logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 20.03.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
20.03.2016 - 20.03.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3144
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.3104
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3064
4.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2880
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2848
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2448
7.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2058
8.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
9.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1984
10.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1952
11.Louda Jan1999 USK Plzeň1944
12.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1760
13.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1624
14.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1560
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
16.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1440
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1400
18.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1384
19.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1383
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1323
21.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1224
22.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
23.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1139
24.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1066
25.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
26.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
27.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.918
28.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.913
29.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
30.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha807
31.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha800
32.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.794
33.Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
34.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška738
35.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.733
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka733
37.Repiar Samuel1994 Super Stars Most690
38.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 689
39.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
40.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové665
41.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.664
42.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.653
43.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice650
44.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
45.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.637
46.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic601
47.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže579
48.Kural Martin1999 USK Plzeň578
49.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.576
50.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha566
51.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.546
52.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška545
53.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.544
54.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most536
55.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.532
56.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno530
57.Šulko Marian1976 SK Prosek Praha520
58.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.508
59.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.502
60.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.495
61.Port Jan1972 Super Stars Most494
62.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice489
63.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha486
64.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 468
65.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
66.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.458
67.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.446
68.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
69.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most438
70.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.435
71.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové434
72.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň403
73.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška400
74.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
75.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 390
76.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka386
77.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno381
78.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.378
79.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
80.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň366
82.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava364
83.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava360
84.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.352
85.Oros Ladislav1971 Super Stars Most334
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 334
87.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
88.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton329
89.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové328
90.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
91.Pistulka Radek1997 USK Plzeň318
92.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.298
Slabý Otto1984 USK Plzeň298
94.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.292
95.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha290
96.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 286
97.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové284
98.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha280
99.Konupka Jiří1965 BaC Kladno278
100.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.276
101.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc274
102.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha272
103.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň266
104.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.264
105.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter262
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice262
107.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc253
108.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň250
110.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
111.Čapek Jiří1975 Super Stars Most240
112.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice238
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.238
114.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové236
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.236
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
Ondrášek David1996 Super Stars Most236
118.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.234
119.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno233
120.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice230
121.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
122.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton218
123.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava214
124.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
125.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
126.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera204
127.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
128.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň196
129.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže195
130.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno192
132.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.185
133.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera184
134.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň183
135.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové182
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.182
137.Hájek David2000 Super Stars Most180
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc180
139.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha174
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška174
141.Helar Jakub1992 Start Jihlava172
Šula Fabian1995 TJ Ostrov172
143.Poříz Leoš1974 Start Jihlava170
144.Palán Václav2001 SK Prosek Praha164
145.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha162
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.162
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha162
148.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice161
149.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice160
150.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.158
151.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.156
152.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.154
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.154
155.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 150
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.150
158.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
159.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň144
160.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice143
161.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška142
162.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary140
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
164.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
166.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.132
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.132
168.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 130
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
170.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice128
172.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka127
173.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
175.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.125
178.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha124
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
180.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 122
181.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 120
Kubík Jiří1977 SK Jupiter120
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška120
184.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
185.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.116
186.Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA114
188.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton112
189.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.111
Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň111
191.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno110
193.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno108
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek108
195.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.106
196.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany105
197.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
198.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice102
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek102
200.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha100
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.100
202.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
203.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.98
204.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín96
205.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně91
206.Morávek Michal2002 BaC Kladno90
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná90
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně90
209.Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
212.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň86
213.Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.84
216.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice83
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň83
218.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň81
219.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
221.Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka78
229.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň77
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.77
231.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
232.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice74
234.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek73
235.Behenský Roman1967 Spartak Chrást72
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha72
238.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice69
239.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín68
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.68
241.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno66
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
243.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek64
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice64
245.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka59
247.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.58
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary58
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže58
251.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.55
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha55
254.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.54
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.54
256.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
Suttr Martin1979 Spartak Chrást52
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň52
259.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
260.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 48
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
262.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany47
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže47
264.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
267.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
269.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
283.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
284.Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.35
285.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice32
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha32
288.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany30
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka30
Purnama Alexandr1980 SK Radonice30
291.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň28
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.28
293.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter26
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany26
Konečný Jiří1977 SK Jupiter26
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava26
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno26
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
300.Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně24
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy24
302.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany23
303.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže20
304.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka19
305.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
312.Domin Václav1990 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
Štětina Martin2000 BaC Kladno16
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
316.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Novotný Robert1978 BaC Kladno14
Schröfel Erik1972 SK Jupiter14
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň14
321.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava13
325.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.12
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice12
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava12
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice12
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.12
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton12
337.Pašek Michal1987 SK Jupiter11
338.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
343.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice9
347.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary6
348.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň4
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka4
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň4
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4032
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4032
3.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3824
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3744
5.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3720
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3424
7.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3262
8.Louda Jan1999 USK Plzeň2944
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2896
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2896
11.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2720
12.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2664
13.Louda Jiří1995 USK Plzeň2464
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2464
15.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2384
16.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2350
17.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2309
18.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2296
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2296
20.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2112
21.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1941
22.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1816
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1816
24.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1768
25.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1760
26.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1624
27.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1605
28.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1592
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1592
30.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1424
31.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1269
32.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1214
33.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1210
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1210
35.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1160
36.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1154
37.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1132
38.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1070
39.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1056
40.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1048
41.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
42.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1031
43.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1020
44.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
45.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha992
46.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most974
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.974
48.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha972
49.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.958
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.925
51.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha915
52.Pistulka Radek1997 USK Plzeň905
53.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.880
54.Jirásek Jan1972 BaC Kladno857
55.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha843
56.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové834
57.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové832
58.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha830
59.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.808
60.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.798
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.798
62.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice786
63.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové772
64.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.766
65.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.760
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška760
69.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.752
70.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové745
71.Helar Ondřej1995 Start Jihlava735
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice735
73.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 720
74.Palán Václav2001 SK Prosek Praha712
75.Kural Martin1999 USK Plzeň711
76.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice707
77.Port Jan1972 Super Stars Most690
78.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice682
79.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.674
80.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň666
81.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.660
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška660
83.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava658
84.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň651
85.Oros Ladislav1971 Super Stars Most640
86.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice633
87.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.627
88.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná626
89.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.581
90.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice571
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.571
92.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové568
Helar Jakub1992 Start Jihlava568
94.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.566
95.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic564
96.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice558
97.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň554
98.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.544
99.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.542
100.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 538
101.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 506
102.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.501
104.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice486
Slabý Otto1984 USK Plzeň486
106.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava479
107.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc476
108.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška474
109.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
110.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.467
111.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
112.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.455
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.455
114.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.447
115.Konupka Jiří1965 BaC Kladno446
116.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno443
117.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most434
Hájek David2000 Super Stars Most434
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
120.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 432
121.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice416
122.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera414
123.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň406
124.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
125.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.398
126.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice396
127.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek390
128.Segeč Jan1978 USK Plzeň384
129.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín376
130.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno373
131.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava372
132.Čapek Jiří1975 Super Stars Most366
133.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton362
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 362
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška362
Šula Fabian1995 TJ Ostrov362
137.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška360
138.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové356
139.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška344
140.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice342
141.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice338
142.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
143.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton326
144.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.322
145.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
146.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka316
148.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice315
149.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň311
150.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.306
151.Štika Jan1977 TJ Spoje Praha304
152.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton302
155.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.300
156.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno296
157.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
159.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň278
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem278
161.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter274
162.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha270
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže270
164.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno264
165.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.260
166.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera258
167.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň256
168.Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.252
169.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc250
170.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň246
171.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice244
172.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.242
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 242
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže242
175.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera234
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.234
177.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 230
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka230
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka230
180.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.228
181.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany226
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.226
183.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
Ondrášek David1996 Super Stars Most224
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
186.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.218
187.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.216
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.216
189.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha212
190.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek210
191.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
192.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
193.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň200
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.200
195.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže198
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.198
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.198
198.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.196
199.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.190
200.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice188
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň188
203.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
204.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.182
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka182
206.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 180
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka180
208.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary178
Behenský Roman1967 Spartak Chrást178
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 178
212.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
213.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
214.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc166
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton166
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
217.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha162
218.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka160
220.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové157
221.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.156
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice156
224.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
225.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové150
226.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.146
228.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
229.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice138
Drudík Ota1992 USK Plzeň138
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice138
Morávek Michal2002 BaC Kladno138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
236.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice130
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
238.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
241.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.126
Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno126
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.126
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
248.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
250.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.124
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka124
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava124
253.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.122
254.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
262.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice112
Domin Václav1990 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
Gregor Radovan1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Kubík Jiří1977 SK Jupiter112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
267.Vild Petr1974 SK Jupiter108
268.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno102
270.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek100
271.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton88
273.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany86
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
280.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek84
281.Suttr Martin1979 Spartak Chrást82
282.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 80
Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
287.Bleyer Pavel1978 BK TJ Baník Most78
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Hofman Svatopluk1969 BK TJ Baník Most78
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary78
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Socha Marek1998 TJ Sokol Klimkovice78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
306.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.76
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany76
308.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
309.Konečný Jiří1977 SK Jupiter72
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
311.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka70
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany70
313.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany66
314.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha64
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter64
Schröfel Erik1972 SK Jupiter64
317.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 56
318.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany54
319.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka52
Slepička Martin1970 SK Jupiter52
321.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava50
322.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.48
323.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
331.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.42
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Telecký Jiří1982 VK VŠB Ostrava42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
350.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
353.Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
356.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň32
Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary32
Štětina Martin2000 BaC Kladno32
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
361.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň30
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.30
363.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže28
364.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
365.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže24
367.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Novotný Robert1978 BaC Kladno22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
373.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže20
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
375.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pašek Michal1987 SK Jupiter18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
382.Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany14
383.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4304
2.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3992
3.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3952
4.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3120
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2968
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2688
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2456
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2328
9.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2184
10.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2048
11.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
12.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1984
13.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1750
14.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1720
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1424
16.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1346
17.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1296
18.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1211
19.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1198
20.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1184
21.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1070
22.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
23.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1004
24.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.984
25.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most904
26.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.856
Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha856
28.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha854
29.Louda Jiří1995 USK Plzeň829
30.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha800
31.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.786
32.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 686
33.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice674
34.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň651
35.Port Jan1972 Super Stars Most638
36.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.620
37.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška606
38.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno605
39.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice602
40.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
41.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
42.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň591
43.Oros Ladislav1971 Super Stars Most584
44.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.560
45.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
46.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.532
47.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha530
48.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
49.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.525
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha525
51.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA524
52.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 522
53.Helar Ondřej1995 Start Jihlava514
54.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže513
55.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
56.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice491
57.Poříz Leoš1974 Start Jihlava474
58.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic467
59.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 462
60.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.452
61.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice450
62.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most434
63.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice426
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové426
65.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň422
66.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové421
67.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice417
68.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín416
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.416
70.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha400
71.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.392
72.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže390
73.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.381
74.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.374
75.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno371
76.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava362
77.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové360
78.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň353
79.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha345
80.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.336
81.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.334
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.334
83.Palán Václav2001 SK Prosek Praha324
84.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
86.Hájek David2000 Super Stars Most316
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha316
88.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
89.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást314
90.Čapek Jiří1975 Super Stars Most312
91.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter306
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň306
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera306
94.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
95.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
98.Slabý Otto1984 USK Plzeň276
99.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška272
100.Konupka Jiří1965 BaC Kladno270
101.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera264
102.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc250
103.Helar Jakub1992 Start Jihlava246
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže246
105.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha244
106.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.242
108.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
109.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.234
110.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice228
111.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové224
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška224
113.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice216
114.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera206
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
116.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
117.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.203
118.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
119.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice196
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
121.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice194
123.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
124.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.190
126.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.180
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka180
128.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 170
130.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.166
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže166
132.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.160
133.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera158
134.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
135.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava156
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.156
Jirásek Jan1972 BaC Kladno156
138.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
139.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice148
140.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 146
141.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha140
142.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná138
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka138
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.138
145.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava137
146.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň134
147.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem130
148.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.128
149.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
150.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha120
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany120
152.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže116
153.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.114
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
160.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové112
Netík Michal1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
163.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně111
164.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.110
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
166.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.106
167.Behenský Roman1967 Spartak Chrást104
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín104
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 104
170.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc102
171.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
173.Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
174.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
178.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 84
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc84
181.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška80
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
186.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Ondrášek David1996 Super Stars Most78
Pavelka Jan1987 SK Badminton Přerov, z.s.78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
199.Schmied Martin1982 TJ Chropyně75
200.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
201.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň66
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
203.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
204.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
205.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.54
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton54
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany54
208.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň52
209.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
210.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
Suttr Martin1979 Spartak Chrást48
212.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
216.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže44
217.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter42
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška42
Večerka Petr1969 SK Badminton Přerov, z.s.42
232.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
234.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
235.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.32
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany32
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.32
242.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava30
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 30
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
245.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
250.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
251.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Novotný Robert1978 BaC Kladno22
253.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň16
254.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
257.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže10
Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
1.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3837
2.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3832
3.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3424
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3296
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3056
6.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2952
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2264
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2104
10.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1664
11.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1648
12.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1608
13.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1600
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1552
15.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1421
16.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1296
17.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.1280
18.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1243
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1216
20.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1200
21.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
22.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1060
23.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1055
24.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1012
25.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1009
26.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava929
27.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most871
28.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
29.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice830
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most830
31.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice808
32.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
33.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.798
34.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň796
35.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka760
36.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most746
37.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška737
38.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 726
39.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice720
40.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.708
41.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice634
42.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
43.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice617
44.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška601
45.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice598
46.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.560
47.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice554
48.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek546
49.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.545
50.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín542
51.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.533
52.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 532
53.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže526
54.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 511
55.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška506
56.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
57.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera462
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice454
59.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha451
60.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.437
61.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha421
62.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
Vocelková Anna1994 USK Plzeň400
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška398
65.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice396
66.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
67.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
68.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň390
69.Paurová Lucie1999 Super Stars Most374
Zachová Adéla2001 Start Jihlava374
71.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 370
72.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most366
73.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
74.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže353
75.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice327
76.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.326
Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.326
78.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice318
79.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera288
80.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín286
81.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha285
82.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.283
83.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice281
84.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
85.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.274
86.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek263
87.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
88.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.257
89.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň252
90.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.251
91.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha244
92.Pořízová Radka1977 Start Jihlava242
93.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.230
94.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže229
95.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek226
96.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice222
97.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň220
98.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice216
99.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc210
100.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.206
101.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
102.Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
103.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka190
104.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.180
105.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
106.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany172
107.Polívková Eliška1998 USK Plzeň171
108.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
109.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
110.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň158
111.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc156
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.156
113.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 150
114.Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.146
115.Dufková Monika1999 BaC Kladno144
116.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
117.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže139
118.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice138
122.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín134
123.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
124.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha116
125.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
131.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton112
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno112
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
136.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha110
137.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany106
138.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
139.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
140.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
141.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň92
142.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
145.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
148.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava84
149.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
150.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
151.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hašková Jana1999 BaC Kladno78
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Randulová Natálie2000 Badminton Česká78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
Zacharová Lenka1986 Keramika Chlumčany78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
164.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.72
165.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
167.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany56
168.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA54
170.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
171.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
172.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
184.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
185.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter38
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
187.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.34
188.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
189.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
190.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
191.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
192.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.14
193.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.12
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5104
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5104
3.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška4112
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4112
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3584
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3424
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3120
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3120
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3064
10.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3008
11.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2656
12.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2448
13.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2229
14.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
15.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most2136
16.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2064
17.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
18.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1992
19.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1869
20.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1856
21.Krocová Martina1988 Super Stars Most1720
22.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1696
23.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1688
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1688
25.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1620
26.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1605
27.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1568
28.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1483
29.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1451
30.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1438
31.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1432
32.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1416
33.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1376
34.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1365
35.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
36.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1294
37.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1272
38.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1248
39.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1202
40.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1168
41.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1135
42.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1126
43.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1116
44.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
45.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.1085
46.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1069
47.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška950
48.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha948
49.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka916
50.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
51.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.892
52.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň884
53.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice881
54.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 877
55.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.868
56.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 866
57.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 851
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha806
59.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice771
60.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most714
61.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.697
62.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most688
63.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška677
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.677
65.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice674
66.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava672
67.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice668
68.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most665
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice665
70.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek654
71.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.645
72.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška629
73.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice615
74.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha594
75.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.590
76.Paurová Lucie1999 Super Stars Most554
77.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.550
78.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.540
79.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.530
80.Pořízová Radka1977 Start Jihlava529
81.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže526
82.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.520
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín520
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka520
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
87.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 510
88.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava508
89.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
90.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
91.Zachová Adéla2001 Start Jihlava482
92.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice429
93.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc410
94.Černá Lucie1994 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.400
95.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha386
96.Polívková Eliška1998 USK Plzeň365
97.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.362
98.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové358
99.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek344
100.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.342
101.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice341
102.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň340
103.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha322
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most322
105.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže321
106.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.317
107.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek314
108.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové312
109.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera306
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera306
111.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.297
112.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 292
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha292
114.Srbová Adéla2000 BaC Kladno290
115.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
116.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
119.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice276
120.Vítková Adéla1992 Start Jihlava266
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice266
122.Randulová Natálie2000 Badminton Česká263
123.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter260
124.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 250
125.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže243
126.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň238
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
128.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice236
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň236
130.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín234
Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň234
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň234
133.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.227
134.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže224
135.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany222
136.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 214
137.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
138.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
139.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka202
140.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.200
141.Dufková Monika1999 BaC Kladno192
142.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín190
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.190
145.Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
146.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA178
147.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
149.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany164
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
151.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice156
152.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.154
153.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
154.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice150
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
158.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
164.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha136
165.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň132
166.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha126
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
168.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.125
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
175.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
176.Hašková Jana1999 BaC Kladno114
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.114
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
186.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 112
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
189.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany106
190.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
191.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
195.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
196.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
200.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň84
201.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha80
202.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
216.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
217.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže60
218.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
219.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
220.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
222.Hodlová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
226.Skrčená Jovana1997 BaC Kladno32
227.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany26
Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
229.Hrošová Tereza1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
230.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka22
1.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3992
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3336
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3184
4.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3120
5.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3069
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2968
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2952
8.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2261
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2240
10.Krocová Martina1988 Super Stars Most2072
11.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2008
13.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
15.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1456
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1424
17.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1400
18.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1346
19.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1256
20.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1208
21.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1189
22.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1115
23.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
24.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1044
25.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1042
26.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.965
28.Koldová Veronika1994 Super Stars Most920
29.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška831
30.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice760
31.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha722
32.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň718
33.Vocelková Anna1994 USK Plzeň713
34.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín688
35.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka676
36.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.649
37.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice648
38.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.616
39.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha598
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
41.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže579
42.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška573
43.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice570
44.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice566
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha566
46.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava549
47.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera546
48.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek544
49.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška542
50.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha525
51.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka520
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
53.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava508
54.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.500
55.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 492
56.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice470
57.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice464
58.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.434
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.434
60.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška426
61.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most422
62.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.416
Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.416
64.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 398
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň398
66.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most394
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice394
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.394
69.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most390
70.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.386
71.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
72.Erbenová Monika1986 BaC Kladno375
73.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.362
74.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.360
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
76.Moravcová Michaela2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.359
77.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 342
78.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
79.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška332
80.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň328
81.Vítková Adéla1992 Start Jihlava326
82.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 322
83.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
85.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň314
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha314
87.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice310
88.Polívková Eliška1998 USK Plzeň309
89.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.302
90.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
91.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.290
92.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.286
93.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.281
94.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice280
96.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice276
97.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice274
98.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice262
99.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
100.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
101.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.248
102.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek246
Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže246
104.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice242
105.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha239
106.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.238
107.Srbová Adéla2000 BaC Kladno236
108.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha232
109.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
110.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 214
111.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň208
Herčíková Linda1990 SK Hamr, z.s. 208
113.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera206
114.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
115.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
116.Randulová Natálie2000 Badminton Česká202
117.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
118.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň198
119.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice196
120.Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
121.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 182
122.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín172
123.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
124.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.164
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
126.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň161
127.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže160
128.Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha156
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
130.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
131.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most146
133.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.142
134.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha140
135.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
136.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň134
137.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 130
138.Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek128
140.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
142.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín124
143.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.122
144.Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice120
146.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň116
147.Čevelová Veronika1983 BK Kopřivnice, z.s.114
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
153.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
154.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže104
156.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka102
157.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany96
158.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
160.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter88
Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
164.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany86
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
167.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc84
168.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.80
170.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
185.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň76
186.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně75
187.Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
188.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
189.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter68
Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
191.Dufková Monika1999 BaC Kladno66
192.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
193.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany62
194.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha60
195.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
196.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.46
199.Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Pisařovicová Šárka1985 BK Kopřivnice, z.s.42
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
219.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy40
220.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic38
221.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
Skrčená Jovana1997 BaC Kladno32
Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha32
229.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Hodlová Jarmila1970 Spartak Chrást26
231.Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
232.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany20
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.20
235.Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást18
236.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.12
237.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - OlomoucC20.03.2016
2GPC dospělých - MostC20.03.2016
3GPC dospělých - OstrovC26.03.2016
4GPB Jouda Cup - Praha - ZMB03.04.2016
5GPD dospělých - CéDéčko - PlzeňD09.04.2016
6GPC dospělých - CéDéčko - PlzeňC09.04.2016
7GPD dospělých - StrakoniceD16.04.2016
8GPD dospělých - KlatovyD23.04.2016
9Memoriál P. Sima - LiberecA24.04.2016
10GPD dospělých - JihlavaD30.04.2016
11GPC dospělých - JihlavaC30.04.2016
12GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.04.2016
13GPC dospělých - 25.Thun Cup - NejdekC01.05.2016
14GPC dospělých - Praha - VinořC01.05.2016
15GPC dospělých - VC Teplic - TepliceC01.05.2016
16GPB Most - MostB29.05.2016
17VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
18GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
19GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
20Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA04.09.2016
21GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
22GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
23GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
241. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
25GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
26GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
27GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
28GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
29GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
30GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
31GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
32GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
33GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
34GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
35GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
362. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
37GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
38Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
39GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
40GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
41GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
42GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
43GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
44GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
45Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
46OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
47OP dospělých - MostSKP14.01.2017
48OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
49OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
50OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
51OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
52OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
53OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
54GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
55MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
56GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
57GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
58GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
59GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
60GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
61GPC dospělých - MostC04.03.2017
62GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
63GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
64VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading