logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 14.09.2017

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
17.09.2016 - 14.09.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2656
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2384
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1928
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1904
5.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1744
6.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
7.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1280
9.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
10.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1136
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1104
12.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1072
13.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1013
14.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.918
15.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
16.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.869
17.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.860
18.Twardzik Adam2001 Super Stars Most846
19.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.821
20.Palán Václav2001 SK Prosek Praha803
21.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice789
22.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka707
23.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.696
24.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.642
25.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín624
26.Morávek Michal2002 BaC Kladno602
27.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice594
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most586
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno553
30.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice506
31.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové501
32.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.462
33.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
34.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň444
35.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška428
36.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
37.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 414
38.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice406
39.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice388
40.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš374
41.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
42.Hájek David2000 Super Stars Most344
43.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.341
44.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.330
45.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka314
46.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
47.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.284
48.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín281
49.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice280
50.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.279
51.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.278
52.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň274
53.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno270
54.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most268
55.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.263
56.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové253
57.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná240
58.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.237
59.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.235
60.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha232
61.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most224
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.224
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.224
64.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.210
65.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha207
66.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
67.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
68.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.203
69.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
70.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.196
71.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA186
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
73.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
75.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha174
76.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
77.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.169
78.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.167
79.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.164
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
82.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice162
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.162
85.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.158
86.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha156
91.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka155
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
93.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
94.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.150
95.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.144
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
97.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy141
98.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice134
99.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka128
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.128
102.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.127
103.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek125
104.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
108.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
110.Altera Jan2004 BaC Kladno108
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
112.Řepa Václav2001 Super Stars Most105
113.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.98
114.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
115.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
116.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín84
117.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.80
118.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
121.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha75
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka75
123.Straka Jakub2000 Super Stars Most72
Ziman Jan2000 BKV Plzeň72
125.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
126.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.68
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice68
128.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná66
129.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice58
130.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
131.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.48
132.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.46
133.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
149.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA39
150.Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
152.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 18
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
156.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
162.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.10
163.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2672
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2672
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2336
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2336
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2304
7.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha2112
8.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 2058
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1888
10.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1768
11.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1728
12.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1589
13.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1472
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1472
15.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1440
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
17.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1312
18.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1200
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1200
21.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1016
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.948
25.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín933
26.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.866
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.866
28.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most846
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno803
Morávek Michal2002 BaC Kladno803
31.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice784
32.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
33.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice753
34.Hájek David2000 Super Stars Most750
35.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka709
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš709
37.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.696
38.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.669
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.669
40.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.638
41.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice624
42.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha585
43.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice575
44.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška561
45.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.556
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice556
47.Kural Martin1999 USK Plzeň520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
49.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice503
50.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň492
51.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná480
52.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha464
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha464
54.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.455
55.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.432
56.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň426
57.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most424
58.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
60.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.371
61.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka367
62.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice366
63.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice354
64.Herzán David2002 Slavoj Podivín353
65.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.351
66.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.342
67.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice340
68.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha330
69.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.328
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.328
71.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice318
72.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.310
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.310
75.Altera Jan2004 BaC Kladno306
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.306
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.306
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno306
79.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice304
80.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most290
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
82.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka289
83.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
84.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.267
85.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy266
86.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
88.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
90.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka242
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
Řepa Václav2001 Super Stars Most242
93.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.239
94.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA234
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná234
96.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
98.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.206
99.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
100.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
101.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka164
102.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.160
103.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha156
Straka Jakub2000 Super Stars Most156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
107.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.154
108.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
109.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
110.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
111.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha128
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice128
113.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
114.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.125
115.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
118.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.116
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.116
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.116
121.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
124.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
126.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín84
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín84
128.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 78
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 78
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
149.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
156.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2389
2.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1984
3.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1776
4.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1747
5.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1672
6.Kural Martin1999 USK Plzeň1664
7.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1659
8.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1536
9.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1440
10.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1128
11.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
12.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 1048
13.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1042
14.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1038
15.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
16.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.781
17.Morávek Michal2002 BaC Kladno742
18.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.720
19.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka685
20.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.671
21.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.656
22.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
23.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice612
24.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most608
25.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha561
26.Hájek David2000 Super Stars Most559
27.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice536
28.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka520
29.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice514
30.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno505
31.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
32.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.482
33.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška454
34.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.446
35.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
36.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice370
37.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň358
38.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha356
39.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.348
40.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
41.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
42.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice330
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš330
44.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
45.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most304
46.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.276
47.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno270
48.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.266
49.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
50.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.236
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.236
52.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň234
53.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
54.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
55.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.216
56.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.214
57.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka202
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.202
59.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
60.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA198
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice198
62.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.194
64.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
66.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
67.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín180
Ziman Jan2000 BKV Plzeň180
69.Řepa Václav2001 Super Stars Most166
70.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
71.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
73.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
75.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
76.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha144
77.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
79.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha132
81.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most128
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.128
83.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
84.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
86.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.114
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice114
89.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
90.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha88
91.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.86
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
95.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.80
96.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
104.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek76
105.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
106.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.68
107.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
108.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
111.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
125.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2672
2.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2469
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2464
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1680
6.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1413
7.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1360
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1344
9.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1286
10.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1243
11.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
12.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
13.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1024
14.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.886
15.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.856
16.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most824
17.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.789
18.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
19.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška740
20.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice719
21.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice708
22.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.668
23.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.654
24.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice646
25.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most555
26.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice510
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň507
28.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.506
29.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.503
30.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha491
32.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.452
33.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.430
34.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice422
35.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 396
36.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
37.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.363
38.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
39.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice344
40.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
41.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.335
42.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
43.Dufková Monika1999 BaC Kladno328
44.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.318
45.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.314
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
47.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA296
48.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.294
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška294
50.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň278
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň278
52.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most276
53.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 274
54.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.268
55.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha266
56.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
57.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň251
58.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.248
59.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice244
60.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice238
61.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most221
62.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.212
63.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.205
64.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
65.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most196
66.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín192
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.192
70.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most191
71.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže190
72.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Zachová Adéla2001 Start Jihlava180
74.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.159
75.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
76.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
77.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.149
78.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň144
79.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha140
80.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
81.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.137
82.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.122
83.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
84.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
88.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA108
89.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.105
90.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň99
91.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
92.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
94.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
95.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
103.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň59
104.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.56
105.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Srbová Adéla2000 BaC Kladno54
107.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
115.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
116.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2709
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2544
3.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2466
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2064
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2064
6.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1792
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1776
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1776
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1776
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1664
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1648
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1648
15.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1616
16.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
17.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1504
18.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1496
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1280
20.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
21.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
22.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1086
23.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1061
24.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice931
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
27.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha927
28.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 920
29.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 918
30.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
31.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.899
32.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice837
33.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.789
34.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň764
35.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice732
Srbová Adéla2000 BaC Kladno732
37.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.680
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.680
39.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.612
40.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most606
41.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most594
42.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha585
43.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
45.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice527
46.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.501
47.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
48.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.492
49.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
50.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
51.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice467
52.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.450
53.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška434
54.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.418
55.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.408
56.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice400
57.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice391
58.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.354
59.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
60.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň338
61.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
62.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA329
63.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most317
64.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň264
65.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
66.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.252
67.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.242
68.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň240
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
71.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.208
72.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.207
73.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
74.Dufková Monika1999 BaC Kladno203
75.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.202
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.202
77.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.200
78.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
81.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň188
82.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
84.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka152
85.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín147
Zachová Adéla2001 Start Jihlava147
87.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
88.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most125
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha125
90.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.116
91.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
103.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka112
104.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
105.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
107.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
117.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.46
1.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2416
2.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2384
3.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1984
4.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1749
5.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1688
6.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1664
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1190
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1144
9.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1104
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1077
11.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1048
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
13.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1038
14.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice942
15.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
16.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha896
17.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.894
18.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.886
19.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.781
20.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 680
21.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.658
22.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.647
23.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
25.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
26.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice612
27.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška594
28.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most579
29.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha561
30.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
31.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice523
32.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice520
33.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.514
34.Srbová Adéla2000 BaC Kladno505
35.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
36.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most486
37.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.451
39.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most431
40.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.426
41.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice410
42.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.390
43.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň387
44.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.348
45.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice346
46.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most338
47.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
48.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.329
49.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň326
50.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.308
51.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.294
52.Dufková Monika1999 BaC Kladno278
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
54.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.270
55.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
56.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.246
57.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA244
58.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.236
59.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň226
60.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.216
61.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.208
62.Zachová Adéla2001 Start Jihlava204
63.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.202
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška196
65.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
66.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.182
67.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most166
68.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
71.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most160
72.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže158
73.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
76.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.152
77.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
78.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
79.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most142
80.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.138
82.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA132
83.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.130
84.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.126
85.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň124
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
87.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
89.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
90.Hejčlová Klára2000 BK Goram Teplice, z.s.112
91.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha88
92.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
93.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
94.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
105.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže76
106.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
107.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.68
108.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň46
109.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice42
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
118.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
119.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading