logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - redukovaný stav k 01.01.2017

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2016 - 01.01.2017
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové2104
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2069
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2054
4.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1872
5.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1832
6.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1514
7.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.931
8.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice886
9.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš753
10.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín673
11.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.646
12.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.636
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.602
14.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most591
15.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
16.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice566
17.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň552
18.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.541
19.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
20.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov536
21.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš516
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.479
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka479
24.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
25.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná454
26.Morávek Michal2002 BaC Kladno445
27.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.429
28.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.404
29.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.372
30.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.364
31.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.356
32.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.352
33.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.334
34.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice332
35.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.328
36.Herzán David2002 Slavoj Podivín320
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
38.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.300
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.300
40.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.296
41.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.290
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.290
43.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.288
44.Volf Matěj2001 SK Radonice281
45.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice280
46.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
47.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov277
48.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná276
49.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice264
51.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.256
52.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.254
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.254
54.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.252
55.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
56.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava247
57.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš245
58.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov238
59.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš221
60.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha220
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.220
62.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.219
63.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
64.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha206
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha206
66.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most204
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.204
68.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice201
69.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
70.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA194
71.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice192
72.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice180
73.Řepa Václav2001 Super Stars Most176
74.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary174
75.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.172
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most172
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha172
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
79.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha167
80.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.166
81.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov163
82.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.155
83.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
84.Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav146
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.146
86.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná140
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha140
88.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 139
89.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno138
90.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
91.Brázda Jáchym2001 SK Radonice124
92.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 122
93.Altera Jan2004 BaC Kladno120
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice120
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most120
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín120
98.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové115
99.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm114
Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška114
101.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.113
102.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha112
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.112
104.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín108
105.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha106
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín106
107.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň105
Soukup Václav2001 BKV Plzeň105
109.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov102
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
111.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice99
112.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
113.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice90
115.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha88
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.88
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín88
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava88
120.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha86
121.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice84
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Neradilek Adam2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
125.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most80
126.Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
127.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.76
129.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice73
130.Cach David2002 Super Stars Most72
131.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná67
132.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice66
133.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 64
134.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha62
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav62
137.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha60
138.Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.59
139.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.58
140.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA57
141.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.55
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.55
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
144.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice54
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
146.Seidl Michal2004 Super Stars Most52
147.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
148.Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové46
149.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš45
150.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.44
151.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice42
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
159.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka39
160.Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové34
161.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.32
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.32
163.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice31
164.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka30
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA30
167.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha28
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha28
Psota Ondřej2003 Super Stars Most28
170.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice27
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA27
172.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
174.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín25
175.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton24
177.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem22
178.Hora Aleš2003 Super Stars Most20
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most20
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha20
181.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha19
182.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA18
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most18
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA18
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
188.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA16
189.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.13
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.13
191.Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Vidrmert Vojtěch2001 Sokol Židlochovice12
195.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 10
Vojtěch Jiří2001 TJ Sokol Praha XIII10
198.Caska Adam2003 TJ Spoje Praha9
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY9
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha9
201.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha7
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3168
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice3029
3.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2742
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2742
5.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1872
6.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1814
7.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1632
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1384
9.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1344
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1301
Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.1301
12.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1229
13.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
14.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most1144
15.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1102
16.Morávek Michal2002 BaC Kladno1007
17.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1001
18.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov918
19.Herzán David2002 Slavoj Podivín848
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.812
21.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
22.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice683
23.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.624
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.624
25.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška610
26.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice597
Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.597
28.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš578
29.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš540
30.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.539
31.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš516
32.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.504
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.504
34.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
35.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
38.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.455
40.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.454
41.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.445
42.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.442
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.442
44.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.440
45.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš418
46.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA395
47.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.392
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.392
49.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha388
50.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná378
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice378
52.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha372
53.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.359
54.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
55.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most355
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.355
57.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice350
58.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.348
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno348
60.Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.328
61.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
65.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha317
66.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.316
67.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.312
68.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary306
69.Brázda Jáchym2001 SK Radonice302
Volf Matěj2001 SK Radonice302
71.Řepa Václav2001 Super Stars Most288
72.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 284
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
74.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice280
75.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka278
77.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.264
78.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov263
Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov263
80.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most256
81.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov252
82.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná248
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 248
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.248
86.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha245
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha245
88.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice244
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
90.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové242
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň242
92.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice240
93.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava226
94.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná224
95.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín216
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha216
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín216
98.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha212
100.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 208
101.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.206
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav206
103.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín203
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín203
105.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha202
106.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava200
108.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice198
109.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.196
110.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
111.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
112.Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.166
113.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín164
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav164
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové164
116.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
118.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha160
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha160
120.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
121.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most154
122.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš144
123.Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov138
124.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.130
125.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Soukup Václav2001 BKV Plzeň128
127.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA126
129.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Cach David2002 Super Stars Most124
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha124
133.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
136.Seidl Michal2004 Super Stars Most116
137.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice114
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice114
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice114
141.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.88
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
145.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové86
Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha86
149.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
151.Altera Jan2004 BaC Kladno78
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Cingroš Matěj2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pergler Vít2001 TJ Spoje Praha78
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
164.Psota Ondřej2003 Super Stars Most76
165.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most68
166.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary66
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary66
168.Hora Aleš2003 Super Stars Most64
169.Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most52
170.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná46
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.46
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice46
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.46
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha46
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha46
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.46
Vojtěch Jiří2001 TJ Sokol Praha XIII46
180.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice42
Caska Adam2003 TJ Spoje Praha42
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Kobza Ondřej2001 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Lutsak Martin2002 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
191.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.38
192.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most26
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov3174
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2557
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2534
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1802
5.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1416
6.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1254
7.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1134
8.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.862
9.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most846
10.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice789
11.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.692
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.673
13.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín620
14.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava612
15.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš550
16.Morávek Michal2002 BaC Kladno505
17.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice503
18.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň502
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš502
20.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.491
21.Oros Jan2002 SKB Český Krumlov473
22.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
23.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
24.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
25.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš421
26.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.406
27.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka375
28.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
29.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice362
30.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice356
31.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
32.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.344
33.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.330
34.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.323
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.323
36.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.317
37.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.316
38.Tancer Adam2003 SKB Český Krumlov303
39.Marťán Adam2003 SKB Český Krumlov302
40.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.284
42.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA280
Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
44.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
45.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.256
46.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most252
47.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.248
48.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš244
50.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha242
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice242
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice242
53.Volf Matěj2001 SK Radonice239
54.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.212
56.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.210
57.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.208
59.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 206
60.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.204
62.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha202
Soukup Václav2001 BKV Plzeň202
64.Ječmínek Adam2003 SKB Český Krumlov200
65.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.198
66.Řepa Václav2001 Super Stars Most178
67.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.172
68.Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.168
69.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové166
71.Herzán David2002 Slavoj Podivín162
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary162
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno162
74.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
77.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.154
78.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.148
79.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.142
80.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA138
81.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.130
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice130
83.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice128
84.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška126
85.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava124
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.124
88.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most118
89.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
91.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.110
92.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
93.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha97
94.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA96
95.Seidl Michal2004 Super Stars Most92
96.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň88
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA88
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 88
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové88
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš88
102.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice86
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha86
106.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA84
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
112.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice78
Filip Kristián2002 SKB Český Krumlov78
Neškrabal Filip2001 TJ Montas Hradec Králové78
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice78
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha78
118.Cach David2002 Super Stars Most68
119.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA66
120.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA54
121.Psota Ondřej2003 Super Stars Most50
122.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
126.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice42
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou42
144.Hingar Adam2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
145.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
150.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most14
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
152.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.12
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2672
2.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov2504
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2214
4.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1712
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1608
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1389
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1333
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1243
9.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
10.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1214
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1194
12.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň976
13.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň719
14.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.716
15.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.693
16.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov680
17.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice603
18.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice564
19.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.555
20.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.554
21.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.542
22.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň540
23.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
24.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha502
25.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most494
26.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov484
27.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice476
28.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most470
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice445
30.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín434
31.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 429
32.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.428
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.428
34.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče408
35.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most392
36.Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.390
37.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.388
38.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.380
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.380
40.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most364
41.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice356
42.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.348
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň332
44.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.327
45.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most323
46.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.284
47.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka269
48.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže267
49.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.266
50.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.264
51.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.260
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
53.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice258
54.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš257
55.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
56.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
Zachová Adéla2001 Start Jihlava248
59.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Pálková Tereza2002 Super Stars Most244
61.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
62.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice228
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
64.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
65.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice210
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.210
67.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky208
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
69.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice204
70.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň200
71.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka191
72.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice186
74.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
75.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.178
76.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice177
77.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.172
78.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka171
79.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice170
80.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.168
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most168
82.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most164
83.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice155
84.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA154
85.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš153
86.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha152
87.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.148
88.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.142
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice142
90.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice140
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.140
92.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice138
93.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.129
94.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most126
95.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
96.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín124
97.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.118
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.118
99.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.115
100.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice114
101.Rulíšková Bára2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.108
102.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.103
103.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov102
104.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.96
105.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
106.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany89
107.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.88
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.88
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
111.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice84
112.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA81
113.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most80
114.Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
116.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.68
117.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice66
118.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice63
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň63
120.Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové60
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA60
122.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany59
123.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
124.Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha54
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 54
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
128.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA52
129.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 46
133.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Jeřábková Petra2001 SK Podolí42
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
142.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň33
Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice33
144.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA30
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín30
147.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
148.Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.26
149.Křenková Adéla2001 BK Goram Teplice, z.s.22
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
152.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha20
153.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most18
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
156.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
158.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
159.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice3024
2.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2624
3.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
5.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2104
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2080
7.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.1917
8.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1840
9.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1517
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1416
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1373
12.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
14.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov1200
15.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1048
16.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most1002
17.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1001
18.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.934
19.Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov916
20.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most906
21.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň862
22.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
23.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň837
24.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.834
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.834
26.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov745
27.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
28.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most718
29.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most716
30.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.704
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.704
32.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
33.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
34.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.612
35.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.591
36.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín550
37.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.543
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň529
39.Zachová Adéla2001 Start Jihlava491
40.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.489
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.489
42.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.484
43.Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 478
45.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.464
46.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče453
47.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice450
48.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most431
49.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most428
50.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice422
51.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice413
52.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice404
53.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.392
54.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka382
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka382
56.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš380
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš380
58.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.378
59.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.368
60.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most366
61.Pálková Tereza2002 Super Stars Most359
62.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.356
63.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice350
64.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.344
65.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice341
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice341
67.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.331
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.331
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.320
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň320
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka320
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
73.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.318
74.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice312
75.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
77.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha281
78.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.278
79.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice264
80.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.253
81.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.252
82.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA248
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.248
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most248
85.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.244
86.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA240
87.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice234
88.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky232
89.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže216
90.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.203
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.203
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha203
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice203
95.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
97.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice198
98.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice192
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
100.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
101.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice164
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.164
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň164
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.164
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
107.Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA156
109.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov138
110.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice125
112.Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice120
113.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most116
114.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
115.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice86
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín86
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
121.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany78
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové78
Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Krejčová Kateřina2001 SK Prosek Praha78
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 78
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové78
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
144.Křenková Adéla2001 BK Goram Teplice, z.s.46
145.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Veselá Barbora2001 BK TU v Liberci, z.s.38
149.Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
151.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3024
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2534
3.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov2432
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1802
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
6.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1416
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1076
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice918
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most918
10.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha796
11.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.789
12.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.730
13.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.720
14.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.661
15.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.648
16.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice646
17.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň588
18.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň576
19.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most525
20.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice503
21.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most491
22.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice481
23.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň479
24.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 478
Štronerová Michaela2003 SKB Český Krumlov478
26.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka466
27.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.458
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most458
29.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.453
30.Šmikmátorová Linda2003 SKB Český Krumlov441
31.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most428
32.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice395
33.Van Coppenolle Scharleen Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.392
34.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.386
35.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.385
36.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.359
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.359
38.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice350
39.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.322
40.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
41.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice312
42.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.308
43.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš292
44.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice281
45.Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň280
47.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče278
48.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.248
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most248
50.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Zachová Adéla2001 Start Jihlava244
52.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice242
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice242
Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice242
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
56.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín240
57.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka236
58.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky220
59.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.216
60.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka212
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.212
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.212
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
64.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň208
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš208
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.208
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice208
68.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.204
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.204
70.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín203
71.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice192
72.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.178
73.Pálková Tereza2002 Super Stars Most172
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
75.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.170
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice170
77.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha166
78.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice162
79.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
80.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.154
81.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.148
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA148
83.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA138
84.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.132
85.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.130
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.130
87.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže128
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
90.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.126
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice126
92.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.124
93.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most122
94.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most120
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
96.Berková Barbora2003 SKB Český Krumlov114
97.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice96
98.Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
101.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice86
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha86
105.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice84
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA84
108.Jančová Veronika2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
113.Belisová Kateřina2002 BK TJ Baník Most68
114.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.64
115.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA58
116.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha55
117.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň46
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň46
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
124.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové42
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice42
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Oravská Nelly2002 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Stehnová Klára2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Viktorínová Klára2001 SK Prosek Praha42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou42
140.Křenková Adéla2001 BK Goram Teplice, z.s.38
141.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
144.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most14
146.Jeřábková Petra2001 SK Podolí12
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
ČísloTurnajGPDatum
1VT a KP ČOS - KlimkoviceC09.01.2016
21. GPC U17 - KladnoC09.01.2016
31. GPD U17 - TepliceD16.01.2016
41. GPD U17 - LiberecD17.01.2016
51. GPC U17 - Praha - VinořC17.01.2016
61. GPC U17 - BrnoC23.01.2016
71. GPC U17 - PřerovC30.01.2016
8GPC U17 - Witte Cup - NejdekC06.02.2016
91. GPC U17 - MostC06.02.2016
101. GPC U17 - Hradec KrálovéC06.02.2016
111. GPC U17 - Český KrumlovC06.02.2016
121. GPC U17 - PlzeňC20.02.2016
131. GPA U17 - HustopečeA06.03.2016
14GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC12.03.2016
15Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
162. GPD U17 - MostD13.03.2016
172. GPD U17 - Liberec - VesecD13.03.2016
18GPC U17 - Kladno Open - KladnoC20.03.2016
192. GPC U17 - LiberecC03.04.2016
201. GPB U17 - MostB10.04.2016
212. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.04.2016
22GPC U17 - Plzeň - BKVC23.04.2016
23GPC U17 - ChropyněC23.04.2016
242. GPC U17 - České BudějoviceC07.05.2016
252. GPC U17 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
262. GPC U17 - Praha - ZMC08.05.2016
27GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC14.05.2016
282. GPC U17 - PodivínC28.05.2016
292. GPC U17 - PlzeňC28.05.2016
302. GPC U17 - Český TěšínC29.05.2016
312. GPA U17 - Orlová - LutyněA05.06.2016
32GPC U17 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
33GPC U17 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
34GPC U17 - otevřený - KladnoC17.09.2016
35GPC U17 - otevřený - Praha - HamrC17.09.2016
36GPC U17 - otevřený - KarvináC17.09.2016
37GPC U17 - otevřený - ChropyněC01.10.2016
382. GPB U17 - HustopečeB09.10.2016
39OP U17 - České BudějoviceSKP15.10.2016
40GPC U17 - otevřený - LiberecC16.10.2016
41GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC16.10.2016
42OP U17 - MostSKP22.10.2016
43OP U17 - Benátky nad JizerouSKP22.10.2016
44OP U17 - Praha - ZMSKP05.11.2016
45OP U17 - Plzeň - Bílá HoraSKP06.11.2016
46OP U17 - HoliceSKP20.11.2016
47OP U17 - PřerovSKP26.11.2016
48OP U17 - PodivínSKP26.11.2016
49VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
50MČR U17 - MostMČR04.12.2016
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading