logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 21.03.2017

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
22.03.2016 - 21.03.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2246
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1917
3.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1440
4.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1216
5.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1210
6.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1208
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1088
8.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1048
9.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1000
10.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha992
11.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín948
12.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.873
13.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.860
14.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.726
15.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
16.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.606
17.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice595
18.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín558
19.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha546
20.Altera Jan2004 BaC Kladno543
21.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.528
22.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.474
23.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.472
24.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.466
25.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.455
26.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.433
27.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.427
28.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš416
29.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha382
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové382
32.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
33.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.364
34.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.350
35.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 344
36.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.332
37.Port Jan2003 Super Stars Most324
38.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton322
39.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
40.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
42.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná280
43.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha278
44.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice264
45.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš260
46.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice257
47.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.254
48.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.252
49.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
50.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.248
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.248
Oros Marek2003 Super Stars Most248
53.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
54.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.238
55.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary236
56.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice229
57.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha220
58.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.217
59.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové208
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.208
61.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš207
62.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
63.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha194
64.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka192
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most192
66.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha190
67.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
68.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.180
69.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš179
70.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 176
71.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
72.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš161
73.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha158
74.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
75.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.152
76.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice151
77.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice146
78.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka145
79.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.144
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.144
81.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most142
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha142
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha142
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava142
85.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.141
86.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
87.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.136
88.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky134
89.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice132
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
91.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 130
93.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
95.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.122
96.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice119
97.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice118
98.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha114
99.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.112
100.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.106
101.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Seidl Michal2004 Super Stars Most104
103.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice102
104.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.101
105.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha98
106.Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
107.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
109.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice93
110.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
111.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno90
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
113.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.88
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most88
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA88
117.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín87
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka87
119.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.86
120.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.85
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.85
122.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA84
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
124.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.83
125.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem82
126.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.79
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.79
128.Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
129.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem76
130.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.74
132.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 73
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.73
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.73
135.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.69
136.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha68
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha68
138.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.67
Kundrát David2006 Badminton VK Aš67
140.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš64
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.64
142.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové63
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš63
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná63
145.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.62
146.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka61
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška61
148.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
149.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.57
150.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII56
151.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.55
152.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže54
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary54
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
156.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové51
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA51
158.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
160.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice47
161.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
162.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most44
163.Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná42
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže42
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové42
172.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška41
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha41
174.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.40
175.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
176.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.37
177.Psota Ondřej2003 Super Stars Most34
178.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže33
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA33
180.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.32
Janáček David2004 BK ARION PRAHA32
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice32
183.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.31
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton31
185.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg30
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže30
192.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.29
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA29
194.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.28
Hora Aleš2003 Super Stars Most28
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín28
197.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Stejskal Václav2003 Super Stars Most26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
205.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA25
206.Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.24
207.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.21
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA21
209.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg20
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.20
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
213.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
214.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA18
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.18
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha18
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové18
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.18
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.18
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové18
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most18
222.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA17
223.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
224.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha15
225.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Hammerle Matěj2004 SK Děčín14
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY14
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha14
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha14
238.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Maar Ondřej2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
240.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.12
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice12
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
252.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha10
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.10
258.Holešínský Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Král Šimon2003 SK Podolí9
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň9
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.9
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg9
269.Foltin Jakub2004 Super Stars Most7
Mařan Ondřej2003 SK Děčín7
Vlasák David2004 Super Stars Most7
272.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 6
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Kučera Filip2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY6
Solar Jan2005 SK Prosek Praha6
278.Jáně Kryštof2003 SK Radonice5
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
280.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most4
283.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Linhart Jan2003 SK Hamr, z.s. 3
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha3
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha3
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 3
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha3
Verbickij Daniel2003 TJ Týnec nad Sázavou3
290.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha2
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
294.Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA1
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2984
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2832
3.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2214
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2214
5.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1519
6.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1399
7.Altera Jan2004 BaC Kladno1325
8.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1288
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1288
10.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1214
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1214
12.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1184
13.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1182
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1126
15.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1028
16.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1018
17.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1006
18.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1000
19.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.948
20.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.919
21.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice887
22.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.886
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.886
24.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 786
25.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
26.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín738
27.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha704
28.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.696
29.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha693
30.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.660
31.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.639
32.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.621
33.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.620
34.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.616
35.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.597
36.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 552
37.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš505
38.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.504
39.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.478
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha478
41.Oros Marek2003 Super Stars Most476
42.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.456
43.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.454
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton454
45.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton418
46.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava410
48.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice390
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice390
50.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha388
51.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice384
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.384
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.384
54.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
55.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
56.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha374
57.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
58.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš358
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš358
60.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice356
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice356
62.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.354
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha354
64.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice348
65.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem328
66.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most324
67.Port Jan2003 Super Stars Most310
68.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš307
69.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha304
70.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.302
71.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.295
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.295
73.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary284
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové284
75.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
76.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka280
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha280
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA280
80.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.277
81.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.253
82.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
84.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka244
85.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná242
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.242
87.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš234
88.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.218
89.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové212
90.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
91.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška202
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.202
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 202
94.Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové198
95.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
96.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno192
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
98.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.190
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.190
100.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
101.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín174
102.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.172
103.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky170
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
105.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.166
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.166
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
112.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.164
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka164
118.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha160
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha160
120.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice156
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
124.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 154
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem154
126.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice150
127.Kundrát David2006 Badminton VK Aš148
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš148
129.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most146
130.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.144
131.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.130
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška130
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.130
134.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA126
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.126
136.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.124
Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš124
Seidl Michal2004 Super Stars Most124
140.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary120
142.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most116
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice116
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha116
Psota Ondřej2003 Super Stars Most116
Stejskal Václav2003 Super Stars Most116
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most116
148.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže114
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.114
150.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA112
152.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.110
153.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.106
154.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.102
155.Janáček David2004 BK ARION PRAHA98
156.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš88
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka88
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.88
160.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže86
161.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.84
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové84
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA84
165.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.82
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA82
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA82
168.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže78
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže78
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka78
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové78
185.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA68
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha68
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
188.Hora Aleš2003 Super Stars Most64
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.64
191.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII56
192.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA54
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA54
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka54
195.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.52
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.52
197.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Petruch Martin2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
203.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 42
Fousek Jiří2003 Kabal team Karviná42
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Král Šimon2003 SK Podolí42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
223.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.40
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha40
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most40
226.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice38
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
235.Klečka Jiří2003 USK Plzeň30
Kretek Tomáš2004 USK Plzeň30
237.Foltin Jakub2004 Super Stars Most28
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín28
Mařan Ondřej2003 SK Děčín28
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
Vlasák David2004 Super Stars Most28
242.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany26
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY26
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Jáně Kryštof2003 SK Radonice26
Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha26
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha26
256.Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hammerle Matěj2004 SK Děčín14
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kubát Matyáš2003 Super Stars Most14
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY14
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY14
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
271.Holešínský Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Kučera Filip2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
273.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha4
Linhart Jan2003 SK Hamr, z.s. 4
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha4
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 4
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2069
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1376
4.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1113
5.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.991
6.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.960
7.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava958
8.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice870
9.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.863
10.Altera Jan2004 BaC Kladno788
11.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha784
12.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.752
13.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha742
14.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín684
15.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.680
16.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.670
17.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.622
18.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.606
19.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.590
20.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice520
21.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.497
22.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.490
23.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.444
24.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.442
25.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 435
26.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 428
27.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.414
28.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.411
29.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha382
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha376
31.Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.350
32.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.346
33.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
34.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha316
35.Port Jan2003 Super Stars Most313
36.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš310
37.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice304
38.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton300
39.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.284
40.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.280
41.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.254
42.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
43.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice248
Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice248
45.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice244
Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové244
49.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
50.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
51.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš222
52.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.216
53.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
54.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most206
55.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
56.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice198
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha198
58.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha196
59.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava192
60.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice190
61.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
62.Oros Marek2003 Super Stars Most182
63.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary178
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 178
65.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové172
67.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.168
68.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.166
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
70.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš165
71.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
72.Psota Ondřej2003 Super Stars Most160
73.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.152
74.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka149
75.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.147
76.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš146
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky146
78.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín138
79.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem134
80.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka130
83.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš128
Seidl Michal2004 Super Stars Most128
85.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
86.Kundrát David2006 Badminton VK Aš124
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín124
88.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice122
90.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary120
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
97.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha118
98.Poncar Jan2003 TJ Sokol Štěpánovice114
99.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha113
100.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.112
101.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha111
102.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 110
103.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice104
104.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.98
105.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš97
106.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš91
107.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem89
108.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš88
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
111.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
113.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.84
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.84
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka84
117.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže78
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice78
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.78
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové78
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA78
124.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha76
125.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem72
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.72
127.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha68
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
129.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka64
130.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
131.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most62
132.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.60
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice60
134.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha56
136.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.55
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
138.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA54
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
140.Volák Josef2004 BK TJ Baník Most52
141.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
143.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže46
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.46
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
148.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Chalupa Adam2003 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most42
Kazda Jan2004 BK TU v Liberci, z.s.42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice42
Maršík Matěj2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Míča Jakub2003 BK ARION PRAHA42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Pšenička Kryštof2003 TJ Sokol Křemže42
Pšenička Simon2003 TJ Sokol Křemže42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.42
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Stejskal Václav2003 Super Stars Most42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
173.Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
174.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
177.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň30
178.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Vlasák David2004 Super Stars Most26
186.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
Šebesta Martin2005 Badminton Sharks Brno, z.s.25
188.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha14
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.14
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha14
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
204.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka13
206.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 12
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové12
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA12
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
221.Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2384
2.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2229
3.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1814
4.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1776
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1584
6.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1504
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1256
8.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1188
9.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1168
10.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.989
11.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice848
12.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
13.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka764
14.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky740
15.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.733
16.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.681
17.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.647
18.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.596
19.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.515
20.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice508
21.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň500
22.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.498
23.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.484
24.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice452
25.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava440
26.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín428
27.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha418
28.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice408
29.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice406
30.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové390
31.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
32.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem368
33.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha356
34.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 354
35.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín320
37.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice317
38.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice316
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha316
40.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha313
41.Stará Natálie2004 SK Radonice312
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice312
43.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.280
44.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš271
45.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice264
46.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
47.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most262
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
49.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 252
50.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha248
51.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice247
52.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.244
53.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň243
54.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.240
55.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 236
56.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary233
57.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.229
58.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka224
59.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.218
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš218
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.218
62.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky208
63.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
64.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice189
65.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové188
66.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.187
67.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice184
68.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
69.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary170
70.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.168
73.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.166
74.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice164
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem164
76.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha162
77.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton160
78.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice152
79.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň147
80.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice146
81.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.144
82.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.142
83.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka137
84.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže136
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.136
86.Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka135
87.Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky134
88.Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.132
89.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín130
90.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš128
91.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice123
92.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka122
93.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice120
94.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.118
95.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka117
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.117
97.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.114
98.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.112
99.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.111
100.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic110
101.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice105
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.105
103.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.104
104.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.102
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno102
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.102
107.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň101
108.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
109.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha99
110.Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha98
111.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
112.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
113.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou90
114.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most88
Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha88
116.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové87
117.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha86
118.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice85
119.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.84
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
121.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA82
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.82
123.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.81
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice81
125.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most80
126.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
132.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.76
133.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš75
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
135.Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže74
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.74
137.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
138.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.71
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové71
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha71
141.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň68
142.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín67
143.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice66
144.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš64
146.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové63
147.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.56
149.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
150.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
152.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha53
153.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 52
154.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most49
155.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.46
157.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.44
158.Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.42
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.42
Vrbová Barbora2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
162.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš40
163.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.33
165.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš32
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.32
168.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.30
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.30
Walizsewská Lenka2003 Sportclub Metalurg30
175.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha27
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA27
177.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.26
183.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka25
184.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka22
185.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice18
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka18
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou18
190.Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
193.Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
196.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA10
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice10
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 10
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice10
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.10
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
206.Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha9
1.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.3024
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2742
3.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2736
4.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2080
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1853
6.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1744
7.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1582
8.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.1389
9.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1342
11.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1286
12.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1182
13.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1181
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1181
15.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1160
16.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1128
17.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1122
18.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň1080
19.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1052
20.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1043
21.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1017
22.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1013
23.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha871
24.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka836
25.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice763
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice750
27.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.720
28.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice633
29.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice622
30.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.594
31.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.580
32.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha564
33.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice539
34.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky518
35.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.489
36.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.485
37.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín479
38.Stará Natálie2004 SK Radonice478
39.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.468
40.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice467
41.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.465
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava465
43.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha456
44.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové452
45.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.443
46.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary433
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary433
48.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín431
49.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha429
50.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka428
51.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem416
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže416
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem416
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice416
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice416
56.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha414
57.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.408
58.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka390
59.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 386
60.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.365
61.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš356
62.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.348
63.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha346
64.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka328
65.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín320
66.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 316
67.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.312
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton312
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha312
70.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic302
71.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem292
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.292
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice292
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem292
75.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.281
76.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.280
77.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.274
78.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice250
79.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové248
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
81.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice246
82.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš244
83.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš238
84.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň236
85.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš234
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.234
87.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice226
88.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice224
89.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.216
90.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most214
91.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice208
Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice208
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň208
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.208
96.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.206
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.206
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín206
99.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha204
100.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky202
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky202
102.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.200
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka200
105.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice192
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové192
108.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
109.Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.177
110.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.170
111.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice166
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
113.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice164
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže164
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové164
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice164
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton164
119.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.162
120.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most160
121.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA156
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno156
Tomášková Eva2003 BaC Kladno156
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno156
125.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň154
126.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha150
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
129.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice146
130.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.142
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.142
132.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka140
133.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové138
134.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka128
136.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha126
137.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš124
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš124
139.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.114
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice114
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.114
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.114
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
145.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.104
146.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha94
147.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha88
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 88
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš88
150.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice86
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
152.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
154.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha80
155.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka78
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most78
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Vrbová Barbora2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
165.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň72
166.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha68
168.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
169.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.50
171.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš46
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
178.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha42
182.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.38
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
188.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA26
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice26
Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2069
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1802
3.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1688
4.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1312
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1213
6.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1188
7.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1181
8.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1113
9.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1078
10.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.960
11.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.933
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice896
13.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.893
14.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most810
15.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice788
16.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.752
17.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.706
18.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice670
19.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň658
20.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
21.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky554
22.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.520
23.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.514
24.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín505
25.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 492
26.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.486
27.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.444
28.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice412
29.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 361
30.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice356
31.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava350
32.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha320
33.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha316
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice316
35.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.308
36.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.302
37.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha298
38.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice291
39.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.288
40.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem280
41.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice276
42.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš272
43.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.258
44.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most254
45.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.248
46.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary244
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové244
49.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.240
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.240
51.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.238
52.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.229
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš222
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice222
55.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín218
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka218
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice218
58.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
59.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 212
60.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže208
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
64.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.206
65.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice198
66.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice190
67.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha186
68.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice184
69.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.182
70.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň180
72.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha176
73.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice175
74.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky170
75.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
76.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň165
77.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha160
78.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most154
79.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary149
80.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice142
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové142
Stará Natálie2004 SK Radonice142
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka142
84.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
85.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín139
86.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha136
87.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem131
88.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš130
89.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
90.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
91.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.124
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš124
93.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 123
94.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
95.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
97.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
98.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA112
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.112
100.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice110
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky110
102.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.109
103.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.107
104.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice104
105.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.98
106.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš97
107.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha95
108.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň93
109.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka92
110.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most88
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka88
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
113.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice84
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.84
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.84
117.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.82
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha82
120.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice78
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice78
Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice78
Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou78
130.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.72
131.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.70
132.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most68
133.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.67
134.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha63
135.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
136.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové58
137.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha56
139.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš55
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš55
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha55
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka55
143.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.54
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice54
145.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
146.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice46
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka46
149.Bierbaumer Marie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Hrádková Leona2004 TJ Sokol Doubravka42
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Kolářová Karolína2003 SK p.e.m.a. Opava42
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.42
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Vrbová Barbora2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
159.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
161.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
162.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA38
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
164.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 26
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.26
Menčlová Eliška2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA26
172.Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 25
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín25
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka25
175.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice14
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
184.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš13
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
190.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Podobnaya Elizaveta2003 SK Prosek Praha12
Tomášková Eva2003 BaC Kladno12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno12
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou12
198.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň9
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - otevřený - LanškrounC03.04.2016
22. GPD U15 - TepliceD09.04.2016
32. GPD U15 - LiberecD09.04.2016
42. GPC U15 - KladnoC10.04.2016
52. GPC U15 - Velké PavloviceC16.04.2016
62. GPC U15 - Praha - HamrC16.04.2016
72. GPC U15 - MostC16.04.2016
82. GPC U15 - Český KrumlovC16.04.2016
9Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
102. GPC U15 - OlomoucC30.04.2016
112. GPC U15 - HoliceC07.05.2016
122. GPC U15 - Plzeň - Bílá HoraC08.05.2016
132. GPA U15 - AšA15.05.2016
142. GPB U15 - Praha - RadotínB11.09.2016
15GPC U15 - otevřený - LiberecC17.09.2016
16GPC U15 - Český KrumlovC17.09.2016
17GPC U15 - otevřený - KarvináC17.09.2016
18GPC U15 - otevřený - KladnoC02.10.2016
19GPC U15 - otevřený - Brno - TuřanyC08.10.2016
20GPD Prahy U15 - Praha - VinořD30.10.2016
21OP U15 - PardubiceSKP05.11.2016
22KP U15 - LiberecD05.11.2016
23OP U15 - Králův DvůrSKP05.11.2016
24GPC U15 - otevřený - PřerovC12.11.2016
25OP U15 - Český KrumlovSKP19.11.2016
26OP U15 - Ústí nad LabemSKP19.11.2016
27OP U15 - AšSKP19.11.2016
28OP U15 - Praha - HamrSKP20.11.2016
29GPD U15 - České BudějoviceD03.12.2016
30VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC04.12.2016
31GPC U15 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC04.12.2016
32OP U15 - Orlová - LutyněSKP10.12.2016
33OP U15 - Brno - BohuniceSKP11.12.2016
34GPC U15 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC11.12.2016
35MČR U15 - Heřmanův MěstecMČR18.12.2016
361. GPC U15 - Český KrumlovC07.01.2017
371. GPC U15 - Hradec KrálovéC07.01.2017
381. GPC U15 - IvančiceC07.01.2017
391. GPC U15 - OlomoucC07.01.2017
401. GPD U15 - LiberecD14.01.2017
411. GPD U15 - Praha - VinořD14.01.2017
421. GPC U15 - KladnoC15.01.2017
431. GPD U15 - Ústí nad LabemD15.01.2017
44GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
45GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
461. GPC U15 - MostC28.01.2017
471. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
481. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
49GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
50GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
51Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
521. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading