logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 13.02.2017

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
15.02.2016 - 13.02.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2246
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1917
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1616
4.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1440
5.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1210
6.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1158
7.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1048
8.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1000
9.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha898
10.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha897
11.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.726
12.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín694
13.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.672
14.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.647
15.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.646
16.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.634
17.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice595
18.Altera Jan2004 BaC Kladno543
19.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.528
20.Rieger Karel2003 TJ Proboštov474
21.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
22.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín428
23.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.427
24.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.421
25.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš416
26.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.406
27.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha390
28.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
29.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
30.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové346
31.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 342
32.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
33.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.318
34.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.312
35.Port Jan2003 Super Stars Most308
36.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.296
37.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.292
38.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
40.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš260
41.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice257
42.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice252
43.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.248
Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha248
48.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
50.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
51.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary236
52.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná232
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.232
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.232
55.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice229
56.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
57.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš207
58.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
59.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha202
60.Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.196
61.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.193
62.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most192
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
64.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
65.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové175
66.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha174
67.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
68.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka168
69.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš167
70.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
71.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš161
72.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha154
73.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
74.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice151
75.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka145
76.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 144
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice144
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.144
79.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most142
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava142
81.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.141
82.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.136
83.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky134
84.Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.132
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton132
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
88.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 130
89.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
91.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice119
92.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
93.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
94.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.112
95.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.110
96.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.106
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha106
98.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.105
99.Seidl Michal2004 Super Stars Most104
100.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.103
101.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice102
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
103.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.101
104.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha96
106.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
107.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
108.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.88
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice88
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most88
112.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno87
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka87
114.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
115.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.85
116.Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
117.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.83
118.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.82
120.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.79
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka79
122.Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
123.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem76
124.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
125.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 73
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.73
127.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
128.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.70
129.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.69
130.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha68
131.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.67
Kundrát David2006 Badminton VK Aš67
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.67
134.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš64
135.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové63
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš63
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná63
138.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška61
139.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha59
140.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
141.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII56
142.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.55
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA55
144.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice54
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže54
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary54
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
150.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové51
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA51
152.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
153.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice47
154.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
155.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín45
156.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most44
157.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.43
158.Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná42
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové42
166.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška41
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha41
168.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.40
169.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
170.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.37
171.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.34
Psota Ondřej2003 Super Stars Most34
173.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže33
174.Janáček David2004 BK ARION PRAHA32
175.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton31
177.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže30
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
184.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.29
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA29
186.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.28
Hora Aleš2003 Super Stars Most28
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín28
189.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Stejskal Václav2003 Super Stars Most26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
197.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA25
198.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.24
199.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA21
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA21
201.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.20
202.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
203.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA18
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.18
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové18
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové18
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most18
211.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA17
212.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
214.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha15
215.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hammerle Matěj2004 SK Děčín14
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY14
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha14
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha14
228.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Maar Ondřej2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
230.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.12
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice12
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice12
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
240.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha10
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.10
246.Holešínský Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Král Šimon2003 SK Podolí9
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň9
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.9
255.Foltin Jakub2004 Super Stars Most7
Mařan Ondřej2003 SK Děčín7
Vlasák David2004 Super Stars Most7
258.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 6
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA6
Kučera Filip2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY6
Solar Jan2005 SK Prosek Praha6
265.Jáně Kryštof2003 SK Radonice5
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
267.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most4
270.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Linhart Jan2003 SK Hamr, z.s. 3
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha3
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 3
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha3
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou3
277.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha2
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
281.Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA1
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2984
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2832
3.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2272
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2272
5.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1519
6.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1288
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1288
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1220
9.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1145
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1145
11.Altera Jan2004 BaC Kladno1135
12.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1124
13.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1113
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1102
15.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1000
16.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.948
17.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.934
18.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.919
19.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 788
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava788
21.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
22.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice697
23.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.696
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.696
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.696
26.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha693
27.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
28.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.660
29.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.639
30.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.621
31.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
32.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha598
33.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.597
34.Rieger Karel2003 TJ Proboštov594
35.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš505
36.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
37.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 486
38.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem476
39.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.456
40.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha452
41.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš428
42.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
43.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín416
44.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice384
45.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
46.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
47.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš358
48.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice356
50.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha354
51.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.348
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton348
56.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha338
57.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
58.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most324
59.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice320
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.320
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha320
62.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
63.Port Jan2003 Super Stars Most310
64.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš307
65.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.302
66.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.295
67.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.294
68.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové284
69.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
70.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
71.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice278
72.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.277
73.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary272
74.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
75.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha262
76.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.253
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.253
78.Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
79.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka244
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.244
81.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná242
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.242
83.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha228
84.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.218
85.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové212
86.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA208
87.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
88.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška202
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš202
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava202
91.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové198
92.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
93.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno192
94.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.190
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.190
96.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.184
97.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 182
98.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky170
99.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.166
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka166
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.166
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
106.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.164
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka164
112.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice156
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
116.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 154
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem154
118.Kundrát David2006 Badminton VK Aš148
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš148
120.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most146
121.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.144
122.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
123.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín132
124.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha130
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.130
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška130
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.130
129.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.124
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš124
Seidl Michal2004 Super Stars Most124
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
134.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
135.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha118
136.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most116
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice116
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha116
Psota Ondřej2003 Super Stars Most116
Stejskal Václav2003 Super Stars Most116
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most116
142.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže114
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.114
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
145.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA112
147.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.110
148.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.106
149.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
151.Janáček David2004 BK ARION PRAHA98
152.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš88
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka88
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.88
156.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže86
157.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.84
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové84
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA84
162.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.82
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA82
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA82
165.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže78
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže78
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové78
183.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA68
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
186.Hora Aleš2003 Super Stars Most64
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.64
189.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII56
190.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA54
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA54
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka54
193.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.52
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.52
195.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
201.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 42
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná42
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Král Šimon2003 SK Podolí42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
217.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha40
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most40
220.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice38
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
229.Klečka Jiří2003 USK Plzeň30
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň30
231.Foltin Jakub2004 Super Stars Most28
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín28
Mařan Ondřej2003 SK Děčín28
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
Vlasák David2004 Super Stars Most28
236.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany26
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY26
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Jáně Kryštof2003 SK Radonice26
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha26
250.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hammerle Matěj2004 SK Děčín14
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most14
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY14
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
265.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Holešínský Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kučera Filip2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
268.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha4
Linhart Jan2003 SK Hamr, z.s. 4
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha4
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 4
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2069
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1376
4.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1113
5.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.960
6.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava958
7.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice870
8.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.863
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.837
10.Altera Jan2004 BaC Kladno707
11.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.654
12.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
13.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.606
14.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.604
15.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha592
16.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.590
17.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
18.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
19.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.483
20.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
21.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 435
22.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
23.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.418
24.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 366
25.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín358
26.Rieger Karel2003 TJ Proboštov344
27.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
28.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha314
29.Port Jan2003 Super Stars Most313
30.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš310
31.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice304
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.304
33.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
34.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.280
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.280
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
37.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.260
38.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
39.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice248
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice248
41.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice244
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
44.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
45.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
47.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
48.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.216
Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
50.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš215
51.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton214
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové214
53.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
54.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most206
55.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha196
56.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha192
57.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice190
58.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem182
59.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.180
60.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové172
61.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
63.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.166
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary166
66.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
67.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha160
Psota Ondřej2003 Super Stars Most160
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava160
70.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 159
71.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.152
72.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš149
73.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky146
74.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha136
75.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka133
76.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka130
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš130
79.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš128
Seidl Michal2004 Super Stars Most128
81.Kundrát David2006 Badminton VK Aš124
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín124
83.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
84.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
87.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem118
88.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno114
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice114
90.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.112
91.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 110
92.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha109
93.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.98
95.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš97
96.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín96
97.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš91
98.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
99.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha89
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem89
101.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš88
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice88
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
104.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
106.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.84
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice84
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka84
110.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
111.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže78
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice78
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.78
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové78
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
119.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha76
120.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.72
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.72
122.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha69
123.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha68
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
125.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA66
126.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka64
127.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
128.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most62
129.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.60
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice60
131.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem56
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha56
134.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.55
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
136.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
138.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most52
139.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
141.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže46
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
147.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most42
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže42
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Stejskal Václav2003 Super Stars Most42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
171.Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
172.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
175.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň30
176.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Vlasák David2004 Super Stars Most26
184.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
185.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha14
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
201.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka13
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
204.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA12
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
213.Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2464
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2384
3.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1968
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1584
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1504
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1408
8.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
9.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most976
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice947
11.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.803
12.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.732
13.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice646
14.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka642
15.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky610
16.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.596
17.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.523
18.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.515
19.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice508
20.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.498
21.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
22.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.484
23.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň466
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice452
25.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha418
26.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice406
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava406
28.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice390
29.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
30.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem368
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín368
32.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha356
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové356
34.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín320
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 320
37.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice317
38.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha313
39.Stará Natálie2004 SK Radonice312
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice312
41.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.280
42.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice264
43.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
44.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most262
45.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš255
46.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 252
47.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha248
48.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice247
49.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha244
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.244
51.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
52.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.240
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.240
54.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice232
55.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.229
56.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš218
57.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky208
58.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary200
59.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice189
60.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové188
61.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.186
62.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka182
63.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
64.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice172
65.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary170
66.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.168
69.Königová Nicola2004 TJ Proboštov166
70.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice164
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem164
73.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 156
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha156
75.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.155
76.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň145
77.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.142
78.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka137
79.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže136
80.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň135
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka135
82.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky134
83.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
84.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš128
85.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice123
86.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka122
87.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice120
88.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín118
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.118
90.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
91.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
92.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.112
93.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice111
94.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic110
95.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka105
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.105
97.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.104
98.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice102
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.102
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
101.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň101
102.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
103.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha99
104.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha98
105.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.94
106.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
107.Vernerová Barbora2004 BaC Kladno90
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou90
109.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov88
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha88
111.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové87
112.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
113.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice85
114.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
115.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.82
116.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.81
117.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most80
118.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
123.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.76
124.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš75
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
126.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže74
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.74
128.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.72
129.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha71
130.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice69
131.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň68
132.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice66
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno66
Tomášková Eva2003 BaC Kladno66
135.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš64
137.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové63
138.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.59
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové59
140.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.56
142.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín55
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
144.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
147.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha53
148.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 52
149.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most49
150.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.46
152.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.44
153.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.42
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.42
Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.42
Vrbová Barbora2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
160.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA40
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš40
162.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.33
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.33
165.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš32
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.32
168.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem30
172.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha27
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA27
174.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.26
180.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka22
181.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice18
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka18
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Kubačková Laura2003 TJ Proboštov18
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou18
186.Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka13
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
190.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA10
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice10
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 10
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice10
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
200.Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha9
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3024
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2800
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2742
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2080
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2056
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1896
7.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1832
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1592
9.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
11.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most1288
12.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.1171
13.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1102
14.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1016
15.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 989
16.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.931
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.931
18.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň920
19.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.913
20.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.887
21.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 847
22.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha837
23.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka836
24.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.826
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice750
26.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
27.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice669
28.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice633
29.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice622
30.Königová Nicola2004 TJ Proboštov594
31.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice539
32.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky518
33.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.514
34.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice467
35.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.465
36.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha456
37.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové452
38.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem450
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem450
40.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín445
41.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín431
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava431
43.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.430
44.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha420
45.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže416
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice416
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice416
48.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary397
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary397
50.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha395
51.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš390
52.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.365
53.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha354
54.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha344
55.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.331
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.331
57.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
58.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka328
59.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 316
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 316
Stará Natálie2004 SK Radonice316
62.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.312
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
64.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.308
65.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic302
66.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem292
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka292
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem292
69.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
70.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha280
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.280
72.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín278
73.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.277
74.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka254
75.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové248
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
77.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice246
78.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš244
79.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.242
80.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš238
81.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš234
82.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň226
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice226
84.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
85.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most214
86.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.206
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
88.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha204
89.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky202
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky202
91.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka200
93.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň196
94.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice192
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice192
99.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
100.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice180
101.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.177
102.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice172
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice172
104.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
105.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice166
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.166
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
108.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže164
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice164
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín164
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
114.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.162
115.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov160
116.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň154
118.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
121.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.142
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.142
123.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka140
124.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice138
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové138
126.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha126
127.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš124
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice124
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš124
130.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.114
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA114
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.114
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.114
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno114
Tomášková Eva2003 BaC Kladno114
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno114
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
141.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.104
142.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha94
143.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha88
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 88
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš88
146.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové86
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice86
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka86
152.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
154.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha80
155.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka78
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most78
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vrbová Barbora2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
165.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň72
166.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha68
168.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
169.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.50
171.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš46
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
178.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha42
180.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Kubačková Laura2003 TJ Proboštov38
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
186.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA26
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2069
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2032
3.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1688
4.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1328
5.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1312
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1213
7.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1113
8.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.960
9.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.958
10.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.931
11.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most906
12.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.893
13.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice870
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.839
15.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice752
16.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.706
17.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň658
18.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.630
19.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky554
20.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
21.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín505
22.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
23.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 464
24.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.444
25.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice418
26.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice392
27.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha390
28.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 361
29.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.356
30.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice340
31.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
32.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice316
33.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.314
34.Königová Nicola2004 TJ Proboštov302
35.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha298
36.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice291
37.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem280
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava280
39.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice276
40.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš272
41.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most254
42.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín248
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.248
44.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha244
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové244
47.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.240
49.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.229
50.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš222
51.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 212
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.212
53.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže208
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
55.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice206
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
57.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary202
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka202
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice202
60.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
61.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice190
62.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha186
63.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice184
64.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem180
65.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton178
66.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha176
67.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice175
Stará Natálie2004 SK Radonice175
69.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky170
70.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.166
72.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
73.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha160
74.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
75.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most154
76.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové142
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka142
78.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
79.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.139
80.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha136
81.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary133
82.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem131
83.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš130
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice130
85.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.124
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš124
87.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 123
88.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice120
89.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
91.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.114
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno114
93.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
94.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky110
95.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.107
96.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň103
97.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň102
98.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA100
99.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš97
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín97
101.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha95
102.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň93
103.Fišerová Karolína2005 TJ Proboštov88
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka88
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice88
107.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha87
108.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
110.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice84
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.84
113.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.82
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha82
116.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice78
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice78
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice78
Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou78
127.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.72
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.72
129.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.70
130.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most68
131.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.67
132.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka64
133.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
134.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
135.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
137.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš55
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš55
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka55
140.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
141.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
142.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové46
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice46
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka46
146.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka42
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice42
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.42
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.42
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vrbová Barbora2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
159.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
161.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
162.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA38
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
164.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 26
Kubačková Laura2003 TJ Proboštov26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA26
172.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 25
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín25
174.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
183.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš13
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka13
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
190.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha12
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou12
193.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň9
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - Kladno Open - KladnoC05.03.2016
2Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC13.03.2016
3GPC U15 Open - IvančiceC13.03.2016
41. GPB U15 - PardubiceB20.03.2016
5GPC U15 - otevřený - LanškrounC03.04.2016
62. GPD U15 - TepliceD09.04.2016
72. GPD U15 - LiberecD09.04.2016
82. GPC U15 - KladnoC10.04.2016
92. GPC U15 - Velké PavloviceC16.04.2016
102. GPC U15 - Praha - HamrC16.04.2016
112. GPC U15 - MostC16.04.2016
122. GPC U15 - Český KrumlovC16.04.2016
13Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
142. GPC U15 - OlomoucC30.04.2016
152. GPC U15 - HoliceC07.05.2016
162. GPC U15 - Plzeň - Bílá HoraC08.05.2016
172. GPA U15 - AšA15.05.2016
182. GPB U15 - Praha - RadotínB11.09.2016
19GPC U15 - otevřený - LiberecC17.09.2016
20GPC U15 - Český KrumlovC17.09.2016
21GPC U15 - otevřený - KarvináC17.09.2016
22GPC U15 - otevřený - KladnoC02.10.2016
23GPC U15 - otevřený - Brno - TuřanyC08.10.2016
24GPD Prahy U15 - Praha - VinořD30.10.2016
25OP U15 - PardubiceSKP05.11.2016
26KP U15 - LiberecD05.11.2016
27OP U15 - Králův DvůrSKP05.11.2016
28GPC U15 - otevřený - PřerovC12.11.2016
29OP U15 - Český KrumlovSKP19.11.2016
30OP U15 - Ústí nad LabemSKP19.11.2016
31OP U15 - AšSKP19.11.2016
32OP U15 - Praha - HamrSKP20.11.2016
33GPD U15 - České BudějoviceD03.12.2016
34VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC04.12.2016
35GPC U15 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC04.12.2016
36OP U15 - Orlová - LutyněSKP10.12.2016
37OP U15 - Brno - BohuniceSKP11.12.2016
38GPC U15 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC11.12.2016
39MČR U15 - Heřmanův MěstecMČR18.12.2016
401. GPC U15 - Český KrumlovC07.01.2017
411. GPC U15 - Hradec KrálovéC07.01.2017
421. GPC U15 - IvančiceC07.01.2017
431. GPC U15 - OlomoucC07.01.2017
441. GPD U15 - LiberecD14.01.2017
451. GPD U15 - Praha - VinořD14.01.2017
461. GPC U15 - KladnoC15.01.2017
471. GPD U15 - Ústí nad LabemD15.01.2017
48GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
49GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
501. GPC U15 - MostC28.01.2017
511. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
521. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading