logo
Český badmintonový svaz

Historické


U19 - stav k 12.10.2017

Kategorie: 
U19
Top N nejlepších výsledků: 
4
Období: 
24.09.2016 - 12.10.2017
Typ: 
Průběžný
Sezona: 
2017-2018
Export: 
Vyhledat: CTRL+F
1.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2421
2.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2384
3.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1928
4.Kural Martin1999 USK Plzeň1904
5.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1616
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1605
7.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1504
8.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka1280
9.Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1200
10.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1136
11.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1104
12.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1072
13.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1013
14.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1002
15.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.950
16.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.949
17.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.918
18.Savin Cristian2000 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.912
19.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice908
20.Twardzik Adam2001 Super Stars Most846
21.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice789
22.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka707
23.Palán Václav2001 SK Prosek Praha691
24.Morávek Michal2002 BaC Kladno660
25.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.642
26.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín624
27.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most586
28.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.581
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno553
30.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice506
31.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové501
32.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice476
33.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.456
34.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 448
35.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň444
36.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.442
37.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.430
38.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška428
39.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice416
40.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš406
41.Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.390
42.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice388
43.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha356
44.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.342
45.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.341
46.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka314
47.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
Hájek David2000 Super Stars Most312
49.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná310
50.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno302
51.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most300
52.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.284
53.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín281
54.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice280
55.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.279
56.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň274
57.Střeleček Marek1999 TJ Montas Hradec Králové253
58.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.235
59.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha232
60.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most224
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.224
62.Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.210
63.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha207
64.Herzán David2002 Slavoj Podivín206
65.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.204
66.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.203
67.Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
68.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.196
69.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
70.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA186
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.186
72.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.183
74.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha174
75.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.170
76.Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.167
77.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.164
Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.164
Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.164
80.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice162
Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice162
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.162
83.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.158
84.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most156
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy156
Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.156
Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha156
89.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka155
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.155
91.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.154
92.Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.150
93.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.144
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice144
95.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy141
96.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.137
97.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice134
98.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.128
Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka128
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.128
101.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.127
102.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek125
Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.125
104.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.120
Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín120
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín120
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka120
108.Hartman Kryštof1999 BK Králův Dvůr, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
110.Altera Jan2004 BaC Kladno108
Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.108
112.Řepa Václav2001 Super Stars Most105
113.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.98
114.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.90
115.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.86
116.Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín84
117.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.80
118.Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
121.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha75
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka75
123.Straka Jakub2000 Super Stars Most72
Ziman Jan2000 BKV Plzeň72
125.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
126.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.68
Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice68
128.Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná66
129.Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice58
130.Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka54
131.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.48
132.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.46
133.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.42
Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.42
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.42
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha42
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem42
Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.42
Slíva Martin2002 Kabal team Karviná42
Soukup Václav2001 BKV Plzeň42
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
149.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA39
150.Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 30
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy30
152.Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 18
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha18
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 18
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA18
156.Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.12
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
Martínek Matěj2001 BKV Plzeň12
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.12
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.12
162.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.10
163.Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.9
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha9
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2469
Palán Václav2001 SK Prosek Praha2469
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice2336
Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.2336
5.Král Jiří2000 BK TJ Baník Most2304
Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.2304
7.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 2058
8.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1984
9.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1845
10.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1712
11.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1589
Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1589
13.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1568
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most1408
16.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1344
17.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1288
18.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.1224
20.Beran Petr1999 TJ Sokol Křemže1200
21.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha1104
Král Ondřej1999 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
23.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most1038
24.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.1018
25.Kostrhun Daniel2002 Slavoj Podivín933
26.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice896
27.Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.866
Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.866
29.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno861
Morávek Michal2002 BaC Kladno861
31.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha839
32.Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.808
33.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka791
Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš791
35.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.776
36.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.763
37.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice753
38.Hájek David2000 Super Stars Most724
39.Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.696
40.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.669
41.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.668
42.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.638
43.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice624
44.Breznen Adam2001 Kabal team Karviná610
45.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška561
46.Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice556
47.Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.550
48.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most536
49.Kural Martin1999 USK Plzeň520
Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka520
51.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň492
52.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha490
Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha490
54.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.489
55.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice479
56.Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice469
57.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice452
Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň452
59.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.432
60.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
61.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno418
62.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.392
63.Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice388
64.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.380
65.Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.371
66.Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka367
67.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice366
68.Herzán David2002 Slavoj Podivín353
69.Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha330
70.Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.328
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.328
72.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice318
73.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice310
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.310
75.Altera Jan2004 BaC Kladno306
Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.306
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.306
78.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice304
79.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most290
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.290
81.Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka289
82.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.277
83.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.267
84.Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy266
85.Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
Lipka Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.252
87.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.250
89.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka242
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.242
Řepa Václav2001 Super Stars Most242
92.Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.239
Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.239
94.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA234
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná234
96.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.228
98.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.206
99.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.198
100.Demuth Tomáš2002 BK TJ Baník Most192
101.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka164
102.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.160
103.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha156
Straka Jakub2000 Super Stars Most156
Svoboda Jindřich2002 TJ Sokol Doubravka156
Ziman Jan2000 BKV Plzeň156
107.Drozd Daniel2000 BK Kopřivnice, z.s.154
108.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.152
109.Šilhan Matěj2004 TJ Jiskra Nejdek, z.s.150
110.Slíva Martin2002 Kabal team Karviná138
111.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha128
Karkoška Jan2001 TJ Sokol Klimkovice128
113.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
114.Rigl Tomáš2001 SK Kuklenská Brno, z.s.125
115.Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA120
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.120
Vitoš Michal2000 TJ Slavoj Český Těšín120
118.Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.116
Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.116
Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.116
121.Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové114
Wanke Karel2002 S.K. P.E.M.A. Opava, z.s.114
124.Grošov Pavel2000 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
Sýkora Hynek1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy102
126.Kůr Tom2001 TJ Slavoj Český Těšín84
Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín84
128.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Hájek Adam2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Hovadík Marek1999 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín78
Komorous Filip2002 SK Hamr, z.s. 78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Mejzlík Martin2003 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Oliva Jakub2000 SK Hamr, z.s. 78
Pánek Adam2002 TJ Sokol Doubravka78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Pokorný Lukáš2001 SK Hamr, z.s. 78
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná78
Riegr Jakub2002 SK Prosek Praha78
Salava Michal2002 TJ Chemička Ústí nad Labem78
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice78
Sommer Tomáš2001 Sokol Radotín Meteor Praha78
Soukup Václav2001 BKV Plzeň78
Tymeš Michal2002 SK Hamr, z.s. 78
Viesner Matěj2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Vrána František2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
149.Canibal Petr2001 Kabal team Karviná42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Heyer Jan2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Veselý Matyáš2002 BK ARION PRAHA42
156.Šourek Tomáš2002 TJ Slovan Vesec, z.s.38
1.Kulíšek Vít2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2181
2.Ehm Matěj2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1781
3.Janoštík Jan2003 TJ Sokol České Budějovice1747
4.Švejda Tomáš2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1672
5.Kural Martin1999 USK Plzeň1664
6.Blaník Adam2000 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1659
7.Vajsejtl Jiří2000 TJ Slovan Vesec, z.s.1536
8.Šercl Jonatan1999 Sokol Radotín Meteor Praha1440
9.Palán Václav2001 SK Prosek Praha1376
10.Máchal Jaroslav1999 TJ Slovan Vesec, z.s.1181
11.Lapáček Vojtěch1999 TJ Sokol České Budějovice1104
12.Kostrhun Adam2000 Slavoj Podivín1070
13.Macák Jan1999 SK Hamr, z.s. 1048
14.Waller David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1042
15.Twardzik Adam2001 Super Stars Most980
16.Aubus Marek2001 TJ Montas Hradec Králové912
17.Mráz Šimon2001 TJ Sokol Doubravka808
18.Lecian Kristian1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.768
19.Morávek Michal2002 BaC Kladno742
20.Marek Filip2001 BK TU v Liberci, z.s.720
21.Viktora Jan2001 TJ Sokol Doubravka685
22.Kalina Vít1999 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.671
23.Podivín Václav2000 SK Prosek Praha655
24.Hubáček Matěj1999 Sokol Radotín Meteor Praha624
25.Závodný Ondřej1999 TJ Sokol Klimkovice612
26.Láznička Jakub2000 TJ Sokol Klimkovice610
27.Strnad Tomáš2000 TJ Sokol Dobruška550
28.Mádle Lukáš2001 BK TU v Liberci, z.s.548
29.Tichý Štěpán 2001 Badminton VK Aš538
30.Hájek David2000 Super Stars Most527
31.Dvořák Vojtěch2000 BaC Kladno505
32.Abraham Tomáš2000 Super Stars Most496
Franek Lukáš2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.496
34.Malý Viktor2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.488
35.Kubáček Jan2001 BK TU v Liberci, z.s.446
36.Hynek Tomáš2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.394
37.Kozelský Matěj2002 TJ Sokol Klimkovice370
Slíva Jan1999 TJ Sokol Klimkovice370
39.Pohanka Pavel2000 BKV Plzeň358
40.Bhuiyan Adam2001 Sokol Radotín Meteor Praha356
41.Chumchal Martin2002 BK Omega Olomouc, z.s.348
42.Šilhan Ondřej2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.344
43.Grund Michal2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice338
44.Hykyš Dominik2002 Super Stars Most336
45.Brázda Tadeáš2002 BC 66 Ivančice330
46.Dostál Martin2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.312
47.Volf Vojtěch2002 BaC Kladno302
48.Panocha Tomáš2000 Sokol Radotín Meteor Praha276
49.Blažek Jan2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.268
50.Vajsejtl Jaroslav2002 TJ Slovan Vesec, z.s.266
51.Černík Tomáš2001 TJ Sokol Klimkovice244
52.Landgráf Martin1999 BKV Plzeň234
53.Bízek Vojtěch2002 BK ARION PRAHA230
Broda Ondřej2001 TJ Sokol Klimkovice230
Janoušek Petr2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice230
56.Dostál Marek2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.228
57.Kostelecký Jan2002 TJ Lanškroun, z.s.216
58.Kozel Václav2001 Badminton Sharks Brno, z.s.214
59.Borkovec Tomáš2000 TJ Sokol Doubravka202
Tajmr Vojtěch2000 TJ Slovan Vesec, z.s.202
61.Malý Adam2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.200
62.Ehm Adam2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice194
Urban Michal2001 BK Omega Olomouc, z.s.194
64.Reichman Jakub2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.192
65.Pavlíček Miroslav2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.190
66.Rzeplinski Matěj2004 TJ Slavoj Český Těšín180
Ziman Jan2000 BKV Plzeň180
68.Řepa Václav2001 Super Stars Most166
69.Tomčík Bohumil2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.165
70.Lutsak Viktor2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Slíva Martin2001 BK Kopřivnice, z.s.164
72.Erhart Stanislav2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.150
Siegl Martin2000 TJ Montas Hradec Králové150
74.Vraštiak Jakub2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.146
75.Obhlídal Václav2002 SK Prosek Praha144
76.Sebera Vojtěch2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.138
Štěpán Ondřej2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.138
78.Toman Václav2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.132
Zelinka Daniel2002 SK Prosek Praha132
80.Cach Jakub2001 BK TJ Baník Most128
Chlubna Jaroslav2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.128
82.Prek Šimon2002 Badminton Sharks Brno, z.s.126
83.Valter Ondřej1999 BK Goram Teplice, z.s.124
84.Dvořák Daniel2000 BK Králův Dvůr, z.s.120
Hevessy Ondřej2001 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
86.Pavel Matyáš1999 BK TU v Liberci, z.s.114
Skalský Jiří2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Slíva David2003 TJ Sokol Klimkovice114
89.Bauer Michael1999 BADMINTON FSpS MU, z.s.102
90.Dohnal Vojtěch2001 SK Prosek Praha88
91.Bumbálek Kryštof1999 TJ Slovan Vesec, z.s.86
Králíček Jan2000 BK Goram Teplice, z.s.86
Tupý Jan2000 TJ Sokol Doubravka86
Žambůrek Tomáš1999 TJ Sokol Doubravka86
95.Blažek Ondřej2000 BK TU v Liberci, z.s.80
96.Bičan Petr2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
Derka Jiří2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Diviš Jakub2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Koranda Michal2000 Zbrklý úder - Badminton Klatovy78
Müller Jáchym2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pergl Tomáš2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Smažil Ondřej2001 SK Kuklenská Brno, z.s.78
Uher Alexandr2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
104.Kalbáč Štěpán2002 TJ ČZ Strakonice, spolek76
105.Oros Jan2002 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
106.Valta Tomáš2001 TJ Slovan Vesec, z.s.68
107.Kocian Šimon2002 Badminton Akademie Olomouc, z.s.54
108.Borkovec Filip2000 TJ Sokol Doubravka46
Kozák Josef2000 TJ Jiskra Nejdek, z.s.46
Matoušek Ondřej1999 Zbrklý úder - Badminton Klatovy46
111.Altera Jan2004 BaC Kladno42
Budějský Marek1999 BK ARION PRAHA42
Černý David2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Forejt Michal2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Gottštein Filip2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Hrabiec Jan2001 TJ Slavoj Český Těšín42
Kočí Jakub1999 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Kott Matthias Damian2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Kovář Štěpán2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Kubný Jan2000 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Máchal Martin2002 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ponča Ondřej2000 Kabal team Karviná42
Štefek Jakub2001 Kabal team Karviná42
Straka Jakub2000 Super Stars Most42
125.Metz Lukáš2001 TJ Sokol Klimkovice32
1.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2672
2.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2469
3.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice2261
4.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1984
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1514
6.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1413
7.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1286
8.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
9.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1136
10.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1110
11.Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.1104
12.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1040
13.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1035
14.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1016
15.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.968
16.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.944
17.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.856
18.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška834
19.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.798
20.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.789
21.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice752
22.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice719
23.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice716
24.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice708
25.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.668
26.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 646
27.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň635
28.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice510
29.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.503
30.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha491
32.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most459
33.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice454
34.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.426
35.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.416
36.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice414
37.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.366
38.Dufková Monika1999 BaC Kladno360
39.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.354
40.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha336
41.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.335
42.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.332
43.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.326
44.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.318
45.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.314
Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.314
47.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.298
48.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA296
49.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň278
Martínková Karolína1999 BKV Plzeň278
51.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 274
52.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.268
53.Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha266
54.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice252
55.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň251
56.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.248
57.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice244
58.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice238
59.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most221
60.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA220
61.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.212
62.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.200
63.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most196
64.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín192
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.192
68.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most191
69.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže190
70.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška182
71.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.180
Zachová Adéla2001 Start Jihlava180
73.Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.173
74.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most164
75.Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.159
76.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
77.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka152
78.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.149
79.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň144
80.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha140
81.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.138
82.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.137
83.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.122
84.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
85.Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.114
89.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.105
90.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň99
91.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.88
92.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most86
Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
94.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
95.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha78
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
103.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň59
104.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.56
105.Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.54
Srbová Adéla2000 BaC Kladno54
107.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice42
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.42
Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš42
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
115.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.38
116.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha30
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA30
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.30
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA30
1.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice2709
2.Dobiášová Veronika1999 Super Stars Most2544
3.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška2466
4.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1924
5.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1856
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1792
8.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1789
9.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice1776
Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška1776
Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice1776
12.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže1664
13.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1648
Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most1648
15.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1541
16.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1504
17.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.1496
18.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.1398
19.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1317
20.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1200
21.Štroblová Vendula1999 Super Stars Most1157
22.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1136
Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 1136
24.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha1104
25.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most1003
26.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice931
Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň931
29.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha927
30.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
31.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice907
32.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha871
33.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.803
34.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice790
Srbová Adéla2000 BaC Kladno790
36.Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.789
37.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.776
Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.776
39.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň764
40.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most640
41.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most594
42.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.572
43.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.569
45.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice527
46.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.516
47.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.501
Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice501
49.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.493
50.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.492
51.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.491
52.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.489
53.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.466
54.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA441
55.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.418
56.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice391
57.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín355
58.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.346
59.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň338
60.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
61.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most317
62.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA316
63.Dufková Monika1999 BaC Kladno315
64.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň264
65.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.263
66.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.252
67.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.242
68.Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň240
69.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.228
71.Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška226
72.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.207
73.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.202
Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.202
75.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.200
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.200
77.Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.192
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.192
80.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň188
81.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.164
83.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka152
84.Zachová Adéla2001 Start Jihlava147
85.Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice138
86.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most125
Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha125
88.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.116
89.Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.114
Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
Morchová Veronika2001 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.114
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice114
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.114
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky114
Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové114
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.114
Uherová Kristýna2002 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.114
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.114
101.Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka112
102.Suchá Jitka2002 Badminton VK Aš102
103.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň86
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha86
105.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.78
Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.78
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha78
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Rozkurzová Michaela2000 BK ARION PRAHA78
Uhrová Tereza2000 BK ARION PRAHA78
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.78
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná78
115.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.46
1.Srncová Veronika1999 Sokol Židlochovice2384
2.Sonnková Valentýna2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.2016
3.Bártová Rozálie2000 TJ Sokol Polabiny Pardubice1781
4.Krpatová Pavlína1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice1688
5.Kubečková Veronika1999 TJ Sokol Dobruška1664
6.Kobyláková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.1541
7.Mikelová Kateřina2002 Sokol Radotín Meteor Praha1190
8.Zuzáková Adéla1999 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1182
9.Krpatová Lucie2002 TJ Sokol Polabiny Pardubice1144
10.Švábíková Tereza2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.1104
11.Otáhalová Barbora2001 Sokol Židlochovice1102
12.Zuzáková Kateřina2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.1077
13.Janošová Petra2000 SK Hamr, z.s. 1048
14.Adámková Jana2001 BK 93 Hořovice1040
15.Vacková Adéla2000 Sokol Radotín Meteor Praha1008
16.Němcová Nela2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.980
17.Fuchsová Michaela1999 TJ Sokol Polabiny Pardubice912
18.Růžičková Marie2003 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.866
19.Kuželová Tereza1999 TJ Astra Zahradní Město, z.s.781
20.Šilhavá Radka2002 SK Hamr, z.s. 750
21.Foukalová Iva2001 TJ Slovan Vesec, z.s.720
22.Vlášková Šárka2000 SK Prosek Praha655
23.Tichá Barbora2000 Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s.647
24.Ausbergerová Berta1999 SK Prosek Praha624
Hadáčková Bára2001 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.624
26.Strnadová Iveta2000 TJ Sokol Dobruška620
27.Frischová Kateřina1999 TJ Sokol Klimkovice619
28.Kmoníčková Lenka2001 TJ Sokol Polabiny Pardubice618
29.Závodná Adéla2001 TJ Sokol Klimkovice612
30.Mikezová Ilona1999 TJ Slovan Vesec, z.s.610
Moravcová Michaela2000 BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.610
32.Skuhrová Aneta1999 Super Stars Most579
33.Čiháková Veronika2001 BK 93 Hořovice552
34.Kusá Lída2002 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.532
35.Srbová Adéla2000 BaC Kladno505
36.Hlušičková Nicole2001 TJ Bílá Hora Plzeň491
37.Chadimová Adéla2002 BADMINTON FSpS MU, z.s.480
38.Škarková Anna2000 BK Kopřivnice, z.s.451
39.Líbalová Šárka2002 TJ Slovan Vesec, z.s.446
40.Weinerová Tereza2000 BK DDM Holice410
41.Chumchalová Tereza1999 BK Omega Olomouc, z.s.392
42.Košťálová Klára2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.390
43.Šmídová Martina2002 BKV Plzeň387
44.Hřebíková Tereza2001 TJ Astra Zahradní Město, z.s.358
45.Červenková Tereza2000 TJ Sokol Klimkovice346
46.Kohoutová Anna Natálie2002 Super Stars Most338
47.Typltová Tereza1999 Sokol Radotín Meteor Praha336
48.Hojná Jitka2001 TJ Slovan Vesec, z.s.329
49.Krupičková Aneta2003 BKV Plzeň326
50.Brožkovcová Veronika1999 Super Stars Most319
51.Dufková Monika1999 BaC Kladno310
Štroblová Vendula1999 Super Stars Most310
53.Šeblová Marcela2000 TJ Astra Zahradní Město, z.s.308
54.Kubová Nikola2000 Badminton Sharks Brno, z.s.294
55.Sendrea Raisa2001 BK 73 DELTACAR Benátky n/J. z.s.278
56.Horová Eva2001 TJ Bílá Hora Plzeň250
57.Mitrovská Adéla2001 BK ARION PRAHA244
58.Martínková Karolína1999 BKV Plzeň226
59.Schafferová Sára2003 Badminton Sharks Brno, z.s.216
60.Budíková Barbora1999 BK Omega Olomouc, z.s.208
61.Zachová Adéla2001 Start Jihlava204
62.Charyparová Tereza2002 BK TU v Liberci, z.s.202
63.Valentová Kateřina2003 TJ Sokol Polabiny Pardubice192
64.Griněnková Dana1999 TJ Slovan Vesec, z.s.182
65.Fantová Dominika Eva2001 BK TJ Baník Most166
66.Bejdáková Kateřina1999 Badminton Akademie Olomouc, z.s.164
Kubečková Tereza2000 TJ Sokol Dobruška164
Pazderová Vendula2001 TJ Jiskra Nejdek, z.s.164
Zdražilová Kristína1999 Sokol Radotín Meteor Praha164
70.Skuhrová Julie2001 Super Stars Most160
71.Matoušková Zuzana2000 TJ Sokol Křemže158
72.Morcinková Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.156
Pazderková Nicole2002 TJ Lanškroun, z.s.156
Zimanová Kamila 2000 BKV Plzeň156
75.Hořínková Soňa2003 TJ Slovan Vesec, z.s.152
76.Stehlíková Kateřina2000 TJ Montas Hradec Králové150
77.Brejchová Adéla2002 TJ Sokol Nový Knín144
78.Kozempelová Terezie1999 BK TJ Baník Most142
79.Staňková Ema2003 Sokol Radotín Meteor Praha138
Veselá Veronika2003 TJ Lanškroun, z.s.138
81.Klailová Patricie2002 BK ARION PRAHA132
82.Procházková Kateřina1999 BK TU v Liberci, z.s.130
83.Stejskalová Hana2001 BK TU v Liberci, z.s.126
84.Benešová Michaela2000 TJ Bílá Hora Plzeň124
Horová Magdaléna2001 TJ Sokol Doubravka124
Svobodová Lenka1999 BK Goram Teplice, z.s.124
87.Donová Lucie2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
Míčková Vendula2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.120
89.Metzová Lucie2004 TJ Sokol Klimkovice114
90.Mocková Lucie1999 SK Prosek Praha88
91.Viktorová Barbora2003 TJ Sokol Doubravka86
92.Adamcová Dominika2001 Badminton Akademie Olomouc, z.s.84
93.Bednářová Beata1999 Sokol Radotín Meteor Praha78
Haringová Kristýna2003 TJ Slovan Vesec, z.s.78
Jirásková Adéla2004 BK Králův Dvůr, z.s.78
Kračmarová Kateřina2002 BC 66 Ivančice78
Nejezchlebová Adéla2002 Badminton Sharks Brno, z.s.78
Pálková Tereza2002 Super Stars Most78
Petrusová Dominika2000 BK Králův Dvůr, z.s.78
Poláková Mariana2003 BADMINTON FSpS MU, z.s.78
Říhová Michaela2003 T-Club Berušky78
Unucková Martina2000 TJ Sokol Klimkovice78
Zikmundová Eliška2001 BK Králův Dvůr, z.s.78
104.Koudelková Lucie2002 TJ Sokol Křemže76
105.Milová Tereza2000 Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.69
106.Vejvarová Tereza2001 BK TU v Liberci, z.s.68
107.Raitmayerová Adéla1999 TJ Bílá Hora Plzeň46
108.Grusmanová Anna2002 SK Badminton Boreček Opava, z.s.42
Kolesárová Zuzana2002 TJ Orlová - Lutyně, z.s.42
Ledvinková Barbora2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Melíšková Karolína2002 Sokol Radotín Meteor Praha42
Nedvědová Kateřina1999 Sokol Radotín Meteor Praha42
Pešatová Štěpánka2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Petrušková Klára2003 TJ Sokol Klimkovice42
Truchlá Kateřina2002 TJ Astra Zahradní Město, z.s.42
Weberová Markéta2000 Kabal team Karviná42
117.Mizerová Kateřina2003 BK TU v Liberci, z.s.26
118.Kubschová Gabriela2000 Badminton Akademie Olomouc, z.s.12
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading