logo
Český badmintonový svaz

Historické


U13 - stav k 21.09.2017

Kategorie: 
U13
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
29.10.2016 - 21.09.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2501
2.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2309
3.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 2189
4.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2181
5.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1582
6.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1558
7.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1528
8.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1360
9.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1355
10.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1323
11.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.994
12.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice884
13.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem801
14.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice788
Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.788
16.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.719
17.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg706
18.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.682
19.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha676
Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.676
21.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most670
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.670
23.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav646
24.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice643
25.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.610
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice610
28.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.578
29.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary566
30.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.529
31.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 526
32.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.486
33.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
34.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice444
35.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka426
36.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš420
37.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.414
38.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.384
39.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.382
40.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.381
41.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové368
42.Kundrát David2006 Badminton VK Aš324
43.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín320
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš320
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.320
47.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.316
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
49.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.308
50.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany301
51.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka296
52.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice292
53.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice290
54.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.280
56.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha276
58.Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice268
59.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka267
60.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha266
61.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice261
62.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.256
63.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.251
64.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.249
65.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
66.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice228
67.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.224
68.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš221
69.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice220
70.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.216
71.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice208
72.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk204
73.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.202
74.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou198
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové198
76.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice193
77.Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg192
78.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš184
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
80.Seidl Filip2006 Super Stars Most180
81.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem176
82.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.172
83.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice168
84.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.164
85.Suchopár Jan2006 Super Stars Most160
86.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.159
87.Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg156
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.156
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha156
90.Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice148
91.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.146
92.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.142
93.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš140
94.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary137
95.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže136
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice136
98.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha134
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.134
100.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice132
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou132
102.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.128
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice128
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA128
105.Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm127
106.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 126
107.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.122
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice122
109.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha119
110.Klokan Jakub2008 Super Stars Most118
Solar Jan2005 SK Prosek Praha118
112.Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice115
113.Vališ Jan2006 Super Stars Most111
114.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice110
115.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice108
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka108
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice108
118.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha104
Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha104
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.104
121.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.103
122.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš100
Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.100
124.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha96
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm96
126.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY94
127.Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha92
128.Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou90
Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 90
130.Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš88
131.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.87
132.Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové84
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
135.Gašparín Adam2007 Super Stars Most81
136.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most80
137.Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou78
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice78
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.78
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice78
141.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice76
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové76
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.76
Strunz Jakub2005 Badminton VK Aš76
145.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
146.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice73
147.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice71
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha71
149.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.69
150.Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.66
Stejskal Pavel2006 Super Stars Most66
152.Klokan Jan2006 Super Stars Most64
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA64
154.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
155.Melcher Patrik2006 SK Podolí61
156.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha60
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.60
Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže60
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.60
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice60
161.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA57
Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš57
163.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.56
Nguyen Tony2005 Badminton VK Aš56
166.Horák Maxmilián2007 SK Podolí55
167.Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška54
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška54
169.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 53
170.Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.49
171.Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice46
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary46
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.46
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.46
176.Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
183.Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha41
184.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
185.Ryšánek Daniel2008 Sokol Radotín Meteor Praha39
186.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.38
187.Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.37
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha37
189.Dobeš Miroslav2006 SK Podolí36
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany36
191.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha34
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.34
193.Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.33
194.Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 31
195.Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška30
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice30
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.30
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.30
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
201.Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany28
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most28
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 28
204.Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice27
205.Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice26
206.Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha25
207.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín24
208.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA22
209.Nový Mikuláš2005 SK Hamr, z.s. 21
Švarc Jakub2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.21
211.Hlobil Matouš2006 SK Prosek Praha20
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.20
Krahula Jan2005 SK Podolí20
214.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.19
215.Biedermann Heinz2009 Badminton VK Aš18
Hrůza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.18
Knotek Vojtěch2006 BC 66 Ivančice18
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.18
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav18
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
221.Barna Daniel2007 Badminton VK Aš17
222.Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.16
Prstek Daniel2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.16
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná16
225.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha15
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.15
227.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Langmajer Filip2008 BK TJ Baník Most14
Martinec Petr2009 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.14
234.Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.13
Russina Jan2005 Kabal team Karviná13
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 13
Vrtek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
238.Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín12
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.12
244.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Fuchs Marek2006 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice10
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.10
Novák Ondřej2006 SK Prosek Praha10
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha10
Slížek Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 10
Soukup Ondřej2009 TJ Jiskra Nejdek, z.s.10
254.Dokoupil Denis2006 BC 66 Ivančice9
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 9
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav9
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Rusnok Bogdan2006 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice9
Šmedek Jan2005 SK Podolí9
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav9
Surovčík Matyaš 2006 BC 66 Ivančice9
263.Kurfürst Adam2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.8
Nidrle Michal2007 BK TU v Liberci, z.s.8
Zubr Tobiáš2008 TJ Sokol České Budějovice8
266.Chovanec Matěj2008 Badminton Sharks Brno, z.s.7
Häring Jakub2009 TJ Sokol Klimkovice7
Ryba František2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.7
Strejček Vojtěch2008 SK Hamr, z.s. 7
270.Belda Josef2005 BK 93 Hořovice6
Dohnal Adam2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.6
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.6
Knytl Tomáš2008 SK Hamr, z.s. 6
König Jan2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton6
Kotek Petr2007 TJ Chemička Ústí nad Labem6
276.Horák Samuel2008 Badminton Sharks Brno, z.s.5
277.Horňák Adam2008 BK ARION PRAHA4
Janda Miroslav2008 SK Prosek Praha4
279.Fiala David2009 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Maršálek Jan2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton3
Šamša Adam2006 Sokol Radotín Meteor Praha3
282.Fůkal Viktor2008 Badminton Sharks Brno, z.s.2
Vejvoda Jakub2008 TJ Spoje Praha2
284.Oberajtr Jonáš2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Prchlík Kryštof2008 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Raab Patrik2007 Badminton Sharks Brno, z.s.1
Svoboda Jan2008 BK TJ Baník Most1
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3109
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice3077
3.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.2789
4.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2328
5.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice1829
6.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1776
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1776
8.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.1696
9.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1584
10.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1526
Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1526
12.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1472
13.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1462
14.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha1456
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice1398
16.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha1326
17.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1288
18.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary1216
19.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.1182
20.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.1159
21.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1102
22.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1062
23.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1043
24.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1016
25.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 968
26.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice933
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice933
28.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice923
29.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.918
30.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.909
31.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most847
32.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.836
33.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg776
34.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.718
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav718
36.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové704
37.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš695
38.Kundrát David2006 Badminton VK Aš682
39.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.670
40.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.669
41.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka622
42.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové610
43.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.606
44.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš540
45.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.538
47.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.514
48.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice489
49.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany487
50.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.462
51.Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.450
53.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk444
54.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha418
56.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha384
57.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.382
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha382
Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice382
60.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice374
61.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka356
Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice356
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice356
64.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín352
Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice352
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.352
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.352
68.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem346
69.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš344
70.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.340
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.340
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.340
73.Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.324
74.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice323
75.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.320
76.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice316
77.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha314
78.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka308
79.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary306
80.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.294
81.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.292
82.Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice286
83.Horák Maxmilián2007 SK Podolí284
84.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice280
85.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.266
86.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice248
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm248
88.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže244
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA244
90.Melcher Patrik2006 SK Podolí242
91.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš234
Kašša Marek2008 Badminton VK Aš234
93.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha230
94.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice228
Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary228
Suchopár Jan2006 Super Stars Most228
97.Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha226
98.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.224
Seidl Filip2006 Super Stars Most224
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.224
101.Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice222
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.222
103.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.220
104.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže208
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice208
106.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou206
107.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.202
108.Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY200
109.Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
110.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha194
111.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha192
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
113.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.182
114.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha180
Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.180
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice180
117.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.166
118.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové164
119.Dobeš Miroslav2006 SK Podolí162
Klokan Jakub2008 Super Stars Most162
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice162
122.Vališ Jan2006 Super Stars Most160
123.Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice156
125.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice150
126.Kováč Matěj2005 Badminton VK Aš144
127.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 142
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice142
129.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.138
130.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
131.Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice130
132.Klokan Jan2006 Super Stars Most128
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha128
Solar Jan2005 SK Prosek Praha128
135.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.124
Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
137.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.120
Mlčoch Vojtěch2005 Sportclub Metalurg120
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška120
Stratil František2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
142.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most118
143.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.116
144.Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most114
Havlíček Michael2007 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Janura Tomáš2006 TJ Týnec nad Sázavou114
Smítka Filip2005 TJ Týnec nad Sázavou114
148.Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.110
149.Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA106
Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA106
151.Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.104
152.Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice102
153.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 100
154.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha98
155.Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.92
156.Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka90
157.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Kraus Martin2006 TJ Sokol Klimkovice88
Šolc Jan2008 TJ Slovan Vesec, z.s.88
160.Krahula Jan2005 SK Podolí86
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.86
Russina Jan2005 Kabal team Karviná86
163.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín84
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice84
165.Gašparín Adam2007 Super Stars Most80
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha80
167.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Černý Adam2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Čtvrtečka Ondřej2005 TJ Sokol Dobruška78
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Jonáš Václav2006 BaC Kladno78
Kaplan Ondřej2007 BK DDM Holice78
Křivka David2007 TJ Lanškroun, z.s.78
Marinov Daniel2007 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Martinovský Petr2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav78
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav78
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš78
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška78
Šmedek Jan2005 SK Podolí78
Stiller Jan2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm78
Veselík Hynek2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška78
185.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.76
186.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 68
Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou68
188.Hroch Filip2005 SK Prosek Praha52
Jirásek Kryštof2008 Sokol Radotín Meteor Praha52
Mrázek Josef2008 SK Prosek Praha52
191.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem50
192.Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jelínek Ondřej2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha46
195.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš42
Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.42
Durčák Ondřej2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Mana Josef2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Mucha Tobias2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná42
Raška Jakub2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Raška Libor2007 BK Kopřivnice, z.s.42
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná42
Sklenář Jan2006 Sokol Židlochovice42
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín42
215.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.40
216.Hrůza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Jíra Šimon2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany38
Sůva Kryštof2009 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vuong Pavel2006 TJ Slovan Vesec, z.s.38
222.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Dolanský Vít2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice26
Macháček Jonáš2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Šetelík Prokop2007 Sokol Radotín Meteor Praha26
Sochor Aleš2006 TJ Sokol Vodňany26
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 26
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 26
232.Kypet Hubert Maxmilián2006 BK ARION PRAHA14
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA14
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2709
2.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice2181
3.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2144
4.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem1756
5.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1541
6.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 1276
7.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha1243
8.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1168
9.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha1136
10.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
11.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
12.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.948
13.Lubeník Ondřej2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.906
14.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice871
15.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice846
16.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha812
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha812
18.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice778
19.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.776
20.Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg774
21.Srnec Adam2007 SK Hamr, z.s. 754
22.Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary751
23.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice630
24.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most585
25.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.541
26.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav527
27.Burget Adam2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice514
28.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš502
29.Kundrát David2006 Badminton VK Aš494
30.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.490
31.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.469
32.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
33.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha420
34.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice418
35.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha416
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem416
37.Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.410
38.Ložek František2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.406
39.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín392
40.Rauš Filip2006 Sokol Židlochovice384
41.Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.374
42.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové372
43.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.350
44.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš344
45.Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
46.Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
47.Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice294
48.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.288
49.Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.284
50.Valouch Ondřej2006 Badminton Sharks Brno, z.s.280
51.Kašša Marek2008 Badminton VK Aš276
52.Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové270
53.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.268
54.Havlíček Vojtěch2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice266
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.266
56.Pelcr Jan2006 TJ Sokol Doubravka258
57.Oros Dan2005 TJ Chemička Ústí nad Labem248
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice248
59.Carda Dominik2005 TJ Sokol Doubravka244
60.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice240
61.Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.232
62.Turhober Lukáš2005 TJ Sokol Doubravka224
63.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany220
64.Bartoň Petr2005 Sokol Židlochovice218
65.Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.209
66.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.208
68.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.204
69.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice202
70.Kejř Jakub2005 Badminton VK Aš199
71.Hubáček Matěj2006 1.Badmintonový klub Šumperk198
Sukdol Jan2005 TJ Sokol České Budějovice198
73.Pecka Matyáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha194
74.Fiktus Martin2008 TJ Sokol Štěpánovice192
Jurný Petr2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Kalina Michal2005 TJ Sokol České Budějovice192
77.Seidl Filip2006 Super Stars Most180
78.Janíček Sebastian2006 Sokol Radotín Meteor Praha178
79.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.176
80.Štěpánek Ondřej2006 Sokol Radotín Meteor Praha168
81.Hrazdíra Patrik2006 Sokol Židlochovice166
Tvrdík Tomáš2005 BC AKTIV LUŽINY166
83.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice164
84.Hunka Lukáš2006 Badminton VK Aš162
85.Kučera Kašpar2005 TJ Slovan Karlovy Vary156
86.Blažek Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
87.Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže148
88.Marek Jonáš2006 Sokol Radotín Meteor Praha142
89.Suchopár Jan2006 Super Stars Most138
90.Vališ Jan2006 Super Stars Most136
91.Beran Ondřej2007 BK TU v Liberci, z.s.134
92.Baroš Zdeněk2006 TJ Slovan Karlovy Vary132
Šmíd Jakub2006 TJ Sokol Doubravka132
94.Horák Maxmilián2007 SK Podolí130
95.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové128
96.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.126
97.Fiala Martin2005 BK TU v Liberci, z.s.122
98.Bojda Petr2006 TJ Slavoj Český Těšín120
Švarc Matěj 2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
100.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.116
101.Pavliš Marek2007 TJ Sokol Křemže112
102.Moravec Michal2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.108
Šustr Martin2006 TJ Sokol České Budějovice108
104.Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice104
105.Kašpar Denis2006 BK Junior Benátky nad Jizerou102
106.Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 100
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.100
108.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.99
109.Dobeš Miroslav2006 SK Podolí96
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.96
111.Stejskal Pavel2006 Super Stars Most94
112.Brož Vojtěch2005 Sokol Radotín Meteor Praha92
113.Červenka Matěj2006 BK Králův Dvůr, z.s.90
114.Pavlíček Jakub2006 SK Prosek Praha88
Toman Michael2006 Sokol Židlochovice88
116.Pastrňák Matěj2005 Sokol Radotín Meteor Praha87
117.Frýdl Martin2005 BK 93 Hořovice86
118.Bayer Tomáš2005 Badminton VK Aš84
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.84
Šíra Vojtěch2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm84
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.84
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
123.Klokan Jakub2008 Super Stars Most80
Solar Jan2005 SK Prosek Praha80
125.Rybyšar Jan2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Szczurek David2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Wsól Dominik2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
128.Pekárek Vojtěch2007 BK ARION PRAHA76
129.Hrbek Dominik2005 TJ Sokol Štěpánovice74
130.Gašparín Adam2007 Super Stars Most68
131.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA67
132.Jirák Miroslav2006 BK Junior Benátky nad Jizerou66
133.Hašek Kristián2007 Sokol Radotín Meteor Praha64
134.Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha62
135.Urban Filip2005 SK Hamr, z.s. 54
136.Čepela Marek2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Kašpar Šimon 2007 BK ARION PRAHA52
138.Klokan Jan2006 Super Stars Most50
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha50
140.Cimbálník Miroslav2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Phu Hung Anh2007 SK Kuklenská Brno, z.s.46
142.Bršťák Tomáš2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Grochol Michal2005 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Grznár Blažej2005 BK TJ Baník Most42
Hondl Vojtěch2007 TJ Slavoj Český Těšín42
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové42
Jonáš Václav2006 BaC Kladno42
Kabelka Jindřich2006 Lokomotiva Břeclav42
Kostka Jaromír2006 TJ Sokol Klimkovice42
Krayzel Matyáš2007 TJ Sokol Klimkovice42
Lorenc Martin2006 Sokol Židlochovice42
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mrózek Daniel2007 TJ Sokol Klimkovice42
Oswald Vít2008 TJ Sokol Klimkovice42
Phu Quoc Huy2009 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Pohlot Tomáš2006 Badminton VK Aš42
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice42
Rott Vojtěch2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Rousek Lukáš2006 TJ Sokol Dobruška42
Sedláček Kryštof2005 TJ Sokol Dobruška42
Slavíček Jan2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Staněk Jakub2006 Lokomotiva Břeclav42
Valach Vincent2006 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Vrzáček Matěj2005 TJ Sokol Dobruška42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
168.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Marek Vojtěch2007 BK TU v Liberci, z.s.38
170.Sochor Petr2008 TJ Sokol Vodňany28
171.Bartoš Jan2005 SK Hamr, z.s. 26
Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Hrůza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Koranda Ondřej2006 SK Prosek Praha26
Marťan Michal2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Špinar Ota2005 BK ARION PRAHA26
Šváb David2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Valenta Jan2006 BK TJ Baník Most26
179.Jílek Jakub2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
180.Bubeník Viktor2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Havel Hubert2006 TJ Sokol České Budějovice14
Horváth Jáchym2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Hroch Filip2005 SK Prosek Praha14
Nepivoda Jan2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Šebek Jakub2005 SK Hamr, z.s. 14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Tuháček Tomáš2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
Vaniš Daniel2005 SK Hamr, z.s. 14
Vavřička Matouš2005 SK Hamr, z.s. 14
191.Krahula Jan2005 SK Podolí13
192.Chudárek Lukáš2008 SK Badminton Přerov, z.s.12
Dvořák Kryštof2006 Sokol Radotín Meteor Praha12
Inneman Kryštof2005 SK Hamr, z.s. 12
Kumpošt Daniel2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.12
Mikeska Radek2005 BK Kopřivnice, z.s.12
Morc David2005 Lokomotiva Břeclav12
Mračna Adam2007 Lokomotiva Břeclav12
Šmedek Jan2005 SK Podolí12
200.Titěra Filip2008 Sokol Radotín Meteor Praha4
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2709
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2584
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2309
4.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2064
5.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1781
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1768
7.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1350
8.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1340
9.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1200
10.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1198
11.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1182
12.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1072
13.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.950
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice918
15.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka861
16.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most846
17.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.836
18.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice776
19.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš694
20.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice681
21.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové670
22.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.498
23.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha488
24.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka486
25.Benediktová Klára2005 USK Plzeň480
26.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.466
27.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice462
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.462
29.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.456
30.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.409
31.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.405
32.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové392
33.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.370
34.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.360
35.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.358
36.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
37.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha350
38.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha310
39.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk300
40.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice296
41.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice290
42.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha284
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.284
44.Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.282
45.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
46.Králová Natálie2005 Badminton VK Aš276
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha276
48.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice274
49.Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš264
51.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš260
52.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice256
Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice256
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice256
55.Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha248
56.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.241
57.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
58.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín234
59.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže233
60.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice232
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.232
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš232
63.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.230
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
65.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany222
66.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany221
67.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice220
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha220
Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha220
70.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš217
71.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka216
72.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem214
Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín214
74.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.208
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha208
76.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek202
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 202
78.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.198
Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.198
80.Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.197
81.Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava192
82.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou184
83.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.182
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha182
85.Portová Anna2007 Super Stars Most181
86.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most176
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha176
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic176
89.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.168
90.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže167
91.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.166
92.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.164
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most164
94.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA162
95.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice160
97.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice159
98.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem152
100.Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.151
101.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.150
102.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš148
103.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha142
104.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha140
105.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha136
107.Marková Julie2005 Start Jihlava135
108.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice132
109.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most128
110.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.124
111.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.122
112.Chvastková Julie2006 Start Jihlava120
Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem120
Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most120
118.Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice117
119.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary115
120.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
121.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha112
Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.112
124.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
125.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha104
126.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.103
127.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha102
128.Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.101
129.Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice100
130.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice96
131.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.91
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice91
133.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže89
134.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA86
135.Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín84
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška84
137.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.82
138.Procházková Kateřina2005 Start Jihlava81
139.Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.80
140.Holubová Kateřina2006 TJ Montas Hradec Králové78
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň78
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice78
145.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.76
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno76
147.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.72
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice72
149.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary70
150.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.68
151.Chmelařová Beata2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
152.Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.60
153.Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice57
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most57
155.Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA56
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.56
158.Dobešová Markéta2007 SK Podolí54
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
160.Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha52
Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton52
163.Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice48
164.Křížová Anna2006 Super Stars Most47
165.Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.46
166.Laučíková Barbora2008 Badminton VK Aš45
167.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže44
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
169.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.42
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Šmerdová Šárka2005 SK Podolí42
Štefulíková Bára2006 BC 66 Ivančice42
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno42
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
179.Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.38
182.Palánová Veronika2007 BC AKTIV LUŽINY37
183.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.33
184.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany32
185.Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA31
186.Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most30
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Poláková Karolína2005 BaC Kladno30
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice30
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.30
192.Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 28
193.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.27
194.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.26
197.Čiháková Eliška2008 BK 93 Hořovice23
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.23
Tománková Lucie2008 SK Hamr, z.s. 23
200.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.22
Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most22
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.22
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem22
Vaníčková Karolína2006 BC AKTIV LUŽINY22
205.Sogelová Marie2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.21
206.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha20
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice20
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice20
209.Flusserová Veronika2008 SK Prosek Praha19
210.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice18
Langová Tereza2006 Super Stars Most18
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.18
Ptáčková Nela2007 TJ Sokol Růžďka18
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha18
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav18
217.Holmanová Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha15
218.Loskotová Lucie2005 SK Hamr, z.s. 14
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 14
220.Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.13
Müllerová Lenka2008 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.13
222.Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.12
Jonášová Klára2006 BaC Kladno12
Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha12
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno12
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno12
Vobořilová Veronika2005 BK TJ Baník Most12
228.Fridrichová Adéla2007 TJ Sokol Polabiny Pardubice10
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most10
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.10
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.10
232.Brzoňová Sabina2005 BC 66 Ivančice9
Haratyková Nina2006 BC 66 Ivančice9
Kynclová Silvie2006 SK Podolí9
Mrázová Vanessa2005 TJ Sokol Vodňany9
236.Pszyková Lucie2007 BK TU v Liberci, z.s.7
Tvrdíková Klára2009 SK Prosek Praha7
Wimmerová Klára2007 Sokol Radotín Meteor Praha7
239.Drbalová Lucie2008 TJ Chemička Ústí nad Labem6
Herudková Elen2007 SK Badminton Boreček Opava, z.s.6
Horská Alena2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
Slavíčková Andrea2008 Sokol Radotín Meteor Praha6
243.Palaščáková Lucie2007 TJ Chemička Ústí nad Labem5
Tichá Alžběta2008 Badminton VK Aš5
Wiedermannová Ela2007 Badminton Akademie Olomouc, z.s.5
246.Bíbová Justýna2008 SK Prosek Praha4
Čmielová Agáta 2008 SK VITALITY Slezsko o.s.4
Flegrová Frederika2007 SK Hamr, z.s. 4
Houžvíková Tereza2007 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Jelínková Apolena2008 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Marešová Alžběta2008 SK Prosek Praha4
Mazálková Natálie2007 Badminton Sharks Brno, z.s.4
Straková Aneta2006 SK Prosek Praha4
Vavřečková Anna2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.4
255.Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice3
256.Axmanová Karolína2008 Badminton Akademie Olomouc, z.s.2
Dobrová Rozálie2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2
Pilichová Barbora2008 SK VITALITY Slezsko o.s.2
1.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3189
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.3189
3.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most2960
4.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2757
5.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2549
6.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice2309
7.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice2008
8.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš1798
9.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1776
10.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha1546
11.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha1494
12.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha1458
13.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1394
14.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1350
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.1306
16.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1254
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka1254
18.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha1182
19.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš1158
20.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha1050
21.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice976
Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.976
24.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice969
25.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha920
26.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most919
27.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové918
28.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.862
29.Benediktová Klára2005 USK Plzeň791
30.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.764
31.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.705
32.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.694
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.694
34.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové682
35.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.654
36.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.597
37.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.592
38.Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk586
39.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha578
40.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.566
42.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.536
43.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.504
44.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha502
45.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha486
46.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš480
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš480
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
49.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
50.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.453
51.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany450
52.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice440
53.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice431
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice431
55.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha416
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.416
58.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem410
59.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.409
60.Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš408
61.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice406
62.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice403
63.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka398
64.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha388
65.Marková Julie2005 Start Jihlava384
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava384
67.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice380
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
69.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.370
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.370
71.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice356
72.Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka348
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš348
74.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín344
75.Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha342
76.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem338
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha338
78.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA336
Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha336
80.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže324
81.Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice320
82.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha318
83.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem304
84.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary300
85.Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.294
86.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha290
87.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice288
88.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.278
89.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice276
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most276
91.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.272
92.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 250
93.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže246
94.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.244
95.Portová Anna2007 Super Stars Most242
96.Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha240
97.Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek239
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.239
99.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš238
100.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA236
101.Chvastková Julie2006 Start Jihlava234
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava234
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
105.Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most228
106.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most216
Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice216
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice216
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic216
110.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most212
111.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
112.Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary202
113.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.200
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany200
115.Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.192
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín192
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín192
118.Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš180
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice180
120.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.176
121.Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
122.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže170
123.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.166
124.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.164
Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.164
126.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice156
Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice156
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice156
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.156
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno156
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška156
132.Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.154
Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany154
134.Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
135.Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA148
136.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha130
137.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.125
138.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha124
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.124
140.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno120
141.Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most118
142.Grzadzielová Marianne2005 Badminton Proboštov z.s.116
Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.116
Křížová Anna2006 Super Stars Most116
145.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.114
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice114
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice114
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín114
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.114
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
151.Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou86
152.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.78
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.78
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice78
Czajová Tereza2007 TJ Orlová - Lutyně, z.s.78
Dobešová Markéta2007 SK Podolí78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most78
Kynclová Silvie2006 SK Podolí78
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Murray Emma Ann 2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Poláková Karolína2005 BaC Kladno78
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.78
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.78
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice78
Šmerdová Šárka2005 SK Podolí78
Výrutová Eliška2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Ella2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Žahourová Emma2008 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
172.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.68
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.68
174.Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary66
175.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha60
176.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže52
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice52
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.52
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice52
181.Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
183.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
185.Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Mikovcová Michala2006 BaC Kladno42
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha42
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav42
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav42
Tomášková Adéla2006 BaC Kladno42
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno42
192.Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice40
193.Hofmanová Markéta2006 BK TJ Baník Most38
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.38
197.Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha34
198.Černá Adéla2005 TJ Sokol České Budějovice26
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Krýchová Veronika2006 TJ Sokol České Budějovice26
Labajová Kristýna2005 TJ Sokol České Budějovice26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 26
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha26
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA26
211.Kocmanová Kristýna2007 Sokol Radotín Meteor Praha14
1.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.2469
2.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2408
3.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.2309
4.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1990
5.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1664
6.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.1541
7.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha1303
8.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most1231
9.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice1196
10.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice1085
11.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.1068
12.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.1014
13.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.945
14.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha896
15.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.861
16.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice846
17.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha812
18.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice778
19.Kalkušová Karolína2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.769
20.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš756
21.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.752
22.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha750
23.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka714
24.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.706
25.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice630
26.Benediktová Klára2005 USK Plzeň528
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové528
28.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka516
29.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš502
30.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha478
31.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.468
32.Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.446
33.Kramešová Eliška2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.442
34.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.404
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.404
36.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.384
Sedláková Karolína2005 Sokol Židlochovice384
38.Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.370
39.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové356
40.Buchálková Barbora2006 TJ Sokol České Budějovice343
41.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem342
42.Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš336
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka336
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš336
45.Kramešová Dominika2006 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.330
46.Kulhánková Barbora2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
47.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.316
48.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín314
49.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.313
50.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem302
51.Berková Kateřina2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.276
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš276
53.Dušátková Anna2006 TJ Sokol České Budějovice268
54.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.264
55.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice240
Hrdinová Zuzana2005 1.Badmintonový klub Šumperk240
Stará Laura2006 BK TJ Baník Most240
58.Dvorníková Emma2006 TJ Sokol Klimkovice238
59.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.234
60.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha232
61.Paterová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha230
62.Bouberlová Barbora2007 TJ Sokol Vodňany220
63.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.216
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha216
65.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
66.Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.209
67.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.208
68.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže204
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem204
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha204
71.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany202
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.202
73.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha198
Matějíčková Tereza2005 Start Jihlava198
75.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
76.Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.192
Zavadilová Terezie 2007 TJ Sokol České Budějovice192
78.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice188
79.Hudecová Dominika2006 Super Stars Most180
80.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha179
81.Štafflová Lucie2007 TJ Slovan Karlovy Vary178
82.Králová Ester2007 BK TU v Liberci, z.s.172
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže172
84.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.166
85.Myšičková Tereza2005 Sokol Radotín Meteor Praha165
86.Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš162
87.Chocholoušková Alena2007 Super Stars Most160
88.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.158
89.Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín156
90.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.154
91.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.149
92.Dudová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice148
93.Kratochvílová Tereza2006 Sokol Radotín Meteor Praha146
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.146
95.Kučerová Klára2006 SK Prosek Praha142
96.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA138
Palánová Pavlína2006 BK Junior Benátky nad Jizerou138
98.Češková Sára2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
Davídková Alena2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.136
Kozáková Kristýna2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.136
101.Jahnová Vanessa2005 Badminton VK Aš134
102.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice133
103.Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice130
104.Reitingerová Stela2007 TJ Sokol Křemže126
105.Doubková Veronika2006 Badminton Sharks Brno, z.s.124
106.Holá Bára2008 TJ Sokol Klimkovice120
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.120
Pinkasová Alena2005 TJ Spoje Praha120
Turková Simona2006 TJ Slavoj Český Těšín120
110.Veverková Nela2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Wen Zhang Zhang2006 Super Stars Most118
112.Veškrnová Eliška2006 BK Junior Benátky nad Jizerou114
113.Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice106
114.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 102
Mikešová Eliška2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
116.Portová Anna2007 Super Stars Most100
117.Chvastková Julie2006 Start Jihlava96
118.Hulcová Jolana2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.94
Sedláčková Vanda2006 SK Prosek Praha94
120.Novotná Linda2005 TJ Sokol Vodňany92
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA92
122.Dobešová Markéta2007 SK Podolí90
Katzerová Michaela2005 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.90
Šlosarová Natálie2007 BK Králův Dvůr, z.s.90
125.Šimonová Tereza2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.88
Uhlíková Magdalena2006 TJ Slovan Karlovy Vary88
127.Vraštilová Terezie2007 SKP Kometa Brno - RS Badminton86
128.Chalupová Věra2006 Sokol Židlochovice84
Krejčířová Adéla2006 SK Badminton Přerov, z.s.84
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš84
Procházková Kateřina2005 Start Jihlava84
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno84
Weber Eva Pavlina2006 TJ Sokol Dobruška84
134.Feithová Dominika 2005 BC 66 Ivančice78
Fiedlerová Lucie2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.78
Juránková Nela2006 TJ Slovan Karlovy Vary78
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha78
138.Vajsejtlová Anna2008 TJ Slovan Vesec, z.s.76
139.Cittová Pavlína2005 Sokol Radotín Meteor Praha74
140.Křížová Anna2006 Super Stars Most68
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.68
142.Červená Kristýna2006 BK Králův Dvůr, z.s.66
143.Kropáčová Petra2006 Sokol Radotín Meteor Praha64
Vránová Natálie2007 BK ARION PRAHA64
145.Matoušková Klára2006 Sokol Radotín Meteor Praha58
146.Fišerová Eva2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Marková Julie2005 Start Jihlava54
Nohejlová Kateřina2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Pavlyková Tereza2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
150.Orosová Sára2006 TJ Chemička Ústí nad Labem50
151.Grigárková Ella 2005 SK Badminton Přerov, z.s.46
Kalbáčová Alena2005 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Lutsaková Natálie2007 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.46
Trnková Jaroslava2008 TJ Slovan Vesec, z.s.46
156.Andrýsková Lada2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Bechyňová Adéla2006 BK TU v Liberci, z.s.42
Čihalová Magdaléna2007 SK Badminton Přerov, z.s.42
Čížová Veronika2007 TJ Sokol Klimkovice42
Dejlová Tereza2009 TJ Sokol Klimkovice42
Gráfová Melánie2005 TJ Sokol Klimkovice42
Grznárová Tereza2009 BK TJ Baník Most42
Honajzerová Eliška2008 TJ Sokol Klimkovice42
Jonášová Klára2006 BaC Kladno42
Lukášková Kateřina2006 Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.42
Matulová Dominika2005 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Ottnerová Helena2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Poláková Karolína2005 BaC Kladno42
Říhovská Andrea 2005 SK Badminton Přerov, z.s.42
Skrčená Malvína2007 BaC Kladno42
Slanařová Michaela2007 Sokol Židlochovice42
Vocetková Emma2005 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
173.Brothánková Alena2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Neprašová Anežka2006 TJ Chemička Ústí nad Labem38
175.Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň30
176.Dragounová Adéla2005 SK Prosek Praha28
177.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Honsejková Markéta2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Kortusová Natálie2005 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic26
Kottová Pavlína2006 Super Stars Most26
Lahučká Tereza2005 BK TJ Baník Most26
Langová Tereza2006 Super Stars Most26
Pávová Adéla2006 SK Prosek Praha26
Půlpánová Denisa2008 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.26
Vicherová Dana2005 BK ARION PRAHA26
186.Bálintová Michaela2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Hanzlová Emma2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Haškovcová Berta2006 SK Hamr, z.s. 14
Kottová Nela2005 TJ Sokol České Budějovice14
Krištofová Bára2007 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Kubáková Barbora2007 TJ Sokol České Budějovice14
Muchová Helena2007 SK Hamr, z.s. 14
Nepivodová Barbora2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.14
Slavíčková Kateřina2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
196.Baranová Barbora2006 SK Badminton Přerov, z.s.12
Prokopová Karolína2006 Lokomotiva Břeclav12
Říhovská Petra2007 SK Badminton Přerov, z.s.12
Snopková Gabriela2006 Lokomotiva Břeclav12
200.Čerklová Zuzana2005 TJ Sokol Křemže4
Osičková Erika2008 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
ČísloTurnajGPDatum
1OP U13 - Liberec - VesecSKP29.10.2016
2OP U13 - České BudějoviceSKP29.10.2016
3OP U13 - Benátky nad JizerouSKP29.10.2016
4OP U13 - Karlovy VarySKP05.11.2016
5OP U13 - Praha - HamrSKP06.11.2016
6GPD U13 - otevřený - LiberecD12.11.2016
7GPD U13 - otevřený - AšD12.11.2016
8GPE/50 U11 - otevřený - PřerovE5012.11.2016
9OP U13 - Podolí u BrnaSKP17.11.2016
10OP U13 - OpavaSKP19.11.2016
11OP U13 - Hradec KrálovéSKP19.11.2016
12MČR U13 - Český KrumlovMČR27.11.2016
13GPD U13 - České BudějoviceD03.12.2016
14GPC U13 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC03.12.2016
15VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
16GPC U13 - otevřený - KladnoC04.12.2016
17VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceE5004.12.2016
18Vánoční turnaj U13 - otevřený - LiberecC18.12.2016
191. GPD U13 - Praha - HamrD07.01.2017
20Turnaj U9 a U11 - otevřený - Benátky nad JizerouE5007.01.2017
211. GPD U13 - MostD08.01.2017
221. GPD U13 - LiberecD08.01.2017
231. GPC U13 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
241. GPC U13 - České BudějoviceC21.01.2017
251. GPC U13 - JihlavaC21.01.2017
26GPC U13 - kvalifikační - AšC22.01.2017
271. GPC U13 - LiberecC22.01.2017
281. GPC U13 - Praha - ZMC22.01.2017
291. GPC U13 - OpavaC28.01.2017
301. GPC U13 - PardubiceC29.01.2017
311. GPA U13 - AšA05.02.2017
32GPD U13 - České BudějoviceD11.02.2017
33GPE50 U11 - Kralupy Open - Kralupy nad VltavouE5018.02.2017
34GPD U13 - Kralupy nad VltavouD18.02.2017
35GPC U13 - otevřený - PřerovC18.02.2017
36GPC U13 - otevřený - AšC25.02.2017
37Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
38Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceE5012.03.2017
39GPD U13 - České BudějoviceD18.03.2017
40GPE50 U11 - otevřený - Praha - HamrE5025.03.2017
41GPD U13 - otevřený - AšD25.03.2017
42GPC U13 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC25.03.2017
43GPD U13 - otevřený - Praha - HamrD25.03.2017
44GPC U13 - otevřený - IvančiceC26.03.2017
45GPC U13 -otevřený - KladnoC26.03.2017
461. GPB U13 - Praha - RadotínB02.04.2017
47GPC U13 - otevřený - BřeclavC08.04.2017
482. GPD U13 - RadoniceD22.04.2017
49GPC U13 - otevřený - AsC23.04.2017
502. GPD U13 - LiberecD23.04.2017
51GPD U13 - České BudějoviceD06.05.2017
52GPD U13 - Kralupy nad VltavouD06.05.2017
53GPE50 U11 - Kralupy nad VltavouE5006.05.2017
54X. Super Stars Cup - MostE5006.05.2017
552. GPD U13 - MostD07.05.2017
562. GPC U13 - České BudějoviceC13.05.2017
572. GPC U13 - MostC13.05.2017
582. GPC U13 - PardubiceC13.05.2017
592. GPC U13 - Praha - HamrC13.05.2017
602. GPC U13 - PřerovC13.05.2017
61GPC U13 - kvalifikační - AšC13.05.2017
622. GPC U13 - Králův DvůrC13.05.2017
632. GPC U13 - Brno - TuřanyC14.05.2017
64GPD U13 - Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
65GPE50 U11 - Radotín Cup - Praha - RadotínE5021.05.2017
662. GPA U13 - Benátky nad JizerouA04.06.2017
67GPC U13 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
682. GPB U13 - Praha - HamrB10.09.2017
69Turnaj U9 a U11- otevřený - Benátky nad JizerouE5016.09.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading