logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 07.04.2017

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
04.04.2016 - 07.04.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2069
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2021
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1781
4.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1719
5.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1344
6.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1262
7.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1115
8.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1088
9.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1030
10.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha932
11.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
12.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem731
13.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.707
14.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice700
15.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.695
16.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.642
17.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice634
18.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.622
19.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav618
20.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice586
21.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary530
22.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.510
23.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.505
24.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.503
25.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.456
26.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most450
27.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.444
28.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg430
29.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka426
30.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice420
31.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha418
32.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg414
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.414
34.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha410
35.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou357
36.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
37.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 352
38.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš342
39.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice331
40.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.324
41.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
43.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové308
44.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany305
45.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.298
46.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.284
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg284
48.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
51.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
52.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice268
53.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka267
54.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
55.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš248
56.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.244
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.244
58.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice240
59.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.232
60.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.225
61.Kundrát David2006 Badminton VK Aš224
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha224
63.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice220
64.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.219
65.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice216
66.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka194
67.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš185
68.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha184
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
71.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk180
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg180
73.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
74.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice169
75.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice168
76.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA156
79.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
80.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.149
81.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most148
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice148
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové148
84.Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice147
85.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.144
86.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.143
87.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové142
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha142
89.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.138
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.138
91.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice136
92.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.132
93.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm127
94.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.126
95.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš124
96.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice122
97.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.117
98.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem116
99.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg114
101.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš112
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha112
103.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou111
104.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary110
105.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.109
106.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha108
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice108
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka108
109.Seidl Filip2006 Super Stars Most106
110.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.104
112.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
113.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice102
114.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.100
115.Toman Michael2006 Sokol Židlochovice98
116.Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY96
118.Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou90
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
120.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha88
122.Suchopár Jan2006 Super Stars Most86
123.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice85
124.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha84
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové84
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
127.Klokan Jakub2008 Super Stars Most83
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš83
129.Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou78
130.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice76
132.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha75
133.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice73
134.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice71
135.Klokan Jan2006 Super Stars Most70
136.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.68
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha68
138.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže66
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou66
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice66
142.Krahula Jan2005 SK Podolí62
143.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš58
144.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.57
145.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 55
146.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín54
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška54
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška54
149.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA52
152.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice49
153.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.48
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice48
155.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná46
158.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most44
159.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA43
160.Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
165.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
Solar Jan2005 SK Prosek Praha39
Vališ Jan2006 Super Stars Most39
168.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha37
169.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.36
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice36
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
172.Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.35
173.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.34
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš34
175.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most32
176.Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 31
177.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška30
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže30
184.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš28
185.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.27
186.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha26
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš26
188.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha25
189.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha24
190.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.22
Horák Maxmilián2007 SK Podolí22
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.22
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.22
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 22
195.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice21
Nový Mikuláš2005 SK Hamr, z.s. 21
197.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.20
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.20
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže20
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.20
201.Melcher Patrik2006 SK Podolí19
Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha19
203.Dobeš Miroslav2006 SK Podolí18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany18
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 18
209.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha16
210.Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton15
211.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš14
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary14
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
215.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.13
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha13
Russina Jan2005 Kabal team Karviná13
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
220.Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
222.Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
223.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Pham Daniel2005 Badminton VK Aš10
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Pudelka Jakub2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.10
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 10
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Slížek Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 10
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš10
236.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA9
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha9
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
245.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
Martinec Petr2009 BK Junior Benátky nad Jizerou8
247.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.7
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.7
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 7
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha7
252.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.6
Klecer Šimon2007 VSK VUT Brno6
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 6
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
256.Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most5
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav5
258.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA4
Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav4
263.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice3
Lovecký Tomáš2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Marek Jan2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
Šťastný Kristián Daniel2006 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Tichý Jan2007 TJ Chemička Ústí nad Labem3
270.Derka Jan2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII2
Plainer Antonín2007 Sokol Radotín Meteor Praha2
Rudiš Albert2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha2
Smolík Alex2006 TJ Chemička Ústí nad Labem2
Smutný Tomáš2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
277.Janeček Patrik2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Koňák Denis2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.1
Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3109
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2837
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2544
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2168
5.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1680
6.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1494
7.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1454
8.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1447
9.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1406
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1406
11.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1340
12.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1256
13.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1134
14.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1112
15.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice1100
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice1100
17.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1019
18.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha976
19.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.964
20.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary846
21.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.836
22.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.803
23.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.778
24.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice763
25.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.745
26.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg740
27.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.717
28.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 706
29.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav705
30.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha704
31.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.696
32.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.694
33.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš659
34.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.634
Kundrát David2006 Badminton VK Aš634
36.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.633
37.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka622
38.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg598
39.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.540
40.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most515
41.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš500
42.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany489
43.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice460
44.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
46.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.412
47.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové410
48.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.404
49.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.403
50.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice393
51.Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg390
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg390
53.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha382
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha382
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
57.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
58.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.364
59.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice359
60.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice356
61.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha350
62.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš344
63.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk330
64.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
65.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.322
66.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
67.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.318
68.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice316
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice316
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové316
71.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou315
72.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha312
73.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka308
74.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.304
75.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice284
76.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín280
77.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové278
78.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice276
80.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.262
81.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice248
82.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.246
83.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice244
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.244
85.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka242
86.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice240
87.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha234
88.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA228
89.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem222
90.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most216
91.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY214
92.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha212
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha212
94.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
95.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm206
96.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.204
97.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.202
98.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
99.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha194
100.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
101.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice180
102.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.176
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.176
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice176
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
106.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice172
107.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice168
108.Horák Maxmilián2007 SK Podolí164
Krahula Jan2005 SK Podolí164
Melcher Patrik2006 SK Podolí164
111.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.160
112.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary156
Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš156
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš156
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
116.Klokan Jan2006 Super Stars Most154
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.154
Suchopár Jan2006 Super Stars Most154
119.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha152
120.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 148
121.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš144
122.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou138
Klokan Jakub2008 Super Stars Most138
Seidl Filip2006 Super Stars Most138
126.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže130
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice130
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice130
129.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.124
130.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
131.Kejř Max2005 Sokol Židlochovice120
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg120
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice120
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
136.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha118
137.Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou114
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou114
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže114
140.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
141.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže94
142.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
143.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka90
144.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
145.Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.86
Russina Jan2005 Kabal team Karviná86
147.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín84
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice84
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.84
150.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 82
151.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most80
Vališ Jan2006 Super Stars Most80
153.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Jonáš Václav2006 BaC Kladno78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška78
166.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
167.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA72
168.Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.69
169.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice64
170.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha52
171.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš42
Dobeš Miroslav2006 SK Podolí42
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha42
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice42
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná42
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
188.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha40
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA40
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 40
192.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
196.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
197.Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice26
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha26
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
205.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha14
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice14
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII14
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2309
2.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2054
3.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1904
4.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1344
5.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1204
6.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1110
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1037
8.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha962
9.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.937
10.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice871
11.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.848
12.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.766
13.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary751
14.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice684
15.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.680
16.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice630
17.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha616
18.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice596
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.561
20.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.517
21.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha502
22.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš500
23.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav469
24.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
25.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice418
26.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice400
27.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice388
28.Kundrát David2006 Badminton VK Aš386
29.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha382
30.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.376
31.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.362
32.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
33.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.348
34.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice346
36.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš344
37.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg328
38.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most323
39.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
40.Ložek František2006 BK Junior Benátky nad Jizerou314
Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.314
42.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 312
44.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové304
45.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice280
47.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.266
48.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka258
49.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
50.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.250
51.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice248
52.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.244
53.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.234
54.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
55.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka224
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany216
57.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice212
58.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
59.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha200
60.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice196
61.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové192
62.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice188
63.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš180
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.180
66.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice178
67.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka166
Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha166
70.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice164
71.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.162
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.162
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice162
74.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice156
75.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice145
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha145
77.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice142
79.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
81.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem138
82.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
83.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka132
84.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové128
85.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice124
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY124
87.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk120
88.Seidl Filip2006 Super Stars Most118
89.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most114
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha114
91.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
92.Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
93.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.110
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.110
95.Suchopár Jan2006 Super Stars Most102
96.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha98
97.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže94
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg94
99.Krahula Jan2005 SK Podolí91
100.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.88
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice88
103.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
104.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš84
Kejř Max2005 Sokol Židlochovice84
Klokan Jakub2008 Super Stars Most84
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice84
108.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice82
109.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš78
Nešpor Šimon2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Španinger Jakub2005 TJ Sokol Křemže78
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
115.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA73
116.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.69
117.Vališ Jan2006 Super Stars Most68
118.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
119.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA64
Klokan Jan2006 Super Stars Most64
122.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 60
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže60
124.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.58
125.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.56
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha56
127.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary54
128.Horák Maxmilián2007 SK Podolí46
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.46
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice46
132.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš42
Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Dobeš Miroslav2006 SK Podolí42
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška42
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm42
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
148.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
149.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.38
151.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA30
152.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 28
153.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most26
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
160.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha18
Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
162.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha16
163.Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany14
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
168.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
170.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha8
171.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha4
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha4
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2549
2.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2064
3.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1984
4.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1920
5.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1872
6.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava1541
7.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1104
8.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1016
9.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha968
10.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.964
11.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš884
12.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.860
13.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka803
14.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most777
Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic777
16.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice750
17.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice706
18.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš644
19.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.564
20.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka484
21.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové478
22.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.456
23.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha454
24.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.442
25.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.428
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň416
27.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.404
28.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.357
29.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice350
30.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou349
31.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.319
32.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.307
33.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice302
34.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
35.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže281
36.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové278
37.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
38.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha266
39.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.251
40.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
41.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín240
42.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.234
43.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín232
44.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk228
45.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice222
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha222
47.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš221
48.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha220
49.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš219
50.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš216
51.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice215
52.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice212
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice212
54.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany209
55.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
56.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
57.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš203
58.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha200
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.200
60.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.196
Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice196
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice196
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.196
64.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.194
65.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou188
66.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice187
67.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha182
Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou182
69.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice180
71.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.178
72.Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic176
73.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha172
74.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.170
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
76.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš168
77.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice164
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
79.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha162
80.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.160
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.160
82.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
83.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice156
84.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA154
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.154
86.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha152
87.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.150
88.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice147
89.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem144
90.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.140
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem140
92.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka138
Portová Anna2007 Super Stars Most138
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha138
95.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš136
96.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže135
97.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.128
98.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.126
99.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice120
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava120
101.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.119
102.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice117
103.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.116
104.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
105.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek112
106.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice108
107.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže107
108.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
109.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most102
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha102
111.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice101
112.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.100
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most100
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.100
115.Marková Julie2005 Start Jihlava96
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary96
117.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most94
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.94
119.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
120.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.89
121.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 88
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
124.Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška84
125.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary83
126.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.81
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice81
128.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň78
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
131.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha76
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno76
133.Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice72
Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha72
135.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.70
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.70
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most70
138.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA68
139.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
140.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice60
Chvastková Julie2006 Start Jihlava60
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.60
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton60
144.Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
145.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA55
146.Křížová Anna2006 Super Stars Most53
147.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš50
149.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.49
150.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže44
151.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice42
Dobešová Markéta2007 SK Podolí42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava42
Šmerdová Šárka2005 SK Podolí42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno42
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
161.Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš40
162.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.39
163.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
164.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.36
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka36
166.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany35
168.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha31
169.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Poláková Karolína2005 BaC Kladno30
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
173.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most29
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem29
175.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 28
176.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary26
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.26
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
179.Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY25
180.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice24
181.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.23
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 23
183.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most22
184.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha21
185.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.20
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA20
187.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice19
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha19
189.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most18
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
192.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY17
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha17
194.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha16
195.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha15
Kynclová Silvie2006 SK Podolí15
197.Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 14
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
199.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.13
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.13
201.Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.12
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno12
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most12
206.Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
207.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice10
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice10
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.10
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha10
214.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany9
217.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha7
218.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Herudková Elen2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pszczólkova Patricie 2005 SK Prosek Praha6
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
224.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Polavková Dominika2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.5
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
227.Chadimová Markéta2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.4
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.4
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 4
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.4
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha4
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 4
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav4
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.4
Vavřečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.4
236.Černá Helena 2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 3
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice3
Piterková Nicol2008 BADMINTON FSpS MU, z.s.3
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
243.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.2
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha2
Stoupencová Valerie2007 BADMINTON FSpS MU, z.s.2
Zemková Marie2006 BC AKTIV LUŽINY2
248.Pazderová Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha1
Vodáková Barbora2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most3200
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2949
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2949
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2597
5.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava2309
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2069
7.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1541
8.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice1528
9.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1197
10.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1176
11.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1158
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš1158
13.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1112
14.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1104
15.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha908
16.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha886
17.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha832
18.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice815
19.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most776
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice776
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové776
22.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic763
23.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.724
24.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.718
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka718
26.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
27.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.667
28.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.657
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň649
30.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.633
31.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.598
32.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
33.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové544
34.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.542
35.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou534
36.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha514
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha514
38.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.503
39.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.492
40.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.490
41.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou468
42.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš432
43.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
44.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha412
45.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka398
46.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice392
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže392
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
49.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš380
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš380
51.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.377
52.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice359
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice359
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.359
55.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže356
56.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha354
57.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha350
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín350
59.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.348
60.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
62.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.344
63.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA332
64.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice331
65.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany320
66.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha314
67.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.308
68.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice302
69.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka300
70.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.298
71.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem292
72.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha286
73.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš284
74.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice276
75.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.272
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.272
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most272
78.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha252
79.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary244
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary244
82.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice242
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.242
84.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.239
85.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha238
86.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice216
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk216
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže216
90.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
91.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA208
93.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.206
94.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice200
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
97.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
Marková Julie2005 Start Jihlava192
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava192
100.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany180
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš180
102.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš174
103.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
104.Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice168
105.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.164
107.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice156
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice156
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.156
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín156
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno156
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška156
114.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most142
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.142
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.142
Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Portová Anna2007 Super Stars Most142
119.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
120.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most138
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.138
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most138
123.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
124.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
125.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek125
126.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno120
127.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha118
128.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.116
129.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice114
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice114
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice114
132.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 108
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
134.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA96
135.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha92
136.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany86
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
138.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.78
Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice78
Chvastková Julie2006 Start Jihlava78
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Dobešová Markéta2007 SK Podolí78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Kynclová Silvie2006 SK Podolí78
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Poláková Karolína2005 BaC Kladno78
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava78
Šmerdová Šárka2005 SK Podolí78
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
157.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha74
159.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice68
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha68
162.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže52
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most52
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice52
166.Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno42
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno42
171.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most38
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem38
174.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha34
175.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA28
176.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 26
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice26
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice26
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha26
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
187.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 14
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice14
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.14
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha14
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2229
2.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2069
3.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava2054
4.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1904
5.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1792
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1344
7.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1041
8.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha922
9.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka882
10.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha871
11.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.848
12.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice835
13.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.706
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.706
15.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.687
16.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice684
17.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice596
18.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice594
19.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš566
20.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.547
21.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové526
22.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha516
23.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha502
24.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš500
25.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice488
26.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.465
27.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha450
28.Benediktová Klára2005 USK Plzeň440
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.440
30.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
31.Kramešová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou394
32.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka386
33.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.380
34.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.368
35.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.359
36.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín320
37.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice316
38.Kramešová Dominika2006 BK Junior Benátky nad Jizerou306
39.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.302
40.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka300
41.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.294
42.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
43.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové278
44.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
45.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
46.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.252
47.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem250
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš250
49.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže248
50.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice242
51.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha240
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem240
53.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice231
54.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany216
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha216
56.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš206
Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic206
58.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice202
59.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš196
60.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš194
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
62.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha185
63.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha182
64.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice180
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha180
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice180
67.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.176
68.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem174
69.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže172
71.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.168
72.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA156
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.156
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.156
75.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.154
76.Stará Laura2006 BK TJ Baník Most152
77.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice148
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.148
79.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice145
80.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.144
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA144
82.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou138
83.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.137
84.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.136
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.136
86.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.133
87.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.130
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.130
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary130
90.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
91.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.124
93.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha123
94.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk120
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín120
96.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most118
97.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
99.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
100.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže100
101.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice97
102.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
103.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany92
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha92
105.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.90
106.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha88
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice88
Portová Anna2007 Super Stars Most88
109.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice86
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 86
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
112.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most84
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno84
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška84
115.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.82
Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
Křížová Anna2006 Super Stars Most82
118.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dobešová Markéta2007 SK Podolí78
Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice78
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava78
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
125.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha76
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha76
127.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most64
128.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary58
129.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
130.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany46
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA46
134.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice42
Chvastková Julie2006 Start Jihlava42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most42
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice42
Hývnarová Veronika2005 TJ Sokol Klimkovice42
Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.42
Laučíková Kateřina2005 Badminton VK Aš42
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Poláková Karolína2005 BaC Kladno42
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno42
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín42
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš42
153.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha41
154.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most40
156.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
157.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha34
158.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň30
159.Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice28
161.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
166.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.22
167.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA18
168.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
169.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha14
Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice14
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice14
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha14
177.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže4
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 4
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Sochorová Julie2005 SK Prosek Praha4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U13 - PardubiceC16.04.2016
2GPD U13 - otevřený - AšD16.04.2016
32. GPD U13 - MostD17.04.2016
42. GPD U13 - Liberec - VesecD17.04.2016
5Radotín Cup - Praha - RadotínD24.04.2016
6Radotín Cup - Praha - RadotínE5024.04.2016
7GPD U13 - Brno - Bohunice D30.04.2016
82. GPD U13 - Praha - VinořD30.04.2016
9GPC U13 - otevřený - Brno - BohuniceC01.05.2016
10GPE50 U11 - Brno - Bohunice E5001.05.2016
112. GPC U13 - České BudějoviceC07.05.2016
122. GPC U13 - OpavaC07.05.2016
132. GPC U13 - PrahaC07.05.2016
142. GPC U13 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
15X. Super Stars Cup - MostE5007.05.2016
162. GPC U13 - MostC08.05.2016
172. GPC U13 - Karlovy VaryC14.05.2016
18GPD Kralupy Open - Kralupy nad VltavouD21.05.2016
192. GPC U13 - Podolí u BrnaC21.05.2016
20GPE50 Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5021.05.2016
212. GPA U13 - Podolí u BrnaA29.05.2016
22GPC U13 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
23GPC U13 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
24Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5017.09.2016
25GPC U13 - otevřený - KarvináC17.09.2016
26GPD U13 - Kralupy nad VltavouD24.09.2016
27GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5024.09.2016
28GPE/50 U11 - otevřený - KlimkoviceE5028.09.2016
29GPC U13 - Český KrumlovC01.10.2016
30GPC U13 - otevřený - Brno - LíšeňC01.10.2016
31GPD U13 - otevřený - MostD02.10.2016
32GPD Prahy U13 - Praha - ZMD08.10.2016
33GPD U13 - České BudějoviceD09.10.2016
342. GPB U13 - Praha - HamrB23.10.2016
35OP U13 - Liberec - VesecSKP29.10.2016
36OP U13 - České BudějoviceSKP29.10.2016
37OP U13 - Benátky nad JizerouSKP29.10.2016
38OP U13 - Karlovy VarySKP05.11.2016
39OP U13 - Praha - HamrSKP06.11.2016
40GPD U13 - otevřený - LiberecD12.11.2016
41GPD U13 - otevřený - AšD12.11.2016
42GPE/50 U11 - otevřený - PřerovE5012.11.2016
43OP U13 - Podolí u BrnaSKP17.11.2016
44OP U13 - OpavaSKP19.11.2016
45OP U13 - Hradec KrálovéSKP19.11.2016
46MČR U13 - Český KrumlovMČR27.11.2016
47GPD U13 - České BudějoviceD03.12.2016
48GPC U13 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC03.12.2016
49VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
50GPC U13 - otevřený - KladnoC04.12.2016
51VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceE5004.12.2016
52Vánoční turnaj U13 - otevřený - LiberecC18.12.2016
531. GPD U13 - Praha - HamrD07.01.2017
54Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5007.01.2017
551. GPD U13 - MostD08.01.2017
561. GPD U13 - LiberecD08.01.2017
571. GPC U13 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
581. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
591. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
60GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
611. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
621. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
631. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
641. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
651. GPA U13 - AšA05.02.2017
66GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
67GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
68GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
69GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
70GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
71Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
72Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
73GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
74GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
75GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
76GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
77GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
78GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
79GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
801. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading