logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 20.02.2017

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
07.03.2016 - 20.02.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2592
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2549
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2304
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1754
5.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1352
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1301
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1256
8.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1104
9.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1018
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno923
11.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš895
12.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín803
13.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice718
14.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice708
15.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka683
16.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň682
17.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.681
18.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.602
19.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most591
20.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.590
21.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.586
22.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.523
23.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná478
Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
25.Volf Matěj2001 SK Radonice469
26.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.467
27.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.440
28.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
29.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
30.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.424
31.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš423
32.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.388
33.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.372
34.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice368
35.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
36.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice339
37.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.320
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha320
42.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava319
43.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava318
44.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
45.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.310
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
47.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
48.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice300
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.300
50.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.288
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.288
52.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.280
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice280
54.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.279
55.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.256
56.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA254
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.254
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.254
59.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
61.Herzán David2002 Slavoj Podivín242
62.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná240
63.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
64.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
65.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.226
66.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.208
67.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
68.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem190
69.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha185
70.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha184
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most184
72.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice180
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice180
74.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.179
75.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha173
76.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
77.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 170
78.Brázda Jáchym2001 SK Radonice166
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most166
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.166
81.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha164
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
83.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.158
84.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná152
85.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha148
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín148
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
88.Řepa Václav2001 Super Stars Most146
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav146
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.146
91.Altera Jan2004 BaC Kladno144
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice144
93.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň141
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
Soukup Václav2001 BKV Plzeň141
96.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha140
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha140
98.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 139
99.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš131
100.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
102.Rieger Karel2003 TJ Proboštov128
103.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno126
105.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš125
106.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.124
107.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem114
108.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.112
109.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem110
110.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná109
111.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha106
112.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.105
113.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.102
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka102
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
117.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek99
118.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové97
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice97
120.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
122.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice90
125.Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.88
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín88
127.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice84
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
129.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín78
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové78
131.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek73
132.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem72
133.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha71
134.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha70
135.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice66
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice66
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín66
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
139.Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most62
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.62
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav62
142.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška60
143.Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.59
144.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA57
145.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.55
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.55
147.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
149.Foltin Jakub2004 Super Stars Most52
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 52
Seidl Michal2004 Super Stars Most52
Vlasák David2004 Super Stars Most52
153.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.50
155.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem48
156.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové46
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 46
160.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš45
161.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Neradilek Adam2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
173.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
174.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka39
175.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha38
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most38
177.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha37
178.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.34
179.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.32
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.32
181.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice31
182.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA30
Port Jan2003 Super Stars Most30
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.30
185.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA27
186.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
189.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín25
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové25
192.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.22
193.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA21
194.Besta Ondřej2002 TJ Sokol Klimkovice18
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most18
196.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA16
197.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.13
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.13
199.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice12
203.Hora Aleš2003 Super Stars Most10
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most10
Psota Ondřej2003 Super Stars Most10
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha10
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha10
208.Caska Adam2003 TJ Spoje Praha9
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA9
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2408
2.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.2272
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2269
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2176
5.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1872
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1832
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1832
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1672
9.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1638
10.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1584
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1584
12.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1582
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1384
14.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1200
15.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1182
16.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1173
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno1149
18.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1148
19.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1100
20.Herzán David2002 Slavoj Podivín1088
21.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1061
22.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1030
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1030
24.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.911
26.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.893
27.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most737
28.Brázda Jáchym2001 SK Radonice732
Volf Matěj2001 SK Radonice732
30.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš708
31.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice707
32.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.683
33.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka630
34.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.597
35.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.568
36.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice561
37.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.558
38.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.551
39.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.516
40.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš502
41.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.478
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
44.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.476
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
46.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš468
47.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.456
48.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha455
49.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.454
50.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.431
52.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.428
53.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.419
54.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.413
55.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha408
56.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice402
57.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno396
58.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA395
59.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
60.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha388
61.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.380
62.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.364
63.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná362
64.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
65.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most353
66.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
67.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava338
68.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most328
69.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš322
70.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
72.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice314
73.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.312
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.312
75.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.308
76.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha305
77.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.292
78.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 284
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.284
81.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice280
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice280
83.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
84.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
85.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
86.Řepa Václav2001 Super Stars Most252
87.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 248
88.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín245
89.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice244
90.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín242
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.242
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná242
93.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha238
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha238
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha238
96.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň230
Soukup Václav2001 BKV Plzeň230
98.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.214
99.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha209
100.Altera Jan2004 BaC Kladno204
101.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín203
102.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha202
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.202
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha202
105.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
106.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška192
107.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
109.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha170
110.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
111.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 166
112.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.164
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové164
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav164
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha164
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav164
119.Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
120.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.158
121.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
122.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem154
123.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem150
124.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš144
125.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
127.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem128
128.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka126
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka126
131.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.124
132.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice120
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice120
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
135.Foltin Jakub2004 Super Stars Most116
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Seidl Michal2004 Super Stars Most116
Vlasák David2004 Super Stars Most116
139.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice114
146.Rieger Karel2003 TJ Proboštov104
147.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
148.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná88
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 88
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha88
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha88
155.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové86
Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové86
159.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA84
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
162.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha78
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary78
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.78
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové78
176.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem72
177.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary66
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary66
179.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem64
180.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Psota Ondřej2003 Super Stars Most50
182.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.46
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.46
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.46
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha46
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha46
190.Caska Adam2003 TJ Spoje Praha42
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
200.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Hora Aleš2003 Super Stars Most38
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most38
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.38
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
206.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Port Jan2003 Super Stars Most26
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most26
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2797
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2024
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1904
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1656
5.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1504
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1283
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1144
8.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.962
9.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice931
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka920
11.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice886
12.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.862
13.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.801
14.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava790
15.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín786
16.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.760
17.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most716
18.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice683
19.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš680
20.Morávek Michal2002 BaC Kladno671
21.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.628
22.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka525
23.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.515
24.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň502
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš502
26.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice452
27.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.440
28.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.433
29.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
30.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.406
31.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.395
32.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
33.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.386
34.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš385
35.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.380
36.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.375
37.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
38.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice362
39.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
40.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.316
41.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
42.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most288
43.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.284
44.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.280
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
46.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice278
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice278
48.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
49.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha262
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava262
51.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 248
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.248
54.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.246
55.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA244
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.244
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš244
59.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
60.Volf Matěj2001 SK Radonice239
61.Soukup Václav2001 BKV Plzeň238
62.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.234
63.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
64.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
65.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
66.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.208
67.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.202
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.202
69.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha200
70.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno198
71.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha192
73.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice170
74.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň166
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice166
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 166
77.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha164
78.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.160
79.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
81.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.142
82.Řepa Václav2001 Super Stars Most136
83.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.130
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.130
87.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA126
88.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové124
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.124
92.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Herzán David2002 Slavoj Podivín120
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.120
95.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem116
96.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha114
98.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
99.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem94
100.Seidl Michal2004 Super Stars Most92
101.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most88
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.88
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA88
Rieger Karel2003 TJ Proboštov88
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš88
106.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
108.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška84
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín84
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka84
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
115.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.80
Novotný Jan2001 BK TJ Baník Most80
117.Altera Jan2004 BaC Kladno78
Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové78
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice78
130.Vlasák David2004 Super Stars Most68
131.Foltin Jakub2004 Super Stars Most56
132.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha55
133.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA54
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA54
135.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
136.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Port Jan2003 Super Stars Most50
138.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové46
143.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary42
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
155.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
158.Oros Marek2003 TJ Chemička Ústí nad Labem28
159.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Moravec Jakub2001 BK TJ Baník Most26
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.26
164.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA24
165.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most14
166.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.12
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2694
2.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2504
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2248
4.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2192
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1672
7.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1613
8.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1584
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1333
10.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1216
11.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1194
12.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň976
13.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.882
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.733
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha694
16.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
17.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.680
18.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 669
19.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.666
20.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.655
21.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.574
22.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice565
23.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice564
24.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň550
25.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.542
26.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice516
27.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.512
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň507
29.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
30.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín494
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most494
32.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice445
33.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most428
34.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.419
35.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.416
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.416
37.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.404
38.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most395
39.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most392
40.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA390
41.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.380
42.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most364
43.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice356
44.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň344
45.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.324
46.Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
47.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.284
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.284
49.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
50.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže279
51.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.270
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice270
53.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka269
54.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice258
55.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.256
56.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka251
57.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.248
58.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky244
60.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.234
61.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice231
62.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň224
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.224
64.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.220
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
66.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.219
67.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice218
68.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most216
69.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA214
70.Pálková Tereza2002 Super Stars Most208
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
72.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice206
73.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
74.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče190
76.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.184
77.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.181
78.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš179
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice179
80.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice174
81.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.172
82.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most168
83.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.160
84.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.156
85.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš153
86.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
87.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice138
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
89.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.136
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.136
91.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 132
92.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.131
93.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
94.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín124
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 124
96.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice120
97.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany119
98.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.118
100.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice108
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.108
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.108
103.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.100
104.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka93
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň93
106.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem90
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
110.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.88
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.88
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.88
115.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most84
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice84
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice84
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice84
119.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice78
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha78
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové78
128.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň75
129.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha74
130.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most72
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
133.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
135.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice63
136.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha62
137.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most60
138.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany59
139.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
140.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice54
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
Špačková Michaela2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm54
144.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA52
145.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
146.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most50
147.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most48
148.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
150.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem44
151.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Jeřábková Petra2001 SK Podolí42
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
156.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
157.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.34
158.Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice33
159.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA30
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové30
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice30
Houdová Barbora2002 TJ Proboštov30
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín30
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA30
166.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
167.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most22
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.22
170.Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
172.Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
173.Dragounová Lenka2001 TJ Proboštov10
Kubačková Laura2003 TJ Proboštov10
175.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2944
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2560
3.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2512
4.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2320
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2320
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2208
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1728
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1624
11.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1616
12.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1456
13.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice1420
14.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1288
15.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1270
16.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
17.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1147
18.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1115
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1115
20.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň1102
21.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice976
22.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.937
23.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.916
24.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most860
25.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
26.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň837
27.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.764
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most764
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.764
30.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most740
31.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
32.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most694
33.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
34.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.648
35.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín610
36.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.591
37.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.558
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň529
39.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice527
40.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
41.Zachová Adéla2001 Start Jihlava515
42.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 502
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice502
44.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
45.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
46.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
47.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.489
48.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA478
49.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.465
50.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most434
51.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most428
52.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice422
53.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.395
Pálková Tereza2002 Super Stars Most395
55.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.392
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.392
57.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka382
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka382
59.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.380
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš380
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice380
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš380
63.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.375
64.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče371
65.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.356
66.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice353
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice353
68.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže330
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.330
70.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.329
71.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.320
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
74.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
75.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
76.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA284
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
79.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha281
80.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň254
81.Boháčová Aneta2001 Super Stars Most252
82.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most248
83.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.245
84.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice242
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka242
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
87.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice234
88.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice228
89.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice224
90.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha203
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice203
92.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.200
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.200
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
97.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky194
98.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 192
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
100.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.189
101.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
102.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.170
103.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice164
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.164
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.164
107.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem162
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA162
109.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany156
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice156
111.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice138
114.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice125
117.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice120
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice120
119.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem116
120.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice114
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 114
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové114
125.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most104
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most104
127.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
128.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín86
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
130.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.78
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha78
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha78
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové78
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA78
154.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most76
155.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem72
156.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň66
157.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most50
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.50
160.Tomášková Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
162.Dragounová Lenka2001 TJ Proboštov38
Houdová Barbora2002 TJ Proboštov38
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.38
165.Kubačková Laura2003 TJ Proboštov26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
168.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.25
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2024
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1896
3.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1672
4.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1392
7.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1283
8.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1242
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1144
10.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1076
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1048
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1016
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 980
14.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.931
15.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha808
16.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.801
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.800
18.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.790
19.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most788
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň788
21.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.720
22.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň706
23.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice683
24.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.536
25.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.526
26.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.525
27.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most515
28.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.494
29.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
30.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice488
31.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka466
32.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most453
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.453
34.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.433
35.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most422
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.422
37.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice399
38.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most392
39.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.385
40.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
41.Růžičková Marie2003 TJ Sokol Klimkovice358
42.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice323
43.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA316
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.316
45.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín312
46.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.308
47.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš292
48.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.288
49.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň280
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.280
Zachová Adéla2001 Start Jihlava280
52.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
53.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice276
54.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky252
55.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
56.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most248
58.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice244
59.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
61.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka236
62.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
63.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.216
64.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.212
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
66.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice206
67.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín203
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice203
69.Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
70.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka170
71.Pálková Tereza2002 Super Stars Most168
72.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.166
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš166
74.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice164
Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče164
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice164
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most164
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha164
80.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.152
81.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.139
82.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
83.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň130
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
85.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice128
Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.128
89.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA126
90.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
92.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.122
93.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice120
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice120
95.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice114
97.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA112
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
99.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem106
100.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha97
101.Houdová Barbora2002 TJ Proboštov88
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.88
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.88
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
107.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže86
109.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 84
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice84
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
112.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice78
Boháčová Aneta2001 Super Stars Most78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka78
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha78
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice78
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka78
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 78
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové78
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
129.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most68
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem68
131.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.64
132.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA58
133.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most56
134.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem52
135.Kozempelová Kristina2005 Super Stars Most50
136.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň46
Tomášková Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
142.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice42
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA42
156.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most40
157.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
159.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.26
163.Jeřábková Petra2001 SK Podolí12
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - Velikonoční turnaj - TepliceC12.03.2016
2Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - KlimkoviceC12.03.2016
32. GPD U17 - MostD13.03.2016
42. GPD U17 - Liberec - VesecD13.03.2016
5GPC U17 - Kladno Open - KladnoC20.03.2016
62. GPC U17 - LiberecC03.04.2016
71. GPB U17 - MostB10.04.2016
82. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.04.2016
9GPC U17 - Plzeň - BKVC23.04.2016
10GPC U17 - ChropyněC23.04.2016
112. GPC U17 - České BudějoviceC07.05.2016
122. GPC U17 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
132. GPC U17 - Praha - ZMC08.05.2016
14GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC14.05.2016
152. GPC U17 - PodivínC28.05.2016
162. GPC U17 - PlzeňC28.05.2016
172. GPC U17 - Český TěšínC29.05.2016
182. GPA U17 - Orlová - LutyněA05.06.2016
19GPC U17 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
20GPC U17 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
21GPC U17 - otevřený - KladnoC17.09.2016
22GPC U17 - otevřený - Praha - HamrC17.09.2016
23GPC U17 - otevřený - KarvináC17.09.2016
24GPC U17 - otevřený - ChropyněC01.10.2016
252. GPB U17 - HustopečeB09.10.2016
26OP U17 - České BudějoviceSKP15.10.2016
27GPC U17 - otevřený - LiberecC16.10.2016
28GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC16.10.2016
29OP U17 - MostSKP22.10.2016
30OP U17 - Benátky nad JizerouSKP22.10.2016
31OP U17 - Praha - ZMSKP05.11.2016
32OP U17 - Plzeň - Bílá HoraSKP06.11.2016
33OP U17 - HoliceSKP20.11.2016
34OP U17 - PřerovSKP26.11.2016
35OP U17 - PodivínSKP26.11.2016
36VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
37MČR U17 - MostMČR04.12.2016
381. GPC U17 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
391. GPC U17 - České BudějoviceC21.01.2017
401. GPD U17 - Liberec - VesecD21.01.2017
411. GPD U17 - MostD22.01.2017
421. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
431. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
441. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
451. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
46GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
471. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
481. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading