logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 12.04.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
04.04.2016 - 12.04.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3144
2.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.3104
3.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3064
4.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2880
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2880
6.Louda Jiří1995 USK Plzeň2448
7.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2058
8.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
9.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2008
10.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1952
11.Louda Jan1999 USK Plzeň1944
12.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1760
13.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1624
14.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1600
15.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1560
16.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1400
17.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1384
18.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1383
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1227
20.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové1224
21.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1200
Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
23.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1197
24.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1066
25.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
26.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.926
27.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.913
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
29.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka863
30.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha854
31.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha807
32.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha800
33.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.794
34.Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
35.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška738
36.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.733
37.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
38.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
39.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.678
40.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 665
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové665
42.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.653
43.Repiar Samuel1994 Super Stars Most652
44.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice650
45.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
46.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.637
47.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.604
Král Jiří2000 BK TJ Baník Most604
49.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic601
50.Kural Martin1999 USK Plzeň578
51.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.558
52.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže547
53.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.544
Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.544
55.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.532
56.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno530
57.Šulko Marian1976 SK Prosek Praha520
58.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.507
59.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.495
60.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha486
61.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.476
62.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška473
63.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
64.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.448
65.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.446
Port Jan1972 Super Stars Most446
67.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.440
68.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové434
69.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice411
70.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most406
Oros Ladislav1971 Super Stars Most406
72.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň403
73.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška400
74.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
75.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka386
76.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno381
77.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.378
78.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 374
79.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
80.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
81.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava364
82.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava360
83.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.352
84.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň334
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 334
86.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
87.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton329
88.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové328
89.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
90.Pistulka Radek1997 USK Plzeň318
91.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno304
92.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.298
Slabý Otto1984 USK Plzeň298
94.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.292
95.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha290
96.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha286
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 286
98.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové284
99.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha280
100.Konupka Jiří1965 BaC Kladno278
101.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 276
102.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc274
103.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.264
104.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter262
Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice262
106.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
107.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton246
108.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové236
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
110.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno233
111.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice230
112.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
113.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton218
114.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň214
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava214
116.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň213
117.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
118.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
119.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
120.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň202
Šula Fabian1995 TJ Ostrov202
122.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.196
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň196
124.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže195
125.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.194
126.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera192
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
128.Čapek Jiří1975 Super Stars Most186
129.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.185
130.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera184
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.184
132.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové182
133.Hájek David2000 Super Stars Most180
134.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc175
135.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha174
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.174
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška174
138.Helar Jakub1992 Start Jihlava172
139.Poříz Leoš1974 Start Jihlava170
140.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
141.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha162
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha162
143.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice161
144.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice160
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.160
146.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice159
147.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.154
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.154
150.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 150
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
154.Palán Václav2001 SK Prosek Praha148
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.148
156.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
157.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň144
158.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška142
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek142
160.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary140
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.140
162.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc138
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
165.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň135
166.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA130
168.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice128
170.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže127
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka127
172.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
173.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.125
176.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha124
Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
179.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 122
180.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.120
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 120
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Kubík Jiří1977 SK Jupiter120
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška120
186.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.118
187.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
188.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň116
Ondrášek David1996 Super Stars Most116
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek116
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.116
192.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
194.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton112
195.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno110
197.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno108
198.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň106
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.106
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.106
201.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany105
202.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice102
203.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha100
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.100
205.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
206.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín96
207.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň94
208.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně91
209.Morávek Michal2002 BaC Kladno90
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek90
Suttr Martin1979 Spartak Chrást90
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná90
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně90
214.Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka88
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
218.Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice84
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.84
221.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice83
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek83
223.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň81
224.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
226.Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové78
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
233.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
234.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
236.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže73
237.Behenský Roman1967 Spartak Chrást72
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
239.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín68
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.68
241.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno66
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
243.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice64
244.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka59
246.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.58
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.58
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže58
249.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice57
250.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.55
Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha55
253.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.54
254.Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže52
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň52
257.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
258.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 48
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
260.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany47
261.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice46
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
266.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek44
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany44
268.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
278.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
279.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
280.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
281.Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.35
282.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice32
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
285.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany30
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka30
Purnama Alexandr1980 SK Radonice30
289.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň28
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.28
291.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
292.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter26
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany26
Konečný Jiří1977 SK Jupiter26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava26
Smitka Jaroslav1988 BaC Kladno26
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
301.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany23
302.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka19
303.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
312.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Mašek David1999 TJ Slovan Karlovy Vary16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
316.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Novotný Robert1978 BaC Kladno14
Pašek Michal1987 SK Jupiter14
Schröfel Erik1972 SK Jupiter14
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň14
322.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.13
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava13
326.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc12
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.12
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.12
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice12
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton12
337.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.10
Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
342.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice9
346.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary6
347.Holšán Libor1966 TJ Bílá Hora Plzeň4
Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka4
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň4
Vild Petr1974 SK Jupiter4
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4032
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4032
3.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3824
4.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3744
5.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3720
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha3424
7.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3262
8.Louda Jan1999 USK Plzeň2944
9.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2928
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2928
11.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2720
12.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2664
13.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2504
14.Louda Jiří1995 USK Plzeň2464
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2464
16.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2384
17.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2309
18.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2296
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2296
20.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2112
21.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1941
22.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1768
23.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1760
24.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná1728
Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1728
26.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1648
27.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1624
28.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1616
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1616
30.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1424
31.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1269
32.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1214
33.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1160
34.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1154
35.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1132
36.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
37.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1114
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1114
39.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1090
40.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1054
41.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1048
42.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
43.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1032
44.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1031
45.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1024
46.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1018
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1018
48.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
49.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha926
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.925
51.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha915
52.Pistulka Radek1997 USK Plzeň905
53.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha902
54.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.880
55.Jirásek Jan1972 BaC Kladno857
56.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha843
57.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové834
58.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové832
59.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.830
60.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.808
61.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.800
62.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.798
63.Palán Václav2001 SK Prosek Praha792
64.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice786
65.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové772
66.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.760
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška760
70.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.752
71.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové745
72.Helar Ondřej1995 Start Jihlava735
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice735
74.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.730
75.Kural Martin1999 USK Plzeň711
76.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice707
77.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.674
78.Oros Ladislav1971 Super Stars Most666
Port Jan1972 Super Stars Most666
80.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška660
81.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava658
82.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň642
83.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.627
84.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná626
85.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.607
86.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice603
87.Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.581
88.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 570
89.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové568
Helar Jakub1992 Start Jihlava568
91.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.566
92.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic564
93.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice558
94.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice544
95.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň515
96.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 504
97.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.501
99.Slabý Otto1984 USK Plzeň486
100.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice483
101.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava479
102.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc476
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň476
104.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška474
105.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
106.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.467
107.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
108.Šula Fabian1995 TJ Ostrov450
109.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.447
110.Konupka Jiří1965 BaC Kladno446
111.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno443
112.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most434
Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 434
Hájek David2000 Super Stars Most434
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
116.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.430
Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
118.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice408
119.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň406
120.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
121.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.398
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek398
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 398
124.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice386
125.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera382
126.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín376
127.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno373
128.Čapek Jiří1975 Super Stars Most366
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.366
130.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton362
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 362
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška362
133.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška360
134.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové356
135.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
136.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška344
137.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice342
138.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.341
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.341
140.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice338
141.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
142.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton326
143.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.322
144.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
145.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka316
147.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice315
148.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice314
149.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň312
150.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň311
151.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.302
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton302
156.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice296
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno296
158.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava294
159.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.292
160.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže282
161.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
163.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter278
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň278
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem278
166.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha270
167.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.268
169.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno264
170.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera258
171.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň256
172.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň252
173.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
174.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.242
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 242
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže242
177.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.234
178.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany230
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka230
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka230
181.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.226
182.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka224
184.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek222
185.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice220
186.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.218
187.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha212
188.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc208
189.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
190.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň200
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.200
192.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 198
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže198
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.198
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.198
196.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.196
197.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.194
198.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.192
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
200.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
201.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.182
202.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 180
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka180
204.Behenský Roman1967 Spartak Chrást178
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 178
207.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
208.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton166
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
210.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha162
211.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka160
213.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.158
214.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové157
215.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera156
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice156
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice156
219.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
220.Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany152
221.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové150
222.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.146
David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.146
Ondrášek David1996 Super Stars Most146
Vild Petr1974 SK Jupiter146
227.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary142
228.Drudík Ota1992 USK Plzeň138
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Morávek Michal2002 BaC Kladno138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
235.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice130
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek130
238.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
241.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno126
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.126
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
247.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
249.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.124
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc124
Suttr Martin1979 Spartak Chrást124
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka124
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava124
254.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.122
255.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
256.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek116
257.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.114
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
262.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice112
Kubík Jiří1977 SK Jupiter112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
266.Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně102
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno102
268.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton88
270.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany86
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.86
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice86
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
277.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek84
278.Slepička Martin1970 SK Jupiter82
279.Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 80
Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
285.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
300.Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany76
301.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
302.Konečný Jiří1977 SK Jupiter72
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
304.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka70
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany70
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy70
308.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha64
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň64
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter64
Schröfel Erik1972 SK Jupiter64
312.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek56
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 56
314.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň54
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany54
316.Kolenatý David 1990 TJ Sokol Doubravka52
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
318.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže50
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava50
320.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
328.Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy44
329.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže42
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice42
346.Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
348.Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže38
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
351.Pašek Michal1987 SK Jupiter36
352.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže34
354.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary32
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
358.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.30
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
360.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
361.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
362.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Novotný Robert1978 BaC Kladno22
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň22
368.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
369.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Kubíček Václav1952 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
Vlasák Oldřich1976 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
375.Pavlis Miloš1965 TJ Sokol Vodňany14
376.Chotěborský Martin2000 Keramika Chlumčany10
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4304
2.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3992
3.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3952
4.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha3120
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2968
6.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2776
7.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2456
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2264
9.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2184
10.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
11.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
12.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1984
13.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1744
14.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1738
15.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1536
16.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1424
17.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1296
18.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1211
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1184
20.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1112
21.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1076
22.Pistulka Radek1997 USK Plzeň1070
23.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1040
24.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.984
25.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.856
Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha856
Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.856
28.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha822
29.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.812
30.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha800
31.Louda Jiří1995 USK Plzeň797
32.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.692
33.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 686
34.Oros Ladislav1971 Super Stars Most676
35.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice674
36.Helar Ondřej1995 Start Jihlava644
37.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno637
38.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška606
39.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.600
40.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
41.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň581
42.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice560
44.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.558
45.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
46.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.532
47.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha530
48.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.525
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha525
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA524
51.Port Jan1972 Super Stars Most522
52.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže513
53.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
54.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice491
55.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 490
56.Poříz Leoš1974 Start Jihlava474
57.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic467
58.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň458
59.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.452
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.452
61.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most434
62.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice426
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové426
64.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové421
65.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín416
66.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.406
67.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.392
68.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice375
69.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno371
70.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové360
71.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň355
72.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň353
73.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
74.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.334
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.334
76.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.332
77.Palán Václav2001 SK Prosek Praha324
78.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
79.Hájek David2000 Super Stars Most316
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava316
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha316
82.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
83.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást314
84.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha313
85.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter306
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň306
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera306
88.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.301
89.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
90.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha280
93.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže278
94.Slabý Otto1984 USK Plzeň276
95.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.272
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška272
97.Konupka Jiří1965 BaC Kladno270
98.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 254
99.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera252
100.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.250
101.Helar Jakub1992 Start Jihlava246
Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc246
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže246
104.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha244
105.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
106.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
107.Čapek Jiří1975 Super Stars Most234
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.234
109.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice228
110.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové224
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška224
112.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
113.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton206
114.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
115.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.203
116.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
117.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice200
118.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice196
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
120.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
121.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha192
122.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.190
124.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
125.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.180
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka180
127.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 170
129.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.166
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže166
131.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň164
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera164
133.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.160
134.Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera158
135.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
136.Jirásek Jan1972 BaC Kladno156
137.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
138.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice148
139.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 146
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany146
141.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha140
142.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka138
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.138
144.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava137
145.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem130
146.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.128
147.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
148.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha120
149.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže116
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice116
151.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
157.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové112
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
159.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně111
160.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.110
162.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.106
163.Behenský Roman1967 Spartak Chrást104
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek104
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín104
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 104
167.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc102
168.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.98
169.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek96
170.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
172.Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň88
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže88
175.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
178.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 84
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc84
181.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška80
Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.80
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
186.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Ondrášek David1996 Super Stars Most78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
200.Schmied Martin1982 TJ Chropyně75
201.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
202.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
203.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
204.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy60
205.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
206.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton54
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany54
208.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň52
209.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
210.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
Suttr Martin1979 Spartak Chrást48
212.Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
215.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter42
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška42
229.Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
231.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
233.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.32
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany32
Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.32
239.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava30
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 30
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň30
242.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
247.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
248.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Novotný Robert1978 BaC Kladno22
250.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň16
251.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.12
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
255.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň10
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3837
2.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3832
3.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3424
4.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3296
5.Koldová Veronika1994 Super Stars Most3056
6.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2952
7.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2264
9.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2104
10.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1648
11.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1608
12.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1600
13.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
14.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1552
15.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1512
16.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1421
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1397
18.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.1280
19.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1262
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1216
21.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1200
22.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1163
23.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1138
24.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
25.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1060
26.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava929
27.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most845
28.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
29.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice832
30.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most830
31.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice808
32.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň796
33.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka760
34.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most746
35.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška737
36.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 726
37.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice714
38.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.682
39.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
40.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.670
41.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha659
42.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice632
43.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
44.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice617
45.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška603
46.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice598
47.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice588
48.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.558
49.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek546
50.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.533
51.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 532
52.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 511
53.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška506
54.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.501
55.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže494
56.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera462
57.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice454
58.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.437
59.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.431
60.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín426
61.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha421
62.Vocelková Anna1994 USK Plzeň400
63.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška398
64.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice396
65.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
66.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
67.Zachová Adéla2001 Start Jihlava374
68.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 370
69.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice361
70.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
71.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň354
72.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže353
73.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.326
74.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice318
75.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek313
76.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.292
77.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice289
78.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera288
79.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín286
80.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha285
81.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.283
82.Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
83.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most276
84.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.262
85.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže259
86.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
87.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň252
88.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.251
89.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha244
90.Pořízová Radka1977 Start Jihlava242
91.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek226
92.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň220
93.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice216
94.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc210
95.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň208
96.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.206
97.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
98.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.196
99.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka190
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.190
101.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.180
102.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
103.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany172
104.Polívková Eliška1998 USK Plzeň171
105.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
106.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
107.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže161
108.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc156
110.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 150
111.Dufková Monika1999 BaC Kladno144
112.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.143
113.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
114.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice138
118.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
119.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň122
120.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha116
121.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
129.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton112
Paurová Lucie1999 Super Stars Most112
132.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha110
133.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany106
134.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
135.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
136.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
137.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
138.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
141.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
144.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice84
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava84
146.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
147.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
148.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hašková Jana1999 BaC Kladno78
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Randulová Natálie2000 Badminton Česká78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
161.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter76
162.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
164.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic60
165.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany56
166.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA54
168.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
169.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
170.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
180.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.34
181.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
182.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
184.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
185.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
187.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.14
188.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.12
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5104
Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5104
3.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška4112
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4112
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3584
6.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3424
7.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3120
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice3120
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha3064
10.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2984
11.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.2656
12.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2288
13.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2229
14.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2200
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2064
16.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
17.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1992
18.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1976
19.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1869
20.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1856
21.Krocová Martina1988 Super Stars Most1744
22.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1720
23.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1688
24.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1669
25.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1664
26.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1620
27.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1605
28.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1568
29.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1503
30.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1483
31.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1438
32.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1432
33.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1394
34.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1376
35.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1365
36.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1346
37.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1328
38.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1294
39.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1272
40.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1248
41.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1168
42.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1116
43.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
44.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1069
45.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1056
46.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka996
47.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška950
48.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha948
49.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.947
50.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
51.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice881
52.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 877
53.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.868
54.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 866
55.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.856
56.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 851
57.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha806
58.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice735
59.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň696
60.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.695
61.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most688
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most688
63.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.682
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška677
65.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava672
66.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice668
67.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice665
68.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek654
69.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.645
70.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška629
71.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most627
72.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha594
73.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.590
74.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín554
75.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.548
76.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.540
77.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice537
78.Pořízová Radka1977 Start Jihlava529
79.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.527
80.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.520
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka520
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
84.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 510
85.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava508
86.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
87.Zachová Adéla2001 Start Jihlava482
88.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice456
89.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice427
90.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.416
91.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže414
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc410
93.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek390
94.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha386
95.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.362
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.362
97.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové358
98.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice345
99.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.342
100.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň340
101.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha334
102.Polívková Eliška1998 USK Plzeň333
103.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek326
104.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže325
105.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha322
106.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.317
107.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové312
108.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter310
109.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera306
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera306
111.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.297
112.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 292
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha292
114.Srbová Adéla2000 BaC Kladno290
115.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
116.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
119.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže277
120.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice276
121.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
122.Vítková Adéla1992 Start Jihlava266
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice266
124.Randulová Natálie2000 Badminton Česká263
125.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže254
126.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň238
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň238
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.238
129.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice236
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň236
131.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň226
132.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany222
133.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 214
134.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Paurová Lucie1999 Super Stars Most208
137.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
138.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka202
139.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.200
140.Dufková Monika1999 BaC Kladno192
141.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín190
142.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
144.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA178
145.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň174
146.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
148.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany164
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
150.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň152
151.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice150
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
155.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 138
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.138
163.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha136
164.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň126
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
166.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.125
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
173.Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
174.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín120
175.Hašková Jana1999 BaC Kladno114
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.114
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
185.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
186.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany106
187.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
188.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
192.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
193.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
197.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha80
198.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
210.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
211.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic64
212.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže60
213.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
214.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
215.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
216.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
219.Hodlová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
224.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
225.Hrošová Tereza1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
226.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka22
1.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3992
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3336
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3184
4.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha3120
5.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.3069
6.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2968
7.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2952
8.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2261
9.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2240
10.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2080
11.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2024
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2008
13.Krocová Martina1988 Super Stars Most1984
14.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1616
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1536
16.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1456
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1432
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1408
19.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1400
20.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1256
21.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1189
22.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1115
23.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
24.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1042
25.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1040
26.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most948
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.933
28.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška831
29.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice770
30.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice760
31.Koldová Veronika1994 Super Stars Most728
32.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň718
33.Vocelková Anna1994 USK Plzeň713
34.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín662
35.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice640
36.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.616
37.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha598
38.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha592
40.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška573
41.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška568
42.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice566
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha566
44.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava549
45.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera546
46.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek544
47.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha525
48.Kolářová Lucie1993 TJ Sokol Doubravka520
Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
50.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava508
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.500
52.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.499
53.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 492
54.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice470
55.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže467
56.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice464
57.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.452
58.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.434
Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.434
60.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška426
61.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.416
62.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka404
63.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 398
Lodrová Nikol1986 USK Plzeň398
65.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice394
66.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most390
67.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.386
68.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
69.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most376
70.Erbenová Monika1986 BaC Kladno375
71.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.370
72.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.360
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
74.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most358
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.358
76.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 342
77.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.340
78.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
79.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška332
80.Vítková Adéla1992 Start Jihlava326
81.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 322
82.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
84.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň314
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha314
86.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice310
87.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice306
88.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice294
90.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.286
91.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň284
Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.284
93.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.281
94.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.280
96.Polívková Eliška1998 USK Plzeň277
97.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
98.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže258
99.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
100.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek246
101.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň244
102.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice242
103.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha239
104.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.238
105.Srbová Adéla2000 BaC Kladno236
106.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha232
107.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.221
108.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 214
109.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň206
110.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
111.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
112.Randulová Natálie2000 Badminton Česká202
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice202
114.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera200
115.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice196
116.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.188
117.Zachová Adéla2001 Start Jihlava186
118.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže178
119.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek174
120.Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
121.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.164
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň164
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera164
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
125.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice162
126.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň161
127.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín160
128.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha156
130.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
131.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 150
132.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
133.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha140
134.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
135.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže130
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 130
137.Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
138.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
140.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín124
141.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.122
142.Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice120
144.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter118
145.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň116
146.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
151.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
152.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
153.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
154.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka102
155.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.100
156.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň98
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.98
158.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany96
159.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
161.Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
164.Fládrová Hana1994 Keramika Chlumčany86
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
167.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc84
168.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Žwaková Jana1993 TJ Orlová - Lutyně, z.s.80
170.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
186.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně75
187.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
188.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter68
Simonianová Lucie1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
190.Dufková Monika1999 BaC Kladno66
191.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic64
193.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany62
194.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha60
195.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.46
198.Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
216.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
222.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
223.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Hodlová Jarmila1970 Spartak Chrást26
225.Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
226.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
227.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.20
229.Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást18
230.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.12
231.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - CéDéčko - PlzeňD09.04.2016
2GPC dospělých - CéDéčko - PlzeňC09.04.2016
3GPD dospělých - StrakoniceD16.04.2016
4GPD dospělých - KlatovyD23.04.2016
5Memoriál P. Sima - LiberecA24.04.2016
6GPD dospělých - JihlavaD30.04.2016
7GPC dospělých - JihlavaC30.04.2016
8GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.04.2016
9GPC dospělých - 25.Thun Cup - NejdekC01.05.2016
10GPC dospělých - Praha - VinořC01.05.2016
11GPC dospělých - VC Teplic - TepliceC01.05.2016
12GPB Most - MostB29.05.2016
13VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
14GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
15GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
16Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA04.09.2016
17GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
18GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
19GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
201. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
21GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
22GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
23GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
24GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
25GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
26GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
27GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
28GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
29GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
30GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
31GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
322. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
33GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
34Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
35GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
36GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
37GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
38GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
39GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
40GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
41Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
42OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
43OP dospělých - MostSKP14.01.2017
44OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
45OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
46OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
47OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
48OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
49OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
50GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
51MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
52GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
53GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
54GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
55GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
56GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
57GPC dospělých - MostC04.03.2017
58GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
59GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
60VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
61GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
62GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
63GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
64GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading