logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - redukovaný stav k 01.01.2017

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2016 - 01.01.2017
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2006
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2000
3.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1757
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1376
5.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1072
6.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice776
8.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.560
9.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava546
10.Altera Jan2004 BaC Kladno531
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín514
12.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.484
13.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.452
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha431
15.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha426
16.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.409
17.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.404
18.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.385
19.Rieger Karel2003 TJ Proboštov380
20.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš368
21.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.367
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
23.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 354
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha354
25.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice345
26.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.337
27.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.320
28.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.310
29.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.284
30.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín272
31.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.260
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.260
33.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.259
34.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.256
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.256
36.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.248
Port Jan2003 Super Stars Most248
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
39.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.246
40.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha236
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice229
42.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice221
43.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš212
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary212
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem212
47.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
48.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.207
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš207
50.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha206
51.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná196
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.196
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.196
54.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.188
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha188
56.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most172
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové172
59.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice168
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.168
62.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
63.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice149
64.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka144
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
66.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
68.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš137
69.Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
71.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha128
72.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.127
73.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná126
74.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky122
Psota Ondřej2003 Super Stars Most122
76.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš119
77.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
78.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice115
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška115
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.115
81.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha114
83.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš111
84.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.106
85.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice103
86.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.101
87.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.100
88.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové97
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 97
90.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.96
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
92.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most90
93.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.88
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav88
96.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka87
97.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem86
Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
101.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka85
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice85
103.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín84
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice84
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka84
106.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.82
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.82
108.Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
109.Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná75
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.75
111.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.73
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.73
113.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice72
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.72
115.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.70
116.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton67
117.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.66
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 66
120.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava64
121.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.63
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže63
124.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.58
125.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.57
126.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.55
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA55
128.Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík54
129.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
131.Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže48
132.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice47
133.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
135.Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.44
136.Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
140.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška41
141.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš40
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.40
Stejskal Václav2003 Super Stars Most40
144.Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice39
145.Seidl Michal2004 Super Stars Most38
146.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA37
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.37
148.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha36
149.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.34
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.34
151.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže33
152.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 32
153.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.31
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton31
156.Falář Ondřej2003 TJ Sokol Vodňany30
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
159.Hora Aleš2003 Super Stars Most28
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín28
161.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.27
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA27
163.Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
166.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.25
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.25
Kundrát David2006 Badminton VK Aš25
169.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA24
Janáček David2004 BK ARION PRAHA24
171.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.22
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most22
173.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové21
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA21
175.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem20
176.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.19
178.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.18
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.18
182.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.15
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA15
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín15
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha15
186.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
191.Maar Ondřej2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
192.Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice12
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha12
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.12
199.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.10
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
202.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno9
Holešínský Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové9
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha9
Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň9
Trča Jonáš2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
209.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem7
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most7
Mařan Ondřej2003 SK Děčín7
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.7
Vlasák David2004 Super Stars Most7
214.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 6
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA6
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha6
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 6
Kučera Filip2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY6
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha6
221.Foltin Jakub2004 Super Stars Most4
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most4
223.Jáně Kryštof2003 SK Radonice3
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou3
226.Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA1
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2904
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2752
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2000
4.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1872
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1872
6.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1048
7.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
8.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice871
9.Altera Jan2004 BaC Kladno751
10.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.727
11.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.717
12.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.703
13.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.680
14.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava646
15.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 644
16.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha609
17.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha586
18.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.585
19.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.582
20.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice531
21.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha506
22.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš505
23.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
24.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.470
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.470
26.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín467
27.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.456
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.456
29.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha453
30.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem452
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
32.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.428
33.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha424
34.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
35.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.389
36.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha386
37.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.382
38.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš380
39.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.356
40.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha354
41.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.347
42.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.342
43.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice324
44.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.320
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice320
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.320
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice320
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice320
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín320
Rieger Karel2003 TJ Proboštov320
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha320
52.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
53.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš310
Port Jan2003 Super Stars Most310
55.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.295
56.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
57.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Psota Ondřej2003 Super Stars Most280
60.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton276
61.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary272
62.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš271
63.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.270
64.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
65.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most252
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
67.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové248
69.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.244
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška244
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
72.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.243
73.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice242
74.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš238
75.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
76.Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín228
77.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná212
78.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka208
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka208
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.208
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
83.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
84.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
85.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.202
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška202
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.202
88.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice194
89.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha192
90.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.172
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.172
92.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové170
94.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka166
95.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.164
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.164
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka164
99.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná162
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.162
101.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice156
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.156
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice156
104.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem154
Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
106.Kundrát David2006 Badminton VK Aš148
107.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 146
108.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA140
109.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.139
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.139
111.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most136
112.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.130
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.130
Stejskal Václav2003 Super Stars Most130
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.130
118.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš124
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš124
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava124
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš124
123.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové120
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.120
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže120
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže120
127.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem118
128.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.112
130.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.102
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
132.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.98
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA98
134.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA96
Janáček David2004 BK ARION PRAHA96
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA96
137.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 92
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 92
139.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.90
140.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha88
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.88
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav88
145.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže86
147.Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.84
149.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno78
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
156.Hora Aleš2003 Super Stars Most76
157.Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.72
158.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha68
160.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky56
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA56
166.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín54
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka54
168.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
170.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.42
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
179.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
181.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice38
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha38
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Seidl Michal2004 Super Stars Most38
187.Klečka Jiří2003 USK Plzeň30
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň30
189.Kubát Matyáš2003 Super Stars Most28
Vlasák David2004 Super Stars Most28
191.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany26
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY26
Jáně Kryštof2003 SK Radonice26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.26
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha26
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
201.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Foltin Jakub2004 Super Stars Most14
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín14
Mařan Ondřej2003 SK Děčín14
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY14
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
208.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Holešínský Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice12
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha12
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 12
Kučera Filip2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1829
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1440
3.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1344
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1136
5.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.733
6.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava527
7.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
8.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 505
9.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.495
10.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.483
11.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice467
12.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.462
13.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
14.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.416
15.Altera Jan2004 BaC Kladno397
16.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice392
17.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha390
18.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha358
19.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
20.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.340
21.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.331
22.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Rieger Karel2003 TJ Proboštov320
24.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha302
25.Psota Ondřej2003 Super Stars Most298
26.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.290
27.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
28.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.280
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.280
30.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice268
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.258
32.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.256
33.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš251
34.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.248
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš248
36.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
37.Port Jan2003 Super Stars Most241
38.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most214
39.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice208
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice208
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
43.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín206
44.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.198
45.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha192
46.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice184
47.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
48.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice176
49.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
50.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.166
51.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš164
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
54.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.160
55.Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice156
56.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.152
57.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton148
58.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem146
59.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové142
60.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha139
61.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
62.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 136
63.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš130
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice130
67.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 123
68.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
69.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže120
73.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.114
74.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš113
75.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most108
76.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky106
77.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.100
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové100
79.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.98
81.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš97
82.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA96
83.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
84.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka88
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary88
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín88
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
90.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
93.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice84
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže84
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka84
96.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha80
97.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná78
Novák Tomáš2003 TJ Sokol Osík78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
100.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem77
101.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
102.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
103.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka64
104.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.60
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice60
106.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha59
107.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.58
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.58
109.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha56
111.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.55
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
113.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín54
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice54
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
117.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.52
Vlasák David2004 Super Stars Most52
119.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
121.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže46
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš46
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Kundrát David2006 Badminton VK Aš46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava46
127.Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška42
Dajčar Jakub2004 TJ Lanškroun, z.s.42
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 42
Grohman Adam2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Przywara Jan2003 Sokol Židlochovice42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Stejskal Václav2003 Super Stars Most42
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.42
144.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha38
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
146.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň30
147.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha27
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.27
149.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most26
153.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.25
154.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most14
159.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka13
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka13
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš13
164.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Janáček David2004 BK ARION PRAHA12
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové12
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
170.Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2144
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1824
3.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1728
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1344
5.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1181
6.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1168
7.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1136
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.859
9.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most822
10.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.637
11.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.602
12.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
13.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice505
14.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.491
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.469
16.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
17.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň466
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice452
19.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka440
20.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.401
21.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice396
22.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
23.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.360
24.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice358
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava358
26.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha356
27.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice353
28.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha325
29.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín320
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 320
31.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky316
32.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín308
33.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice300
34.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.284
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.284
39.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
40.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice280
42.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš266
43.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most256
44.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové254
Stará Natálie2004 SK Radonice254
46.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha248
47.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice245
48.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.240
49.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 234
50.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.233
51.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš231
52.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice219
53.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice211
54.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha208
55.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
56.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice190
57.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové188
58.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Königová Nicola2004 TJ Proboštov176
60.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice172
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.172
62.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
63.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice164
64.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 156
65.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
66.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.148
67.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň145
68.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha140
69.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.138
70.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka137
71.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka135
72.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha132
73.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky130
74.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň123
75.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary122
76.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov118
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton118
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.118
79.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
80.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha110
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem110
82.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš108
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton108
85.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka105
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice105
87.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš104
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka104
89.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice102
90.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň101
91.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.96
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.96
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.96
94.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky94
95.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary92
96.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín88
97.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
99.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA82
100.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.81
101.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
103.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
104.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže74
105.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže70
106.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka68
107.Urbanová Markéta2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
108.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš64
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.64
110.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.60
111.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.59
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové59
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň59
114.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
115.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.56
116.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín55
117.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 52
118.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice48
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice48
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice48
121.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vinterová Tereza2005 SK Podolí46
124.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice45
125.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.44
126.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.43
127.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
131.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
132.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice39
133.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha37
134.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha36
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha36
136.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.33
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.33
139.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem30
141.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most28
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.28
143.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.26
144.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka22
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.22
146.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš20
Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic20
148.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.19
149.Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka18
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha18
151.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
153.Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka13
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
157.Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice10
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice10
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš10
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš10
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha10
162.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA9
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha9
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.9
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 9
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2944
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2582
3.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2560
4.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1816
5.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1440
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1352
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1352
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1288
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1288
10.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
11.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.974
12.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.972
13.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.931
14.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 847
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 847
16.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka824
17.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.801
18.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň790
19.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.777
20.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
21.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice737
22.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.566
23.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.515
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice515
25.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha504
26.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice467
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice467
28.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice455
29.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha438
30.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
31.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.429
32.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem426
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem426
34.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha420
35.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha419
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha419
37.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice416
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice416
39.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.399
40.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín397
41.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín395
42.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš390
43.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice384
44.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.373
45.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.359
46.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice356
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové356
48.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.355
49.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha354
50.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.324
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice324
52.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.320
53.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.312
54.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže302
55.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary295
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary295
57.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš294
58.Königová Nicola2004 TJ Proboštov288
59.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň286
60.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.284
61.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava281
63.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.280
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
65.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice278
66.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem256
67.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka254
68.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové248
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
70.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš244
71.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
72.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.240
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha240
74.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš238
75.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.234
76.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem228
77.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice226
78.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 220
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 220
80.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
81.Stará Natálie2004 SK Radonice202
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha202
83.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka200
84.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha194
85.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka190
86.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky180
87.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.177
88.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov170
89.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka166
90.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže164
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín164
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín164
95.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.162
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky162
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky162
98.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.156
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA156
100.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic152
101.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš148
102.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka140
103.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
104.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň118
105.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.116
106.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice114
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice114
108.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice104
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.104
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.104
112.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice88
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice88
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice88
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 88
116.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové86
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice86
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka86
Vinterová Tereza2005 SK Podolí86
123.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
126.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice78
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka78
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava78
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice78
131.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň76
132.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň72
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.72
137.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
138.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
139.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most50
140.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš46
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš46
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice46
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš46
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš46
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha46
149.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha42
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
153.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
155.Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1829
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1792
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1440
4.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1312
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1288
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1198
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.801
8.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most764
9.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.727
10.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice716
11.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.709
12.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň610
13.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.603
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.527
15.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
16.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice467
17.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
18.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.418
19.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
20.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice392
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 392
23.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha390
24.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín387
25.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
26.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice356
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice356
28.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 323
29.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.320
30.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem316
31.Königová Nicola2004 TJ Proboštov292
32.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha284
33.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice280
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky280
35.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice268
36.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš258
37.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice255
38.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice248
39.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice244
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
41.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
42.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice240
43.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.238
44.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha222
45.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most216
46.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš212
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín212
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.212
50.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha208
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.208
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
54.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
55.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.204
56.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha202
57.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem180
58.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.175
Stará Natálie2004 SK Radonice175
60.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice172
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
62.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava166
63.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha165
64.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha150
65.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 147
66.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha146
67.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové142
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA142
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové142
70.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov134
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.134
72.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem131
73.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš130
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže130
75.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice128
76.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary124
77.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 123
78.Urbanová Markéta2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
79.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.107
80.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň103
81.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.97
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš97
83.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky94
84.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary91
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš91
86.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice88
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka88
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice88
91.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
93.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.84
95.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha80
96.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice78
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
99.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka76
100.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.72
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky72
102.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.68
103.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.66
104.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka64
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka64
107.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň60
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
109.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.58
110.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice56
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.56
115.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice55
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín55
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka55
118.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
119.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most52
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.52
122.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha51
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň51
124.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové46
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice46
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka46
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš46
129.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice42
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice42
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
136.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.27
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha27
138.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
140.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 25
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín25
142.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
146.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš13
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka13
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Vinterová Tereza2005 SK Podolí13
154.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA12
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha12
Sovová Markéta2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Valášková Nikola2003 SK Hamr, z.s. 12
159.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň9
ČísloTurnajGPDatum
11. GPD U15 - ProboštovD09.01.2016
2GPC U15 - JihlavaC09.01.2016
31. GPD U15 - Liberec - VesecD09.01.2016
4VT a KP ČOS - KlimkoviceC10.01.2016
51. GPC U15 - Orlová - LutyněC16.01.2016
61. GPC U15 - Benátky nad JizerouC17.01.2016
71. GPC U15 - PrahaC24.01.2016
81. GPC U15 - LiberecC24.01.2016
91. GPC U15 - OsíkC30.01.2016
101. GPC U15 - České BudějoviceC30.01.2016
111. GPC U15 - AšC30.01.2016
121. GPC U15 - BrnoC31.01.2016
131. GPA U15 - Orlová - LutyněA14.02.2016
14GPC U15 - Kladno Open - KladnoC05.03.2016
15Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC13.03.2016
16GPC U15 Open - IvančiceC13.03.2016
171. GPB U15 - PardubiceB20.03.2016
18GPC U15 - otevřený - LanškrounC03.04.2016
192. GPD U15 - TepliceD09.04.2016
202. GPD U15 - LiberecD09.04.2016
212. GPC U15 - KladnoC10.04.2016
222. GPC U15 - Velké PavloviceC16.04.2016
232. GPC U15 - Praha - HamrC16.04.2016
242. GPC U15 - MostC16.04.2016
252. GPC U15 - Český KrumlovC16.04.2016
26Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
272. GPC U15 - OlomoucC30.04.2016
282. GPC U15 - HoliceC07.05.2016
292. GPC U15 - Plzeň - Bílá HoraC08.05.2016
302. GPA U15 - AšA15.05.2016
312. GPB U15 - Praha - RadotínB11.09.2016
32GPC U15 - otevřený - LiberecC17.09.2016
33GPC U15 - Český KrumlovC17.09.2016
34GPC U15 - otevřený - KarvináC17.09.2016
35GPC U15 - otevřený - KladnoC02.10.2016
36GPC U15 - otevřený - Brno - TuřanyC08.10.2016
37GPD Prahy U15 - Praha - VinořD30.10.2016
38OP U15 - PardubiceSKP05.11.2016
39KP U15 - LiberecD05.11.2016
40OP U15 - Králův DvůrSKP05.11.2016
41GPC U15 - otevřený - PřerovC12.11.2016
42OP U15 - Český KrumlovSKP19.11.2016
43OP U15 - Ústí nad LabemSKP19.11.2016
44OP U15 - AšSKP19.11.2016
45OP U15 - Praha - HamrSKP20.11.2016
46GPD U15 - České BudějoviceD03.12.2016
47VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC04.12.2016
48GPC U15 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC04.12.2016
49OP U15 - Orlová - LutyněSKP10.12.2016
50OP U15 - Brno - BohuniceSKP11.12.2016
51GPC U15 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC11.12.2016
52MČR U15 - Heřmanův MěstecMČR18.12.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading