logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 27.04.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
25.04.2016 - 27.04.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3184
2.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2978
3.Louda Jiří1995 USK Plzeň2928
4.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2904
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2880
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2880
7.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2464
8.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2432
9.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
11.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1680
12.Louda Jan1999 USK Plzeň1664
13.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1528
14.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1525
15.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1496
16.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1384
17.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1328
18.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1262
19.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1227
20.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
21.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1197
22.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
23.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1068
24.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1066
25.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
26.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha994
27.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové984
28.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
29.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.913
30.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
31.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška880
32.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka829
33.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic811
34.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha807
35.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.794
36.Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
37.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.733
38.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
39.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice680
40.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.678
41.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové665
42.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 663
43.Kural Martin1999 USK Plzeň662
44.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.653
45.Repiar Samuel1994 Super Stars Most652
46.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice650
47.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.646
48.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.637
49.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most604
50.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.566
51.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže547
52.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.531
53.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno530
54.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.518
55.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.507
56.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.504
57.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.494
58.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha486
59.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.476
60.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
61.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška465
62.Port Jan1972 Super Stars Most460
63.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.448
64.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.446
65.Oros Ladislav1971 Super Stars Most440
66.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové436
67.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno421
68.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice411
69.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most406
70.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška400
71.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
72.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.392
73.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
74.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 374
75.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
76.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň367
77.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň366
79.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava364
80.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava360
81.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton358
82.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.334
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 334
84.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
85.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton329
86.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové328
87.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
88.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno304
89.Pistulka Radek1997 USK Plzeň296
90.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha294
91.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.292
92.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.290
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha290
94.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.288
95.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 286
96.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové284
97.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton282
98.Konupka Jiří1965 BaC Kladno278
Šula Fabian1995 TJ Ostrov278
100.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 276
101.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc274
102.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno273
103.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň268
104.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.264
105.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice262
106.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.254
107.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
108.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice241
109.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka236
111.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice230
112.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
113.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň225
114.Slabý Otto1984 USK Plzeň220
115.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.217
116.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera214
Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava214
118.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc213
119.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové212
Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň212
122.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter210
123.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
125.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
126.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže199
127.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.197
128.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.196
129.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.194
Poříz Leoš1974 Start Jihlava194
131.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera192
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
133.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň190
134.Čapek Jiří1975 Super Stars Most186
135.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové182
136.Hájek David2000 Super Stars Most180
137.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha174
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.174
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška174
140.Helar Jakub1992 Start Jihlava172
141.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
142.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc164
143.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha162
144.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice161
145.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice160
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.160
147.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton158
148.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka157
149.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.154
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
151.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 150
Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
155.Palán Václav2001 SK Prosek Praha148
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.148
157.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
158.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň144
159.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany143
160.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška142
161.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary140
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.140
163.Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
Suttr Martin1979 Spartak Chrást138
165.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň135
166.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA130
168.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže129
169.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek128
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek128
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice128
173.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
175.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.125
178.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
180.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha122
181.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.120
Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška120
185.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
186.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň116
Ondrášek David1996 Super Stars Most116
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.116
189.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.114
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
192.Morávek Michal2002 BaC Kladno110
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem110
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno110
195.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno108
196.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň106
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.106
198.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice102
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice102
200.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha100
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.100
202.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.99
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
204.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín96
205.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.94
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň94
207.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně91
208.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.90
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná90
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně90
211.Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
213.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.86
214.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 84
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice84
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.84
217.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice83
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek83
219.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň81
220.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.80
223.Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové78
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
230.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek76
232.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 74
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
235.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže73
236.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.72
237.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.69
238.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
240.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.67
241.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno66
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
243.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice64
244.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka62
245.Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
246.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže58
247.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice57
248.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
251.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha55
253.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.54
254.Kubík Jiří1977 SK Jupiter52
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže52
257.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
258.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 48
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
260.Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
263.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
273.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
275.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
276.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.38
278.Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.35
279.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka33
280.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice32
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany32
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
284.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Purnama Alexandr1980 SK Radonice30
286.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.29
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany29
288.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň28
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany28
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.28
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy28
292.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
293.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.26
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
299.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany23
300.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany20
301.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
307.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice16
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
316.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Novotný Robert1978 BaC Kladno14
Pašek Michal1987 SK Jupiter14
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň14
321.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava13
323.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc12
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.12
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice12
332.Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
333.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice9
337.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary6
338.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka4
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň4
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
Vild Petr1974 SK Jupiter4
342.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4272
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4272
3.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4120
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3824
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3262
6.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3120
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2944
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2944
9.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2824
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2744
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2744
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
14.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2504
15.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2416
16.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2309
17.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2296
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2296
19.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2208
20.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2112
21.Louda Jan1999 USK Plzeň2024
22.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno1941
23.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1648
24.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1616
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1616
26.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1613
27.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1384
Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1384
29.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1352
30.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1269
31.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1214
32.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1186
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1186
34.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1160
35.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1154
36.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA1132
37.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
38.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1114
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1114
40.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1090
41.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
42.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1054
43.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
44.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1032
45.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1031
46.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1024
47.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
49.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha998
50.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.994
51.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.968
52.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha926
53.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.925
54.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha915
55.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha902
56.Jirásek Jan1972 BaC Kladno857
57.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové832
58.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.830
59.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.808
60.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.798
61.Palán Václav2001 SK Prosek Praha792
62.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice786
63.Pistulka Radek1997 USK Plzeň775
64.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové772
65.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové768
66.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.760
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška760
71.Kural Martin1999 USK Plzeň749
72.Helar Ondřej1995 Start Jihlava735
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice735
74.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.730
75.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.710
76.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice707
77.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
78.Oros Ladislav1971 Super Stars Most666
Port Jan1972 Super Stars Most666
80.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška660
81.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava658
82.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové634
83.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.627
84.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná626
85.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.607
86.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň606
87.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice603
88.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 570
89.Helar Jakub1992 Start Jihlava568
90.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.566
91.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic564
92.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice558
93.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.547
94.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice544
95.Šula Fabian1995 TJ Ostrov534
96.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška510
97.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové507
98.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 504
99.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.501
101.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.499
102.Poříz Leoš1974 Start Jihlava498
103.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera486
104.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice483
105.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava479
106.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc476
107.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
108.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno453
109.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.447
110.Konupka Jiří1965 BaC Kladno446
111.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno443
112.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most434
Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 434
Hájek David2000 Super Stars Most434
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
116.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.430
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.430
118.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice408
119.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
120.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška400
121.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 398
122.Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
123.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice386
124.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín376
125.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek374
126.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.370
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň370
128.Čapek Jiří1975 Super Stars Most366
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton366
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.366
131.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň365
132.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.364
133.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton362
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 362
135.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška360
136.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové356
137.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.346
138.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška344
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton344
140.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice342
141.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.341
Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.341
143.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice338
144.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást334
145.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
146.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.322
147.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton320
148.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice315
149.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice314
150.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň312
151.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň311
152.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň308
153.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.306
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka306
155.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.302
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
158.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice296
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno296
160.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava294
161.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.292
Slabý Otto1984 USK Plzeň292
163.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
164.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem278
165.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter274
166.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha270
167.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.268
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.268
169.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň264
Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno264
171.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.262
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany262
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně262
174.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.258
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera258
176.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň256
177.Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
178.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc246
179.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice244
180.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.242
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže242
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň242
183.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.234
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton234
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže234
186.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
187.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.226
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.226
189.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
190.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže222
191.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice220
192.Morávek Michal2002 BaC Kladno218
193.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek214
194.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha212
195.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
196.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc202
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.202
Suttr Martin1979 Spartak Chrást202
199.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň200
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.200
201.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 198
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.198
203.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka196
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.196
205.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka194
206.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.192
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.192
209.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
210.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.182
211.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha178
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 178
213.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
214.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
215.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
216.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 162
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha162
218.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
219.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové157
220.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera156
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice156
224.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 154
226.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové150
227.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
Ondrášek David1996 Super Stars Most146
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek146
230.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary142
231.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.138
Drudík Ota1992 USK Plzeň138
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
237.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice130
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
239.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
244.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno126
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.126
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
250.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
252.Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava124
253.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.122
254.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
256.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek116
257.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.114
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany114
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava114
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
266.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
269.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
270.Vild Petr1974 SK Jupiter104
271.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka102
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno102
273.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
274.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
275.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.88
276.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
280.Behenský Roman1967 Spartak Chrást82
281.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Repiar Samuel1994 Super Stars Most80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
288.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.78
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 78
303.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
304.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
305.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany70
306.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
308.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany60
309.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 56
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek56
311.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň54
312.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže50
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany50
314.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.48
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy48
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
317.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
323.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže42
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice42
343.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
348.Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek38
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže38
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
352.Pašek Michal1987 SK Jupiter36
353.Kubík Jiří1977 SK Jupiter34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže34
356.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
359.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
362.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
363.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
364.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany22
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Novotný Robert1978 BaC Kladno22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
370.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
371.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
377.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4064
2.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3992
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3216
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3102
5.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2776
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2728
7.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2664
8.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2264
9.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2208
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
11.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
12.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1984
13.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1944
14.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1744
16.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1664
17.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1458
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1296
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1184
20.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1112
21.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1076
22.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1069
23.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.984
24.Pistulka Radek1997 USK Plzeň916
25.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.856
26.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha822
27.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno821
28.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.812
29.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže715
30.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.694
31.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 686
32.Helar Ondřej1995 Start Jihlava678
33.Oros Ladislav1971 Super Stars Most676
34.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice674
35.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.656
36.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha616
37.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška606
38.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.596
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha596
40.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha593
41.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
42.Poříz Leoš1974 Start Jihlava570
43.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň566
44.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.562
45.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice560
47.Port Jan1972 Super Stars Most556
48.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
49.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha530
50.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.525
Jurka Jan1970 SK Prosek Praha525
52.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA524
53.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha520
54.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň501
56.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.494
57.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice491
58.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 490
59.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic471
60.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.452
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.452
62.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most434
63.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové428
64.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice426
65.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové421
66.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín416
67.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.406
68.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.392
69.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton382
70.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice375
71.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno371
72.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové360
73.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň357
74.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.354
75.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň353
76.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera348
77.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
78.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.334
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.334
80.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.332
81.Palán Václav2001 SK Prosek Praha324
82.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
84.Hájek David2000 Super Stars Most316
Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava316
86.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
87.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást314
88.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.301
89.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
Knopp Tomáš1974 SK Jupiter294
91.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.290
92.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc286
93.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
95.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže278
96.Louda Jiří1995 USK Plzeň277
97.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška272
98.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.270
Konupka Jiří1965 BaC Kladno270
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.270
101.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 254
102.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera252
103.Helar Jakub1992 Start Jihlava250
104.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha244
105.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
106.Čapek Jiří1975 Super Stars Most234
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže234
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.234
109.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice228
110.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka226
111.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové224
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška224
113.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
114.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
115.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.203
116.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton202
117.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice200
118.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice196
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
120.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
121.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha192
122.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice190
124.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
125.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.180
126.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice170
127.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.168
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň168
129.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže166
130.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň164
Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera164
132.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.160
133.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc158
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera158
135.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
136.Jirásek Jan1972 BaC Kladno156
137.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
138.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka146
139.Suttr Martin1979 Spartak Chrást144
140.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka138
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.138
Slabý Otto1984 USK Plzeň138
143.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava137
144.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany136
145.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem130
147.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.128
148.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
149.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha120
150.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže116
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice116
152.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Repiar Samuel1994 Super Stars Most114
158.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové112
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
161.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně111
162.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.110
164.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.106
165.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek104
Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín104
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 104
168.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.98
169.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek96
170.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
172.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
174.Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň88
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže88
177.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 86
181.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc84
183.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
186.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 78
Frolov Filipp1994 TJ Spoje Praha78
Hrabák Vojtěch2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Ondrášek David1996 Super Stars Most78
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 78
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 78
201.Schmied Martin1982 TJ Chropyně75
202.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
203.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
204.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
207.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
208.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 58
209.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava56
211.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton54
212.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany52
213.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
214.Behenský Roman1967 Spartak Chrást48
215.Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
218.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Kočí Jiří1986 BK Goram Teplice, z.s.42
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška42
231.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.40
232.Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
234.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
236.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.32
Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Kural Martin1999 USK Plzeň32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
241.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
247.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
248.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Novotný Robert1978 BaC Kladno22
250.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
251.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň16
253.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
256.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň10
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3832
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3424
3.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3296
4.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2960
5.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2952
6.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2837
7.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2421
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2416
9.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2264
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2104
11.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1933
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
13.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1512
Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1512
15.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1502
16.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1478
17.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1280
18.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1256
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1216
20.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1200
21.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1139
22.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1112
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1080
25.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1032
26.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1021
27.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava929
28.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.858
29.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most845
30.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
31.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most830
32.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.800
33.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň772
34.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice752
35.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most746
36.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 726
37.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.682
38.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.672
39.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.670
40.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice641
41.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice640
42.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice632
43.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
44.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.606
45.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška603
46.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice598
47.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice588
48.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek582
49.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška537
50.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.533
51.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha524
52.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 511
53.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška506
54.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 496
55.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň494
Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže494
57.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera462
58.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice454
59.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň452
60.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.437
61.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.431
62.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín426
63.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha421
64.Vocelková Anna1994 USK Plzeň402
65.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
66.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice396
67.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
Pořízová Radka1977 Start Jihlava394
69.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
70.Zachová Adéla2001 Start Jihlava374
71.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.372
72.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 370
73.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice361
74.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
75.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže353
76.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice349
77.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera330
78.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.326
79.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice318
80.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek313
81.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín286
82.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha285
83.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.283
84.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 282
85.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most276
86.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.262
87.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže259
88.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
89.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.251
90.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.247
91.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek246
92.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice216
93.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc214
94.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň208
95.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.206
96.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
97.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.196
98.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka190
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.190
100.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.180
101.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
102.Polívková Eliška1998 USK Plzeň171
103.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
104.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže161
105.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc156
107.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 150
108.Dufková Monika1999 BaC Kladno144
109.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice138
113.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
114.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň122
115.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
116.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
124.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton112
Paurová Lucie1999 Super Stars Most112
127.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha110
128.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň104
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany104
130.Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
131.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
132.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
133.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
136.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
139.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava84
142.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
143.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most80
145.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hašková Jana1999 BaC Kladno78
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Randulová Natálie2000 Badminton Česká78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
158.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter76
159.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.68
161.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
163.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
164.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA54
166.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
167.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
168.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
169.Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
179.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.40
180.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.34
181.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
182.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
184.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
186.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic22
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
189.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter14
190.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5104
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5024
3.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška4272
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4272
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3344
6.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3224
7.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.3080
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha3064
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2749
10.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.2616
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2544
12.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2200
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
14.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2149
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2149
16.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2069
17.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2064
18.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2048
20.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1992
21.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1960
22.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1869
23.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1800
24.Krocová Martina1988 Super Stars Most1744
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1736
26.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1720
Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1720
28.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1620
29.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1592
30.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1483
31.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1438
32.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1432
33.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1424
34.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1402
35.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1376
36.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1368
37.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1282
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1282
39.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1248
40.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1202
41.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1200
42.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1198
43.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1191
44.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1168
45.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1142
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
47.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň1085
48.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška950
49.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha948
50.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.947
51.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
52.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice881
53.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 877
54.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.868
55.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 866
56.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.863
57.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.856
58.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 851
59.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň844
60.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška832
61.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha806
62.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška795
63.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice735
64.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice704
65.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most688
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most688
67.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.685
68.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava672
69.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice665
70.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.645
71.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek630
72.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.628
73.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most627
74.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha614
75.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha594
76.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.590
77.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha572
78.Pořízová Radka1977 Start Jihlava557
79.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín554
80.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava544
81.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.540
82.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice537
83.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.527
84.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
86.Zachová Adéla2001 Start Jihlava518
87.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.500
88.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
89.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.480
90.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 474
91.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice456
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc450
93.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice427
94.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera420
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera420
96.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.416
97.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže414
98.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 406
99.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek390
100.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha386
101.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek366
102.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.362
103.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň360
104.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové358
105.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice345
106.Vítková Adéla1992 Start Jihlava344
107.Polívková Eliška1998 USK Plzeň333
108.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 328
109.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže325
110.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha322
111.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.317
112.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka316
113.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové312
114.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.297
115.Srbová Adéla2000 BaC Kladno290
116.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
117.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
119.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.278
120.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže277
121.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice276
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.276
123.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
124.Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice266
125.Randulová Natálie2000 Badminton Česká263
126.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter260
127.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže254
128.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice236
129.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň222
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň222
131.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
Paurová Lucie1999 Super Stars Most208
134.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
135.Dufková Monika1999 BaC Kladno192
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most192
137.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.190
Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín190
139.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň188
140.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
142.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA178
143.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň174
144.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
145.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
146.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice150
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
150.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň148
151.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 138
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.138
158.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň126
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
160.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.125
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
167.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany124
168.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín120
171.Hašková Jana1999 BaC Kladno114
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.114
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
182.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.112
183.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic108
184.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
185.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
189.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
190.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
194.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
195.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha80
196.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA78
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
207.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
208.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže60
210.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
211.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
212.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
213.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
216.Hodlová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
221.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
222.Hrošová Tereza1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
223.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka22
1.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3992
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3728
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2728
5.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2549
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2472
7.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2261
8.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2248
9.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2208
10.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2200
11.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2080
12.Krocová Martina1988 Super Stars Most1984
13.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1816
14.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1800
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1664
16.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1597
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1432
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1408
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1256
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1256
21.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1120
22.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
23.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1042
24.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most949
25.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.933
26.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice856
27.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška831
28.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice770
29.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice760
30.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most748
31.Vocelková Anna1994 USK Plzeň737
32.Koldová Veronika1994 Super Stars Most728
33.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň718
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň662
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín662
36.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice640
37.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.616
38.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha598
39.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice592
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha592
41.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.579
42.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška571
43.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška568
44.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice566
Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha566
46.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava549
47.Němečková Zuzana1991 SK BC Premiera546
48.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava544
49.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice536
50.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha525
51.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
52.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha519
53.Srbová Adéla2000 BaC Kladno516
54.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha512
55.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek508
56.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.500
57.Pořízová Radka1977 Start Jihlava490
58.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.481
59.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice470
60.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže467
61.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 454
62.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.452
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka452
64.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.442
65.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.434
66.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška428
67.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
68.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.416
69.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 398
70.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 394
Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice394
Vítková Adéla1992 Start Jihlava394
73.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most390
74.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.386
75.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most376
76.Erbenová Monika1986 BaC Kladno375
77.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
78.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most358
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.358
80.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 342
81.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.340
82.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
83.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška332
84.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
86.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice318
87.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň314
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha314
89.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice310
90.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice306
91.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
92.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera290
93.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.286
94.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.284
95.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.280
98.Polívková Eliška1998 USK Plzeň277
99.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
100.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže258
101.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň253
102.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 250
104.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň248
105.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice242
106.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.238
107.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek234
108.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.221
109.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
110.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
111.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
112.Randulová Natálie2000 Badminton Česká202
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice202
114.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice196
115.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.192
116.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.188
117.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže178
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň178
119.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek174
120.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.164
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň164
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera164
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
124.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice162
125.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín160
126.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Pácová Darina1988 TJ Spoje Praha156
128.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
129.Rombaldová Martina1987 SK Hamr, z.s. 150
130.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka148
131.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka146
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
133.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň140
134.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
135.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže130
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 130
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
138.Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
139.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
141.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín124
142.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.122
143.Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice120
145.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter118
146.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
152.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
153.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.110
154.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
155.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň98
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.98
157.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
159.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
161.Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton88
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
164.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
166.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc84
167.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic82
168.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Došková Tereza1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Nerudová Rozalie2001 BK Goram Teplice, z.s.78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Ružičková Miroslava1987 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Špuláková Simona1999 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Tomášková Kateřina1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
183.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.76
184.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně75
185.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
186.Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha68
187.Dufková Monika1999 BaC Kladno66
188.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
189.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha60
190.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
192.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany52
193.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.46
196.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany44
197.Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA42
Nguyen Mai1998 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
214.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany40
216.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
222.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
223.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter26
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Hodlová Jarmila1970 Spartak Chrást26
227.Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
228.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
229.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
230.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter16
231.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.12
232.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPD dospělých - JihlavaD30.04.2016
2GPC dospělých - JihlavaC30.04.2016
3GPC dospělých - Hradec KrálovéC30.04.2016
4GPC dospělých - 25.Thun Cup - NejdekC01.05.2016
5GPC dospělých - Praha - VinořC01.05.2016
6GPC dospělých - VC Teplic - TepliceC01.05.2016
7GPB Most - MostB29.05.2016
8VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
9GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
10GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
11Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA04.09.2016
12GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
13GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
14GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
151. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
16GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
17GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
18GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
19GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
20GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
21GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
22GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
23GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
24GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
25GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
26GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
272. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
28GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
29Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
30GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
31GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
32GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
33GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
34GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
35GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
36Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
37OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
38OP dospělých - MostSKP14.01.2017
39OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
40OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
41OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
42OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
43OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
44OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
45GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
46MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
47GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
48GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
49GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
50GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
51GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
52GPC dospělých - MostC04.03.2017
53GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
54GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
55VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
56GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
57GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
58GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
59GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
60GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
61GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
623. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
63GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
64Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading