logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - redukovaný stav k 01.01.2017

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.01.2016 - 01.01.2017
Typ: 
Redukovaný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Kural Martin1999 USK Plzeň2304
2.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov2104
3.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1709
4.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
5.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1318
6.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1294
7.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1261
8.Král Ondřej1999 SKB Český Krumlov1200
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
10.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1127
11.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1109
12.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1053
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1051
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
15.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
16.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most790
17.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice776
18.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín750
19.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín708
20.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
21.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha609
22.Palán Václav2001 SK Prosek Praha583
23.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.537
24.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
25.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň484
26.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.478
27.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.420
28.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.412
29.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka367
30.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.357
31.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.346
32.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.341
33.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice334
34.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
35.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 320
36.Morávek Michal2002 BaC Kladno308
37.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno285
38.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.283
39.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.278
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška278
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka278
43.Hájek David2000 Super Stars Most274
44.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most266
45.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.255
46.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové253
47.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
48.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín227
49.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň218
50.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha200
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
52.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín198
53.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.182
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha182
55.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.175
56.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice174
57.Herzán David2002 Slavoj Podivín164
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.164
59.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
60.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice156
61.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.155
62.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
63.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.151
64.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy141
65.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov138
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
67.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.137
68.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
70.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.127
71.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.126
72.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice125
73.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.121
74.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín114
77.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.113
78.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
79.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka111
80.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most110
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.110
82.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.102
83.Seifert David2000 BK TJ Baník Most96
84.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.90
85.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice88
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
87.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.87
88.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.86
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.86
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš86
95.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
101.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.68
102.Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.66
103.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka59
104.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
105.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice46
107.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná42
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Řepa Václav2001 Super Stars Most42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA42
114.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA39
115.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
118.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha33
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha33
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
121.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Soukup Václav2001 BKV Plzeň30
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
124.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.18
125.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.10
126.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.9
1.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha2232
2.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2054
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2054
4.Beran Petr1999 SKB Český Krumlov1960
5.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1878
6.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1829
7.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1728
8.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1677
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1677
10.Kural Martin1999 USK Plzeň1670
11.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1624
12.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1584
13.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
14.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1464
15.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1246
16.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
Král Ondřej1999 SKB Český Krumlov1104
19.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1063
20.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.1048
21.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.906
22.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín878
23.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.861
24.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.847
25.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most738
26.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice725
27.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.706
28.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.680
29.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 642
30.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.633
31.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.621
32.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most612
33.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.585
34.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.562
35.Hájek David2000 Super Stars Most544
36.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice537
37.Seifert David2000 BK TJ Baník Most508
38.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.489
39.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška467
40.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.448
41.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
42.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň440
43.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice437
44.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.430
45.Morávek Michal2002 BaC Kladno429
46.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.404
47.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno403
48.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka391
49.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.358
50.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
51.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice336
52.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most322
53.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.312
54.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.279
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka279
56.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň278
57.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka277
58.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
59.Herzán David2002 Slavoj Podivín263
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín263
61.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
62.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.256
63.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
64.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.229
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.229
66.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.203
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.203
68.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy200
69.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.170
70.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš165
71.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
72.Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov150
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín150
74.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.139
75.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.138
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.138
77.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín132
78.Řepa Václav2001 Super Stars Most128
79.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha125
80.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.124
81.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.116
82.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem114
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Soukup Václav2001 BKV Plzeň114
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy114
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
91.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.112
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
94.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha86
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka86
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka86
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice86
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha86
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.86
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice86
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
104.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná78
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.78
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
111.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín54
114.Straka Jakub2000 Super Stars Most42
115.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.38
1.Kural Martin1999 USK Plzeň1824
2.Švejda Tomáš2002 SKB Český Krumlov1822
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1528
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1417
5.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
6.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1224
7.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1134
8.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1130
9.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín974
11.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.970
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka933
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
14.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
15.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice707
16.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.692
17.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 678
18.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.635
19.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
20.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice518
21.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.512
22.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most504
23.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
24.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.452
25.Hájek David2000 Super Stars Most429
26.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.428
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most418
28.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice408
29.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.366
30.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice360
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
32.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška356
33.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most354
34.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.340
35.Morávek Michal2002 BaC Kladno338
36.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.322
37.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.280
38.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.279
39.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.278
40.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
41.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka266
42.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno253
43.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha242
44.Seifert David2000 BK TJ Baník Most200
45.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
46.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.170
47.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha167
48.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice164
49.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín160
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň160
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
52.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.138
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové138
Tran Tomáš2000 SKB Český Krumlov138
55.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.126
56.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
57.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.122
58.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
59.Čerbák Adam2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary114
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
64.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš112
66.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.104
67.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.102
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.102
69.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.100
70.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.92
71.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň86
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
78.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA84
Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
80.Bolina Martin1999 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.78
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové78
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
85.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice76
86.Řepa Václav2001 Super Stars Most58
87.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín54
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín54
89.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka46
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice46
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha46
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
94.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Slavík Radek2000 Sokol Radotín Meteor Praha42
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Veselý Jakub1999 BK ARION PRAHA42
99.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
Wytrzens Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín36
101.Straka Jakub2000 Super Stars Most12
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2469
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2432
3.Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov1774
4.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1694
5.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1546
6.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1459
7.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1320
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1278
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1216
10.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
11.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1040
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1007
13.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha848
14.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most824
15.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice800
16.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most765
17.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
18.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín630
19.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha615
20.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.595
21.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.564
22.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň560
23.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.550
24.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže499
25.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice498
26.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice480
27.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice478
28.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most450
29.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.438
30.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.431
31.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň411
32.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
33.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most392
34.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
35.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.358
36.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška354
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška354
38.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
39.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice332
40.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.325
41.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 310
42.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha308
43.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha289
44.Randulová Natálie2000 Badminton Česká284
45.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most280
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň280
47.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.247
48.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most242
49.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
50.Srbová Adéla2000 BaC Kladno220
51.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha218
52.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice217
53.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most215
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.215
55.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice212
56.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.200
57.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
58.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
61.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.191
62.Dufková Monika1999 BaC Kladno190
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice190
64.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
65.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.180
66.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
67.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové170
68.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.164
69.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most154
70.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň152
71.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.143
72.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA140
73.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň139
74.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov138
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice138
76.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha132
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice132
78.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov126
79.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.117
80.Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.114
82.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov102
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.102
84.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.92
85.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
89.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most84
90.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
93.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.77
94.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže76
95.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
96.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most60
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA60
98.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň59
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň59
100.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
101.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
102.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice46
104.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Schmiedová Šárka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
107.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
108.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň33
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most33
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
111.Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
113.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2544
2.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2306
3.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2104
4.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1920
5.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1856
6.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1829
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1776
8.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1744
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1688
10.Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1670
11.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1536
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1459
14.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1286
15.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
16.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1171
Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1171
18.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1136
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1115
20.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1016
21.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1002
22.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1000
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1000
24.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.931
25.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň920
26.Randulová Natálie2000 Badminton Česká918
27.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
28.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most906
29.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.899
30.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín824
31.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha789
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha789
33.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.786
34.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most751
35.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most727
36.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most720
37.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice695
38.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.685
39.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 684
Srbová Adéla2000 BaC Kladno684
41.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň570
42.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice553
43.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška550
44.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.522
45.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most520
46.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.504
47.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň501
48.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha465
49.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.450
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
51.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.418
52.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice400
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.400
54.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.360
55.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice323
56.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most322
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové322
59.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most317
60.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
61.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice290
62.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.286
63.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha281
64.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
65.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
66.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.258
67.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.244
68.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.242
70.Dufková Monika1999 BaC Kladno239
71.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
72.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
73.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.226
74.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.208
75.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.206
76.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA203
77.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha192
80.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.158
81.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most156
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA156
83.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka152
84.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice139
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
86.Jeřábková Petra2001 SK Podolí138
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.138
88.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
89.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most120
90.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Kampasová Kristýna2001 SK Podolí114
Sejková Patricie2001 SK Podolí114
93.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.112
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka112
95.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň86
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most86
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň86
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň86
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
102.Josífková Hana2001 BK ARION PRAHA78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Schmiedová Šárka1999 BK Goram Teplice, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
106.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov75
Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov75
108.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín72
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice72
110.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň69
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.69
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice69
113.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.50
114.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.46
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1837
2.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1744
3.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1664
4.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1528
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1424
6.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1288
7.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1242
8.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1222
9.Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1118
10.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1104
11.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1092
12.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha1034
13.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1021
14.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1019
15.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most920
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
17.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.866
18.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.860
19.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice776
20.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 740
21.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice726
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.650
23.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most626
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.626
25.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 SKB Český Krumlov624
27.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže571
28.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.544
29.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice523
30.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most488
31.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.479
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
33.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most429
34.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice414
35.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.395
36.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň375
37.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha357
38.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška354
39.Srbová Adéla2000 BaC Kladno331
40.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.329
41.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška320
42.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.314
43.Randulová Natálie2000 Badminton Česká310
44.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice290
45.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha278
46.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice266
47.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové250
48.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most244
49.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
50.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
51.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
52.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most226
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most226
54.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.208
55.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
56.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.168
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.168
58.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha166
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.166
60.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice162
62.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.160
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň160
64.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most156
66.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.154
67.Milová Tereza2000 SKB Český Krumlov150
68.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň139
69.Filipová Natálie2000 SKB Český Krumlov138
70.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.136
71.Klampflová Gabriela2001 SKB Český Krumlov126
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.126
73.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
74.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.116
75.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Mátlová Tereza2000 Badminton VK Aš114
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice114
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice114
79.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice112
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň112
81.Jeřábková Petra2001 SK Podolí102
82.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.88
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA88
84.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Dufková Monika1999 BaC Kladno86
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň86
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
91.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA84
93.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
96.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže76
97.Roszka Kateřina2001 TJ Slavoj Český Těšín54
98.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň46
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.46
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most46
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň46
103.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Schmiedová Šárka1999 BK Goram Teplice, z.s.42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
107.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.38
109.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
110.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading