logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 07.09.2017

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
03.09.2016 - 07.09.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2501
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2309
3.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2189
4.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2181
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1640
6.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1584
7.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1392
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1355
9.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1302
10.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1110
11.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
12.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice884
13.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice788
14.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem731
15.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.719
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.719
17.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg706
18.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
19.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.676
20.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.670
22.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice658
23.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav646
24.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.610
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice610
26.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary566
27.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
28.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha486
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.486
30.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
31.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.472
32.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 460
33.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice444
34.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka426
35.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš420
36.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.414
37.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
38.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.381
39.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové368
40.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
41.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.330
42.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany329
43.Kundrát David2006 Badminton VK Aš324
44.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
48.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
50.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.308
51.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice307
52.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka296
53.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice292
54.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.280
56.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
58.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
59.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice268
60.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.267
Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka267
62.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.256
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha256
64.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
65.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
66.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice240
67.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
68.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš221
69.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice220
70.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.216
72.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice208
73.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk204
74.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou201
75.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové196
76.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice193
77.Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg192
78.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice188
79.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš184
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
82.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.182
83.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg180
Seidl Filip2006 Super Stars Most180
85.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
87.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice168
88.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.164
89.Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
90.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.159
91.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha156
92.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice152
93.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.148
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice148
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.148
96.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.142
97.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš140
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA140
99.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary137
100.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže136
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice136
102.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice132
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha132
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou132
105.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.128
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY128
107.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm127
108.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Solar Jan2005 SK Prosek Praha124
110.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 123
111.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.122
112.Klokan Jakub2008 Super Stars Most121
113.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice115
114.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most112
115.Vališ Jan2006 Super Stars Most111
116.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice108
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice108
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka108
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
120.Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.107
121.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha104
Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.104
125.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
126.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš100
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.100
128.Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
129.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha92
130.Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou90
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.90
132.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš88
133.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
134.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové84
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
136.Gašparín Adam2007 Super Stars Most81
137.Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou78
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice78
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.78
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha78
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice78
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 78
143.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice76
Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice76
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové76
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.76
Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš76
148.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
149.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice71
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha71
151.Klokan Jan2006 Super Stars Most70
152.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.69
153.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA68
154.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most66
155.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 63
156.Melcher Patrik2006 SK Podolí61
157.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.60
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže60
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.60
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice60
163.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA57
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš57
165.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš56
168.Horák Maxmilián2007 SK Podolí55
169.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška54
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška54
171.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.49
172.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice46
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary46
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná46
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
178.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha44
179.Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
186.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha41
187.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
188.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.39
189.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
190.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.37
191.Dobeš Miroslav2006 SK Podolí36
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.36
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany36
194.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha34
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
196.Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most32
197.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 31
198.Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.30
201.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha29
202.Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany28
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 28
204.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice27
205.Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice26
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha26
208.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
209.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín24
Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha24
211.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA22
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.22
213.Nový Mikuláš2005 SK Hamr, z.s. 21
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
215.Krahula Jan2005 SK Podolí20
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.20
217.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.19
218.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš18
Hrůza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav18
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
224.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš17
225.Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.16
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
227.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha15
228.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most14
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
236.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.13
Russina Jan2005 Kabal team Karviná13
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 13
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
240.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
245.Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 11
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.11
247.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Slížek Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
256.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Šmedek Jan2005 SK Podolí9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
264.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.8
266.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.7
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.7
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 7
270.Belda Josef2005 BK 93 Hořovice6
Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.6
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 6
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.6
277.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.5
278.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA4
Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.4
281.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice3
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
285.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII2
Plainer Antonín2007 Sokol Radotín Meteor Praha2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
289.Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3109
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3077
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.3024
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2328
5.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1829
6.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1776
Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1776
8.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1744
9.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1680
10.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1638
11.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1584
12.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1456
13.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1430
14.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1340
15.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1326
16.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1256
17.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary1216
18.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1159
19.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1149
20.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1112
21.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1043
22.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1026
23.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice958
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice958
25.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.948
26.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.918
27.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.909
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.862
29.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.836
30.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg776
31.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice763
32.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.718
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav718
34.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 706
35.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové704
36.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš695
37.Kundrát David2006 Badminton VK Aš682
38.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most681
39.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
40.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.669
41.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka622
42.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové610
43.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.569
44.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš540
45.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.516
46.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.504
48.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.464
49.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany453
50.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
52.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk444
53.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha418
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.418
57.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice393
58.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.386
59.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha384
60.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha382
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
62.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.366
63.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.360
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice360
65.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice359
66.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka356
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.356
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice356
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice356
70.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín352
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice352
72.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš344
73.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice342
74.Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.340
75.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.320
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.320
77.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice316
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
79.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha314
80.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka308
81.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary306
82.Horák Maxmilián2007 SK Podolí284
83.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
84.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.276
85.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem272
86.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.266
87.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha252
88.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice248
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm248
90.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže244
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA244
92.Melcher Patrik2006 SK Podolí242
93.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice240
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
95.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš234
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš234
97.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary228
Suchopár Jan2006 Super Stars Most228
99.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.224
Seidl Filip2006 Super Stars Most224
101.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.220
102.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY214
103.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.208
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže208
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
107.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
108.Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
109.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.202
Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha202
111.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha194
112.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha192
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
114.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice180
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice180
118.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice176
Klokan Jakub2008 Super Stars Most176
120.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
121.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové164
122.Dobeš Miroslav2006 SK Podolí162
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg162
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice162
125.Vališ Jan2006 Super Stars Most160
126.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice156
129.Klokan Jan2006 Super Stars Most154
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha154
131.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš144
132.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.138
133.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 136
134.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
135.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice130
136.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most128
Solar Jan2005 SK Prosek Praha128
138.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.124
140.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.120
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA120
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
145.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
146.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.116
147.Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou114
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou114
150.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA110
151.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
152.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice102
153.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
154.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha92
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
156.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka90
157.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice88
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
160.Krahula Jan2005 SK Podolí86
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.86
Russina Jan2005 Kabal team Karviná86
163.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín84
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice84
165.Gašparín Adam2007 Super Stars Most80
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha80
167.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Jonáš Václav2006 BaC Kladno78
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice78
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš78
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Šmedek Jan2005 SK Podolí78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška78
184.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
185.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 68
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 68
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou68
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 68
189.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha52
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha52
192.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
193.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha46
196.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš42
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.42
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Müller Mikuláš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
216.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
217.Hrůza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany38
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
223.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.28
224.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Pražák Dennis2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 26
235.Kučera Marek2007 TJ Sokol Štěpánovice14
Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA14
Paluska Ondřej2005 TJ Sokol Praha XIII14
Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2709
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2384
3.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2144
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1756
5.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1584
6.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1398
7.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1344
8.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1277
9.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
10.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.948
11.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.906
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.906
13.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice873
14.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.850
15.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha812
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha812
17.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
18.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary751
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.693
20.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice684
21.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg644
22.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice630
23.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 588
24.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.541
25.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav527
26.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
27.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš502
28.Kundrát David2006 Badminton VK Aš494
29.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.490
30.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.479
31.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
32.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
33.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice418
34.Palinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem416
35.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
36.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.406
37.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín392
38.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice384
39.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha382
40.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.368
41.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most359
42.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš344
43.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové340
45.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
46.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.310
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice310
48.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.294
49.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.288
50.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.280
51.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš276
52.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.270
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové270
54.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
55.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka258
56.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany252
57.Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.250
58.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice248
61.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka244
62.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice240
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice240
64.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.232
65.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka224
66.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice218
67.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš216
68.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice214
69.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
71.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.204
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
73.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha200
74.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
75.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice192
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice192
77.Seidl Filip2006 Super Stars Most180
78.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha178
79.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
80.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice166
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY166
82.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice164
83.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš162
84.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary156
85.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha149
86.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.148
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže148
88.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice142
90.Suchopár Jan2006 Super Stars Most140
91.Vališ Jan2006 Super Stars Most136
92.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka132
94.Horák Maxmilián2007 SK Podolí130
95.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové128
96.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.126
97.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.124
98.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín120
99.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.116
100.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.114
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
102.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.113
103.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže112
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.112
105.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice108
106.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha103
107.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou102
108.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
109.Dobeš Miroslav2006 SK Podolí96
Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
112.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most94
113.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
114.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.90
115.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice88
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice88
117.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha86
119.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš84
Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Klokan Jakub2008 Super Stars Most84
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
125.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.80
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA80
Solar Jan2005 SK Prosek Praha80
128.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA78
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
132.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 72
133.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA71
134.Gašparín Adam2007 Super Stars Most68
135.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou66
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha66
137.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha64
Klokan Jan2006 Super Stars Most64
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha64
140.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
141.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most46
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.46
144.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš42
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
167.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.38
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 38
170.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
171.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hrůza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA26
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
179.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
180.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha16
181.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
192.Krahula Jan2005 SK Podolí13
193.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav12
Šmedek Jan2005 SK Podolí12
201.Podlipný Adam2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2832
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2709
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2352
4.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2064
5.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1920
6.Žurková Valérie2005 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1781
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1350
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1340
9.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1104
10.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1016
11.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1014
12.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic948
13.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
14.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.836
15.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka791
16.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most788
17.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.732
18.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice706
19.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš694
20.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové670
21.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice611
22.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.498
23.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka486
24.Benediktová Klára2005 USK Plzeň480
25.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.464
26.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.456
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.456
28.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha454
29.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice410
30.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.409
31.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.405
32.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové392
33.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.370
34.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.360
35.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.358
36.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
37.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha350
38.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha310
39.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk300
40.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice296
41.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.295
42.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice290
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice290
44.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
46.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.282
47.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
48.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš276
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
50.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže273
51.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany265
52.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín264
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš264
55.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš260
56.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.259
57.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice256
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice256
60.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha248
61.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
62.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha236
63.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice232
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín232
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš232
66.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.230
67.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany222
68.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice220
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha220
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha220
72.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.218
73.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš217
74.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka216
75.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
76.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek202
77.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.200
78.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.198
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
80.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.197
81.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.192
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava192
83.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou185
84.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha182
85.Portová Anna2007 Super Stars Most181
86.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most176
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic176
89.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.170
90.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.168
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice168
92.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže167
93.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.164
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most164
95.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA162
Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha162
97.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
98.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice159
99.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.154
100.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
102.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.150
103.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš148
104.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha142
105.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha140
106.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem138
107.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha136
109.Marková Julie2005 Start Jihlava135
110.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice132
111.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.130
112.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most128
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.128
114.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha126
115.Chvastková Julie2006 Start Jihlava120
Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice120
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most120
119.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice117
120.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže115
Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary115
122.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
123.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.112
125.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 108
126.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
127.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
128.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice101
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.101
130.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice96
131.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.91
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice91
133.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.88
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA88
135.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín84
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška84
137.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava81
138.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.80
139.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové78
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň78
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha78
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice78
146.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.76
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno76
148.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.72
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice72
150.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary70
151.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
152.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.64
153.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.60
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most60
155.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice58
156.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA56
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
159.Dobešová Markéta2007 SK Podolí54
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
161.Křížová Anna2006 Super Stars Most53
162.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton52
164.Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
165.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.46
166.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš45
167.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže44
168.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.43
169.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.42
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Šmerdová Šárka2005 SK Podolí42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno42
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
179.Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
182.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.37
184.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany35
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA35
186.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem33
187.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha31
188.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most30
Poláková Karolína2005 BaC Kladno30
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice30
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
193.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 28
194.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.27
Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY27
196.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha26
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary26
Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.26
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.26
200.Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka25
201.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice24
202.Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.23
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 23
204.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.22
Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most22
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.22
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
209.Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice20
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice20
211.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha19
Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha19
213.Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha18
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav18
217.Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 14
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 14
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
220.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.13
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.13
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.13
223.Čiháková Eliška2008 BK 93 Hořovice12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno12
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most12
229.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.10
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.10
234.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Kynclová Silvie2006 SK Podolí9
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany9
238.Straková Aneta2006 SK Prosek Praha8
239.Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha7
240.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Herudková Elen2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Pszczólkova Patricie 2005 SK Prosek Praha6
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
245.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
247.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha4
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.4
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 4
Holaňová Anna2007 BK Kopřivnice, z.s.4
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Vavřečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.4
256.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 3
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice3
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
260.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2
Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Marešová Anna2006 SK Prosek Praha2
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.2
Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.2
265.Vodáková Barbora2009 Badminton Sharks Brno, z.s.1
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3189
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3189
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2960
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2757
5.Žurková Valérie2005 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.2549
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2309
7.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice2008
8.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1798
9.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1546
10.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1541
11.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1494
12.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
13.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha1342
14.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1266
15.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš1158
16.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1152
17.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1100
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1100
19.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1076
20.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice969
21.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice918
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové918
Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic918
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.918
25.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha886
26.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.862
27.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha824
28.Benediktová Klára2005 USK Plzeň791
29.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
30.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most751
31.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.705
32.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.694
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.694
34.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové682
35.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.628
36.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.618
37.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.597
38.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha582
39.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
41.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.522
42.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha514
43.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.504
44.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš480
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš480
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
47.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.458
48.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk456
49.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.453
50.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha444
51.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice431
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice431
53.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš408
54.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice406
55.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice403
56.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka398
57.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže392
58.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín386
59.Marková Julie2005 Start Jihlava384
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava384
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.384
62.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
64.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice380
65.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.377
66.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.370
67.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice356
68.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha350
69.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka348
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš348
71.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem340
72.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
73.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA336
74.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže328
75.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany320
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha320
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice320
78.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha318
79.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.304
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem304
81.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
82.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.294
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
84.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice288
85.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.281
86.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice276
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most276
88.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.272
89.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem268
90.Portová Anna2007 Super Stars Most256
91.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha248
92.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 244
Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.244
94.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek239
95.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš238
96.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA236
97.Chvastková Julie2006 Start Jihlava234
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
101.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha230
102.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most228
103.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha220
104.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most216
Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice216
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice216
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
108.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most212
109.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
110.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.206
111.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary202
112.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany200
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
115.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín192
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
118.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže184
119.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.180
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany180
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš180
122.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
123.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
124.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha170
125.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.164
127.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice156
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice156
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice156
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno156
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška156
133.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha154
134.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
135.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA148
136.Křížová Anna2006 Super Stars Most142
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha142
138.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most132
139.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.125
140.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha124
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.124
142.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno120
143.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.116
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.116
145.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice114
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice114
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.114
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
151.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.94
152.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
153.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.78
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice78
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Dobešová Markéta2007 SK Podolí78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most78
Kynclová Silvie2006 SK Podolí78
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Poláková Karolína2005 BaC Kladno78
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice78
Šmerdová Šárka2005 SK Podolí78
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
173.Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
174.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary66
175.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.60
Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha60
177.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže52
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice52
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice52
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice52
184.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
186.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha48
187.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
188.Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav42
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno42
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno42
195.Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice40
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA40
197.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most38
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.38
201.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 26
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
212.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 14
Lososová Adéla2006 SK Badminton Tábor, z.s.14
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2560
2.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2469
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2309
4.Žurková Valérie2005 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.2054
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1664
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1584
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1303
8.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1196
9.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
10.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1005
11.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.945
12.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha864
13.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.850
14.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha812
15.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice776
16.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha750
17.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.749
18.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.737
19.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.706
20.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice701
21.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice684
22.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka648
23.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice630
24.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš602
25.Kortusová Barbora2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic590
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň528
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové528
28.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka516
29.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš502
30.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
31.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.468
32.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.446
33.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
34.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.440
35.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.404
36.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice384
38.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.370
39.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové356
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín356
41.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem352
42.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice343
43.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.342
44.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš336
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka336
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš336
47.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
48.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.323
49.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
50.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
51.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem302
52.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš276
54.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice268
55.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany252
56.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha250
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.250
58.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice240
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk240
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most240
61.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice238
62.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.221
63.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.218
64.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.216
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha216
66.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha214
67.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
68.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže208
69.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem204
70.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany202
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.202
72.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava198
73.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
74.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
76.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice188
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha188
78.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha182
79.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most180
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.180
81.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary178
82.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
83.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice175
84.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže172
86.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
87.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha166
88.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš162
89.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most160
90.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.158
91.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín156
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.156
93.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.154
94.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice148
95.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA142
96.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha138
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou138
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA138
99.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
102.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš134
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha134
104.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.133
105.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
106.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice130
107.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže126
108.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
109.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín120
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most120
113.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
114.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
115.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.108
116.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice106
117.Portová Anna2007 Super Stars Most100
118.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 96
120.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany92
121.Dobešová Markéta2007 SK Podolí90
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.90
Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha90
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
125.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.88
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.88
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary88
128.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
129.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice84
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.84
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava84
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno84
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška84
135.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha83
136.Křížová Anna2006 Super Stars Most82
137.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
140.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha76
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
142.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.68
143.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.66
144.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA64
145.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha62
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha62
147.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Marková Julie2005 Start Jihlava54
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
151.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem52
152.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
153.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.46
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
157.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most42
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice42
Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Poláková Karolína2005 BaC Kladno42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno42
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
175.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most40
176.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem38
177.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň30
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha30
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA30
180.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha28
181.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice26
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
187.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
188.Hadravová Simona2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice14
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice14
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 14
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
198.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.12
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav12
202.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže4
Konrádová Veronika2005 SK Hamr, z.s. 4
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Radimská Viktorie2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Vlčková Veronika2006 Sokol Radotín Meteor Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U13 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
2GPC U13 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
3Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5017.09.2016
4GPC U13 - otevřený - KarvináC17.09.2016
5GPD U13 - Kralupy nad VltavouD24.09.2016
6GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5024.09.2016
7GPE/50 U11 - otevřený - KlimkoviceE5028.09.2016
8GPC U13 - Český KrumlovC01.10.2016
9GPC U13 - otevřený - Brno - LíšeňC01.10.2016
10GPD U13 - otevřený - MostD02.10.2016
11GPD Prahy U13 - Praha - ZMD08.10.2016
12GPD U13 - České BudějoviceD09.10.2016
132. GPB U13 - Praha - HamrB23.10.2016
14OP U13 - Liberec - VesecSKP29.10.2016
15OP U13 - České BudějoviceSKP29.10.2016
16OP U13 - Benátky nad JizerouSKP29.10.2016
17OP U13 - Karlovy VarySKP05.11.2016
18OP U13 - Praha - HamrSKP06.11.2016
19GPD U13 - otevřený - LiberecD12.11.2016
20GPD U13 - otevřený - AšD12.11.2016
21GPE/50 U11 - otevřený - PřerovE5012.11.2016
22OP U13 - Podolí u BrnaSKP17.11.2016
23OP U13 - OpavaSKP19.11.2016
24OP U13 - Hradec KrálovéSKP19.11.2016
25MČR U13 - Český KrumlovMČR27.11.2016
26GPD U13 - České BudějoviceD03.12.2016
27GPC U13 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC03.12.2016
28VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
29GPC U13 - otevřený - KladnoC04.12.2016
30VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceE5004.12.2016
31Vánoční turnaj U13 - otevřený - LiberecC18.12.2016
321. GPD U13 - Praha - HamrD07.01.2017
33Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5007.01.2017
341. GPD U13 - MostD08.01.2017
351. GPD U13 - LiberecD08.01.2017
361. GPC U13 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
371. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
381. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
39GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
401. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
411. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
421. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
431. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
441. GPA U13 - AšA05.02.2017
45GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
46GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
47GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
48GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
49GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
50Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
51Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
52GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
53GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
54GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
55GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
56GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
57GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
58GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
591. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
60GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
612. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
62GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
632. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
64GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
65GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
66GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
67X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
682. GPD U13 - MostD07.05.2017
692. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
702. GPC U13 - MostC13.05.2017
712. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
722. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
732. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
74GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
752. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
762. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
77GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
78GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
792. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
80GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading