logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 29.01.2017

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
22.02.2016 - 29.01.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2104
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2054
3.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1944
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1904
5.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
6.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1709
7.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1558
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1509
10.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
12.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1053
13.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1021
14.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice931
15.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové901
17.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha847
18.Palán Václav2001 SK Prosek Praha803
19.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.776
20.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka683
21.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.670
22.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.609
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most568
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.539
25.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín504
26.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
27.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
28.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice416
29.Morávek Michal2002 BaC Kladno380
30.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most362
31.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.358
32.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 356
33.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň344
34.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška326
35.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
36.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
37.Hájek David2000 Super Stars Most310
38.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno309
39.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.308
40.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.281
41.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.279
42.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
43.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín269
44.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka266
45.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
46.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.255
47.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice254
48.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové253
49.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha242
50.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice234
51.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín230
52.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš224
53.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň218
54.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
55.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.205
56.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.200
57.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice198
58.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.193
59.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.187
60.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.169
61.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.167
62.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.164
63.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín156
64.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka153
65.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
66.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.149
67.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy141
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.141
69.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice138
Tran Tomáš2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
72.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
73.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
76.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.126
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
78.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek125
79.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.122
81.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
83.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
86.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka113
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.113
88.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
89.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha111
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
91.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most110
93.Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
94.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.102
95.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice100
96.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.98
97.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.90
98.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice88
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
100.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha86
104.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná84
105.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Seifert David2000 BK TJ Baník Most78
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
117.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
118.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.68
119.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.66
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.66
122.Řepa Václav2001 Super Stars Most63
123.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA60
124.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice58
125.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha54
127.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.48
128.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.42
134.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha33
135.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA30
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 30
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Soukup Václav2001 BKV Plzeň30
Straka Jakub2000 Super Stars Most30
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Ziman Jan2000 BKV Plzeň30
142.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.12
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice12
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice12
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná12
146.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.10
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2272
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2272
3.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2246
4.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1992
5.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
6.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
7.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1824
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1824
9.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1728
10.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1624
11.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1589
12.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1488
13.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1464
14.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1344
15.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 1340
16.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1336
17.Kural Martin1999 USK Plzeň1280
18.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1254
19.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
20.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1088
24.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.989
25.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.918
26.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.878
27.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.859
28.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.856
29.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most776
Hájek David2000 Super Stars Most776
31.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice751
32.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most612
33.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.585
34.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka583
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš583
36.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice573
37.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.555
38.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.542
39.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.526
40.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice503
41.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.492
42.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.472
43.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška465
44.Morávek Michal2002 BaC Kladno453
45.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.448
46.Seifert David2000 BK TJ Baník Most430
47.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň428
48.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno427
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka427
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka427
51.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
53.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.404
54.Herzán David2002 Slavoj Podivín401
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín401
56.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín358
57.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.351
58.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.346
59.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.328
60.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň326
61.Macků Michael2000 BK TJ Baník Most322
62.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice306
63.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy302
64.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.279
65.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
66.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
67.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.265
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.265
69.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
70.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
71.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha239
72.Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy216
73.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.206
74.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.203
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.203
76.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha200
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha200
78.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.194
79.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
80.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka164
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Řepa Václav2001 Super Stars Most164
83.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná156
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín156
86.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.154
87.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Tran Tomáš2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
89.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.138
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.138
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha138
92.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice128
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice128
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice128
95.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.124
96.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
97.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.116
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.116
99.Altera Jan2004 BaC Kladno114
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice114
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Soukup Václav2001 BKV Plzeň114
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno114
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
114.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
115.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha86
118.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA78
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA78
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.78
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Straka Jakub2000 Super Stars Most78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
135.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
138.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1822
2.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1798
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1794
4.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1768
5.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1619
6.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1464
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1302
8.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1264
9.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1256
10.Kural Martin1999 USK Plzeň1184
11.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1061
13.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín974
14.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 918
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
16.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka803
17.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.765
18.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
19.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.620
20.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.608
21.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.548
22.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.542
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most540
24.Hájek David2000 Super Stars Most501
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka496
26.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice476
27.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice460
28.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
29.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
30.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice420
31.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
32.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška356
33.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most354
34.Morávek Michal2002 BaC Kladno350
35.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.340
36.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš330
37.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.280
39.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.279
40.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
41.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno253
42.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha242
43.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha239
44.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň238
45.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.236
46.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
47.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň200
48.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.198
49.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
50.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.194
51.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.192
52.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.170
53.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
54.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha164
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice164
56.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
Seifert David2000 BK TJ Baník Most158
58.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.156
60.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.150
61.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.146
62.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.138
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tran Tomáš2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
66.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.126
67.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka124
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice124
69.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
70.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice114
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
74.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
75.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.102
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.102
77.Řepa Václav2001 Super Stars Most88
78.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
84.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA84
85.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.80
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín80
87.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.78
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
98.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek76
99.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
100.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha46
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
104.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.42
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2629
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2432
3.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1774
4.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1694
5.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1629
6.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1560
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1456
8.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1267
9.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1264
10.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1171
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže849
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.830
14.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most824
15.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.811
16.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.790
17.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.789
18.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice788
19.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most765
20.Paurová Lucie1999 Super Stars Most760
21.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice708
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.616
23.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice600
24.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška592
25.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.584
26.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
27.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň561
28.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice480
29.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
30.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.431
31.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín430
32.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha418
33.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
34.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň370
35.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most356
36.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška354
37.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.349
38.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
39.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
40.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
41.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha325
42.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most312
Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.312
44.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 310
45.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice296
46.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň280
47.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň278
48.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň277
49.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
50.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice254
51.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha230
52.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice217
53.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.216
54.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.215
55.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.206
56.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.205
57.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
59.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.196
60.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most191
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.191
62.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže190
63.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
64.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.179
65.Srbová Adéla2000 BaC Kladno178
66.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.176
67.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
68.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha164
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most164
70.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň161
71.Randulová Natálie2000 Badminton Česká158
72.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most154
73.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most147
74.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA140
75.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
77.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.128
78.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.126
79.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice120
80.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
83.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice112
85.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
86.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.105
87.Klampflová Gabriela2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.102
89.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň99
90.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.98
91.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice88
92.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
94.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha84
95.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.80
96.Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
105.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
106.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň66
107.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.62
108.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň59
109.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 54
110.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
111.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most42
Boháčová Aneta2001 Super Stars Most42
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
117.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
118.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
119.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové32
120.Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
1.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2706
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2624
3.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2309
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2016
6.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1688
8.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1595
9.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1536
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1459
11.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1447
12.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1376
13.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1368
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1368
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1301
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1301
17.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1256
18.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
19.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1171
20.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1158
21.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
22.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1038
23.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1000
24.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
26.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha927
27.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň920
28.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
29.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 886
30.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
31.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice837
32.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.830
33.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.822
34.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.812
35.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha766
36.Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.760
37.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most751
38.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.721
39.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.656
40.Srbová Adéla2000 BaC Kladno639
41.Randulová Natálie2000 Badminton Česká638
42.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most582
43.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška548
44.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice529
45.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.514
46.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.501
47.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
48.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.474
49.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha465
50.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most447
51.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 430
52.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice400
53.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín394
54.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.372
55.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice329
56.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most322
57.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most317
58.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.304
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
60.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.302
61.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice290
62.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.280
63.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.278
64.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.276
65.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
66.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.242
67.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
68.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň224
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň224
70.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice217
71.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.208
Seibertová Adéla2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice208
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové208
74.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA203
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha203
76.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň195
77.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.194
78.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
79.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.190
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.190
81.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň188
82.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most164
84.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha156
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha156
86.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka152
87.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
88.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
90.Jeřábková Petra2001 SK Podolí138
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.138
93.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň126
94.Dufková Monika1999 BaC Kladno125
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
96.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.124
97.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Kampasová Kristýna2001 SK Podolí114
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Sejková Patricie2001 SK Podolí114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
108.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka112
109.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
110.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
113.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most78
Boháčová Aneta2001 Super Stars Most78
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA78
Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
120.Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
122.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín69
123.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.46
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2168
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2128
3.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1904
4.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1837
5.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1768
6.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1504
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1389
8.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1184
9.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1104
10.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1100
11.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1070
12.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 918
13.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
14.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.884
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.874
16.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice776
17.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice762
18.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha754
19.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.706
20.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha684
21.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most651
22.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.647
23.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
25.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.544
26.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
27.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň525
28.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice523
29.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
30.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most501
31.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice474
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
33.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most452
34.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.438
35.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha429
36.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže366
37.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška354
38.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.345
39.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most332
40.Srbová Adéla2000 BaC Kladno331
41.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 322
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška322
43.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.315
44.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice312
45.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice290
46.Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
47.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.274
48.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most262
49.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
50.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.240
51.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň238
52.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.236
53.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
54.Randulová Natálie2000 Badminton Česká230
55.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most226
56.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.219
57.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň217
58.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.202
59.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň200
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
61.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
62.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice190
63.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.188
64.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.182
65.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.168
66.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most166
67.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.165
68.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
69.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.160
70.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice156
71.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.152
72.Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.138
76.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.130
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.130
78.Klampflová Gabriela2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
79.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň124
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.124
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha124
82.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
84.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most114
Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.114
88.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.112
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové112
90.Jeřábková Petra2001 SK Podolí102
91.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most88
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA88
93.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Dufková Monika1999 BaC Kladno86
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
97.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
98.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín78
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
107.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže76
108.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.74
109.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.68
110.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň46
112.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
118.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading