logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 05.10.2017

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
03.09.2016 - 05.10.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2709
2.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2672
3.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1856
4.Morávek Michal2002 BaC Kladno1638
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1544
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1541
7.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1496
8.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1408
9.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1256
10.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1254
11.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1104
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1104
13.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.912
14.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín861
15.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka860
16.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.812
17.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň718
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.708
19.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.706
20.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.682
21.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice644
22.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
23.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.590
24.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.552
25.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.550
26.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
27.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná514
28.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.501
29.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava492
30.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
31.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.467
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha467
33.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice440
Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.440
35.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most431
36.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
37.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.424
38.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
39.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most412
40.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
41.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha408
42.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
43.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
45.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice375
46.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha356
48.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.348
49.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná336
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno336
51.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice324
52.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most320
Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
56.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
57.Altera Jan2004 BaC Kladno306
58.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.304
59.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha296
60.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.293
61.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha280
Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.280
63.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA276
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.276
65.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha268
66.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.264
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
68.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.262
69.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.256
70.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín246
71.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš245
72.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.244
73.Oros Marek2003 Super Stars Most238
74.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka228
75.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.227
76.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek225
77.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
78.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka222
79.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 218
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha218
81.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice216
82.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.214
83.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice210
85.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.206
86.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice204
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
89.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most202
90.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.196
91.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná194
92.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem188
93.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most184
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha184
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.184
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
98.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha180
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem180
100.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
102.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice175
103.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové174
104.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
105.Herzán David2002 Slavoj Podivín164
106.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.156
108.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná148
109.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice144
111.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.139
112.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha134
113.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.130
114.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš129
115.Seidl Michal2004 Super Stars Most122
116.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.121
117.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
120.Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.116
121.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
122.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha113
123.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most110
124.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín106
125.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem104
126.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
127.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš101
128.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 100
129.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň99
Soukup Václav2001 BKV Plzeň99
131.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most98
132.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.90
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
136.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Řepa Václav2001 Super Stars Most88
138.Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav86
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
142.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha82
143.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton81
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA81
145.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
146.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.79
147.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
149.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.73
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice73
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek73
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.73
153.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš72
154.Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.71
155.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 70
156.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA69
157.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
159.Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha64
160.Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.63
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
162.Foltin Jakub2004 Super Stars Most62
Vlasák David2004 Super Stars Most62
164.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš59
Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.59
166.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 58
167.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha56
169.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové55
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
171.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš54
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
175.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA51
176.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem48
177.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.47
178.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.46
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
182.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná42
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové42
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
194.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
195.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.38
196.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
198.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.34
200.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 30
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice30
Port Jan2003 Super Stars Most30
204.Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha28
205.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA27
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.27
207.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA26
211.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové25
213.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.22
214.Češka Petr2002 BK ARION PRAHA21
215.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav20
216.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha19
217.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.18
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.18
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.18
223.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA16
224.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.14
226.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.13
227.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Levý Josef2001 Jevišovice12
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
235.Hora Aleš2003 Super Stars Most10
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
237.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA9
244.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 7
1.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2312
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2189
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2054
5.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.2032
6.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1936
7.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1912
9.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1580
10.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1544
11.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1504
12.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1456
13.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1408
14.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1398
15.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1344
16.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1342
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1342
18.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1320
19.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1318
20.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1229
21.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1224
22.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1200
23.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1150
24.Morávek Michal2002 BaC Kladno1149
25.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
26.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1089
27.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1088
28.Herzán David2002 Slavoj Podivín992
29.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice991
30.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.947
31.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha934
32.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.846
33.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.812
34.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.718
Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava718
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.718
37.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice707
38.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.706
39.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.691
40.Altera Jan2004 BaC Kladno670
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno670
42.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.644
43.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most599
44.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.569
45.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.548
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.548
47.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most538
48.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.520
49.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha500
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
51.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.491
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha491
55.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.488
56.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
57.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná476
58.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.468
59.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA467
60.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš458
61.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
62.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most452
63.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice440
64.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice438
65.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.428
66.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha420
Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš420
71.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka396
72.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most392
73.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.390
74.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš388
75.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
78.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš382
79.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
80.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.376
81.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš360
82.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha356
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.356
85.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha341
86.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 320
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná320
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
90.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most317
91.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha316
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.316
93.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.314
94.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.312
96.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
97.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
98.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem284
100.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka282
101.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.280
102.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA264
103.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
104.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.256
105.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 248
106.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
108.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice240
109.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka234
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové234
111.Seidl Michal2004 Super Stars Most230
112.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem220
114.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
115.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
116.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín209
117.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice208
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 208
119.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
120.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA204
121.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most202
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.202
Oros Marek2003 Super Stars Most202
125.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
127.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň188
Soukup Václav2001 BKV Plzeň188
129.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
130.Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
131.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín164
132.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.160
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.160
134.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš156
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
138.Foltin Jakub2004 Super Stars Most154
Vlasák David2004 Super Stars Most154
140.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
141.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.146
142.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
143.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná142
144.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
145.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná132
146.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice130
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha130
148.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha128
Řepa Václav2001 Super Stars Most128
151.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA126
155.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín125
156.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.124
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most124
158.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
159.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
163.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové114
169.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
171.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.90
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
173.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 88
Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha88
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
179.Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.86
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové86
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové86
Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav86
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav86
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové86
188.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA84
189.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
191.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 78
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
201.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem72
202.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
203.Mann Ondřej2003 TJ Slovan Karlovy Vary66
Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
Vodenka Martin Jan2002 TJ Slovan Karlovy Vary66
206.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.50
207.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
209.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
225.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Hora Aleš2003 Super Stars Most38
229.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Port Jan2003 Super Stars Most26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
236.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2797
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1824
3.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1644
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1536
6.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1504
7.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1355
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1344
9.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1164
10.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1160
11.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Morávek Michal2002 BaC Kladno1089
13.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1080
14.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1076
15.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka920
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.920
17.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš918
18.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.907
19.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice884
20.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha718
21.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice668
22.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka577
23.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín574
24.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.554
25.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice546
26.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.515
27.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.514
28.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava504
29.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.494
30.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.491
31.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
32.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.468
33.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.462
34.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha456
35.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.454
36.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.416
37.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.397
38.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.394
39.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most390
40.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most372
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno372
43.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.366
44.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice356
46.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha343
47.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice338
48.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.336
49.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha320
50.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA316
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem316
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most316
53.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.312
54.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
55.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
56.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most284
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.284
58.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.280
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
60.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
61.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha270
62.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.260
63.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš256
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš256
65.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.253
66.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš250
67.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
68.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.244
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
71.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.243
72.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
73.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.239
74.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice234
75.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš229
76.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.212
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem212
78.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice208
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.208
81.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka204
82.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most202
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 202
84.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.200
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem200
86.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.198
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.198
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
89.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most194
90.Altera Jan2004 BaC Kladno192
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
92.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš174
93.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice170
94.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha168
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
96.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
99.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek164
100.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka162
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové162
102.Soukup Václav2001 BKV Plzeň160
103.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha156
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín156
105.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
106.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
107.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.138
108.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
109.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha132
110.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.130
111.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA126
113.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň124
114.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.122
115.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha120
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
120.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
122.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.108
123.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice100
124.Seidl Michal2004 Super Stars Most98
125.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
126.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.94
127.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA90
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
129.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
130.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
133.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná84
135.Vlasák David2004 Super Stars Most82
136.Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA78
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
143.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem76
144.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
145.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most68
148.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš66
149.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA58
Řepa Václav2001 Super Stars Most58
151.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.54
152.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Port Jan2003 Super Stars Most50
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
155.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.46
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.46
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové46
163.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Herzán David2002 Slavoj Podivín42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
Turek Oliver2003 BK ARION PRAHA42
180.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
181.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
182.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Marek2003 Super Stars Most26
189.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA24
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha24
191.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
196.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Chval František2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2682
2.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2672
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2464
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2224
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1829
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1584
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1584
8.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1360
9.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1269
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1110
11.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1078
13.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1002
14.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.976
15.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
16.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.907
17.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.875
18.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň861
19.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice860
20.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice776
21.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.660
Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.660
23.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.590
24.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.566
25.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň541
26.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice529
27.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice527
28.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín518
29.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice515
30.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.491
31.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň480
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA480
33.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most469
34.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most458
35.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most454
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.454
37.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.444
38.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.428
39.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA426
40.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
41.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.394
42.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice393
43.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.388
44.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha384
45.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže381
46.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice380
49.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.378
50.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka372
52.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice366
53.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.360
54.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most356
55.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.354
56.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 348
57.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky340
58.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice329
59.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice324
60.Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
61.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
62.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
63.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče310
64.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.296
65.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha294
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.294
67.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice288
68.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.284
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
70.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice258
71.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most248
72.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 246
73.Pálková Tereza2002 Super Stars Most244
74.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
75.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.241
76.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň236
77.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha234
78.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
79.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice218
80.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice216
81.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
82.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany209
83.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.208
84.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
85.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
87.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.198
88.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
89.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha180
90.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.176
91.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.174
92.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.172
94.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most168
Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.168
96.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.167
97.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka162
98.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš161
99.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš159
100.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové156
102.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most152
103.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice141
104.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.138
105.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka137
106.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň135
107.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice132
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice132
109.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
111.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
112.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
114.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.119
115.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka117
116.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
117.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
118.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.104
119.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.102
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.102
121.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most100
122.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
123.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
125.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA88
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.88
127.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka87
128.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice84
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 84
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
131.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha80
132.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
134.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň75
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA75
136.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha74
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.74
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem74
139.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha72
140.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most70
141.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
143.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA64
144.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice60
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
146.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany59
147.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
149.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most56
150.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary54
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
153.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.49
154.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.48
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most48
156.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.46
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.46
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
162.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha42
Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
172.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky38
173.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.36
174.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
175.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.34
176.Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice33
177.Dlouhá Natálie Berenika2001 TJ Montas Hradec Králové30
Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
179.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
182.Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha21
183.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.20
184.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha18
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky18
188.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
192.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň12
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
196.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2848
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2800
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2658
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2656
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2272
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2042
7.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice2016
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1968
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
11.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1824
12.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1792
13.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1584
14.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1558
15.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1413
16.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1397
17.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
18.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1328
19.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1269
20.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
21.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1188
22.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1072
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1072
24.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1038
25.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň1030
26.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.933
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň918
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most906
29.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.866
30.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.824
31.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.803
32.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most764
33.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.745
Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
35.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.706
36.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 694
37.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín682
38.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 670
39.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
40.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
41.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice624
Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
43.Zachová Adéla2001 Start Jihlava621
44.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
45.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň565
46.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice526
47.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice515
48.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA504
49.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.492
50.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče477
51.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha468
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže468
53.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
55.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.465
56.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.463
57.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice458
58.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
59.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA452
60.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most432
61.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most428
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most428
63.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka418
64.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.395
Pálková Tereza2002 Super Stars Most395
66.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
68.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice390
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.390
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
71.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.389
72.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš380
Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš380
75.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha359
76.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.356
77.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.354
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
79.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.348
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem348
81.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň332
82.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.329
83.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.328
84.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.320
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.320
87.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha312
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
89.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice306
91.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka304
92.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice281
93.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
94.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky270
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka270
96.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
97.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice252
98.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most244
100.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice242
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
103.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha240
104.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.239
105.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha234
106.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
107.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
108.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most220
109.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.212
110.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
111.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha203
112.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA200
113.Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha198
114.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice192
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice192
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.192
117.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.167
118.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.166
119.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.164
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
122.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 156
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice156
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice156
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice156
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka156
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha156
128.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
129.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most142
130.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
132.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
133.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
136.Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice125
137.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.120
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA120
140.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.114
144.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš111
145.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
146.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
147.Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.86
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.86
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice86
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín86
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
153.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
154.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 78
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
167.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most76
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.76
169.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň66
170.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.64
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.64
172.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most52
174.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.50
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky50
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky50
177.Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
178.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň42
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
185.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
187.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2256
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1872
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1840
4.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
6.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1306
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1296
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1158
10.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1104
11.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1017
12.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1016
13.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1003
14.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha982
15.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň947
16.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.920
17.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
18.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
19.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
20.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice884
21.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha832
22.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň788
23.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.696
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň682
25.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most619
26.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice598
27.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.566
28.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
29.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.523
30.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most515
31.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA490
32.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.469
33.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.468
34.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most460
35.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.458
36.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice455
37.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.422
38.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.420
39.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.418
Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.418
41.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha408
42.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice399
43.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
44.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
45.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
46.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.374
47.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín372
48.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka370
49.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice366
50.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most356
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
52.Zachová Adéla2001 Start Jihlava350
53.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem316
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA316
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.316
57.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
58.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.286
59.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče284
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most284
61.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň280
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš280
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice280
64.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha276
Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 276
66.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice270
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 270
68.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.258
69.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice248
70.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky244
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
72.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha242
73.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
74.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.234
75.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš220
76.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.218
77.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
78.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.206
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
80.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
81.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice198
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka198
83.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
84.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
85.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
86.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
87.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA168
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha168
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.168
91.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.166
93.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice164
94.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka162
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha162
96.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
98.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
99.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
100.Pálková Tereza2002 Super Stars Most142
101.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice140
102.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha139
103.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most138
104.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.134
105.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA128
106.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
107.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín125
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice125
109.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most124
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň124
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha124
112.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 120
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové120
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
116.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.114
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
119.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.112
120.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.110
121.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
122.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
123.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
125.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.88
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň88
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
129.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice86
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže86
133.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice84
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
135.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most82
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
137.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
139.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
144.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA70
145.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš66
146.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most64
147.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
148.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice54
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.54
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
151.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.52
152.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
154.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň46
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.46
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
160.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
169.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most40
170.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
171.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky26
176.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky14
183.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.12
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1GPC U17 - otevřený - PardubiceC03.09.2016
2GPC U17 - OPEN DRIVE - AšC03.09.2016
3GPC U17 - otevřený - KladnoC17.09.2016
4GPC U17 - otevřený - Praha - HamrC17.09.2016
5GPC U17 - otevřený - KarvináC17.09.2016
6GPC U17 - otevřený - ChropyněC01.10.2016
72. GPB U17 - HustopečeB09.10.2016
8OP U17 - České BudějoviceSKP15.10.2016
9GPC U17 - otevřený - LiberecC16.10.2016
10GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC16.10.2016
11OP U17 - MostSKP22.10.2016
12OP U17 - Benátky nad JizerouSKP22.10.2016
13OP U17 - Praha - ZMSKP05.11.2016
14OP U17 - Plzeň - Bílá HoraSKP06.11.2016
15OP U17 - HoliceSKP20.11.2016
16OP U17 - PřerovSKP26.11.2016
17OP U17 - PodivínSKP26.11.2016
18VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
19MČR U17 - MostMČR04.12.2016
201. GPC U17 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
211. GPC U17 - České BudějoviceC21.01.2017
221. GPD U17 - Liberec - VesecD21.01.2017
231. GPD U17 - MostD22.01.2017
241. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
251. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
261. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
271. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
28GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
291. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
301. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
31GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
32GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
33Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
34GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
351. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
362. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
372. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
382. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
392. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
402. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
412. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
422. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
432. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
442. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
45GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
462. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
47GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
48GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
49GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
50GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
51GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
52GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading