logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 06.02.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
08.02.2016 - 06.02.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3280
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3184
3.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.3104
4.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3058
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň3000
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2480
7.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2200
8.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2144
9.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1952
10.Louda Jan1999 USK Plzeň1944
11.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1744
12.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1688
13.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1560
14.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1424
15.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1384
Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1384
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1328
18.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1286
19.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.1269
20.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1107
22.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1071
23.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.1009
24.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
25.Helar Ondřej1995 Start Jihlava997
26.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.936
27.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
28.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.918
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
30.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.910
31.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha898
32.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha769
33.Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
34.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška750
35.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže707
36.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.693
37.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.674
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.674
39.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice662
40.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 653
41.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.632
42.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.627
43.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.624
44.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové615
45.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno608
46.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic567
47.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha564
48.Repiar Samuel1994 Super Stars Most560
Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha560
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.550
51.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.546
52.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška545
53.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice540
54.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha532
55.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.531
56.Port Jan1972 Super Stars Most528
57.Šulko Marian1976 SK Prosek Praha520
58.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most498
59.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.495
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka495
61.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové494
62.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 468
63.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.464
64.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha444
65.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
66.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška436
67.Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov435
68.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.434
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
70.Kural Martin1999 USK Plzeň418
71.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.416
72.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice411
73.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.400
74.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
75.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 380
76.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most370
77.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
78.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň366
79.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň365
80.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava364
81.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka362
82.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera342
83.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 334
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice334
85.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.326
Pistulka Radek1997 USK Plzeň326
87.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava324
88.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.318
89.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.298
Slabý Otto1984 USK Plzeň298
91.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton293
92.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha290
93.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice286
94.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové282
95.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové280
96.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc274
97.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové272
98.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno265
99.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter262
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice262
Palán Václav2001 SK Prosek Praha262
102.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň250
103.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové248
104.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.247
105.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.244
106.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice240
107.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň238
108.Ondrášek David1996 Super Stars Most236
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton236
110.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.234
111.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka232
112.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice230
113.Oros Ladislav1971 Super Stars Most220
114.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton217
115.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.214
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.214
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera214
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 214
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové214
120.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
121.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc211
122.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.206
123.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.202
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava202
125.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.198
126.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice196
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň196
128.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže195
129.Poříz Leoš1974 Start Jihlava194
130.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc186
131.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha184
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška184
133.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha182
134.Konupka Jiří1965 BaC Kladno176
135.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.174
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha174
137.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.172
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň172
139.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška170
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.170
142.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň169
143.Helar Jakub1992 Start Jihlava166
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov166
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
146.Čapek Jiří1975 Super Stars Most162
147.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.161
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice161
149.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
150.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton158
151.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.156
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno156
153.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno155
154.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.154
155.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 150
Šot Michal1988 SK BC Premiera150
157.Hájek David2000 Super Stars Most148
158.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
159.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice143
160.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha142
161.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary140
162.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
164.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice132
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 132
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.132
168.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže130
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
170.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice128
171.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
172.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.125
Šula Fabian1995 TJ Ostrov125
176.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha124
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
178.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 122
179.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 120
Kubík Jiří1977 SK Jupiter120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška120
183.Drudík Ota1992 USK Plzeň118
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton118
185.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.116
186.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže115
187.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
188.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
189.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.111
190.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín110
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno110
193.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek108
194.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany105
195.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek102
196.Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.100
197.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.99
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
199.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.98
200.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň97
201.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín96
202.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná90
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně90
204.Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka88
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
208.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka87
209.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.85
210.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
212.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice83
213.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
215.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně79
216.Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
223.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.77
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň77
225.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice74
226.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek73
227.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha72
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň72
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka72
231.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha70
232.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň69
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice69
234.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.68
235.Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
236.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek64
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice64
238.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň63
239.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka59
241.Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary58
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže58
244.Domin Václav1990 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka56
246.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.55
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
248.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.54
249.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
250.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
251.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany47
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže47
253.Behenský Roman1967 Spartak Chrást46
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany46
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
258.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 45
259.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.44
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
262.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.42
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.42
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže42
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
279.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
280.Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.35
281.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice32
Legát Vojtěch1996 TJ Sokol Doubravka32
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha32
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.32
285.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany30
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka30
Purnama Alexandr1980 SK Radonice30
288.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň28
Štětina Martin2000 BaC Kladno28
290.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter26
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany26
Konečný Jiří1977 SK Jupiter26
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava26
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno26
Suttr Martin1979 Spartak Chrást26
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň26
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
300.Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně24
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
302.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany23
303.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha22
304.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 20
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
306.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Šašinka Dominik1993 SKP Kometa Brno - RS Badminton18
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška18
314.Filz Jan1975 SK Prosek Praha16
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
319.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Novotný Robert1978 BaC Kladno14
Schröfel Erik1972 SK Jupiter14
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň14
324.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava13
328.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha12
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice12
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava12
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice12
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.12
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 12
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.12
343.Pašek Michal1987 SK Jupiter11
344.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
348.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera9
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.9
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.9
353.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.6
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary6
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
357.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň4
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka4
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň4
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4432
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4432
3.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4224
4.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3184
5.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3069
6.Louda Jan1999 USK Plzeň2944
7.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha2760
8.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2728
9.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2720
Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2720
11.Louda Jiří1995 USK Plzeň2704
12.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2480
13.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.2467
14.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2440
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2440
16.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2384
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2350
18.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2309
19.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2296
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2296
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2296
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1941
23.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1904
24.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1845
25.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1816
26.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1677
27.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1664
28.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1624
29.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1568
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1568
31.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1440
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1440
33.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1434
34.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1384
35.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1328
36.Jirásek Jan1972 BaC Kladno1297
37.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1214
38.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1120
39.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1070
40.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1056
41.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1048
42.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
43.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.954
44.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.928
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.928
46.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha926
47.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha915
48.Pistulka Radek1997 USK Plzeň905
49.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha900
50.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.880
51.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.862
52.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové856
53.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha830
54.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.829
55.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.810
56.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové800
57.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice798
58.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové794
59.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.766
60.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.764
61.Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška760
63.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.752
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.752
65.Helar Ondřej1995 Start Jihlava735
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice735
67.Kural Martin1999 USK Plzeň711
68.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice707
69.Segeč Jan1978 USK Plzeň696
70.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 690
71.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice682
72.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové673
73.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha672
74.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň666
75.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava658
76.Port Jan1972 Super Stars Most654
77.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha636
78.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška628
79.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň619
80.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.606
81.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové602
82.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná590
83.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň584
84.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.581
85.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice571
Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov571
87.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.566
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most566
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.566
90.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška560
91.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.555
92.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
93.Helar Jakub1992 Start Jihlava534
94.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic530
95.Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.520
96.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.518
97.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 504
98.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.501
100.Slabý Otto1984 USK Plzeň500
101.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton494
102.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice492
103.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice483
104.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc476
105.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška474
106.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 472
107.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
108.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most468
109.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.467
110.Palán Václav2001 SK Prosek Praha464
111.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
112.Konupka Jiří1965 BaC Kladno446
113.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton440
114.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 432
115.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.430
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
117.Oros Ladislav1971 Super Stars Most428
118.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.416
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice416
120.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno414
121.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
123.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava401
124.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.398
125.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice396
126.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň394
127.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek390
128.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
129.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno383
130.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera382
131.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
132.Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov377
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.377
134.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín376
135.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava372
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice372
137.Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka366
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka366
139.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň361
140.Hájek David2000 Super Stars Most356
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton356
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové356
143.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška352
144.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera348
145.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice338
146.Ondrášek David1996 Super Stars Most336
147.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 326
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton326
149.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.322
150.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka316
151.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice315
152.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška308
153.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.306
154.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha304
155.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
156.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera300
157.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno296
158.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.288
159.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
162.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň278
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem278
165.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno277
166.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter274
167.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže270
168.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.268
169.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.260
170.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň256
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
172.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.254
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice254
174.Čapek Jiří1975 Super Stars Most252
175.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 242
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže242
177.Šula Fabian1995 TJ Ostrov234
178.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka230
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka230
180.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.228
181.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
182.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň220
183.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice218
Drudík Ota1992 USK Plzeň218
185.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha214
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.214
187.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany210
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek210
189.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc208
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc208
191.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
192.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.200
193.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže198
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.198
195.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 196
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.196
197.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 192
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.192
199.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.190
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 190
201.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové189
202.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice188
203.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka180
204.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.174
Landgráf Martin1999 BKV Plzeň174
206.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha172
207.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
208.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
209.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
210.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň166
Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
212.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.164
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka164
214.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka160
216.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.158
217.Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.156
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín156
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha156
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice156
222.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary152
Domin Václav1990 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
225.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 150
226.Behenský Roman1967 Spartak Chrást148
227.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
228.Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
Vavřička Ondřej1991 TJ Proboštov138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
232.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice130
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
234.Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
236.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.126
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
239.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
241.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.124
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton124
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka124
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava124
245.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha120
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.120
247.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.114
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.114
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
Šot Michal1988 SK BC Premiera114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
258.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice112
Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Kubík Jiří1977 SK Jupiter112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
263.Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha110
264.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
265.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek100
266.Vild Petr1974 SK Jupiter98
267.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
268.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany86
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
276.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek84
277.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové80
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
283.Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most78
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most78
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Jenčík Martin1980 BK Králův Dvůr, z.s.78
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary78
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška78
Vodička Karel1974 BK Králův Dvůr, z.s.78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
306.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany76
307.Štětina Martin2000 BaC Kladno74
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
309.Konečný Jiří1977 SK Jupiter72
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
311.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany70
312.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany66
313.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha64
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter64
Schröfel Erik1972 SK Jupiter64
316.Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany54
318.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka52
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka52
Slepička Martin1970 SK Jupiter52
Suttr Martin1979 Spartak Chrást52
322.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava50
323.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.48
324.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton46
333.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Doležel Zdeněk1981 TJ Spoje Praha42
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice42
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Nguyen Khac Tuan1986 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera42
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Schick Jindřich1975 SK Brno Slatina, z.s.42
Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 42
357.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
360.Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
363.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň32
Filz Jan1975 SK Prosek Praha32
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary32
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
368.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň30
369.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
370.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
371.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže24
373.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Novotný Robert1978 BaC Kladno22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
378.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže20
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
380.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pašek Michal1987 SK Jupiter18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
387.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 14
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany14
389.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
1.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.4352
2.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4304
3.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3992
4.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3120
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2728
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2328
Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2328
8.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice2230
9.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
10.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1856
11.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1720
12.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1664
13.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1656
14.Louda Jiří1995 USK Plzeň1589
15.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.1536
16.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1510
17.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1344
18.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1184
19.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1144
20.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1080
21.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
22.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1026
23.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1004
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1004
25.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1000
26.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha996
27.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha982
28.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.882
29.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové861
30.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha856
31.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha852
32.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže843
33.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice712
34.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň651
35.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň639
36.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.620
37.Port Jan1972 Super Stars Most612
38.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.606
39.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice602
40.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
41.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice582
42.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové571
43.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška568
44.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno567
45.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 564
46.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 560
Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.560
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha560
49.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.532
50.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice530
51.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice527
52.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.525
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha525
54.Helar Ondřej1995 Start Jihlava512
55.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.501
Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
57.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA478
58.Poříz Leoš1974 Start Jihlava474
59.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 466
60.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.448
61.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice426
62.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň422
63.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín416
Nevečeřal Martin1981 TJ Proboštov416
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most416
66.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno393
67.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň383
68.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.381
69.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera378
70.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic367
71.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most362
72.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška360
Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové360
74.Slabý Otto1984 USK Plzeň356
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové356
76.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást344
77.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
78.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
80.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava316
81.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.314
82.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže310
83.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter306
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň306
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera306
86.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice303
87.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška302
88.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.292
89.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha286
Palán Václav2001 SK Prosek Praha286
91.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
93.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.252
94.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc250
95.Helar Jakub1992 Start Jihlava246
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže246
97.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.245
98.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha244
99.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.242
101.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška240
102.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.237
103.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha235
104.Čapek Jiří1975 Super Stars Most234
105.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice228
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice228
107.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
108.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.220
109.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera218
110.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
111.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka212
112.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
113.Hájek David2000 Super Stars Most202
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
115.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava198
116.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice196
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
118.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
119.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
120.Oros Ladislav1971 Super Stars Most184
121.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 170
123.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.166
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže166
125.Šářec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín165
126.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 162
128.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.160
129.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera158
130.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.156
Jirásek Jan1972 BaC Kladno156
Konupka Jiří1965 BaC Kladno156
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.156
135.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice152
137.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice148
138.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 146
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín146
140.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha140
141.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná138
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka138
Nevečeřal Lukáš1979 TJ Proboštov138
144.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno137
145.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem130
146.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha126
147.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava125
148.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.124
149.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha120
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové120
151.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže116
152.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
157.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.112
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
160.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové110
Ondrášek David1996 Super Stars Most110
162.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň108
163.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 104
164.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc102
165.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany94
166.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
167.Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
168.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno86
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.86
175.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 84
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc84
177.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
179.Behenský Roman1967 Spartak Chrást78
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Šot Michal1988 SK BC Premiera78
Voborník David1979 TJ Sokol Dobruška78
Vojta Martin1989 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
197.Schmied Martin1982 TJ Chropyně75
198.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
199.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně69
200.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
202.Kural Martin1999 USK Plzeň64
203.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
204.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.54
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany54
206.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň52
207.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
208.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
209.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
213.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
214.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bém Karel1985 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Böhm Michal1987 SK Prosek Praha42
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter42
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže42
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Štětina Martin2000 BaC Kladno42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice42
235.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka40
236.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
238.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
239.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany32
Kirschenbaum Matthew1962 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Segeč Jan1978 USK Plzeň32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.32
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.32
246.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava30
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 30
Suttr Martin1979 Spartak Chrást30
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
250.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
254.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
255.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Novotný Robert1978 BaC Kladno22
258.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň16
259.Rafaj Michal1978 SK Brno Slatina, z.s.12
Říčánek Zdeněk1971 SK Brno Slatina, z.s.12
Šeďa Vít1971 SK Prosek Praha12
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 12
263.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže10
Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
1.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3776
2.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3757
3.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3184
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3056
5.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3040
6.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice2912
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2480
9.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2104
11.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1608
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1600
13.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1552
Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1552
15.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1421
16.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1344
17.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1296
18.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.1280
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1252
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1216
21.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1200
22.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
23.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1054
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1013
25.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1009
26.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava887
Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.887
28.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice882
29.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
30.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice830
31.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice806
32.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.804
33.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.798
34.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň796
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška771
36.Paurová Lucie1999 Super Stars Most766
37.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice752
38.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most674
39.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most649
40.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 630
41.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
42.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice617
43.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice598
44.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška567
45.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most564
46.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.533
47.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek510
48.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška506
49.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
50.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice486
51.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 474
52.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.467
53.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera462
54.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice458
55.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.448
56.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže446
57.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.425
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha419
59.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín416
60.Vocelková Anna1994 USK Plzeň402
61.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
62.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška398
63.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice396
64.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
65.Zachová Adéla2001 Start Jihlava374
66.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most366
67.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
68.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže353
69.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň352
70.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice327
71.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 324
72.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice318
73.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.310
74.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera288
75.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.283
76.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice281
77.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
78.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.278
79.Pořízová Radka1977 Start Jihlava272
80.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice270
81.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.269
82.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 264
83.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek263
84.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha261
85.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha255
86.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.251
87.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.248
88.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže229
89.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek226
90.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň220
91.Randulová Natálie2000 Badminton Česká216
92.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha212
93.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín208
94.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.206
95.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
96.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha204
97.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň202
98.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc201
99.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
101.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice180
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.180
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.180
104.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany172
105.Polívková Eliška1998 USK Plzeň171
106.Hašková Jana1999 BaC Kladno156
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.156
109.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka152
110.Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
111.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton144
112.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
113.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže139
114.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice138
119.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň128
120.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 125
122.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín122
123.Dufková Monika1999 BaC Kladno120
124.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha116
125.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 114
Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
130.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton112
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno112
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno112
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
135.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha110
136.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany106
137.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
138.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
139.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha99
141.Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton96
142.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň92
143.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
145.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice86
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
150.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava84
151.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
152.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka80
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka80
155.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
166.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
167.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany56
168.Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín54
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
170.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
171.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
172.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
184.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
185.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter38
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
187.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.34
188.Srbová Adéla2000 BaC Kladno32
189.Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.30
190.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
191.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
192.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
1.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5024
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5024
3.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška4112
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4112
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3824
6.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3464
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3120
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3120
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3064
10.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2840
11.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2709
12.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2704
13.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2416
14.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2104
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2064
16.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň2048
17.Koldová Veronika1994 Super Stars Most1968
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1968
19.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1928
20.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1856
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1808
22.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1696
Krocová Martina1988 Super Stars Most1696
24.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1688
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1656
26.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1592
27.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice1432
28.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1400
Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1400
30.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1378
31.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1376
32.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1349
33.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1315
34.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1256
35.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1250
36.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1248
37.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1168
38.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1164
39.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1160
Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1160
41.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
42.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1085
43.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
44.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1069
45.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1064
46.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1031
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň1018
48.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1008
49.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1000
50.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška950
51.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha948
52.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
53.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.892
54.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice881
55.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.868
56.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka844
57.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha804
58.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice747
59.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice734
60.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška677
61.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most676
62.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava672
63.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most650
64.Polívková Eliška1998 USK Plzeň645
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.645
66.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most639
67.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice632
68.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek618
69.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice615
70.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška605
71.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice603
72.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.590
73.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.568
74.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.539
75.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.530
76.Pořízová Radka1977 Start Jihlava529
77.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže526
78.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.520
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
81.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 510
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 510
83.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice501
84.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha500
85.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 497
86.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
87.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.489
88.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
89.Zachová Adéla2001 Start Jihlava482
90.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava474
91.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.450
92.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 440
93.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice429
94.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno424
95.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most392
96.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera384
97.Randulová Natálie2000 Badminton Česká377
98.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.362
99.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové358
100.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek344
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice344
102.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice341
103.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň340
104.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín336
105.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc332
106.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha322
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most322
108.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže321
109.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.317
110.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno315
111.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek314
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.314
113.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové312
114.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera306
115.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 292
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 292
117.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
118.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka280
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka280
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
123.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice276
124.Vítková Adéla1992 Start Jihlava266
125.Srbová Adéla2000 BaC Kladno264
126.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter260
127.Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 250
128.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže243
129.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň238
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
131.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice236
132.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň234
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň234
134.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.228
135.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov227
136.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže224
137.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany222
138.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
139.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha200
140.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň194
141.Hašková Jana1999 BaC Kladno192
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín192
143.Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
145.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.183
146.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton180
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha180
149.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA178
150.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.167
151.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
153.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.164
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany164
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera164
156.Dufková Monika1999 BaC Kladno156
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka156
158.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
159.Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice150
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
162.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
167.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha136
168.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň132
169.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
170.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 125
177.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
178.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.114
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice114
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha114
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
189.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín112
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
191.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany106
192.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
193.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
197.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
198.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha86
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
203.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha80
204.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
219.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
220.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže60
221.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
222.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
223.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň42
Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.42
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
228.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
230.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
232.Hrošová Tereza1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
233.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka22
1.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3992
2.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3352
3.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3120
4.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3069
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2752
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2728
7.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2664
8.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2240
9.Krocová Martina1988 Super Stars Most2072
10.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
11.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1880
13.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1760
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1728
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
16.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1581
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1408
18.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1357
19.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka1312
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1256
21.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1210
22.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1133
23.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1126
24.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1079
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1044
26.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
27.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1026
28.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice951
29.Koldová Veronika1994 Super Stars Most886
30.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška807
31.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň782
32.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška769
33.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice760
34.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha722
35.Vocelková Anna1994 USK Plzeň713
36.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice712
37.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 694
38.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice666
39.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka628
40.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha624
41.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera618
42.Švábíková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice616
43.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha603
44.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha598
45.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice582
46.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň580
47.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín572
48.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň564
49.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava549
50.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.537
51.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek532
52.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice530
53.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
54.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže499
55.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.496
56.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava474
57.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška470
58.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.434
59.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.425
60.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice424
61.Dragounová Eva1991 TJ Proboštov416
62.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice412
63.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice394
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška394
Pořízová Radka1977 Start Jihlava394
66.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.386
67.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most376
68.Erbenová Monika1986 BaC Kladno375
69.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.362
70.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.360
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
72.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.358
73.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 352
74.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 342
75.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
76.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška332
77.Vítková Adéla1992 Start Jihlava326
78.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 322
Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 322
80.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno315
81.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň314
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha314
83.Polívková Eliška1998 USK Plzeň309
84.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.300
85.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.284
86.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.281
87.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
89.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice264
90.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice262
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice262
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most262
93.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
94.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
95.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek246
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže246
97.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.244
98.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice242
100.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.238
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice238
102.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 230
103.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
104.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.218
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera218
106.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice216
107.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 214
Randulová Natálie2000 Badminton Česká214
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 214
110.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň208
111.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
112.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
113.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň198
114.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice196
115.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.192
117.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň191
118.Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
119.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.172
120.Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton170
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.170
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
123.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter168
124.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.164
125.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice162
126.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže160
127.Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.156
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha156
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
130.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice152
132.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most146
134.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno144
135.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha140
136.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
137.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín130
138.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek128
139.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
142.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň120
147.Srbová Adéla2000 BaC Kladno118
148.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň116
149.Brávková Doubravka1960 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
154.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín112
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
156.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň108
157.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže104
159.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany96
160.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
161.Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
163.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany86
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
168.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc84
169.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Kolářová Hana1993 TJ Sokol Doubravka80
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.80
172.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Mikulášková Eliška1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Pelcová Kateřina1998 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
186.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň76
Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka76
188.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně75
189.Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
190.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
191.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter68
Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
193.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
194.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany62
195.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha60
196.Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.58
197.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
200.Broklová Zuzana1980 TJ Spoje Praha42
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hanáčková Martina1996 Slavoj Podivín42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
220.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
Slozberg Roni1992 TJ Sokol Doubravka40
222.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
223.Borovská Lucie1999 BK TJ Baník Most32
Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
229.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
230.Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
231.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
233.Jakubová Martina1976 SK Brno Slatina, z.s.12
Volfová Monika1982 TJ Slovan Vesec, z.s.12
235.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.10
ČísloTurnajGPDatum
1GPB Pohár Akademie - MostB14.02.2016
2GPC dospělých - PrahaC21.02.2016
3VC města Plzně - Plzeň - BoryA13.03.2016
4GPC dospělých - Brno - LíšeňC13.03.2016
5GPC dospělých - DobruškaC19.03.2016
6GPC dospělých - OlomoucC20.03.2016
7GPC dospělých - MostC20.03.2016
8GPC dospělých - OstrovC26.03.2016
9GPB Jouda Cup - Praha - ZMB03.04.2016
10GPD dospělých - CéDéčko - PlzeňD09.04.2016
11GPC dospělých - CéDéčko - PlzeňC09.04.2016
12GPD dospělých - StrakoniceD16.04.2016
13GPD dospělých - KlatovyD23.04.2016
14Memoriál P. Sima - LiberecA24.04.2016
15GPD dospělých - JihlavaD30.04.2016
16GPC dospělých - JihlavaC30.04.2016
17GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.04.2016
18GPC dospělých - 25.Thun Cup - NejdekC01.05.2016
19GPC dospělých - Praha - VinořC01.05.2016
20GPC dospělých - VC Teplic - TepliceC01.05.2016
21GPB Most - MostB29.05.2016
22VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
23GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
24GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
25Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA04.09.2016
26GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
27GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
28GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
291. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
30GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
31GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
32GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
33GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
34GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
35GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
36GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
37GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
38GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
39GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
40GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
412. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
42GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
43Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
44GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
45GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
46GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
47GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
48GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
49GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
50Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
51OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
52OP dospělých - MostSKP14.01.2017
53OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
54OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
55OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
56OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
57OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
58OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
59GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
60MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading