logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 18.04.2017

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
27.03.2016 - 18.04.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2104
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2054
3.Kural Martin1999 USK Plzeň1904
4.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1901
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1744
6.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1709
7.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1688
8.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
9.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1264
10.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1190
12.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1053
13.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1026
14.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1021
15.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.942
16.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice931
17.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
18.Palán Václav2001 SK Prosek Praha803
19.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.764
20.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.705
21.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka683
22.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín600
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most568
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.539
25.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové501
26.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.490
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.490
28.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň456
29.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice442
30.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška428
31.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
32.Morávek Michal2002 BaC Kladno412
33.Hájek David2000 Super Stars Most390
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 390
35.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice380
36.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most362
37.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.358
38.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice316
39.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
40.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.310
41.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno309
42.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice288
43.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.281
44.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.279
45.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín269
46.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka266
47.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.255
48.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice254
49.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové253
50.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň250
51.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha242
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.242
53.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín230
Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.230
55.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš224
56.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
57.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.205
58.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.200
59.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice198
60.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.193
61.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.190
62.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.169
63.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.167
64.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná162
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice162
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.162
68.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín156
70.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.155
71.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka153
72.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
73.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.149
74.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy141
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.141
76.Tran Tomáš2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.138
78.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.132
79.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.128
82.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.126
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.126
84.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek125
85.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.122
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.122
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.122
88.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
89.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha118
90.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
93.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka113
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.113
95.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.112
96.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha111
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.111
98.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.110
99.Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy108
100.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.102
101.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.98
102.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.90
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
104.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
105.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
108.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most78
Seifert David2000 BK TJ Baník Most78
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
118.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.74
119.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
120.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.68
121.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.66
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice66
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.66
124.Řepa Václav2001 Super Stars Most63
125.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA60
126.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice58
127.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice56
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice56
129.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná54
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha54
133.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.48
134.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná42
141.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha33
142.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA30
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 30
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Soukup Václav2001 BKV Plzeň30
Straka Jakub2000 Super Stars Most30
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Ziman Jan2000 BKV Plzeň30
149.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
151.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.10
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2272
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2272
3.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2246
4.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1960
5.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1872
6.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1824
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1824
8.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
9.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1728
10.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1624
11.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1589
12.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1472
13.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1440
15.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 1436
16.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1408
17.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1336
18.Kural Martin1999 USK Plzeň1280
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1280
20.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1184
21.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1128
22.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1104
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
25.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1102
26.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.918
27.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.878
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most872
29.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.856
30.Hájek David2000 Super Stars Most776
31.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice753
32.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.752
33.Morávek Michal2002 BaC Kladno661
34.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka583
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš583
36.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice573
37.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška561
38.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.555
39.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň540
40.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.526
41.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno523
42.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice503
43.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.492
44.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.448
45.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha447
46.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň438
47.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
Seifert David2000 BK TJ Baník Most430
49.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka427
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka427
51.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
54.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most404
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.404
56.Herzán David2002 Slavoj Podivín401
Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín401
58.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín358
59.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.351
60.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.328
61.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice318
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice318
63.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy302
64.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná294
65.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.286
66.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.281
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.281
68.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.279
69.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
70.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.266
71.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.265
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.265
73.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
74.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
75.Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.234
76.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.232
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice232
78.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice228
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
81.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice226
82.Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy216
83.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.206
84.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.203
85.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha200
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha200
87.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.194
88.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.190
90.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka164
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.164
Řepa Václav2001 Super Stars Most164
93.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín156
95.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.154
96.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Tran Tomáš2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
98.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.138
Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.138
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha138
102.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice128
103.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.124
104.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná120
106.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.116
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.116
108.Altera Jan2004 BaC Kladno114
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Macků Michael2000 BK TJ Baník Most114
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Soukup Václav2001 BKV Plzeň114
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno114
Žďárský Daniel2000 SK Badminton Tábor, z.s.114
121.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
122.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha86
125.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA78
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA78
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most78
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná78
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Straka Jakub2000 Super Stars Most78
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka78
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
140.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
144.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
1.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1822
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1794
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
4.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1729
5.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1619
6.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1440
7.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1302
8.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1256
9.Kural Martin1999 USK Plzeň1184
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1128
11.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1061
13.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.974
14.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 918
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
16.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.896
17.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
18.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.695
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno654
20.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
21.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.620
22.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice612
23.Hájek David2000 Super Stars Most597
24.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka595
25.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most566
26.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice514
27.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka496
28.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice476
29.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
30.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha447
31.Mišutka Vojtěch2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
32.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška426
33.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
34.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.402
35.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno365
36.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.340
37.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš330
38.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice328
39.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
40.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.280
41.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.279
42.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice276
43.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň270
44.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most242
Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha242
47.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.236
48.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň232
49.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
50.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
51.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice198
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.198
53.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.194
54.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice192
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
56.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.190
57.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.188
58.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.170
59.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.166
60.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha164
61.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.158
Seifert David2000 BK TJ Baník Most158
63.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.156
65.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.150
66.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.146
67.Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.138
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
Tran Tomáš2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
71.Kubec Jan2000 SK Badminton Tábor, z.s.126
72.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka124
73.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
74.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
76.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.112
77.Kraus Adam1999 SK Badminton Tábor, z.s.102
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.102
79.Řepa Václav2001 Super Stars Most88
80.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.86
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
86.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA84
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
88.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.80
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín80
90.Čekal Petr2000 SK Badminton Tábor, z.s.78
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
Ziman Jan2000 BKV Plzeň78
101.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek76
102.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.74
103.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
104.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha46
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
108.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha42
118.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2629
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2432
3.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1774
4.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1629
5.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1486
6.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1440
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1344
8.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1264
9.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1230
10.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1229
11.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1200
12.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1101
13.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1019
14.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.886
15.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže849
16.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most824
17.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.789
18.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice788
19.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most765
20.Paurová Lucie1999 Super Stars Most760
21.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška714
22.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice708
23.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.680
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice608
25.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice600
26.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
27.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň561
28.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.550
29.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.467
30.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice444
31.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín430
32.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.424
33.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha418
34.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.390
35.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň370
36.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most356
37.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška354
38.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.346
39.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice344
40.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
41.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
42.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice330
43.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice329
44.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.327
45.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha325
46.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.317
47.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 310
48.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň309
49.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice296
50.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.294
51.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň280
52.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň278
53.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.264
54.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
55.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.248
56.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha230
57.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.205
58.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most200
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
61.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice198
62.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most196
63.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most191
Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.191
65.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže190
66.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most179
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.179
68.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.176
69.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.174
70.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.170
71.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 166
72.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha164
73.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň161
74.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
75.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA140
76.Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
77.Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.126
Randulová Natálie2000 Badminton Česká126
79.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice120
80.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
83.Dufková Monika1999 BaC Kladno112
84.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha108
85.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.105
86.Klampflová Gabriela2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.102
88.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň99
89.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.98
90.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
91.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
93.Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha84
94.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.80
95.Jeřábková Petra2001 SK Podolí78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zachová Adéla2001 Start Jihlava78
105.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.72
106.Srbová Adéla2000 BaC Kladno66
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň66
108.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň59
109.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most42
Boháčová Aneta2001 Super Stars Most42
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
117.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
118.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.33
119.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA30
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
1.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2706
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2624
3.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2309
4.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2016
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1824
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1824
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1677
8.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1595
9.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1560
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1560
11.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1504
12.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1459
13.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1408
14.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1384
15.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1376
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1301
Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1301
18.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1216
19.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1200
20.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1171
21.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1126
22.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
23.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1038
Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1038
25.Paurová Lucie1999 Super Stars Most1000
26.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
28.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha927
29.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň920
30.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
31.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most886
32.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
33.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice837
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most834
35.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.812
36.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 790
37.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha766
38.Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.760
39.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.656
40.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 638
41.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.586
42.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha561
43.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška548
44.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice529
45.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.516
46.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.501
47.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
48.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most468
49.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice467
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice467
51.Srbová Adéla2000 BaC Kladno447
52.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň432
53.Randulová Natálie2000 Badminton Česká430
54.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.418
55.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.414
56.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice402
57.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice400
58.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín394
59.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.372
60.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.353
61.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most317
62.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.280
63.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.278
64.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.276
65.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
66.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.268
67.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.264
68.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.242
69.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most239
70.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
71.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň224
72.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.208
73.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA203
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha203
75.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň195
76.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.194
77.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
79.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň188
80.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
82.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha156
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha156
84.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka152
85.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.139
87.Jeřábková Petra2001 SK Podolí138
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.138
90.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň126
91.Dufková Monika1999 BaC Kladno125
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
93.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.124
94.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Kampasová Kristýna2001 SK Podolí114
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most114
Sejková Patricie2001 SK Podolí114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
106.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka112
107.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
108.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
110.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most78
Boháčová Aneta2001 Super Stars Most78
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Zachová Adéla2001 Start Jihlava78
120.Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.75
122.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín69
123.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.46
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2168
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2034
3.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1904
4.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1837
5.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1744
6.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1184
7.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1139
8.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1136
9.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1104
10.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1100
11.Fukalová Beata2000 TJ Slavoj Český Těšín1070
12.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha988
13.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice942
14.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.922
15.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 918
16.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
17.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.874
18.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.838
19.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most763
20.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice762
21.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha754
22.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.683
23.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.647
24.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
26.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice612
27.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
28.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň525
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha525
30.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice523
31.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice520
32.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.514
33.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most501
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most486
35.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
36.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.450
37.Srbová Adéla2000 BaC Kladno443
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.373
39.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška358
40.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 354
41.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.345
42.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice322
43.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška320
44.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.318
45.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice312
46.Járová Tereza2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
47.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice264
48.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most262
49.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
50.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň249
51.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
52.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň238
53.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.236
54.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.234
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice234
56.Randulová Natálie2000 Badminton Česká230
57.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most220
58.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.219
59.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most200
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň200
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
62.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most198
63.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.192
65.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.182
66.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.172
67.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.168
68.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
70.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.160
71.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže158
72.Šlégrová Lucie1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.156
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice156
74.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.152
75.Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.138
79.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.130
80.Klampflová Gabriela2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.126
81.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň124
Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.124
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha124
84.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha120
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
86.Beláková Markéta2000 BK TJ Baník Most114
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.114
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.114
Seifertová Pavlína2001 BK TJ Baník Most114
90.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.112
91.Jeřábková Petra2001 SK Podolí102
92.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA88
93.Dufková Monika1999 BaC Kladno86
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
96.Cvejnová Michaela2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
97.Antošová Adéla2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín78
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Zachová Adéla2001 Start Jihlava78
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň78
107.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže76
108.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.68
109.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka46
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň46
111.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Horká Danuše2000 BK ARION PRAHA42
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Teyrovská Johana2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
119.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading