logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 07.06.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
30.05.2016 - 07.06.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Vyhledat: CTRL+F
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové3184
2.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2978
3.Louda Jiří1995 USK Plzeň2928
4.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2904
5.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2880
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most2880
7.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2464
8.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2432
9.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
11.Louda Jan1999 USK Plzeň1664
12.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1528
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1525
14.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1496
15.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1384
16.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1376
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1320
18.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1240
19.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1234
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1227
21.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1162
23.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1090
24.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
25.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.1068
26.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
27.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové984
28.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
29.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.916
30.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.913
31.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
32.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška880
33.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka861
34.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic811
35.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha773
36.Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
37.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.733
38.Kural Martin1999 USK Plzeň722
39.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice704
40.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.697
41.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most674
42.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 665
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové665
44.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.653
45.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha626
46.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.616
47.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.614
48.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.594
Repiar Samuel1994 Super Stars Most594
50.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno577
51.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
52.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.566
53.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.544
54.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno542
55.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.531
56.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice528
57.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice525
58.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.518
59.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže515
60.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška501
61.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.476
62.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton470
63.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.466
64.Oros Ladislav1971 Super Stars Most464
65.Port Jan1972 Super Stars Most460
66.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.448
67.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava436
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové436
69.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň434
70.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.430
71.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
72.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha408
73.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška400
74.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most394
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
76.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.386
77.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton377
79.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
80.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň367
81.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
82.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno364
83.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava360
84.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno337
85.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.334
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 334
87.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton330
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
89.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové328
90.Konupka Jiří1965 BaC Kladno326
91.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera322
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice322
93.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.314
94.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 312
95.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.298
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.298
97.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 286
98.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha284
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové284
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška284
101.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
102.Šula Fabian1995 TJ Ostrov278
103.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc274
104.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň268
105.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice262
106.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 260
107.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice255
108.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.254
109.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň241
110.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.240
111.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové238
112.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka236
113.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice230
114.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.226
116.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.224
117.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
118.Morávek Michal2002 BaC Kladno216
119.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava214
120.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc213
121.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň212
123.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter210
124.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
125.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.206
126.Pistulka Radek1997 USK Plzeň202
127.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže199
128.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
129.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice191
130.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
131.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem188
132.Poříz Leoš1974 Start Jihlava186
133.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.182
134.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno176
135.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň174
136.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
137.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany169
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka169
139.Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
140.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton166
141.Čapek Jiří1975 Super Stars Most165
142.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha162
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno162
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek162
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 162
146.Hájek David2000 Super Stars Most160
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice160
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.160
149.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton158
Suttr Martin1979 Spartak Chrást158
152.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary156
Helar Jakub1992 Start Jihlava156
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice156
155.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.154
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice154
158.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
159.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň151
160.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
163.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.148
164.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
165.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové146
166.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno144
167.Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
168.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice135
169.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.132
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice132
171.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA130
173.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže129
174.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek128
175.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice126
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
178.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.125
181.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
182.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.123
183.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha122
184.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.120
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška120
186.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
187.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň116
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.116
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň116
190.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.114
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava114
193.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
194.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.111
195.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.108
196.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň106
Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.106
198.Palán Václav2001 SK Prosek Praha102
199.Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.100
200.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
201.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.98
202.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha96
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc96
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín96
205.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice95
206.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.94
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň94
208.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně91
209.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Slabý Otto1984 USK Plzeň90
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná90
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně90
215.Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava88
217.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.84
219.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek83
220.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň81
221.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
224.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera78
Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
230.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek76
232.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 74
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
235.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže73
236.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.72
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 72
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
239.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice70
240.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
241.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.67
242.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
244.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice64
245.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka62
246.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
248.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha58
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže58
250.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
253.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha55
255.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
257.Kubík Jiří1977 SK Jupiter52
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže52
260.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
261.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
262.Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
267.Novotný Robert1978 BaC Kladno44
268.Grace Yury1967 Start Jihlava42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.42
282.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
284.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
285.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
286.Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.35
287.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka33
288.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice32
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
291.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Purnama Alexandr1980 SK Radonice30
293.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany29
294.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň28
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany28
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.28
297.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
298.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.26
Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
305.Pašek Michal1987 SK Jupiter24
306.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany23
307.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek21
308.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany20
309.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
315.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
323.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň14
326.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava13
328.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice12
336.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
338.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice9
342.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary6
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 6
344.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka4
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň4
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
Vild Petr1974 SK Jupiter4
348.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
1.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4272
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4272
3.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4120
4.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice3824
5.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3262
6.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3120
7.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2944
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2944
9.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha2824
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2744
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2744
12.Louda Jiří1995 USK Plzeň2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
14.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2536
15.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2504
16.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2309
17.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2296
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2296
19.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2208
20.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2080
21.Louda Jan1999 USK Plzeň2024
22.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1862
23.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1744
24.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1616
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1616
26.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1613
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1416
28.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1384
Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha1384
30.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1269
31.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1186
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1186
33.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1154
34.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
35.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1114
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1114
37.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1080
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
39.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
40.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
41.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1032
42.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1031
43.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1024
44.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.1022
45.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1016
46.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1008
47.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha1000
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
49.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha985
50.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha984
51.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha915
52.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.868
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.868
54.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.856
55.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.836
56.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.808
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA808
58.Pistulka Radek1997 USK Plzeň799
59.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové796
60.Palán Václav2001 SK Prosek Praha792
61.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice786
62.Kural Martin1999 USK Plzeň775
63.Port Jan1972 Super Stars Most772
64.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška760
67.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.754
68.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové734
Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové734
70.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
71.Oros Ladislav1971 Super Stars Most724
72.Jirásek Jan1972 BaC Kladno719
73.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.710
74.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice707
75.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.698
76.Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava694
77.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň678
78.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice677
79.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná662
80.Helar Ondřej1995 Start Jihlava641
81.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno639
82.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové634
83.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.632
Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška632
85.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.607
86.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška604
87.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice603
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.603
89.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice597
90.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové579
91.Helar Jakub1992 Start Jihlava568
92.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic562
93.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.560
94.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice558
95.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice544
96.Konupka Jiří1965 BaC Kladno534
97.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera522
98.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.514
99.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno511
100.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška510
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 510
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
103.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.508
104.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.501
106.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.499
107.Morávek Michal2002 BaC Kladno498
108.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice492
Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice492
110.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.488
111.Šula Fabian1995 TJ Ostrov486
112.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava479
113.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc476
114.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
115.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most468
116.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
117.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.455
118.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.447
119.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 434
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno434
122.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 432
123.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.425
124.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice416
125.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice408
126.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
127.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno402
128.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška400
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka400
130.Hájek David2000 Super Stars Most398
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
133.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
135.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton386
136.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín376
137.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice374
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek374
141.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.370
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň370
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň370
144.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.366
145.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň365
146.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.362
147.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice360
148.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.358
149.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové356
150.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.341
151.Čapek Jiří1975 Super Stars Most330
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
153.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 326
154.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice324
155.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 320
157.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice315
158.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice310
159.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň308
160.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.302
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
163.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava294
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera294
165.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.292
166.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton290
167.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
168.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň274
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka274
170.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha270
171.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.262
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany262
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně262
174.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň256
175.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton250
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
177.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
178.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter246
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc246
180.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže242
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň242
182.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže238
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže238
184.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové235
185.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.234
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška234
187.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
188.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.226
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.226
190.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
191.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.222
192.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 220
193.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek214
194.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha212
195.Suttr Martin1979 Spartak Chrást210
196.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
197.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
198.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.202
199.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň201
200.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň200
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.200
202.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 198
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.198
205.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.196
206.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.194
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka194
208.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.192
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno192
212.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.186
213.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.182
214.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
215.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
216.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 168
217.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
218.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
220.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
221.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha162
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek162
223.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
224.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice156
228.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 154
230.Hamáček Michal1994 TJ Montas Hradec Králové150
231.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
232.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.144
Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
234.Drudík Ota1992 USK Plzeň138
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice138
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
240.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
241.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Haider Shoaib1977 BC Badmen Brno128
Komarovský Petr1965 ABC Brno128
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
245.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
251.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
253.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc124
Novotný Robert1978 BaC Kladno124
Žurek Ondřej1998 SK p.e.m.a. Opava124
256.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 122
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.122
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
259.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
262.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek116
263.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany114
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava114
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
273.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
276.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
277.Vild Petr1974 SK Jupiter104
278.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka102
279.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary100
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha100
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
282.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
283.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Wanke Karel2002 SK p.e.m.a. Opava86
287.Behenský Roman1967 Spartak Chrást82
288.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Repiar Samuel1994 Super Stars Most80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.80
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.80
294.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera78
Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Geršl Miroslav1980 BCC Řečkovice78
Grace Yury1967 Start Jihlava78
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.78
315.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
316.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
317.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany70
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy70
320.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek68
321.Pašek Michal1987 SK Jupiter66
Slabý Otto1984 USK Plzeň66
323.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany64
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
326.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany60
327.Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň54
328.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
329.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže50
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany50
331.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
332.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
338.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice42
356.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
361.Fojtl Tomáš1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže38
Zejda Jiří1985 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.38
364.Kubík Jiří1977 SK Jupiter34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže34
367.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
370.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
372.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
373.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
374.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
378.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
379.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
385.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 12
386.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4064
2.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3992
3.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3216
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3102
5.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2728
6.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2664
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2408
8.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2208
9.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
10.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
12.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1984
13.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1944
14.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
15.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1744
16.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1664
17.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1458
18.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1304
19.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1296
20.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1184
21.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1134
22.Skála Tomáš1992 TJ Montas Hradec Králové1081
23.Helar Ondřej1995 Start Jihlava978
24.Pistulka Radek1997 USK Plzeň892
25.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.888
26.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno883
27.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.856
28.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.812
29.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice784
30.Oros Ladislav1971 Super Stars Most772
31.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 746
32.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.722
33.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže715
34.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha673
35.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.656
36.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice636
37.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha634
38.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň630
39.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.622
40.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha616
41.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň615
42.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha598
43.Palán Václav2001 SK Prosek Praha596
44.Port Jan1972 Super Stars Most590
45.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška578
46.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.562
47.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice560
48.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic541
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
50.Poříz Leoš1974 Start Jihlava534
51.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.532
52.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 530
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.530
54.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
55.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha525
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice525
57.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha520
58.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
59.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice499
60.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno497
61.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.470
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton470
63.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha460
64.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.455
65.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.452
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.452
67.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice426
68.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava422
69.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín416
70.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.406
71.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most398
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
73.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové392
74.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA384
75.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.368
76.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové360
77.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň357
78.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera356
79.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň353
80.Konupka Jiří1965 BaC Kladno348
Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera348
82.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
83.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.334
84.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.326
85.Hájek David2000 Super Stars Most316
86.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
87.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást314
88.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.302
89.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
90.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka288
91.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc286
92.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
93.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
95.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.278
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice278
97.Louda Jiří1995 USK Plzeň277
98.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové271
99.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.270
100.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.269
101.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.262
102.Helar Jakub1992 Start Jihlava250
103.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice248
104.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.245
105.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.238
106.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže234
107.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice230
108.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice228
109.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka226
110.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové224
111.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter218
112.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem208
114.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
115.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice204
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška204
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.204
118.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice196
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
120.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
121.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 192
122.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
123.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
125.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.180
126.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.168
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň168
128.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha166
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže166
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
132.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň164
133.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton162
134.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
135.Čapek Jiří1975 Super Stars Most156
136.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
137.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.150
138.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka146
139.Suttr Martin1979 Spartak Chrást144
140.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany142
141.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 140
142.Bičan Tomáš1992 SK BC Premiera138
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka138
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.138
145.Veverka Tomáš1982 SK p.e.m.a. Opava137
146.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.132
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton132
148.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
149.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.128
150.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
151.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
154.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže116
155.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Horut Tomáš1991 SK p.e.m.a. Opava114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
162.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové112
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
165.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně111
166.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.110
167.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.106
168.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek104
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 104
170.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc102
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera102
172.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 100
173.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek96
174.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
176.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
178.Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň88
Novotný Robert1978 BaC Kladno88
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže88
182.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 86
186.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc84
188.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
190.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška78
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 78
Sonnek Tomáš1993 SK p.e.m.a. Opava78
200.Schmied Martin1982 TJ Chropyně75
201.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
202.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
203.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
204.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
208.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
209.Kural Martin1999 USK Plzeň64
210.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.58
211.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava56
213.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
214.Svoboda Martin1969 SKP Kometa Brno - RS Badminton50
215.Behenský Roman1967 Spartak Chrást48
216.Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
220.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.42
Grace Yury1967 Start Jihlava42
Jirásek Jan1972 BaC Kladno42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška42
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.42
238.Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
241.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
243.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
246.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.26
252.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
253.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
254.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
255.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň16
257.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
260.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 TJ Bílá Hora Plzeň10
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice3832
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3424
3.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3296
4.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2960
5.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2837
6.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2584
7.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2421
8.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2416
9.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
10.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2104
11.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1976
12.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
13.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1656
14.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1600
15.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1536
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1536
17.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1272
18.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1216
19.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1200
20.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1197
21.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1139
22.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
23.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1080
24.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1048
25.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1021
26.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava941
27.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most871
28.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.840
29.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.800
30.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň772
31.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice752
32.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most746
33.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most734
34.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha728
35.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 726
36.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.706
37.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška677
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.670
39.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice665
40.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 649
41.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice642
42.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.640
43.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice634
44.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice632
45.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.628
46.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
47.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice616
48.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.586
49.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek570
50.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.545
51.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň528
52.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha526
53.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška506
54.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 496
55.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice486
56.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška479
57.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.473
58.Slatinská Zuzana1991 SK BC Premiera462
59.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň452
60.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice439
61.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.437
62.Pořízová Radka1977 Start Jihlava434
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
64.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice423
65.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha421
66.Vocelková Anna1994 USK Plzeň402
67.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
68.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice396
69.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.395
70.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
71.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 392
72.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže382
73.Zachová Adéla2001 Start Jihlava374
74.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.372
75.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
76.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín354
77.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže353
78.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice346
79.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.334
80.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.326
81.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice318
82.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek313
83.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera288
84.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín286
85.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha285
86.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
87.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.262
88.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže259
89.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
90.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.251
91.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
92.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek246
93.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
94.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň220
95.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc205
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
97.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka190
98.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
99.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
100.Polívková Eliška1998 USK Plzeň171
101.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
102.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most164
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
104.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže161
105.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc156
107.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany146
108.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.140
109.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice138
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice138
114.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.137
115.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
117.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.128
118.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
119.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň122
120.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
125.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton112
128.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
129.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň104
130.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.102
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice102
132.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
133.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
134.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
137.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
140.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava84
144.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
145.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
146.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín78
Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hašková Jana1999 BaC Kladno78
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
158.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter76
159.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.66
162.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
163.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
165.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
166.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
167.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Srbová Adéla2000 BaC Kladno44
169.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
179.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.34
180.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
181.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
184.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
186.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
188.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter14
189.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5104
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.5024
3.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška4272
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4272
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3344
6.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3224
7.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.3080
8.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2749
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2664
10.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.2616
11.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2384
Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2384
13.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2200
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
15.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha2144
16.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2069
17.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2064
18.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
19.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2048
20.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2016
21.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1936
22.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1869
23.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1808
24.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1800
25.Krocová Martina1988 Super Stars Most1768
26.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1744
27.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1680
28.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1622
29.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1620
30.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1496
31.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1483
32.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1438
33.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1432
34.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1424
35.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha1376
36.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1306
37.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1286
38.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1282
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1282
40.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1256
41.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha1248
42.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1198
43.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1168
44.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1131
45.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška1130
46.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
47.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice977
48.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.976
49.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň972
50.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška950
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.947
52.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.916
53.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
54.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 901
55.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 890
56.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.889
57.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha840
58.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.832
59.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška819
60.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška807
61.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň781
62.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice771
63.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha726
Srbová Adéla2000 BaC Kladno726
65.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice716
66.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha698
67.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice689
68.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most688
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most688
70.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.685
71.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha684
72.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.677
73.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava672
74.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice651
75.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.645
76.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.628
77.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most627
78.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek606
79.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha594
80.Pořízová Radka1977 Start Jihlava593
81.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava544
82.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice541
83.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.540
84.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.530
85.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
87.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín518
Zachová Adéla2001 Start Jihlava518
89.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.500
90.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
91.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 474
92.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.470
93.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.468
94.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice456
95.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.435
96.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice431
97.Hončíková Hana1979 BaC Kladno426
98.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek390
99.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha386
100.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc372
101.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek366
102.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.362
103.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň360
104.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice358
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové358
106.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.346
107.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.344
108.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic334
109.Polívková Eliška1998 USK Plzeň333
110.Dufková Monika1999 BaC Kladno330
111.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 328
112.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže325
113.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka316
114.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové312
115.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera306
Slatinská Zuzana1991 SK BC Premiera306
117.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
119.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže302
120.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
121.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
122.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
124.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže277
125.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice276
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.276
127.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
128.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže254
129.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 250
130.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice236
131.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
132.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň226
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň226
134.Vítková Adéla1992 Start Jihlava216
135.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
137.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.203
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
139.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín190
140.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň188
141.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
142.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA178
143.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň174
144.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň168
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
146.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany166
147.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
148.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
149.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice150
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice150
153.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň148
154.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
158.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
159.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.125
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.125
Randulová Natálie2000 Badminton Česká125
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
167.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín120
169.Hašková Jana1999 BaC Kladno114
Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.114
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
180.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
181.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
185.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter100
186.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín90
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
188.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
192.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
193.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha80
194.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
203.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
204.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže60
206.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
207.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
208.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
209.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
214.Hodlová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
220.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
221.Hrošová Tereza1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.23
222.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka22
1.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3992
2.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3728
3.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
4.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2728
5.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2549
6.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2472
7.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2261
8.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2208
9.Bášová Alžběta1993 Sokol Radotín Meteor Praha2200
10.Krocová Martina1988 Super Stars Most2104
11.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2056
12.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1944
13.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1800
14.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1693
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1664
16.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1432
17.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1428
18.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1408
19.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1256
Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1256
21.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
22.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice1120
23.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1026
24.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most947
25.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.946
26.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.933
27.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most876
28.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice856
Koldová Veronika1994 Super Stars Most856
Nováčková Anežka1999 USK Plzeň856
31.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška855
32.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice832
33.Srbová Adéla2000 BaC Kladno830
34.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň672
35.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice640
36.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha631
37.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín626
38.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice620
39.Vocelková Anna1994 USK Plzeň619
40.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.617
41.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.616
42.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha598
43.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice596
44.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice594
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška594
46.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava580
47.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice566
48.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava549
49.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška547
50.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.532
51.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha525
52.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
53.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice518
54.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha512
55.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.500
56.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha486
57.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.481
58.Slatinská Zuzana1991 SK BC Premiera474
59.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha466
60.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 460
61.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 454
Pořízová Radka1977 Start Jihlava454
63.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.452
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka452
65.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.434
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice434
67.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.432
68.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice426
69.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.422
70.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
71.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek402
72.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška394
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.394
74.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška392
75.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most390
76.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.386
77.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most376
78.Erbenová Monika1986 BaC Kladno375
79.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
80.Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha360
81.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 358
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most358
83.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera356
84.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže355
85.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 342
86.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.340
87.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
88.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice324
89.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
90.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice316
91.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň314
92.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
93.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.287
94.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.286
95.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.280
98.Polívková Eliška1998 USK Plzeň277
99.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.270
100.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
101.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže258
102.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň253
103.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
104.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň248
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera248
106.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice242
107.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 240
108.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.238
109.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek234
110.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
111.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
112.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
113.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň206
Vítková Adéla1992 Start Jihlava206
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha206
116.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
117.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
118.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice196
119.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.188
120.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže178
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň178
122.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek174
123.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 172
124.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
125.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice162
126.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín160
127.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice158
128.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
130.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka148
131.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka146
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
133.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň140
134.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
135.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.132
Dufková Monika1999 BaC Kladno132
137.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže130
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
140.Pospíšilová Hana1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton128
141.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
143.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín124
144.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.122
145.Hončíková Hana1979 BaC Kladno120
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
147.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Hofmanová Klára2000 SK p.e.m.a. Opava114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
153.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
154.Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.104
155.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
156.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň98
157.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
159.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice90
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
161.Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
163.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Randulová Natálie2000 Badminton Česká86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
167.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc84
169.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hončíková Martina1972 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Ondráčková Nela1991 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice78
181.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně75
182.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
183.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Krajčová Karolína1994 SK Prosek Praha68
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
186.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
188.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha60
189.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
191.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.46
194.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany44
195.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Otáhalová Kateřina1998 Sokol Židlochovice42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
214.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany40
216.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
217.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
221.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter30
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
223.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter26
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Hodlová Jarmila1970 Spartak Chrást26
226.Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
227.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
228.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
229.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter16
230.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1VC Kladna 2015 - KladnoC04.06.2016
2GPC dospělých - Brno - TuřanyC04.06.2016
3GPD dospělých - Brno - TuřanyD04.06.2016
4Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA04.09.2016
5GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
6GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
7GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
81. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
9GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
10GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
11GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
12GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
13GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
14GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
15GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
16GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
17GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
18GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
19GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
202. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
21GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
22Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
23GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
24GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
25GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
26GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
27GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
28GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
29Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
30OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
31OP dospělých - MostSKP14.01.2017
32OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
33OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
34OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
35OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
36OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
37OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
38GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
39MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
40GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
41GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
42GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
43GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
44GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
45GPC dospělých - MostC04.03.2017
46GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
47GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
48VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
49GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
50GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
51GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
52GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
53GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
54GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
553. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
56GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
57Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
58GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
59GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
60GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
61GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
62GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
63GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
64GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
654. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
66GPB Most - MostB04.06.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading