logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 11.04.2017

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
11.04.2016 - 11.04.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2592
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2549
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha2304
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1616
5.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1301
6.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1280
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1256
8.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1144
9.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1104
10.Morávek Michal2002 BaC Kladno1017
11.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš989
12.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice886
13.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice884
14.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín861
15.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava734
16.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň718
17.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka707
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.694
19.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.620
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.602
21.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.578
22.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.562
23.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.516
24.Volf Matěj2001 SK Radonice501
25.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná500
26.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
27.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.478
28.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.467
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.467
30.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.459
31.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.444
32.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most431
33.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava388
34.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice368
35.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha356
38.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice346
39.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice339
40.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná336
41.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.320
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
45.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
46.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.312
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.312
49.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.311
50.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.302
51.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha299
52.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.292
53.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice288
54.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.284
55.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
56.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
57.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA276
58.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.256
59.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.254
60.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.244
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.244
62.Herzán David2002 Slavoj Podivín242
63.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.238
64.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
65.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.228
66.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha218
67.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš209
68.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín204
69.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš197
70.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.196
71.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice192
72.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha184
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most184
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.184
75.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice180
76.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.179
77.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
78.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha173
79.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
80.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice168
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
82.Brázda Jáchym2001 SK Radonice166
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.166
84.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha164
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
86.Oros Marek2003 Super Stars Most160
87.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka156
88.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš155
89.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná152
90.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín148
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
92.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 146
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav146
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.146
95.Altera Jan2004 BaC Kladno144
96.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň141
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.141
Soukup Václav2001 BKV Plzeň141
99.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha140
100.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 139
101.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.132
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.132
103.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
105.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.128
106.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno126
107.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.124
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most124
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
110.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka114
111.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.112
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná112
113.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha106
114.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.102
116.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek99
117.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové97
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice97
119.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem92
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem92
121.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice90
123.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín88
Řepa Václav2001 Super Stars Most88
125.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha84
127.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka81
128.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové78
129.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš75
130.Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek73
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.73
132.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem72
133.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha71
134.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha70
135.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice66
Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš66
Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice66
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
140.Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.62
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav62
142.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice61
143.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška60
144.Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.59
145.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA57
146.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.55
147.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.54
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice54
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš54
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
152.Foltin Jakub2004 Super Stars Most52
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 52
Vlasák David2004 Super Stars Most52
155.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.50
156.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.46
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové46
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 46
161.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Neradilek Adam2001 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Seidl Michal2004 Super Stars Most42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
171.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem40
172.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha38
173.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha37
174.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.34
175.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.32
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.32
177.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.31
178.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná30
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA30
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most30
Port Jan2003 Super Stars Most30
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.30
184.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA27
185.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
186.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín25
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové25
189.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice24
190.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.22
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.22
192.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA21
193.Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.18
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.18
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.18
196.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA16
197.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.13
198.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Levý Josef2001 Jevišovice12
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.12
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín12
Peichl Tomáš2001 BK DDM Holice12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
207.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha10
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha10
209.Caska Adam2003 TJ Spoje Praha9
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA9
1.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.2272
2.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2269
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2176
4.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2104
5.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1888
6.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1872
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1832
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1832
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1832
10.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1684
11.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1584
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1584
13.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1384
14.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1278
15.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1224
16.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1200
17.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1198
18.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1196
19.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1174
20.Morávek Michal2002 BaC Kladno1149
21.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1088
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1088
23.Herzán David2002 Slavoj Podivín992
24.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš950
25.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka948
26.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.918
27.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.911
28.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.893
29.Brázda Jáchym2001 SK Radonice732
Volf Matěj2001 SK Radonice732
31.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice707
32.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.691
33.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.683
34.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.670
35.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.600
36.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most599
37.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice595
38.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.574
39.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.572
40.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.558
41.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná500
42.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha491
43.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
45.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.476
46.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA467
47.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.465
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.465
49.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.455
50.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.454
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.454
52.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava452
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.452
54.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.445
55.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha444
56.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.439
57.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno430
58.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.404
59.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice402
60.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš398
61.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
62.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha388
Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš388
64.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice380
65.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš358
66.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
67.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha352
68.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
69.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.336
70.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most320
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná320
74.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.312
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice312
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.312
77.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha305
78.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.292
79.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha284
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.284
81.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka282
82.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice280
83.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
84.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
85.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
86.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.262
87.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš258
88.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 248
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 248
90.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín245
91.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice244
92.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín242
93.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most239
94.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha238
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha238
96.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň230
Soukup Václav2001 BKV Plzeň230
98.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
100.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha209
101.Altera Jan2004 BaC Kladno204
102.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín203
103.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha202
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.202
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha202
106.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha200
107.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka198
108.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška192
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
110.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
111.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha170
112.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka168
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA168
114.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 166
115.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.164
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové164
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.164
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav164
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha164
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav164
122.Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.162
123.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš156
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
125.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
126.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem128
Řepa Václav2001 Super Stars Most128
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem128
129.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
130.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.124
Oros Marek2003 Super Stars Most124
132.Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice120
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice120
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
135.Foltin Jakub2004 Super Stars Most116
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem116
Vlasák David2004 Super Stars Most116
138.Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice114
144.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.104
145.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
146.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná88
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 88
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha88
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha88
153.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.86
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové86
Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové86
159.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA84
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
163.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha78
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš78
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Miksa Tomáš2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Seidl Michal2004 Super Stars Most78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové78
183.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary66
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary66
185.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.50
186.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.46
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.46
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha46
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha46
194.Caska Adam2003 TJ Spoje Praha42
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Matula Tomáš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
203.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem38
206.Port Jan2003 Super Stars Most26
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2797
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2024
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1904
4.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1536
5.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1504
6.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1225
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1144
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1080
9.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1076
10.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice989
11.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.962
12.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.920
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka920
14.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice873
15.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.835
16.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava790
17.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš788
18.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín786
19.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň758
20.Morávek Michal2002 BaC Kladno645
21.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.594
22.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice582
23.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka541
24.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.515
25.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice474
26.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.472
27.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
28.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.455
29.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.433
30.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
31.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.412
32.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
33.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.407
34.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava406
35.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha400
36.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
37.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš388
38.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.382
39.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.374
40.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most372
41.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.350
42.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.348
43.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.320
44.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice310
45.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš307
46.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.303
47.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.282
48.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA280
Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.280
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.280
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
52.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice278
53.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
55.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.266
56.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most254
57.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.248
59.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
60.Volf Matěj2001 SK Radonice239
61.Soukup Václav2001 BKV Plzeň238
62.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha234
63.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
64.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.228
65.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno210
66.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš208
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
68.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 206
69.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha205
70.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.202
71.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha200
72.Matula Jakub2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.192
73.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.172
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.172
75.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice170
76.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň166
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 166
78.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha164
79.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka162
82.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
84.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.142
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš142
86.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
87.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka126
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA126
89.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha124
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové124
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.124
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
93.Herzán David2002 Slavoj Podivín120
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.120
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
97.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem116
98.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha114
100.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem104
101.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.100
102.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most88
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA88
Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.88
105.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
107.Flígr Vojtěch2002 TJ Sokol Dobruška84
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín84
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
112.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.80
113.Altera Jan2004 BaC Kladno78
Babka Stanislav2001 TJ Sokol Štěpánovice78
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most78
Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha78
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové78
Zavadil Filip2002 TJ Sokol České Budějovice78
126.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem68
Vlasák David2004 Super Stars Most68
128.Řepa Václav2001 Super Stars Most58
129.Foltin Jakub2004 Super Stars Most56
130.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA54
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA54
132.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.50
Port Jan2003 Super Stars Most50
134.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice46
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové46
141.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš42
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Blaha Jáchym2002 TJ Sokol Klimkovice42
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hoda Filip2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš42
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Seidl Michal2004 Super Stars Most42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
159.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem38
161.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.26
165.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA24
166.Oros Marek2003 Super Stars Most14
167.Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.12
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2682
2.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2192
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2109
4.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2104
5.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
6.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1672
7.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1584
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1447
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1269
10.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1194
11.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1104
12.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.980
13.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.976
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň976
15.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 948
16.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha860
17.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.733
18.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice682
19.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.680
20.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.660
21.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.655
22.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice610
23.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.586
24.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice565
25.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice563
26.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň550
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň541
28.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.530
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice505
30.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.496
31.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most454
32.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.442
33.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín434
34.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.428
35.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
36.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.419
37.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.416
38.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice408
39.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA390
40.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most386
41.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice380
42.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň368
43.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most359
44.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.354
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.354
46.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka353
47.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.324
48.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.322
49.Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
50.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most310
51.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.296
52.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.288
53.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
54.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
55.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže279
56.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice270
57.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka269
58.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
59.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.244
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.244
61.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice240
62.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče232
63.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice231
64.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň224
65.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice220
66.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.219
67.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice218
68.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
69.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA214
70.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš209
71.Pálková Tereza2002 Super Stars Most208
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky208
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
74.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.206
75.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.202
76.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.181
77.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice179
78.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.178
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 178
80.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice174
81.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most170
82.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
83.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.156
84.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.148
85.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka147
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš147
87.Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice138
88.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň135
89.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.134
90.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 132
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.132
92.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.130
93.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
94.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín124
95.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice120
97.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany119
98.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.118
100.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka108
101.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most106
102.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.100
103.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.90
Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice90
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton90
107.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.88
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.88
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.88
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.88
112.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka87
113.Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice84
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice84
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice84
116.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem80
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most80
118.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové78
123.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň75
124.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha74
125.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most72
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.72
127.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.67
128.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.66
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
130.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice63
131.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha62
132.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most60
133.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany59
134.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
136.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice54
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice54
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha54
140.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA52
141.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA51
142.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most50
143.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.46
146.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Jeřábková Petra2001 SK Podolí42
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
155.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
156.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.34
157.Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice33
158.Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA30
Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové30
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice30
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.30
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most30
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín30
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka30
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.30
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA30
167.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
168.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most22
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.22
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem22
171.Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha18
173.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň12
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
176.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.10
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.10
178.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové9
1.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2658
2.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2512
3.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2496
4.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2320
5.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2256
6.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2208
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
9.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1728
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1624
11.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1558
12.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1512
13.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1420
14.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1397
15.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1344
16.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1328
17.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
18.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1173
19.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1168
20.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň1160
21.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1127
22.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1115
23.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.942
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice942
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.942
26.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.916
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň907
28.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.878
29.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 758
30.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most740
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most740
32.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
33.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.661
34.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
35.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.656
36.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín644
37.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.592
38.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň529
39.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice527
40.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.516
41.Zachová Adéla2001 Start Jihlava515
42.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.504
43.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice502
44.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.497
45.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.489
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.489
47.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA478
48.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice458
49.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.455
50.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most432
51.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice422
52.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka418
53.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče417
54.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.414
55.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.408
56.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.400
57.Pálková Tereza2002 Super Stars Most395
58.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most392
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most392
60.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka382
61.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš380
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš380
63.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice366
64.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice353
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice353
66.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice348
67.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň332
68.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže330
69.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.329
70.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka320
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
72.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
73.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň308
74.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.305
75.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA284
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
78.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha281
79.Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most280
80.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.278
81.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
82.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
83.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice242
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.242
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.242
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.242
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
88.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 228
89.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice224
90.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.203
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha203
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice203
93.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most202
94.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.200
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice200
98.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice192
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 192
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka192
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
102.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.180
103.Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.170
104.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.167
105.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice164
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.164
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.164
109.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA162
110.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany156
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice156
112.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice138
115.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.125
Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice125
117.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem124
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.124
119.Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice120
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice120
121.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice114
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové114
123.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most104
Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most104
125.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
126.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín86
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
128.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice78
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha78
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha78
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA78
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín78
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha78
Vinklerová Sára2001 TJ Chropyně78
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové78
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA78
155.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň66
156.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most50
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.50
159.Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
162.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň42
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka42
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka42
165.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.38
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.38
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most38
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.38
169.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
1.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2024
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1776
3.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1672
4.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1392
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1296
8.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1225
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1144
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1116
11.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1016
12.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1010
13.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1004
14.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.989
15.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice886
16.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice873
17.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha808
18.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.801
19.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.790
20.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň788
Šmídová Martina2002 BKV Plzeň788
22.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.720
23.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most619
24.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice610
25.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.587
26.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.541
27.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.536
28.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.530
29.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň523
30.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most515
31.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.494
32.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.485
33.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka466
34.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.433
35.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice419
36.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most412
37.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice399
38.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.392
39.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA382
40.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.358
41.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most356
42.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice348
43.Zachová Adéla2001 Start Jihlava346
44.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.316
45.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín312
46.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.308
47.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.282
48.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň280
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.280
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.280
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most280
52.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.278
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
54.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.276
55.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
56.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš256
57.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.250
58.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice248
59.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice244
60.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče242
61.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka236
62.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.232
63.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.222
64.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
65.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.212
66.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most206
67.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín203
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice203
69.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš172
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.172
71.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka170
72.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky166
73.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice164
Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice164
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha164
77.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice162
78.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.160
79.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.140
80.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň130
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
82.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.128
Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice128
Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.128
86.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA126
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most126
88.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice124
90.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
Kaisrlíková Adéla2002 BK DDM Holice120
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka120
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 120
95.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice114
97.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA112
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.112
99.Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
100.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha97
101.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem92
102.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.88
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.88
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.88
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň88
110.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže86
112.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 84
Kyselová Kristýna2002 BK DDM Holice84
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.84
116.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha78
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha78
Kršíková Eliška2002 TJ Sokol Štěpánovice78
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.78
Nekvindová Marie2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Paterová Marie Ema2001 TJ Montas Hradec Králové78
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.78
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové78
Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
128.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most68
129.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA58
130.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most56
131.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.55
132.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most50
133.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
137.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Bútorová Karolína2003 BK ARION PRAHA42
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice42
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Jastrzembská Lucie2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nešetřilová Bára2002 BK DDM Holice42
Rulíšková Bára2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Smělá Michaela2002 TJ Sokol Nový Knín42
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka42
Stoupencová Tereza2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Voňková Kateřina2002 TJ Montas Hradec Králové42
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Živčáková Monika2002 BK ARION PRAHA42
156.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
158.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most26
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
164.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Jeřábková Petra2001 SK Podolí12
Klenorová Jana2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
12. GPC U17 - Hradec KrálovéC17.04.2016
2GPC U17 - Plzeň - BKVC23.04.2016
3GPC U17 - ChropyněC23.04.2016
42. GPC U17 - České BudějoviceC07.05.2016
52. GPC U17 - Benátky nad JizerouC07.05.2016
62. GPC U17 - Praha - ZMC08.05.2016
7GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC14.05.2016
82. GPC U17 - PodivínC28.05.2016
92. GPC U17 - PlzeňC28.05.2016
102. GPC U17 - Český TěšínC29.05.2016
112. GPA U17 - Orlová - LutyněA05.06.2016
12GPC U17 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
13GPC U17 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
14GPC U17 - otevřený - KladnoC17.09.2016
15GPC U17 - otevřený - Praha - HamrC17.09.2016
16GPC U17 - otevřený - KarvináC17.09.2016
17GPC U17 - otevřený - ChropyněC01.10.2016
182. GPB U17 - HustopečeB09.10.2016
19OP U17 - České BudějoviceSKP15.10.2016
20GPC U17 - otevřený - LiberecC16.10.2016
21GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC16.10.2016
22OP U17 - MostSKP22.10.2016
23OP U17 - Benátky nad JizerouSKP22.10.2016
24OP U17 - Praha - ZMSKP05.11.2016
25OP U17 - Plzeň - Bílá HoraSKP06.11.2016
26OP U17 - HoliceSKP20.11.2016
27OP U17 - PřerovSKP26.11.2016
28OP U17 - PodivínSKP26.11.2016
29VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
30MČR U17 - MostMČR04.12.2016
311. GPC U17 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
321. GPC U17 - České BudějoviceC21.01.2017
331. GPD U17 - Liberec - VesecD21.01.2017
341. GPD U17 - MostD22.01.2017
351. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
361. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
371. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
381. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
39GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
401. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
411. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
42GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
43GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
44Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
45GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
461. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading