.05.2016
442. GPC U13 - Podolí u BrnaC21.05.2016
45GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.05.2016
462. GPA U13 - Podolí u BrnaA29.05.2016
47GPC U13 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
48GPC U13 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
49Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5017.09.2016
50GPC U13 - otevřený - KarvináC17.09.2016
51GPD U13 - Kralupy nad VltavouD24.09.2016
52GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5024.09.2016
53GPE/50 U11 - otevřený - KlimkoviceE5028.09.2016
54GPC U13 - Český KrumlovC01.10.2016
55GPC U13 - otevřený - Brno - LíšeňC01.10.2016
56GPD U13 - otevřený - MostD02.10.2016
57GPD Prahy U13 - Praha - ZMD08.10.2016
58GPD U13 - České BudějoviceD09.10.2016
592. GPB U13 - Praha - HamrB23.10.2016
60OP U13 - Liberec - VesecSKP29.10.2016
61OP U13 - České BudějoviceSKP29.10.2016
62OP U13 - Benátky nad JizerouSKP29.10.2016
63OP U13 - Karlovy VarySKP05.11.2016
64OP U13 - Praha - HamrSKP06.11.2016
65GPD U13 - otevřený - LiberecD12.11.2016
66GPD U13 - otevřený - AšD12.11.2016
67GPE/50 U11 - otevřený - PřerovE5012.11.2016
68OP U13 - Podolí u BrnaSKP17.11.2016
69OP U13 - OpavaSKP19.11.2016
70OP U13 - Hradec KrálovéSKP19.11.2016
71MČR U13 - Český KrumlovMČR27.11.2016
72GPD U13 - České BudějoviceD03.12.2016
73GPC U13 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC03.12.2016
74VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
75GPC U13 - otevřený - KladnoC04.12.2016
76VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceE5004.12.2016
77Vánoční turnaj U13 - otevřený - LiberecC18.12.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading