logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 10.01.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
11.01.2016 - 10.01.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3682
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3280
3.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.3104
4.Louda Jiří1995 USK Plzeň3056
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2960
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
7.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2200
8.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2144
9.Louda Jan1999 USK Plzeň1944
10.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1688
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1688
12.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1560
13.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1528
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1328
15.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1286
16.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1269
17.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1246
18.Koukal Petr1985 Sokol Radotín Meteor Praha1200
19.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1186
20.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1165
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1094
22.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1045
23.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1044
24.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.936
25.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
26.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.918
27.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha912
29.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha898
30.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha821
31.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.798
32.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha769
33.Helar Ondřej1995 Start Jihlava760
Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.760
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
37.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška750
38.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže747
39.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.720
40.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.713
41.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice662
42.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové642
43.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 640
44.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.630
45.Kořený Maxmilian1991 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
46.Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška621
47.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.584
48.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.580
49.Repiar Samuel1994 Super Stars Most560
50.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.559
51.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška545
52.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno542
53.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha532
54.Port Jan1972 Super Stars Most528
55.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha524
56.Šulko Marian1976 SK Prosek Praha520
57.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.518
58.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.501
59.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most498
60.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.495
61.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.494
62.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice474
63.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.469
64.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka468
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 468
66.Kural Martin1999 USK Plzeň457
67.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové454
68.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.452
69.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.434
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
71.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic429
72.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera428
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška428
74.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha404
75.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice401
76.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov396
77.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
78.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 380
79.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava368
Slabý Otto1984 USK Plzeň368
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
82.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.362
83.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.360
84.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most356
85.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice336
86.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice334
87.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 330
88.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.326
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice326
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň326
Pistulka Radek1997 USK Plzeň326
92.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice319
93.Schmied Martin1982 TJ Chropyně290
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha290
95.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava284
96.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
97.Palán Václav2001 SK Prosek Praha276
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň276
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice276
100.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc274
101.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové272
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.272
103.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka266
104.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter262
105.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň258
106.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton254
107.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno252
108.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň250
109.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.247
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.247
111.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.244
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc244
114.Oros Ladislav1971 Super Stars Most220
115.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton216
116.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.214
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera214
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 214
119.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.206
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov206
Ondrášek David1996 Super Stars Most206
122.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové202
123.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.198
124.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové196
125.Poříz Leoš1974 Start Jihlava194
126.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice190
127.Helar Jakub1992 Start Jihlava186
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc186
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.186
130.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha184
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška184
132.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha182
133.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
134.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové178
135.Konupka Jiří1965 BaC Kladno176
136.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.174
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.174
138.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.173
139.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice172
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
141.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška170
142.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.168
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň168
144.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.166
145.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice163
146.Čapek Jiří1975 Super Stars Most162
147.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice161
148.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.156
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno156
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava156
151.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže154
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.154
153.Šot Michal1988 SK BC Premiera150
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton150
155.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 146
156.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha144
157.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 140
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 140
159.Hájek David2000 Super Stars Most138
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.138
161.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň136
162.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.134
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA134
164.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže131
165.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín130
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže130
167.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha128
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka128
169.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín126
171.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.125
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.125
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Šula Fabian1995 TJ Ostrov125
176.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
177.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 122
178.Kubík Jiří1977 SK Jupiter120
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice120
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice120
181.Drudík Ota1992 USK Plzeň118
182.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka116
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.116
184.Domin Václav1990 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.115
185.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
186.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
188.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.111
189.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno110
190.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary108
191.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 104
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
193.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín103
194.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže101
195.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice99
196.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň98
197.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň97
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.97
199.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha96
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
201.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany92
202.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná91
203.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice90
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně90
206.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka89
207.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice88
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové88
209.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín87
210.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.86
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.86
214.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
216.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno82
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice82
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton82
219.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.80
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
222.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
228.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.77
229.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter76
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň76
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany76
232.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha74
Štětina Martin2000 BaC Kladno74
234.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha72
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany72
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton72
238.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice70
239.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň69
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice69
241.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň67
242.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
243.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.65
244.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.64
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice64
246.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka60
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter60
248.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka58
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary58
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.58
251.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice57
252.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.55
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.55
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava55
256.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.54
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.54
258.Behenský Roman1967 Spartak Chrást46
Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice46
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška46
265.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 45
266.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.44
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň44
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice44
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
270.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno42
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice42
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
286.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
287.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.39
288.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže38
289.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany36
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha36
291.Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.35
292.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice33
Tran Tomáš2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
294.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice32
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň32
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha32
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.32
298.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška31
299.Purnama Alexandr1980 SK Radonice30
300.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka28
Schröfel Erik1972 SK Jupiter28
302.Filz Jan1975 SK Prosek Praha26
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Konečný Jiří1977 SK Jupiter26
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno26
Sochna Radek1989 SK Jupiter26
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka26
Suttr Martin1979 Spartak Chrást26
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň26
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
314.Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice25
315.Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně24
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
317.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha22
318.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany21
319.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany20
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.20
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice20
322.Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava19
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice19
324.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
332.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
335.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Novotný Robert1978 BaC Kladno14
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň14
340.Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.13
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín13
Klupa Matěj1996 TJ Orlová - Lutyně, z.s.13
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice13
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany13
Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín13
347.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.12
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 12
358.Pašek Michal1987 SK Jupiter11
359.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže10
Lečbych Petr1980 BK ARION PRAHA10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
366.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera9
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.9
369.Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín7
370.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.6
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary6
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
374.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň4
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka4
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy4
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň4
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4144
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4144
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4032
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3472
5.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha3221
6.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2960
7.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2776
8.Louda Jan1999 USK Plzeň2752
9.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2741
10.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2624
11.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2584
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2584
13.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2480
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2440
15.Louda Jiří1995 USK Plzeň2416
16.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2350
18.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2312
19.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2296
20.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
21.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2192
22.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2144
23.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1928
24.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1872
25.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1755
26.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.1675
27.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1664
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1619
29.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1512
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1512
31.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1434
32.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1341
33.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1328
34.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1293
35.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1227
36.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1215
37.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1211
38.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1202
39.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1198
40.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1173
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1173
42.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1080
43.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1068
44.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1057
45.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1048
46.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha926
47.Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška912
48.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha900
49.Pistulka Radek1997 USK Plzeň892
50.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.880
51.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
52.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.856
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.856
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové856
55.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha830
56.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice819
57.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.810
58.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové794
59.Segeč Jan1978 USK Plzeň792
60.Florián Pavel1987 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.776
61.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové773
62.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice771
63.Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
64.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.750
65.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice735
66.Helar Ondřej1995 Start Jihlava724
67.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice719
68.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.700
69.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.698
Kural Martin1999 USK Plzeň698
71.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 690
72.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice688
73.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice667
74.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha664
75.Port Jan1972 Super Stars Most654
76.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava650
77.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň639
78.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha636
79.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové634
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná634
81.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.628
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška628
83.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.624
Kořený Maxmilian1991 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
85.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice617
86.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.606
87.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň605
88.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice598
Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov598
90.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové596
91.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.566
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most566
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.566
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.566
95.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška560
96.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň557
97.Slabý Otto1984 USK Plzeň545
98.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka541
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka541
100.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno539
101.Helar Jakub1992 Start Jihlava534
102.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic530
103.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.528
104.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.516
105.Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.501
106.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.500
107.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 496
108.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.494
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
110.Konupka Jiří1965 BaC Kladno482
111.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.478
Palán Václav2001 SK Prosek Praha478
113.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc476
114.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška474
115.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice470
116.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 464
117.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
118.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most460
119.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.434
120.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.431
121.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.430
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.430
123.Oros Ladislav1971 Super Stars Most428
124.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.416
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice416
126.Domin Václav1990 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.413
127.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
129.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.398
130.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera394
131.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 392
132.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice390
133.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera386
134.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera382
135.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.376
136.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava372
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice372
138.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže367
139.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice356
140.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton354
142.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.348
143.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň346
144.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno344
145.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.342
146.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice338
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov338
148.Ondrášek David1996 Super Stars Most336
149.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška322
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.322
151.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton316
152.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška312
153.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.306
154.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha304
155.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
156.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno296
157.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín290
158.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
159.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 286
160.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
162.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň278
163.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava276
164.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice275
165.Hájek David2000 Super Stars Most270
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové270
167.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter266
168.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.260
169.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.258
170.Čapek Jiří1975 Super Stars Most252
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň252
172.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.243
173.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín242
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 242
175.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton240
176.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.239
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.239
178.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
179.Šula Fabian1995 TJ Ostrov234
180.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka232
181.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka230
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 230
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka230
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka230
185.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.228
186.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
187.Drudík Ota1992 USK Plzeň218
188.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.216
189.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.214
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice214
191.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně212
192.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany210
193.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc208
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc208
195.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha206
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.206
197.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 202
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha202
199.Šot Michal1988 SK BC Premiera200
200.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.198
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.198
202.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 196
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.196
204.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň192
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň192
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem192
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.192
208.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.190
209.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže184
Schmied Martin1982 TJ Chropyně184
211.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka180
212.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter178
213.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice172
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 172
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně172
216.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 170
217.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter168
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
219.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín166
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
221.Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.164
222.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice160
Štětina Martin2000 BaC Kladno160
224.Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.156
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice156
226.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.154
227.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary152
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
Ludík Martin1998 SK Brno Slatina, z.s.152
230.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice150
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové150
232.Behenský Roman1967 Spartak Chrást148
233.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
234.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň144
235.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice138
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
238.Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
241.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha126
242.Kanajlo Jan1987 TJ Slovan Vesec, z.s.125
Kofroň Roman1989 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Kulhánek Martin1973 TJ Sokol Polabiny Pardubice125
Peníška Rostislav1985 BK TU v Liberci, z.s.125
246.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.124
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové124
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice124
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka124
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška124
251.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha120
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň120
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice120
254.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
262.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice112
Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Kubík Jiří1977 SK Jupiter112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
267.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha110
269.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
270.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže94
271.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava91
272.Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice88
273.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice86
Horáček David1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Jerman Pavel1964 BaC Kladno86
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany86
Kadeřávek Libor1969 SK Badminton Tábor, z.s.86
Klupa Matěj1996 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže86
Sopko Martin1978 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tran Tomáš2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.86
Vykydal Marek2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
284.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín85
285.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice84
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice84
287.Schröfel Erik1972 SK Jupiter82
288.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 80
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.80
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
295.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most78
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Filz Jan1975 SK Prosek Praha78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most78
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.78
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton78
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.78
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
317.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany76
318.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka74
319.Konečný Jiří1977 SK Jupiter72
320.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice70
321.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha64
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany64
323.Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka60
324.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.56
325.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
326.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín53
327.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň52
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka52
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka52
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany52
Slepička Martin1970 SK Jupiter52
Suttr Martin1979 Spartak Chrást52
Vild Petr1974 SK Jupiter52
334.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava50
335.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.48
336.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.46
Hývnar Jaroslav1966 BK Kopřivnice, z.s.46
Krátký Mojmír1968 TJ Sokol Klimkovice46
Kyselý Vladimír1969 TJ Sokol Klimkovice46
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín46
Rašpl Jakub1997 USK Plzeň46
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 46
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška46
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany46
348.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera42
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.42
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
370.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
371.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň38
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
375.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany36
376.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň32
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany32
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary32
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy32
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany32
383.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
384.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
385.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Novotný Robert1978 BaC Kladno22
388.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže20
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
390.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pašek Michal1987 SK Jupiter18
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
399.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka14
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 14
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany14
402.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň10
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
Sochna Radek1989 SK Jupiter10
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže10
1.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.4064
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3536
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3416
4.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3120
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3016
6.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2416
7.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2349
8.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2328
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2328
10.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2144
11.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2112
12.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
13.Louda Jiří1995 USK Plzeň1760
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1664
15.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1563
16.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1389
17.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1237
18.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1232
19.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1166
20.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1096
21.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1073
22.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
23.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1014
24.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha996
25.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha982
26.Pistulka Radek1997 USK Plzeň973
27.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.882
28.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha874
29.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha865
30.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže804
31.Florián Pavel1987 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.789
32.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice712
33.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň665
34.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň664
35.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice656
36.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.629
37.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.624
38.Slabý Otto1984 USK Plzeň617
39.Port Jan1972 Super Stars Most612
40.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha606
41.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 603
42.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.600
43.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové598
44.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice588
45.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška581
46.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.573
47.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.572
48.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 560
49.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno554
50.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.540
51.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice530
52.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha520
53.Helar Ondřej1995 Start Jihlava512
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most512
55.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 480
56.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA478
57.Poříz Leoš1974 Start Jihlava474
58.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.468
59.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera464
60.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.462
61.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška456
62.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov429
63.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice426
64.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
65.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška388
66.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže376
67.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha372
68.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň368
69.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové360
Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové360
71.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň348
72.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást344
73.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.342
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové342
75.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.338
76.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
77.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín330
78.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
79.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno314
80.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň310
81.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most308
82.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter306
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera306
84.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka298
85.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.292
86.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc290
87.Palán Václav2001 SK Prosek Praha286
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška286
89.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava284
90.Jirásek Jan1972 BaC Kladno281
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton281
92.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
94.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava276
95.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice275
96.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic268
97.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha264
98.Oros Ladislav1971 Super Stars Most263
99.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha244
100.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
101.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže241
102.Čapek Jiří1975 Super Stars Most234
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
104.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
105.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.228
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice228
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice228
108.Helar Jakub1992 Start Jihlava226
109.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
110.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.218
111.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
112.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
113.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
114.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice198
115.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
116.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín192
118.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 175
119.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 170
120.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
121.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha166
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.166
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže166
124.Šot Michal1988 SK BC Premiera164
125.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
126.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera158
127.Hájek David2000 Super Stars Most156
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.156
Konupka Jiří1965 BaC Kladno156
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.156
131.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
132.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 146
133.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.140
134.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná138
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov138
136.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera132
137.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice130
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc130
139.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.128
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže128
Štětina Martin2000 BaC Kladno128
142.Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Ptáček David1993 BK Kopřivnice, z.s.125
144.Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška124
145.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň122
146.Schmied Martin1982 TJ Chropyně121
147.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha120
Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
150.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.114
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
156.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka112
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
161.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové110
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha110
163.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno98
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže98
165.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany94
166.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň90
168.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter88
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
170.Hrádek Leoš1976 SK Jupiter86
Šťásek Jan1997 TJ Sokol Dobruška86
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha86
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška86
174.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 84
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice84
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem84
177.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
179.Behenský Roman1967 Spartak Chrást78
Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
196.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně69
197.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka66
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
200.Kural Martin1999 USK Plzeň64
Ondrášek David1996 Super Stars Most64
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany64
203.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 58
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
205.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc56
206.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
207.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
208.Filz Jan1975 SK Prosek Praha46
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín46
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice46
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně46
212.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice42
230.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín40
231.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice38
Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
233.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
234.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany32
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.32
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.32
242.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava30
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 30
Suttr Martin1979 Spartak Chrást30
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
246.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
250.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy25
251.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
252.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.22
Novotný Robert1978 BaC Kladno22
254.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň16
255.Bartoníček Adam1981 TJ Bílá Hora Plzeň14
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže14
Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň14
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.14
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy14
260.Šťastný Jan1989 SK Hamr, z.s. 13
261.Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.12
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha12
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 12
265.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže10
Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
1.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3440
2.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3181
3.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3056
4.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2928
5.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2752
6.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2624
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
8.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2488
9.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2480
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2104
11.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1952
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1696
13.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1680
14.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1456
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1424
16.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1312
17.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.1280
18.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1267
19.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1258
20.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1240
21.Gavnholt Kristína1988 ČBaS - bez klubové příslušnosti1200
22.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška960
24.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.920
25.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice912
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
27.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice870
28.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice868
29.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.848
30.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
31.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice819
Paurová Lucie1999 Super Stars Most819
33.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň807
34.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.804
35.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka785
36.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška771
37.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.732
38.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava704
39.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice686
40.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most674
41.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška658
42.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 630
43.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most593
44.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.565
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most564
46.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice558
47.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška520
48.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice510
49.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera509
50.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice494
51.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice492
52.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 482
53.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha471
54.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže446
55.Vocelková Anna1994 USK Plzeň441
56.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.435
57.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín416
58.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.408
59.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.405
60.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice404
61.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška398
62.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
63.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 378
64.Zachová Adéla2001 Start Jihlava374
65.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
66.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice359
67.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice356
68.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň352
69.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.342
70.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 323
71.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice310
72.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.300
73.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.296
74.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera288
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice288
76.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice286
77.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most280
78.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice278
80.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice277
81.Pořízová Radka1977 Start Jihlava272
82.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.266
83.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín261
84.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.256
85.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
86.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha245
87.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most239
88.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno237
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno237
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha237
91.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka232
92.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha224
93.Randulová Natálie2000 Badminton Česká216
94.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.210
95.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
96.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice206
97.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha204
98.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice200
99.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
101.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže183
102.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice180
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
104.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka178
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže178
106.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany172
107.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc168
108.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.166
109.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.162
110.Hašková Jana1999 BaC Kladno156
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.156
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha156
114.Raditsch Tereza1990 TJ Proboštov152
Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno152
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň152
117.Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
118.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
119.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha142
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton142
121.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
122.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
125.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň136
126.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň128
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.128
128.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.126
129.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.124
130.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín122
131.Dufková Monika1999 BaC Kladno120
Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.120
133.Srbová Adéla2000 BaC Kladno118
134.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
136.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
137.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha110
138.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň106
139.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
140.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
141.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň100
142.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
143.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice88
145.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most86
Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
147.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava84
148.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
149.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka80
151.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
161.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany76
162.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany70
163.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže66
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
166.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín54
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
168.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně46
Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.46
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín46
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.46
172.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
173.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
182.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka40
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
184.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter38
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
186.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.34
187.Polívková Eliška1998 USK Plzeň32
188.Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.30
189.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
190.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
191.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.14
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.14
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4680
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4544
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4112
4.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3752
5.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška3568
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3568
7.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3352
8.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3120
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3120
10.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2992
11.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2840
12.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2544
13.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2384
14.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2336
15.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka2112
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka2096
17.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2024
18.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1968
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1960
20.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1949
21.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1920
Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1920
23.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1784
24.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1744
25.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1696
Krocová Martina1988 Super Stars Most1696
27.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1592
28.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1520
29.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1456
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1456
31.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1378
32.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1256
33.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1252
34.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1248
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1242
36.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1236
37.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1200
38.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška1187
39.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1168
40.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1164
41.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1144
42.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1045
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1045
44.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1040
45.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1018
46.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1000
47.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha948
48.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.892
49.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice890
50.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka888
51.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice870
52.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice868
53.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.866
54.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha817
55.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová - Lutyně, z.s.789
56.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice747
57.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.725
58.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška677
59.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most676
60.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice651
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice651
62.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most650
63.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.624
Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
65.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice622
66.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice618
67.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice615
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.615
69.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška605
70.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 603
71.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice590
72.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno576
73.Pořízová Radka1977 Start Jihlava529
74.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže526
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 526
76.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.520
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
Polívková Eliška1998 USK Plzeň520
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
81.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 518
82.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most514
83.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera509
84.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.504
85.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 497
86.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice496
87.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice480
88.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava474
89.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most447
90.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.445
91.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.444
92.Zachová Adéla2001 Start Jihlava434
93.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
94.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha414
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.414
96.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most392
97.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň390
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice390
99.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 378
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 378
101.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.364
102.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové358
103.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno342
104.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.338
105.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín336
106.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc332
107.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice329
108.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha322
109.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové312
110.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
111.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera306
112.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha305
113.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice302
114.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
115.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka280
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka280
120.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.276
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice276
122.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň268
123.Vítková Adéla1992 Start Jihlava266
124.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany264
Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA264
126.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter260
127.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže258
128.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
129.Randulová Natálie2000 Badminton Česká252
130.Srbová Adéla2000 BaC Kladno251
131.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava250
Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 250
133.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
134.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice228
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.228
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.228
137.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.226
138.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň222
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň222
140.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
141.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.203
142.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.200
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha200
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton200
145.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha198
146.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.192
Hašková Jana1999 BaC Kladno192
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín192
149.Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
151.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže180
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
154.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň166
155.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.164
Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.164
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany164
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
159.Dufková Monika1999 BaC Kladno156
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka156
161.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín152
163.Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
165.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
171.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha136
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň136
173.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
174.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice125
177.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
178.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.114
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice114
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha114
185.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín112
Toncarová Barbora1994 BK Králův Dvůr, z.s.112
187.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
188.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Dragounová Eva1991 TJ Proboštov102
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
192.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň92
193.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
194.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha80
195.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera78
208.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
209.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany72
210.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže60
211.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
212.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
213.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka44
214.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.42
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.42
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
219.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic34
220.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.26
224.Hrošová Tereza1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
225.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
1.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3416
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3328
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3120
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška3016
5.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2552
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2440
7.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2301
8.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2296
9.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice2216
10.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2040
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
12.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1928
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1856
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1774
15.Krocová Martina1988 Super Stars Most1656
16.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1648
17.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1341
18.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1304
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1237
20.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1168
21.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1141
22.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice1104
23.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1080
24.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1071
25.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1066
26.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
27.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha954
28.Koldová Veronika1994 Super Stars Most936
29.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.870
30.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.789
31.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice786
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 773
33.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška769
34.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška762
35.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice752
36.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha722
37.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice713
38.Vocelková Anna1994 USK Plzeň699
39.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň686
40.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice674
41.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.624
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha624
43.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera618
44.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice616
45.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka602
46.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha598
47.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice588
48.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň580
49.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín572
50.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň564
51.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.540
52.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice532
53.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice522
54.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
55.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava474
56.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže460
57.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice434
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška434
59.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška430
60.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha428
61.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.412
Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška412
63.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 398
64.Pořízová Radka1977 Start Jihlava394
65.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most376
66.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice371
67.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice370
68.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.360
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
70.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.348
71.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.346
72.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 342
73.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.341
74.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 339
75.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.332
76.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava328
77.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 326
Vítková Adéla1992 Start Jihlava326
79.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 322
80.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.312
81.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno296
82.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.286
83.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže282
84.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.281
85.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
86.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň274
87.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice272
88.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov264
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice264
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
91.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most262
92.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.256
93.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter254
94.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň246
95.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice244
96.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc242
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha242
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice242
100.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.239
101.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most234
102.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most232
103.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 230
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno230
105.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha228
106.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
107.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
108.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 214
109.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.210
110.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice208
111.Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka205
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
113.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
114.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.198
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.198
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice198
117.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.192
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.192
120.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice186
121.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň174
122.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.172
123.Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
125.Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
126.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha166
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha166
129.Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.164
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice164
131.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže161
132.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.156
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
134.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter154
135.Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
136.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
137.Polívková Eliška1998 USK Plzeň144
138.Zachová Adéla2001 Start Jihlava140
139.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
140.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň132
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera132
142.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín130
143.Randulová Natálie2000 Badminton Česká128
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.128
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice128
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.128
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň128
148.Dokládalová Klára1994 BK TJ Baník Most125
Grygierová Karolína1997 TJ Slavoj Český Těšín125
Raditsch Tereza1990 TJ Proboštov125
151.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně121
152.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň120
155.Srbová Adéla2000 BaC Kladno118
156.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň116
157.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Erbenová Monika1986 BaC Kladno114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
162.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín112
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
164.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice110
165.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň108
166.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
167.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka102
168.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany100
169.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany96
170.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň90
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
172.Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice88
174.Drapáčová Pavla1996 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Říhová Jana1975 VSK VŠV Brno86
Toncarová Barbora1994 BK Králův Dvůr, z.s.86
177.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc84
178.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
179.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
193.Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
194.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
195.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň68
Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
197.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
198.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha60
199.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha55
200.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter46
Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín46
Purdešová Barbora1984 TJ Chropyně46
203.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy43
204.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha42
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
219.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany40
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka40
221.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
222.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
227.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
228.Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
229.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
231.Czinegová Anna1998 SK Badminton Tábor, z.s.14
Stárková Dominika1997 SK Badminton Tábor, z.s.14
233.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 13
234.Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.12
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.12
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.12
237.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1OP dospělých - PrahaSKP16.01.2016
2GPC dospělých - Brno - LíšeňSKP16.01.2016
3OP dospělých - Český KrumlovSKP16.01.2016
4OP dospělých - KladnoSKP16.01.2016
5OP dospělých - Liberec - VesecSKP16.01.2016
6OP dospělých - PardubiceSKP16.01.2016
7OP dospělých - PlzeňSKP16.01.2016
8OP dospělých - OstravaSKP17.01.2016
9GPD dospělých - Plzeň - Bílá HoraD06.02.2016
10MČR jednotlivců - KarvináMČR07.02.2016
11GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
12GPC dospělých - PrahaC21.02.2016
13VC města Plzně - Plzeň - BoryA13.03.2016
14GPC dospělých - Brno - LíšeňC13.03.2016
15GPC dospělých - DobruškaC19.03.2016
16GPC dospělých - OlomoucC20.03.2016
17GPC dospělých - MostC20.03.2016
18GPC dospělých - OstrovC26.03.2016
19GPB Jouda Cup - Praha - ZMB03.04.2016
20GPD dospělých - CéDéčko - PlzeňD09.04.2016
21GPC dospělých - CéDéčko - PlzeňC09.04.2016
22GPD dospělých - StrakoniceD16.04.2016
23GPD dospělých - KlatovyD23.04.2016
24Memoriál P. Sima - LiberecA24.04.2016
25GPD dospělých - JihlavaD30.04.2016
26GPC dospělých - JihlavaC30.04.2016
27GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.04.2016
28GPC dospělých - 25.Thun Cup - NejdekC01.05.2016
29GPC dospělých - Praha - VinořC01.05.2016
30GPC dospělých - VC Teplic - TepliceC01.05.2016
31GPB Most - MostB29.05.2016
32VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
33GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
34GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
35Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA04.09.2016
36GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
37GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
38GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
391. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
40GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
41GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
42GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
43GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
44GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
45GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
46GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
47GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
48GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
49GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
50GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
512. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
52GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
53Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
54GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
55GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
56GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
57GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
58GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
59GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
60Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading