logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 01.06.2017

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
16.05.2016 - 01.06.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2336
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2032
3.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1830
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1820
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1718
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1616
7.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1440
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1398
9.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1328
10.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1288
11.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1014
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1014
13.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha764
14.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.732
15.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.695
16.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice688
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.688
18.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.683
19.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.664
20.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.642
21.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín598
22.Altera Jan2004 BaC Kladno585
23.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.496
24.Matula Tomáš2004 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.490
25.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.474
26.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.460
27.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha454
28.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.450
29.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.427
30.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš416
31.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
32.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové414
33.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.402
34.Oros Marek2003 Super Stars Most368
35.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.356
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
37.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton346
38.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.344
39.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
40.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná312
41.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 302
42.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice300
43.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.295
44.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
45.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice281
46.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.280
47.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha278
48.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.276
49.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš272
50.Port Jan2003 Super Stars Most262
51.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš257
52.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka252
53.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.240
54.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.238
55.Seidl Michal2004 Super Stars Most232
56.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
58.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice229
59.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
60.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha220
61.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš219
62.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice210
63.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 208
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha208
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové208
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.208
68.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha204
70.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice199
71.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary194
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha194
73.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.189
74.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.187
75.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
76.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
78.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.168
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.168
81.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava166
82.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most162
83.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
84.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš158
85.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.157
86.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.156
90.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
91.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.151
92.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
93.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice146
94.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka145
95.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
96.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most142
97.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
98.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
99.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
100.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha128
103.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.124
104.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha123
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice123
106.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA120
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín120
108.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.118
109.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
110.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.112
111.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
112.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
113.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové105
114.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
115.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.103
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha103
117.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň99
118.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
119.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.97
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.97
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
122.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže96
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové96
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka96
127.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA94
128.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno90
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
130.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice89
131.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most88
132.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem86
133.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.83
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška83
135.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
136.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.79
137.Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
138.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice77
139.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.76
140.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.74
142.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška73
143.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice72
144.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha70
147.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.68
148.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 67
Kundrát David2006 Badminton VK Aš67
150.Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary66
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
152.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.64
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš64
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín64
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.64
156.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš63
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná63
159.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.62
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.62
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII62
162.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.55
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha55
164.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice54
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice54
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary54
168.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.52
170.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.51
Král Šimon2003 SK Podolí51
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
173.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
175.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
176.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové48
177.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
178.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.45
179.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.44
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most44
181.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka43
182.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg42
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
190.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
191.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA36
193.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
194.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže33
195.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice32
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA32
199.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
207.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.28
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
209.Janáček David2004 BK ARION PRAHA26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
212.Hammerle Matěj2004 SK Děčín24
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.24
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.24
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.24
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most24
219.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.22
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
221.Mařan Ondřej2003 SK Děčín21
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.21
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg21
224.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA20
Glac Samuel2005 Sportclub Metalurg20
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY20
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA20
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY20
232.Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.19
233.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové18
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.18
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka18
236.Lederer Jan2004 SK Prosek Praha17
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY17
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha17
Vlasák David2004 Super Stars Most17
240.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha16
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha16
243.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hora Aleš2003 Super Stars Most14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
252.Foltin Jakub2004 Super Stars Most13
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Maar Ondřej2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
255.Grulík Roman2003 SK Podolí12
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka12
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
265.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové9
Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA9
272.Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha8
273.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
276.Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha6
Solar Jan2005 SK Prosek Praha6
278.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha5
Jáně Kryštof2003 SK Radonice5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
281.Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
282.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY3
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 3
Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha3
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 3
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha3
289.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
290.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA1
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3064
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2912
3.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2614
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2614
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2045
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1806
7.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
8.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1412
9.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1405
10.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1376
11.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1352
12.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1344
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1344
14.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1340
15.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1318
16.Matula Tomáš2004 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1312
17.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1288
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1288
19.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1269
20.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1256
21.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1158
22.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1102
23.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.1061
24.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
25.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1016
26.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.980
27.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.922
28.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.824
29.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
30.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha718
31.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha706
32.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.660
33.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.633
34.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 622
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 622
36.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.621
37.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.602
38.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.592
39.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.540
40.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš529
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice488
42.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.480
Oros Marek2003 Super Stars Most480
44.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš457
45.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton454
46.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice450
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice450
48.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.444
49.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš430
50.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton418
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš418
54.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem416
55.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha410
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava410
57.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
58.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice392
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice392
60.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.390
61.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha388
62.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.384
63.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
64.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most360
65.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha354
66.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
67.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.338
68.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.327
69.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.320
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové320
72.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka316
Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka316
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.316
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA316
76.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná314
77.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha312
78.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.295
79.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.278
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka278
81.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.277
82.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
84.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem268
85.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
87.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.253
88.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
89.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary248
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
92.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
93.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.238
94.Port Jan2003 Super Stars Most228
95.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha212
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové212
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 212
98.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín210
99.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
101.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha202
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.202
103.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
104.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
105.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha194
106.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno192
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA192
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže192
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
110.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha190
111.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.188
112.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.184
113.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
114.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha180
115.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
116.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška166
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška166
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.166
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
123.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
126.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš162
128.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most156
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice156
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
133.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.154
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.154
136.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha152
137.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice150
138.Kundrát David2006 Badminton VK Aš148
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš148
140.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
141.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň144
142.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
143.Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.138
144.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka132
145.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
146.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.124
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš124
Seidl Michal2004 Super Stars Most124
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.124
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.124
152.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
Král Šimon2003 SK Podolí120
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice120
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
157.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.118
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
160.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most116
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice116
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most116
163.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky114
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.114
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary114
166.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.106
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
168.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA96
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA96
170.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha94
171.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš88
173.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže86
174.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové84
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
183.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA82
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín82
185.Bouchner Matyáš2005 Sportclub Metalurg78
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka78
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové78
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg78
203.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
204.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.72
205.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII70
206.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
207.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
212.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA56
Janáček David2004 BK ARION PRAHA56
214.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
215.Foltin Jakub2004 Super Stars Most52
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY52
Vlasák David2004 Super Stars Most52
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most52
219.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha50
220.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
224.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Matuš Vojtěch2006 Sportclub Metalurg42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
238.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Hammerle Matěj2004 SK Děčín40
Mařan Ondřej2003 SK Děčín40
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha40
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY40
244.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice38
246.Klečka Jiří2003 USK Plzeň30
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha30
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha30
249.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY28
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
252.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Jáně Kryštof2003 SK Radonice26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
261.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
273.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha8
274.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha4
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 4
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2224
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2016
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1428
5.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1405
6.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1340
7.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1210
8.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1102
9.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.991
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha978
11.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.922
Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice922
13.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.863
14.Pospíšil Tomáš2003 BK Goram Teplice, z.s.860
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
16.Altera Jan2004 BaC Kladno788
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.788
18.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
19.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.670
20.Matula Tomáš2004 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.644
21.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.570
22.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.552
23.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.522
24.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.521
25.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.514
26.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.507
27.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 490
28.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha454
29.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha422
30.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.414
31.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš382
Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.382
33.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice380
34.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
35.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha340
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice340
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.340
38.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
39.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 325
40.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice320
41.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice316
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.316
43.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava306
44.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.304
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.304
46.Port Jan2003 Super Stars Most287
47.Oros Marek2003 Super Stars Most280
48.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš258
49.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice254
50.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.244
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové244
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové244
55.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice240
56.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.232
57.Seidl Michal2004 Super Stars Most220
58.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.216
59.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka214
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha214
61.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha212
62.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most206
63.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
64.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín202
65.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš201
66.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.198
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha198
69.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice188
70.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary178
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.178
72.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
74.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš175
75.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.169
76.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
77.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
79.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem162
80.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha160
81.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 149
82.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.148
83.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín138
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice138
85.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
86.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka130
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.130
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
89.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš128
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
91.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
94.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.124
Kundrát David2006 Badminton VK Aš124
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.124
97.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
98.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže120
101.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš116
102.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice112
103.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha111
104.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
105.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň108
106.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.106
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka106
108.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha105
109.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice104
110.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.102
111.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš91
112.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš88
116.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
117.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.84
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
119.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha83
120.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.80
121.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice78
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.78
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové78
131.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha76
134.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.72
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most72
136.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha70
137.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 68
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
139.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.67
140.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA66
141.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
142.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem63
143.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.60
144.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha58
145.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA56
147.Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
148.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA54
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most54
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka54
151.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha52
154.Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
155.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
157.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
159.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Král Šimon2003 SK Podolí42
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice42
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové42
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
185.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
188.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
193.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA28
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.28
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
197.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha26
201.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
202.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha14
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
211.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka13
213.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kořínek Ondřej2004 SK Děčín12
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
225.Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
226.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha4
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2709
2.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2256
3.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.2202
4.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1984
5.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1824
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1624
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1536
8.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1496
9.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1344
10.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1318
11.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1002
12.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky906
13.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.872
14.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.790
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.788
16.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka764
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice682
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 680
20.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava668
21.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice622
22.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.559
23.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.534
24.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.516
25.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové484
26.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň478
27.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha474
28.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín452
29.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.446
30.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem416
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
32.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice406
33.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice400
34.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice396
35.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha395
36.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha392
37.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice389
38.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
39.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha348
40.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín344
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka344
42.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.335
43.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
44.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice312
Stará Natálie2004 SK Radonice312
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice312
47.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.304
48.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most298
49.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.296
50.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice295
51.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.280
52.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 278
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš271
54.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
55.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
56.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary257
57.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.254
58.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 252
59.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha248
60.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň243
61.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.234
62.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.223
63.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.222
64.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.211
65.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
66.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary194
67.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš192
68.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice189
Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.189
70.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic188
71.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice184
72.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.183
73.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most180
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno180
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice176
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka176
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
78.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
79.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
80.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka167
81.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.166
82.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice165
83.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha162
85.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.160
86.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.152
87.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most151
88.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.149
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové149
90.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň147
91.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
92.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.140
93.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton139
94.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
95.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha132
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.132
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.132
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
99.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín130
100.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky128
101.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice127
102.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most126
103.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.122
104.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice120
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice120
106.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.118
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš118
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.118
109.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové117
110.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň115
111.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
113.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha106
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže106
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha106
116.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice105
117.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové104
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.104
119.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.102
120.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
122.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton97
123.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
125.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka93
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové93
127.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka91
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš91
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha91
130.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou90
131.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
132.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.84
133.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA82
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.82
136.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.81
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice81
138.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.80
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha80
140.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
147.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
148.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš74
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže74
150.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
151.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha71
152.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka67
153.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň63
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
155.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA62
157.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.61
158.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.58
159.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.55
160.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic54
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice54
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem54
164.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
165.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice48
166.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.46
168.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
169.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.42
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
174.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš40
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.40
176.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha38
177.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka33
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.33
180.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš32
181.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové30
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.30
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže30
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.30
Walizsewská Lenka2003 Sportclub Metalurg30
192.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 28
193.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
196.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín25
197.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA20
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha20
200.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou18
202.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA14
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha14
206.Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
208.Benediktová Klára2005 USK Plzeň12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
213.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice10
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha10
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
222.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
223.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
224.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha3
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2982
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2560
3.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2496
4.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2352
5.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2208
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2104
7.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.1984
8.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň1560
9.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1552
10.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1532
11.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1504
12.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1494
13.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1488
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
15.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
16.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1296
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1296
18.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1224
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
20.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1152
21.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1128
22.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1076
23.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha1063
24.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1043
25.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1028
26.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1006
27.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice918
28.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.909
29.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava873
30.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.862
31.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice860
32.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.788
33.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.763
34.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
35.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové670
36.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice657
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha657
38.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.654
39.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.646
40.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.618
41.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha566
42.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice539
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín539
44.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha516
45.Stará Natálie2004 SK Radonice514
46.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.503
47.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice491
48.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka488
49.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary469
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary469
51.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
52.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem452
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem452
Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice452
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice452
56.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka442
57.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice430
58.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic416
59.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 414
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha414
61.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka390
62.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice388
63.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 380
64.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.365
65.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš356
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín356
67.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.348
68.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.347
69.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.344
70.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.340
71.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže338
72.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
73.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
74.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.314
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha314
76.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
78.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
80.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
81.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
83.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
84.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most252
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.252
86.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň248
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.248
88.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš244
90.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton242
92.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.240
93.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň232
94.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice228
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.228
97.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice224
99.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.220
100.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.214
101.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
102.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice210
103.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice208
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň208
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
107.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka206
108.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha204
110.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
111.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.202
112.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
113.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš198
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.198
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha198
116.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA194
117.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice192
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.192
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.192
120.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha180
121.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.168
122.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha166
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice166
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš166
125.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže164
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové164
128.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.162
129.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
131.Tomášková Eva2003 BaC Kladno156
132.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
133.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
135.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka140
136.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové138
137.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA136
138.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové128
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín128
142.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš124
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš124
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most124
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš124
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.124
147.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.116
148.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.114
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.114
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.114
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
153.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice112
154.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
155.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň108
156.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice104
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice104
158.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice86
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka86
161.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
163.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové78
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.78
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky78
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky78
179.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
180.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 72
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.72
182.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
185.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
186.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.50
187.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
194.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
198.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.38
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
204.Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha26
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2168
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1983
4.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1645
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1558
6.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1536
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1510
8.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1293
9.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1158
10.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1072
11.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.933
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice922
13.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.905
14.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.860
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky860
16.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.822
17.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most810
18.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
19.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice670
20.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 658
21.Žurková Valérie2005 SK p.e.m.a. Opava644
22.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové554
24.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.546
25.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
26.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň488
27.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín481
28.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
29.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice444
30.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka434
31.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha394
32.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice392
33.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.380
34.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.376
35.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 361
36.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.356
37.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice352
38.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha348
39.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš344
40.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.340
41.Stará Natálie2004 SK Radonice336
42.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.324
43.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice291
44.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice286
45.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice284
46.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
47.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem280
48.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
49.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha268
50.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
51.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš258
52.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín254
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice254
54.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.244
56.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.234
57.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.230
58.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.229
59.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice228
60.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most218
61.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most216
62.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 212
64.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most208
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary208
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
68.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice204
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.204
70.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice198
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.198
72.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic192
73.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice190
74.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice188
75.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice184
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka184
77.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.182
78.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.181
79.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň180
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
81.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton178
83.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň177
84.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha176
85.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
86.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže166
87.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
88.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
89.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha160
90.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.156
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
92.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
93.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
94.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary149
95.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice142
96.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín139
97.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš133
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš133
99.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.132
100.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
101.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice126
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
103.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš124
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky124
106.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.122
107.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice120
108.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
109.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA114
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most114
111.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.108
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha108
113.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha107
114.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.106
115.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice104
116.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka103
117.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové100
118.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha98
119.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 93
120.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka92
121.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš88
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové88
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka88
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
125.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
126.Benediktová Klára2005 USK Plzeň78
Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou78
135.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem75
136.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.72
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.72
138.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha68
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.68
140.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
142.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA64
144.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
145.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
146.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice56
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.56
148.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš55
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka55
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.55
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
152.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice54
154.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA52
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.52
156.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň51
158.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
159.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice46
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka46
162.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové42
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.42
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
177.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 40
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
179.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
180.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
181.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha26
186.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
187.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA14
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
196.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš13
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha13
203.Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Tomášková Eva2003 BaC Kladno12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno12
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou12
210.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň9
211.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha4
ČísloTurnajGPDatum
12. GPB U15 - Praha - RadotínB11.09.2016
2GPC U15 - otevřený - LiberecC17.09.2016
3GPC U15 - Český KrumlovC17.09.2016
4GPC U15 - otevřený - KarvináC17.09.2016
5GPC U15 - otevřený - KladnoC02.10.2016
6GPC U15 - otevřený - Brno - TuřanyC08.10.2016
7GPD Prahy U15 - Praha - VinořD30.10.2016
8OP U15 - PardubiceSKP05.11.2016
9KP U15 - LiberecD05.11.2016
10OP U15 - Králův DvůrSKP05.11.2016
11GPC U15 - otevřený - PřerovC12.11.2016
12OP U15 - Český KrumlovSKP19.11.2016
13OP U15 - Ústí nad LabemSKP19.11.2016
14OP U15 - AšSKP19.11.2016
15OP U15 - Praha - HamrSKP20.11.2016
16GPD U15 - České BudějoviceD03.12.2016
17VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC04.12.2016
18GPC U15 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC04.12.2016
19OP U15 - Orlová - LutyněSKP10.12.2016
20OP U15 - Brno - BohuniceSKP11.12.2016
21GPC U15 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC11.12.2016
22MČR U15 - Heřmanův MěstecMČR18.12.2016
231. GPC U15 - Český KrumlovC07.01.2017
241. GPC U15 - Hradec KrálovéC07.01.2017
251. GPC U15 - IvančiceC07.01.2017
261. GPC U15 - OlomoucC07.01.2017
271. GPD U15 - LiberecD14.01.2017
281. GPD U15 - Praha - VinořD14.01.2017
291. GPC U15 - KladnoC15.01.2017
301. GPD U15 - Ústí nad LabemD15.01.2017
31GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
32GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
331. GPC U15 - MostC28.01.2017
341. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
351. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
36GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
37GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
38Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
391. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
402. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
412. GPD U15 - MostD08.04.2017
42GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
432. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
44GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
452. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
462. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
472. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
482. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
492. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
502. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
512. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
522. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading