logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 14.05.2017

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
06.06.2016 - 14.05.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2709
2.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2672
3.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
4.Morávek Michal2002 BaC Kladno1638
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1544
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1541
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1496
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1408
9.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1256
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1254
11.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1104
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1104
13.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava912
14.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín861
15.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka860
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.812
17.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň718
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.708
19.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.706
20.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.682
21.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice644
22.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
23.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.590
24.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
25.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.550
26.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.519
27.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná514
28.Volf Matěj2001 SK Radonice501
29.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
30.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.467
31.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice440
32.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most431
33.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
34.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.424
35.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava396
36.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.393
37.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
38.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice375
39.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha371
40.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha356
41.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha352
42.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.348
Matula Jakub2002 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.348
44.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná336
45.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.320
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
49.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
50.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.310
51.Brázda Jáchym2001 SK Radonice304
52.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.300
53.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.298
54.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.293
55.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.284
56.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
57.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice278
58.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA276
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.276
60.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.264
61.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.256
62.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš245
63.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha244
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.244
65.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno234
66.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka228
67.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.227
68.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
69.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka222
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.222
71.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha218
72.Altera Jan2004 BaC Kladno216
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice216
74.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.210
75.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.206
76.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice204
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín204
78.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.202
Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most202
80.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.196
81.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most184
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
84.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha182
85.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
86.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice175
87.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
89.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
90.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná164
Herzán David2002 Slavoj Podivín164
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem164
93.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
94.Oros Marek2003 Super Stars Most160
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem160
96.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 158
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha158
98.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové156
100.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice144
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice144
102.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná142
103.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
104.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.134
105.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.130
106.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš129
107.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
108.Seidl Michal2004 Super Stars Most122
109.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
111.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.118
112.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.116
113.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
114.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha113
115.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
116.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín106
117.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem104
118.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
119.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš101
120.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek99
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň99
Soukup Václav2001 BKV Plzeň99
123.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most98
124.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
127.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha89
128.Řepa Václav2001 Super Stars Most88
129.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav86
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
133.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha82
134.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
135.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha79
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.79
137.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Nesvačil Michal2002 SK Radonice78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
140.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.73
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice73
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek73
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.73
144.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš72
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton72
147.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 70
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha70
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 70
150.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most68
151.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
153.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
154.Foltin Jakub2004 Super Stars Most62
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.62
Vlasák David2004 Super Stars Most62
157.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš59
Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.59
159.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha56
160.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.55
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
163.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
165.Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha52
166.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem48
167.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.46
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
172.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná42
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
184.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA39
185.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.35
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
188.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.34
190.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice30
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Port Jan2003 Super Stars Most30
194.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha28
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 28
196.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA27
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA27
198.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA26
202.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové25
204.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.22
205.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA21
206.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.20
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav20
208.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha19
209.Hammerle Matěj2004 SK Děčín18
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín18
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.18
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.18
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.18
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
216.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA16
217.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.14
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.14
220.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.13
221.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Levý Josef2001 Jevišovice12
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.12
Matula Tomáš2004 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
230.Hora Aleš2003 Super Stars Most10
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
232.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA9
240.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 7
1.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2312
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2189
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2054
5.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.2032
6.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1936
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1912
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1580
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1544
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1504
12.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1456
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1408
14.Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava1398
15.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1344
16.Brázda Jáchym2001 SK Radonice1342
Volf Matěj2001 SK Radonice1342
18.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1320
19.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1318
20.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1229
21.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1224
22.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1200
23.Morávek Michal2002 BaC Kladno1149
24.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1148
25.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
26.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1089
27.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1088
28.Herzán David2002 Slavoj Podivín992
29.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice991
30.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.947
31.Matula Jakub2002 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.846
32.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.812
33.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha801
34.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice707
35.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.706
36.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.705
37.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.691
38.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava682
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.682
40.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno670
41.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
42.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most599
43.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.569
44.Altera Jan2004 BaC Kladno556
45.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.548
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.548
47.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
48.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
49.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.491
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha491
53.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.478
54.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.474
55.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA467
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
57.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice440
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná440
59.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice438
60.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka396
61.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.392
Dvořák Jakub2003 Super Stars Most392
63.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.390
64.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
65.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
67.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.376
68.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš358
69.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.354
70.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha352
71.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha341
72.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš336
73.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš320
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná320
75.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most317
76.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha316
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.316
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha316
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha316
80.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
81.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.306
82.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.302
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha302
84.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
85.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.284
86.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka282
87.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.280
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.280
90.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
91.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem256
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem256
93.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš250
94.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha248
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 248
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 248
97.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
99.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.242
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha242
101.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice240
102.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.236
103.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš234
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka234
105.Seidl Michal2004 Super Stars Most230
106.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem220
107.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
108.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
109.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín209
110.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice208
111.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
112.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most202
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha202
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.202
115.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové192
116.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň188
Soukup Václav2001 BKV Plzeň188
118.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.178
119.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín164
120.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.160
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.160
122.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš156
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
126.Foltin Jakub2004 Super Stars Most154
Vlasák David2004 Super Stars Most154
128.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
129.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.146
130.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem142
131.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
133.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná130
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 130
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha130
136.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha128
Řepa Václav2001 Super Stars Most128
138.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA126
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA126
144.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín125
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.125
146.Oros Marek2003 Super Stars Most124
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most124
148.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná120
149.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové114
154.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
155.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice88
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.88
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 88
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha88
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
164.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.86
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové86
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové86
Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav86
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav86
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové86
174.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA84
175.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
177.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.78
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha78
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
190.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem72
191.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
192.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary66
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary66
194.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.50
195.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.46
198.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Matula Tomáš2004 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
215.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.38
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Hora Aleš2003 Super Stars Most38
220.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hammerle Matěj2004 SK Děčín26
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Port Jan2003 Super Stars Most26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2797
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1824
3.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1644
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1536
6.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1504
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1355
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1344
9.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1164
10.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1160
11.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1080
13.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1076
14.Morávek Michal2002 BaC Kladno1051
15.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka920
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava920
17.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš918
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.907
19.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice884
20.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha706
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice668
22.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka577
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín574
24.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice546
25.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
26.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.515
27.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.514
28.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.494
29.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.491
30.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.454
31.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava442
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.430
33.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.416
34.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.408
35.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.397
36.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
37.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most372
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
39.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
40.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha348
41.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice338
42.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
43.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice310
44.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.308
45.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
46.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
47.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
48.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most284
49.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.280
Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.280
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
52.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
53.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš250
54.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
55.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA244
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.244
57.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 242
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha242
59.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
60.Volf Matěj2001 SK Radonice239
61.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.238
62.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.234
63.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš229
64.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem228
65.Matula Jakub2002 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.216
66.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.212
67.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
Mátl Jan2003 Badminton VK Aš208
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem208
71.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha205
72.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka204
73.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most202
Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.202
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 202
76.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.198
77.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most194
78.Altera Jan2004 BaC Kladno192
79.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem184
80.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš172
81.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice170
82.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
83.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.166
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
87.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.165
88.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka162
90.Soukup Václav2001 BKV Plzeň160
91.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.158
92.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice156
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha156
95.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
96.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.146
97.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
98.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.130
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.130
100.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha126
101.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň124
102.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
103.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha120
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové120
109.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
111.Seidl Michal2004 Super Stars Most98
112.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.94
113.Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
114.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice88
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
116.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
120.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš84
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA84
122.Vlasák David2004 Super Stars Most82
123.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
130.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem76
131.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
132.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
133.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
134.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA58
Řepa Václav2001 Super Stars Most58
136.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most56
137.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
139.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Port Jan2003 Super Stars Most50
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
142.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.46
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.46
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové46
150.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš42
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha42
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín42
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
170.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
171.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
172.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 SK Děčín26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín26
179.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA24
180.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Oros Marek2003 Super Stars Most14
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
186.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.12
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Nesvačil Michal2002 SK Radonice12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2682
2.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2672
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2464
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2224
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1829
6.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1584
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1360
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1269
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1110
11.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1078
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1002
14.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.976
15.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
16.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.907
17.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.875
18.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň861
19.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
20.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice764
21.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.660
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.660
23.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.566
24.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.532
25.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice529
26.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice527
27.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice515
28.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň480
29.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň479
30.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most469
31.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most458
32.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.455
33.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most454
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.454
35.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín446
36.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.428
37.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
38.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA390
39.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice380
41.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
42.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka372
43.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň368
44.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice366
45.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.360
46.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most356
47.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.354
48.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.350
49.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.348
50.Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
51.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA316
53.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže315
Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
55.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky304
56.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice291
57.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.284
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
59.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.280
60.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice270
61.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.260
62.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 256
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
64.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most248
65.Pálková Tereza2002 Super Stars Most244
66.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
67.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.241
68.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň236
69.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče232
70.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.220
71.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice218
72.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice216
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.216
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
75.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
76.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice204
77.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice203
78.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.198
79.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.176
80.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.174
81.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.168
82.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany167
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.167
84.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka162
85.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš161
86.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš159
87.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha156
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové156
91.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most152
92.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
93.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most139
94.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice138
95.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka137
96.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
97.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň135
98.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha132
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice132
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 132
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice132
102.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.130
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
106.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
107.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
109.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.119
110.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka117
111.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
112.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice111
113.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
114.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem106
115.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava102
116.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most100
117.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem98
118.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha96
119.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.92
120.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.90
Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.90
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
124.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.88
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.88
126.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka87
127.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice84
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
129.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha80
130.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
132.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň75
133.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha74
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.74
135.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most70
136.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
138.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA61
139.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice60
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha60
141.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany59
142.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
144.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most56
145.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary54
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
148.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.48
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most48
150.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.46
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.46
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
156.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha42
Stará Natálie2004 SK Radonice42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
166.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky38
167.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
168.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.36
169.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
170.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.34
171.Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice33
172.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem32
173.Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové30
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice30
177.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
180.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.20
181.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 18
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha18
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky18
186.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
190.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň12
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
194.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
195.Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2848
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2800
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2658
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2656
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2272
6.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.2042
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2016
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1968
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
11.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1824
12.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1792
13.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1584
14.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1558
15.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1413
16.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1397
17.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
18.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1328
19.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1269
20.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
21.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1176
22.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1072
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1072
24.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1038
25.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň1030
26.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň907
27.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most906
28.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.897
29.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.866
30.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.824
31.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.803
32.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most764
33.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
34.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.733
35.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín680
36.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.656
37.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.646
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 646
39.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
40.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice624
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
42.Zachová Adéla2001 Start Jihlava621
43.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.592
44.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 544
45.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň529
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice526
47.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
48.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice489
49.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA478
50.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.463
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.463
52.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice458
53.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most432
54.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most428
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most428
56.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka418
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče417
58.Pálková Tereza2002 Super Stars Most395
59.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže390
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.390
61.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.389
62.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš380
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš380
64.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha359
65.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA356
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.356
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
68.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.354
69.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice353
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice353
71.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň332
72.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.329
73.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.328
74.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.320
75.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.317
76.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice314
77.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
78.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka304
79.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.302
80.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.284
81.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice278
82.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka270
83.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
84.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice252
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice252
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
87.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most244
88.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
91.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.239
92.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
93.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany228
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
95.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most220
96.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha216
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
98.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.212
99.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
100.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha203
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice203
102.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem202
103.Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
104.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice192
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice192
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice192
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky192
108.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem174
109.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.167
110.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice164
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.164
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
114.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice156
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice156
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha156
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka156
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha156
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha156
120.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
121.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most142
122.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
124.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
125.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA126
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
128.Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice125
129.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA120
133.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava114
138.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
139.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.88
141.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.86
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.86
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice86
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín86
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
147.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
148.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 78
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice78
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice78
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Radonice78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
163.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most76
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.76
165.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem72
166.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň66
167.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.64
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.64
169.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most52
171.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.50
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky50
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky50
174.Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
175.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň42
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš42
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
181.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
183.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2256
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1872
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1840
4.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
6.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1306
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1296
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1158
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1104
11.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1017
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1016
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1003
14.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha982
15.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň947
16.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.920
17.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
18.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
19.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
20.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice884
21.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha832
22.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň788
23.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.696
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň624
25.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most619
26.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.566
27.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice546
28.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
29.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.523
30.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most515
31.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.469
32.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most460
33.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice455
34.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.422
35.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA418
Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.418
Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.418
38.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
39.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.386
40.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.374
41.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka370
42.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most356
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
44.Zachová Adéla2001 Start Jihlava350
45.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín326
46.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.318
47.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.316
48.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
49.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.286
50.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most284
51.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice281
52.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice270
53.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice252
54.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice248
55.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky244
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice244
57.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče242
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha242
60.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
61.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.238
62.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.234
63.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš220
64.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.218
65.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.216
66.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň208
67.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.206
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
69.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem202
70.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
71.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka198
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 198
73.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.192
74.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.180
75.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA178
76.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš172
77.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
78.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
79.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
80.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka162
81.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 156
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.156
83.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
84.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
85.Pálková Tereza2002 Super Stars Most142
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
87.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
88.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most138
89.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.134
90.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem130
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem130
92.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice128
Fenclová Anna2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
94.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín125
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice125
96.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most124
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň124
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
99.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha120
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha120
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice120
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové120
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
106.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.114
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
110.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.110
111.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.100
112.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.97
113.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA96
114.Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
115.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.88
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň88
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.88
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
121.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice86
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže86
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice86
126.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice84
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha84
128.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most82
129.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
131.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
137.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA70
138.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.66
139.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most64
140.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
141.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
142.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.52
143.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
145.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň46
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.46
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
151.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 42
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava42
164.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most40
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
166.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
167.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky26
172.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky14
179.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Stará Natálie2004 SK Radonice12
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
2GPC U17 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
3GPC U17 - otevřený - KladnoC17.09.2016
4GPC U17 - otevřený - Praha - HamrC17.09.2016
5GPC U17 - otevřený - KarvináC17.09.2016
6GPC U17 - otevřený - ChropyněC01.10.2016
72. GPB U17 - HustopečeB09.10.2016
8OP U17 - České BudějoviceSKP15.10.2016
9GPC U17 - otevřený - LiberecC16.10.2016
10GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC16.10.2016
11OP U17 - MostSKP22.10.2016
12OP U17 - Benátky nad JizerouSKP22.10.2016
13OP U17 - Praha - ZMSKP05.11.2016
14OP U17 - Plzeň - Bílá HoraSKP06.11.2016
15OP U17 - HoliceSKP20.11.2016
16OP U17 - PřerovSKP26.11.2016
17OP U17 - PodivínSKP26.11.2016
18VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
19MČR U17 - MostMČR04.12.2016
201. GPC U17 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
211. GPC U17 - České BudějoviceC21.01.2017
221. GPD U17 - Liberec - VesecD21.01.2017
231. GPD U17 - MostD22.01.2017
241. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
251. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
261. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
271. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
28GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
291. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
301. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
31GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
32GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
33Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
34GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
351. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
362. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
372. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
382. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
392. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
402. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
412. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
422. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
432. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
442. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
45GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
462. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading