logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 07.02.2017

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
01.03.2016 - 07.02.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2256
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2069
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1920
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1719
5.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1480
6.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1344
7.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1115
8.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1088
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1088
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.695
11.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice694
12.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha646
13.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.642
14.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice634
15.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary530
16.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.526
17.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice508
18.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.505
19.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav504
20.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.439
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem439
22.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.422
23.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice414
24.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.389
25.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka384
26.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.380
27.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
28.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.346
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg346
30.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou337
31.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice331
32.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice330
33.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg324
34.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš323
35.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
36.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany305
37.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg296
38.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.290
39.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.284
40.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
41.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové254
42.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most252
43.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice238
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
45.Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg236
46.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš232
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha232
48.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
50.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice220
51.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.219
52.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice212
53.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.209
54.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice208
55.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice204
56.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.196
58.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.195
59.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka189
60.Kundrát David2006 Badminton VK Aš186
61.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.176
62.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš173
63.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice172
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 172
66.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice169
67.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka164
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice164
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
71.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.160
72.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
73.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA148
74.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha144
75.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.143
76.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha142
77.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.138
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.138
79.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.132
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
82.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice129
83.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.126
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm126
85.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most120
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
87.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm118
88.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.117
89.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.116
90.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové112
91.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.110
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice110
93.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.109
94.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.107
95.Seidl Filip2006 Super Stars Most106
96.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou105
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg105
98.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice103
99.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.100
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice100
101.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY96
102.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové94
103.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice90
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou90
105.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
106.Suchopár Jan2006 Super Stars Most86
107.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
109.Klokan Jakub2008 Super Stars Most83
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.83
111.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk78
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
116.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
118.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš74
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem74
120.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice73
121.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha72
122.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice71
123.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš70
Klokan Jan2006 Super Stars Most70
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice70
126.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou66
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
128.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha64
129.Krahula Jan2005 SK Podolí62
130.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha61
131.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice58
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš58
133.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.57
134.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové54
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška54
139.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
140.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice49
141.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA47
142.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.46
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice46
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná46
146.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha45
147.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most44
148.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA42
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
153.Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže40
154.Vališ Jan2006 Super Stars Most39
155.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.36
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.36
158.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
159.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška30
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže30
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 30
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška30
166.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha29
167.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice28
168.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
169.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.25
170.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 24
171.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Russina Jan2005 Kabal team Karviná22
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.22
174.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice21
175.Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.20
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
178.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha19
179.Farník Jakub2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha18
Španěl Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm18
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 18
183.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice14
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
185.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Horák Maxmilián2007 SK Podolí13
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.13
Solar Jan2005 SK Prosek Praha13
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 13
190.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha12
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice12
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice12
194.Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
195.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 10
Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš10
Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš10
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha10
Melcher Patrik2006 SK Podolí10
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš10
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Pudelka Jakub2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Slížek Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 10
205.David Tomáš2005 TJ Sokol Klimkovice9
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha9
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
211.Martinec Petr2009 BK Junior Benátky nad Jizerou8
Stratil František2006 BK Omega Olomouc, z.s.8
213.Ryba František2008 BK Omega Olomouc, z.s.7
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 7
215.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.6
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno6
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 6
218.Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav5
219.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.4
Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav4
223.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice3
Lovecký Tomáš2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Šťastný Kristián Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Tichý Jan2007 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha3
230.Derka Jan2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII2
Plainer Antonín2007 Sokol Radotín Meteor Praha2
Rudiš Albert2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Smolík Alex2006 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Smutný Tomáš2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton2
238.Janeček Patrik2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Koňák Denis2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3109
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2837
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2544
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2168
5.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1768
6.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1517
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1494
8.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1454
9.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1398
10.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1134
11.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1132
12.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1108
13.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1102
14.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice1100
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice1100
16.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha976
17.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.886
18.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 872
19.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.861
20.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.834
21.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.778
22.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary776
23.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice763
24.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
25.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.729
26.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.717
27.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha704
28.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.667
29.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš659
30.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg610
31.Kundrát David2006 Badminton VK Aš598
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.598
33.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav555
34.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.554
35.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka544
36.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most515
37.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš464
38.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany455
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.455
40.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice452
41.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
43.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.416
44.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.399
45.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice393
46.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg376
47.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.360
48.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice359
49.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice346
50.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš344
51.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
52.Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg320
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice320
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice320
55.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice316
56.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.308
57.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.304
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice304
59.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.300
60.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha284
61.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou283
62.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín280
63.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg278
64.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
65.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.252
66.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice248
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.248
68.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.244
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.244
70.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice240
71.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové238
72.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha236
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha236
74.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha234
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice234
76.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
77.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka230
78.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA228
79.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
80.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY214
81.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.204
82.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.202
84.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové200
85.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
86.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.184
87.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.178
88.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.176
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
90.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
91.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice166
92.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka164
Krahula Jan2005 SK Podolí164
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm164
95.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.160
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice160
97.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové156
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
99.Klokan Jan2006 Super Stars Most154
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.154
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice154
Suchopár Jan2006 Super Stars Most154
103.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha152
104.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
105.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 148
106.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice142
108.Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže140
109.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice138
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk138
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha138
Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou138
Klokan Jakub2008 Super Stars Most138
Seidl Filip2006 Super Stars Most138
116.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice130
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice130
118.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.124
119.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
120.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice120
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg120
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
124.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha118
125.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou114
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou114
128.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
129.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most102
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš102
131.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha98
132.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
133.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka90
134.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
135.Horák Maxmilián2007 SK Podolí86
Melcher Patrik2006 SK Podolí86
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.86
Russina Jan2005 Kabal team Karviná86
139.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín84
140.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 82
141.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most80
Vališ Jan2006 Super Stars Most80
143.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška78
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže78
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš78
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška78
157.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
158.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA72
159.Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.69
160.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha52
161.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice46
162.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha42
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice42
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
172.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha40
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA40
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 40
175.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
179.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha26
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
184.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha14
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice14
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII14
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2309
2.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2054
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1904
4.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1504
5.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1204
6.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1038
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1037
8.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha962
9.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice871
10.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary727
11.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.707
12.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice684
13.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice630
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.630
15.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
16.Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.561
17.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.550
18.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.517
19.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice450
20.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
21.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice418
22.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš408
23.Kundrát David2006 Badminton VK Aš386
24.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav355
25.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice346
26.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš344
27.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.336
28.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
29.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
30.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most323
31.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
32.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice316
33.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou314
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.314
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.314
36.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice280
37.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.258
38.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
39.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice248
40.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.244
41.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha236
42.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.234
43.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.220
44.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.218
45.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha214
46.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice212
48.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany208
49.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 204
51.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka182
52.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš180
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.180
Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka180
55.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice178
56.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
57.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha172
58.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice164
59.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.162
60.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice160
61.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice156
62.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
63.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.142
64.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha141
65.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
67.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.136
68.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka124
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice124
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY124
71.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg120
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice120
74.Seidl Filip2006 Super Stars Most118
75.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice116
76.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové114
78.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
79.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
81.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.106
82.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice103
83.Suchopár Jan2006 Super Stars Most102
84.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha98
85.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem96
86.Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže92
87.Krahula Jan2005 SK Podolí91
88.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
91.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové86
93.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice84
Klokan Jakub2008 Super Stars Most84
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice84
96.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha80
97.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk78
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš78
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg78
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové78
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
106.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA73
107.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most72
108.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
109.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.68
Vališ Jan2006 Super Stars Most68
111.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA64
Klokan Jan2006 Super Stars Most64
114.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice60
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 60
116.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
117.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.56
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha56
119.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka54
121.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
122.Horák Maxmilián2007 SK Podolí46
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice46
125.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary42
Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže42
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
140.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
141.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.38
144.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA30
145.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 28
146.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
151.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha18
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
153.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha16
154.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
156.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.12
157.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha8
158.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2549
2.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most2064
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2040
4.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1968
5.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1920
6.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1541
7.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1104
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.952
9.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha882
10.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš788
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.764
12.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka715
13.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov695
14.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice694
15.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice644
16.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha621
17.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš531
18.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic459
19.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.434
20.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.428
21.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.422
22.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha384
23.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové366
24.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka362
25.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.357
26.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice350
27.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou349
28.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha338
29.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.332
30.Benediktová Klára2005 USK Plzeň320
31.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.319
32.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.283
33.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže281
34.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice278
35.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.266
36.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.245
37.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín244
38.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.211
39.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
40.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové200
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha200
42.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany197
43.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice196
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.196
45.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš193
46.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.192
47.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš191
48.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
49.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice184
50.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou182
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha182
52.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha180
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
55.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.176
56.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš172
57.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš171
58.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
59.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha162
60.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.160
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.160
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha160
63.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.158
64.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha156
65.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín150
67.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha146
68.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice145
69.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice144
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.144
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem144
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
73.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice143
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.143
75.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem140
76.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice134
77.Portová Anna2007 Super Stars Most131
78.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.128
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš128
82.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice126
83.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice123
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže123
85.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha121
86.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice120
87.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.118
88.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha116
89.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
90.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek112
91.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže107
92.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
93.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most102
94.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.100
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most100
96.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.98
97.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice96
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka96
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
101.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most94
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.94
103.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.88
105.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice86
106.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice83
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary83
108.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA82
109.Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic80
110.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice78
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň78
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Marková Julie2005 Start Jihlava78
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
116.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha76
117.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary75
118.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice74
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha74
120.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.73
121.Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice72
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš72
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
124.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.70
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.70
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most70
127.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 65
128.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA62
129.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha58
130.Skrčená Malvína2007 BaC Kladno54
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška54
133.Křížová Anna2006 Super Stars Most53
134.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
135.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice45
136.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice43
138.Chvastková Julie2006 Start Jihlava42
Dobešová Markéta2007 SK Podolí42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.42
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava42
Šmerdová Šárka2005 SK Podolí42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA42
147.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš40
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka40
150.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
151.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha35
153.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
154.Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany31
155.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.30
Poláková Karolína2005 BaC Kladno30
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno30
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
161.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most29
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem29
163.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
164.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš24
165.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.23
166.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most22
167.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany21
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha21
169.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany20
170.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha19
171.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice18
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 18
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.18
177.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha16
178.Kynclová Silvie2006 SK Podolí15
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.15
180.Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
181.Straková Aneta2006 SK Prosek Praha13
182.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.12
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 12
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most12
185.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.10
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha10
190.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha9
191.Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.8
192.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha7
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA7
194.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Herudková Elen2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Pszczólkova Patricie 2005 SK Prosek Praha6
198.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Polavková Dominika2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.5
200.Chadimová Markéta2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.4
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha4
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav4
204.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 3
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY3
210.Stoupencová Valerie2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Zemková Marie2006 BC AKTIV LUŽINY2
212.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.1
Pazderová Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha1
Vodáková Barbora2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most3200
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3088
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3088
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2597
5.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava2309
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2069
7.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1541
8.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice1528
9.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1089
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš1089
11.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.920
12.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice911
13.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha892
14.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha850
15.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha834
16.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov776
17.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha716
18.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice693
19.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
20.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové646
21.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.633
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.633
23.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.630
24.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha612
25.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.594
26.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic581
27.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.543
28.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.542
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.542
30.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou534
31.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice505
32.Benediktová Klára2005 USK Plzeň495
33.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka472
34.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou468
35.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.467
36.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
37.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové430
38.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš396
39.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže392
40.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín386
41.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.380
42.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha376
43.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka366
44.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže356
45.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš332
46.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany320
47.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice314
48.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice311
49.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
50.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.292
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem292
52.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
53.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.274
54.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš272
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.272
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.272
57.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha270
58.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA268
59.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš266
60.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.264
61.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha256
62.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha252
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha252
64.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha248
65.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice245
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice245
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.245
68.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha244
70.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice242
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.242
72.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže240
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice240
75.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.239
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.239
77.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
78.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
79.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
80.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice224
81.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice218
82.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
83.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.206
84.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha180
85.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
86.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary166
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary166
88.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.164
90.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín156
91.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice150
92.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka144
93.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most142
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Portová Anna2007 Super Stars Most142
97.Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic140
98.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice138
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk138
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most138
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most138
103.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš132
104.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most130
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA130
108.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha128
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
110.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek125
111.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha118
112.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.116
113.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice114
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice114
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice114
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Marková Julie2005 Start Jihlava114
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava114
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno114
120.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 108
121.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany104
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice104
123.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš102
124.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.98
125.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA96
126.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice94
127.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha92
128.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany86
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
130.Dobešová Markéta2007 SK Podolí78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice78
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Kynclová Silvie2006 SK Podolí78
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Poláková Karolína2005 BaC Kladno78
Šmerdová Šárka2005 SK Podolí78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín78
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška78
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
146.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha74
148.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
149.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.64
150.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.56
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
152.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most52
153.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
154.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most38
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem38
157.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha34
158.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA28
159.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 26
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice26
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany26
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha26
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
169.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 14
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.14
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha14
1.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava2304
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2229
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2112
4.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1904
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1848
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1504
7.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov1075
8.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha922
9.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha871
10.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice835
11.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka720
12.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice684
13.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.634
14.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.630
15.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice594
16.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš566
17.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové492
18.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice450
19.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha446
20.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.440
21.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.431
22.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
23.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš408
24.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou394
25.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha378
26.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
27.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice358
28.Benediktová Klára2005 USK Plzeň344
29.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.339
30.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín320
31.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou306
32.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.290
33.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.284
34.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
35.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.276
36.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka272
37.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
38.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže248
39.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice244
40.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš234
41.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.218
42.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha214
43.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany208
44.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice207
45.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
46.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice202
47.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové200
48.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.198
49.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš196
50.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha184
51.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha180
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka180
53.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.178
54.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.176
55.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem174
56.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže172
58.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem168
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.168
60.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice164
61.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš163
62.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA156
63.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.154
64.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš148
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.148
66.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA144
67.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha140
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.140
69.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha139
70.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou138
71.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
72.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.136
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.136
74.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice134
75.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.130
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.130
77.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice128
78.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže126
79.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.124
81.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín120
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.120
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
84.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice118
Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.118
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.118
88.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
90.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha107
91.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice103
92.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem102
93.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.97
94.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
95.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha92
96.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha91
97.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha88
Portová Anna2007 Super Stars Most88
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary88
100.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice86
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 86
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
103.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most84
104.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
Křížová Anna2006 Super Stars Most82
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha82
107.Dobešová Markéta2007 SK Podolí78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice78
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk78
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany78
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
114.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha76
116.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most72
117.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice64
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most64
119.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
120.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.56
121.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice55
Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.55
123.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
124.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany46
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice46
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary46
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA46
130.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.42
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš42
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Poláková Karolína2005 BaC Kladno42
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš42
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška42
144.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha41
145.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most40
147.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
148.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha34
149.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň30
150.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
153.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
154.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA18
155.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
156.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha14
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Hondlíková Zuzana2005 TJ Sokol České Budějovice14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
162.Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic12
163.Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 4
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 - JihlavaC06.03.2016
2GPC U13 - Memoriál Z. Kožešníka - Liberec - BarvířskáC12.03.2016
3Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
4Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceE5013.03.2016
52. GPD U13 - České BudějoviceD19.03.2016
61. GPB U13 - Praha - RadotínB03.04.2016
72. GPC U13 - PardubiceC16.04.2016
8GPD U13 - otevřený - AšD16.04.2016
92. GPD U13 - MostD17.04.2016
102. GPD U13 - Liberec - VesecD17.04.2016
11Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
12Radotín Cup - Praha - RadotínE5024.04.2016
13GPD U13 - Brno - Bohunice D30.04.2016
142. GPD U13 - Praha - VinořD30.04.2016
15GPC U13 - otevřený - Brno - BohuniceC01.05.2016
16GPE50 U11 - Brno - Bohunice E5001.05.2016
172. GPC U13 - České BudějoviceC07.05.2016
182. GPC U13 - OpavaC07.05.2016
192. GPC U13 - PrahaC07.05.2016
202. GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
21X. Super Stars Cup - MostE5007.05.2016
222. GPC U13 - MostC08.05.2016
232. GPC U13 - Karlovy VaryC14.05.2016
24GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD21.05.2016
252. GPC U13 - Podolí u BrnaC21.05.2016
26GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.05.2016
272. GPA U13 - Podolí u BrnaA29.05.2016
28GPC U13 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
29GPC U13 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
30Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5017.09.2016
31GPC U13 - otevřený - KarvináC17.09.2016
32GPD U13 - Kralupy nad VltavouD24.09.2016
33GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5024.09.2016
34GPE/50 U11 - otevřený - KlimkoviceE5028.09.2016
35GPC U13 - Český KrumlovC01.10.2016
36GPC U13 - otevřený - Brno - LíšeňC01.10.2016
37GPD U13 - otevřený - MostD02.10.2016
38GPD Prahy U13 - Praha - ZMD08.10.2016
39GPD U13 - České BudějoviceD09.10.2016
402. GPB U13 - Praha - HamrB23.10.2016
41OP U13 - Liberec - VesecSKP29.10.2016
42OP U13 - České BudějoviceSKP29.10.2016
43OP U13 - Benátky nad JizerouSKP29.10.2016
44OP U13 - Karlovy VarySKP05.11.2016
45OP U13 - Praha - HamrSKP06.11.2016
46GPD U13 - otevřený - LiberecD12.11.2016
47GPD U13 - otevřený - AšD12.11.2016
48GPE/50 U11 - otevřený - PřerovE5012.11.2016
49OP U13 - Podolí u BrnaSKP17.11.2016
50OP U13 - OpavaSKP19.11.2016
51OP U13 - Hradec KrálovéSKP19.11.2016
52MČR U13 - Český KrumlovMČR27.11.2016
53GPD U13 - České BudějoviceD03.12.2016
54GPC U13 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC03.12.2016
55VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
56GPC U13 - otevřený - KladnoC04.12.2016
57VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceE5004.12.2016
58Vánoční turnaj U13 - otevřený - LiberecC18.12.2016
591. GPD U13 - Praha - HamrD07.01.2017
60Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5007.01.2017
611. GPD U13 - MostD08.01.2017
621. GPD U13 - LiberecD08.01.2017
631. GPC U13 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
641. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
651. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
66GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
671. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
681. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
691. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
701. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
711. GPA U13 - AšA05.02.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading