logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 14.09.2017

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
17.09.2016 - 14.09.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2336
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1989
3.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1830
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1820
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1718
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1616
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1590
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1398
9.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1288
11.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1232
12.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1168
13.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha930
14.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice776
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
16.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.765
17.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most732
18.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.695
19.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.664
20.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.642
21.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín598
22.Altera Jan2004 BaC Kladno585
23.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.524
24.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
25.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.496
26.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové484
27.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.474
28.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.460
29.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.456
30.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha454
31.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.427
32.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš416
33.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.415
34.Oros Marek2003 Super Stars Most402
35.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.392
36.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
37.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.356
38.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton346
39.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.344
40.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.336
41.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná324
42.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
44.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 302
45.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice300
46.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.295
47.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice281
48.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.280
49.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha278
50.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha274
51.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš272
52.Port Jan2003 Super Stars Most266
53.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš257
54.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.254
55.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka252
56.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové244
57.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.238
Seidl Michal2004 Super Stars Most238
59.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
61.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice229
62.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
63.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha220
64.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš219
65.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.210
66.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 208
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha208
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.208
70.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
71.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice199
72.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary198
73.Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha194
74.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.187
75.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
76.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.180
77.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
79.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.168
81.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš167
82.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava166
83.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha164
84.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most162
85.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
86.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.157
87.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem156
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.156
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
91.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
92.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.151
93.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.150
94.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové147
95.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice146
96.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka145
97.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.143
98.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most142
99.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
100.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové138
101.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha136
103.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
104.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
105.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha128
108.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.124
109.Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice123
110.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA120
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín120
112.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.118
113.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
114.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
115.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.112
116.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
117.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
118.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.103
119.Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže102
120.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
121.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň99
122.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
123.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.97
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.97
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
126.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.96
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka96
129.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha95
130.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA94
131.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno90
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové90
134.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice89
135.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most88
136.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.87
137.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem86
138.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.83
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška83
140.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.82
141.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.79
142.Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
143.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice77
144.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.76
145.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.74
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.74
147.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška73
148.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha70
151.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš69
152.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.68
153.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 67
Kundrát David2006 Badminton VK Aš67
155.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha66
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.66
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary66
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.66
159.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš64
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.64
162.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná63
164.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.62
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.62
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII62
167.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha60
168.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.55
169.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice54
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice54
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary54
173.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.52
175.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.51
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.51
Král Šimon2003 SK Podolí51
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
180.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš50
181.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
182.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
183.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.45
184.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.44
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most44
186.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka43
187.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
196.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.39
197.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
198.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.36
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA36
200.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
201.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš33
Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže33
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.33
204.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem32
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice32
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA32
208.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
215.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.28
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.28
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
218.Janáček David2004 BK ARION PRAHA26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
221.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.24
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem24
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most24
226.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.22
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
228.Mařan Ondřej2003 SK Děčín21
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.21
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg21
231.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA20
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.20
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY20
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA20
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY20
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha20
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY20
241.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové18
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka18
245.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY17
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha17
Vlasák David2004 Super Stars Most17
248.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha16
250.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.15
251.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Hora Aleš2003 Super Stars Most14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
260.Foltin Jakub2004 Super Stars Most13
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Maar Ondřej2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
264.Grulík Roman2003 SK Podolí12
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka12
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
273.Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA9
279.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
281.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha6
Solar Jan2005 SK Prosek Praha6
284.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha5
Jáně Kryštof2003 SK Radonice, z.s.5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
287.Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
288.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 3
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha3
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 3
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha3
295.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
296.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA1
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3064
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2912
3.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2614
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2614
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2045
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1676
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1568
8.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1517
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1494
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
11.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1412
12.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1376
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1376
14.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1344
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1344
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1318
19.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1269
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1266
21.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1256
22.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1162
23.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1102
24.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1072
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1061
26.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
27.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.946
28.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.918
29.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha884
30.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 812
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 812
32.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha776
34.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.660
35.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.633
36.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.621
37.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.602
38.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.564
39.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.558
40.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš529
41.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice488
42.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha484
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha484
44.Oros Marek2003 Super Stars Most480
45.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice476
46.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš457
47.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton454
48.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice450
49.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.444
50.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš430
51.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.427
52.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná426
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
54.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton418
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.418
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš418
59.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem416
60.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha410
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava410
62.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
63.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice392
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice392
65.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.390
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové390
67.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.384
68.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka382
69.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
70.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most360
71.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
72.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.338
73.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.327
74.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.320
76.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové318
77.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka316
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.316
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA316
80.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha314
81.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha312
82.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.295
83.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha284
85.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.278
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka278
87.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.270
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.270
90.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha268
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem268
92.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
94.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.253
95.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha252
96.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary248
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
99.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.242
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
101.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.238
102.Port Jan2003 Super Stars Most228
103.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 212
104.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín210
105.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
107.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.202
108.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
110.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
111.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha194
112.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno192
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA192
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže192
115.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha190
116.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.188
117.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.184
118.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
119.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha180
120.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
121.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška166
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.166
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška166
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.166
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
128.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
129.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš162
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové162
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové162
133.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice156
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.156
138.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha154
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.154
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.154
141.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.150
142.Kundrát David2006 Badminton VK Aš148
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš148
144.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.146
145.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň144
146.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
147.Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.138
148.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka132
149.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
150.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.124
Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.124
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš124
Seidl Michal2004 Super Stars Most124
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.124
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.124
156.Král Šimon2003 SK Podolí120
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice120
158.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.118
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
161.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most116
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice116
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most116
164.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky114
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.114
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary114
167.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.106
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
169.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA96
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA96
171.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha94
172.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha92
173.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš88
175.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže86
176.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové84
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
185.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA82
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
187.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka78
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary78
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové78
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg78
204.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.76
205.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.72
206.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII70
207.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
208.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.64
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
213.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA56
Janáček David2004 BK ARION PRAHA56
215.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
216.Foltin Jakub2004 Super Stars Most52
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY52
Vlasák David2004 Super Stars Most52
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most52
220.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha50
221.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
225.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
239.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Mařan Ondřej2003 SK Děčín40
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha40
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY40
245.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice38
247.Klečka Jiří2003 USK Plzeň30
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha30
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha30
250.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY28
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
253.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Jáně Kryštof2003 SK Radonice, z.s.26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
262.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
274.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha4
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 4
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2154
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2016
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1428
5.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1405
6.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1340
7.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1210
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1208
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1112
10.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1102
11.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
12.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.991
13.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha978
14.Altera Jan2004 BaC Kladno942
15.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.933
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most860
17.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.846
18.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.824
19.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.764
20.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.740
21.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.570
22.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.552
23.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.522
24.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.521
25.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.514
26.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.507
27.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 490
28.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha488
29.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha422
30.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
31.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.414
32.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha406
33.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
34.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš382
35.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice380
36.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.370
37.Oros Marek2003 Super Stars Most350
38.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
39.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice340
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.340
41.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
42.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 325
43.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice320
44.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice316
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové316
46.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava306
47.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.304
Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.304
49.Port Jan2003 Super Stars Most303
50.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové280
51.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
52.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš258
53.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha248
54.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.244
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.244
57.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.240
58.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha238
59.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
60.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
61.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most222
62.Seidl Michal2004 Super Stars Most220
63.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.216
64.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka214
65.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
66.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín202
67.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš201
68.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.198
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha198
71.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary182
72.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.178
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.178
74.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
75.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš175
76.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.169
77.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
79.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem162
80.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha160
81.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 149
82.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.148
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha148
84.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín138
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice138
86.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
87.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka130
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.130
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.130
90.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš128
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
92.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno126
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.126
95.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.124
Kundrát David2006 Badminton VK Aš124
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.124
98.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.122
100.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
104.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš116
105.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice112
106.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha111
107.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
108.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň108
109.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka106
110.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha105
111.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice104
112.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.102
113.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš91
114.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš88
118.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
119.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.84
Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové84
122.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha83
123.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
124.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.80
125.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice78
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky78
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.78
134.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha76
137.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.72
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most72
139.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 68
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
141.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.67
142.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA66
143.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.64
144.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem63
145.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.60
146.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha58
147.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.56
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA56
149.Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
150.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA54
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most54
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka54
153.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.52
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha52
156.Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
157.Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
158.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
160.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Král Šimon2003 SK Podolí42
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice42
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary42
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
185.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha40
188.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
193.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA28
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.28
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
197.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha26
201.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
202.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha14
Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
211.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka13
213.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
225.Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
226.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha4
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2709
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2202
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2021
4.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1768
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1768
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1624
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1536
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1536
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1472
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1336
11.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1136
12.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1072
13.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.944
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.872
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.846
16.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka764
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
18.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice682
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 680
20.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
21.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.622
22.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové580
23.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín574
24.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
25.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.559
26.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.516
27.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň478
28.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha474
29.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.446
30.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem416
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
32.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice406
33.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice400
34.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice396
35.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha395
36.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha392
37.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice389
38.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha384
39.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
40.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín344
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka344
42.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.335
43.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.327
44.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
45.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.312
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice312
Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.312
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice312
49.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.304
50.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
51.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most298
52.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice295
53.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš281
54.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.280
55.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 278
56.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha268
57.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.264
58.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
59.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary257
60.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 252
61.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha248
62.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň243
63.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.234
64.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
65.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.222
66.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
67.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.196
68.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary194
69.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš192
70.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice189
Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.189
72.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.188
73.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice184
74.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.183
75.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice180
Fišerová Karolína2005 Super Stars Most180
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno180
78.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka176
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
80.Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
81.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 168
82.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka167
83.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.166
84.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice165
85.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.162
86.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.160
87.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové158
88.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové156
89.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.152
90.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most151
91.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.149
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové149
93.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň147
94.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
95.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.140
96.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton139
97.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš136
98.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
99.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha132
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.132
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.132
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
103.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín130
104.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky128
105.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice127
106.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most126
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
108.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.122
109.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice120
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice120
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.120
112.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.118
113.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové117
114.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň115
115.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
117.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha106
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže106
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha106
120.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice105
121.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.104
122.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.102
123.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš100
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
126.Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton97
127.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.96
128.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka93
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové93
130.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka91
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha91
132.Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou90
133.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
134.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.84
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha84
136.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA82
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.82
139.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.81
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice81
141.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.80
142.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Tomášková Eva2003 BaC Kladno78
148.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
149.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš74
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže74
151.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
152.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha71
153.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka67
154.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň63
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
156.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš62
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA62
159.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.61
160.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové60
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.60
162.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.58
163.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.55
164.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic54
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice54
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
169.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.50
170.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice48
171.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.46
173.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
174.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.42
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
180.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.40
181.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha38
182.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka33
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.33
185.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže30
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice30
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.30
Walizsewská Lenka2003 Sportclub Metalurg30
194.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 28
195.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
198.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín25
199.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha21
200.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA20
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha20
204.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou18
206.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA14
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha14
210.Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
212.Benediktová Klára2005 USK Plzeň12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
216.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice10
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
225.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
226.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2982
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2408
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2296
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2192
5.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2104
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2069
7.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.1984
8.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1762
9.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1718
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1600
11.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň1560
12.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1494
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1494
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
17.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1400
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
20.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1152
21.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1128
22.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1101
23.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1086
24.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1076
25.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha1063
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1063
27.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1006
28.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.1003
29.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice976
30.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
31.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.862
32.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice860
33.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.788
34.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové706
35.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
36.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.682
37.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice657
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha657
39.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.654
40.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.646
41.Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.644
42.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha612
43.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha566
44.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice539
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín539
46.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.503
47.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice500
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice500
49.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice491
50.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka488
51.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary479
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary479
53.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice478
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice478
55.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
56.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.461
57.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem452
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem452
59.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka442
60.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.416
61.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 414
62.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
63.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka390
64.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.382
65.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 380
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
67.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.365
68.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš356
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín356
70.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha346
71.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.340
72.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže338
73.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.330
74.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
75.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
76.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.318
77.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.314
78.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
80.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.284
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
82.Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
83.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
85.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
86.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most252
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové252
88.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň248
89.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš244
91.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.242
Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové242
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton242
94.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.240
95.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň232
96.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.228
Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice228
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.228
99.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice224
101.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.220
102.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.214
103.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
104.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice210
105.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice208
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň208
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
109.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka206
110.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha204
112.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
113.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.202
114.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
115.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš198
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.198
117.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA194
118.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.192
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.192
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.192
121.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha180
122.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.168
123.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha166
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice166
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš166
126.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže164
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové164
129.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.162
130.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
132.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové156
Tomášková Eva2003 BaC Kladno156
134.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.150
135.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
137.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka140
138.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
139.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA136
140.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín128
143.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš124
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš124
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most124
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš124
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.124
148.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.116
149.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.114
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.114
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.114
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
154.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice112
155.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
156.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň108
157.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice104
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice104
159.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice86
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka86
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha86
163.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.84
165.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.78
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky78
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky78
180.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
181.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 72
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.72
183.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha64
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA64
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
186.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
187.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.50
188.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
195.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
199.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.38
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
205.Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha26
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2168
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1983
4.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1645
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1558
6.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1536
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1510
8.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1408
9.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1021
11.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice922
13.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.905
14.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka880
15.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice860
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky860
17.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.846
18.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.822
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most810
20.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.740
21.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.730
22.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 658
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové586
24.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
25.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.572
26.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň488
27.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín481
28.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka468
30.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice444
31.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.426
32.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha394
33.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice392
34.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.380
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
36.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.376
37.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 361
38.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice352
39.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha348
40.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš344
41.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.340
42.Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.336
43.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.324
44.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha314
45.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice302
46.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice291
47.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice284
48.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 282
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.282
50.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem280
51.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
52.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice270
54.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha264
55.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš258
56.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín254
57.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice244
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.244
61.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.234
62.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.229
63.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most216
64.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.212
Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha212
66.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most208
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary208
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
70.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice204
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.204
73.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most202
74.Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice198
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.198
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.198
77.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
78.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice190
79.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice184
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka184
81.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.181
82.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň180
83.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.178
Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton178
86.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň177
87.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
88.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary168
89.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže166
90.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
91.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha160
92.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové156
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
94.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
95.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
96.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice142
97.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín139
98.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš133
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš133
100.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.132
101.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové130
102.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
103.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.126
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
105.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš124
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky124
108.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.122
109.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice120
110.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.118
111.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA114
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most114
113.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.108
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha108
115.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha107
116.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.106
117.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice104
118.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka103
119.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové100
120.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha98
121.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 93
122.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka92
123.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš88
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka88
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
126.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové84
127.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
128.Benediktová Klára2005 USK Plzeň78
Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou78
137.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem75
138.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.72
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.72
140.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha68
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.68
142.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha66
144.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA64
146.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
147.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.60
148.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice56
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.56
150.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš55
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka55
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.55
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
154.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice54
156.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA52
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.52
158.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň51
160.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
161.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice46
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka46
164.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže42
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.42
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
178.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 40
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
180.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
181.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
182.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha26
187.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.25
188.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA14
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
197.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš13
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha13
204.Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Tomášková Eva2003 BaC Kladno12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno12
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou12
211.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň9
212.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - otevřený - LiberecC17.09.2016
2GPC U15 - Český KrumlovC17.09.2016
3GPC U15 - otevřený - KarvináC17.09.2016
4GPC U15 - otevřený - KladnoC02.10.2016
5GPC U15 - otevřený - Brno - TuřanyC08.10.2016
6GPD Prahy U15 - Praha - VinořD30.10.2016
7OP U15 - PardubiceSKP05.11.2016
8KP U15 - LiberecD05.11.2016
9OP U15 - Králův DvůrSKP05.11.2016
10GPC U15 - otevřený - PřerovC12.11.2016
11OP U15 - Český KrumlovSKP19.11.2016
12OP U15 - Ústí nad LabemSKP19.11.2016
13OP U15 - AšSKP19.11.2016
14OP U15 - Praha - HamrSKP20.11.2016
15GPD U15 - České BudějoviceD03.12.2016
16VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC04.12.2016
17GPC U15 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC04.12.2016
18OP U15 - Orlová - LutyněSKP10.12.2016
19OP U15 - Brno - BohuniceSKP11.12.2016
20GPC U15 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC11.12.2016
21MČR U15 - Heřmanův MěstecMČR18.12.2016
221. GPC U15 - Český KrumlovC07.01.2017
231. GPC U15 - Hradec KrálovéC07.01.2017
241. GPC U15 - IvančiceC07.01.2017
251. GPC U15 - OlomoucC07.01.2017
261. GPD U15 - LiberecD14.01.2017
271. GPD U15 - Praha - VinořD14.01.2017
281. GPC U15 - KladnoC15.01.2017
291. GPD U15 - Ústí nad LabemD15.01.2017
30GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
31GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
321. GPC U15 - MostC28.01.2017
331. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
341. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
35GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
36GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
37Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
381. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
392. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
402. GPD U15 - MostD08.04.2017
41GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
422. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
43GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
442. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
452. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
462. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
472. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
482. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
492. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
502. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
51GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
522. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
532. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
54GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
55GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading