logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 14.09.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
05.09.2016 - 14.09.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3120
3.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3058
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2944
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň2688
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2640
7.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2464
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2432
9.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
11.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1776
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1736
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1640
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1474
15.Louda Jan1999 USK Plzeň1384
16.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1344
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1294
18.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1258
19.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1240
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1227
21.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1162
23.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
24.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1058
25.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové984
26.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha973
27.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
29.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška880
30.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka861
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.856
32.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové831
33.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic811
34.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.763
35.Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
36.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
37.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.733
38.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice727
39.Kural Martin1999 USK Plzeň706
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha706
41.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.697
42.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most674
43.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 665
44.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.641
45.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
46.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.614
47.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.594
Repiar Samuel1994 Super Stars Most594
49.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno577
50.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
51.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.566
52.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.544
53.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.531
54.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice528
55.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
56.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže515
57.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška501
58.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.478
59.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.476
60.Oros Ladislav1971 Super Stars Most464
61.Port Jan1972 Super Stars Most460
62.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.448
63.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.436
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové436
65.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň434
66.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.430
67.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
68.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton418
70.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno416
71.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha408
72.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most394
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
74.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton377
76.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.370
77.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň367
78.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
79.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.364
Skrčený Daniel1978 BaC Kladno364
81.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška362
82.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava360
83.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice358
84.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno337
85.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
86.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.334
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 334
88.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton330
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
90.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
91.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera322
92.Konupka Jiří1965 BaC Kladno314
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.314
94.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.306
95.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.298
96.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška294
97.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.288
98.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 286
99.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha284
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové284
101.Šula Fabian1995 TJ Ostrov278
102.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň268
103.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 260
104.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice255
105.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.254
106.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
107.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc242
108.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň241
109.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka236
110.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice230
111.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.226
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.226
113.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.224
114.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
115.Morávek Michal2002 BaC Kladno216
116.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.214
117.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc213
118.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň212
120.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter210
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 210
Poříz Leoš1974 Start Jihlava210
123.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
124.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.206
125.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže199
126.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
127.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice191
128.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.189
129.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem188
130.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice182
131.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň174
132.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.170
133.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany169
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka169
135.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška168
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
137.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton166
138.Čapek Jiří1975 Super Stars Most165
139.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha162
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno162
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek162
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 162
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha162
144.Hájek David2000 Super Stars Most160
Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice160
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.160
148.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton158
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
Suttr Martin1979 Spartak Chrást158
152.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary156
Helar Jakub1992 Start Jihlava156
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice156
155.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.154
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice154
158.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň151
159.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
162.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.148
163.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
164.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové146
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno146
166.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno144
167.Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
168.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice135
169.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.132
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice132
171.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA130
173.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže129
174.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek128
175.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
177.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.125
180.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
181.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.123
182.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.120
183.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
184.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň116
Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.116
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň116
187.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 114
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
189.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
Pistulka Radek1997 USK Plzeň112
192.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.108
193.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy106
Twardzik Adam2001 Super Stars Most106
195.Palán Václav2001 SK Prosek Praha102
196.Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.100
197.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
198.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.98
199.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha96
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc96
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín96
203.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice95
204.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.94
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň94
206.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně91
207.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná90
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně90
212.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.89
213.Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.88
215.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.84
216.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek83
217.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň81
218.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
221.Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
226.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.76
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek76
228.Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 74
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
231.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže73
232.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.72
Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 72
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
236.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice70
237.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
238.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
240.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice64
241.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka62
242.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
244.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha58
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže58
246.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
249.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha55
251.Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
253.Kubík Jiří1977 SK Jupiter52
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže52
256.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
257.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
258.Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
263.Novotný Robert1978 BaC Kladno44
264.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové42
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.42
278.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
280.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška40
282.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
283.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka33
284.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice32
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
287.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Purnama Alexandr1980 SK Radonice, z.s.30
289.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany29
290.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň28
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany28
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.28
293.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
294.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
299.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
300.Pašek Michal1987 SK Jupiter24
301.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany23
302.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek21
303.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany20
304.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
310.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
318.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň14
321.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
323.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.12
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík12
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice12
332.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
334.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.9
339.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary6
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 6
341.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka4
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň4
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
Vild Petr1974 SK Jupiter4
345.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4120
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4112
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4112
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3400
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3344
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3262
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2989
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2720
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
Louda Jiří1995 USK Plzeň2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2536
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2536
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2504
18.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2309
19.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2304
20.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2208
21.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2080
22.Louda Jan1999 USK Plzeň2024
23.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1622
24.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1616
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1616
26.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1613
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1558
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
29.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1394
30.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1384
31.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1269
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1232
33.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1186
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1186
35.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1150
36.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1140
37.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
38.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1126
39.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1115
40.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1114
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1114
42.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1080
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
44.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
45.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1031
46.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1024
47.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1016
48.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
51.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha920
52.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.868
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.868
54.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.856
55.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.854
56.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
57.Pistulka Radek1997 USK Plzeň799
58.Port Jan1972 Super Stars Most796
59.Palán Václav2001 SK Prosek Praha794
60.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice786
61.Kural Martin1999 USK Plzeň775
62.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
63.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
Oros Ladislav1971 Super Stars Most760
66.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.742
67.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové734
68.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
69.Jirásek Jan1972 BaC Kladno719
70.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.710
71.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice707
72.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.698
73.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.694
74.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň678
75.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice677
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice677
77.Helar Ondřej1995 Start Jihlava665
78.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná662
79.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška660
80.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice634
81.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.632
82.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové630
83.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.607
84.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška606
85.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice603
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.603
Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno603
88.Helar Jakub1992 Start Jihlava592
89.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové579
90.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové568
91.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic562
92.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice558
93.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice544
94.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera522
95.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.514
96.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno511
97.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška510
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
99.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.508
100.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.501
102.Morávek Michal2002 BaC Kladno498
103.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.497
104.Konupka Jiří1965 BaC Kladno494
105.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice492
106.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.488
107.Šula Fabian1995 TJ Ostrov486
108.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.479
109.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most470
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
111.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
112.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.455
113.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc440
114.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 434
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
116.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 432
117.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.425
118.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice416
119.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice408
120.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška400
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka400
122.Hájek David2000 Super Stars Most398
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
125.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
127.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno386
128.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.378
129.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín376
130.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice374
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek374
134.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 372
135.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.370
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň370
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň370
138.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.366
139.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň365
140.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.362
141.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice360
142.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.358
143.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové356
144.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice342
145.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.341
146.Čapek Jiří1975 Super Stars Most330
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
148.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 326
149.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice324
150.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 320
152.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice315
153.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška312
154.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice310
155.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň308
156.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
158.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava294
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera294
160.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.292
161.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
163.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň274
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka274
165.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha270
166.Twardzik Adam2001 Super Stars Most266
167.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany262
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně262
169.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň256
170.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno252
171.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton250
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
173.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
176.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.247
177.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter246
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc246
179.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže242
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň242
181.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže238
Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže238
183.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové235
184.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.234
185.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
186.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.226
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.226
188.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
189.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.222
190.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 220
191.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek214
192.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha212
193.Suttr Martin1979 Spartak Chrást210
194.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
195.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
196.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
197.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.202
198.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň201
199.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň200
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.200
201.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.198
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 198
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.198
205.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.196
206.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.194
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka194
208.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.192
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno192
212.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.184
213.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.182
214.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
215.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
216.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 168
217.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
218.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
220.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
221.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha162
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek162
223.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
224.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice156
228.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 154
230.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.152
231.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
232.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
233.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.144
Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
235.Drudík Ota1992 USK Plzeň138
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice138
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
241.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 130
242.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
244.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
249.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
251.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc124
Novotný Robert1978 BaC Kladno124
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
254.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 122
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
256.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
258.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek116
259.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany114
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava114
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
269.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice112
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
272.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
273.Vild Petr1974 SK Jupiter104
274.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka102
275.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary100
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha100
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
278.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
279.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
280.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
284.Behenský Roman1967 Spartak Chrást82
285.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Repiar Samuel1994 Super Stars Most80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
289.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice, z.s.78
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové78
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.78
308.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
309.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
310.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany70
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy70
313.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek68
314.Pašek Michal1987 SK Jupiter66
315.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany64
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
318.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany60
319.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy54
320.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
321.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže50
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany50
323.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
324.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
330.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
350.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
355.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže38
356.Kubík Jiří1977 SK Jupiter34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže34
359.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
362.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
364.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
365.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
366.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
370.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
371.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
377.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 12
378.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4704
2.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3752
3.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3102
5.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3056
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2728
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2408
8.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2328
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2224
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1960
12.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
13.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
14.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1664
15.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1616
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1616
17.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1296
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1256
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1093
21.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
22.Helar Ondřej1995 Start Jihlava978
23.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha934
24.Pistulka Radek1997 USK Plzeň892
25.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.888
26.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno883
27.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.862
28.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.856
29.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice808
30.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.778
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most772
32.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže715
33.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice698
34.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha675
35.Palán Václav2001 SK Prosek Praha644
36.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha636
37.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň630
38.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha616
39.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška606
40.Port Jan1972 Super Stars Most590
41.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
42.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha564
43.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.560
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice560
45.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.558
46.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 544
47.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic541
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
49.Poříz Leoš1974 Start Jihlava534
50.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.532
51.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 530
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.530
53.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice528
55.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha525
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice525
57.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.522
58.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
59.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice499
60.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.470
61.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha460
62.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.455
63.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton454
64.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.452
65.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno451
66.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice426
67.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava422
68.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové421
69.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín416
70.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.406
71.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most398
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
73.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové392
74.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA384
75.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.368
76.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň357
77.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera356
78.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň353
79.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera348
80.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
81.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.334
82.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.326
83.Hájek David2000 Super Stars Most316
84.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
85.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást314
86.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové302
Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.302
Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.302
89.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
90.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka288
91.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc286
92.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.284
93.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
96.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice278
97.Louda Jiří1995 USK Plzeň277
98.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.270
Konupka Jiří1965 BaC Kladno270
100.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.269
101.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.262
102.Helar Jakub1992 Start Jihlava250
103.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice248
104.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.245
105.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.238
106.Kudláček Josef1965 TJ Sokol Křemže234
107.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice230
108.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice228
109.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka226
110.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter218
111.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem208
113.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice204
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška204
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.204
116.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
117.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice196
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
119.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
120.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
121.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
123.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.180
124.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.168
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň168
126.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha166
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže166
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
130.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
131.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň164
132.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
133.Čapek Jiří1975 Super Stars Most156
134.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
135.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.150
136.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka146
137.Suttr Martin1979 Spartak Chrást144
138.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany142
139.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 140
140.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka138
141.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.137
142.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.132
König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton132
144.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
145.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
146.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
148.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže116
149.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
157.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové112
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
160.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně111
161.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.110
162.Twardzik Adam2001 Super Stars Most106
163.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek104
Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 104
165.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc102
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera102
167.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 100
168.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek96
169.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
171.Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
173.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň88
Novotný Robert1978 BaC Kladno88
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže88
176.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 86
180.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc84
183.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
185.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška78
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 78
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.78
195.Schmied Martin1982 TJ Chropyně75
196.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
197.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
198.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
199.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
203.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
204.Kural Martin1999 USK Plzeň64
205.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.58
206.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava56
208.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
209.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
210.Behenský Roman1967 Spartak Chrást48
211.Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
215.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.42
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Jirásek Jan1972 BaC Kladno42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška42
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.42
234.Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
237.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
239.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
242.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
247.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
248.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
249.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
250.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň16
252.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
255.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice4352
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3304
3.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3296
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2896
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2744
6.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
7.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2421
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
9.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2077
10.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1976
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1944
12.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1840
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1781
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1776
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1656
17.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1536
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1323
19.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1272
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1216
21.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1197
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava941
25.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most914
26.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 892
27.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 889
28.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most871
29.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.870
30.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.800
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň772
32.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
33.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most734
35.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice714
36.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.706
37.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška677
38.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice665
39.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice642
40.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.640
41.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice634
42.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice632
43.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
44.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice616
45.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice560
46.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.547
47.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň528
48.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha526
49.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek522
50.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 496
51.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice486
52.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.478
53.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška477
54.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.473
55.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
56.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň452
57.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha448
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.448
59.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice439
60.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.437
61.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha435
62.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice434
63.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice423
64.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
65.Vocelková Anna1994 USK Plzeň402
66.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
67.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.395
68.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
Pořízová Radka1977 Start Jihlava394
70.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 392
71.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže382
72.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.372
73.Zachová Adéla2001 Start Jihlava370
74.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín354
75.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže353
76.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice346
77.Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.336
78.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.334
79.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.326
80.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice318
81.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek313
82.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera288
83.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín286
84.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha285
85.Dufková Monika1999 BaC Kladno270
86.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.262
87.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže259
88.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
89.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.251
90.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.248
91.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek246
92.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
93.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška226
94.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň220
95.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc201
96.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka190
97.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
98.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
99.Polívková Eliška1998 USK Plzeň171
100.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
101.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most164
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
103.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže161
104.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc156
106.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany146
107.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.140
108.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice138
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice138
112.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.137
113.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic132
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice132
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
116.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.128
117.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
118.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň122
119.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
124.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton112
127.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
128.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň104
129.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.102
130.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
131.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
132.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
134.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
137.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice84
Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
140.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
141.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
143.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín78
Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
154.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter76
155.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.66
158.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
159.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
161.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
162.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
163.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Srbová Adéla2000 BaC Kladno44
165.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hofmanová Klára2000 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
176.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
177.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
180.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
182.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
184.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter14
185.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5024
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4784
3.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška4272
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4272
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3344
6.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3224
7.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.3200
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2968
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2829
10.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.2616
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2424
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2384
13.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2200
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
16.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2120
17.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2069
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1904
19.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1869
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1808
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1800
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1776
24.Krocová Martina1988 Super Stars Most1768
25.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1744
26.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1736
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1696
28.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1680
29.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1656
30.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1622
31.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1620
32.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1613
33.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1605
34.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1526
35.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1522
36.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1432
37.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1308
38.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1294
39.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1282
40.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1198
41.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1168
42.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1138
43.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1128
44.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1114
46.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice977
47.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.976
48.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška974
49.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň972
50.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška962
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.947
52.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice926
53.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.916
54.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
55.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 901
56.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 890
57.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.889
58.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha866
59.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most856
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha856
61.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice844
62.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.843
63.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha840
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška807
65.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most795
66.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň781
67.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška748
68.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
69.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha726
Srbová Adéla2000 BaC Kladno726
71.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice716
72.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most688
73.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha684
74.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.682
75.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava672
76.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice651
77.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.628
78.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.573
79.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek570
80.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice541
81.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.540
82.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.530
83.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
84.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín518
85.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava508
86.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
87.Zachová Adéla2001 Start Jihlava482
88.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 474
89.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.470
90.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.468
91.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice456
92.Pořízová Radka1977 Start Jihlava455
93.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice431
94.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
96.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek390
97.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha386
98.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek366
99.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.362
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.362
101.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň360
102.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice358
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové358
104.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.346
105.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.344
106.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic334
107.Polívková Eliška1998 USK Plzeň333
108.Dufková Monika1999 BaC Kladno330
109.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 328
110.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže325
111.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka316
112.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové312
113.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera306
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.306
115.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.304
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
117.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže302
118.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
119.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice288
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
122.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
124.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže277
125.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice276
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.276
127.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
128.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc258
129.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže254
130.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 250
131.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice236
132.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
133.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň226
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň226
135.Vítková Adéla1992 Start Jihlava216
136.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
138.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.203
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
140.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín190
141.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň188
142.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
143.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA178
144.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň174
145.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň168
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
147.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany166
148.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
149.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
150.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice150
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice150
153.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň148
154.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
157.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
158.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.125
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno125
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
164.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín120
166.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.114
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
175.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
176.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
181.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter100
182.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín90
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
184.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
188.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
189.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha80
190.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
199.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
200.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže60
202.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
203.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
204.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
205.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
210.Hodlová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
216.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
217.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka22
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4144
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3752
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3568
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2872
5.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2728
6.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2701
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2296
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2269
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2224
10.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2200
11.Krocová Martina1988 Super Stars Most2104
12.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1800
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
14.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1693
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1664
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1592
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1432
18.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1256
19.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
20.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1148
21.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice962
22.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.933
23.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.888
24.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most876
25.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice856
Koldová Veronika1994 Super Stars Most856
27.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška855
28.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice832
29.Srbová Adéla2000 BaC Kladno830
30.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška816
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most779
32.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha711
33.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň672
34.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice658
35.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice640
36.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín626
37.Vocelková Anna1994 USK Plzeň619
38.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
39.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.617
40.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.616
41.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha598
42.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice596
43.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška594
44.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava582
45.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice566
46.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava549
47.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška547
48.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň538
49.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.532
50.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha525
51.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
52.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice518
53.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha512
54.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 508
55.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha500
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.500
57.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha486
58.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 460
59.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 454
60.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.452
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka452
62.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.445
63.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.434
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice434
65.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.432
66.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice426
67.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.422
68.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
69.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek402
70.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.394
71.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška392
72.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most390
73.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most384
74.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
75.Erbenová Monika1986 BaC Kladno375
76.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška370
77.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
78.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice360
79.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 358
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most358
81.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera356
82.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže355
83.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 342
84.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.340
85.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.336
87.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice324
88.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
89.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice316
90.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň314
91.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
92.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.287
93.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.286
94.Grenčíková Lucia1996 BK TU v Liberci, z.s.280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
98.Polívková Eliška1998 USK Plzeň277
99.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.272
100.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.270
101.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
102.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže258
103.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň253
104.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
105.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň248
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera248
107.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice242
108.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.238
109.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek234
110.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
111.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
112.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
113.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň206
Vítková Adéla1992 Start Jihlava206
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha206
116.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
117.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice196
118.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.188
119.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže178
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň178
121.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek174
122.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 172
123.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice168
124.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
125.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice162
126.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín160
127.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice158
128.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
130.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka148
131.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka146
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
133.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň140
134.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
135.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.132
Dufková Monika1999 BaC Kladno132
137.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže130
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
140.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
141.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
144.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín124
145.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.122
146.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
147.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Hofmanová Klára2000 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
153.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
154.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
155.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň98
156.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
158.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
159.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
160.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
163.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc84
165.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice78
175.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně75
176.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
177.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
180.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
182.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha60
183.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.56
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
185.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.46
188.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany44
189.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
209.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany40
211.Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
212.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
216.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter30
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
218.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter26
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Hodlová Jarmila1970 Spartak Chrást26
221.Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
222.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
223.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
224.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter16
225.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
2GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
3GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
41. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
5GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
6GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
7GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
8GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
9GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
10GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
11GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
12GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
13GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
14GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
15GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
162. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
17GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
18Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
19GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
20GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
21GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
22GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
23GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
24GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
25Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
26OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
27OP dospělých - MostSKP14.01.2017
28OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
29OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
30OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
31OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
32OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
33OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
34GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
35MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
36GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
37GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
38GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
39GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
40GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
41GPC dospělých - MostC04.03.2017
42GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
43GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
44VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
45GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
46GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
47GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
48GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
49GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
50GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
513. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
52GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
53Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
54GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
55GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
56GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
57GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
58GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
59GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
60GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
614. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
62GPB Most - MostB04.06.2017
63GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
64Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading