logo
Český badmintonový svaz

Historické


U17 - stav k 12.10.2017

Kategorie: 
U17
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
10.10.2016 - 12.10.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2709
2.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka2672
3.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1856
4.Morávek Michal2002 BaC Kladno1638
5.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1544
6.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.1541
7.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1504
8.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1472
9.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1352
10.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1342
11.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové1104
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1104
13.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.912
14.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka860
15.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.812
16.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.776
Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň776
18.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín749
19.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava716
20.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.708
21.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.682
22.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha657
23.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.656
24.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice654
25.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.634
26.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
27.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.552
28.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.541
29.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná514
30.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.491
31.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.467
32.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.440
33.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.433
34.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice430
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.430
36.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha418
37.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.416
38.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most412
39.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.410
40.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha408
41.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most399
42.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.396
43.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice391
44.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.384
45.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.356
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.356
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha356
48.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno336
49.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice324
50.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.320
Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.320
Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.320
53.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.316
54.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.312
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná312
56.Altera Jan2004 BaC Kladno310
57.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.304
58.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha296
59.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most274
60.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha268
61.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.264
62.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.262
63.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.261
64.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.256
65.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.248
66.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín246
67.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš245
68.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha244
Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.244
70.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA240
71.Oros Marek2003 Super Stars Most238
72.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka228
73.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.227
74.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek225
75.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.224
76.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.222
Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka222
78.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 218
79.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.214
80.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.210
Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice210
82.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.206
83.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice204
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.204
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.204
86.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most202
87.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.196
88.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha194
89.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem188
90.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most184
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha184
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.184
Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.184
94.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem180
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.180
96.Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem176
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.176
98.Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové174
99.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha172
100.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice168
Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.168
102.Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
103.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka156
104.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.154
105.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná152
106.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná148
107.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha144
108.Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.134
109.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice132
110.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.130
111.Wágner Adam2003 Badminton VK Aš129
112.Seidl Michal2004 Super Stars Most122
113.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.121
114.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš120
Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.120
Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
117.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
118.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha113
119.Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most110
120.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín106
121.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem104
122.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.102
123.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha101
Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš101
125.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 100
126.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň99
Soukup Václav2001 BKV Plzeň99
128.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most98
129.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.97
130.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka90
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice90
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.90
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
134.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.88
Řepa Václav2001 Super Stars Most88
136.Herzán David2002 Slavoj Podivín86
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.86
141.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha82
142.Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton81
143.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.80
144.Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
146.Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav74
147.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.73
Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice73
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek73
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.73
151.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš72
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA72
153.Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.71
154.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.67
155.Bojda Lukáš2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm66
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.66
157.Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha64
158.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.63
159.Foltin Jakub2004 Super Stars Most62
Vlasák David2004 Super Stars Most62
161.Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 61
162.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA60
163.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš59
Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.59
165.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.56
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha56
167.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín55
168.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton54
Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš54
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice54
Zacha Stanislav2004 Start Jihlava54
172.Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA51
173.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem48
174.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.47
175.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.46
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové46
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín46
179.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná42
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové42
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.42
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton42
Oberajtr Adam2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
190.Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 40
191.Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.39
192.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.38
193.Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.35
195.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.34
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.34
197.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 30
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš30
Port Jan2003 Super Stars Most30
200.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA27
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.27
202.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
205.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha25
206.Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.22
207.Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav20
208.Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha19
209.Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Sztula Michal2004 SK VITALITY Slezsko o.s.18
Tomoszek Lukáš2002 SK VITALITY Slezsko o.s.18
214.Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA17
215.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA16
216.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.14
218.Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové13
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.13
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové13
221.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Bršťák Michal2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Češka Petr2002 BK ARION PRAHA12
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Levý Josef2001 Jevišovice12
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.12
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka12
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
230.Hora Aleš2003 Super Stars Most10
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha10
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem10
233.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA9
Fojcík Dominik2002 SK VITALITY Slezsko o.s.9
Janáček David2004 BK ARION PRAHA9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 9
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.9
241.Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 7
1.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice2496
2.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice2312
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2189
4.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice2054
5.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.1989
6.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1912
Palán Václav2001 SK Prosek Praha1912
8.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1824
9.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1616
10.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1580
11.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1544
12.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1504
13.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná1404
14.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.1398
15.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1344
16.Brázda Jáchym2001 SK Radonice, z.s.1342
Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.1342
18.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1320
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš1320
20.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka1318
21.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín1296
22.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.1229
23.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1200
24.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
25.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1089
26.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1088
27.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice991
28.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.947
29.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.942
30.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha934
31.Morávek Michal2002 BaC Kladno919
32.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice873
33.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.810
34.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava788
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.788
36.Herzán David2002 Slavoj Podivín784
37.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.718
38.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.706
39.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.704
40.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.681
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.681
42.Altera Jan2004 BaC Kladno670
Volf Vojtěch2002 BaC Kladno670
44.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.657
45.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most599
46.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná598
47.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.569
48.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice550
49.Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice536
50.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha526
51.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.522
52.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.500
53.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.491
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha491
55.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.488
Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
57.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most486
58.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.480
59.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.476
60.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.468
61.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA467
62.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.454
Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha454
64.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha453
65.Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most452
66.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.442
67.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.434
68.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha420
Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.420
70.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka396
71.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.390
72.Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha384
73.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
74.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš370
75.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš368
76.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš360
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš360
78.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most356
Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha356
80.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha352
Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha352
Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha352
83.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.320
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha320
Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 320
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná320
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.320
88.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most317
89.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.316
90.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.312
91.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
92.Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.288
93.Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem284
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem284
95.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka282
96.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha280
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.280
98.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.263
99.Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.256
100.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš250
101.Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.244
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
103.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.242
104.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice240
105.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka234
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové234
107.Seidl Michal2004 Super Stars Most230
108.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA222
109.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem220
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem220
111.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.216
112.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.214
113.Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín209
114.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 208
115.Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 206
117.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice202
Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most202
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.202
Oros Marek2003 Super Stars Most202
122.Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
Procházka Tomáš2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton198
124.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň188
Soukup Václav2001 BKV Plzeň188
126.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš168
127.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice166
Pelc Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.166
129.Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín164
130.Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA162
131.Drkoš Tomáš2003 SK Badminton Přerov, z.s.160
Soják Ondřej2003 SK Badminton Přerov, z.s.160
133.Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš156
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.156
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice156
137.Foltin Jakub2004 Super Stars Most154
Vlasák David2004 Super Stars Most154
139.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
140.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.146
141.Bufka Filip2004 Badminton VK Aš144
142.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná142
143.Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
144.Breznen Maciej2003 Kabal team Karviná132
145.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice130
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha130
147.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.128
Řepa Václav2001 Super Stars Most128
149.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice126
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
152.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín125
153.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.124
Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.124
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most124
156.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.122
157.Čupa Vojtěch2004 SKP Kometa Brno - RS Badminton120
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA120
Marinov Martin2003 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
161.Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka114
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice114
Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.114
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek114
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové114
167.Kundrát David2006 Badminton VK Aš102
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.102
169.Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.90
Kozák Jan2004 Badminton VK Aš90
171.Schumpeter Marek2003 SK Prosek Praha88
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha88
176.Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.86
Kameník Jan2001 TJ Montas Hradec Králové86
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové86
Kubiš Daniel2002 SK Prosek Praha86
Mlčoch Jakub2001 BK Králův Dvůr, z.s.86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Skulínek Richard2002 Lokomotiva Břeclav86
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Veselý Adam2005 Lokomotiva Břeclav86
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové86
186.Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA84
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA84
188.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.80
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
190.Brachtl Adam2001 SK Hamr, z.s. 78
Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha78
Dostál Tomáš2004 BK Kopřivnice, z.s.78
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Nechvátal Kryštof2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Slach Filip2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice78
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka78
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.78
199.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem72
200.Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
201.Vaněk Jakub2004 Badminton VK Aš66
202.Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.50
203.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 46
206.Čermák Martin2002 BK ARION PRAHA42
Hanák František2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.42
Janáček David2004 BK ARION PRAHA42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Králík Matěj2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA42
Průcha Michal2002 SK Hamr, z.s. 42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Smutný Michal2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 42
Urbánek Teodor2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Vladík Jakub2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Volček Jan2003 Sokol Radotín Meteor Praha42
221.Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.38
Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.38
Hora Aleš2003 Super Stars Most38
225.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Port Jan2003 Super Stars Most26
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem26
232.Botur Jáchym2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Kozielek Karel2004 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Makaj Ivo2004 TJ Slavoj Český Těšín12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Palupa Vítek2005 Kabal team Karviná12
Russina Jan2005 Kabal team Karviná12
Šalaga Václav2006 Kabal team Karviná12
Slavík Ondřej2003 Kabal team Karviná12
1.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2797
2.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1824
3.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1644
4.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1355
6.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice1344
7.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1312
8.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.1222
9.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1170
10.Hora Jan2003 TJ Bílá Hora Plzeň1164
11.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1136
12.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1134
13.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
14.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1099
15.Morávek Michal2002 BaC Kladno1089
16.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice924
17.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka920
18.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš918
19.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.862
20.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.856
21.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha788
22.Erhart Vratislav2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.610
23.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka577
24.Marťán Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.554
25.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice546
26.Matula Jakub2002 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.542
27.Poříz Vojtěch2003 Start Jihlava504
28.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín494
29.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.491
30.Ječmínek Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.488
31.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.468
32.Kalina Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.462
33.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most456
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha456
35.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.454
36.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.416
37.Fürst Daniel2003 Sokol Radotín Meteor Praha413
38.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.412
39.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.409
40.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.397
41.Patera Tomáš2003 Sokol Radotín Meteor Praha382
Pospíšil Tomáš2003 Super Stars Most382
43.Dvořák Daniel2005 TJ Sokol České Budějovice370
44.Janošov Radek2003 SK Hamr, z.s. 356
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice356
46.Šulc Adam2004 SK Prosek Praha354
47.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno346
48.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.322
49.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA316
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem316
51.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.312
52.Kalkuš Matyáš2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
53.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.293
54.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.290
55.Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.284
56.Dajčar Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.280
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.280
58.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.276
59.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.260
60.Mátl Jan2003 Badminton VK Aš256
Wágner Adam2003 Badminton VK Aš256
62.Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.248
63.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.244
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
Mrskoš Stanislav2004 BK TU v Liberci, z.s.244
66.Tancer Adam2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.243
67.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.240
68.Kostolanský Matyáš2004 TJ Sokol Štěpánovice234
69.Nejedlý Petr2003 Sokol Radotín Meteor Praha230
70.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.221
71.Dvořák Jakub2003 Super Stars Most218
72.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.214
73.Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem212
74.Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
75.Rataj Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka204
76.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most202
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 202
78.Beran František2004 BK TU v Liberci, z.s.200
Poláček Vojtěch2002 TJ Chemička Ústí nad Labem200
80.Jurča Tomáš2003 TJ Lanškroun, z.s.198
81.Hošek Vojtěch2003 BK TJ Baník Most194
82.Altera Jan2004 BaC Kladno192
Jelínek Jaroslav2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
84.Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha188
85.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.180
86.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.178
87.Bado Lukáš2003 Badminton VK Aš174
88.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice170
89.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
90.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice166
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.166
Rybyšar Vojtěch2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice166
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.166
94.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most164
Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek164
96.Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka162
Vojtěch Adam2004 TJ Montas Hradec Králové162
98.Soukup Václav2001 BKV Plzeň160
99.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín156
100.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.150
101.Kováč Dominik2004 Badminton VK Aš144
102.Flachs Dominik2002 Badminton VK Aš139
103.Kopřiva Dominik2004 SK Badminton Přerov, z.s.138
104.Viesner Ondřej2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.136
105.Rieger Karel2003 Badminton Proboštov z.s.130
106.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha126
Listopad Marek2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
108.Volf Matěj2001 SK Radonice, z.s.125
109.Martínek Matěj2001 BKV Plzeň124
110.Lešták Ladislav2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.120
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka120
Šnaiberk Jan2003 SK Prosek Praha120
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.120
Urbanec Tomáš2004 TJ Sokol Polabiny Pardubice120
115.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná116
116.Holubář Martin2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Maurer Jaromír2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
118.Kokoř Pavel2002 Badminton VK Aš112
119.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.108
120.Häring Filip2003 TJ Sokol Klimkovice100
121.Seidl Michal2004 Super Stars Most98
122.Bhuiyan David2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
123.Voháňka Adam2002 TJ Slovan Vesec, z.s.94
124.Franta Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha90
Rudovský Jan2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
126.Havlík Vojtěch2003 Sokol Radotín Meteor Praha88
Nyč Adam2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
128.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha86
Kvěch Jáchym2001 TJ ČZ Strakonice, spolek86
Pavlíček Filip2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
131.Smutný David2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.84
Vnouček Adam2003 BK ARION PRAHA84
133.Vlasák David2004 Super Stars Most82
134.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.80
135.Bízek Šimon 2003 BK ARION PRAHA78
Hájek Ondřej2002 TJ Montas Hradec Králové78
Havlát Vojtěch2002 TJ Sokol Doubravka78
Havlík Filip2003 BK ARION PRAHA78
Klecer Tomáš2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
Kopačka Lukáš2003 TJ Sokol Štěpánovice78
Müller Jakub2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.78
Procháska Filip2003 TJ Sokol Štěpánovice78
143.Johanovský Jakub2001 TJ Chemička Ústí nad Labem76
144.Foltin Jakub2004 Super Stars Most70
145.Doležal Darek2002 BK TU v Liberci, z.s.68
Plachý Adam 2003 BK TU v Liberci, z.s.68
Suchomel Miroslav2004 BK TJ Baník Most68
148.Kozák Jan2004 Badminton VK Aš66
149.Prokopič Matěj2003 BK ARION PRAHA58
Řepa Václav2001 Super Stars Most58
151.Chudoba Alex2002 BK TU v Liberci, z.s.54
152.Foukal Aleš2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
Port Jan2003 Super Stars Most50
Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.50
155.Číp Dominik2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Jordán Jiří2002 BK Goram Teplice, z.s.46
Kárník Josef2001 TJ Montas Hradec Králové46
Lukosz Richard2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.46
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Rázl Jan2005 BK TU v Liberci, z.s.46
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.46
Vít Daniel2001 TJ Montas Hradec Králové46
163.Bršťák Pavel2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Buček Jan2003 BK Kopřivnice, z.s.42
Bufka Filip2004 Badminton VK Aš42
Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha42
Hilf Daniel2003 Badminton VK Aš42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Maňásek Pavel2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Matula Tomáš2004 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.42
Míra Patrik2003 TJ Slavoj Český Těšín42
Plánička Radek2004 TJ Montas Hradec Králové42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Rott Matěj2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Sýkora Ondřej2003 TJ Sokol Doubravka42
177.Valjent Patrik2004 TJ Chemička Ústí nad Labem40
178.Benk Matěj2004 TJ Slovan Vesec, z.s.38
179.Böhm Filip2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Červený Šimon2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Hammerle Matěj2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Hanuš Štěpán2005 BK TU v Liberci, z.s.26
Hora Aleš2003 Super Stars Most26
Kořínek Ondřej2004 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Oros Marek2003 Super Stars Most26
186.Vojtěch Jiří2001 Sokol Radotín Meteor Praha24
187.Bolina Petr2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Líbal Štěpán2005 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Miklošín Matyáš2005 BK TU v Liberci, z.s.14
Pálinkáš Ondřej2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šticha Adam2003 TJ Chemička Ústí nad Labem14
192.Bareš Petr2004 BK ARION PRAHA12
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná12
Černotík David 2004 TJ Sokol Růžďka12
Gerginov Jáchym2004 BK ARION PRAHA12
Kowalowski Marek2003 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Macura Michal2001 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Minář Martin2004 BK Omega Olomouc, z.s.12
Minář Vojtěch2005 BK Omega Olomouc, z.s.12
Navrátil Petr2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Nesvačil Michal2002 SK Radonice, z.s.12
Staněk Martin2002 SK Hamr, z.s. 12
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA12
Vyskočil Vít2003 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
1.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2672
2.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2544
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2229
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2021
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1829
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1376
Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1376
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1269
9.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1136
10.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1110
11.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1056
13.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1038
14.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1032
15.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1014
16.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1002
17.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
18.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.878
19.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.875
20.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.795
21.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň791
22.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice677
23.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.660
24.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.590
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.585
26.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín550
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.550
28.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň541
29.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice529
30.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.528
31.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice515
32.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň512
33.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA480
34.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most469
35.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.444
36.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.428
37.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most426
38.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most422
39.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.398
40.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice393
41.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA392
42.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.388
43.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha384
44.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže381
45.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.380
Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň380
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice380
48.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.372
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka372
50.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice366
51.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.362
52.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.354
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most354
54.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 348
55.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.346
56.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky340
57.Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice329
58.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha326
59.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice324
60.Zachová Adéla2001 Start Jihlava320
61.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.316
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.316
63.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.315
64.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče310
65.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.296
66.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.294
67.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.284
Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice284
69.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice280
70.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 262
71.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice258
72.Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most248
73.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.242
74.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.241
75.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha238
76.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň236
77.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.232
78.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice218
79.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice216
80.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.210
81.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany209
82.Pálková Tereza2002 Super Stars Most208
83.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.202
84.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem200
Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem200
86.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.196
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.196
88.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.176
89.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.174
90.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem172
91.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.168
92.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.167
93.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka162
94.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš161
95.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš159
96.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.156
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.156
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové156
99.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most152
100.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.142
101.Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice141
102.Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most139
103.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.138
104.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka137
105.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň135
106.Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice132
107.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.130
109.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha126
Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.126
111.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.120
Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice120
114.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.119
115.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka117
116.Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton114
117.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.108
118.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.104
119.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.102
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.102
121.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most100
122.Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
123.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.90
Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.90
125.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka87
126.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice84
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 84
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka84
129.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha80
130.Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové78
Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka78
132.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň75
Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA75
Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany75
135.Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.74
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem74
137.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most70
138.Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice66
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.66
140.Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice60
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice60
142.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.58
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
144.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most56
145.Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary54
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice54
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.54
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
149.Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.48
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most48
151.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA46
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.46
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.46
Kobyláková Andrea2004 TJ Astra Zahradní Město, z.s.46
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.46
159.Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA43
160.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice42
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha42
Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
170.Zimová Barbora2003 T-Club Berušky38
171.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.36
172.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.35
173.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.34
174.Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice33
175.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.31
176.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš30
177.Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.26
180.Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha21
181.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.20
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha20
183.Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem18
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha18
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.18
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky18
187.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.14
191.Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň12
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš12
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš12
195.Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem10
1.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha2709
2.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice2658
3.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2432
4.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.2256
5.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.2069
6.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.2042
7.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1984
8.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha1872
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1864
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1837
12.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1824
13.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň1584
14.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1558
15.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice1557
16.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1504
17.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1413
18.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
19.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1342
20.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1328
21.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
22.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice1198
23.Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.1128
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.1128
25.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.1112
26.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň1030
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň918
28.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most906
29.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.861
30.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.824
31.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.803
32.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.772
33.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 764
Skuhrová Julie2001 Super Stars Most764
35.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.745
36.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.706
37.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice705
38.Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 694
39.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín682
40.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice666
41.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.658
42.Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.636
43.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.624
44.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice622
45.Zachová Adéla2001 Start Jihlava621
46.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.620
47.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha598
48.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň565
49.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA504
50.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA478
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.478
52.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče477
53.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže468
54.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice467
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice467
56.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.465
57.Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice456
58.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka452
59.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most432
60.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice422
61.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.395
Pálková Tereza2002 Super Stars Most395
63.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice392
Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most392
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most392
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
67.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice390
Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.390
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.390
Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.390
71.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.389
72.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.382
73.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.380
74.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš356
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš356
76.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.354
Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.354
78.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.351
79.Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem348
80.Škorpilová Klára2003 USK Plzeň332
81.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.329
82.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.328
83.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem320
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.320
85.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha312
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.312
87.Bouberlová Tereza2002 TJ Sokol Vodňany306
Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice306
89.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky304
90.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha281
Pufferová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice281
92.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA276
93.Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka270
94.Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka268
95.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha266
96.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.262
97.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice252
98.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem244
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most244
100.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice242
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.242
103.Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.239
104.Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň230
105.Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové228
106.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka226
107.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most220
108.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.212
109.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.206
110.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.204
111.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice192
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice192
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.192
114.Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha188
115.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.167
116.Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.166
117.Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka164
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.164
119.Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha162
120.Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 156
Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice156
Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice156
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice156
124.Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem150
125.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most142
126.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
128.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.128
129.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.126
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha126
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.126
132.Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha125
Uhlířová Dominika2001 TJ Sokol České Budějovice125
134.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka120
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.120
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA120
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
138.Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.114
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové114
Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.114
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.114
142.Pešková Anna2004 Badminton VK Aš111
143.Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.110
144.Šmídová Adéla2003 TJ Sokol Doubravka90
145.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most88
146.Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA86
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.86
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.86
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice86
Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín86
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.86
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.86
Štelzigová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.86
154.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
155.Čermáková Magdaléna2003 SK Radonice, z.s.78
Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.78
Jahnová Alexandra 2004 Badminton VK Aš78
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš78
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 78
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha78
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.78
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín78
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice78
167.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most76
Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.76
169.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň66
170.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.64
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.64
172.Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.52
Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most52
174.Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.50
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky50
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky50
177.Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
178.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Blažíčková Veronika2003 USK Plzeň42
Hoffmanová Viktorie2004 TJ Slovan Karlovy Vary42
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.42
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.42
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
185.Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.38
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.38
187.Kabátová Klára2001 Keramika Chlumčany32
Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.32
189.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
1.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1856
2.Van Coppenolle Tallulah2003 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1760
3.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1674
4.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1624
5.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.1355
6.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.1344
7.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.1306
8.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1296
9.Štěříková Natalie2003 TJ Jiskra Nejdek, z.s.1182
10.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1158
11.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice1134
12.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1104
13.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1016
14.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1003
15.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha982
16.Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.950
17.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň947
18.Studená Marie2002 SK Badminton Přerov, z.s.920
19.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.912
20.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice910
21.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.904
22.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha832
23.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň788
24.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň776
25.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.732
26.Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice598
27.Šmikmátorová Linda2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.545
28.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.523
29.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most491
30.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA490
Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.490
32.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.469
33.Ševčíková Martina2004 BADMINTON FSpS MU, z.s.468
34.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most461
35.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.456
36.Klapalová Adéla2003 BC 66 Ivančice455
37.Schořová Adéla2003 BK Králův Dvůr, z.s.454
38.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice433
39.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most422
40.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.418
41.Hejduková Karolína2004 SK Prosek Praha408
42.Kožnarová Lucie2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.394
43.Šalomounová Eliška2003 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.392
44.Kohoutová Markéta2004 Super Stars Most390
45.Mendreková Dominika2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.386
Štronerová Michaela2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.386
47.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín372
48.Neubauerová Klára2004 TJ Sokol České Budějovice366
49.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.356
50.Zachová Adéla2001 Start Jihlava350
51.Šilhavá Klára2004 SK Hamr, z.s. 346
52.Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.338
53.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.316
Křížová Karolína2003 TJ Chemička Ústí nad Labem316
Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA316
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.316
57.Kramešová Zuzana2003 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.304
58.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.286
Kunešová Tereza2003 SK Hamr, z.s. 286
60.Korábová Barbora2002 TJ Agrotec Hustopeče284
Suchomelová Kateřina2001 BK TJ Baník Most284
62.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň280
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice280
64.Johnová Barbora2004 Sokol Radotín Meteor Praha276
65.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka274
66.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.258
Tvrdíková Veronika2004 SK Prosek Praha258
68.Štefulíková Hanka2003 BC 66 Ivančice248
69.Říhová Michaela2003 T-Club Berušky244
Všetečková Anna2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice244
71.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.238
72.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš232
73.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.230
Šenfeldová Bára2004 TJ Sokol Doubravka230
75.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.222
76.Kejřová Martina2003 Badminton VK Aš220
77.Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.208
78.Uherová Andrea2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.206
79.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
80.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice198
81.Hulcová Viktorie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.192
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice192
83.Dragounová Alžběta2003 TJ Chemička Ústí nad Labem176
84.Hájková Linda2004 TJ Chemička Ústí nad Labem172
85.Nešněrová Johana2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.170
86.Pokorná Kateřina2004 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.168
87.Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.166
Stejskalová Eliška2004 BK TU v Liberci, z.s.166
89.Kryeziu Vanesa2003 TJ Sokol České Budějovice164
90.Fuchsová Markéta2004 TJ Sokol Doubravka162
91.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.160
92.Mrázková Barbora2004 TJ Lanškroun, z.s.156
Týrová Tereza2003 TJ Sokol Štěpánovice156
94.Tomanová Michaela2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.144
95.Dejlová Veronika2003 TJ Sokol Klimkovice140
96.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.139
97.Javůrková Monika2003 BK ARION PRAHA138
Šlemerová Aneta2001 BK TJ Baník Most138
99.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.134
100.Kočová Zuzana2005 SK Badminton Tábor, z.s.126
Mathieu Sarah2002 Sokol Radotín Meteor Praha126
102.Líčková Štěpánka2003 Slavoj Podivín125
Podolková Žofie2003 TJ Sokol České Budějovice125
104.Bechyňská Aneta2004 Super Stars Most124
Dušková Denisa2003 TJ Bílá Hora Plzeň124
106.Bendová Leona2002 Sokol Židlochovice120
Bílková Eliška2004 SK Hamr, z.s. 120
Šolarová Tereza2004 TJ Montas Hradec Králové120
Štěrbáková Sára2003 TJ Sokol Doubravka120
Vyšehradská Anna2003 Sokol Radotín Meteor Praha120
111.Berková Barbora2003 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
Houdová Barbora2002 Badminton Proboštov z.s.114
Petroušková Natálie2004 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.114
114.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.110
115.Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.108
116.Pálková Tereza2002 Super Stars Most100
117.Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha97
118.Březinová Barbora2003 Sokol Radotín Meteor Praha96
119.Novotná Helena2005 SK Badminton Tábor, z.s.90
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.90
121.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.88
Pániková Melánie2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.88
Škorpilová Klára2003 USK Plzeň88
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.88
125.Čápová Adéla2003 TJ Sokol České Budějovice86
Fenclová Anna2002 BK ARION PRAHA86
Havlová Natálie2002 TJ Sokol Doubravka86
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka86
Ježková Tereza2001 TJ Sokol České Budějovice86
Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže86
131.Dubská Lucie2002 TJ Sokol Klimkovice84
Žurková Valérie2005 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.84
133.Stehlíková Michaela2002 Super Stars Most82
Zavadilová Tereza2004 TJ Chemička Ústí nad Labem82
135.Romančinová Nicol2005 TJ Slovan Vesec, z.s.80
Valtová Veronika2004 TJ Slovan Vesec, z.s.80
137.Babková Vendula2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Dvořáková Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Máchová Kateřina2004 TJ Sokol Štěpánovice78
Morchová Tereza2004 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Syrovátková Šárka2002 SKP Kometa Brno - RS Badminton78
142.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.70
143.Raithelová Natálie2005 Badminton VK Aš66
144.Kindlová Anna2003 BK TJ Baník Most64
145.Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.58
Šafránková Anna2002 BK ARION PRAHA58
147.Durmiši Tereza2004 Sokol Židlochovice54
Granátová Denisa2003 BK Omega Olomouc, z.s.54
Pantoflíčková Adéla2003 Sokol Radotín Meteor Praha54
150.Pleštilová Karolína2004 BK TU v Liberci, z.s.52
151.Kozempelová Kristina2005 BK TJ Baník Most50
Zsilayová Kateřina2005 TJ Slovan Vesec, z.s.50
153.Hrušková Eliška2003 USK Plzeň46
Hyklová Eliška2001 BK Kopřivnice, z.s.46
Janošová Vendula2002 BK Kopřivnice, z.s.46
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha46
Muchová Justýna2005 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.46
Nováková Michaela2002 Badminton Sharks Brno, z.s.46
Tomášová Anežka2003 TJ Slovan Vesec, z.s.46
160.Gruberová Anna2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Herudková Hana2004 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Jahnová Natálie2003 Badminton VK Aš42
Kleiberová Julie2005 TJ Montas Hradec Králové42
Králíčková Barbora2004 SK Hamr, z.s. 42
Larischová Marta2004 TJ Sokol Klimkovice42
Niklová Ema2002 TJ Slavoj Český Těšín42
Pávová Natálie2004 SK Prosek Praha42
Tomanková Adéla2002 TJ Slavoj Český Těšín42
169.Lahučká Karina2002 BK TJ Baník Most40
170.Šourková Tereza2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
171.Nováková Veronika2005 TJ Jiskra Nejdek, z.s.32
172.Blažková Kamila2004 BK TU v Liberci, z.s.26
Krejčí Adéla2005 TJ Chemička Ústí nad Labem26
Kristenová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.26
Maierová Natálie2003 TJ Slovan Vesec, z.s.26
Zimová Barbora2003 T-Club Berušky26
177.Dragounová Lenka2001 Badminton Proboštov z.s.14
Kaprasová Lea2006 BK TU v Liberci, z.s.14
Křížanová Tereza2004 TJ Slovan Vesec, z.s.14
Kubačková Laura2003 Badminton Proboštov z.s.14
Pondělíková Veronika2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Šafrová Anna2005 TJ Chemička Ústí nad Labem14
Zimová Kateřina2003 T-Club Berušky14
184.Bartnická Agáta2002 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Dvořáčková Adéla2006 TJ Jiskra Nejdek, z.s.12
Hučíková Nicole2003 SK VITALITY Slezsko o.s.12
Paříková Klára2002 Sokol Radotín Meteor Praha12
Stará Natálie2004 SK Radonice, z.s.12
Vrbová Barbora2003 BK Omega Olomouc, z.s.12
Zdobinská Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.12
ČísloTurnajGPDatum
1OP U17 - České BudějoviceSKP15.10.2016
2GPC U17 - otevřený - LiberecC16.10.2016
3GPC U17 - otevřený - Rychnov nad KněžnouC16.10.2016
4OP U17 - MostSKP22.10.2016
5OP U17 - Benátky nad JizerouSKP22.10.2016
6OP U17 - Praha - ZMSKP05.11.2016
7OP U17 - Plzeň - Bílá HoraSKP06.11.2016
8OP U17 - HoliceSKP20.11.2016
9OP U17 - PřerovSKP26.11.2016
10OP U17 - PodivínSKP26.11.2016
11VT a KP ČOS Klimkovice - otevřený - KlimkoviceC03.12.2016
12MČR U17 - MostMČR04.12.2016
131. GPC U17 - Benátky nad JizerouC08.01.2017
141. GPC U17 - České BudějoviceC21.01.2017
151. GPD U17 - Liberec - VesecD21.01.2017
161. GPD U17 - MostD22.01.2017
171. GPC U17 - Brno - BohuniceC04.02.2017
181. GPC U17 - Hradec KrálovéC04.02.2017
191. GPC U17 - Praha - HamrC04.02.2017
201. GPC U17 - Orlová - LutyněC04.02.2017
21GPC U17 - kvalifikační - Plzen - DoubravkaC05.02.2017
221. GPC U17 - Ústí nad LabemC05.02.2017
231. GPA U17 - Orlová - LutyněA19.02.2017
24GPC U17 - 19. Witte Cup - NejdekC04.03.2017
25GPC U17 - otevřený - Velké PavloviceC04.03.2017
26Přebor Klimkovic a MS župy ČOS - otevřený - KlimkoviceC11.03.2017
27GPC U17 - otevřený - AšC02.04.2017
281. GPB U17 - Brno - BohuniceB09.04.2017
292. GPD U17 - Ústí nad LabemD22.04.2017
302. GPD U17 - LiberecD23.04.2017
312. GPC U17 - Český KrumlovC23.04.2017
322. GPC U17 - OpavaC23.04.2017
332. GPC U17 - JihlavaC29.04.2017
342. GPC U17 - LiberecC29.04.2017
352. GPC U17 - HoliceC29.04.2017
362. GPC U17 - Králův DvůrC29.04.2017
372. GPC U17 - RadoniceC29.04.2017
38GPC U17 - kvalifikační - AšC30.04.2017
392. GPA U17 - Praha - ZMA14.05.2017
40GPC U17 Open DRIVE- čtyřhry,mixy - AšC02.09.2017
41GPC U17- otevřený - České BudějoviceC09.09.2017
42GPC U17- otevřený - KarvináC09.09.2017
43GPC U17- otevřený - Brno - SlatinaC09.09.2017
44GPC U17- otevřený - KladnoC10.09.2017
45GPC U17 - otevřený - Praha HamrC10.09.2017
462. GPB U17 - DobřanyB08.10.2017
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading