logo
Český badmintonový svaz

Historické


Dospělí - stav k 05.10.2017

Kategorie: 
Dospělí
Top N nejlepších výsledků: 
5
Období: 
10.09.2016 - 05.10.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Vyhledat: CTRL+F
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
2.Valenta Bedřich1995 Super Stars Most3120
3.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.3058
4.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2944
5.Louda Jiří1995 USK Plzeň2688
6.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové2640
7.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2464
8.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže2432
9.Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.2104
10.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.2024
11.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1776
12.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1736
13.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1640
14.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1474
15.Louda Jan1999 USK Plzeň1384
16.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1344
17.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1294
Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1294
19.Helar Ondřej1995 Start Jihlava1240
20.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1227
21.Ludík Milan1992 Sokol Radotín Meteor Praha1200
22.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1162
23.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
24.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.1058
25.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové984
26.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha973
27.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.920
28.Fröhlich Jan1980 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
29.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška880
30.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka861
31.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.856
32.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic847
33.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové844
34.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.841
35.Qowimuramadhoni Azmy1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
36.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice745
37.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice740
38.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.735
39.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.733
40.Kural Martin1999 USK Plzeň706
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha706
42.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most674
43.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 665
44.Repiar Samuel1994 Super Stars Most652
45.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.641
46.Zevl Lukáš1991 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
47.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.614
48.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno613
49.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.594
Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.594
51.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
52.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.544
53.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.531
54.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.530
55.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice528
56.Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.520
57.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže515
58.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška511
59.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno502
60.Oros Ladislav1971 Super Stars Most500
61.Port Jan1972 Super Stars Most496
62.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.478
63.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.476
64.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška438
65.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.436
Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové436
67.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.434
Odvárka Petr1986 BKV Plzeň434
69.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.430
70.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.426
71.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.418
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton418
73.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno416
74.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha408
75.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava396
76.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most394
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
78.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 390
Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice390
80.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.377
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton377
82.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň367
83.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice366
84.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.364
85.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška362
86.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno337
87.Richtr Josef1992 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.336
88.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.334
89.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton330
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
91.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice328
92.Konupka Jiří1965 BaC Kladno326
93.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera322
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 322
95.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.314
96.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.306
97.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň304
98.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.298
99.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha294
100.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.288
101.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové284
102.Šula Fabian1995 TJ Ostrov278
103.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.262
104.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 260
105.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice255
106.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.254
107.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové250
108.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň247
109.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc242
110.Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka236
111.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice230
112.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.226
Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.226
114.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.224
Vlk Vratislav1972 BaC Kladno224
116.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.220
117.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.217
118.Morávek Michal2002 BaC Kladno216
119.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 214
Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.214
121.Venclů Filip1986 SK UP Olomouc213
122.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.212
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.212
Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň212
125.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter210
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 210
Poříz Leoš1974 Start Jihlava210
128.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín208
129.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.206
130.Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno204
131.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.200
132.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek199
133.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka192
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
135.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice191
136.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem188
137.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno186
138.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice182
139.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice178
140.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice177
141.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha174
Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany174
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň174
144.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka169
145.Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška168
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.168
147.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.167
148.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton166
149.Čapek Jiří1975 Super Stars Most165
150.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha162
Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.162
Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice162
Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek162
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 162
Stádník Filip1978 SK Prosek Praha162
156.Hájek David2000 Super Stars Most160
Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.160
Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice160
Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.160
160.Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton158
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.158
Suttr Martin1979 Spartak Chrást158
163.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary156
Helar Jakub1992 Start Jihlava156
Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 156
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice156
167.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže154
168.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň151
169.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.150
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.150
Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.150
172.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.147
173.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové146
174.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň142
Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek142
176.Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
177.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.132
178.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA130
179.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže129
180.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice126
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.126
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany126
183.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
185.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice124
186.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.123
187.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.120
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
189.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.117
190.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.116
Veselý Tomáš1993 USK Plzeň116
192.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 114
193.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha112
Pistulka Radek1997 USK Plzeň112
196.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.108
Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.108
198.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy106
Twardzik Adam2001 Super Stars Most106
200.Palán Václav2001 SK Prosek Praha102
201.Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.100
202.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.99
203.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.98
204.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.96
Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc96
Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín96
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové96
208.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice95
209.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.94
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň94
211.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně91
212.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
Hroch Tomáš1965 SK UP Olomouc90
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.90
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná90
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně90
217.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.89
218.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice88
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.88
221.Novotný Robert1978 BaC Kladno86
222.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 84
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.84
225.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek83
226.Štork Milan1949 TJ Bílá Hora Plzeň81
227.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
230.Drudík Ota1992 USK Plzeň78
Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.78
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
235.Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek76
236.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice74
Hanl Aleš1981 SK Hamr, z.s. 74
Holubec Pavel1970 SK Hamr, z.s. 74
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.74
240.Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže73
241.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.72
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany72
243.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice70
244.Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
245.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.66
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně66
247.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice64
248.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka62
249.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.59
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice59
251.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha58
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže58
253.Behenský Roman1967 Spartak Chrást56
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter56
Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 56
256.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice55
Petřík Radek1979 SK Prosek Praha55
258.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.54
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík54
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 54
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha54
262.Kubík Jiří1977 SK Jupiter52
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany52
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže52
265.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.51
266.Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.48
267.Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
272.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany42
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Malý Martin1991 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Mouai Hatem1967 SK Troja, z.s.42
Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
284.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín41
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň41
286.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha40
Vícen Martin1993 TJ Sokol Dobruška40
288.Kabát Daniel1974 Keramika Chlumčany38
289.Pašek Michal1987 SK Jupiter34
290.Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka33
291.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
293.Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Purnama Alexandr1980 SK Radonice, z.s.30
295.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany29
296.Čiha Jaromír1983 TJ Bílá Hora Plzeň28
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany28
Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.28
299.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.27
300.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.26
Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže26
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy26
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany26
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany26
305.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.25
306.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.24
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.24
308.Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany23
309.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek21
310.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany20
311.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.18
Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany18
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice18
317.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.16
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.16
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice16
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA16
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton16
325.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka14
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 14
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň14
328.Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton13
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.13
330.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera12
Hykel Tomáš1983 TJ Chropyně12
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.12
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.12
Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice12
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík12
336.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany10
338.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.9
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.9
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.9
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.9
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.9
343.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary6
344.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka4
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň4
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava4
Vild Petr1974 SK Jupiter4
348.Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka3
1.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4120
2.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové4112
Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové4112
4.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže3400
5.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha3344
6.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3262
7.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice2989
8.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2720
9.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2704
Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.2704
Louda Jiří1995 USK Plzeň2704
Voráč Přemysl1987 USK Plzeň2704
13.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové2536
Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové2536
15.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2528
17.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha2504
18.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.2309
19.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha2304
20.Benbenek Jan1988 TJ Sokol Plesná2208
21.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno2080
22.Louda Jan1999 USK Plzeň2024
23.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1622
24.Brabec Dean1996 Sokol Radotín Meteor Praha1616
Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1616
26.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice1613
27.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most1558
28.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
29.Vícen Jarolím1989 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1394
30.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha1384
31.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1269
32.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1232
33.Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže1186
Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže1186
35.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha1150
36.Böhm Michal1987 SK Prosek Praha1140
37.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.1128
38.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha1126
Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1126
Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha1126
41.Stádník Filip1978 SK Prosek Praha1115
42.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1080
Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1080
44.Kohoutek Stanislav1983 BADMINTON FSpS MU, z.s.1037
45.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1031
46.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.1024
47.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1016
48.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1000
Wijaya Enggar Paksi1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1000
50.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA976
51.Stoklas Ivo1992 Sokol Radotín Meteor Praha920
52.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.906
53.Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.868
54.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.856
55.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.854
56.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.838
57.Pistulka Radek1997 USK Plzeň799
58.Port Jan1972 Super Stars Most796
59.Palán Václav2001 SK Prosek Praha794
60.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice786
61.Kural Martin1999 USK Plzeň775
62.Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
63.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice760
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno760
Oros Ladislav1971 Super Stars Most760
66.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.742
67.Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice735
68.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové734
69.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.733
70.Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha719
71.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.710
72.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice707
73.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.698
74.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška696
75.Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.694
76.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň678
77.Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice677
78.Helar Ondřej1995 Start Jihlava665
79.Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná662
80.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno651
81.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice634
82.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.632
83.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové630
84.Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
85.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.607
86.Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška606
87.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice603
Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.603
89.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.593
90.Helar Jakub1992 Start Jihlava592
91.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové579
92.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové568
93.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic562
94.Konupka Jiří1965 BaC Kladno558
95.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice552
96.Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice544
97.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.533
98.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera522
99.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.516
Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 516
101.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.514
102.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno511
103.Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška510
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.510
105.Dohnal Jiří1963 BK TU v Liberci, z.s.508
106.Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška501
Slatinský Jan1989 BK TU v Liberci, z.s.501
108.Morávek Michal2002 BaC Kladno498
109.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.488
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice488
111.Šula Fabian1995 TJ Ostrov486
112.Jouda Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.476
114.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most470
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
116.Poříz Leoš1974 Start Jihlava462
117.Vlk Vratislav1972 BaC Kladno458
118.Václavík Marek1976 BK Kopřivnice, z.s.455
119.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice452
120.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc440
121.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 434
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.434
123.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice432
124.Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.425
125.Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 422
126.Nešetřil Michal1974 TJ Sokol Klimkovice408
127.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška400
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka400
129.Hájek David2000 Super Stars Most398
Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.398
Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton398
132.Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
Sváta Zdeněk1982 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
134.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 382
135.Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín376
136.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek374
137.Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 372
138.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.370
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň370
Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň370
141.Vavřička Ondřej1991 Badminton Proboštov z.s.366
142.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň365
143.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.362
144.Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.358
145.Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové356
146.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
147.Weinbrenner Michal1974 Sokol Židlochovice342
148.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.341
149.Čapek Jiří1975 Super Stars Most330
Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.330
151.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice324
152.Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 320
154.Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice315
155.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.312
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška312
157.Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice310
158.Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň308
159.Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.306
160.Mirvald Václav1972 Spartak Chrást302
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.302
162.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava294
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera294
164.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.292
165.Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.290
166.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 288
167.Horn Martin1992 SK Hamr, z.s. 282
168.Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Mendrek Adam1995 BADMINTON FSpS MU, z.s.280
170.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň274
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka274
172.Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha270
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové270
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno270
175.Twardzik Adam2001 Super Stars Most266
176.Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany262
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně262
178.Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň256
179.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno252
180.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton250
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.250
Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň250
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc250
184.Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton248
187.Kadlec Ondřej1985 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.247
188.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter246
189.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.242
Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže242
191.Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže238
Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek238
193.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové235
194.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.234
195.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.228
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno228
197.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.226
Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.226
199.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice224
200.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň222
201.Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 220
202.Musil Jiří1995 TJ ČZ Strakonice, spolek214
203.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha212
204.Suttr Martin1979 Spartak Chrást210
205.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
206.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.205
207.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
208.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.202
Novotný Robert1978 BaC Kladno202
210.Veselý Tomáš1993 USK Plzeň201
211.Tůma Dalibor1998 BK Kopřivnice, z.s.200
212.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.198
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.198
214.Vaculík Zdeněk1998 BK Kopřivnice, z.s.196
215.Paseka Daniel1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.194
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka194
217.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.192
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.192
Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
221.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice190
222.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.184
223.Peterek Vít1978 TJ Orlová - Lutyně, z.s.182
224.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.180
225.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.170
226.Fančal Viktor1977 SK Hamr, z.s. 168
227.Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.167
228.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.166
Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín166
230.Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka164
231.Petřík Radek1979 SK Prosek Praha162
Smetana Josef1972 TJ ČZ Strakonice, spolek162
233.Hurych Denis1998 TJ Sokol Polabiny Pardubice160
234.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.156
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.156
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.156
Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice156
241.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 154
243.Hamáček Michal1994 TJ Sokol Polabiny Pardubice150
244.David Tomáš1990 BK Kopřivnice, z.s.146
245.Chumchal Zdeněk1964 SK UP Olomouc144
246.Drudík Ota1992 USK Plzeň138
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice138
Krais Boris1963 ČBaS - bez klubové příslušnosti138
Majerek František1986 BK Kopřivnice, z.s.138
Schmied Martin1982 TJ Chropyně138
Vild Petr1974 SK Jupiter138
Žalmánek Jan1996 TJ Chropyně138
253.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
255.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně126
Holý Ondřej1987 TJ Sokol Doubravka126
Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka126
Stehno Petr1977 SK Hamr, z.s. 126
Zavadil Petr1983 TJ Chropyně126
260.Hadáček Albert1997 TJ Sokol České Budějovice125
Lapáček Jan1996 TJ Sokol České Budějovice125
262.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc124
Žurek Ondřej1998 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.124
264.Tichý Michal1987 TJ ČZ Strakonice, spolek122
265.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice120
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.120
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
268.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek116
269.Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.114
Král Jiří1968 BK TJ Baník Most114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany114
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava114
Podivín Václav2000 SK Prosek Praha114
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava114
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.114
Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany114
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton114
279.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice112
Weinzettl Štěpán1993 BK ARION PRAHA112
281.Vítek Radek1985 SK Hamr, z.s. 108
282.Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 102
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka102
284.Baloun Marek1991 TJ Slovan Karlovy Vary100
Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha100
Egermaier Jiří1982 SK Jupiter100
Pašek Michal1987 SK Jupiter100
288.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.92
289.Nezval Tomáš1987 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.88
290.Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice86
Steiner Ondřej1991 TJ Sokol Doubravka86
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.86
294.Behenský Roman1967 Spartak Chrást82
295.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
Mendrek Wojciech1997 TJ Slavoj Český Těšín80
Repiar Samuel1994 Super Stars Most80
Segeč Jan1978 USK Plzeň80
299.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka78
Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Geršl Miroslav1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Kostelecký Jan1974 TJ Lanškroun, z.s.78
Loskot Miroslav1978 SK Hamr, z.s. 78
Málek Martin1996 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Pikl Robert1988 BK Goram Teplice, z.s.78
Purnama Alexandr1980 SK Radonice, z.s.78
Štika Jan1977 TJ Spoje Praha78
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš78
311.Twardzik Tomáš1998 TJ Sokol Klimkovice74
312.Kufa Marek1999 TJ Slavoj Český Těšín72
313.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.70
Petrův Josef1995 TJ Sokol Vodňany70
Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy70
316.Přib Zdeněk1994 TJ ČZ Strakonice, spolek68
317.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany64
Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň64
Vaněček Jan1982 TJ Bílá Hora Plzeň64
320.Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany60
321.Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy54
322.Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
323.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže50
Marek Vladimír1959 TJ Sokol Vodňany50
325.Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany48
326.Brož Jan1989 TJ Sokol Doubravka46
Pipek Petr1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štefl Jiří1988 SK Žíznivý papoušek badminton46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
Svoboda Petr1976 SK Brno Slatina, z.s.46
Vacek Petr1989 TJ Sokol Doubravka46
332.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže42
Froněk Ondřej1982 TJ Bílá Hora Plzeň42
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Hajdu Tomáš1970 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Hrádek Leoš1976 SK Jupiter42
Jaroušek Radim1992 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kulhánek Martin1988 TJ Montas Hradec Králové42
Kundera Karel1962 TJ Sokol Osík42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Rafaj Vojtěch1998 BK Kopřivnice, z.s.42
Samohel Tomáš1998 SK Hamr, z.s. 42
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Štěpánek Lukáš2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.42
Takáč Michal1988 Keramika Chlumčany42
Vajner Tomáš1975 SK Radonice, z.s.42
Vomáčka Petr1978 TJ Sokol Osík42
Zuda Jaroslav1984 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
353.Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany40
Kallus Michal1987 TJ Slavoj Český Těšín40
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany40
Peníška Pavel1987 TJ Slovan Vesec, z.s.40
358.Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže38
359.Kubík Jiří1977 SK Jupiter34
Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň34
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže34
362.Josefík Filip2001 TJ Slovan Karlovy Vary32
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
365.Schrenk Libor1963 TJ Libín 1096 Prachatice30
Slepička Martin1970 SK Jupiter30
367.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
368.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
369.Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Slavík Tomáš1968 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Uhlík Matouš1998 Keramika Chlumčany22
373.Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže20
374.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Frühauf Karel1960 TJ ČZ Strakonice, spolek18
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka18
Pechlát Vít1984 TJ Libín 1096 Prachatice18
Prokopec Zdeněk1970 TJ Sokol Vodňany18
Protiva Tomáš1992 TJ Sokol Vodňany18
380.Madar Ondřej1994 TJ Sokol Vodňany10
1.Hubáček Michal1997 Sokol Radotín Meteor Praha4704
2.Hubáček Jan1995 TJ Montas Hradec Králové3752
3.Janáček Jaromír1995 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3664
4.Šelong Vojtěch1993 BADMINTON FSpS MU, z.s.3102
5.Jelínek Petr1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.3056
6.Hošek Petr1989 Sokol Radotín Meteor Praha2728
7.Holub Lukáš1996 TJ Montas Hradec Králové2408
8.Zahrádka Jakub1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2328
9.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha2224
10.Bitman Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha2200
11.Kurz Lukáš1991 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1960
12.Vachálek Juraj1990 BK TU v Liberci, z.s.1800
13.Kočí Josef1983 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
14.Vorlík Jan1996 SK Prosek Praha1664
15.Král Ondřej1991 Sokol Židlochovice1616
Valenta Bedřich1995 Super Stars Most1616
17.Šída Mirko1990 BK TU v Liberci, z.s.1504
18.Šváb Matěj1994 TJ Sokol Dobruška1296
19.Teller Marek1990 Sokol Radotín Meteor Praha1256
20.Voráč Přemysl1987 USK Plzeň1093
21.Skála Tomáš1992 TJ Sokol Polabiny Pardubice1081
22.Helar Ondřej1995 Start Jihlava978
23.Krajča Tomáš1986 SK Prosek Praha934
24.Stehlík Jiří1979 BK Králův Dvůr, z.s.922
25.Pistulka Radek1997 USK Plzeň892
26.Skrčený Daniel1978 BaC Kladno883
27.Bureš Jiří1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.862
28.Sagáčik Jakub1992 BK Kopřivnice, z.s.856
29.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice808
30.Pokorný David1984 BADMINTON FSpS MU, z.s.778
31.Oros Ladislav1971 Super Stars Most772
32.Kukač Jindřich1997 TJ Sokol Křemže715
33.Somerlík Jan1998 TJ Sokol Klimkovice698
34.Synovec Pavel1998 Sokol Radotín Meteor Praha684
35.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha675
Tomala Petr1990 TJ Sokol Klimkovice675
37.Beznoska Miloslav1986 SK Prosek Praha656
38.Palán Václav2001 SK Prosek Praha644
39.Skočdopole Miroslav1979 TJ Sokol Dobruška642
40.Odvárka Petr1986 BKV Plzeň630
41.Drančák Pavel1988 Sokol Radotín Meteor Praha616
42.Port Jan1972 Super Stars Most590
43.Wsól Lukáš1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice581
44.Brothánek Vojtěch1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.576
45.Sedláček Filip1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.560
Vašátko Michal1998 TJ Sokol Klimkovice560
47.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.558
48.Koňas Jan1996 BK TU v Liberci, z.s.556
49.Bláha Václav1980 SK Hamr, z.s. 544
50.Prokeš Michal1990 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic541
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
52.Poříz Leoš1974 Start Jihlava534
53.Dvořák Radim1989 BK Králův Dvůr, z.s.532
54.Rombald Martin1987 SK Hamr, z.s. 530
Slabý Martin1982 TJ Orlová - Lutyně, z.s.530
56.Fiala Jan1998 TJ Astra Zahradní Město, z.s.528
Srnec Jan1994 Sokol Židlochovice528
58.Jurka Jan1970 SK Prosek Praha525
59.Světnička Michal1994 BADMINTON FSpS MU, z.s.501
60.Skřivan Jakub1996 TJ Montas Hradec Králové499
61.Pokorný Oldřich1996 BaC Kladno497
62.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.470
63.Halfar Jiří1983 TJ Sokol Klimkovice462
64.Vitvera Jakub1988 Sokol Radotín Meteor Praha460
65.Kožušník David1980 VK VŠB Ostrava458
66.Haršanyi Michal1974 TJ Slovan Vesec, z.s.455
67.Šplíchal Tomáš1980 SKP Kometa Brno - RS Badminton454
68.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.452
Nevečeřal Martin1981 Badminton Proboštov z.s.452
70.Chmelař Roman1986 TJ Montas Hradec Králové416
Koždoň Daniel1992 TJ Slavoj Český Těšín416
72.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most398
Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.398
74.Tichý Jakub1997 TJ Montas Hradec Králové392
75.Weinzettl René1991 BK ARION PRAHA384
76.Holeček Jaroslav1992 BK Králův Dvůr, z.s.380
77.Nesveda Adam1996 TJ Jiskra Nejdek, z.s.368
Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice368
79.Soukup Lukáš1995 BKV Plzeň357
80.Prudký Ladislav1985 SK BC Premiera356
81.Škopek Petr1991 TJ Bílá Hora Plzeň353
82.Samek Jaroslav1984 SK BC Premiera348
83.Chaloupka Miloš1988 SK Badminton Tábor, z.s.346
84.Budzel Filip1996 TJ Sokol Klimkovice336
Hodek Martin1980 TJ Sokol Polabiny Pardubice336
86.Todič Radovan1983 BK Kopřivnice, z.s.334
87.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.326
Pleska Josef1996 BADMINTON FSpS MU, z.s.326
89.Hájek David2000 Super Stars Most316
90.Szarzec Adam1997 TJ Slavoj Český Těšín315
91.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice314
Mirvald Václav1972 Spartak Chrást314
93.Konupka Jiří1965 BaC Kladno312
94.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.302
95.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka288
96.Jedzok Petr1977 SK UP Olomouc286
97.Herout Martin1980 TJ Montas Hradec Králové280
Hobzik Adam1985 TJ Astra Zahradní Město, z.s.280
Kolumbajew Jacek1991 BaC Kladno280
100.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice278
101.Louda Jiří1995 USK Plzeň277
102.Myšák Lukáš1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.269
103.Kavan Pavel1973 SK Badminton Tábor, z.s.262
104.Helar Jakub1992 Start Jihlava250
105.Kudláček Josef1965 TJ ČZ Strakonice, spolek246
Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška246
107.Matula Marek1973 SK Kuklenská Brno, z.s.245
108.Günther Robin1985 BK Goram Teplice, z.s.238
109.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 236
110.Večerka Václav1991 TJ Sokol Klimkovice228
111.Knopp Tomáš1974 SK Jupiter226
Krejsa Jakub1987 TJ Sokol Doubravka226
113.Plundrich Tomáš1983 USK Plzeň218
114.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.216
115.Mazúr Jakub1992 BADMINTON FSpS MU, z.s.208
Šrámek Adam1998 TJ Chemička Ústí nad Labem208
117.Matějka Jan1989 TJ Sokol České Budějovice204
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.204
119.Sokol Martin1973 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
120.Brázda Radek1966 BC 66 Ivančice196
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice196
122.Sluka Jakub1985 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.194
123.Sonnek Tomáš1993 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.192
124.Benbenek Václav1990 TJ Orlová - Lutyně, z.s.190
125.Klimaj Jan1979 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.184
127.Nevečeřal Lukáš1979 Badminton Proboštov z.s.180
128.Dušek Richard1973 TJ Bílá Hora Plzeň178
129.Panoš Martin1974 BK TU v Liberci, z.s.168
130.Bocharov Anton1987 SK Prosek Praha166
Koudelka Martin1968 TJ Sokol Křemže166
Koudelka Michal1971 TJ Sokol Křemže166
Sáňka Miloslav1974 SKP Kometa Brno - RS Badminton166
134.Fröhlich Jaroslav1976 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
135.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.162
136.Klimeš Ondřej1997 TJ Slovan Vesec, z.s.157
137.Čapek Jiří1975 Super Stars Most156
138.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno152
139.Stejskal David1996 TJ Slovan Vesec, z.s.150
140.Brychta Jaromír1979 TJ Sokol Doubravka146
Kovařík Petr1970 Keramika Chlumčany146
142.Suttr Martin1979 Spartak Chrást144
143.Vodička Václav1992 SK Hamr, z.s. 140
144.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
Přinda Tomáš1988 TJ Sokol Doubravka138
146.Veverka Tomáš1982 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.137
147.König Marián1975 SK Žíznivý papoušek badminton132
148.Horák Filip1990 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
Novotný Robert1978 BaC Kladno130
150.Pham Van Thanh1992 TJ ČZ Strakonice, spolek126
151.Halsch Pavel1968 VSK VŠV Brno125
152.Benedikt Vojtěch1995 SK Prosek Praha120
Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.120
Kamaryt Miloš1964 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
155.Pirtyák Petr1981 TJ Sokol Křemže116
156.Csibri David1998 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Horut Tomáš1991 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Krásný Petr1965 BK Králův Dvůr, z.s.114
Kubiš Pavel1965 Sokol Radotín Meteor Praha114
Ladma Martin1998 TJ Sokol Dobruška114
Liebl Radomír1978 TJ Sokol České Budějovice114
Morávek Michal2002 BaC Kladno114
Plošek Lukáš1987 SK Hamr, z.s. 114
164.Neděla René1980 TJ Montas Hradec Králové112
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Waller Tomáš1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
167.Frýza Ondřej1992 TJ Chropyně111
168.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.110
169.Twardzik Adam2001 Super Stars Most106
170.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek104
171.Hrdina Pavel1967 SK UP Olomouc102
Phu Van Vuong1976 SK BC Premiera102
173.Dobrovolný Jan1994 Keramika Chlumčany100
Mutl Filip1998 SK Hamr, z.s. 100
175.Chalupa Petr1998 BKV Plzeň92
Zrůna Michal1987 SK Žíznivý papoušek badminton92
177.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA90
Drudík Ota1992 USK Plzeň90
Modlinger Tomáš1987 BaC Kladno90
180.Novák Jan1996 TJ Bílá Hora Plzeň88
Sklář Vladimír1974 TJ Sokol Křemže88
182.Čapek Michal1994 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Drašnar Václav1980 TJ Sokol Dobruška86
Kupec Radek1993 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Sedláček Tomáš1972 SK Hamr, z.s. 86
186.Klíma Petr1980 SK Hamr, z.s. 84
Říha Michal1978 SKP Kometa Brno - RS Badminton84
Tlustý Lukáš1992 TJ Sokol Dobruška84
Venclů Filip1986 SK UP Olomouc84
190.Karas Milan1987 TJ Sokol Doubravka80
Vitvera Jan1987 TJ Astra Zahradní Město, z.s.80
192.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice78
Bureš Marek1986 TJ Sokol Dobruška78
Kalousek Aleš1977 BC 66 Ivančice78
Měřička Jiří1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Novák Radek1993 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Nývlt Jiří1989 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Schmid Radek1983 BC 66 Ivančice78
Sklář David1993 SK Hamr, z.s. 78
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno78
201.Schmied Martin1982 TJ Chropyně75
202.Vojta Michal1990 TJ Sokol Vodňany74
203.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.72
204.Holeček Jiří1955 TJ Sokol Křemže70
205.Bathory Michal1992 SK Prosek Praha68
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
Neuvirth Jakub1993 Start Jihlava68
209.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka66
210.Kural Martin1999 USK Plzeň64
211.Chaloupka Miloš1961 SK Badminton Tábor, z.s.58
212.Multuš Vítězslav1969 SK Badminton Tábor, z.s.56
Šemík Vladimír1980 Start Jihlava56
214.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
215.Dorazil Milan1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.50
216.Behenský Roman1967 Spartak Chrást48
217.Ondrášek David1996 Super Stars Most46
Sedláček Kamil1973 SK Brno Slatina, z.s.46
Steinbauer Petr1985 TJ Sokol Křemže46
Štursa Martin1983 SK Podolí46
221.Bartanus Adrian1989 SK BC Premiera42
Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice42
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Fridrich Václav1977 BK Králův Dvůr, z.s.42
Jelínek Stanislav1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Jirásek Jan1972 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Kyzlík Kamil1978 SK Hamr, z.s. 42
Lesonický Roman1992 BC 66 Ivančice42
Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka42
Nahrebecki Dariusz1971 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Novotný Jiří1996 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Parkos David1974 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pelc Simeon1998 BK 93 Hořovice42
Schoř Marek1972 BK Králův Dvůr, z.s.42
Smetana Václav1987 VŠTJ UK Hradec Králové42
Soták Tomáš1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš42
240.Kubík Jiří1977 SK Jupiter38
Matoušek Jan1973 Zbrklý úder - Badminton Klatovy38
Takáč Roman1980 Keramika Chlumčany38
243.Bednář Jan1955 TJ Sokol Křemže36
Koudelka Václav1946 TJ Sokol Křemže36
245.Holec Daniel1992 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Plachta Lukáš1980 TJ Sokol Vodňany32
Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové32
248.Hála Robert1973 TJ Sokol Křemže26
Hanyk Jiří1989 TJ Sokol Doubravka26
Pavlis Michael1993 TJ Sokol Vodňany26
Pohanka Tomáš1996 BKV Plzeň26
Slavík Miroslav1990 TJ Chropyně26
253.Skála Pavel1974 SK Jupiter24
254.Kohout Jan1989 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
Pašek Michal1987 SK Jupiter22
256.Piorecký Jan1974 Zbrklý úder - Badminton Klatovy18
257.Egermaier Jiří1982 SK Jupiter16
Voráč Přemysl1961 TJ Bílá Hora Plzeň16
259.Chaloupka Ondřej1988 BK Kopřivnice, z.s.12
Viest Michal1996 TJ Sokol Plesná12
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha12
262.Berger Jiří1989 TJ Sokol Doubravka10
Dvořák Martin1986 Zbrklý úder - Badminton Klatovy10
Hazuka Libor1973 TJ Sokol Vodňany10
Hlavička Miroslav1960 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.10
Nečas Pavel1975 TJ Sokol Vodňany10
Votava Pavel1971 TJ Sokol Vodňany10
1.Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice4352
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most3304
3.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.3296
4.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2896
5.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2744
6.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2536
7.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2421
8.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
9.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2077
10.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1976
11.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1944
12.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1840
13.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1781
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1776
15.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1720
16.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1656
17.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1536
18.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1323
19.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1272
20.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška1216
21.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1197
23.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.1104
24.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava953
25.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 916
26.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most914
27.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 889
28.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most871
29.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.870
30.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň800
31.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň772
32.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
33.Zablotskaya Katsiaryna1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.760
34.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most734
35.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice714
36.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.706
37.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška701
38.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice665
39.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice642
40.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.640
41.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice634
42.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice632
43.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice624
44.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice616
45.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.605
46.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha584
47.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice560
48.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice541
49.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň528
50.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice522
Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek522
52.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín496
Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 496
54.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.478
55.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška477
56.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.473
57.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.470
58.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.467
59.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice460
60.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň452
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha452
62.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha448
Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.448
64.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.437
65.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha435
66.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice434
67.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice423
68.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
69.Vocelková Anna1994 USK Plzeň402
70.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška400
71.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA394
Pořízová Radka1977 Start Jihlava394
73.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 392
74.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže382
75.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.376
76.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.372
77.Zachová Adéla2001 Start Jihlava370
78.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže353
79.Dufková Monika1999 BaC Kladno348
80.Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.336
81.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.326
82.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice318
83.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek313
84.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.294
85.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera288
86.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín286
87.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.262
88.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže259
89.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha258
90.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň254
91.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.251
92.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc246
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek246
94.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton234
95.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.232
96.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška226
97.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic210
98.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
99.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka190
100.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.188
101.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha177
102.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany176
103.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice174
104.Polívková Eliška1998 USK Plzeň171
105.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.170
106.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 168
107.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most164
Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
109.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice162
110.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže161
111.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc156
112.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň144
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
114.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice138
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice138
118.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.137
119.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA132
120.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.128
121.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
122.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice114
Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
127.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most112
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.112
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton112
130.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.110
131.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň104
132.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.102
133.Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice99
134.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín92
135.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha90
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň90
137.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
140.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
143.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka82
144.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.80
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha80
146.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.78
Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.78
Prášilová Anna1999 BK Omega Olomouc, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Vítková Adéla1992 Start Jihlava78
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň78
155.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter76
156.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 66
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton66
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.66
159.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
160.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
162.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy52
163.Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
164.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany44
Srbová Adéla2000 BaC Kladno44
166.Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Hofmanová Klára2000 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava42
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice42
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
177.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň38
178.Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
179.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek30
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton30
183.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň26
185.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže22
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
187.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter14
188.Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.5024
2.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4784
3.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška4272
Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška4272
5.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3344
6.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3224
7.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.3200
8.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2968
9.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2829
10.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.2616
11.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2424
12.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2384
13.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2200
Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2200
15.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2144
16.Koldová Veronika1994 Super Stars Most2120
17.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2069
18.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1904
19.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1869
20.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1816
21.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1808
22.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1800
23.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1776
24.Krocová Martina1988 Super Stars Most1768
25.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most1744
26.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.1736
27.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1696
28.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most1680
29.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1656
30.Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka1622
31.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1620
32.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1613
33.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1605
34.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1526
35.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1522
36.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1432
37.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1308
38.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha1294
39.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň1282
40.Vocelková Anna1994 USK Plzeň1198
41.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha1178
42.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1168
43.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most1138
44.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1128
45.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice1114
46.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice977
47.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.976
48.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška974
49.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň972
50.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška964
51.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.947
52.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice938
53.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.916
54.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice912
55.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 901
56.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 890
Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha890
58.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.889
59.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.868
60.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha866
61.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most856
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha856
63.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice844
64.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška807
65.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most795
66.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň781
67.Srbová Adéla2000 BaC Kladno762
68.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška748
69.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha728
70.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha726
71.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice716
72.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha708
73.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most688
74.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.682
75.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava672
76.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice651
77.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.628
78.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.618
79.Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín578
80.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice577
81.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek570
82.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.540
83.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.530
84.Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha520
85.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava508
86.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.506
87.Erbenová Monika1986 BaC Kladno488
88.Zachová Adéla2001 Start Jihlava482
89.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 474
90.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice472
91.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.468
92.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice456
93.Pořízová Radka1977 Start Jihlava455
94.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice431
95.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.426
Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.426
97.Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic412
98.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.405
100.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice402
101.Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek390
102.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha386
103.Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek366
104.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.362
Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.362
106.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň360
107.Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové358
108.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.344
109.Polívková Eliška1998 USK Plzeň333
110.Dufková Monika1999 BaC Kladno330
111.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 328
112.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže325
113.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka316
114.Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové312
115.Palínková Barbora1992 SK BC Premiera306
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.306
117.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most304
118.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže302
119.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.292
120.Hončíková Hana1979 BaC Kladno288
Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.288
122.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.280
Christlová Romana1975 BK TU v Liberci, z.s.280
124.Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže277
125.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice276
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.276
127.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.275
128.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc258
129.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže254
130.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 250
131.Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň238
132.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice236
133.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.234
134.Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.228
135.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň226
Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň226
137.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň216
Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín216
Vítková Adéla1992 Start Jihlava216
140.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň210
141.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha208
Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové208
143.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA204
144.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.203
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno203
Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
147.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
148.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton192
149.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín190
150.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.180
151.Hejdrychová Kateřina1994 BK ARION PRAHA178
152.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA168
153.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany166
154.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.165
155.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.164
156.Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice150
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.150
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice150
159.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň148
160.Havláková Jana1992 SK Prosek Praha138
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.138
Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
163.Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka126
164.Loskotová Romana1978 SK Hamr, z.s. 125
Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton125
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.125
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
169.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín120
170.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.114
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.114
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice114
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.114
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
177.Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové104
178.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka102
Horňáková Erika1995 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc102
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.102
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň102
183.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter100
184.Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 90
185.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.86
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.86
Turenová Jolana1988 SK BC Premiera86
Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha86
189.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany84
190.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha80
191.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice78
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek78
Tůmová Karolína1998 BC 66 Ivančice78
Valášková Petra1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
200.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice75
201.Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany60
Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže60
203.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany56
204.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany52
205.Basáková Karin1992 TJ Bílá Hora Plzeň50
Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter50
207.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice42
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany42
Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
212.Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást34
Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany34
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek34
Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy34
Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.34
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást34
219.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany26
220.Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka22
1.Milisová Hana1980 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.4144
2.Lajdová Magdaléna1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3752
3.Kurzová Dominika1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3568
4.Šikalová Denisa1997 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.2872
5.Křížková Šárka1990 TJ Sokol Dobruška2728
6.Milová Sabina1997 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2701
7.Maixnerová Eliška1990 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2296
8.Světničková Monika1998 BADMINTON FSpS MU, z.s.2269
9.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha2224
10.Bášová Alžběta1993 TJ Montas Hradec Králové2200
11.Krocová Martina1988 Super Stars Most2104
12.Nejedlová Jana1989 BK TU v Liberci, z.s.1800
13.Klusoňová Zuzana1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1728
14.Slatinská Jana1998 BK TU v Liberci, z.s.1693
15.Benešová Jitka1996 SK Prosek Praha1664
16.Zychová Ivana1996 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1592
17.Jeřichová Zuzana1993 TJ Sokol Doubravka1432
18.Königsmarková Soňa1985 TJ Bílá Hora Plzeň1256
19.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1235
20.Zelinková Michaela1998 SK Prosek Praha1148
21.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice962
22.Myšáková Michaela1995 TJ Astra Zahradní Město, z.s.933
23.Krejčová Lucie1994 BK Králův Dvůr, z.s.922
24.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška880
25.Ondrášková Valerie1992 Super Stars Most876
26.Bláhová Zuzana1996 TJ Sokol Klimkovice860
27.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice856
Koldová Veronika1994 Super Stars Most856
29.Srbová Adéla2000 BaC Kladno830
30.Hofmanová Petra1990 TJ Sokol Dobruška816
31.Phamová Vlasta1996 Super Stars Most779
32.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha711
33.Davidová Marika1997 TJ Sokol Klimkovice686
Husarová Eva1990 TJ Slavoj Český Těšín686
35.Chmelíčková Kateřina1984 BKV Plzeň672
36.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice658
37.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha638
38.Hánová Renata1986 VK VŠB Ostrava621
39.Vocelková Anna1994 USK Plzeň619
40.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
41.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.617
42.Nováčková Anežka1999 USK Plzeň616
Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.616
44.Zimmerová Adéla1992 Sokol Radotín Meteor Praha604
45.Kykalová Kateřina1993 SK Prosek Praha598
46.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice596
47.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška594
48.Smejkalová Eliška1996 TJ Sokol Dobruška583
49.Tröstlová Daniela1988 Start Jihlava582
50.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice566
51.Karlíková Katka1979 BK Králův Dvůr, z.s.532
52.Kykalová Dana1971 SK Prosek Praha525
53.Holečková Tereza1996 Sokol Radotín Meteor Praha524
54.Musilová Hana1982 Sokol Radotín Meteor Praha520
55.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice518
56.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 508
57.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 502
58.Kelnarová Eliška1997 BK Kopřivnice, z.s.500
59.Hlavatá Michaela1994 SK Hamr, z.s. 460
60.Trnkalová Karolína1997 SK Badminton Přerov, z.s.458
61.Dragounová Eva1991 Badminton Proboštov z.s.452
Legátová Anna1998 TJ Sokol Doubravka452
63.Nezvalová Jana1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.445
64.Srpová Kateřina1994 BK Goram Teplice, z.s.434
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice434
66.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.432
67.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice426
68.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice422
69.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.408
70.Smejkalová Dita1974 TJ ČZ Strakonice, spolek402
71.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.394
72.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška392
73.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most390
74.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most384
75.Pořízová Radka1977 Start Jihlava378
76.Erbenová Monika1986 BaC Kladno375
77.Ostrá Veronika1996 TJ Sokol Dobruška370
78.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.362
79.Budzelová Dominika1998 TJ Sokol Klimkovice360
80.Belyaeva Victoria1981 SK Hamr, z.s. 358
Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most358
82.Turenová Jolana1988 SK BC Premiera356
83.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže355
84.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.353
85.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha344
86.Kyzlíková Veronika1983 SK Hamr, z.s. 342
87.Panochová Jana1997 TJ Astra Zahradní Město, z.s.340
88.Pavelková Zuzana1992 SK Badminton Přerov, z.s.336
Slatinská Zuzana1991 BK TU v Liberci, z.s.336
90.Matějková Lucie1992 TJ Sokol České Budějovice324
91.Dušková Natálie1995 SK Hamr, z.s. 320
92.Křížová Monika1972 TJ Bílá Hora Plzeň314
93.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.298
94.Kapsová Klára1990 TJ Sokol Polabiny Pardubice294
95.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.286
96.Grenčíková Lucia1996 USK Plzeň280
Hobziková Martina1991 Sokol Radotín Meteor Praha280
Kempfová Kristýna1992 SK Dobrá Voda u Českých Budějovic280
Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.280
Titěrová Eva1981 Sokol Radotín Meteor Praha280
101.Polívková Eliška1998 USK Plzeň277
102.Jančatová Marta1995 TJ Sokol Klimkovice276
103.Přikrylová Lenka1998 SK Brno Slatina, z.s.272
104.Tomalová Kateřina1992 TJ Sokol Klimkovice261
105.Weberová Martina1987 TJ Sokol Křemže258
106.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň253
107.Jedzoková Kateřina1975 SK UP Olomouc250
108.Lodrová Nikol1986 USK Plzeň248
Palínková Barbora1992 SK BC Premiera248
110.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice246
Kudláčková Veronika1995 TJ ČZ Strakonice, spolek246
112.Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice242
113.Hrbáčková Karolína1996 BK Goram Teplice, z.s.238
114.Růžička Marcela1990 TJ Jiskra Nejdek, z.s.224
115.Zachová Adéla2001 Start Jihlava214
116.Dufková Monika1999 BaC Kladno210
117.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň206
Vítková Adéla1992 Start Jihlava206
119.Řehořová Veronika1998 BaC Kladno203
120.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice200
121.Brázdová Lenka1977 BC 66 Ivančice196
122.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.188
123.Lanzendorfová Olina1969 TJ Bílá Hora Plzeň182
124.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže178
125.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.174
Sklářová Eva1980 TJ ČZ Strakonice, spolek174
127.Sedláčková Hana1985 SK Hamr, z.s. 172
128.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha164
129.Chlebníčková Hana1997 Badminton Akademie Olomouc, z.s.162
130.Krauzová Katrin1994 TJ Slavoj Český Těšín160
131.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.152
Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
133.Kolovrátníková Jolana1998 TJ Sokol Doubravka148
134.Brychtová Iva1986 TJ Sokol Doubravka146
Kocourková Zuzana1983 TJ Montas Hradec Králové146
136.Benýšková Veronika1991 BKV Plzeň140
137.Kvíčalová Zuzana1986 SK Prosek Praha138
138.Mikšátková Barbora1997 SKP Kometa Brno - RS Badminton130
Motejlová Marie1981 TJ Sokol Křemže130
Zemanová Andrea1988 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.130
141.Havlová Jana1991 SKP Kometa Brno - RS Badminton126
Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.126
143.Gryčová Jana1990 SK Brno Slatina, z.s.125
Šamalová Kateřina1993 TJ Sokol České Budějovice125
Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.125
146.Hlávková Irena1989 TJ Slavoj Český Těšín124
147.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.122
148.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA120
149.Danielová Anna1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Hofmanová Klára2000 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
Koukalová Dominika1988 BK 93 Hořovice114
Uhlířová Tereza1993 TJ Bílá Hora Plzeň114
Vacková Martina1988 BK Králův Dvůr, z.s.114
Voráčková Lenka1981 Spartak Chrást114
155.Nedělová Pavla1983 TJ Montas Hradec Králové112
156.Vaňousová Radka1978 SK Badminton Tábor, z.s.102
157.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany100
158.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.98
Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň98
160.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň92
Možnarová Tereza1990 SK Žíznivý papoušek badminton92
162.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín90
Pokorná Pavlína1992 TJ Sokol Doubravka90
164.Šmídová Kateřina1985 TJ Orlová - Lutyně, z.s.88
165.Habancová Simona1998 BK Goram Teplice, z.s.86
Randulová Natálie2000 BC Badmen Brno86
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
168.Koudelková Jana1973 SK UP Olomouc84
Schořová Sonja2000 BK Králův Dvůr, z.s.84
170.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Drábková Eva1957 BK Králův Dvůr, z.s.78
Krejčová Martina1977 TJ Montas Hradec Králové78
Nešpůrková Dagmar1982 BC 66 Ivančice78
Nováková Lenka1996 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.78
Štefulíková Eva1977 BC 66 Ivančice78
Svobodová Klára1994 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Zbořilová Marie2000 Sokol Židlochovice78
179.Bláhová Anna1998 TJ Chropyně75
180.Brožíková Kristýna1996 TJ Chropyně69
181.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.68
Bathory Karolína1994 SK Prosek Praha68
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.68
184.Bačová Barbora1997 TJ Sokol Vodňany64
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most64
186.Urbancová Blanka1966 Sokol Radotín Meteor Praha60
187.Novotná Lucie1997 Zbrklý úder - Badminton Klatovy56
188.Čarková Markéta1978 TJ ČZ Strakonice, spolek46
Maršálková Eliška1996 SK Brno Slatina, z.s.46
Nečasová Jitka1984 SK Brno Slatina, z.s.46
191.Kolářová Eva1990 TJ Sokol Vodňany44
192.Filipová Natálie2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hándlová Veronika1998 BC 66 Ivančice42
Havláková Jana1992 SK Prosek Praha42
Hončíková Hana1979 BaC Kladno42
Janáčková Iva1989 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Jedličková Tereza2000 BK Goram Teplice, z.s.42
Jelínková Marcela1955 T.J. Sokol BC RSC Brno Tuřany, z.s.42
Krásná Zuzana1979 BK Králův Dvůr, z.s.42
Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kuzmová Naďa1980 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.42
Prausová Lucie1996 SK Hamr, z.s. 42
Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň42
Řehořová Miroslava1994 BaC Kladno42
Šarounová Aneta1989 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Šplíchalová Lisa1982 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Suská Magdalena1988 TJ ČZ Strakonice, spolek42
Vaverková Pavla1991 BC 66 Ivančice42
Zelenková Adéla1987 USK Plzeň42
212.Bílková Jana1984 BK TU v Liberci, z.s.40
Čížková Hana1987 TJ Sokol Vodňany40
214.Dokoupilová Helena1982 SK Jupiter38
Krausová Zlatka1973 Keramika Chlumčany38
216.Čechová Romana1986 SK Prosek Praha32
Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.32
Lajdová Tereza1993 TJ Astra Zahradní Město, z.s.32
Sahánková Ivana1990 TJ Montas Hradec Králové32
220.Bláhová Barbara1975 SK Jupiter30
Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany30
Peterková Denisa1995 TJ ČZ Strakonice, spolek30
223.Beranová Štěpánka1973 SK Jupiter26
Čečková Veronika1992 TJ Sokol Doubravka26
Glaserová Jarmila1970 Spartak Chrást26
226.Sochorová Radka1971 SK Jupiter24
227.Sazamová Petra1991 Zbrklý úder - Badminton Klatovy22
228.Mejzlíková Jana1980 TJ Sokol Křemže20
229.Kormanová Amalie1998 TJ Sokol Vodňany10
Pelíšková Alexandra1985 TJ Sokol Vodňany10
ČísloTurnajGPDatum
1GPC dospělých - DobruškaC10.09.2016
2GPC dospělých - Kladno cup - KladnoC10.09.2016
3GPC dospělých - LiberecC10.09.2016
41. GPC dospělých - Brno - TuřanyC17.09.2016
5GPB Hradecký Lev - Hradec KrálovéB25.09.2016
6GPC dospělých - IvančiceC01.10.2016
7GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD01.10.2016
8GPC dospělých - České BudějoviceC08.10.2016
9GPC dospělých - OpavaC08.10.2016
10GPC dospělých - PardubiceC16.10.2016
11GPD dospělých - VodňanyD22.10.2016
12GPB Ostrava - OstravaB23.10.2016
13GPD dospělých 2/4 JuBH Cup - PlzeňD29.10.2016
14GPE dospělých - Plzeň - ChválenickáE29.10.2016
15GPC dospělých - OlomoucC05.11.2016
162. GPC dospělých - ChropyněC05.11.2016
17GPC dospělých - Memoriál P. Bílka - Praha - HamrC06.11.2016
18Memoriál K. Holobradého - Praha - VinořA13.11.2016
19GPC dospělých - TepliceC26.11.2016
20GPC dospělých - Hradec KrálovéC26.11.2016
21GPC dospělých - Memoriál Proška - Králův DvůrC26.11.2016
22GPC dospělých - Praha - VinořC03.12.2016
23GPC dospělých - Plzeň - Bílá HoraC03.12.2016
24GPD dospělých - Vodňanský kapr - VodňanyD10.12.2016
25Memoriál St. Krauze - Český TěšínA08.01.2017
26OP dospělých - České BudějoviceSKP14.01.2017
27OP dospělých - MostSKP14.01.2017
28OP dospělých - Brno - SlatinaSKP14.01.2017
29OP dospělých - Plzeň - ChválenickáSKP14.01.2017
30OP dospělých - Benátky nad JizerouSKP14.01.2017
31OP dospělých - OstravaSKP15.01.2017
32OP dospělých - DobruškaSKP15.01.2017
33OP dospělých - Praha - HamrSKP15.01.2017
34GPD dospělých - StrakoniceD21.01.2017
35MČR dospělých - LiberecMČR05.02.2017
36GPB Pohár Akademie - MostB12.02.2017
37GPC dospělých - HoliceC18.02.2017
38GPC dospělých - Praha - VinořC19.02.2017
39GPD dospělých 3/4 JuBH Cup - Plzeň - Bílá HoraD25.02.2017
40GPC dospělých - OlomoucC04.03.2017
41GPC dospělých - MostC04.03.2017
42GPC dospělých - Hradec KrálovéC04.03.2017
43GPC dospělých - KladnoC05.03.2017
44VC města Plzně - PlzeňA12.03.2017
45GPD dospělých - StrakoniceD25.03.2017
46GPC dospělých - OstrovC25.03.2017
47GPD Dospělých Klatovy - KlatovyD01.04.2017
48GPB Jouda Cup - Praha - ZMB09.04.2017
49GPC dospělých - 11. ročník -Jupiterské "CéDéčko" - PlzeňC15.04.2017
50GPD dospělých - 4/4 JuBH Cup - PlzeňD15.04.2017
513. GPC a GPD dospělých - JihlavaC22.04.2017
52GPD dospělých - JihlavaD22.04.2017
53Memoriál P. Sima - LiberecA23.04.2017
54GPC dospělých - 26.Thun Cup - NejdekC29.04.2017
55GPC dospělých - DobruškaC30.04.2017
56GPC dospělých - OlomoucC14.05.2017
57GPC dospělých - RadoniceC14.05.2017
58GPD dospělých - Keramika ChlumcanyD20.05.2017
59GPC dospělých- VC Teplic - TepliceC27.05.2017
60GPC dospělých - VC Kladna 2017 - KladnoC27.05.2017
614. GPC dospělých - Brno - LíšeňC28.05.2017
62GPB Most - MostB04.06.2017
63GPC dospělých - HoliceC02.09.2017
64Benátecký pohár - Benátky nad JizerouA10.09.2017
65GPD dospělých 1/4 JuBH Cup - Plzeň Bílá HoraD16.09.2017
66GPC dospělých - OpavaC23.09.2017
67GPC dospělých- Kladno cup - KladnoC30.09.2017
68GPC dospělých - Praha - VinořC01.10.2017
69GPC dospělých - OsíkC01.10.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading