logo
Český badmintonový svaz

Historické


U15 - stav k 05.10.2017

Kategorie: 
U15
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
17.09.2016 - 05.10.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2336
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1989
3.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1830
4.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1820
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1718
6.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1616
7.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1590
8.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1398
9.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
10.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1288
11.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1232
12.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1168
13.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha930
14.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice788
15.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
16.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.765
17.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most732
18.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.695
19.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.664
20.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.642
21.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín598
22.Altera Jan2004 BaC Kladno585
23.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
24.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.524
25.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.502
26.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.498
27.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha492
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.492
29.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové486
30.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.481
31.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.474
32.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.428
33.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.420
34.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš416
35.Oros Marek2003 Super Stars Most402
36.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.392
37.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.367
38.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.356
39.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha350
40.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton346
41.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.344
42.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha340
43.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.336
44.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš332
45.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná324
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice324
47.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.320
48.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.319
49.Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové312
50.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice305
51.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 302
52.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.284
Port Jan2003 Super Stars Most284
54.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha274
55.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary260
56.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš257
57.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš255
58.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.254
59.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka252
60.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice245
61.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
62.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.240
63.Seidl Michal2004 Super Stars Most238
64.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.230
66.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.228
67.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.226
68.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha220
69.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice216
70.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem212
71.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 208
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.208
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.208
74.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.204
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha204
77.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most188
78.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.187
79.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.185
80.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice184
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.184
82.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.180
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.180
84.Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
85.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.174
86.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem172
88.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha168
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice168
Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha168
91.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš167
92.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava166
93.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.164
94.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.163
95.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA162
96.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
97.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.156
Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton156
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha156
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.156
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
102.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.152
Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 152
104.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.151
105.Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové147
106.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka145
107.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most142
108.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
109.Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové138
110.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.137
111.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha136
Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha136
113.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín132
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže132
115.Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice130
116.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.127
117.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.124
118.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš123
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice123
120.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA122
121.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.116
122.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice114
Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.114
124.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem108
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary108
126.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice107
127.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.106
128.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.104
Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš104
130.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno102
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most102
132.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
133.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň99
134.Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha98
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha98
136.Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.97
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.97
138.Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice96
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.96
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka96
141.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš94
142.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové90
144.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice89
145.Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.88
146.Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.87
147.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem86
149.Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
150.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.83
Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška83
152.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.82
Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.82
154.Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.79
155.Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
156.Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.74
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.74
158.Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška73
159.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha72
160.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem70
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.70
163.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha69
164.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 67
Kundrát David2006 Badminton VK Aš67
166.Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.66
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary66
168.Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.64
169.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.63
Szkuta Tomáš2003 Kabal team Karviná63
171.Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.62
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.62
Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII62
174.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.61
175.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most58
176.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.55
177.Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice54
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice54
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA54
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
181.Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.51
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové51
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.51
Král Šimon2003 SK Podolí51
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA51
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
187.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
190.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš45
191.Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.44
192.Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka43
193.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže42
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná42
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
206.Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.40
207.Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.39
208.Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
209.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem36
210.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.35
211.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.34
212.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže33
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.33
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.33
215.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.32
Oswald Michal2005 TJ Sokol Klimkovice32
Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA32
218.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice30
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem30
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka30
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.30
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.30
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary30
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka30
Ungrád Šimon2004 TJ Sokol Dobruška30
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš30
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most30
228.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.28
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.28
Hora Aleš2003 Super Stars Most28
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
232.Janáček David2004 BK ARION PRAHA26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.26
235.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.22
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton22
237.Mařan Ondřej2003 SK Děčín21
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.21
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg21
240.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA20
Glac Samuel2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.20
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY20
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA20
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY20
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha20
Ptáček Jan2006 TJ Sokol Klimkovice20
Sochorek Dalibor2005 Sportclub Metalurg20
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY20
Vlasák David2004 Super Stars Most20
251.Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové18
Russina Jan2005 Kabal team Karviná18
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka18
254.Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY17
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha17
256.Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.16
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha16
258.Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.15
259.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.14
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
267.Foltin Jakub2004 Super Stars Most13
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.13
Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Maar Ondřej2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
271.Grulík Roman2003 SK Podolí12
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA12
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
279.Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
Krahula Jan2005 SK Podolí9
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná9
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná9
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.9
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice9
285.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.7
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha7
287.Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY6
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha6
Solar Jan2005 SK Prosek Praha6
290.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha5
Jáně Kryštof2003 SK Radonice, z.s.5
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha5
293.Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha4
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.4
295.Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem3
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.3
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 3
Kšír Matyáš2004 Badminton Sharks Brno, z.s.3
Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.3
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha3
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 3
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha3
303.Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha2
304.Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 1
Vik Šimon2004 BK ARION PRAHA1
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice3064
2.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2912
3.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2614
Šulc Adam2004 SK Prosek Praha2614
5.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín2045
6.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1676
7.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1568
8.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1517
9.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha1494
10.Altera Jan2004 BaC Kladno1440
11.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín1412
12.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.1376
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1376
14.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1344
Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1344
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1344
18.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1318
19.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1269
20.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1266
21.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.1256
22.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha1162
23.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1102
24.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1072
25.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most1061
26.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1030
27.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.946
28.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.918
29.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha884
30.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 836
31.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 812
32.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha788
34.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.732
35.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.634
36.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.633
37.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.602
38.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.564
39.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.558
40.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš541
41.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš529
42.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš514
43.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.509
44.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš502
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice502
Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice502
47.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice488
48.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha484
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha484
50.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem480
Oros Marek2003 Super Stars Most480
52.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton454
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové454
54.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.444
55.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice428
Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice428
57.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná426
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové426
60.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton418
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.418
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.418
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice418
64.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha410
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava410
66.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.395
67.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.390
68.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.384
Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha384
70.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka382
71.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.380
72.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.362
73.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most360
74.Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.356
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem356
76.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice352
Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.352
78.Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.348
Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.348
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA348
81.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha346
83.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.338
84.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.331
85.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.320
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.320
88.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka316
89.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha312
90.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.295
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.295
92.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha288
93.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary284
94.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.280
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha280
96.Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka278
97.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín276
98.Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha272
99.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA270
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže270
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
102.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš268
103.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.259
105.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.248
107.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.242
Dušek Sam2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Port Jan2003 Super Stars Most242
110.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
111.Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.234
112.Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha232
113.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš226
114.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 212
115.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.208
Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.208
118.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
119.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.202
Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš202
121.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.200
122.Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice198
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
124.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.196
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.196
Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem196
127.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno192
128.Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha190
129.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA188
130.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.184
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.184
132.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.182
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most182
134.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha172
135.Simon Václav2007 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
136.Čtvrtečka Jakub Karel2003 TJ Sokol Dobruška166
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš166
Maňák Jiří2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
Šmída Tomáš2003 TJ Sokol Dobruška166
Svoboda Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.166
142.Seidl Michal2004 Super Stars Most162
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové162
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové162
145.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš156
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže156
Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 156
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové156
Láznička Jan2003 TJ Sokol Klimkovice156
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary156
151.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.152
152.Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.150
153.Kundrát David2006 Badminton VK Aš148
154.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň144
155.Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most142
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most142
157.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.140
158.Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.138
159.Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem136
160.Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka132
161.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem126
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.126
163.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.124
Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.124
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.124
166.Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.122
167.Král Šimon2003 SK Podolí120
Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.120
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice120
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka120
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA120
173.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.118
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
Lecian Tobiáš2006 TJ Astra Zahradní Město, z.s.118
176.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice116
177.Kubín Eduard2003 T-Club Berušky114
Mareš Michal2003 SK Badminton Tábor, z.s.114
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary114
Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.114
181.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.110
182.Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.106
183.Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.98
184.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA96
185.Prokop Lukáš2003 TJ Spoje Praha92
186.Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem90
188.Bauer Vojtěch2004 Badminton Sharks Brno, z.s.88
189.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže86
190.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA84
Hluší Richard2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové84
Klein Viktor 2004 SK Badminton Přerov, z.s.84
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.84
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.84
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
197.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA82
199.Bouchner Matyáš2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.78
Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice78
Holaň Ondřej2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Kárník Tomáš2004 TJ Montas Hradec Králové78
Krahula Jan2005 SK Podolí78
Lorenc Radim2005 TJ Montas Hradec Králové78
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice78
Pohl David2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Rajnoha Tomáš2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Šmarda Matěj2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš78
Vegner Václav2005 TJ Montas Hradec Králové78
Vlasák David2004 Super Stars Most78
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most78
Waliszewski Marek2006 Sportclub Metalurg78
217.Peychl Matěj2004 TJ Sokol Praha XIII70
218.Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
219.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.64
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.64
Pavlica Lukáš2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.64
222.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA56
Janáček David2004 BK ARION PRAHA56
224.Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha54
225.Foltin Jakub2004 Super Stars Most52
Hašek Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY52
Hora Aleš2003 Super Stars Most52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
229.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha50
230.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Matoušek Mikuláš2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.46
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
234.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice42
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.42
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice42
Matuš Vojtěch2006 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Suda Oliver2004 TJ Sokol Doubravka42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice42
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice42
248.Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.40
Mařan Ondřej2003 SK Děčín40
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Spálenský David2004 Sokol Radotín Meteor Praha40
Stařecký Artuš2004 BC AKTIV LUŽINY40
253.Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice38
255.Klečka Jiří2003 USK Plzeň30
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha30
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha30
258.Mráček Ondřej2003 BC AKTIV LUŽINY28
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
261.Bouberle Jakub2007 TJ Sokol Vodňany26
Brunc Jan2005 BK Goram Teplice, z.s.26
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Jáně Kryštof2003 SK Radonice, z.s.26
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.26
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pajer Matouš2003 BK TU v Liberci, z.s.26
268.Bartoš Martin2003 SK Hamr, z.s. 14
Bílek Kryštof2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Čeřovský Jaromír2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Doležel Michal2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hlava Jonáš2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Hodis Jakub Francesco2004 BC AKTIV LUŽINY14
Hroza Samuel2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Kostolný Ladislav2004 SK Hamr, z.s. 14
Krajsa Ondřej2003 SK Hamr, z.s. 14
Pražský Šimon2005 SK Prosek Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Solar Jan2005 SK Prosek Praha14
282.Erben Tomáš2004 TJ Spoje Praha4
Linhart Jan2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
Mouhoubi Jan2004 TJ Spoje Praha4
Patočka David2003 SK Hamr, z.s. 4
1.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
2.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2154
3.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň2016
4.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín1428
5.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice1405
6.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava1340
7.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha1222
8.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1208
9.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice1112
10.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1102
11.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
12.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha1014
13.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.991
14.Altera Jan2004 BaC Kladno942
15.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.933
16.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most860
17.Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.846
18.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.824
19.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.764
20.Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.740
21.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.570
22.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.552
23.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.540
24.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.522
25.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.521
26.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.507
27.Hrubec Pavel2005 SK Hamr, z.s. 490
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha490
29.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha482
30.Tancer Robin2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.476
31.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha466
32.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.452
33.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.414
34.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 397
35.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.388
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové388
37.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš382
38.Dvořák David2005 TJ Sokol České Budějovice380
39.Kryeziu Dominik2005 TJ Sokol České Budějovice372
40.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš356
41.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.352
42.Oros Marek2003 Super Stars Most350
43.Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.348
44.Ret Daniel2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.340
45.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton336
46.Karafiát Jakub2005 TJ Sokol České Budějovice320
47.Port Jan2003 Super Stars Most317
48.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice316
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové316
50.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.308
51.Zacha Stanislav2004 Start Jihlava306
52.Orlík Tomáš 2004 SK Prosek Praha284
53.Fuciman Patrik2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
54.Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka276
Diviš David2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.276
Hurtík Jonáš2004 SK Radonice, z.s.276
57.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha274
58.Jeništa Pavel2005 TJ Sokol Polabiny Pardubice270
59.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton244
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.244
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha244
62.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha238
63.Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš230
65.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most222
66.Seidl Michal2004 Super Stars Most220
67.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš218
68.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.216
69.Prek Štěpán2005 Badminton Sharks Brno, z.s.211
70.Ovčačík Jan2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.210
71.Schinko Teodor Richard2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
72.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš206
73.Bittman Kryštof2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš204
75.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín202
76.Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem200
77.Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.198
Kodat Vojtěch2004 TJ Sokol Křemže198
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha198
80.Běhounek Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem184
81.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary182
82.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice180
83.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.178
84.Krob Martin2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
Rákosník Josef2005 SK Prosek Praha176
Souček Marek2004 BK Králův Dvůr, z.s.176
87.Hořanský Matěj 2003 TJ Sokol Růžďka172
Šober Jakub2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.172
89.Herzán Lukáš2006 Slavoj Podivín168
Urban Jan2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.168
91.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.166
92.Vrba Lukáš2004 BK Králův Dvůr, z.s.164
93.Skoupý Marek2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.162
94.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.160
95.Kurdiovský Lukáš2005 Badminton Sharks Brno, z.s.156
96.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.152
97.Slavík Matěj2004 SK Hamr, z.s. 149
98.Schroetter Štěpán2004 Sokol Radotín Meteor Praha140
99.Bystřičan Lukáš2004 BaC Kladno138
100.Bláha Tomáš2005 Sokol Radotín Meteor Praha135
101.Zemanovič Ladislav2005 Badminton VK Aš133
102.Juřica Patrik2004 Badminton Sharks Brno, z.s.132
Pešát David2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.132
104.Kočárník Jan2005 Badminton VK Aš130
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.130
106.Nekvinda Petr2005 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.128
107.Hnilica Petr2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Křivka Adam2005 TJ Lanškroun, z.s.124
Kundrát David2006 Badminton VK Aš124
110.Baštýř Matěj2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.122
Král Adam2005 Sokol Radotín Meteor Praha122
112.Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.120
Kuzdas Kristián2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.120
Štaffl Jan2005 TJ Slovan Karlovy Vary120
Tvrdík Lukáš2006 TJ Montas Hradec Králové120
116.Pospíšek Adam2004 TJ Sokol Klimkovice116
117.Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice112
118.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA110
119.Kretek Tomáš2004 USK Plzeň108
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA108
121.Krejčí Petr2004 SK Prosek Praha106
Pejřimovský Kryštof2004 BK Goram Teplice, z.s.106
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka106
124.Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
125.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.102
126.Nišev Michal2005 TJ Slovan Vesec, z.s.90
Štěpánek Ondřej2003 BK Kopřivnice, z.s.90
128.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem88
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.88
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
131.Vrba Michal2004 BK Králův Dvůr, z.s.86
132.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš84
Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.84
Fošum Josef2006 TJ Sokol Křemže84
Šolar Ondřej2006 TJ Montas Hradec Králové84
136.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha83
137.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most80
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem80
139.Šebesta Martin2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.79
140.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná78
Havelka František2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Hlubuček Tadeáš2006 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jaroš Štěpán2005 TJ Montas Hradec Králové78
Kozelský Štěpán2005 TJ Sokol Klimkovice78
Kubín Eduard2003 T-Club Berušky78
Moura de Andrade Daniel2004 TJ Slovan Karlovy Vary78
147.Balín Tomáš2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.76
Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.76
149.Smažík Kryštof2003 SK Badminton Tábor, z.s.72
Volák Josef2004 BK TJ Baník Most72
151.Karban Jaroslav2005 Sokol Radotín Meteor Praha70
152.Franta Lukáš2004 SK Hamr, z.s. 68
Štych Marek2007 BK Goram Teplice, z.s.68
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most68
155.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA66
156.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem63
157.Basík Šimon 2003 SK Badminton Tábor, z.s.60
158.Langmaier Jiří2004 BK Goram Teplice, z.s.56
Martínek Dominik2005 BK Goram Teplice, z.s.56
160.Skoumal Radim2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
161.Frýdek Jan2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
Vondrák Dominik2004 BK ARION PRAHA54
Zeman Lukáš2003 TJ Sokol Doubravka54
164.Kökert Jan2003 TJ Chemička Ústí nad Labem52
Kovář Milan2005 Sokol Radotín Meteor Praha52
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.52
Musil Martin2004 Sokol Radotín Meteor Praha52
168.Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
169.Balín Martin2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
Janáček David2004 BK ARION PRAHA50
171.Jirovec Václav2004 TJ Sokol Křemže46
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav46
173.Fiktus Jakub2005 TJ Sokol Štěpánovice42
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA42
Holý Matyáš2004 TJ Montas Hradec Králové42
Ickert Daniel2006 BK TJ Baník Most42
Kopp Adam2004 TJ Sokol Doubravka42
Krahula Jan2005 SK Podolí42
Král Šimon2003 SK Podolí42
Kytka Martin2003 BK Goram Teplice, z.s.42
Matoušek Lukáš2005 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.42
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.42
Mojcher Jonáš2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Petruška Ondřej2005 TJ Sokol Klimkovice42
Podolka Maxim2006 TJ Sokol České Budějovice42
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Ševčík Adam2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Šmikmátor Jiří2006 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Šmucr David 2004 TJ Sokol Doubravka42
Uhlík Ondřej2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vraštil Filip2003 SK Kuklenská Brno, z.s.42
Vrbka Tomáš2005 Sokol Židlochovice42
196.Buriánek Ondřej2005 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.40
Hanák Ondřej2007 TJ Slovan Vesec, z.s.40
199.Foltin Jakub2004 Super Stars Most38
Hahn Lukáš2003 TJ Chemička Ústí nad Labem38
Havránek Vojtěch2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
Kučera Jakub2004 Sokol Radotín Meteor Praha38
203.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA28
Čepelák Michal2006 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.28
Tuháček Marek2004 Sokol Radotín Meteor Praha28
207.Vrána Nicholas2005 BK ARION PRAHA26
Zlatník Jiří2005 SK Prosek Praha26
209.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA14
Borisov Iakov2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Bumbálek Štěpán2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Fous Petr2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.14
Kerpl Dennis2007 BK TU v Liberci, z.s.14
Knytl Filip2005 SK Hamr, z.s. 14
Lederer Jan2004 SK Prosek Praha14
Oros Daniel2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Panocha Vojtěch2004 Sokol Radotín Meteor Praha14
Smutný Dalibor2005 BK Goram Teplice, z.s.14
219.Kincl Jan2003 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Ptáček Kryštof2003 TJ Sokol Růžďka13
221.Cirók Josef2006 BC 66 Ivančice12
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem12
Havlíček Jaroslav2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Herzán Jakub2005 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Hlad Adam2004 BaC Kladno12
Huslík Martin2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Nyč Daniel2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.12
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice12
Stoev Maxim2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Superata Viktor2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
Zbořil Hynek2005 Sokol Židlochovice12
232.Klečka Jiří2003 USK Plzeň9
233.Jůza Petr2004 TJ Spoje Praha4
1.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2709
2.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2202
3.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2021
4.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1768
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1768
6.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1624
7.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most1536
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1536
9.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice1472
10.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1336
11.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1136
12.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice1072
13.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.944
14.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.872
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.846
16.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka764
17.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
18.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 718
19.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice694
20.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.670
21.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.622
22.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové580
23.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín574
24.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.570
25.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.559
26.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.516
27.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha510
28.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha480
29.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň478
30.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice468
31.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.446
32.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem416
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.416
34.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice406
35.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka404
36.Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice400
37.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice396
38.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha395
39.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.390
40.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha384
41.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem356
42.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice355
43.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš353
44.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín344
45.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.327
46.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice320
47.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.312
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice312
Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most312
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.312
Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.312
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice312
53.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.310
54.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.304
55.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.300
57.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 278
58.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha268
59.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice267
60.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.266
61.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
62.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary257
63.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 252
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary252
65.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha248
66.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň243
67.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.234
68.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.230
69.Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.222
70.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
71.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.207
72.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš204
73.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice192
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš192
75.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice184
Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.184
77.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.183
78.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka181
79.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most180
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.180
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno180
82.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka176
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem176
84.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 172
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton172
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.172
87.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most168
Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové168
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton168
90.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.167
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka167
92.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.166
93.Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice165
94.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice162
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.162
96.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín160
97.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka159
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice159
99.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové158
100.Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.156
101.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.152
102.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové149
103.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň147
104.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.142
105.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.140
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most140
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš140
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.140
109.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha134
110.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha132
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.132
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno132
113.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha130
114.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.128
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky128
117.Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.127
118.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.126
119.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
120.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.123
121.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.120
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice120
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.120
124.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové117
125.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň115
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton115
127.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.112
128.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.110
Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
130.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha106
Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže106
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.106
133.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice105
134.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.104
135.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.102
136.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha100
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš100
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.100
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem100
140.Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.96
141.Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA95
142.Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové93
143.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka91
144.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA90
Tomášková Eva2003 BaC Kladno90
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou90
147.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice86
148.Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže84
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha84
150.Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice81
151.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.78
154.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.76
155.Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.75
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.75
157.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš74
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže74
159.Sogelová Tereza2003 Badminton Akademie Olomouc, z.s.72
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice72
161.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha71
162.Benediktová Klára2005 USK Plzeň66
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice66
164.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.64
165.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň63
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice63
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.63
168.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA62
Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha62
170.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.61
171.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové60
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.60
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.60
174.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.58
175.Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.54
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš54
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice54
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš54
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem54
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
181.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
182.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.44
183.Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice42
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.42
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
193.Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš40
194.Bursová Barbora2007 Sokol Radotín Meteor Praha38
195.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 37
196.Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice33
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka33
198.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.32
199.Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany30
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.30
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.30
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka30
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.30
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš30
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš30
Vrlíková Nela2004 SK VITALITY Slezsko o.s.30
Walizsewská Lenka2003 Sportclub Metalurg30
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš30
209.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.26
212.Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín25
213.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.24
214.Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.22
215.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha21
216.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha20
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.20
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha20
219.Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.18
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.18
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice18
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou18
223.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA14
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha14
227.Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
229.Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
233.Drápalová Anna2004 Badminton Sharks Brno, z.s.10
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice10
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 10
Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice10
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem10
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.10
240.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice9
Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.9
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton9
244.Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha6
245.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.4
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2982
2.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.2408
3.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most2296
4.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2192
5.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2104
6.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.2069
7.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.1984
8.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1762
9.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky1718
10.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most1600
11.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň1560
12.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1494
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1494
14.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1440
15.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1416
17.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1400
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1400
19.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 1200
20.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1152
21.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 1128
22.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1101
23.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1086
24.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka1076
25.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha1063
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1063
27.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1006
28.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.1003
29.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice976
30.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.942
31.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.862
32.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice860
33.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.788
34.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové706
35.Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.694
36.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.682
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.682
38.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice681
Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha681
40.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.654
41.Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.644
42.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha612
43.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha602
44.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.566
45.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice552
46.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.539
Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín539
48.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka528
49.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice515
50.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.503
51.Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice500
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice500
53.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary481
54.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice480
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice480
56.Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary479
57.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín467
58.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem452
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem452
60.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka450
61.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka442
62.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 414
63.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.412
64.Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.406
65.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín392
66.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.382
67.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 380
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha380
69.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové366
70.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.365
71.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.356
Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš356
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.356
74.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha346
75.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice342
76.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže338
77.Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.330
78.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem328
79.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka320
81.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.318
82.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové306
84.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice288
85.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.284
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton284
88.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš280
Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš280
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton280
91.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.278
92.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
93.Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno270
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno270
95.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most260
96.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most256
97.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň248
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.248
99.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.244
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice244
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš244
102.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové242
103.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň232
104.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.228
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.228
106.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice224
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice224
108.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.220
109.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.214
110.Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha212
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha212
113.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice208
Hrušková Eliška2003 USK Plzeň208
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice208
Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha208
Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha208
118.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.203
119.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš202
120.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice200
121.Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.198
122.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.192
Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.192
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.192
Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.192
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.192
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.192
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.192
129.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.188
130.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice182
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice182
132.Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha180
133.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.168
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA168
135.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha166
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice166
Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.166
138.Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka164
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže164
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové164
141.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.162
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most162
Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.162
Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.162
145.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha160
146.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové156
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice156
Tomášková Eva2003 BaC Kladno156
Týrová Eva2005 TJ Sokol Štěpánovice156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
151.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.142
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem142
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.142
154.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka140
155.Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice138
156.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.128
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín128
158.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš124
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš124
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš124
161.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.118
162.Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.114
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou114
164.Komínková Magdaléna2003 BK 93 Hořovice112
165.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha110
166.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň108
167.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha106
Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA106
169.Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.100
170.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice86
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka86
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha86
174.Benediktová Klára2005 USK Plzeň78
Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice78
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice78
Dvořáková Anna2006 Keramika Chlumčany78
Dvořáková Kateřina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš78
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice78
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice78
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš78
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka78
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže78
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín78
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš78
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.78
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš78
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.78
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš78
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky78
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky78
196.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem76
197.Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 72
198.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.64
199.Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.52
200.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem46
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš46
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 46
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton46
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem46
206.Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno42
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň42
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
217.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.38
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.38
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha38
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
225.Hvězdová Natálie2003 TJ Sokol České Budějovice26
Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha26
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha26
Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.26
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha26
1.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2789
2.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha2168
3.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1983
4.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1645
5.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.1558
6.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1536
7.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1510
8.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice1408
9.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.1078
10.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice1021
11.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.976
12.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice922
13.Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.905
14.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka880
15.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice860
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky860
17.Maixnerová Petra2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.846
18.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.822
19.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most810
20.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.742
21.Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.740
22.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 694
23.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové586
24.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha582
25.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.572
26.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka528
27.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha512
28.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň488
29.Tyrmerová Magdalena2004 TJ Sokol Nový Knín481
30.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.468
31.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.462
32.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice444
33.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.426
34.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice392
35.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.386
36.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha384
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice384
38.Königová Nicola2004 Badminton Proboštov z.s.380
39.Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.372
40.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 361
41.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.350
42.Malcová Klára2005 BK TU v Liberci, z.s.348
43.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš344
44.Kortusová Barbora2005 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.330
45.Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.324
46.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem316
47.Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha314
48.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice302
49.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice291
50.Flachsová Markéta2005 Badminton VK Aš284
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín284
Osladilová Kateřina2006 TJ Sokol Klimkovice284
53.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.283
54.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 282
55.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
56.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.276
57.Jarošová Veronika2006 TJ Montas Hradec Králové270
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.270
Vašíčková Aneta2005 BK DDM Holice270
60.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš247
61.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Helešicová Barbora2005 TJ Sokol Klimkovice244
Kulhavá Veronika2004 Badminton Sharks Brno, z.s.244
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.244
65.Seidlová Julie2003 TJ Lanškroun, z.s.234
66.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice232
67.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.229
68.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most228
69.Bartůňková Bára2004 BK Králův Dvůr, z.s.224
70.Fišerová Karolína2005 Super Stars Most220
71.Nachtmanová Karolína2005 SK Prosek Praha212
72.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most208
Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha208
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem208
Kobyláková Alžběta2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Korčmarošová Tereza2004 TJ Slovan Karlovy Vary208
Šimková Nikol2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
Soyoka Boyce2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton208
79.Bártová Apolena2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice204
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice204
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.204
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.204
83.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš202
84.Hálková Nela2006 TJ Sokol České Budějovice198
Ivičičová Monika2004 Sokol Židlochovice198
Skařupová Lucie2006 SK Badminton Přerov, z.s.198
87.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary194
88.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice184
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka184
90.Skýpalová Natálie2005 TJ Sokol Růžďka181
91.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň180
92.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
93.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň177
94.Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.176
95.Pacalová Lucie2005 Slavoj Podivín168
96.Hálová Alice2005 TJ Sokol Křemže166
97.Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.164
98.Kuptíková Gabriela2005 SK Prosek Praha160
99.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka158
100.Benediktová Klára2005 USK Plzeň156
Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.156
102.Vyšehradská Lucie2005 Sokol Radotín Meteor Praha152
103.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.150
104.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA144
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.144
106.Giňová Nikola2004 Sokol Židlochovice142
107.Chvalová Helena2005 Sokol Radotín Meteor Praha140
Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most140
109.Dvořáková Tereza2004 BK Goram Teplice, z.s.136
Klímová Adéla2005 Sokol Radotín Meteor Praha136
111.Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš133
112.Hájková Agáta2003 TJ Montas Hradec Králové130
113.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.128
114.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.126
Svobodová Kateřina2005 BaC Kladno126
116.Klímová Klára2005 Sokol Radotín Meteor Praha124
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky124
118.Benišová Petra2006 BK Kopřivnice, z.s.120
Krulová Lucie2006 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Pavlišová Klára2005 TJ Sokol Křemže120
121.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.114
122.Šoljaková Eliška2005 BK TU v Liberci, z.s.110
123.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.108
Veselá Dorota2004 Sokol Radotín Meteor Praha108
125.Keilová Kateřina2006 BK TU v Liberci, z.s.106
126.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice104
127.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.103
128.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.102
129.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové100
130.Vávrová Anna2005 Sokol Radotín Meteor Praha96
131.Čutová Michaela2006 BK ARION PRAHA94
132.Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 93
133.Bajcurová Nella2004 Badminton VK Aš88
Hořanská Barbora2005 TJ Sokol Růžďka88
Křišťáková Šárka2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
136.Fišerová Veronika2004 TJ Montas Hradec Králové84
Soukupová Natálie2006 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.84
138.Knaislová Ella2005 Sokol Radotín Meteor Praha82
Koliášová Kateřina2006 SK Hamr, z.s. 82
Trnková Adéla2005 BK Goram Teplice, z.s.82
141.Bryknarová Eliška2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Hudečková Kateřina2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Masařová Aneta2004 TJ Sokol České Budějovice78
Metelková Emma2004 TJ Sokol Nový Hradec Králové78
Nesňalová Karla2005 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Špačková Adéla2006 BK Kopřivnice, z.s.78
Trötzmüllerová Gabriela2006 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Urbanová Monika2006 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Zámečníková Anna2004 TJ Týnec nad Sázavou78
150.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem75
151.Flusserová Jana2005 SK Prosek Praha68
152.Veselá Barbora2005 Badminton Sharks Brno, z.s.67
153.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.66
154.Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem64
Vnoučková Karolína 2006 BK ARION PRAHA64
156.Kirschenbaum Lydia 2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.62
157.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice56
Hokrová Veronika2005 BK Goram Teplice, z.s.56
159.Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš55
Pohlotová Adriana2004 Badminton VK Aš55
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka55
Vinterová Tereza2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton55
163.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.54
Komárková Sabina2003 Badminton Sharks Brno, z.s.54
Nejedlíková Barbora2004 Sokol Židlochovice54
Slívová Anna2005 BK Kopřivnice, z.s.54
167.Muzikářová Anna2005 BK TU v Liberci, z.s.52
168.Bálintová Kristýna2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.51
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň51
170.Pavelková Tereza2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.50
171.Košanová Lucie2004 TJ Sokol České Budějovice46
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice46
Nová Adéla2004 TJ Sokol Doubravka46
174.Hartmannová Alžběta2005 Badminton Akademie Olomouc, z.s.42
Hudečková Anna2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Jakubková Daniela2005 Badminton VK Aš42
Jiráková Tereza2006 BK 93 Hořovice42
Jirovcová Eva2004 TJ Sokol Křemže42
Kortusová Natálie2005 TJ Sokol České Budějovice42
Králová Natálie2005 Badminton VK Aš42
Maršíková Kateřina2005 SK Badminton Tábor, z.s.42
Měrková Emma2005 BC 66 Ivančice42
Nová Zuzana2006 TJ Sokol Doubravka42
Opekarová Barbara2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.42
Pawliková Veronika2005 TJ Slavoj Český Těšín42
Pham Thi Heidi 2006 Badminton VK Aš42
Suchánková Tereza2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice42
Valentová Denisa2006 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Vaníčková Nikola2006 Badminton VK Aš42
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Weinmannová Julie2005 Badminton VK Aš42
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky42
194.Andrlíková Barbora2004 TJ Slovan Vesec, z.s.40
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem40
Slabá Natálie2006 BK TU v Liberci, z.s.40
197.Osičková Aneta2005 TJ Astra Zahradní Město, z.s.38
198.Němečková Magdaléna2004 TJ Slovan Vesec, z.s.28
Plešingrová Emma2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.28
200.Haluzová Kateřina2006 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Koňasová Veronika2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.26
Lempová Martina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
Treperová Ivana2006 SK Prosek Praha26
206.Tomášková Eva2003 BaC Kladno24
207.Doubková Anna2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Košatová Lucie2004 BK ARION PRAHA14
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Sommerová Lucie2006 Sokol Radotín Meteor Praha14
Štěpánková Klára2004 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Vandrovcová Klára2005 BK Goram Teplice, z.s.14
Vaverová Kateřina2005 BK TU v Liberci, z.s.14
214.Davídková Kateřina2005 Badminton Sharks Brno, z.s.13
Hunková Kristýna 2003 Badminton VK Aš13
Karafiátová Aneta2004 SK Hamr, z.s. 13
Líčková Viktorie2004 Slavoj Podivín13
Pešová Karolína2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton13
Skřivanová Julie2004 SK Prosek Praha13
220.Brázdová Klára2007 BC 66 Ivančice12
Ciróková Tereza2006 BC 66 Ivančice12
Důbravová Barbora2003 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Kokšálová Lucie2004 BaC Kladno12
Konderová Michaela2005 TJ Bílá Hora Plzeň12
Konečná Eliška2004 Badminton Sharks Brno, z.s.12
Stavělová Elisabeth2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton12
Tůmová Kristína2005 BaC Kladno12
Vernerová Barbora2004 BaC Kladno12
Zitková Nicola2003 BC Hamry nad Sázavou12
230.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň9
231.Karasová Anna2004 TJ Spoje Praha4
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U15 - otevřený - LiberecC17.09.2016
2GPC U15 - Český KrumlovC17.09.2016
3GPC U15 - otevřený - KarvináC17.09.2016
4GPC U15 - otevřený - KladnoC02.10.2016
5GPC U15 - otevřený - Brno - TuřanyC08.10.2016
6GPD Prahy U15 - Praha - VinořD30.10.2016
7OP U15 - PardubiceSKP05.11.2016
8KP U15 - LiberecD05.11.2016
9OP U15 - Králův DvůrSKP05.11.2016
10GPC U15 - otevřený - PřerovC12.11.2016
11OP U15 - Český KrumlovSKP19.11.2016
12OP U15 - Ústí nad LabemSKP19.11.2016
13OP U15 - AšSKP19.11.2016
14OP U15 - Praha - HamrSKP20.11.2016
15GPD U15 - České BudějoviceD03.12.2016
16VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC04.12.2016
17GPC U15 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS - PlzeňC04.12.2016
18OP U15 - Orlová - LutyněSKP10.12.2016
19OP U15 - Brno - BohuniceSKP11.12.2016
20GPC U15 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC11.12.2016
21MČR U15 - Heřmanův MěstecMČR18.12.2016
221. GPC U15 - Český KrumlovC07.01.2017
231. GPC U15 - Hradec KrálovéC07.01.2017
241. GPC U15 - IvančiceC07.01.2017
251. GPC U15 - OlomoucC07.01.2017
261. GPD U15 - LiberecD14.01.2017
271. GPD U15 - Praha - VinořD14.01.2017
281. GPC U15 - KladnoC15.01.2017
291. GPD U15 - Ústí nad LabemD15.01.2017
30GPC U15 - otevřený - Brno - LíšeňC21.01.2017
31GPC U15 - kvalifikační - Karlovy VaryC28.01.2017
321. GPC U15 - MostC28.01.2017
331. GPC U15 - Praha HamrC28.01.2017
341. GPA U15 - Praha - VinořA12.02.2017
35GPC U15 - otevřený - KladnoC04.03.2017
36GPC U15 - otevřený - Brno - SlatinaC11.03.2017
37Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC12.03.2017
381. GPB U15 - PardubiceB19.03.2017
392. GPD U15 - LiberecD08.04.2017
402. GPD U15 - MostD08.04.2017
41GPC U15 - otevřený - Plzeň - Bílá HoraC09.04.2017
422. GPD U15 - Praha - ZMD23.04.2017
43GPC U15 - kvalifikační - DoubravkaC20.05.2017
442. GPC U15 - Český KrumlovC20.05.2017
452. GPC U15 - ProboštovC20.05.2017
462. GPC U15 - Praha - VinořC20.05.2017
472. GPC U15 - OlomoucC20.05.2017
482. GPC U15 - KladnoC20.05.2017
492. GPC U15 - DobruškaC20.05.2017
502. GPC U15 - Podolí u BrnaC21.05.2017
51GPD U15 -Radotín Cup - Praha - RadotínD21.05.2017
522. GPA U15 - Podolí u BrnaA28.05.2017
532. GPB U15 - Praha - RadotínB03.09.2017
54GPC U15- otevřený - KarvináC09.09.2017
55GPC U15- otevřený - Hradec KrálovéC10.09.2017
56GPC U15- otevřený - Český KrumlovC16.09.2017
57GPC U15 otevřený - AšC16.09.2017
58GPC U15- otevřený - Praha RadoniceC16.09.2017
59GPC U15- otevřený - IvančiceC16.09.2017
60KP U15 - Liberec- VesecD23.09.2017
61KP U15 - MostD23.09.2017
62GPC U15 - otevřený - KladnoC01.10.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading