logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 13.06.2017

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
23.05.2016 - 13.06.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2016-2017
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2656
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2384
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1928
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1904
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1744
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
7.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1280
9.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
10.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1136
11.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1072
13.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1013
14.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
15.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
16.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.869
17.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.860
18.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.846
19.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.821
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha803
21.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice789
22.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka707
23.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.696
24.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.642
25.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín624
26.Morávek Michal2002 BaC Kladno602
27.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice594
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most586
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno553
30.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice506
31.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové501
32.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.462
33.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
34.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň444
35.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška428
36.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
37.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 414
38.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice406
39.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš374
40.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
41.Hájek David2000 Super Stars Most344
42.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.341
43.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka314
44.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice306
45.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín281
46.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.279
47.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň274
48.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno270
49.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.268
50.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.263
51.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové253
52.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.242
53.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
54.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.235
55.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.234
56.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha232
57.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most224
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.224
60.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.210
61.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha207
62.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
63.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
64.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.203
65.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
66.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice198
67.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.196
68.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
69.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA186
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
71.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
73.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha174
74.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
75.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.169
76.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.167
77.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
79.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná162
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice162
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
82.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.158
83.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha156
87.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka155
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
89.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
90.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.150
91.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.144
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
93.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy141
94.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.134
Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice134
96.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka128
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.128
99.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.127
100.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek125
101.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
105.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.114
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
108.Altera Jan2004 BaC Kladno108
109.Řepa Václav2001 Super Stars Most105
110.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.98
111.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
112.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.86
114.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín84
115.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.80
116.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
119.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha75
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka75
121.Straka Jakub2000 Super Stars Most72
Ziman Jan2000 BKV Plzeň72
123.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
124.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.68
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice68
126.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná66
128.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice58
129.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
130.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.48
131.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.46
132.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
148.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA39
149.Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
151.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 18
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
155.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
161.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.10
162.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2672
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2672
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2336
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2336
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2304
7.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha2112
8.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 2058
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1888
10.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
11.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1728
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1589
13.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1472
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1472
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
17.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1312
18.Beran Petr1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
21.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1016
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.948
25.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín933
26.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.866
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.866
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most846
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno803
Morávek Michal2002 BaC Kladno803
31.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice784
32.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
33.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice753
34.Hájek David2000 Super Stars Most750
35.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka709
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš709
37.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.696
38.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.669
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.669
40.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.638
41.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice624
42.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha585
43.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice573
44.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška561
45.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.556
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice556
47.Kural Martin1999 USK Plzeň520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
49.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň492
50.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice467
51.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha464
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha464
53.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.455
54.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň426
55.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.424
56.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
58.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka367
59.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice366
60.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice354
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.354
62.Herzán David2002 Slavoj Podivín353
63.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.351
64.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice340
65.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná330
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha330
67.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.328
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.328
69.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice318
70.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
71.Altera Jan2004 BaC Kladno306
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.306
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
75.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice304
76.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.293
77.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most290
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
79.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka289
80.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
81.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.274
82.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.267
83.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy266
84.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
86.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka242
Řepa Václav2001 Super Stars Most242
88.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.239
89.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA234
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná234
91.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.232
92.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
94.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.206
95.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
97.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka164
98.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.160
99.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha156
Straka Jakub2000 Super Stars Most156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
103.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.154
104.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
105.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
106.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
107.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.128
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha128
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice128
110.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
111.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.125
112.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
114.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.116
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.116
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.116
117.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
122.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
124.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín84
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín84
127.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 78
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 78
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
147.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
155.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2389
2.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1984
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1776
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1747
5.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1672
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1664
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1659
8.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1536
9.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1440
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1128
11.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
12.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 1048
13.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1042
14.Twardzik Adam2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1038
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
16.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.781
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno742
18.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.720
19.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka685
20.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.671
21.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.656
22.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
23.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice612
24.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most608
25.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha561
26.Hájek David2000 Super Stars Most559
27.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka520
28.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice514
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno505
30.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
31.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.482
32.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška454
33.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.446
34.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice440
35.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
36.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice370
37.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň358
38.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha356
39.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
40.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
41.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice330
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš330
43.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
44.Hykyš Dominik2002 BK Goram Teplice, z.s.304
45.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.276
46.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno270
47.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.266
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.266
49.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
50.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.236
52.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň234
53.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
54.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.216
55.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.214
56.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka202
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.202
58.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
59.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA198
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice198
61.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
62.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
64.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
65.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín180
Ziman Jan2000 BKV Plzeň180
67.Řepa Václav2001 Super Stars Most166
68.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
69.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
71.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
73.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
74.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha144
75.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
77.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha132
79.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most128
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.128
81.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
82.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
84.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.116
85.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.114
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice114
88.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
89.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha88
90.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.86
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
94.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.80
95.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
103.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek76
104.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
105.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.68
106.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
107.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
110.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
124.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2672
2.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2469
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2464
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1680
6.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1413
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1360
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1344
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1286
10.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1243
11.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1200
12.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
13.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1024
14.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.886
15.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.856
16.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most824
17.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.789
18.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
19.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška740
20.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice719
21.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice708
22.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.668
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.654
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice608
25.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most555
26.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice510
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň507
28.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.506
29.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha491
31.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
32.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.443
33.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.430
34.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
35.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 396
36.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.363
37.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
38.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice344
39.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
40.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.335
41.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
42.Dufková Monika1999 BaC Kladno328
43.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.318
44.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.314
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
46.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA296
47.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.294
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška294
49.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň278
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň278
51.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most276
52.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 274
53.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.268
54.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha266
55.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
57.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň251
58.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice238
59.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most221
60.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.212
Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.212
62.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice208
63.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.205
64.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
65.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most196
66.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín192
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
69.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most191
70.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže190
71.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Zachová Adéla2001 Start Jihlava180
73.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.159
74.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
75.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
76.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.149
77.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň144
78.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha140
79.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
80.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.137
81.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.122
82.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
83.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
87.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA108
88.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.105
89.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň99
90.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
91.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
93.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
94.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
103.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň59
104.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.56
105.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Srbová Adéla2000 BaC Kladno54
107.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
115.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
116.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2709
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2544
3.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2466
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2064
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2064
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1792
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1776
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1776
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1776
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1664
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1648
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1648
15.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1616
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
17.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1504
18.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1496
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
20.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1200
21.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
22.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1086
23.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1061
24.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice931
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha927
28.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 920
29.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 918
30.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
31.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.899
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice837
33.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.789
34.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň764
35.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice732
Srbová Adéla2000 BaC Kladno732
37.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.680
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.680
39.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.612
40.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most606
41.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most594
42.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha585
43.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
45.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.501
46.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
47.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
48.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.490
49.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice467
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice467
51.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.450
52.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška434
53.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.408
54.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice400
55.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice391
56.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.382
57.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
58.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
59.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.339
60.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň338
61.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
62.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA329
63.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most317
64.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň264
65.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
66.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.242
67.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň240
68.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
70.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.208
71.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.207
72.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
73.Dufková Monika1999 BaC Kladno203
74.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.202
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.202
76.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.200
77.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
80.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň188
81.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
83.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka152
84.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín147
Zachová Adéla2001 Start Jihlava147
86.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
87.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most125
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha125
89.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.116
90.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
103.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka112
104.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
105.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
107.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
117.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.46
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2416
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2384
3.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1984
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1749
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1688
6.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1664
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1190
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1144
9.Švábíková Tereza2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.1104
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1077
11.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1048
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1038
14.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice942
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
16.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha896
17.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.894
18.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.886
19.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.781
20.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 680
21.Růžičková Marie2003 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.658
22.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.647
23.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
25.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
26.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice612
27.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška594
28.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most579
29.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha561
30.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
31.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice523
32.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice520
33.Moravcová Michaela2000 Badmintonový oddíl Chance Ostrava z.s.514
34.Srbová Adéla2000 BaC Kladno505
35.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
36.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most486
37.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.451
38.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most431
39.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice410
40.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.390
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.390
42.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň387
43.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
44.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most338
45.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
46.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.330
47.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.329
48.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň326
49.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.308
50.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.294
51.Dufková Monika1999 BaC Kladno278
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
53.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice274
54.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.270
55.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
56.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.246
57.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA244
58.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.236
59.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň226
60.Zachová Adéla2001 Start Jihlava204
61.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.202
62.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška196
63.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
64.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.182
65.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.172
66.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most166
67.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
70.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most160
71.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže158
72.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
75.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.152
76.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
77.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
78.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most142
79.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.138
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.138
82.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA132
83.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.130
84.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.126
85.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň124
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
87.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
89.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
90.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.112
91.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha88
92.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
93.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
94.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
105.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže76
106.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
107.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.68
108.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň46
109.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice42
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
118.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
119.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading